Mamy październikowe 2018 cz. II - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-05-04, 06:58   #1201
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez paula1010 Pokaż wiadomość
Xboo Polinezyjka piękne sukienki i boskie brzuszki ❤️

Ja tez już nikogo nie nabiorę zaczynamy dziś 19ty tydzień i też kupiłam dziś sukienkę Załącznik 7523651


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aaaa ślicznie

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Ale to od razu bedziesz kupować rwf powyżej 13 kg ?
Bo mówisz se chcesz tańszy wózek a dobry fotelik rwf. Rok przynajmniej dziecko pojedzi w łupinie no plus minus bo wiadomo to zależy od wagi i wzrostu dziecka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
RWF ❤️❤️❤️❤️❤️
Dla mnie tez wózek nie ma znaczenia :P najważniejszy był dla nas dobry fotelika do auta Sara w nim jeszcze z rok pojeździ myśle , to jak młodsza zacznie siedzieć to ja przesadzimy do BESAfe a Sarze się kupi nowy. Ale mnie kusi by kolejny tez kupić tyłem i ja wozić nawet do 4-5 rok życia tak. Ach No im starsza tym bezpieczniej się robi przodem ale tyłem to jednak tyłem ech :P będziemy mieć dylemat

Cytat:
Napisane przez magdenka Pokaż wiadomość
i nigdzie nie widzę takiej informacji





Nie wiem, niby ludzie piszą, że można od razu ten większy do 18 kg wziąć, ale nie jestem pewna czy tak by było ok, raczej nie. Tak jak pisałam, w tej kwestii zdam się na profesjonalistów, więc nawet niespecjalnie już zgłębiam ten temat. Wiem tylko, że nie chcę fotelika z zestawu z wózkiem. A jakiego bym nie wzięła teraz, to za rok trzeba będzie kupować nowy. I ja już liczę te koszty z przyszłości. A wózek zostanie ten sam
O tak ! Ten fotelik od wózka co mieliśmy był straszny - po prostu straszny :O

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Dziewczyny a powiedzcie będziecie robić połówkowe usg w 3D ?
Bo ja właśnie się zastanawiam czy nie dopłacić i żeby mi nagrali na płytę dla mamy i teściów


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Film to 4D - nie kazdy robi , a 3 D to tylko zdjęcie . Mi wystarczy fota
Ale tak chce na pewno :P

Cytat:
Napisane przez Mila 23 Pokaż wiadomość
Super maja spodnie w h m ! Wczoraj kupilam. Fajny materiał wygodnie i extra leżą. Załącznik 7523941

Gesendet von meinem SM-N950F mit Tapatalk
Aaaaa chce takie

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Ja dla córki nie mam fotelia rwf. Wiem, że na 8 gwiazdek napisali, że to najlepsze i w ogóle ale napisali też, że każde dziecko jest w stanie jeździć tyłem do kierunku jazdy a to nieprawda. Moja córka tego nie lubi. Miałam problem z wózkiem i z fotelikiem szans nie było. Ona musi widzieć wszystko tak jak my. Ma dziewczyna swoje upodobania i tyle. W początkach jeździła w łupinie ale jak już urosła i zaczęła kumac co i jak to nie było zmiłuj.
Ja chyba filmu robić nie będę. Zresztą ciągle mam w głowie inne kwestie z tym związane, że nawet przy usg to ja nie myślę o płci. Zobaczę może w poniedziałek na swojej wizycie mój gin już coś mi powie. W sumie to będzie 18tydzien (17t3d).


Widzisz ja akurat mam inne zdanie - moja sobie może nie lubić a tyłem będzie jeździć jak najdłużej
To tak jak moja koleżanka mówi : jej córka nie lubi być ściśnietą pasem to ma luźno - Zawaliscie po prostu .... mała stłuczka i dziecko wylatuje z fotelika.
Także upodobania mojej corki w tej kwestii są nieistotne bo dla nas najważniejsze było by jak najdłużej siedziała w foteliku tyłem. W zasadzie skąd ma wiedzieć taki maluch ze się da przodem siedzieć ?
Nie mówię tego oczywiście do Ciebie ze złe robisz bo fotelik przodem tez uratuje życie jak jest dobrze zapięty i No - dobry fotelik przodem to dobry fotelik ale bardziej mi chodzi o podejście , ze mam całkowicie inne -moja to by ani w wózku nie jeździła ani w aucie ani na nogach teraz nie chodziła bo - taki typ.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-04, 07:01   #1202
Mila 23
Rozeznanie
 
Avatar Mila 23
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: K.....
Wiadomości: 728
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Ale gdzie mam kliknąć żeby usunąć . Sory ja jesyem Zielona w te klocki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Słuchanie jest ważniejsze niż mówienie. Gdyby to nie było prawdą, Bóg nie dał by nam dwoje uszu
i tylko jednych ust.
Robert Kiyosaki - "Bogaty ojciec biedny ojciec"

Zapuszczam wloski, gubie zbedne kilogramy- dbam o siebie
Mila 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-04, 07:02   #1203
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez magdenka Pokaż wiadomość
ja dostałam płytę na prenatalnych i ani razu jej nie odpaliłam



Dzięki! To jednak 5 cm więcej...





Ja na razie wierzę w to co oni piszą, a potem to jak ze wszystkim, życie zweryfikuje. Mam uraz psychiczny po wypadku i tego się boję najbardziej.



Tak w ogóle to wybraliśmy imię dla synka. Jak ma połówkowych znów się pokaże to wpisujemy Dawida


No ja także mam uraz ale nie po moim ale po znajomej :/ przywaliło w nia auto, nikomu nic się ni stało oprócz synka w foteliku własnie przodem :/ lekarz jej wtedy w szpitalu wlasnie powiedział ze gdyby był tyłem to by się wcisnął w fotel a tak to poleciał do przodu i wracając do tylu walnął tyłem głowy w kant fotelika bo miał złe dopięte pasy - tzn pewnie jakby dobrze dociagnela mu te pasy to nie miałby takiego urazu główki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-04, 07:15   #1204
krysztalek88
Zadomowienie
 
Avatar krysztalek88
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 907
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

I
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20180504-081244.jpg (79,7 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20180504-081248.jpg (52,8 KB, 50 załadowań)
__________________

Edytowane przez krysztalek88
Czas edycji: 2018-05-04 o 07:38
krysztalek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-04, 07:26   #1205
chupacabra88
Zadomowienie
 
Avatar chupacabra88
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 384
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez magdenka Pokaż wiadomość
ja dostałam płytę na prenatalnych i ani razu jej nie odpaliłam

Dzięki! To jednak 5 cm więcej...


Ja na razie wierzę w to co oni piszą, a potem to jak ze wszystkim, życie zweryfikuje. Mam uraz psychiczny po wypadku i tego się boję najbardziej.

Tak w ogóle to wybraliśmy imię dla synka. Jak ma połówkowych znów się pokaże to wpisujemy Dawida
Magdenka ja kupowałam foteliki w Rampersie i tam też się znają. Byłam napalona na axida, Ale...
Po 1. To jest dobry fotelik ale nie jedyny dobry. 8* sa jedynymi dystrybutorami tych fotelikow w Polsce stąd w necie nakręcają na nich szał.
Po 2. Do naszego samochodu owszem wszedł Ale jak będą dwa foteliki w październiku ja musiałabym siedzieć z kolanami na kokpicie. Mąż sie nie zgodził. Stwierdził że to jest bardzo nie bezpieczne dla mnie. Inne foteliki też lepiej pasowały do kanapy



Wysłane z mojego HTC Desire 10 lifestyle przy użyciu Tapatalka
__________________

Żona - 27.08.2016 r.
Mama - styczeń 2017 r.
chupacabra88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-04, 07:41   #1206
paula1010
Zadomowienie
 
Avatar paula1010
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 097
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Ja się zgadzam w 100% z Polonezyjka w kwestii fotelika. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, to opinia i preferencje mojego małego dziecka są tutaj najmniej istotne. To ja jestem za nie odpowiedzialna i podejmuje decyzje. Wole, żeby marudził, ale miał cały kręgosłup tak samo nigdy nie zrozumiem jak można zdecydować się na wyciągnięcie dziecka z fotelika w trakcie podróży, bo płacze itp...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paula1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-04, 08:05   #1207
bajka775
Zadomowienie
 
Avatar bajka775
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 060
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez magdenka Pokaż wiadomość
ja dostałam płytę na prenatalnych i ani razu jej nie odpaliłam

Dzięki! To jednak 5 cm więcej...


Ja na razie wierzę w to co oni piszą, a potem to jak ze wszystkim, życie zweryfikuje. Mam uraz psychiczny po wypadku i tego się boję najbardziej.

Tak w ogóle to wybraliśmy imię dla synka. Jak ma połówkowych znów się pokaże to wpisujemy Dawida
Śliczne imię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
B + P

10.08.2007
11.01.2015
14.08.2016
bajka775 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-04, 08:07   #1208
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez magdenka Pokaż wiadomość
Tym bardziej, że w zimie i tak się dużo nie naspacerujemy, bo będzie zimno i brzydko. A na wiosnę przesiadka do spacerówki ten cybex poniżej 2 tys. za 2w1? Ja chcę jeszcze koniecznie kupić super bezpieczny fotelik rwf, więc nie chcę za dużo wydać na wózek. Fotelik jest dla mnie chyba nawet ważniejszy, bo chodzi o bezpieczeństwo, a pewnie sporo będziemy jeździć jeśli mały nie będzie się za bardzo buntował.
My jeździliśmy z jednym i drugim codziennie, chyba, że było naprawdę paskudnie
Poprzedni wòzek miałam dość średni (niestety tak to jest jak wyznacznikiem są gabaryty), ale w zimie poza mniejszymi kòłkami z przodu nie było problemu. Wkładałam śpiworek jak temp. spadała do 5'C i do wiosny tak jeździli.
Zresztą teraz będę miała regularne spacery z wòzkiem do przedszkola

Co do fotelika, to mòj 6-latek siedzi i 9-36 przodem, chociaż wagą i wzrostem mògłby już na podkładce. Còra 4-letnia ma taki odchylany 9-25 też przodem. Jakoś nie kojarzę za czasòw kupowania im fotelikòw tej akcji zamawiania na rwfy A potem to już bez sensu. Teraz z kolei już się nam takowy do auta na pewno nie zmieści, zresztą i tak musimy kupować po 2 foteliki do 2 aut.

Co do usg to ja miałam poprzednio 4d i jakoś filmik bez szału ale mam 2 fotki, ktòre uwielbiam i czasem pokazuję còrze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140405_124841.jpg (95,6 KB, 56 załadowań)
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-04, 08:15   #1209
Apola88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 664
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Śliczne zdjecie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Apola88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-04, 08:19   #1210
magdenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdenka
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 312
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez chupacabra88 Pokaż wiadomość
Magdenka ja kupowałam foteliki w Rampersie i tam też się znają. Byłam napalona na axida, Ale...
Po 1. To jest dobry fotelik ale nie jedyny dobry. 8* sa jedynymi dystrybutorami tych fotelikow w Polsce stąd w necie nakręcają na nich szał.
Po 2. Do naszego samochodu owszem wszedł Ale jak będą dwa foteliki w październiku ja musiałabym siedzieć z kolanami na kokpicie. Mąż sie nie zgodził. Stwierdził że to jest bardzo nie bezpieczne dla mnie. Inne foteliki też lepiej pasowały do kanapy
do rampersa na pewno pojadę oglądać wózki, nie wiedziałam, że foteliki też ogarniają może nawet lepiej wszystko kupić w jednym miejscu na szczęście jeżdżę SUVem, liczę naiwnie, że zmieści mi się tam wszystko

Cytat:
Napisane przez bajka775 Pokaż wiadomość
Śliczne imię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję
magdenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-04, 08:27   #1211
chupacabra88
Zadomowienie
 
Avatar chupacabra88
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 384
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez magdenka Pokaż wiadomość
do rampersa na pewno pojadę oglądać wózki, nie wiedziałam, że foteliki też ogarniają może nawet lepiej wszystko kupić w jednym miejscu na szczęście jeżdżę SUVem, liczę naiwnie, że zmieści mi się tam wszystko


Dziękuję
My mamy kombi dość spore i weszło ale pasażer z przodu miałby lipke
Nie wiem jak sie ten gościu nazywał Ale wysoki i grubszy. Taki misiowaty. Bardzo kumaty w kwestii fotelikow. Od cen na półkach dają upusty. Także w rampersie negocjuj

Wysłane z mojego HTC Desire 10 lifestyle przy użyciu Tapatalka
__________________

Żona - 27.08.2016 r.
Mama - styczeń 2017 r.
chupacabra88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-04, 08:40   #1212
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez magdenka Pokaż wiadomość
Nie wiem czy taki jak ja chcę będzie w zestawie, na razie nie widziałam. Poza tym wtedy to już się nie liczy jako 3w1 tylko zakup łączony Jeśli się uda to nie mówię nie. Tylko w ośmiu gwiazdkach wiem, że fachowo doradzają i montują foteliki, oni się naprawdę na tym znają. A w innych sklepach u mnie w mieście to już niekoniecznie. A wózek myślałam, żeby nawet może kupić przez internet, jeśli znajdę taniej niż w sklepie :


Wiem ze montują i dobierają specjalnie pod dane auto bo tez nie każdy fotelik pasuje. Ale łupina każda pasuje przecież
Zapijasz ja pasami , no chyba ze masz w aucie isofix i kupisz bazę.
Ja bazy kupować nie będę na pewno

Ja nawet nie wiem jakim autem będziemy jeździć bo my prawa jazdy nie mamy u teściów land roverem to zmieści się wszystko. A mój TZ ma do września czas na zrobienie uwaga...... PRAWA JAZDY nie śmiejcie się z nas ale ny jesteśmy totalnie niezmotoryzowani. Ale to musi się do narodzin dziecka zmienić. Jak tylko się wprowadzimy na nowe mieszkanie TZ idzie się zapisać na egzamin. Zdawał już kilka razy ale oblewał ....

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG




Edytowane przez xxboo
Czas edycji: 2018-05-04 o 08:46
xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-04, 09:08   #1213
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
Aaaa ślicznie



RWF
Dla mnie tez wózek nie ma znaczenia najważniejszy był dla nas dobry fotelika do auta Sara w nim jeszcze z rok pojeździ myśle , to jak młodsza zacznie siedzieć to ja przesadzimy do BESAfe a Sarze się kupi nowy. Ale mnie kusi by kolejny tez kupić tyłem i ja wozić nawet do 4-5 rok życia tak. Ach No im starsza tym bezpieczniej się robi przodem ale tyłem to jednak tyłem ech będziemy mieć dylemat



O tak ! Ten fotelik od wózka co mieliśmy był straszny - po prostu straszny :O



Film to 4D - nie kazdy robi , a 3 D to tylko zdjęcie . Mi wystarczy fota
Ale tak chce na pewno



Aaaaa chce takie





Widzisz ja akurat mam inne zdanie - moja sobie może nie lubić a tyłem będzie jeździć jak najdłużej
To tak jak moja koleżanka mówi : jej córka nie lubi być ściśnietą pasem to ma luźno - Zawaliscie po prostu .... mała stłuczka i dziecko wylatuje z fotelika.
Także upodobania mojej corki w tej kwestii są nieistotne bo dla nas najważniejsze było by jak najdłużej siedziała w foteliku tyłem. W zasadzie skąd ma wiedzieć taki maluch ze się da przodem siedzieć ?
Nie mówię tego oczywiście do Ciebie ze złe robisz bo fotelik przodem tez uratuje życie jak jest dobrze zapięty i No - dobry fotelik przodem to dobry fotelik ale bardziej mi chodzi o podejście , ze mam całkowicie inne -moja to by ani w wózku nie jeździła ani w aucie ani na nogach teraz nie chodziła bo - taki typ.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jeżeli dziecko na odcinku 10km czyli chwila jazdy płaczę aż się zanosi to naprawdę żadne inne eskapady już nie wchodzą w grę. Kupiłam fotelik przodem i pół Polski przejade bez zajakniecia. Też wolałabym rwf ale też bym chciała bez horroru podróżować.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-04, 09:28   #1214
mwmwm91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Wiem ze montują i dobierają specjalnie pod dane auto bo tez nie każdy fotelik pasuje. Ale łupina każda pasuje przecież
Zapijasz ja pasami , no chyba ze masz w aucie isofix i kupisz bazę.
Ja bazy kupować nie będę na pewno

Ja nawet nie wiem jakim autem będziemy jeździć bo my prawa jazdy nie mamy u teściów land roverem to zmieści się wszystko. A mój TZ ma do września czas na zrobienie uwaga...... PRAWA JAZDY nie śmiejcie się z nas ale ny jesteśmy totalnie niezmotoryzowani. Ale to musi się do narodzin dziecka zmienić. Jak tylko się wprowadzimy na nowe mieszkanie TZ idzie się zapisać na egzamin. Zdawał już kilka razy ale oblewał ....

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U mojej przyjaciółki była taka sama sytuacja z prawem jazdy Tzn. ona miała, zrobiła jak skończyła 18 lat, ale samodzielnie samochód prowadziła od tamtego czasu RAZ Teraz gdyby chciała znowu wsiąść za kółko (a minęło od tamtego czasu 9 lat), to musiałaby powtórzyć kurs albo chociaż pojeździć z instruktorem (żeby ktoś też miał pedały pod stopami a nie tylko ona ). W tamtym roku urodziła jej się córka, mąż zrobił prawo jazdy, jeżdżą teraz aż miło i to po stolicy! I czasami też samochodem przyjeżdżają na Dolny Śląsk do jej domu rodzinnego.
mwmwm91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-04, 09:55   #1215
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Dziewczyny bo teraz czytam o tych fotelikach i trafilam na opinie o Cybex Sirona slyszal ktos? Starcza od 0 do 4 latka mozna go uzywac przodem i tylem .Mozna obracac bokiem wkladajac i wyciagajac dziecko. Testy bezpieczenstwa tez ma dobre i ciekawa jestem czy taki sie oplaci skoro on na tak dlugo starcza?
Tu o tym foteliku
https://foteliki-cybex.pl/produkt/cybex-sirona/
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-04, 09:59   #1216
Apola88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 664
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Dziewczyny bo teraz czytam o tych fotelikach i trafilam na opinie o Cybex Sirona slyszal ktos? Starcza od 0 do 4 latka mozna go uzywac przodem i tylem .Mozna obracac bokiem wkladajac i wyciagajac dziecko. Testy bezpieczenstwa tez ma dobre i ciekawa jestem czy taki sie oplaci skoro on na tak dlugo starcza?
Tu o tym foteliku
https://foteliki-cybex.pl/produkt/cybex-sirona/
Hmm ciekawe z opisu wyglada super. Jak ma starczyc na 4 lata to chyba cena jest okej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Apola88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-04, 10:07   #1217
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Wiem ze montują i dobierają specjalnie pod dane auto bo tez nie każdy fotelik pasuje. Ale łupina każda pasuje przecież
Zapijasz ja pasami , no chyba ze masz w aucie isofix i kupisz bazę.
Ja bazy kupować nie będę na pewno

Ja nawet nie wiem jakim autem będziemy jeździć bo my prawa jazdy nie mamy u teściów land roverem to zmieści się wszystko. A mój TZ ma do września czas na zrobienie uwaga...... PRAWA JAZDY nie śmiejcie się z nas ale ny jesteśmy totalnie niezmotoryzowani. Ale to musi się do narodzin dziecka zmienić. Jak tylko się wprowadzimy na nowe mieszkanie TZ idzie się zapisać na egzamin. Zdawał już kilka razy ale oblewał ....

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To witaj w klubie ja tez nie mam tzn moj ma na szczescie i to juz od dawna jak tylko skonczyl wiek w ktorym mozna zrobic i sie udalo nawet za 1 razem wiec tyle dobrze ,ze on ma .
Ja wiem ze mnie tez by sie przydalo ale jedni do tego sie nadaja maja ten dryg a inni nie no i ja nie mam i bez sensu sie zmuszac a potem wozic dziecko z sercem na ramieniu . Nie bedzie latwo bez prawka no ale jest pelno rodzin nawet bez auta i jakos zyja takze ja tez mysle jakos dam rade

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Apola88 Pokaż wiadomość
Hmm ciekawe z opisu wyglada super. Jak ma starczyc na 4 lata to chyba cena jest okej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez mi sie tak wydaje po pierwszych wrazeniach ale ja jestem totalnie zielona w tym temacie takze musze wiecej opini poczytac o nim
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-04, 10:09   #1218
Apola88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 664
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Ja tez sie nie znam. Ale napewno chcialabym cos takiego co starczy na dlugo. Trzeba poczytac wiecej faktycznie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Apola88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-04, 10:15   #1219
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
To witaj w klubie ja tez nie mam tzn moj ma na szczescie i to juz od dawna jak tylko skonczyl wiek w ktorym mozna zrobic i sie udalo nawet za 1 razem wiec tyle dobrze ,ze on ma .

Ja wiem ze mnie tez by sie przydalo ale jedni do tego sie nadaja maja ten dryg a inni nie no i ja nie mam i bez sensu sie zmuszac a potem wozic dziecko z sercem na ramieniu . Nie bedzie latwo bez prawka no ale jest pelno rodzin nawet bez auta i jakos zyja takze ja tez mysle jakos dam rade

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------





Tez mi sie tak wydaje po pierwszych wrazeniach ale ja jestem totalnie zielona w tym temacie takze musze wiecej opini poczytac o nim


No ja mam nadzieje ze chociaż TZ szybko zda to prawko bo jednak chociaż jedno auto by się przydało ..... ja postanowiłam ze podejdę do prawka (tez już kiedyś zdawałam) po obronie magistra. Ale szczerze to mnie egzamin na prawko tak stresuje ze nie wiem czy nie padnę na zawał


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-04, 10:25   #1220
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
No ja mam nadzieje ze chociaż TZ szybko zda to prawko bo jednak chociaż jedno auto by się przydało ..... ja postanowiłam ze podejdę do prawka (tez już kiedyś zdawałam) po obronie magistra. Ale szczerze to mnie egzamin na prawko tak stresuje ze nie wiem czy nie padnę na zawał


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No fakt byle chociaz on zdal to bedzie duzy plus


U mnie sniadanie zwrocone mozna dalej jakos funkcjonowac
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-04, 10:57   #1221
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

uff udało mi się Was nadrobić po weekendzie byłam w Szczawnicy i mega odpoczęłam aktywnie udało mi sie oderwać od łóżka i pochodzić po pieninach i od razu człowiekowi lepiej w głowie a jakie zakwasy na nogach od samego spacerowania...
kierowałam autem ponad 5h i bez adaptera nie ma szans w sumie to nawet jako pasazer tez musi być

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Dziewczyny a powiedzcie będziecie robić połówkowe usg w 3D ?
Bo ja właśnie się zastanawiam czy nie dopłacić i żeby mi nagrali na płytę dla mamy i teściów


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ja na pewno dodatkowo idę na 3/4d, myślę, że to będzie fajna pamiątka dla Małego
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-04, 11:04   #1222
Apola88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 664
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez wiola_p Pokaż wiadomość
uff udało mi się Was nadrobić po weekendzie byłam w Szczawnicy i mega odpoczęłam aktywnie udało mi sie oderwać od łóżka i pochodzić po pieninach i od razu człowiekowi lepiej w głowie a jakie zakwasy na nogach od samego spacerowania...
kierowałam autem ponad 5h i bez adaptera nie ma szans w sumie to nawet jako pasazer tez musi być



ja na pewno dodatkowo idę na 3/4d, myślę, że to będzie fajna pamiątka dla Małego
Racja. Czekam na moj zamowiony adapter. Bo jazda bez to katorga. Ciagle jedna reka trzymam pas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Apola88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-04, 11:20   #1223
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez Apola88 Pokaż wiadomość
Racja. Czekam na moj zamowiony adapter. Bo jazda bez to katorga. Ciagle jedna reka trzymam pas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak samo zapłaciłam w poniedziałek ale długi weekend opòźnia wysyłkę
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-04, 12:57   #1224
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Wlasnie dzwonilam sobie takz ciekawosci zapytac o szkole rodzenia i super mila pani juz mnie umowila na 16 lipca
Szkola oczywiscie bezplatna mimo ze nie mieszkam w Katowicach tak jak wszedzie pisze tylko deklaracja poloznej wystarczy a potem sobie ja zmienie na swoja ktorej i tak poki co nie mam wybranej
No ale ogolem super bo moj pracuje na 3 zmiany i jesli nawet nie uda mu sie zamienic w te dni co ma na popoludnie to wtedy ten tydz mozemy sobie zaliczyc w sierpniu takze extra

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Przyszly tydz bede miec pelen samych przyjemnosci
Umowilam sie do fryzjera teraz na dluzsze posiedzenie bo wtedy tylko na szybko odrost robilam . Teraz chce sporo podciac obecnie siegaja mi za cycki to teraz chce zeby tak sporo nad cyckami sie konczyly idzie lato to wole miec krotsze bedzie mi tez lzej bo one takie grube i ciezkie, takze w piatek fryzjer
Sroda lub czwartek bede testowac opalanko
A w pon najprzyjemniejsze kosmetyczka i zabieg na twarz oczywiscie przystosowany dla ciezarnych . Musze buzke zregenerowac po tych tygodniach meczarni
W sobote zaczunaja sie te dni sztuka za 300 groszy takze idziemy do opery w sobote wieczorem Co roku jak jest tylko ta akcja to albo teatr albo opera zawsze idziemy bilet za 3zl to az zal nie isc a czasem trzeba sie odchamić co nie
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-04, 13:13   #1225
Apola88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 664
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

A ta akcja to tylko w wybranych miastach?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Apola88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-04, 13:18   #1226
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez Apola88 Pokaż wiadomość
A ta akcja to tylko w wybranych miastach?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja droga tu masz wszystkie miasta w ktorych jest akcja
https://kulturalnemedia.pl/teatr/bil...za-300-groszy/
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-04, 13:43   #1227
Apola88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 664
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Oo super. U mnie tez. Dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Apola88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-04, 13:46   #1228
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Wlasnie dzwonilam sobie takz ciekawosci zapytac o szkole rodzenia i super mila pani juz mnie umowila na 16 lipca

Szkola oczywiscie bezplatna mimo ze nie mieszkam w Katowicach tak jak wszedzie pisze tylko deklaracja poloznej wystarczy a potem sobie ja zmienie na swoja ktorej i tak poki co nie mam wybranej

No ale ogolem super bo moj pracuje na 3 zmiany i jesli nawet nie uda mu sie zamienic w te dni co ma na popoludnie to wtedy ten tydz mozemy sobie zaliczyc w sierpniu takze extra

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Przyszly tydz bede miec pelen samych przyjemnosci

Umowilam sie do fryzjera teraz na dluzsze posiedzenie bo wtedy tylko na szybko odrost robilam . Teraz chce sporo podciac obecnie siegaja mi za cycki to teraz chce zeby tak sporo nad cyckami sie konczyly idzie lato to wole miec krotsze bedzie mi tez lzej bo one takie grube i ciezkie, takze w piatek fryzjer

Sroda lub czwartek bede testowac opalanko

A w pon najprzyjemniejsze kosmetyczka i zabieg na twarz oczywiscie przystosowany dla ciezarnych . Musze buzke zregenerowac po tych tygodniach meczarni

W sobote zaczunaja sie te dni sztuka za 300 groszy takze idziemy do opery w sobote wieczorem Co roku jak jest tylko ta akcja to albo teatr albo opera zawsze idziemy bilet za 3zl to az zal nie isc a czasem trzeba sie odchamić co nie


Gdzie idziesz do szkoły rodzenia ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-04, 13:55   #1229
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez Apola88 Pokaż wiadomość
Oo super. U mnie tez. Dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie ma za co
Tylko uprzedzam to wymaga poswiecen to polega na tym ze w sobote rano 12 maja musisz jechac do siebie do miejsca gdzie chcesz isc tzn ty albo maz obojetne bo sa dwa bilety na jedna osobe .
My zawsze z tesciami jezdzimy bo oni tez chetni wiec moj jedzie z tesciem o 6 rano bo chca miec mozliwosc wyboru fajnych miejsc i stoja czeka sie w dlugiej kolejce bo zazwyczaj pelno ludzi ale zawsze sie udaje
Tzn nie wiem jak u ciebie akurat jest czy tez takie oblezenie bo my to zawsze albo katowice albo opera w Bytomiu takze tam full ludzi niestety
No ale jak np mam dac 60zl za jeden bilet a tu 3zl to moga jechac i stac grunt ze ja nie musze

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Gdzie idziesz do szkoły rodzenia ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Katowice Graniczna tam gdzie robie prenatalne
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-04, 14:02   #1230
Apola88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 664
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Hmm to pomysle jeszcze. Ale warto faktycznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Apola88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-18 19:56:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:42.