Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-05-16, 08:19   #2491
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Morelle, ale Pestce włosy urosły! Super dziewczynka! Fajnie, ze tyle czasu na dworze spędzacie.

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Ja niby chciałam żłobek ale jak patrze na Wiki to się boje. Ona sama sie nie pobawi potrzebuję uwagi innych( mojej) do tego w tym żłobku nie ma adaptacji tylko od razu na głęboką wodę. W sierpniu jest zamknięty a ja od września do pracy.



Boi się też innych tylko ja i tz może ją dotykać. Nawet jak ktoś obcy do niej mówi to potrafi się rozpłakac.
Darietta - juz teraz zacznij Wiki powoli adaptować do żłobka na własna rękę, bo bedzie dla niej bardzo ciezko we wrześniu. Idźcie razem do bawialni gdzie są inne dzieci. W moim mieście prywatne żłobki organizują tez zajścia adaptacyjne w soboty.

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Ja dziś byłam sama u koleżanki. Wyluzowałam się trochę Jutro mam trampoliny, a w czwartek rowek z kumpelą. Kupiłam buty i koszulki na jutro Mam nadzieję, że bedzie fajnie.

Xzora, dzięki za info o pchaczu. Wyglada na stabilny. Ja kupiłam niedawno Amelce stolik edukacyjny. Młoda przewraca się razem z tym stolikiem

Morelle, Twoje dzisiejsze posty to ja chyba rozłożę jutro na czynniki pierwsze, bo już nie wiem co chciałam Ci napisać, tyle tego było Zapamiętałam tylko, że Anastazja cudna jak zawsze ❤️






Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Fajnie, ze zapisałaś sie na trampoliny. Dla mnie sport to najlepsza odskocznia od mamowania, dzieki wyjsciom na fitness uzupełniam akumulatory. Ami śliczna, bardzo fajny ten stolik edukacyjny.
Mojej córce łatwo zrobic zdjęcie, bo jak widzi aparat to zaczyna pozować Tutaj zdjęcie z bawialni od innej mamy. Fotografowała swoją córkę z Klaudią, a jak Klaudia zobaczyła aparat to przejęła sesję IMG_1526454986.417787.jpg




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 08:23   #2492
emilia0508
królikoholiczka
 
Avatar emilia0508
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: S-k
Wiadomości: 7 624
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Morelle, ale Pestce włosy urosły! Super dziewczynka! Fajnie, ze tyle czasu na dworze spędzacie.



Darietta - juz teraz zacznij Wiki powoli adaptować do żłobka na własna rękę, bo bedzie dla niej bardzo ciezko we wrześniu. Idźcie razem do bawialni gdzie są inne dzieci. W moim mieście prywatne żłobki organizują tez zajścia adaptacyjne w soboty.



Fajnie, ze zapisałaś sie na trampoliny. Dla mnie sport to najlepsza odskocznia od mamowania, dzieki wyjsciom na fitness uzupełniam akumulatory. Ami śliczna, bardzo fajny ten stolik edukacyjny.
Mojej córce łatwo zrobic zdjęcie, bo jak widzi aparat to zaczyna pozować Tutaj zdjęcie z bawialni od innej mamy. Fotografowała swoją córkę z Klaudią, a jak Klaudia zobaczyła aparat to przejęła sesję Załącznik 7535891




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jaki słodziak
__________________
ZAKOCHAJ SIĘ W USZACH PO USZY
NIE KUPUJ
ADOTUJ







Reading gives us someplace to go when we have to stay where we are
emilia0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 08:33   #2493
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Chyba jednak nie zrezygnujemy że smoczka na noc. O ile uśpić Wojtka da się bez smoka to jak ma gorsza noc taka jak wczoraj to budiz się co 2h i za każdym razem chce butle o.O nie wiem jak to inaczej rozwiązać na ten moment. Dzisiaj w nocy tak się nażarł że aż się przesikał i to tak porządnie, nie że bokiem pampers puścił.
Odstawiłam go od piersi. Kurcze trochę mi żal ale moich cycków nawet to nie ruszyło. Pokarm w zaniku. Nawet zastoju nie mam a nie karmiłam przeszło dobę. Fajnie było karmić ale taka kolej rzeczy... Smuteczek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moze rzeczywiście warto poczekać na lepsze noce z odstawieniem smoczka.

A co do końca KP, smutno, ale tez super ze tak gładko poszło i obyło sie bez problemów z piersiami.
U mnie pojawiła sie myśl zeby powoli rezygnować z karmien dziennych (bo drzemki i tak są w spacerówce) i tego dnia był lament po 17tej, bo była śpiąca. Raz ma juz dwie drzemki, a czasem potrzebuje trzeciej i gdyby nie pierś to byłoby ciezko. Także poki co nic nie planuje i cały czas jest KP na zadanie.

Powiedzcie czy wasze dzieci bawią sie sutkami tak zeby mleko leciało i tryskało? Klaudia tego wcześniej nie robiła a od ponad tygodnia tak naciska na pierś. Obstawiam, ze tym pobudza sobie wypływ mleka. No i u mnie sa momenty ze juz mało mleka pije i czuje, ze jest go mało, a potem znowu wiecek zaczyna ssać. Ostatnio wlasnie piersi mam ciężkie i ta laktacja jest większa.

Cytat:
Napisane przez emilia0508 Pokaż wiadomość
Słodkie te wasze dzieci
Nie jestem w stanie odnieść się do wszystkich.
Tz wraca za tydzień i potem 9 znów wyjeżdża na miesiąc i przyjedzie przed ślubem
Miałam ciężka noc, od wczoraj mnie głowa bolała, potem non stop wymiotowałam. Cały czas mnie żołądek boli. Karolinka wstała po 4 i ciągle chce się bawić..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Współczuje długiej rozłąki z TZ jejku, wiadomo skąd te wymioty? Musisz byc nieprzytomna, oby udało wam sie odespać.

Morelle - super sie odnalazłas w gotowaniu! Ja to robię wszystko co najprostsze i z Klaudią jemy wspolnie. Tez nie wyobrażam sobie nie miec TZ na miejscu, zwłaszcza teraz przy dziecku.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 08:37   #2494
emilia0508
królikoholiczka
 
Avatar emilia0508
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: S-k
Wiadomości: 7 624
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Moze rzeczywiście warto poczekać na lepsze noce z odstawieniem smoczka.

A co do końca KP, smutno, ale tez super ze tak gładko poszło i obyło sie bez problemów z piersiami.
U mnie pojawiła sie myśl zeby powoli rezygnować z karmien dziennych (bo drzemki i tak są w spacerówce) i tego dnia był lament po 17tej, bo była śpiąca. Raz ma juz dwie drzemki, a czasem potrzebuje trzeciej i gdyby nie pierś to byłoby ciezko. Także poki co nic nie planuje i cały czas jest KP na zadanie.

Powiedzcie czy wasze dzieci bawią sie sutkami tak zeby mleko leciało i tryskało? Klaudia tego wcześniej nie robiła a od ponad tygodnia tak naciska na pierś. Obstawiam, ze tym pobudza sobie wypływ mleka. No i u mnie sa momenty ze juz mało mleka pije i czuje, ze jest go mało, a potem znowu wiecek zaczyna ssać. Ostatnio wlasnie piersi mam ciężkie i ta laktacja jest większa.




Współczuje długiej rozłąki z TZ jejku, wiadomo skąd te wymioty? Musisz byc nieprzytomna, oby udało wam sie odespać.

Morelle - super sie odnalazłas w gotowaniu! Ja to robię wszystko co najprostsze i z Klaudią jemy wspolnie. Tez nie wyobrażam sobie nie miec TZ na miejscu, zwłaszcza teraz przy dziecku.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie nie mam pojęcia. Nic takiego wczoraj nie jadłam. Mam nadzieję że dziś tego nie będzie.
Co do tz my chcemy kupić mieszkanie więc on musi jeździć. Niestety kredytu nie możemy wziąć. Zobaczymy jak to będzie po ślubie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ZAKOCHAJ SIĘ W USZACH PO USZY
NIE KUPUJ
ADOTUJ







Reading gives us someplace to go when we have to stay where we are
emilia0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 08:51   #2495
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Jakie macie pchacze i stoły edu?

Czaiłam się na stolik z FP ale jakieś takie dziwne dzwięki jak dla mnie wydaje, boję się że mała będzie się go bać.

Edt. sorrki te z FP to są różne .... na youtube widziałam z ciuchcią to średnio mi się spodobał

Edytowane przez anusia1990
Czas edycji: 2018-05-16 o 08:56
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 09:17   #2496
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Morelle, kiedyś tak wyczytałam o tych lampionach ale nie wiem ile w tym prawdy. Jak sobie pomyślałam ile to śmieci na okolicznych lasach i polach to dałam sobie spokój dowiedz się czy na sali nie będą Wam robić problemów tylko.
Jak słodko to musiało wyglądać jak zasnęła na dywanie. Mój to się czasem tak nahisteryzuje przed snem że nie mogę uwierzyć że dzieci same uspiaja o tak:p

Emilia, o jejku mam nadzieję że szybko się wykurujesz. Może się zatrułaś czymś?

Xzora, jaka Klaudia radnosna Wojtek się nie bawił sutkami tylko machał łapami bardzo w trakcie, Czersk też wyrywał sobie włosy z głowy -.-

Anusia, nie mam ani stolika ani pchacza

Młody zasnął w kangurku. Nic dziwnego że tak wcześnie padł bo wstał o 6. Nie było cycusia to nie było dosypiania...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Takie tam na FB mi się wyświetliło

http://www.flowmummy.pl/2018/02/tata...y-nie-potrafi/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 09:18   #2497
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Emmos słodka Ami

Xzora Klaudia jaka modelka śliczna!
Niko często dusi mi piersi, ale nie wiem czy on sobie tym wypływ mleka reguluje.

Pestycyda jak się czujesz z odstawieniem? Niko się za włosy ciągnie przy kp jak mu zęby idą. Ja dzisiaj w nocy chciałam zacząć nocne odstawianie smoczka, skończyło się dwoma histeriami i kp co niecałe 2h. Ledwo żyję.. A rano już byłam tak wykończona że i tak dostał smoka. On się ostatnio tak wierci że ja nie wiem..
U nas jest teraz 1 drzemka przy cycu, 2 ze smokiem, na noc usypia ze smokiem ale mógłby bez, tylko w nocy ciągle chce smoka i to jest najgorsze :/

Darietta a nie możesz przeciągnąć o tydzień chociaz powrotu do pracy żeby zrobić Wiki tę adaptację w żłobku?

Emilia współczuję wymiotów! ciężko tak pewnie bez Tż całymi dniami. Ja tylko kilka dni jestem sama a i tak jestem zmęczona, jednak jak Tż wróci z pracy o normalnej godzinie i posiedzi z Małym, potem go wykąpie, to jest duże odciążenie.

Morelle ja też nigdy nie suszyłam włosów, ale teraz muszę myć wieczorem i nie lubię spać w mokrych więc suszę :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-16, 09:31   #2498
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

My też mamy problem z smoczkiem Niestey na ten moment nie jesteśmy w stanie go ostawić. Mela mam wrażenie że jest cały czas w skoku, gdzieś tam wyłaniają się zęby (nadal nie mamy żadnego )histeria z byle powodu. Nie....zabranie jej smoczka to byłby już gwódź do trumny w moim przypadku.
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 09:38   #2499
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Łucja boi się dziadka 🙈 Płacze i non stop na moich rękach chce być, ledwo udało mi się śniadanie zrobić :/ Wczoraj oswoiła się po jakimś czasie, a dziś od rana znów się boi. Teraz śpi już na drzemkę. U niej to normalka, w święta też plakała na widok dorosłych: jeśli nie było mnie obok, a ktoś za bardzo się do niej zbliżył, albo chciał brać na ręce. Ciekawe, że w bawialniach, sklepach czy w komunikacji miejskiej i w ogóle w przestrzeni publicznej tak nie ma, ale może dlatego, że tam jestem blisko niej. I nikt nie chce jej zabierać na ręce Jedynie dzieci Łucja uwielbia, wszystko jedno w jakim wieku, czy obce czy znajome, cieszy się na widok każdego a ja przestaję wtedy dla niej istnieć

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Wow ekstra, brawo za kreatywność Szkoda, że Lila nie bawiła się w nim chętnie, ale najważniejsze, że masz pomysł jak go dalej wykorzystać
Ja mam pomysł, żeby kłaść też w nim Amelkę na drzemki na tarasie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Fajny pomysł! W sumie jak zrobiłam tipi Lili to była nim zachwycona, ale składał się trochę do środka i zlożyliśmy, bo mąż miał poprawić konstrukcję... I tak tipi czekało na nowy stelaż ze dwa lata... 🙈 A potem to już chyba był wielkościowo za mały dla Lili, służył jej przede wszystkim jako garaż dla samochodów, ale też szybko robił się tam bałagan i stał się takim zabieraczem miejsca tylko. Myślę, że dla Łucji byłoby teraz fajną zabawą chodzić dookoła niego i chować się w środku.
Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Mojej pannie ciężko ostatnio zrobić ładne zdjęcie, bo to na tyłku sekundy nie usiedzi, ale chociaż boczkiem ją wrzucę Załącznik 7535656


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodka Ami 😍

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Chyba jednak nie zrezygnujemy że smoczka na noc. O ile uśpić Wojtka da się bez smoka to jak ma gorsza noc taka jak wczoraj to budiz się co 2h i za każdym razem chce butle o.O nie wiem jak to inaczej rozwiązać na ten moment. Dzisiaj w nocy tak się nażarł że aż się przesikał i to tak porządnie, nie że bokiem pampers puścił.
Odstawiłam go od piersi. Kurcze trochę mi żal ale moich cycków nawet to nie ruszyło. Pokarm w zaniku. Nawet zastoju nie mam a nie karmiłam przeszło dobę. Fajnie było karmić ale taka kolej rzeczy... Smuteczek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
❤️❤️❤️


Cytat:
Napisane przez emilia0508 Pokaż wiadomość
Słodkie te wasze dzieci
Nie jestem w stanie odnieść się do wszystkich.
Tz wraca za tydzień i potem 9 znów wyjeżdża na miesiąc i przyjedzie przed ślubem
Miałam ciężka noc, od wczoraj mnie głowa bolała, potem non stop wymiotowałam. Cały czas mnie żołądek boli. Karolinka wstała po 4 i ciągle chce się bawić..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojj współczuję :/ Zdrówka!

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Morelle, ale Pestce włosy urosły! Super dziewczynka! Fajnie, ze tyle czasu na dworze spędzacie.



Darietta - juz teraz zacznij Wiki powoli adaptować do żłobka na własna rękę, bo bedzie dla niej bardzo ciezko we wrześniu. Idźcie razem do bawialni gdzie są inne dzieci. W moim mieście prywatne żłobki organizują tez zajścia adaptacyjne w soboty.



Fajnie, ze zapisałaś sie na trampoliny. Dla mnie sport to najlepsza odskocznia od mamowania, dzieki wyjsciom na fitness uzupełniam akumulatory. Ami śliczna, bardzo fajny ten stolik edukacyjny.
Mojej córce łatwo zrobic zdjęcie, bo jak widzi aparat to zaczyna pozować Tutaj zdjęcie z bawialni od innej mamy. Fotografowała swoją córkę z Klaudią, a jak Klaudia zobaczyła aparat to przejęła sesję Załącznik 7535891




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cześć Klaudia! 😍 Ale uśmiech! Świetnie pozuje 😁

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Moze rzeczywiście warto poczekać na lepsze noce z odstawieniem smoczka.

A co do końca KP, smutno, ale tez super ze tak gładko poszło i obyło sie bez problemów z piersiami.
U mnie pojawiła sie myśl zeby powoli rezygnować z karmien dziennych (bo drzemki i tak są w spacerówce) i tego dnia był lament po 17tej, bo była śpiąca. Raz ma juz dwie drzemki, a czasem potrzebuje trzeciej i gdyby nie pierś to byłoby ciezko. Także poki co nic nie planuje i cały czas jest KP na zadanie.

Powiedzcie czy wasze dzieci bawią sie sutkami tak zeby mleko leciało i tryskało? Klaudia tego wcześniej nie robiła a od ponad tygodnia tak naciska na pierś. Obstawiam, ze tym pobudza sobie wypływ mleka. No i u mnie sa momenty ze juz mało mleka pije i czuje, ze jest go mało, a potem znowu wiecek zaczyna ssać. Ostatnio wlasnie piersi mam ciężkie i ta laktacja jest większa.




Współczuje długiej rozłąki z TZ jejku, wiadomo skąd te wymioty? Musisz byc nieprzytomna, oby udało wam sie odespać.

Morelle - super sie odnalazłas w gotowaniu! Ja to robię wszystko co najprostsze i z Klaudią jemy wspolnie. Tez nie wyobrażam sobie nie miec TZ na miejscu, zwłaszcza teraz przy dziecku.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Łucja czasami tak mnie chwyta i ściska, że tryska strumień mleka. W sumie dopiero od niedawna tak robi. Za to jakby mniej gryzie 🤔🙏🙏🙏
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 09:41   #2500
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez emilia0508 Pokaż wiadomość
Właśnie nie mam pojęcia. Nic takiego wczoraj nie jadłam. Mam nadzieję że dziś tego nie będzie.
Co do tz my chcemy kupić mieszkanie więc on musi jeździć. Niestety kredytu nie możemy wziąć. Zobaczymy jak to będzie po ślubie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Jakie macie pchacze i stoły edu?

Czaiłam się na stolik z FP ale jakieś takie dziwne dzwięki jak dla mnie wydaje, boję się że mała będzie się go bać.

Edt. sorrki te z FP to są różne .... na youtube widziałam z ciuchcią to średnio mi się spodobał

Ja stołów edukacyjnych nie ogladalam. Pchacze widziałam rożne w bawialniach - taki z panelem zabawowym z przodu najbardziej sie spodobał Klaudii, ale do zabawy a nie do pchania. Drewniane mi sie z kolei najbardziej podobają.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 09:41   #2501
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Jon, tak jak pisałam. Smuteczek ale to już nie miało sensu. On się szarpał tylko przy piersiach, słyszałam że musi z 10 razy pociągnąć żeby cokolwiek przełknąć.
Nic na siłę z tym smokiem. Jak sobie przypomnę jeszcze niedawno jak Wojtek się wybudzal non stop i większość nocy spał ze mną i smoczkiem albo cycem w buzi to też sobie nie wyobrażałam odsmoczkowania.
Teraz tak na prawdę sam zaczął smoczkiem pluć i tylko nasza w tym głową żeby go jako tako uśpić bez niego. A był czas że tak buczał całymi dniami że smoczek to było wybawienie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-16, 09:54   #2502
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez emilia0508 Pokaż wiadomość
Właśnie nie mam pojęcia. Nic takiego wczoraj nie jadłam. Mam nadzieję że dziś tego nie będzie.
Co do tz my chcemy kupić mieszkanie więc on musi jeździć. Niestety kredytu nie możemy wziąć. Zobaczymy jak to będzie po ślubie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oby dzisiaj juz było dobrze! Tak w ogole to łącze sie z problemem brzuchowym - tylko u mnie wzdęcie od niedzieli. Wychodzi na to, ze pojawiła mi sie alergia na wieprzowinę.

Kciuki w takim razie zeby jak najszybciej udało wam sie zebrać kasę na mieszkanie!

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Morelle, kiedyś tak wyczytałam o tych lampionach ale nie wiem ile w tym prawdy. Jak sobie pomyślałam ile to śmieci na okolicznych lasach i polach to dałam sobie spokój dowiedz się czy na sali nie będą Wam robić problemów tylko.
Jak słodko to musiało wyglądać jak zasnęła na dywanie. Mój to się czasem tak nahisteryzuje przed snem że nie mogę uwierzyć że dzieci same uspiaja o tak:p

Emilia, o jejku mam nadzieję że szybko się wykurujesz. Może się zatrułaś czymś?

Xzora, jaka Klaudia radnosna Wojtek się nie bawił sutkami tylko machał łapami bardzo w trakcie, Czersk też wyrywał sobie włosy z głowy -.-

Anusia, nie mam ani stolika ani pchacza

Młody zasnął w kangurku. Nic dziwnego że tak wcześnie padł bo wstał o 6. Nie było cycusia to nie było dosypiania...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Takie tam na FB mi się wyświetliło

http://www.flowmummy.pl/2018/02/tata...y-nie-potrafi/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja myślałam ze u mnie tak bedzie ze bede uważała ze wszystko zrobię lepiej niż tata i bede go wyręczać a zupełnie tak nie mam. Jak Klaudia sie przewróci i płacze a jest tata to tez nie biegnę do niej, bo wiem ze tez potrafi ją uspokoić. Nie jestem matką kwoką

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Łucja boi się dziadka Płacze i non stop na moich rękach chce być, ledwo udało mi się śniadanie zrobić :/ Wczoraj oswoiła się po jakimś czasie, a dziś od rana znów się boi. Teraz śpi już na drzemkę. U niej to normalka, w święta też plakała na widok dorosłych: jeśli nie było mnie obok, a ktoś za bardzo się do niej zbliżył, albo chciał brać na ręce. Ciekawe, że w bawialniach, sklepach czy w komunikacji miejskiej i w ogóle w przestrzeni publicznej tak nie ma, ale może dlatego, że tam jestem blisko niej. I nikt nie chce jej zabierać na ręce Jedynie dzieci Łucja uwielbia, wszystko jedno w jakim wieku, czy obce czy znajome, cieszy się na widok każdego a ja przestaję wtedy dla niej istnieć



Fajny pomysł! W sumie jak zrobiłam tipi Lili to była nim zachwycona, ale składał się trochę do środka i zlożyliśmy, bo mąż miał poprawić konstrukcję... I tak tipi czekało na nowy stelaż ze dwa lata... A potem to już chyba był wielkościowo za mały dla Lili, służył jej przede wszystkim jako garaż dla samochodów, ale też szybko robił się tam bałagan i stał się takim zabieraczem miejsca tylko. Myślę, że dla Łucji byłoby teraz fajną zabawą chodzić dookoła niego i chować się w środku.

Słodka Ami



❤️❤️❤️




Ojj współczuję :/ Zdrówka!



Cześć Klaudia! Ale uśmiech! Świetnie pozuje



Łucja czasami tak mnie chwyta i ściska, że tryska strumień mleka. W sumie dopiero od niedawna tak robi. Za to jakby mniej gryzie

Biedna Łucja, oby jak najszybciej sie oswoiła z dziadkiem. Klaudia tez potrzebuje czasu zeby sie oswoić z teściami, zwłaszcza po przebudzeniu. Z kolei z moją mamą nie ma problemu.
Widzę, ze podobną zabawę ma Łucja z piersiami jak Klaudia. Klaudia z kolei wcześniej drapała i szczypała a teraz tego nie robi.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 10:09   #2503
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Morelle, kiedyś tak wyczytałam o tych lampionach ale nie wiem ile w tym prawdy. Jak sobie pomyślałam ile to śmieci na okolicznych lasach i polach to dałam sobie spokój dowiedz się czy na sali nie będą Wam robić problemów tylko.
Jak słodko to musiało wyglądać jak zasnęła na dywanie. Mój to się czasem tak nahisteryzuje przed snem że nie mogę uwierzyć że dzieci same uspiaja o tak:p

Emilia, o jejku mam nadzieję że szybko się wykurujesz. Może się zatrułaś czymś?

Xzora, jaka Klaudia radnosna Wojtek się nie bawił sutkami tylko machał łapami bardzo w trakcie, Czersk też wyrywał sobie włosy z głowy -.-

Anusia, nie mam ani stolika ani pchacza

Młody zasnął w kangurku. Nic dziwnego że tak wcześnie padł bo wstał o 6. Nie było cycusia to nie było dosypiania...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Takie tam na FB mi się wyświetliło

http://www.flowmummy.pl/2018/02/tata...y-nie-potrafi/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow, 10 to szybko? U nas jak Maks wstaje o 6, to potem pierwsza drzemka o 9. Czasem jedyna drzemka
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 10:27   #2504
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

A moje dziecko zasnelo po 9tej i tak spi przy piersi do teraz. Znowu jej zeby dokuczają - wczoraj płakała przez sen - raz obudziła sie po 30min to ją przystawilam i dalej spała w łóżeczku. Potem po godzinie znowu płacz i wyładowała w naszym łożku. Jak zasnęła to ją odłożyłam i spała u siebie do świtu, ale raz sie prawie wybudziła bo słyszałam płacz.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 11:17   #2505
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Hej Niko właśnie powiedział „tata” mowię do niego mama - nic, baba - nic, dada - nic, tatę powtórzył

Pierwsze pampersy przebierał mąż czy to w szpitalu czy w domu

Wstaliśmy dzisiaj o 10 🤷☠♀️

Xzora słodka Klaudia! Te ząbki

My nie mamy żadnego pchacza ani stolika edukacyjnego

Morelle ja tez słyszałam ze te lampiony to średni pomysł bo albo samoloty maja problem a jak nie to potem to laduje na ziemi i tylko śmieci zostaja.

Pestycyda szkoda, że skończyłaś kp ale jak sama mowisz, że nie miało to sensu to nie ma co sie męczyć dobrze, że nie masz zastoju

Wasze dzieci tez ciagle tarmosza sie za uszy? :/
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 11:20   #2506
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Wow, 10 to szybko? U nas jak Maks wstaje o 6, to potem pierwsza drzemka o 9. Czasem jedyna drzemka

Dla mnie też szybko bo Bartek ma obecnie około 4 godzinne czasy aktywności - rano. Dzisiaj wstał o 8ej i jeszcze nie mieliśmy drzemki, próba jej zrobienia skończyła się histerią............

A ta drzemka o 9ej ile trwa? Wow, to ja myślałam ze mój jest agent ale on jak robi tylko jedna drzemkę to od 11 do 12:30, maks do 13. Wtedy do 20ej jakoś ciągniemy ale jakby mi wstał o 11 i miał buszować do 20 olaboga!


Widziałam temat zabaw pod stołem. W związku z tym przygotowałam dla was zabawę - znajdź Bartka!

IMG_1526465981.327934.jpg

Uwielbia tez wchodzić pod krzesła i próbuje pod nimi wstawać.......



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 11:21   #2507
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Nasze wątkowe dziewuszki to same ślicznotki tak w ogóle



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 11:34   #2508
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Dla mnie też szybko bo Bartek ma obecnie około 4 godzinne czasy aktywności - rano. Dzisiaj wstał o 8ej i jeszcze nie mieliśmy drzemki, próba jej zrobienia skończyła się histerią............

A ta drzemka o 9ej ile trwa? Wow, to ja myślałam ze mój jest agent ale on jak robi tylko jedna drzemkę to od 11 do 12:30, maks do 13. Wtedy do 20ej jakoś ciągniemy ale jakby mi wstał o 11 i miał buszować do 20 olaboga!


Widziałam temat zabaw pod stołem. W związku z tym przygotowałam dla was zabawę - znajdź Bartka!

Załącznik 7536246

Uwielbia tez wchodzić pod krzesła i próbuje pod nimi wstawać.......



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki
A różnie trwa, jak jest jedna, to zwykle ok. godziny do półtorej. Tak miał np. w poniedziałek - skończył drzemać o 10:30 i wytrwał do 19:30, wtedy kąpiel i potem spanie.

A my dziś kończymy 10 miesięcy Maks ma 7 zębów i trzy w natarciu. Wstaje wszędzie, chodzi trzymajac się, ale staje coraz częściej bez trzymania. Ogarnął też ostatecznie raczkowanie
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 11:55   #2509
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Wszystkiego najlepszego dla Maksa!
Dużo ząbków ma brawo za wstawanie
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-16, 12:23   #2510
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Sili, oby Lu szybko się do dziadka przekonała. Fajnie że nie boi się innych dzieci. To pewnie zasługa Lili.

Xzora, współczuję znowu alergii. Ty musisz niesamowicie uważać co jesz.
Ja na szczęście też nie poszłam w kierunku matki kwoki ale zdarza mi się pomyśleć że ja lepiej coś zrobię:p

Taedio, a to Niko przekora, Wojtek się czasem ciągnie za uszy, mnie też:p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

SteveS, sto lat dla młodego

Aggs, zabawa w chowanego ;p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 13:01   #2511
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Steve, wow, miód na moje serce ze nie tylko mój uważa sen dla słabych
Niezły wynik zębowy

Pestycyda, taaaaak, czasami jak pójdę na chwile do kuchni i wracam to muszę chwile pomyśleć gdzie on może być

Padł. Godzina 14:00. Drzemka nr 1. 🤦🏻☠♀️ ja tez mam ochotę zrobić kaput dzisiaj. oj, dawno nie miałam takiego marudy, nie mam pojęcia co się stało.



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 13:42   #2512
calineczka3
Zadomowienie
 
Avatar calineczka3
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 585
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Hej
Pamiętacie mnie jeszcze? :Torba:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
calineczka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 13:51   #2513
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Dla mnie też szybko bo Bartek ma obecnie około 4 godzinne czasy aktywności - rano. Dzisiaj wstał o 8ej i jeszcze nie mieliśmy drzemki, próba jej zrobienia skończyła się histerią............

A ta drzemka o 9ej ile trwa? Wow, to ja myślałam ze mój jest agent ale on jak robi tylko jedna drzemkę to od 11 do 12:30, maks do 13. Wtedy do 20ej jakoś ciągniemy ale jakby mi wstał o 11 i miał buszować do 20 olaboga!


Widziałam temat zabaw pod stołem. W związku z tym przygotowałam dla was zabawę - znajdź Bartka!

Załącznik 7536246

Uwielbia tez wchodzić pod krzesła i próbuje pod nimi wstawać.......



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki

Podałabyś mi jakieś namiary na tę kostkę coś ala stolik edu. Na Twoim zdj w lewym dolnym rogu. Widziałam coś takiego na rehabilitacji małej nawet się podobało ale to było dawno bo ciągle coś wypada a to ktoś chory i nie mam kiedy zapytać gdzie taką kupić.
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 13:54   #2514
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Calineczka spowiadaj sie co u Was
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 14:41   #2515
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez calineczka3 Pokaż wiadomość
Hej
Pamiętacie mnie jeszcze? :Torba:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pisz gdzie byłaś jak cie nie było
Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Dla mnie też szybko bo Bartek ma obecnie około 4 godzinne czasy aktywności - rano. Dzisiaj wstał o 8ej i jeszcze nie mieliśmy drzemki, próba jej zrobienia skończyła się histerią............

A ta drzemka o 9ej ile trwa? Wow, to ja myślałam ze mój jest agent ale on jak robi tylko jedna drzemkę to od 11 do 12:30, maks do 13. Wtedy do 20ej jakoś ciągniemy ale jakby mi wstał o 11 i miał buszować do 20 olaboga!


Widziałam temat zabaw pod stołem. W związku z tym przygotowałam dla was zabawę - znajdź Bartka!

Załącznik 7536246

Uwielbia tez wchodzić pod krzesła i próbuje pod nimi wstawać.......



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki
widzę rękę! Ja nie wiem jak ten twój synek daje radę z jedną drzemką, niezły agent

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
A różnie trwa, jak jest jedna, to zwykle ok. godziny do półtorej. Tak miał np. w poniedziałek - skończył drzemać o 10:30 i wytrwał do 19:30, wtedy kąpiel i potem spanie.

A my dziś kończymy 10 miesięcy Maks ma 7 zębów i trzy w natarciu. Wstaje wszędzie, chodzi trzymajac się, ale staje coraz częściej bez trzymania. Ogarnął też ostatecznie raczkowanie
brawo za 10 miesięcy, zęby i umięjętności
Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Steve, wow, miód na moje serce ze nie tylko mój uważa sen dla słabych
Niezły wynik zębowy

Pestycyda, taaaaak, czasami jak pójdę na chwile do kuchni i wracam to muszę chwile pomyśleć gdzie on może być

Padł. Godzina 14:00. Drzemka nr 1. 🤦🏻☠♀️ ja tez mam ochotę zrobić kaput dzisiaj. oj, dawno nie miałam takiego marudy, nie mam pojęcia co się stało.



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki
Może zęby? U mnie dzisiaj o dziwo gładko z drzemkami. Pierwsza przy piersi, druga jeszcze przed 14 na spacerze i śpi do teraz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 16:44   #2516
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez calineczka3 Pokaż wiadomość
Hej
Pamiętacie mnie jeszcze? :Torba:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jaszka! Dzisiaj o Tobie myślałam, miałam wzywać na fb ale synu nie pozwolił
Jak zdrówko?

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Podałabyś mi jakieś namiary na tę kostkę coś ala stolik edu. Na Twoim zdj w lewym dolnym rogu. Widziałam coś takiego na rehabilitacji małej nawet się podobało ale to było dawno bo ciągle coś wypada a to ktoś chory i nie mam kiedy zapytać gdzie taką kupić.

Kupiłam ją przed Bożym Narodzeniem na promocji w makro. Nie wiem czy to była jakaś jednorazowa dostępność czy jest w stałej ofercie bo nie bywam tam :P
Załączam zdj pudełka to może znajdziesz na Allegro

IMG_1526485387.656311.jpg


Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
pisz gdzie byłaś jak cie nie było



widzę rękę! Ja nie wiem jak ten twój synek daje radę z jedną drzemką, niezły agent





brawo za 10 miesięcy, zęby i umięjętności





Może zęby? U mnie dzisiaj o dziwo gładko z drzemkami. Pierwsza przy piersi, druga jeszcze przed 14 na spacerze i śpi do teraz

On jak on, ale jak ja daje radę?! i tak cud ze prawie codziennie udaje mi się zrobić obiad i ogarnąć co nieco

Achhhh, takiej to dobrze



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 16:46   #2517
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Ratuunkuuuu, mamoza
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 16:55   #2518
calineczka3
Zadomowienie
 
Avatar calineczka3
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 585
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Wracam do żywych pomalu.
Niestety ostatni czas był bardzo kiepski.
Najpierw szpital i przedłużającą się choroba małego.
Później śmierć Babci po ciężkich tygodniach

Jesteśmy już zdrowi i ogarniamy się.
Lapie mnie dół że jeszcze 2,5 miesiąca i urlop macierzyński się skończy. Chcę dobrze wykorzystać ten czas więc muszę się wziąć za siebie po tych przejściach.

Mały wstaje i przy okazji upadania że stania nauczył się siadać :co jest: Ale nie jest mu ta umiejętność potrzebna bo siedzenie jest nudne Pełza po całym domu i wspina się gdzie się da a ostatnio ma fazę na wieszanie się moich nóg. Mówicie że to ta mamoza?
Spryciarz coraz więcej po mnie powtarza. Nawet takie słowa jak trzy czy drzwi. Oczywiście średnio mu to wychodzi ale jest prześmieszny
Umie naśladować niektóre zwierzęta albe brawo dalej nie ogarnia
To tyle. Postaram się być na bieżąco bo nadrobić dokladnie
pewno nie dam rady.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
calineczka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 18:03   #2519
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Jaszka! Dzisiaj o Tobie myślałam, miałam wzywać na fb ale synu nie pozwolił
Jak zdrówko?




Kupiłam ją przed Bożym Narodzeniem na promocji w makro. Nie wiem czy to była jakaś jednorazowa dostępność czy jest w stałej ofercie bo nie bywam tam :P
Załączam zdj pudełka to może znajdziesz na Allegro

Załącznik 7536411





On jak on, ale jak ja daje radę?! i tak cud ze prawie codziennie udaje mi się zrobić obiad i ogarnąć co nieco

Achhhh, takiej to dobrze



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki

Dzięki coś tam znalazłam



Dziewczyny chce kupić prezent mojej damie i tu sie zastanawiam nad tym czy mają być to zabawki czy elementy pokoju. Jesteśmy na etapie urządzania jej kącika.

Co byście wybrały
- pchacz albo stół edu

-namiot albo wózek


Edytowane przez anusia1990
Czas edycji: 2018-05-16 o 18:06
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 19:25   #2520
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
No co Ty? Nie wglebialam się w temat. Kuzyn miał lampiony. Nic nie wiem na temat pozwolenia.

Tak powinna 500g. Przybiera 300. Więc nie jest źle.




Super!



A planujecie to zmienić? Czy Ci pasuje?
Ja potrzebuje mieć faceta na miejscu. Moi rodzice żyli podobnie. Nie skończyło się to dobrze.




Ale super! !!!korzystaj!





Ja nie suszę głowy.

Kiwi. Arbuz. Borówki.



Jestem fanką Ami
Miałam to body w ręce, ale było tylko 74cm





Fajny namiot.
Ja już ugotowalam owsianke i zrobilam racuchy z gruszkami.







;*

Moja jest taka marudna bo idą jej dwie górne 1 :/ ciągle ręce od wczoraj. ...
Za to zasnęła ze mną na dywanie. Zrobiłam kizi mizi. Przytulila się i spała po 2 sek.
Nie chce tylko jeść nic poza owsianka.





---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------



Tak planujemy to zmienić tz powoli się rozgląda za czymś na miejscu i może w tym roku albo w przyszłym. Musimy tylko znaleźć i odłożyć na nasze mieszkanie.

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Morelle, ale Pestce włosy urosły! Super dziewczynka! Fajnie, ze tyle czasu na dworze spędzacie.



Darietta - juz teraz zacznij Wiki powoli adaptować do żłobka na własna rękę, bo bedzie dla niej bardzo ciezko we wrześniu. Idźcie razem do bawialni gdzie są inne dzieci. W moim mieście prywatne żłobki organizują tez zajścia adaptacyjne w soboty.



Fajnie, ze zapisałaś sie na trampoliny. Dla mnie sport to najlepsza odskocznia od mamowania, dzieki wyjsciom na fitness uzupełniam akumulatory. Ami śliczna, bardzo fajny ten stolik edukacyjny.
Mojej córce łatwo zrobic zdjęcie, bo jak widzi aparat to zaczyna pozować Tutaj zdjęcie z bawialni od innej mamy. Fotografowała swoją córkę z Klaudią, a jak Klaudia zobaczyła aparat to przejęła sesję Załącznik 7535891




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Już szukałam i na fb pytałam inne mamy u nas nie ma bawialni😢

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez emilia0508 Pokaż wiadomość
Właśnie nie mam pojęcia. Nic takiego wczoraj nie jadłam. Mam nadzieję że dziś tego nie będzie.
Co do tz my chcemy kupić mieszkanie więc on musi jeździć. Niestety kredytu nie możemy wziąć. Zobaczymy jak to będzie po ślubie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas podobnie tz jeździ by odłożyć na mieszkanie inaczej siedziałby w domu niestety kredytu nie dostaniemy.

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
Emmos słodka Ami

Xzora Klaudia jaka modelka śliczna!
Niko często dusi mi piersi, ale nie wiem czy on sobie tym wypływ mleka reguluje.

Pestycyda jak się czujesz z odstawieniem? Niko się za włosy ciągnie przy kp jak mu zęby idą. Ja dzisiaj w nocy chciałam zacząć nocne odstawianie smoczka, skończyło się dwoma histeriami i kp co niecałe 2h. Ledwo żyję.. A rano już byłam tak wykończona że i tak dostał smoka. On się ostatnio tak wierci że ja nie wiem..
U nas jest teraz 1 drzemka przy cycu, 2 ze smokiem, na noc usypia ze smokiem ale mógłby bez, tylko w nocy ciągle chce smoka i to jest najgorsze :/

Darietta a nie możesz przeciągnąć o tydzień chociaz powrotu do pracy żeby zrobić Wiki tę adaptację w żłobku?

Emilia współczuję wymiotów! ciężko tak pewnie bez Tż całymi dniami. Ja tylko kilka dni jestem sama a i tak jestem zmęczona, jednak jak Tż wróci z pracy o normalnej godzinie i posiedzi z Małym, potem go wykąpie, to jest duże odciążenie.

Morelle ja też nigdy nie suszyłam włosów, ale teraz muszę myć wieczorem i nie lubię spać w mokrych więc suszę :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Urlop wybieram do konca sierpnia kilka dni musze zostawić w razie w. Myślę żeby zabieg jakoś ustawic na koniec sierpnia i pociagnac l4
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-05 22:32:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:15.