facet - beznadziejna sytuacja - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-09, 15:09   #511
Asior77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 343
Dot.: facet - beznadziejna sytuacja

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
A jak to możliwe, że z własnej i nieprzymuszonej woli wybrałaś żonatego faceta?
Skoro już tak wałkujesz, dlaczego on, dlaczego on...
A dlaczego ty? Nikt ci tego faceta przemocą do rąk nie wpychał.

I nawet nie próbuj z nim kolejny raz, na litość!
Dobrze napisane, autorka ma chyba jakiś rodzaj amnezji...
Asior77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-10, 11:16   #512
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: facet - beznadziejna sytuacja

Jak dla mnie to ten koleś przejawia cechy socjopaty o ile nim wręcz nie jest.

Mogłabym uwierzyć, że mu się w małżeństwie nie układało, że zakochał się w Julce, że bezjajcarsko trwał w tym układzie ze strachu przed rozwodem. Bezjajcarze są wśród nas. Nawet w to, że później do żony wrócił, bo... powiedzmy że jest mega pipą i tak mu będzie wygodniej czy jak tam było.

Natomiast jego zachowanie po rozstaniu (a raczej rozstaniach) oraz jego styl świadczy o tym, że ten koleś nie tylko nie ma jaj, on nie ma za grosz empatii, jakiegoś poczucia winy, wyrzutów sumienia, wstydu... A jeśli mówi, że ma, to kłamie, bo słowami, to sobie można świadczyć. Tego nie widać. On czuje władzę nad Julką, żonę też szybko przekabacił. Nabroi, skrzywdzi, a te chcą jeszcze go przytulać albo seks uprawiać. Doskonale wychodzi mu manipulacja. One są tylko środkiem do jego celu. Obrzydliwy, egocentryczny typ nieliczący się z nikim.

Może następnej jego kochance uda mu się utrzeć nosa.


Tobie Julka na pewno brakuje emocji towarzyszących zakochaniu, tej bliskości. W końcu planowałaś z nim życie. Dałaś się omamić, ale pora się ocknąć i pokazać panu jego miejsce.
Dziwi mnie, że pozwalasz mu na dalszy kontakt. Ty chyba naprawdę lubisz cierpieć.

Edytowane przez wlosomaniaczkaaa
Czas edycji: 2018-04-10 o 11:18
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-10, 13:53   #513
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: facet - beznadziejna sytuacja

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to ten koleś przejawia cechy socjopaty o ile nim wręcz nie jest.

Mogłabym uwierzyć, że mu się w małżeństwie nie układało, że zakochał się w Julce, że bezjajcarsko trwał w tym układzie ze strachu przed rozwodem. Bezjajcarze są wśród nas. Nawet w to, że później do żony wrócił, bo... powiedzmy że jest mega pipą i tak mu będzie wygodniej czy jak tam było.

Natomiast jego zachowanie po rozstaniu (a raczej rozstaniach) oraz jego styl świadczy o tym, że ten koleś nie tylko nie ma jaj, on nie ma za grosz empatii, jakiegoś poczucia winy, wyrzutów sumienia, wstydu... A jeśli mówi, że ma, to kłamie, bo słowami, to sobie można świadczyć. Tego nie widać. On czuje władzę nad Julką, żonę też szybko przekabacił. Nabroi, skrzywdzi, a te chcą jeszcze go przytulać albo seks uprawiać. Doskonale wychodzi mu manipulacja. One są tylko środkiem do jego celu. Obrzydliwy, egocentryczny typ nieliczący się z nikim.

Może następnej jego kochance uda mu się utrzeć nosa.


Tobie Julka na pewno brakuje emocji towarzyszących zakochaniu, tej bliskości. W końcu planowałaś z nim życie. Dałaś się omamić, ale pora się ocknąć i pokazać panu jego miejsce.
Dziwi mnie, że pozwalasz mu na dalszy kontakt. Ty chyba naprawdę lubisz cierpieć.
Jestem przekonana, że on ani przez chwilę nie myślał o odejściu od żony. Ani przez chwilę.
To tylko gadka, by naiwne dziewczątko zatrzymać przy sobie w wiadomym celu.
Znam podobnego faceta. To jest znajomość od czasów, gdy tylko weszłam w dorosłość, czyli bardzo długa. Przez ładnych parę miesięcy byliśmy razem. Zerwałam z nim kontakty i nawet przez lata udało mi się go nie spotkać, ale jakiś czas temu dorwał mnie w supermarkecie i niemalże wymusił spotkanie na kawę. Nie miałam zamiaru iść, ale przyszło mi na myśl, że może wytłumaczy się, przeprosi. No, cokolwiek.
Czy muszę pisać, że się przeliczyłam?
Był łajzą, został łajzą.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-10, 21:16   #514
julkaaa189
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 65
Dot.: facet - beznadziejna sytuacja

Nawet jezeli dochodzi do jakiegoś kontaktu to to juz tak na mnie nie dziala. Juz miesiac minal od klotni. Od poczatku kwietmia sie nie odzywam. Nie dzownie nie pisze. Teraz dopadl mnie smutek mialal ochote sie odezwac ale zaraz czytam co napisalyscie i to mija.

Duzo pracuje i nie mam czasu na myslenie o tym wszystkim. Nawet juz sie nie zastanawiam dlaczego tak sie zachowal. Teraz zastanawiam sie jak to jest mozliwe zeby osoby ktore sa ze soba tak blisko naglre tak sie od siebie oddalaja. Ale to juz takie ogolne myslenie. Nie akurat o nim.

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Mysle ze bardzo dobrze manipulowal cala sytuacja. Ze wszystko mial pod kontrola. Ze to sie tak ciągnęło ze nawet nie mialam dluzszej chwili tak jak teraz zeby sie nad wszystkim zastanowic.

Te emocje byly tak duze ze nie mialam chwili zeby popatrzeć na to z boku. Ocenic sytuacje bez emocji. Ciągle mielismy kontakt ciagle rozmawialismy. Nie bylo czasu zeby sie tak oderwac od tego.

Dopiero teraz mam czas dla siebie. I zaczynam widziec te zachowania. To ze wlasnie nie potrafiłam sie od tego oderwac. Teraz juz czuje ze jestem w takiej bezpiecznej odleglosci. Ze sie uspokoilam. Chociaz nie jestem w stanie przewidziec emocji kiedy jego tu nier bedzie kiedy tam pojedzie
julkaaa189 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-10, 21:35   #515
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: facet - beznadziejna sytuacja

Julka, zalozylas ten temat po cos. Mialas momenty, kiedy pytalas o opinie, a potem znowu do niego wracalas. Dlatego skup sie teraz na tym, zeby po pierwsze nie wracac do niego nawet mysla (jak Cie jakies dopadna to idz umyc naczynia albo upiecz ciasto), ale po drugie żeby przemyslec to, co sie wydarzyło ale w Twojej głowie. W jaki sposob postrzegasz facetow i dlaczego mialas poczucie, ze ten facet jest Ci bliski choc tak naprawdę... nigdy go do konca nie mialas. On nigdy nie byl Twoj w 100%. Nie widzisz tego?
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 09:19   #516
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: facet - beznadziejna sytuacja

Staraj się o nim nie myśleć. Wyrzuć z pamięci. A przynajmniej próbuj.
Ten człowiek nie przejmował się twoimi uczuciami. On przejmuje się tylko sobą, własnymi potrzebami, własną wygodą. Taki się urodził. Popaprany.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 16:22   #517
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: facet - beznadziejna sytuacja

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Staraj się o nim nie myśleć. Wyrzuć z pamięci. A przynajmniej próbuj.
Ten człowiek nie przejmował się twoimi uczuciami. On przejmuje się tylko sobą, własnymi potrzebami, własną wygodą. Taki się urodził. Popaprany.
Niechaj spada na drzewo.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-12, 08:46   #518
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: facet - beznadziejna sytuacja

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Niechaj spada na drzewo.
Żeby to było takie proste

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-12, 09:20   #519
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: facet - beznadziejna sytuacja

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Żeby to było takie proste

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Proste. Wystarczy pozbyć się klapek z oczu. Zrobić bilans zysków i strat. Dopuścić do świadomości, że jego parszywy charakter jest z nim nieodłącznie związany i niezmienny.
Doprawdy, płakać za kimś, kto kłamał, oszukiwał i zawiódł?
Mój gniew byłby tak wielki, że po miłości nie zostałby najmniejszy ślad.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 06:16   #520
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: facet - beznadziejna sytuacja

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
A jak to możliwe, że z własnej i nieprzymuszonej woli wybrałaś żonatego faceta?
Skoro już tak wałkujesz, dlaczego on, dlaczego on...
A dlaczego ty? Nikt ci tego faceta przemocą do rąk nie wpychał.
Właśnie o tym autorka wygodnie milczy. Woli się skupić na tym dlaczego żona tak łatwo go przyjęła z powrotem. Hipokryzja na poziomie co najmniej żenującym zważywszy fakt, że sama łatwo go przyjęła z powrotem po tym jak wskoczył do łóżka żony. Nie rozumiem dlaczego czuje się od niej lepsza, skoro obie zrobiły to samo.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 06:41   #521
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: facet - beznadziejna sytuacja

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Jestem przekonana, że on ani przez chwilę nie myślał o odejściu od żony. Ani przez chwilę.
To tylko gadka, by naiwne dziewczątko zatrzymać przy sobie w wiadomym celu.
Znam podobnego faceta. To jest znajomość od czasów, gdy tylko weszłam w dorosłość, czyli bardzo długa. Przez ładnych parę miesięcy byliśmy razem. Zerwałam z nim kontakty i nawet przez lata udało mi się go nie spotkać, ale jakiś czas temu dorwał mnie w supermarkecie i niemalże wymusił spotkanie na kawę. Nie miałam zamiaru iść, ale przyszło mi na myśl, że może wytłumaczy się, przeprosi. No, cokolwiek.
Czy muszę pisać, że się przeliczyłam?
Był łajzą, został łajzą.
Dawanie kolejnej szansy z reguły tak się kończy. Nie każdy na nią zasługuje, to zależy od kalibru zawinienia. Od łajz najlepiej trzymać się z dala. Nawet sobie nie przypominam, czy ktokolwiek w moim życiu na nią zasłużył, każdy potem znowu doopy dawał, więc chyba nie. Natomiast jestem dumna z szybkich cięć, nigdy ich nie żałowałam i polecam każdemu.

Nie mogę się nadziwić niektórym dziewczynom, których związki (a już zwłaszcza początki) przypominają drogę krzyżową, a te dzielnie w nich trwają, płaczą... Przecież on powinien uskrzydlać, dawać radość, a już zwłaszcza na początku jest cud miód, wtedy o to tak łatwo.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-13, 14:32   #522
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: facet - beznadziejna sytuacja

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Dawanie kolejnej szansy z reguły tak się kończy. Nie każdy na nią zasługuje, to zależy od kalibru zawinienia. Od łajz najlepiej trzymać się z dala. Nawet sobie nie przypominam, czy ktokolwiek w moim życiu na nią zasłużył, każdy potem znowu doopy dawał, więc chyba nie. Natomiast jestem dumna z szybkich cięć, nigdy ich nie żałowałam i polecam każdemu.

Nie mogę się nadziwić niektórym dziewczynom, których związki (a już zwłaszcza początki) przypominają drogę krzyżową, a te dzielnie w nich trwają, płaczą... Przecież on powinien uskrzydlać, dawać radość, a już zwłaszcza na początku jest cud miód, wtedy o to tak łatwo.
Masz rację w całości.
Sama jestem zwolenniczką szybkich cięć i przeciwniczką męki pańskiej w związkach.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-08, 17:39   #523
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: facet - beznadziejna sytuacja

Julka, co u Ciebie?
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-09, 21:20   #524
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: facet - beznadziejna sytuacja

Też jestem ciekawa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-11, 14:53   #525
julkaaa189
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 65
Dot.: facet - beznadziejna sytuacja

No to sytuacja wyglada tak ze pojechal sobie. Po tygodniu pobytu w domu odezwal sie ze teskni ze mu mnie brakuje ze miedzy nimi nic nie ma. Sa jak dwoje obcych sobie ludzi. Ze tam sie nic nie poprawi. Ze ma nadzieje ze miedzy nami jest jeszcze szansa.

Po tym pojechal na urlop. Oczywiscie z nia. Powiedzial ze jedzie odpoczac i spedzic czas z dzieckiem a nie z nia. Ze on ja traktuje jako dodatelk. Smieszne
julkaaa189 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-11, 14:56   #526
patricia_ventura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 404
Dot.: facet - beznadziejna sytuacja

ATy co na to wszystko ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patricia_ventura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-11, 14:57   #527
julkaaa189
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 65
Dot.: facet - beznadziejna sytuacja

Wysyla jakieś wiadomoscoi codziennie ale tak zeby ona nie widziala. Bo sytuacja jest miedzy nimi jasna ale on nie chce prowokowac klotni.

Nie odpisuje na to. Pomimo to nie czuje spokoju. Meczy mnie tym bo nie pozwala mi zapomniec. Nie czuje sie z tym dobrze. Mysle o tym denerwuje mnie to. Odrazu to przezywam i chodze taka poddenerwowamna ciagle
julkaaa189 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-11, 14:59   #528
patricia_ventura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 404
Dot.: facet - beznadziejna sytuacja

Zablokuj jezeli naprawde chcesz sie od tego uwolnić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patricia_ventura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-11, 15:08   #529
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: facet - beznadziejna sytuacja

Dokładnie, zablokuj
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-11, 16:41   #530
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: facet - beznadziejna sytuacja

Cytat:
Napisane przez julkaaa189 Pokaż wiadomość
Wysyla jakieś wiadomoscoi codziennie ale tak zeby ona nie widziala. Bo sytuacja jest miedzy nimi jasna ale on nie chce prowokowac klotni.

Nie odpisuje na to. Pomimo to nie czuje spokoju. Meczy mnie tym bo nie pozwala mi zapomniec. Nie czuje sie z tym dobrze. Mysle o tym denerwuje mnie to. Odrazu to przezywam i chodze taka poddenerwowamna ciagle

Bajkopisarz normalnie.
Chyba w to nie wierzysz?
I może odpisz coś w stylu "odp*** się". Żeby do niego dotarło.
On pisze, bo unikasz radykalnych poczynań. Nie chcesz wiadomości od niego, ale jednak czytasz. Nie blokujesz go.
Co facet ma myśleć? Że jeszcze trochę, a cię zmiękczy.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-11, 19:26   #531
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: facet - beznadziejna sytuacja

Cytat:
Napisane przez julkaaa189 Pokaż wiadomość
No to sytuacja wyglada tak ze pojechal sobie. Po tygodniu pobytu w domu odezwal sie ze teskni ze mu mnie brakuje ze miedzy nimi nic nie ma. Sa jak dwoje obcych sobie ludzi. Ze tam sie nic nie poprawi. Ze ma nadzieje ze miedzy nami jest jeszcze szansa.
Po tym pojechal na urlop. Oczywiscie z nia. Powiedzial ze jedzie odpoczac i spedzic czas z dzieckiem a nie z nia. Ze on ja traktuje jako dodatelk. Smieszne
i śpi w jednym łóżku z dzieckiem. Nie z nią
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-11, 20:27   #532
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: facet - beznadziejna sytuacja

Cytat:
Napisane przez julkaaa189 Pokaż wiadomość
Nie odpisuje na to. Pomimo to nie czuje spokoju. Meczy mnie tym bo nie pozwala mi zapomniec. Nie czuje sie z tym dobrze. Mysle o tym denerwuje mnie to. Odrazu to przezywam i chodze taka poddenerwowamna ciagle
Przecież możesz to zakończyć. Wystarczy, że odpiszesz żeby spadał albo go zablokuj. Dlaczego nie chcesz tego zrobić? Ciągle go kochasz i boisz się definitywnego końca? Myślisz o powrocie?
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 12:13   #533
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: facet - beznadziejna sytuacja

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Przecież możesz to zakończyć. Wystarczy, że odpiszesz żeby spadał albo go zablokuj. Dlaczego nie chcesz tego zrobić? Ciągle go kochasz i boisz się definitywnego końca? Myślisz o powrocie?
Nadzieja umiera ostatnia.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 05:32   #534
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: facet - beznadziejna sytuacja

Julka, a jak Twoja terapia? Chodzisz na nią dalej? Mówisz o tym co się teraz dzieje?
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-19, 15:20   #535
julkaaa189
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 65
Dot.: facet - beznadziejna sytuacja

Tak chodze. Odrazu uczuc nie wylacze. Oczywiscie ze dalej bardzo duzo do niego czuje. I tak widze w sobie jakies postepy. Mam więcej sily spokoju w sobie. Nie chcialam odpisywac po chamsku. Tez z ciekawości w sumie.

Codziennie przez caly urlop pisal do mnie.

Przed chwila dzwonil bo ksiaze wrocil.

Rozmawialismy zapytalam co on teraz planuje bo widze ze nie traktuje mnie jak kolezanke. Odpowiedzial mi ze dowiem sie w swoim czasie. Ze on juz decyzje ma podjeta i zamierza jak najszybciej zaczac działac. Ok wiec zapytalam kiedy przyjezdza no bo jezeli wszystko takie postanowione to co to za problem. A no ksiaze przyjezdza po weekendzie. Powiedzialam tylko ze w takim razie nic takie jasne nie jest bo niby po co mialby spedzac weekend w domu jezeli jest wszystko jasne. Musialam konczyc wiec nie dostalam odpowiedzi. Ale tak mnie wkurzyl pomimo wszystko. Tym swoim kreceniem. Jakims gadaniem smieci. Chcialam zobaczyc co on znowu bedzie wymyslal i prosze.
julkaaa189 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-19, 15:47   #536
mybeau
lalka z saskiej porcelany
 
Avatar mybeau
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Syberia
Wiadomości: 399
Dot.: facet - beznadziejna sytuacja

Ten temat powinien się skończyć jakieś 18 stron temu... Julka, czy Ty jesteś jakąś masochistką? Dziewczyny słusznie piszą, abyś go zablokowała, nie odzywaj się do niego, zakończ temat, on jest wygodny i nie zostawi dla Ciebie żony i bogatej chatki (bo z tego co pamiętam, to dobrze mu się powodzi) pogódź się z tym, że byłaś jedynie odskocznią od codzienności i nigdy nie będziesz integralną częścią jego życia tylko taką przelotną pociechą, szanuj się trochę i kopnij dziada tam gdzie zaboli najbardziej. Sprawa jest prosta jak budowa cepa - gdyby mu zależało byłby z Tobą, nie na boku, tylko na poważnie. Sama jesteś sobie winna Jula, pozwoliłaś się traktować jak drugą opcję i on z tego korzysta, bo czemu nie, chętna to weźmie. Bez sensu to ciągniesz, to i tak nie ma przyszłości, bo z jego założenia nigdy nie miało jej mieć.

Może uczuć od razu nie wyłączysz, ale rozum powinnaś włączyć i to jak najszybciej. Nie chcę Cię tutaj oczywiście obrażać, to nie miało być złośliwe, zwyczajnie krew mnie jakoś zalewa, że dajesz sobą tak manipulować.
__________________
잃어버린 채 외면하는 것 같아
mybeau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-19, 15:51   #537
julkaaa189
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 65
Dot.: facet - beznadziejna sytuacja

To jest jakas meczarnia naprawde. Chce isc swoja droga to pisze dzwoni. Ok bie odpiusje moge nie odbierac. Ale sam fakt tego ze on to robi powoduje niepokoj. Jakies ruszenie sie uczyc. Wywoluje emocje. Bylam spokojna to mnie teraz tak zdenerwował ze az sie cala trzese
julkaaa189 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-19, 15:59   #538
mybeau
lalka z saskiej porcelany
 
Avatar mybeau
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Syberia
Wiadomości: 399
Dot.: facet - beznadziejna sytuacja

Jula, troszkę jesteś przypadkiem beznadziejnym - bez obrazy - ale ja zagłębiłam się w ten wątek i tyle już razy padło, żebyś się od niego odizolowała, zerwała kontakt, etc, itp, itd, a Ty nie. Cierpisz na własne życzenie. Jeśli nie chcesz od niego wiadomości, to go zablokuj, co to za problem, kilka kliknięć wystarczy. Ale przecież Ty łudzisz się daremnie cały czas, desperacko chcesz jego uwagi, to jest największa tragedia. Pomijając to jak ten facet się zachował, to bardziej przerażające jest to, jak Ty się w tej sytuacji zachowujesz i choćby prawda rąbnęła Cię w czoło to Ty swoje. Dopóki go nie zablokujesz, to on ma drogę do tego aby Tobą manipulować. Gdy zerwiesz kontakt takiej możliwości mieć nie będzie. Sama siebie pozbawiasz szansy na szczęście u boku kogoś, kto by Cię chociaż trochę szanował. Bo on tego nie robi. Jesteś drugą opcją, nie ma nic bardziej upokarzającego, ja bym nie zdzierżyła. Ale Ty chyba się w tej roli odnajdujesz, no niestety, nie rozumiem Twojego postępowania. Mówisz jedno, robisz drugie, Jula.
__________________
잃어버린 채 외면하는 것 같아

Edytowane przez mybeau
Czas edycji: 2018-05-19 o 16:02
mybeau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-19, 17:03   #539
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: facet - beznadziejna sytuacja

To prawda, jesteś opcją zapasową. Takim prawdziwym zapasowym kołem, którego używa się tylko, gdy zajdzie potrzeba. A w międzyczasie wyciąga się je z bagażnika i sprawdza, czy powietrze nie zeszło i w miarę potrzeb podpompowuje. Te jego działania pozorne, to właśnie sprawdzanie, czy powietrze ci nie zeszło.
Manipuluje tobą, aż przykro.
Ten facet jest wyzuty z uczuć. On ma jakiś plan, w którym ty jesteś pionkiem, ale jako człowiek się nie liczysz.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-19, 17:12   #540
julkaaa189
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 65
Dot.: facet - beznadziejna sytuacja

Jestem taka na siebie zla. Normlanie nie potrafie sie z tego gow** wygrzebac. Nie wiem jak to przerwac poprostu. Ciagle mna manipuluje gra. Tak mnie to wku****.
julkaaa189 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-20 17:44:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:57.