Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-24, 08:59   #2821
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez agnieszka kis Pokaż wiadomość
czesc KOchane !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!\
przepraszam was bardzo ze byla cisz z mojej strony ale nie mialam dojscia do kompa krutki urlop. ale jestem i widze jak wiele mnie ominelo musz jeszcze dokladni poczytac . dzis nie dam rady bo jestem po paru browarkach
kochane plamki juz wam mowie co u mnie sie dzieje
w zeszly czwartek mialam maske od niedzieli zaczelam smarowac sie cos 2 bylam czerwona w sumie jest juz 4 dni jak smaruje sie kremem nadal jestem troche czerwona i zluszcz mi sie skora
jest bardzo sciagnieta i mam wrazenie ze jak sie za bardzo usmiechne to mi peknie w szwach a mam powod do usmiechu bo plamy faktycznie jasnieja
na policzkach juz sa prawie niewidoczne jeszcze na czol;e widac delikatnie
ale powiem wam szczerze ze myslalam ze znikna szybciej i mam nadzieje ze to co u mnie sie dzieje to tak ma byc
najbardziej wnerwia mnie i nie pokoji to sciagniecie i suchosc cery no i to szalone pieczenie
czy tak ma byc ????????:m ad::m ad::m ur:
a no jeszcze wazne pytanie czy mam myc twarz ... bo nakladam cos 2
trzy razy dziennie rano myje i nakladam w poludnie nakladam warstwe bez mycia a wieczorem myje i nakladam ponownie
no a jak naloze krem nawilrzajacy o nazwie PHYSIGEL to strasznie piecze mnie skora , i tak piecze a po tym to juz szal
no i jeszcze wazne czy juz zawsze bede miala tak pikaca gebuche po cos 2 ????
bo jak narazie piecze ja cholera no i jest troche czerwona
wybaczcie bledy ortograficzne i nie tylko ale naprawde te pare browarkow jakos zle na mnie dzisiaj dzial
buziaki jutro sie zglosze i zadam jeszcze 100 innych pytan o ktorych teraz zapomnialam . lece spac

Siostro w Plamach - jutro o 17-stej dołączam do Ciebie Uczepiłam się z nadzieją wielką jak Pałac Kultury, do Twego zdania - jestem jeszcze trochę czerwona. Czyli ta czerwień nie trwa dwa tygodnie - przynajmniej nie zawsze! To pocieszające, bo ja jednak od przyszłej środy zaczynam normalnie pracować z ludźmi. Do środy - "robię" przy kompie. Inaczej nie mogę.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 10:36   #2822
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

IVONAKO- wstajesz rano myjesz twarz ja używam -cetaphil-super,nakładasz na czystą skórę cos2 chwilę czekasz a nato wszystko co chcesz (nawilżacz, podkład itp).Wieczorem nakładasz cos2 i ewentualnie nawilżacz (ja nic oprócz cos2) i idziesz spać. A potem znów wstajesz rano myjesz.....itd.Dziewczyny nie było mnie jeden dzień a tu czytania a czytania.Mam nadzieję że kace wam już przeszły mnie tak.Widzę że coraz więcej plamiastych do nas dołącza -i super.Tylko nadal nie mogę pojąć pytań-czy to naprawdę działa? I czy może jest coś w zaminan .ODPOWIADAM: DZIAłA TYLKO COS I NIE MA NIC W ZAMIAN.Pozdro .
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 10:57   #2823
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Zapomniałam dodać że wieczorem również myjesz twarz przed nałożeniem cos 2 Chyba mi jeszce ten kac całkiem nie minął.
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 10:58   #2824
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
IVONAKO- wstajesz rano myjesz twarz ja używam -cetaphil-super,nakładasz na czystą skórę cos2 chwilę czekasz a nato wszystko co chcesz (nawilżacz, podkład itp).Wieczorem nakładasz cos2 i ewentualnie nawilżacz (ja nic oprócz cos2) i idziesz spać. A potem znów wstajesz rano myjesz.....itd.Dziewczyny nie było mnie jeden dzień a tu czytania a czytania.Mam nadzieję że kace wam już przeszły mnie tak.Widzę że coraz więcej plamiastych do nas dołącza -i super.Tylko nadal nie mogę pojąć pytań-czy to naprawdę działa? I czy może jest coś w zaminan .ODPOWIADAM: DZIAłA TYLKO COS I NIE MA NIC W ZAMIAN.Pozdro .
Podkład ? ale chyba , gdy miną dwa miesiące od cos 1 ? Wcześniej nie można kolorówki bo można mieć od niej plamy .
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 11:16   #2825
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witajcie Kochane.

Hannah40- to świetny pomysł z tymi ZASADAMI COSMELANKI. Mogłybyśmy pomóc nowym cosmitkom -cosmelankom, bo ciągle te same pytania sie powtarzają.

DZIEWCZYNY KOCHANE COSMELAN NAKŁADAJCIE NA CZYSTA TWARZYCZKĘ!!!!!! tYLKO I WYŁACZNIE BUZKA MA BYŻ CZYSTA!!!!!!
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 11:50   #2826
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Podkład ? ale chyba , gdy miną dwa miesiące od cos 1 ? Wcześniej nie można kolorówki bo można mieć od niej plamy .
Ja zaczęłam nakładać po ok.3 tyg. pomimo że miałam ljeszcze lekkie łuszczenie. A filtrów na twarz używam wyłącznie z kolorem.Rownież zaraz po zabiegu.
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 11:55   #2827
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam nakładać po ok.3 tyg. pomimo że miałam ljeszcze lekkie łuszczenie. A filtrów na twarz używam wyłącznie z kolorem.Rownież zaraz po zabiegu.
Juz się pogubiłam wobec tego - ja wyraźnie dostałam całkowity zakaz używania podkładu przez dwa miesiace. Wręcz zapytałam - w związku z moją pracą, kiedy od czasu do czasu musze mieć tzw kryjący makijaż, czy mogę chociaz na dwie godziny. Odp - nie. Wiec z tej częsci mojej pracy zrezygnowałam bo nie chcę ryzykować.Mimo, że w ten sposób rezygnuję z jakiegoś tam dochodu.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-24, 11:58   #2828
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Megi72- kochana- no nie obrazaj sie na Nas bo fajowe kobitki jesteśmy. Pisz do Nas pytaj śmiało. Ja Ci odpowiem na to co chcesz wiedzieć.
To jakie masz pytanka.........

IVONAKO- kobito Ty sie nawet nie zastanawiaj- KUPUJ SAMA COSMELAN I RÓB my Cie pokierujemy co i jak .Zaraz stworzymy tu zasady cosmelanki i bedziesz wszystko wiedziała. Uwierz mi szkoda kasy na lekarza, ja robiłam zabieg 2 razy u lal\karza i co????? Zapłaciłam za wszystko w sumie 2800zł.. Powtarzam sie -gdybym wczesniej odkryła to forum to zrobłabym to sama w domu z takim samym efektem a kasy wydałabym tylko z 800-900 zł. ( a za reszte kasy bym miała supere ciuszki czy co kolwiek) Żadna filozofia położenie sobnie maseczki, Wizyty kontrolne to naprawde ściema.....idziesz na wizyte żeby tylko usłyszeć że ślicznie sie wygląda......Więc SAMA WIDZISZ TO KOMPLETNA BZDURA!!!!!

NIKI1- zaufaj Nam i bierz z Nas przykład. Cosmelan to jedyna deska ratunku na plamiska. Napewno bedziesz zadowolona.
Zbieraj kase i rob sama zabieg.

szelma29- dawno cie tu nie było....
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 12:02   #2829
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dzięki kochane dziewczyny z Was. Teraz juz chyba wszystko jasne. Czysta buźka + cosm2 + po chwili nawilżacz. I tak zależnie od tygodnia - 3,2,1 raz dziennie (wg wcześniej załączonego przez Hannah zdjęcia).
Przesądzone, zrobię sama. Będę tylko musiała jeszcze TO zdobyć.
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 12:19   #2830
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

kamilia- głowa do góry!!!!Napewno przez dwa tygodnie nie możesz używać podkładu, potem z malowaniem i tak jest ciężko, bo skóra sie łuszczy i cieżko nałożyć na nią cokolwiek-oprócz kremów i filtrów. Sama zobaczysz, a potem to juz podkład jest wogóle zbedny bo sie ma taką śliczną bużke....


ODNOSNIE JESZCZE STOSOWANIA KOLORÓWKI PODCZAS TRWANIA ZABIEGU COSMELANU- TO DZIEWCZYNY- 2 TYGODNIE NO NAJLEOPIEJ NIC, ALE POTEM TEN TUSZ DO RZĘS CZY BŁYSZCZYK NA USTA TO NIC SIE NIE STANIE. BYLE TYLKO UNIKAĆ RÓŻU NA POLICZKI I CIEMNYCH CIENI NA POWIEKI I PUDRU (BO GROŻĄ PZREBARWIENIA WTRÓRNE).:ehe m:.

AGNIESZKO KIS- Cierpliwości kochana, plamiska Ci znikną, tak już po tygodniu:ehem :. Wszystko jest ok z tego co piszesz- te ściagniecie i pieczenie -to norma, może zmień tylko sobie krem Psyho(....czy jakoś tak)na jakiś bardziej natłuszczający i nawilżający. Bo z tego co mi doktor mówiła (właśnie o tym kremie) to on jest typowo nawilzający, a jak Cie tak pali to spróbuj natłuszczania(polecam Ci ziaje oliwkową lekka formuła(ok 7 zł) zresztą ją stosuje do dzis( no ale przerzucam sie na nature) ale z tych kremów "chemicznych" to ta ziaja mi sioe sprawdziła. Spruj jeszcze może maseczek z nagurtu naturalnego....cosmelanki pisały o przeróżnych sposobach -ulgach....
Ale gorączki nie masz????? czyli lepiej to znosisz jak ja.
Niczym sie nie przejmuj, smaruj cierpliwie cierp i piękniej.
Masz duże lustro
Agniesiu w niedziele bedzie poprawka z impezy
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 12:22   #2831
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Ivonako- to mądra kobitka z Ciebie. Rób sama . Pisz notatki żeby sie nie pogubić i zobaczysz bedzies śliczna bez plam.

W niedziele mamy znowu imprezke. Zapraszamy.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-24, 12:34   #2832
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Bez podkładu... piękna... Ostatnio to chyba było jakieś 12 lat temu. To brzmi jak bajki na dobranoc. I będę mogła iść na plażę bez tony cementu ma gębie?
Już się upajam tą myślą.
Opowiadajcie, opowiadajcie, tak miło to czytać. Miód się leje. Będę piękna...
Chyba w głowie mi się poprzewracało. Jeszcze nie użyłam cosmelanu a już widzę zanik klepek.
Dziewczyny jak ja wytrzymam do października, bo dopiero wtedy mogę wziąć urlop
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 12:48   #2833
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Madziusia kochanie dzieki za rady. nie mam goraczki ale skora piecze dzis juz nie wytrzymalam i po godziinie od nalozenia cos 2 musialam nalozyc krem nawilzajacy
najbardziej gdzie mnie piecze to miejsce na calej brodzie i pod ustami.przy ustach zrobily mi sie zajady ale nie jest tak strasznie
ciesze sie ze to co sie u mnie dzieje to normalne
ale jestem naprawde w szoku jak dziala ten cudny cosmelan wieczorem bedzie tydzien od nalozenia maski a plamiska znikaja. SUPER
ma jeszcze delikatny cien na czole a na pliczkach to juz praktycznier zniknely.
powiedz prosze czy moge ten nawilzajacy krem uzywac staram sie to robic tylko raz dziennie. a i czy mam za kazdym razem myc twarz to znaczy rano po nocnym cos 2 i wieczorem przed nalozeniem nastepnej warstwy kremu ????
a wlasnie boje sie ze nie wystarczy mi ten sloiczek na 3 miesiace
a kiedy mam zaczac nakladac cos 2 raz dziennie od ktorego tygodnia? jak pisalam trwa to tydzien jak nakladam 2 razy dziennie
jesli chodzi o moje zmarszczki mimiczne na czole to juz ich nie mam SZOK !!!!!!
pudru jeszcze nie nakaldam za bardzo zluszcza mi sie skora
mam nadzieje ze to przejdzie i jeszcze tydzien i bede miala piekna buziunie
buziaki
ps. napewno bede na imprezce internetowej z wami kochane plamki
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 13:05   #2834
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
witaj mika888- tak cosmelan2 używam codziennie na noc. Smaruje bużkę całą pod same rzęsy cienką warstwą, tak że cosmelanu po posmarowaniu prawie wcale na buzi nie widac. Rano myje bużke i tak już codziennie 2 latka. Cosmelan traktuje jako krem na noc, ujedrniajacy, przeciwzmarszczkowy, oczyszczający, zamykajacy pory i uzywam go na wszystko. dla mnie to cosmelan wszystko w jednym. Po tak długim czasie stosowania skóra sie do niego przyzwyczaiła, nie jestem ani czerwona, ani nie łuszczy sie skóra.( chociaż czerwona byłam i sie łuszczyłam tak do roku czasu i sądziłam że tak bedzie trwało wiecznie...). Polecam Ci zrobienie całego zabiegu.
Witaj w naszym klubie cosmelanek-cosmitek.

madziusia czy to prawda te luszczenie sie i czerwien utrzymuje sie do roku czasu o nie rok to wiecznosc ja myslalam ze gora 4 tygodnie i bedzie po sprawie
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 13:08   #2835
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Bez podkładu... piękna... Ostatnio to chyba było jakieś 12 lat temu. To brzmi jak bajki na dobranoc. I będę mogła iść na plażę bez tony cementu ma gębie?
Już się upajam tą myślą.
Opowiadajcie, opowiadajcie, tak miło to czytać. Miód się leje. Będę piękna...
Chyba w głowie mi się poprzewracało. Jeszcze nie użyłam cosmelanu a już widzę zanik klepek.
Dziewczyny jak ja wytrzymam do października, bo dopiero wtedy mogę wziąć urlop
Bez tony cementu , ale z tonę filtrów na twarzy - tak. To będzie nasza kolejne "po plamna" zchiza - które filtry sa najlepsze. Może w końcu wymyślą jakiś super lekki a wysoki faktor w postaci sprey'u .Albo żelu, który wystarcza po nałożeniu na cały dzień. .
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 13:13   #2836
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kamilia ty robisz maskę jutro,a może dałabyś sie namówić na zrobienie i pokazanie nam zdjęcia z maską cos1. Jak to w rzeczywistości daleko jest nakładane. Jak omijane brwi, oczy , pieprzyki. Daj się namówić.:pliz :

Dziewczyny a czy przeciw opryszczce na ustach to brałyście wcześniej/w trakcie zabiegu jakieś leki/kremy? Ja mam ku temu duże skłonności. Może trzebaby sobie załatwić coś i na to. Czy na receptę?
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 13:23   #2837
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Bez tony cementu , ale z tonę filtrów na twarzy - tak. To będzie nasza kolejne "po plamna" zchiza - które filtry sa najlepsze. Może w końcu wymyślą jakiś super lekki a wysoki faktor w postaci sprey'u .Albo żelu, który wystarcza po nałożeniu na cały dzień. .

Kochana... teraz to owszem noszę tonę cementu ale i pod spodem tonę filtru. Cholerka to już 2 tony razem.
Więc później tylko tona filtru .....to zawsze o tonę mniej

A nawiasem, lubię swój filtr. Pod filtr daję jeszcze flavo C własnoręcznie kręcone z mazideł i na to emulsja avene 50+ ... no i ta nieszczesna tona cementu.
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 13:34   #2838
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Kochana... teraz to owszem noszę tonę cementu ale i pod spodem tonę filtru. Cholerka to już 2 tony razem.
Więc później tylko tona filtru .....to zawsze o tonę mniej

A nawiasem, lubię swój filtr. Pod filtr daję jeszcze flavo C własnoręcznie kręcone z mazideł i na to emulsja avene 50+ ... no i ta nieszczesna tona cementu.


Iwonako co to jest to flavo C ???
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 13:36   #2839
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez agnieszka kis Pokaż wiadomość
madziusia czy to prawda te luszczenie sie i czerwien utrzymuje sie do roku czasu o nie rok to wiecznosc ja myslalam ze gora 4 tygodnie i bedzie po sprawie
Agnieszko kis- czerwień i łuszczenie najintensywniej trwa 2tyg. potem wszystko sie uspokaja, z czasem już prawie zanika, te po roku czasu to ja u siebie zauważyłam ,że skóra wogóle sie nie czerwienie i nie łuszczy. Czyli zupełna norma. nie martw sie to nie bedzie trwało wieki. Tydziesz masz już za sobą więc powoli bedzie juz tylko lepiej. Agnieszko kremu nawilżającego używaj częściej, naprawde nie żałuj, ja smarowałam sie co i raz, bo przynosiło to ulgę. wysmaruj sie cosmelanem2 cienką warstwa(tam gdzie plamy grubszą) poczekaj aż sie wchłonie i po ok20 min, smaruj sie nawilżaczem ile da donastępnego smarowania cos2. Tylko pamietaj przed kazdym posmarowaniem cosmelanu umyj buzkę.
Agnieszko jeżeli piewszy tydzień juz minął to teraz cosmelan2 dwa razy dziennie. rano i wieczorem i przed każdym nałożeniem cos2 myj buzkę.
I może dlatego tak Cie buzka pali że smarujesz krem nawilżający tylko raz dziennie. Sprobój cześciej .
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-24, 13:44   #2840
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

IVONAKO- marzenia sie spełniają. Ja przed cosmelanem też chodziłam z toną cementu i w życiu nie pomyślałam że kiedyś o pudrze to wogóle zapomne. Oj to były czasy koszmaru.W jaki sposób bym sie napudrowała to plamiska i tak wychodziły(a miałam jeszcze tłustą cerę to puder ze mnie spływał. koszmar).
Twarz bez pudru, podkładów i korektora to było marzenie ściętej głowy......a wystarczył cosmelan i już dwa lata jak sie wogóle nie pudruje i mam śliczną cere. Teraz zamiast pudru używam filtrów, ale to żadne porównanie, bo jest BOSKO.
POLECAM.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 13:50   #2841
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Madziusia nie przyznałas się ile latek skończysz, a na twoją imprezkę czuję się zaproszona.
Agnieszka w okolicy ust, tam skóra jest najbardziej podrażniona, możesz smarować się co drugi dzień, bo usta sobie przesuszysz i zniszczysz. Mi tak zaleciła dermatolog. Na brodzie i w okolicy ust to była istna sachara, i przy uśmiechu skóra mi zaczęła pękać.
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 13:52   #2842
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Agnieszka co to jest flavo c http://www.biochemiaurody.com/sklep/o-serums.html polecam
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 14:00   #2843
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Kamilia ty robisz maskę jutro,a może dałabyś sie namówić na zrobienie i pokazanie nam zdjęcia z maską cos1. Jak to w rzeczywistości daleko jest nakładane. Jak omijane brwi, oczy , pieprzyki. Daj się namówić.:pliz :

Dziewczyny a czy przeciw opryszczce na ustach to brałyście wcześniej/w trakcie zabiegu jakieś leki/kremy? Ja mam ku temu duże skłonności. Może trzebaby sobie załatwić coś i na to. Czy na receptę?
Zdjęcia nie zrobię, ale OBIECUJĘ, że bardzo dokładnie opiszę co i jak - już jutro !

Buczaczo - pisałaś, by kupić maść bepanthen - kupiłam i maść i bepanthen plus - krem . Przydadzą mi się oba, czy jednak tylko maść ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 14:02   #2844
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez agnieszka kis Pokaż wiadomość
Iwonako co to jest to flavo C ???

Flavo C. Ja robię to serum z wit c i lipoderminą
http://mazidla.com/index.php?option=...d=294&Itemid=2

Z mazideł trzeba sobie samemu odmierzać. Fajna zabawa. Polecam
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 14:17   #2845
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Flavo C. Ja robię to serum z wit c i lipoderminą
http://mazidla.com/index.php?option=...d=294&Itemid=2

Z mazideł trzeba sobie samemu odmierzać. Fajna zabawa. Polecam
wit C jest żółta chyba - nie barwi skóry ? To nie jest ryzyko ? I od kiedy , po cos 1,. można już używać np tego serum ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 14:39   #2846
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cassata- hmhmh no cóż kończe .....28...latek. Urodziłam sie w niedziele i bede świętować w niedziele -i jakoś tak fajnie.
No co jak co ale moje mazidła już do mnie jadą, nie moge sie doczekać.
.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 14:49   #2847
aha19
Raczkowanie
 
Avatar aha19
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 294
GG do aha19
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

pozwolę sobie jeszcze raz zadać pytanie, bo chyba nikt mi nie odpowiedział a bardzo mnie to interesuje

Czy któraś z Was stosowała cosmelan na plamy typu potrądzikowego?
Była kiedyś też mowa o tym, by nie stosować cosmelanu na cerę trądzikową. Ja już nie mam
ropnych wyprysków, ale ogólnie moja cera jest zanieczyszczona (zaskórniki w okolicach brody).Wygląda to jak podskórna kaszka. Czy mogę zastosować cosmelan? Jeśli tak, to czy zaskórniki znikną po zastosowaniu cosmelanu?

I jestem bardzo za tym, żeby wypunktować ogólne zasady stosowania cosmelanu,listę niezbędnych kosmetyków, sprawdzonych sprzedawców na ebay'u.bardzo ułatwiłoby to nam - poczatkującym uzupełnić wiedzę o zabiegu Bo bardzo cięzko przebrnąć przez wszystkie strony wątku ( a próbowałam)
I pytania by sie nie powtarzały
aha19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 15:52   #2848
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
wit C jest żółta chyba - nie barwi skóry ? To nie jest ryzyko ? I od kiedy , po cos 1,. można już używać np tego serum ?
Nie jest żółte. Mleczno żółtawy odcień nabiera dopiero po dodaniu lipoderminy. Nie żółci skóry. Chroni przed pękaniem naczynek. Nie wiem jak się ma do cosmelanu. Ja sama z siebie bym nie ryzykowała w pierwszych 2miesiącach. Potem chyba bym stosowała bo filtr lepiej się wchłania i jakby bardziej matowi.To moje odczucia. Może ktoś bardziej doświadczony w cosmelanowej materii podpowie.

Fragment z mazideł "Serum z wit. C + E jest preparatem, który wraz ze skutecznymi filtrami UV wspomaga ochronę skóry przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych, które upośledzają jej regenerację i prowadzą do pojawienia się przedwczesnych oznak starzenia.
Efekty stosowania serum :
*poprawa mikrokrążenia krwi co umożliwia lepsze odżywienie i dotlenienie komórek skóry;
*zwiększa się mechaniczna odporność ścian naczyń włosowatych;
*delikatne złuszczenie i rozjaśnienie skóry, która nabiera blasku;
*zmniejszenie skłonności do przebarwień ;
*wzrost ilości prawidłowo zbudowanego kolagenu co skutkuje wygładzeniem powierzchniowych zmarszczek oraz zwiększeniem elastyczności i sprężystości skóry;
*przyspieszone gojenie oparzeń słonecznych wywołanych promieniowaniem UVA i UVB"

Kamilia to o której godzinie zdajesz jutro pierwsze relacje?
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 16:04   #2849
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Nie jest żółte. Mleczno żółtawy odcień nabiera dopiero po dodaniu lipoderminy. Nie żółci skóry. Chroni przed pękaniem naczynek. Nie wiem jak się ma do cosmelanu. Ja sama z siebie bym nie ryzykowała w pierwszych 2miesiącach. Potem chyba bym stosowała bo filtr lepiej się wchłania i jakby bardziej matowi.To moje odczucia. Może ktoś bardziej doświadczony w cosmelanowej materii podpowie.

Fragment z mazideł "Serum z wit. C + E jest preparatem, który wraz ze skutecznymi filtrami UV wspomaga ochronę skóry przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych, które upośledzają jej regenerację i prowadzą do pojawienia się przedwczesnych oznak starzenia.
Efekty stosowania serum :
*poprawa mikrokrążenia krwi co umożliwia lepsze odżywienie i dotlenienie komórek skóry;
*zwiększa się mechaniczna odporność ścian naczyń włosowatych;
*delikatne złuszczenie i rozjaśnienie skóry, która nabiera blasku;
*zmniejszenie skłonności do przebarwień ;
*wzrost ilości prawidłowo zbudowanego kolagenu co skutkuje wygładzeniem powierzchniowych zmarszczek oraz zwiększeniem elastyczności i sprężystości skóry;
*przyspieszone gojenie oparzeń słonecznych wywołanych promieniowaniem UVA i UVB"

Kamilia to o której godzinie zdajesz jutro pierwsze relacje?
Zapytam o to serum jutro u lekarza - mam nadzieję, ze nie zapomnę!

O której relacja ?- kiedy tylko ochłonę najpierw ja, a potem moja rodzina, gdy mnie zobaczy . Sądzę, że to nastąpi około 19 -20 stej ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 16:13   #2850
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Ja na jutro jestem też umówiona do lekarza od cosmelanu to postaram się nie zapomnieć i o to flavo c zapytać. Muszę też spytać o pieprzyki i mam taką jedną dziwną plamkę. Generalnie to pewnie nic więcej prócz ceny mi nie powie ale może się uda. Dopytam tez jak to z tą opryszczką i może jakąś receptę wezmę. A cosmelan zrobię sama chyba, że nie uda się kupić zestawu.

I kamilia bądź tu jutro "wtrakciemaseczkowo"
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:36.