Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.66 - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-05-11, 12:28   #3391
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.66

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dla Twojego kotka też zdrówka

dobrze prawisz łatwiej wyplątać się z małżeństwa niz kredytu znajomi brali razem kredyt w "rodzinie na swoim" (to było już jakiś czas temu) i jak chcieli się rozwieźć to się okazało że to nie takie hop siup. Mieszkania sprzedać nie można bo by trzeba te dopłaty oddawać, bank problemy robił, nie stac ich było żeby każde osobno coś wynajęło albo kupiło i musieli się pogodzić
To pomoc z nieba.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-11, 12:30   #3392
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.66

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
aaa, ja aż tyle nie mam do zrobienia, na stare płytki na podłodze kładę panele winylowe, kafle na ścianie nadal mi sie bardzo podobają i zostają. Szpachlowanie częściowe mam już, zostało szlifowanie i malowanie. No i meble.
Ja się nie martwię, może schudnę przez ten remont
Zawsze jest mikrofala



dzięki, a Ty podrap kotę za uszkiem.
Moja też choruje, często wymiotuje, większość zebów usunięta. Ostatnio miała nawet rozwolnienie przez 2 dni to była jazda
Niestety moja Jagoda rocznik 2009, więc już starość powoli ją dopada.



Oktawia jako starsza koleżanka tylko wspomnę, w obecnej sytuacji na podstawie tego co piszesz, to nie byłoby rozsądne wkopywać się w kredyt na wspólne mieszkanie



dziękuję i życzę więcej takich przerw w pracy








haha ja też dostałam ostatnio taką laurkę z polisą mieszkania
O kredycie absolutnie nie myślę
Ale powiem Wam, że tak sobie czasem myślę, że nie chcę mieszkać w Polsce, nie chcę ładować się w kredyt i dom, cały czas z tyłu głowy mam myśl, żeby uciec gdzieś, gdzie jest ciepło

A co do remontu, to u nas na całego, zastanawiamy się czy drzwi całkiem nie wyrzucić

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dla Twojego kotka też zdrówka

dobrze prawisz łatwiej wyplątać się z małżeństwa niz kredytu znajomi brali razem kredyt w "rodzinie na swoim" (to było już jakiś czas temu) i jak chcieli się rozwieźć to się okazało że to nie takie hop siup. Mieszkania sprzedać nie można bo by trzeba te dopłaty oddawać, bank problemy robił, nie stac ich było żeby każde osobno coś wynajęło albo kupiło i musieli się pogodzić
O matko, moja koleżanka kupiła od takiej pary mieszkanie, ale przebojów mieli
Ja w ogóle to kredytów się boję
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-11, 12:32   #3393
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.66

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
A nie wiem, masz coś ciekawego na zbyciu? Odsypki, odlewki też wchodzą w grę
Tylko t0, co w watku i miniaturę 5 ml kremu pod oczy All about Eyes clinika
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-11, 12:36   #3394
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.66

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tylko t0, co w watku i miniaturę 5 ml kremu pod oczy All about Eyes clinika
A może mogłabyś mi zrobić odlewki podkładów albo odsypkę pigmentów Maczkowych? Słoiczki mam jakby co
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-11, 12:36   #3395
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.66

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Tenebra za Lunę

a ja jednak nie wygrałam na wizażu to był list z banku że się ubezpieczenie mieszkania kończy


Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ostatnio tylko podczytuję, nie mam siły

Klaskam Amyzkowi za nową pracę i wypowiedzenie
Angel za dobry traf w nowym miejscu pracy
Dla Martity i za poprawę atmosfery w pracy.
Anoli i za zdrowie kotałki.

Ogólnie też za denka i zakupy

Lenka dla Misia

A chcesz go? Mam użyty 3 razy, niedawno kupiłam, ale mnie kwasy nie podchodzą ogólnie.
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-11, 12:39   #3396
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.66

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
hejka!
dawno mnie nie bylo

kolezanka wlasnie sie rozwodzi i w drodze porozumienia z mezem kredyt mieszkaniowy przepisuje na siebie u nich pogodzenie nie wchodzi w gre, bo jej maz (za 4 dni bedzie bylym) znalazl sobie druga kobiete.
na szczescie podzielili sie tak, ze gotowkowe kredyty (wziete na rozkrecenie jego biznesu) on sie zobowiazal splacac

Uważajcie z takimi umowami, bo wobec banku one są nieskuteczne.
Żeby załatwić to formalnie trzeba w banku załatwić zwolnienie z długu, a raczej mało prawdopodobne, żeby bank się na to zgodził (chyba, że się znajdzie ktoś, kto stanie się współkredytobiorcą zamiast zwalnianego z długu).
Widziałam kilka nieszczęść z tego powodu (gdy były zobowiązał się do spłaty, a nie spłacał),więc uważajcie proszę.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-11, 12:41   #3397
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.66

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Wzięłam dużą. W sumie nie wiem czemu nie przyświecały mi żadne argumenty.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
a jak masażer? zastanawiam się czy będę używać
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-11, 12:46   #3398
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.66

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Uważajcie z takimi umowami, bo wobec banku one są nieskuteczne.
Żeby załatwić to formalnie trzeba w banku załatwić zwolnienie z długu, a raczej mało prawdopodobne, żeby bank się na to zgodził (chyba, że się znajdzie ktoś, kto stanie się współkredytobiorcą zamiast zwalnianego z długu).
Widziałam kilka nieszczęść z tego powodu (gdy były zobowiązał się do spłaty, a nie spłacał),więc uważajcie proszę.
to znaczy to nie ja tylko moja kolezanka
mieli razem kredyt na mieszkanie- on chce jej to mieszkanie zostawic, ale ona musi na siebie sama ten kredyt przepisac, a jego pozbawic polowy czesci do wlasnosci (czy jak to nazwać?).
a gotowkowe zostaja na nich dwojke formalnie, bo on się tłumaczy że nie ma takiej zdolności kredytowej, aby te gotowkowe przepisać na siebie. Prawnik jej powiedzial, ze wyjsciem jest (i tu tak powiem na chlopski rozum) ze spisza oswiadczenie, w ktorym bedzie napisane, ze on sie zobowiazuje splacac te kredyty gotowkowe. Oczywiscie oboje sie podpisali i takie cos przy rozwodzie chca przekazac sedzinie, zeby miala wglad.
Prawnik tez jej powiedzial, ze przy rozwodzie sedzia zwykle, z zasady nie dzieli kredytami pomiedzy bylymi malzonkami, raczej to malzonkowie powinni sami sie porozumiec w tej kwestii. Ile w tym prawdy nie wiem- nie bralam rozwodu i nie dzielilam sie kredytem, mam nadzieje ze nigdy to nie nastapi.
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-11, 12:47   #3399
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.66

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
a jak masażer? zastanawiam się czy będę używać
Jeszcze jej nie odebrałam

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-11, 12:49   #3400
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.66

Hej

W końcu po długim rozmyślaniu skusiłam się wczoraj na Foreo Lunę mini Mam spore oczekiwania, ale zobaczymy. Teraz tylko muszę poczytać z jakimi żelami mozna używać. Polecacie jakieś? Może jakieś apteczne?


Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
a jak masażer? zastanawiam się czy będę używać
Nie do mnie pytanie, ale pozwolę sobie odpowiedzieć
Wzięłam małą, mimo iż pewnie masaż już by się przydał Stwierdziłam, że spróbuję mini, a jesli faktycznie będę zadowolona to w przyszłości skuszę się na inne Jest to moje pierwsze takie urządzenie, więc zacznę od oczyszczania, ajak się sprawdzi to pomyślę dalej.
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram

Edytowane przez Aniia91
Czas edycji: 2018-05-11 o 12:51
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-11, 12:49   #3401
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.66

bylam ostatnio odswiezyc brewki perm. brwi to chyba moja najlepsza decyzja urodowa ever
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-11, 12:51   #3402
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.66

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Jeszcze jej nie odebrałam

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
BRAWO JA! szczoteczki wykupione na S
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-11, 12:52   #3403
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.66

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
bylam ostatnio odswiezyc brewki perm. brwi to chyba moja najlepsza decyzja urodowa ever
Moja też! Przed chwilą oglądałam stare zdjęcia i naprawdę głupia byłam, że nie zdecydowałam się wcześniej
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-11, 12:59   #3404
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.66

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Moja też! Przed chwilą oglądałam stare zdjęcia i naprawdę głupia byłam, że nie zdecydowałam się wcześniej
no naprawde jak moglam wczesniej tego nie zrobic, dopiero dwa lata temu pierwszy raz
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-11, 13:19   #3405
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.66

Przychodzę z hitem!
Polecam bardzo bardzo olejek różany Pai. Moja buzia dawno nie wygladała tak dobrze ^_^
Tylko mam od niego ufajdany biały szlafrok w okolicy szyi.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-11, 13:33   #3406
Mrowina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 433
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.66

W D. promka na makijaż drugi kosmetyk (tańszy) za 50%
Mrowina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-11, 13:36   #3407
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.66

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
hejka!
dawno mnie nie bylo

kolezanka wlasnie sie rozwodzi i w drodze porozumienia z mezem kredyt mieszkaniowy przepisuje na siebie u nich pogodzenie nie wchodzi w gre, bo jej maz (za 4 dni bedzie bylym) znalazl sobie druga kobiete.
na szczescie podzielili sie tak, ze gotowkowe kredyty (wziete na rozkrecenie jego biznesu) on sie zobowiazal splacac
pomysł fajny ale najpierw trzeba mieć wystarczającą zdolność kredytową żeby przepisać na siebie kredyt hipoteczny moi znajomi nie mieli no i klops

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
To pomoc z nieba.
opatrzność zadziałala

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
O kredycie absolutnie nie myślę
Ale powiem Wam, że tak sobie czasem myślę, że nie chcę mieszkać w Polsce, nie chcę ładować się w kredyt i dom, cały czas z tyłu głowy mam myśl, żeby uciec gdzieś, gdzie jest ciepło

A co do remontu, to u nas na całego, zastanawiamy się czy drzwi całkiem nie wyrzucić
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-11, 13:39   #3408
Mrowina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 433
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.66

O u mnie też remont i dzisiaj znowu do Wrocławia na roboty
Będę malować kafelki, bo poprzedni właściciele wszystko mieli w brązie i szarościach (ciemnych szarościach) a ja lubię jasno
Mrowina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-11, 13:46   #3409
aga61
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 584
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.66

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Ja beauty tam odpuscilam, ale zamowilam sobie ampulke i esencje(chyba to troche bardziej jak serum jest) z Laageehaam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo a co to takiego? Możesz podlinkować

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A któras miala Serum The Ordinary Granactive Retinoid 2% in Squalane ??Warto?
Ja je mam i używam z przerwami od ok. miesiąca, ale póki co nie jestem przekonana co do jego skuteczności, może jeszcze się to zmieni, ale moim zdaniem serum norela z retinolem dawało lepsze rezultaty.

Mnie w ogóle te kosmetyki z The Ordinary nie porwały, nie używam ich wprawdzie długo, ale spodziewałam się lepszych rezultatów, próbowałam jeszcze Virgin Marula Oil jak miałam mocno przesuszoną skórę, ale jakiejś specjalnej poprawy nie zauważyłam. W kolejce czeka jeszcze Buffet Serum, no i mam ochotę wypróbować mocno chwalony AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution.
aga61 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-11, 13:52   #3410
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.66

Cytat:
Napisane przez aga61 Pokaż wiadomość
Ooo a co to takiego? Możesz podlinkować



Ja je mam i używam z przerwami od ok. miesiąca, ale póki co nie jestem przekonana co do jego skuteczności, może jeszcze się to zmieni, ale moim zdaniem serum norela z retinolem dawało lepsze rezultaty.

Mnie w ogóle te kosmetyki z The Ordinary nie porwały, nie używam ich wprawdzie długo, ale spodziewałam się lepszych rezultatów, próbowałam jeszcze Virgin Marula Oil jak miałam mocno przesuszoną skórę, ale jakiejś specjalnej poprawy nie zauważyłam. W kolejce czeka jeszcze Buffet Serum, no i mam ochotę wypróbować mocno chwalony AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution.
http://en.leegeehaam.com/portfolio-i...polis-ampoule/
http://en.leegeehaam.com/portfolio-i...ee-90-essence/
Takie cuda


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-11, 13:55   #3411
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.66

Cytat:
Napisane przez aga61 Pokaż wiadomość
Ooo a co to takiego? Możesz podlinkować



Ja je mam i używam z przerwami od ok. miesiąca, ale póki co nie jestem przekonana co do jego skuteczności, może jeszcze się to zmieni, ale moim zdaniem serum norela z retinolem dawało lepsze rezultaty.

Mnie w ogóle te kosmetyki z The Ordinary nie porwały, nie używam ich wprawdzie długo, ale spodziewałam się lepszych rezultatów, próbowałam jeszcze Virgin Marula Oil jak miałam mocno przesuszoną skórę, ale jakiejś specjalnej poprawy nie zauważyłam. W kolejce czeka jeszcze Buffet Serum, no i mam ochotę wypróbować mocno chwalony AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution.
O własnie przypomniałaś mi, że i u mnie Buffet czeka na swoją kolej
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-11, 14:27   #3412
aga61
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 584
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.66

W kontigo 11-12.05 do -40% na kosmetyki azjatyckie demakijaż i oczyszczanie twarzy

Oj kusisz tą esencją z zieloną herbatą , a dopiero co w kontigo zamówienie zrobiłam

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
O własnie przypomniałaś mi, że i u mnie Buffet czeka na swoją kolej
U mnie czeka jeszcze serum z vit. C z Purito i nawilżające z Klairs
aga61 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-11, 14:29   #3413
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.66

Cytat:
Napisane przez aga61 Pokaż wiadomość
W kontigo 11-12.05 do -40% na kosmetyki azjatyckie demakijaż i oczyszczanie twarzy



Oj kusisz tą esencją z zieloną herbatą , a dopiero co w kontigo zamówienie zrobiłam



U mnie czeka jeszcze serum z vit. C z Purito i nawilżające z Klairs
Ja testuje teraz serum Purito, ale jeszcze nie mam zdania. Poki co jestem zachwycona, ze nie jest takie tluste jak wszystkie inne sera z witamina C

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-11, 14:31   #3414
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.66

Cytat:
Napisane przez aga61 Pokaż wiadomość

U mnie czeka jeszcze serum z vit. C z Purito i nawilżające z Klairs
Ja to się już lepiej nie będę wypowiadać nt ilości serum, które u mnie czekają w kolejce

Tego Klairsa nawilżającego jestem ciekawa, daj znać czy mocno nawilża
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-11, 14:37   #3415
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.66

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
to znaczy to nie ja tylko moja kolezanka
mieli razem kredyt na mieszkanie- on chce jej to mieszkanie zostawic, ale ona musi na siebie sama ten kredyt przepisac, a jego pozbawic polowy czesci do wlasnosci (czy jak to nazwać?).
a gotowkowe zostaja na nich dwojke formalnie, bo on się tłumaczy że nie ma takiej zdolności kredytowej, aby te gotowkowe przepisać na siebie. Prawnik jej powiedzial, ze wyjsciem jest (i tu tak powiem na chlopski rozum) ze spisza oswiadczenie, w ktorym bedzie napisane, ze on sie zobowiazuje splacac te kredyty gotowkowe. Oczywiscie oboje sie podpisali i takie cos przy rozwodzie chca przekazac sedzinie, zeby miala wglad.
Prawnik tez jej powiedzial, ze przy rozwodzie sedzia zwykle, z zasady nie dzieli kredytami pomiedzy bylymi malzonkami, raczej to malzonkowie powinni sami sie porozumiec w tej kwestii. Ile w tym prawdy nie wiem- nie bralam rozwodu i nie dzielilam sie kredytem, mam nadzieje ze nigdy to nie nastapi.
Wiem, wiem, piszę to ogólnie, ku przestrodze, bo w tej sprawie jest wiele nieporozumień i naprawdę dochodzi do dramatów. A wiedza prawników niekoniecznie jest pełna.

Oświadczenia między małżonkami, umowa między nimi (nawet notarialna) czy nawet podział kredytów w orzeczeniu sądowym nie są wiążące dla banku. Ba, nawet jeśli małżonkowie umówią się, że będą płacili po połowie to i tak nie ma to dla banku znaczenia. Jeśli jeden z małżonków przestanie płacić to odpowiada drugi (za całość). Bo odpowiedzialność współkredytobiorców jest solidarna - co nie oznacza po połowie .
Taka umowa ma znaczenie tylko dla strony - ten, któ zapłaci może dochodzić od drugiego, który do spłaty się zobowiązał. Tylko wiadomo, że wszystko zależy od tego czy ten drugi ma dochody i majątek.

Już przestaję zrzędzić

Właśnie wracam z hebe, nadal jest promo na pielęgnację i przywlokłam kilka kosmetyków
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-11, 15:11   #3416
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.66

AnulaQa dzięki za odpowiedź o pędzelku.

Pojechałam odebrać kosiarkę z naprawy.
Obok otworzyli nowy sklep ciuchowy. Ale obok był następny. I następny. Nie w nich nie było. A potem na wystawie ciucholandów była kurteczka dżinsów, taka jak chciałam. I wyszłam z kurtką, kombinezonem hm z metką i jeszcze jednym z esmara.
Ale wciąż nie miałam sukienek na codzień.
No to poszłam do kolejnego sklepu. Okazało się, że to outlet. Więc nabyła dwie babcine sukienki i jeszcze coś tam. No i pojechałam po kosiarkę, a wróciłam z ciuchami z hm, zary, only, esmara...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-11, 15:12   #3417
aga61
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 584
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.66

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Ja testuje teraz serum Purito, ale jeszcze nie mam zdania. Poki co jestem zachwycona, ze nie jest takie tluste jak wszystkie inne sera z witamina C

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to fajnie się zapowiada, bo też nie lubię takich tłustych ser, jak np Auriga Flavo-C.

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja to się już lepiej nie będę wypowiadać nt ilości serum, które u mnie czekają w kolejce

Tego Klairsa nawilżającego jestem ciekawa, daj znać czy mocno nawilża
Dam znać jak w końcu poużywam . Z Klairsa mogę polecić tonik Supple Preparation Facial Toner, super mi się sprawdził, fajnie nawilża i koi skórę, żałuję że nie kupiłam go zimą.
aga61 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-11, 16:06   #3418
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.66

Cytat:
Napisane przez aga61 Pokaż wiadomość
O to fajnie się zapowiada, bo też nie lubię takich tłustych ser, jak np Auriga Flavo-C.



Dam znać jak w końcu poużywam . Z Klairsa mogę polecić tonik Supple Preparation Facial Toner, super mi się sprawdził, fajnie nawilża i koi skórę, żałuję że nie kupiłam go zimą.
Flavo-C nie miałam, ale widzę, ze jest na glikolu, więc pewnie formule ma taka, jak inne sera stosowane przeze mnie
Purito nie jest na glikolu, zreszta podobnie jak Wishtrend, ktore zamowilam licze, ze sie polubimy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-11, 16:47   #3419
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.66

Cytat:
Napisane przez aga61 Pokaż wiadomość
Ja je mam i używam z przerwami od ok. miesiąca, ale póki co nie jestem przekonana co do jego skuteczności, może jeszcze się to zmieni, ale moim zdaniem serum norela z retinolem dawało lepsze rezultaty.

Mnie w ogóle te kosmetyki z The Ordinary nie porwały, nie używam ich wprawdzie długo, ale spodziewałam się lepszych rezultatów, próbowałam jeszcze Virgin Marula Oil jak miałam mocno przesuszoną skórę, ale jakiejś specjalnej poprawy nie zauważyłam. W kolejce czeka jeszcze Buffet Serum, no i mam ochotę wypróbować mocno chwalony AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution.
Dziękuje za opinie
No w netach piszą, ze jest super hiper i takie inne cuda wianki niby z neigo

Z tym, że serum Norela miałam i u zadnych efektów nie widziałam, wiec po tym to jzu chyba w ogóle, z drugiej strony kusi mnei spróbować, bo nie jest drogie, a u kazdego nieco inaczej w sumie się sprawdza.
Nic nie miałam z Ordinary jeszszcze, a cos bym spróbowała, bo pielegnacja gornopołkowa, jakos mnie nie przekonuje na ta chwile, wszystkie Lancony, Estee, etc mialam, testowałam i nic za bardzo nie urwało,a kosztowało owszem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-11, 17:19   #3420
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.66

Nowa paleta Colourpop - moim zdaniem mniej niż średnia

lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-07 18:12:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:38.