Mamy październikowe 2018 cz. II - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-05-15, 12:46   #2131
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Takie bobasy są w nas Załącznik 7535251


Co to za aplikacja ?!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-15, 12:49   #2132
Mila 23
Rozeznanie
 
Avatar Mila 23
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: K.....
Wiadomości: 728
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Heja! Ja juz po! Kurde zasiala we mnie babka niepewnosci.. 25 min mierzyla. Potem spacer potem 20min serca.. widac bylo, ze niespokojna. Nastepnie wstalam juz mam wychodzic a ona ze mam wrocic bo musi raczke zobaczyc.. a ta raczka taka lebioda.. taka krzywa.. nic nie chciala mowic czemu mnie stresuje. Ja spocona na maxa, lzy leca ta nic.. jestem zalamana!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kochana jak tak piszesz to chciałabym Cię przytulić.... Ja tu załamana płcią a dociera do mnie ze zdrowie najważniejsze.

.Wiem że sobie poradzę. Teoche mi lepiej. Ale długa droga przede mną

AWUSIA nie denerwuj się powtórz badanie . Trzymam za Was obie kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Słuchanie jest ważniejsze niż mówienie. Gdyby to nie było prawdą, Bóg nie dał by nam dwoje uszu
i tylko jednych ust.
Robert Kiyosaki - "Bogaty ojciec biedny ojciec"

Zapuszczam wloski, gubie zbedne kilogramy- dbam o siebie
Mila 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-15, 12:53   #2133
Angela_B
Raczkowanie
 
Avatar Angela_B
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 431
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Hej dziewczyny.. wkurzylam sie dzis troszke bo lekarka przełożyła mi wizytę na piątek rano a już mialam nadzieje ze zobaczę dzidzi i moze dowiem się kto tam siedzi noo ale to tylko 3 dni wiec nie tak zle

Aaa dzis doslownie pozwoliłam sobie na wyzerke... zjadłam juz chyba pół kilo truskawek, troche czereśni i arbuzaaa mmmm pycha ♡

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angela_B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-15, 12:55   #2134
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Co to za aplikacja ?!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Asystent ciążowy
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-15, 12:55   #2135
Angela_B
Raczkowanie
 
Avatar Angela_B
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 431
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Kurde i przeraża mnie to co piszecie ze wam siada juz cieknie... słyszałam że tak może być ale myslalam ze to tylko nieliczni maja, ja narazie nie mam nic wiec moze nie bedzie tak zle ale rozmiar piersi mnie przeraża.... nosiłam 75C, teraz kupione 75E jest na juz wiec jak tak dalej pójdzie to nie wiem jaki rozmiar bede musiala kupic..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angela_B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-15, 13:03   #2136
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Asystent ciążowy


Kurvze nie ma na iOS szkoda bo wyglada super ;(


U mnie na razie spokoj wiec może to póki co był jednorazowy wyciek ;D
Ja zmieniłam tylko obwód biustonoszy z 75D na 80D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-15, 13:07   #2137
catarynca
Raczkowanie
 
Avatar catarynca
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 301
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Awusia atakuj do drugiego na wizytę i się na razie nie martw, póki drugi Was nie obejrzy

Te pieluchy, podkłady... abstrakcja jakaś dla mnie teraz :P

HELP! Co na opryszczkę w ciąży? Zdążyła mi się wyleczyć i znów się pojawiła w tym samym miejscu
__________________
W oczekiwaniu. B.
catarynca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-15, 13:10   #2138
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez Angela_B Pokaż wiadomość
Kurde i przeraża mnie to co piszecie ze wam siada juz cieknie... słyszałam że tak może być ale myslalam ze to tylko nieliczni maja, ja narazie nie mam nic wiec moze nie bedzie tak zle ale rozmiar piersi mnie przeraża.... nosiłam 75C, teraz kupione 75E jest na juz wiec jak tak dalej pójdzie to nie wiem jaki rozmiar bede musiala kupic..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Kurvze nie ma na iOS szkoda bo wyglada super ;(


U mnie na razie spokoj wiec może to póki co był jednorazowy wyciek ;D
Ja zmieniłam tylko obwód biustonoszy z 75D na 80D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
u mnie zmiana z 75d na 85d i poki co nic nie cieknie
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-15, 13:16   #2139
Angela_B
Raczkowanie
 
Avatar Angela_B
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 431
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Też robilam pierwsze badania w Angeliusie, nazwiska lekarza nie pamiętam ale byłam zadowolona. Dokladnie wszystko zmierzył i posprawdzal. Na pytania tez odpowiadał wiec raczej taki miły i rzeczowy. Teraz polowkowe wlasnie tez tam mam.

Ps. Xboo widzę że masz w ten sam dzień co ja polowkowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Na opryszczke ogolnie bardzo dobrze się sprawdza olejek z drzewa herbacianego, ale nie mam pojęcia czy można normalnie stosować w ciazy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angela_B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-15, 13:30   #2140
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Balios s jest przepiękny na żywo miałam okazje nim jeździć w jak wybierała w sklepie swojego baliosa m.

Plusem jest to ze jest lekki, smukły, nie wyglada jak czołg i spacerówkę składasz razem z siedziskiem nie musisz nic wypinać.
Mnie te cybexy oczarowały. A ze jestem mała a TZ tez do wysokich nie należy to nie chce wyglądać jak dziecko z wózkiem dla dorosłych .... przy mnie niestety te wszystkie bebetto, adamexy, anexy wyglądają ....::


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No i jest ciut lżejszy, bo spacerówka niecałe 12 kg, a nie 15 kg jak w bebetto bodajże. Zawsze to 3 kg, chociaż tak czy siak trzeba dźwignąć. A jak Ci sie jeździło tym wózkiem? Jestem ciekawa czy ma dobrą amortyzację. Nie ma kubełkowego siedziska, bo M ma. Nie wiem które lepsze, są podzielone opinie.

Cytat:
Napisane przez krysztalek88 Pokaż wiadomość
Do Bożeny No nie wiem jak wytłumaczyć. Normalnie jak zacisniesz nogi to jakoś się trzyma.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Aha Ja to ciemna masa jednak jestem

Cytat:
Napisane przez catarynca Pokaż wiadomość
Awusia atakuj do drugiego na wizytę i się na razie nie martw, póki drugi Was nie obejrzy

Te pieluchy, podkłady... abstrakcja jakaś dla mnie teraz :P

HELP! Co na opryszczkę w ciąży? Zdążyła mi się wyleczyć i znów się pojawiła w tym samym miejscu
Ja stosowałam Hascovir, można tylko z zalecenia lekarza.

Edytowane przez lykki
Czas edycji: 2018-05-15 o 13:31
lykki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-15, 13:34   #2141
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez Angela_B Pokaż wiadomość
Też robilam pierwsze badania w Angeliusie, nazwiska lekarza nie pamiętam ale byłam zadowolona. Dokladnie wszystko zmierzył i posprawdzal. Na pytania tez odpowiadał wiec raczej taki miły i rzeczowy. Teraz polowkowe wlasnie tez tam mam.

Ps. Xboo widzę że masz w ten sam dzień co ja polowkowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Na opryszczke ogolnie bardzo dobrze się sprawdza olejek z drzewa herbacianego, ale nie mam pojęcia czy można normalnie stosować w ciazy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Na która idziesz godzinę ? Tez do angeliusa ? Może się spotkamy haha


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Cytat:
Napisane przez lykki Pokaż wiadomość
No i jest ciut lżejszy, bo spacerówka niecałe 12 kg, a nie 15 kg jak w bebetto bodajże. Zawsze to 3 kg, chociaż tak czy siak trzeba dźwignąć. A jak Ci sie jeździło tym wózkiem? Jestem ciekawa czy ma dobrą amortyzację. Nie ma kubełkowego siedziska, bo M ma. Nie wiem które lepsze, są podzielone opinie.



Aha Ja to ciemna masa jednak jestem



Ja stosowałam Hascovir, można tylko z zalecenia lekarza.


Wiesz co no ja jeździłam po sklepie i jestem zakochana w baliosie z tym ze w m nie s (w s mało konkretny wydał mi się podnózek, wygląda tak jakby po uderzeniach dziecka nogami miał odpaść - chociaż to pewnie tylko takie wrażenie bo opinie ma super)

Amortyzację jakaś ma ale wiadomo ze nie taka jak te duże wózki, ale ja nie zamierzam chodzić po lasach tylko jeździć po miejskich chodnikach wiec aż tak bardzo nie zwracam na to uwagi.

Zapisz się na fb do grupy „cybex matki wariatki na punkcie wózków cybex „ dużo zdjęć i opinii



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-15, 13:37   #2142
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Kurvze nie ma na iOS szkoda bo wyglada super ;(


U mnie na razie spokoj wiec może to póki co był jednorazowy wyciek ;D
Ja zmieniłam tylko obwód biustonoszy z 75D na 80D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja ściągalam ze sklepu play
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-15, 13:37   #2143
Angela_B
Raczkowanie
 
Avatar Angela_B
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 431
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Xboo kurde wlasnie nie wiem na którą mam.. mialam karteczkę od nich i gdzies ja przesialam. Będę musiała zadzwonić i zapytać a Ty?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angela_B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-15, 13:38   #2144
paula1010
Zadomowienie
 
Avatar paula1010
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 097
Mamy październikowe 2018 cz. II

Ja w pierwszej ciąży nie miałam w ogóle żadnej siary, nawet trochę się martwiłam, że nie będę miała czym nakarmić Młodego po porodzie - niepotrzebnie

Po porodzie kupiłam sobie z 20 par większych bawełnianych majtek plus podpaska. Ja się bardzo często w ciągu dnia podmywałam i używałam TantumRosa , który baaaardzo polecam 🏼

Wczoraj mi się przez chwile wydawało, że jestem nadal pełnosprawna i postanowiłam wyjść pobiegać. Po 100m truchtu tętno 140 wiec biegłam 100m i maszerowałam kolejne 200, żeby się uspokoić. W ponad pół godziny zrobiłam tylko 3km

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez paula1010
Czas edycji: 2018-05-15 o 13:41
paula1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-15, 13:50   #2145
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez Mila 23 Pokaż wiadomość
Szukam szukam caly czas. Ostatnie czego chce to skrzywdzić malego bo co on winien ze ja chciałam dziewczynę?
Nic. Sam się nie prosił na świat. Widze dla siebie iskierka nadzieji. Tyllo ze ja z chłopcami kojarzę tylko ból i strach. W domu nie mowilo sie o naturalnych rzeczach jak okres bo tata nie znosil naawt reklam podpasek. Całe życie slyszalam ad taty zw kobiety są głupie. Jak mnie kuzyn lał dosłownie to nikt w mojej obronie nigdy nie stanął. Zawsze było że ja z siostra go prowokujemy. Rodzice do dziś nie wiedzą o tym co mi wujek zrobil. Wie tylko mąż i terepeutka.

Terapeutka mówiła mi wczoraj ( akurat po wizycie miałam terapię) ze na dziewczynę przezucilabym za dużo ze ona by tego nie uniosła tych oczekiwań.

Myślę że problem nie polega na tym ze tam siedzi chłopiec tylko ja tym.ze moja nadzieja moze marzenie nie zostanie zrealizowane. Ja Ja chciakam obronić przed tym przed czym mmie nikt nie bronił.
I nie ukrywam że na razie straciłam chęć na cokolwiek co związane z ciąża... ubrania oglądanie brzucha czytanie o porodach... ciagke myślę że mały zada mi jakiś ból. Że np poród będzie bardziej boleć bo on mi specjalnie będzie chciał zadać większy ból. Wiem że to głupie wiem że na pewno mnie tu nie jedna z was bierze za idotke. Ale tak czuje. Bardzo chciałabym inaczej i będę nad tym pracować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nikt tak o Tobie nie myśli. Masz za sobą pewne przejścia które Tobą kierują. Ja myślę, że w Twoim przypadku synek jest jakby ratunkiem (?). Mimo wszystko jest to Twoje wyczekiwane dziecko. Zobaczysz będzie dobrze. Na pewno malucha nie skrzywdzisz i myślę, że będziesz robiła wszystko tak aby był zupełnie innym chlopcem niż Ty masz doświadczenie.
Ja chciałabym mieć chłopca teraz i pewnie jak się okaże, że dziewucha to jakiś mały zawód, rozczarowanie z mojej strony będzie ale przecież płci nie zmienię i będę musiała przyjąć to co będzie

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez paula1010 Pokaż wiadomość
Ja w pierwszej ciąży nie miałam w ogóle żadnej siary, nawet trochę się martwiłam, że nie będę miała czym nakarmić Młodego po porodzie - niepotrzebnie

Po porodzie kupiłam sobie z 20 par większych bawełnianych majtek plus podpaska. Ja się bardzo często w ciągu dnia podmywałam i używałam TantumRosa , który baaaardzo polecam 🏼

Wczoraj mi się przez chwile wydawało, że jestem nadal pełnosprawna i postanowiłam wyjść pobiegać. Po 100m truchtu tętno 140 wiec biegłam 100m i maszerowałam kolejne 200, żeby się uspokoić. W ponad pół godziny zrobiłam tylko 3km

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja to nawet do biegania się nie wyrywam tylko robię sobie szybkie marsze
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-15, 13:55   #2146
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez Angela_B Pokaż wiadomość
Xboo kurde wlasnie nie wiem na którą mam.. mialam karteczkę od nich i gdzies ja przesialam. Będę musiała zadzwonić i zapytać a Ty?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja jestem umówiona na 14


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-15, 13:56   #2147
Angela_B
Raczkowanie
 
Avatar Angela_B
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 431
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Mnie się coś kojarzy ze wczesniej mialam zadzwonię jutro czy kiedys to dam Ci znać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angela_B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-15, 13:58   #2148
paula1010
Zadomowienie
 
Avatar paula1010
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 097
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Suqub ja się wczoraj boleśnie zderzyłam z rzeczywistością i swoją „kondycja” teraz pozostają już tylko marsze i ewentualnie rower dopóki brzuch nie przeszkadza...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paula1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-15, 14:05   #2149
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez paula1010 Pokaż wiadomość
Suqub ja się wczoraj boleśnie zderzyłam z rzeczywistością i swoją „kondycja” teraz pozostają już tylko marsze i ewentualnie rower dopóki brzuch nie przeszkadza...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety takie uroki ciąży. Ja jak z marszem poszaleje to potrafię nieźle się zmęczyć. Wcześniej wrażenia by na mnie to nie zrobiło a teraz odczuwam. Ostatnio mam tak mało czasu, że nie pamiętam kiedy cwiczylam a chciałam na zmianę marsz z ćwiczeniami robić.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-15, 14:10   #2150
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

W temacie ćwiczeń, polecacie jakieś konkretne treningi? Przed ciążą raczej nie byłam aktywna fizycznie. Teraz staram się co drugi dzień poćwiczyć głównie żeby się rozciągnąć trochę ale teraz odkad pojawił się brzuszek to zauważyłam zależność z ciągnięciem - rwaniem w dolnej części brzucha na drugi dzień. Ostatnio zrobiłam trzy dni przerwy i bóle nie powróciły, wczoraj znowu spróbowałam z treningiem i dziś od rana mnie ciągnie po południu już trochę mniej ale rano była masakra. Także niby trening dla kobiet w ciąży ale chyba jednak ten nie dla mnie :/

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-15, 14:22   #2151
Tenebre
Rozeznanie
 
Avatar Tenebre
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 938
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Awusia, na pewno wszystko będzie w porządku, może faktycznie dla spokoju zrób gdzieś indziej te badania.

Co do opryszczki, to ja też co chwilę z nią walczę i nie mam już pomysłu co stosować, żeby pomogło i żeby było ok w ciąży...

Wróciłam od endokrynologa, wszystko ok, dawka zostaje bez zmian a następna wizyta na koniec lipca dopiero.

Poza tym kolejny dzień walki z pracodawcą, dalej się upierają, że nie mają już żadnego obowiązku brania tych zwolnień, już chciałam tam jechać i się pokłócić z nimi (i tak nie będę tam już pracować bo umowę mam tylko do końca stycznia), ale jakoś mi przeszło, kupiłam sobie truskawki na uspokojenie.
Tenebre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-15, 14:37   #2152
So_close
Jedi
 
Avatar So_close
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 721
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Ja też zastanawiałam się nad bebetto, po czym chciałam kupić lekka spacerowke. Tylko, że te najlzejsze są na kółkach piankowych, więc i tak kupilibysmy taka średnią (ponad 10 kg). Zdecydowaliśmy się właśnie na cybexa balios s. Wygląda faktycznie trochę mniej porządnie i mało przestronnie, ale to ponoć tylko pozory. Opinie ma ogólnie lepsze niż balios m, ale ja zdecydowałam się na s-ke że względu na siedzisko które mi bardziej odpowiada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
So_close jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-15, 14:47   #2153
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
W temacie ćwiczeń, polecacie jakieś konkretne treningi? Przed ciążą raczej nie byłam aktywna fizycznie. Teraz staram się co drugi dzień poćwiczyć głównie żeby się rozciągnąć trochę ale teraz odkad pojawił się brzuszek to zauważyłam zależność z ciągnięciem - rwaniem w dolnej części brzucha na drugi dzień. Ostatnio zrobiłam trzy dni przerwy i bóle nie powróciły, wczoraj znowu spróbowałam z treningiem i dziś od rana mnie ciągnie po południu już trochę mniej ale rano była masakra. Także niby trening dla kobiet w ciąży ale chyba jednak ten nie dla mnie :/

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Ja cwiczylam z fittapy
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-15, 15:00   #2154
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Chwile sie przespalam i wezme sobie na wstrzymanie. Sprawdzilam wyniki pomiarow w internecie i wcale te wymiary nie sa takie zle a dziecko jest troszeczke mniejsze ale nie tak totalnie. Porownalam fotki z usg i czasem sa takie wiotkie raczki. Teraz boli mnie ogromnie brzuch od tego badania. W sumie prawie 50 minut usg! Nawet nie wiedzialam dopiero na zegarku sie okazalo.. dzidzius wymeczony na maxa. Pojade na pare dni do domu i sprobuje sie zapisac albo w rudzie albo w angeliusie- sadowski tez spoko, wiec moze gdzies bedzie miejsce jeszcze. Ja tez nie bylam bardzo duza, moj TZ to byl maluski tylko 52cm.. musze tylko odespac te stresy. Ile to postawa lekarza potrafi czlowieka kosztowac.. masakra!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-15, 15:17   #2155
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez Tenebre Pokaż wiadomość
Awusia, na pewno wszystko będzie w porządku, może faktycznie dla spokoju zrób gdzieś indziej te badania.



Co do opryszczki, to ja też co chwilę z nią walczę i nie mam już pomysłu co stosować, żeby pomogło i żeby było ok w ciąży...



Wróciłam od endokrynologa, wszystko ok, dawka zostaje bez zmian a następna wizyta na koniec lipca dopiero.



Poza tym kolejny dzień walki z pracodawcą, dalej się upierają, że nie mają już żadnego obowiązku brania tych zwolnień, już chciałam tam jechać i się pokłócić z nimi (i tak nie będę tam już pracować bo umowę mam tylko do końca stycznia), ale jakoś mi przeszło, kupiłam sobie truskawki na uspokojenie.


Ja bym zgłosiła pisemna skargę na pracodawcę do ZUS. Lub jeśli nie chcą wysyłać Twojego zwolnienia to niech napiszą na nim to co musza i sama wyślij , będzie szybciej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-15, 15:30   #2156
Apola88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 664
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Nic nie da taka skarga.Do pracodawcy i tak sie ZUS odezwie jak ty dostarczysz zwolnienie.bo musi pracodawca dac info czy zatrudniona nadal jesteś i zaświadczenie o zarobkach. Wyslij do zusu poczta l4. Poleconym. I olej to. Nie chce pracodawca to niech sie sam tam potem tlumaczy przed zusem. A ty wyslij i kartke dolącz ze pracodawca nie przyjąl. I problem z glowy
Zus musi przyjąć z listu a ty sie z nikim szarpac nie musisz ani tlumaczyc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

I wyślij jak najszybciej zebys kase na czas dostala.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Apola88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-15, 16:14   #2157
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Chwile sie przespalam i wezme sobie na wstrzymanie. Sprawdzilam wyniki pomiarow w internecie i wcale te wymiary nie sa takie zle a dziecko jest troszeczke mniejsze ale nie tak totalnie. Porownalam fotki z usg i czasem sa takie wiotkie raczki. Teraz boli mnie ogromnie brzuch od tego badania. W sumie prawie 50 minut usg! Nawet nie wiedzialam dopiero na zegarku sie okazalo.. dzidzius wymeczony na maxa. Pojade na pare dni do domu i sprobuje sie zapisac albo w rudzie albo w angeliusie- sadowski tez spoko, wiec moze gdzies bedzie miejsce jeszcze. Ja tez nie bylam bardzo duza, moj TZ to byl maluski tylko 52cm.. musze tylko odespac te stresy. Ile to postawa lekarza potrafi czlowieka kosztowac.. masakra!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Doskonale rozumiem Twój stres zobaczysz będzie dobrze wszystko!
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-15, 16:40   #2158
Apola88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 664
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Chwile sie przespalam i wezme sobie na wstrzymanie. Sprawdzilam wyniki pomiarow w internecie i wcale te wymiary nie sa takie zle a dziecko jest troszeczke mniejsze ale nie tak totalnie. Porownalam fotki z usg i czasem sa takie wiotkie raczki. Teraz boli mnie ogromnie brzuch od tego badania. W sumie prawie 50 minut usg! Nawet nie wiedzialam dopiero na zegarku sie okazalo.. dzidzius wymeczony na maxa. Pojade na pare dni do domu i sprobuje sie zapisac albo w rudzie albo w angeliusie- sadowski tez spoko, wiec moze gdzies bedzie miejsce jeszcze. Ja tez nie bylam bardzo duza, moj TZ to byl maluski tylko 52cm.. musze tylko odespac te stresy. Ile to postawa lekarza potrafi czlowieka kosztowac.. masakra!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Skonsultuj moze te wyniki ze swoim lekarzem prowadzącym.to napewno Cie uspokoi tez. Wszystko jest dobrze, trafilas na kiepskiego lekarza i tyle...niektórzy to podejścia nie mają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Apola88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-15, 17:45   #2159
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Ja Już po wizycie dziewczyny. Dzisiaj bez usg bo miałam robione w pt w szpitalu i za tydzień mam połówkowe ale lekarz sprawdził szyjkę i szew trzyma tak jak powinien. Posłuchaliśmy serduszka małej. Na razie tez nie dostałam żadnego skierowania na badania bo miałam w szpitalu robione i było wszystko ok. Na następnej dostanę na krzywa chyba bo coś wspominał o tym. Pokazał mi tez jak hartować cycki żeby potem przy karmieniu nie cierpieć hehehehe ;D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-15, 18:03   #2160
drocia
Zakorzenienie
 
Avatar drocia
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 354
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Ja Już po wizycie dziewczyny. Dzisiaj bez usg bo miałam robione w pt w szpitalu i za tydzień mam połówkowe ale lekarz sprawdził szyjkę i szew trzyma tak jak powinien. Posłuchaliśmy serduszka małej. Na razie tez nie dostałam żadnego skierowania na badania bo miałam w szpitalu robione i było wszystko ok. Na następnej dostanę na krzywa chyba bo coś wspominał o tym. Pokazał mi tez jak hartować cycki żeby potem przy karmieniu nie cierpieć hehehehe ;D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A zdradzisz tą tajemnice jak to robić?

-------
To nie literówki... to słownik w telefonie zawsze wie lepiej
drocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-18 19:56:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:32.