Mamy październikowe 2018 cz. II - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-05-16, 08:18   #2191
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Dobrze,że ja za arbuzem nie przepadam ale już się boję napadu na truskawki

Mocne kciuki!!

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------





Fanka Pottera?


Lubię , ale żebym specjalnie jakaś wielka Fanka była to nieeee, a wstałam cała zaryczana haha. W ciąży mam w ogóle ciagle jakieś głupie sny wcześniej rzadko coś mi się śniło.

Już pominę fakt ze w 1 trymestrze miałam erotyczne sny....


Catarynca dopiszesz mi wizytę 5 czerwca ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 08:22   #2192
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Dobrze,że ja za arbuzem nie przepadam ale już się boję napadu na truskawki
Mocne kciuki!!

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------



Fanka Pottera?
Ja w sumie wcześniej tak zjadlam bo zjadłam a ostatnio mnie coś napadło. Truskawki też uwielbiam wczoraj już miałam takie przeleżane w lodówce to znowu zmiksowalam z kiwi i jogurtem pycba
Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Powodzenia ! Będę trzymać kciuki !

Mnie się dziś śniło ze byłam czarodziejem z gryffindoru i hogwart nas wyrzucił i musieliśmy uciekać hahaha


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To też pięknie, ja też mam ogólnie często jakieś głupie sny
Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Lubię , ale żebym specjalnie jakaś wielka Fanka była to nieeee, a wstałam cała zaryczana haha. W ciąży mam w ogóle ciagle jakieś głupie sny wcześniej rzadko coś mi się śniło.

Już pominę fakt ze w 1 trymestrze miałam erotyczne sny....


Catarynca dopiszesz mi wizytę 5 czerwca ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mam tak samo a wcześniej bardzo rzadko cokolwiek mi się śniło, chyba że po prostu nie pamiętałam

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 08:24   #2193
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Lubię , ale żebym specjalnie jakaś wielka Fanka była to nieeee, a wstałam cała zaryczana haha. W ciąży mam w ogóle ciagle jakieś głupie sny wcześniej rzadko coś mi się śniło.

Już pominę fakt ze w 1 trymestrze miałam erotyczne sny....


Catarynca dopiszesz mi wizytę 5 czerwca ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
W ciąży sny są najciekawsze
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 08:40   #2194
paula1010
Zadomowienie
 
Avatar paula1010
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 097
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Iza kciuki 🏼

Zazdroszczę Wam takich małych przyrostów wagi, ja już jakieś 6.5kg na plusie na początku bardzo przeżywałam, ale teraz mam to już w nosie, nie obżeram się, nadal pracuje, biegam za Młodym i generalnie jestem aktywna. Widocznie taka moja natura, zbieram dużo wody, wierze, że zrzucę równie szybko jak po Leonie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paula1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 08:43   #2195
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Mila nikt Cie za idiotke nie ma! Uważam, że nikt nie może Ci doradzać jeśli sam tego nie przeżył co Ty - to tak jak z poronieniem, powiedz kobiecie po poronieniu (jesli sama nie poronilas) ze wez sie nie przejmuj ciesz sie ciaza nie boj sie ... pfff , tylko inna kobieta po poronieniu moze moim zdaniem cos "doradzic" i to tez nie koniecznie bo kazdy ma inna wrazliwosc
Trzymaj sie Kochana

Esti10
mi w 1 ciazy nic a nic nie cieklo a mimalam rzeke mleka karmilam prawie 2 lata bez zadnych problemow na poczatku


PODPASKI POPORODOWE
Też miłam bella mama chyba najlepsze najtansze I eeee widzialam ze niektore z was malo zuzyly ja chyba z 3 opakowania ! maz musial mi dokupywac haha
1. jak wody mi odeszly - w domu nie ma co od razu jechac na porodowke jak wody odchodza wiec siedzialam czekalam az sie skurcze rozkreca i tylko zmienialam te wkladki - bo potem na przyjeciu pytaja was ile poszlo wkladek, by wiedziec jak te wody mocno ciekna
2.w trakcie porodu - no bo chodzicie rodzicie skaczecie na pilce no i wkladka sie przydaje lub jakis recznik, ktory potem trzeba wywalic
3. po porodzie krwawienie, to kilka dobrych dni krwawilam, nie pamietam ile, macica sie oczyszcza.

MAJTKI SIATECZKOWE
w wiekszosci szpitali jak zobacza na obchodzie ze macie bawelniane to taka zyebka jest ze szok. Ale z doswiadczenia to te siateczkowe sa sto razy bardziej wygodne. Mialam jednorazowe i wielorazowe, kurcze musze sobie przypomniec bo polozna jedne mi kazala wywalic a drugie powiedziala ze sa idealne i ona tylko te zaleca swoim pacjentka.
Co wiecej - po CC za cholere nie da sie nosic zwyklych majtek ;/ bardzo dlugo zreszta nie da sie ich nosic bo cisną w blizne pod blizna, no niewygodnie jak nie wiem.
Do tego naprawde trzeba sie tam wietrzyc nie wazne czy CC czy SN zeby nie doszlo do zadnego zakarzenia, po SN by sie goilo szybciej, a po CC by blizna sie szybciej goila tez trzeba ja wietrzyc

No to tyle :P i ja wszystko w ross kupilam


awusia
normalnie dziwna ta lekarka, kciuki bys poszla do kogokolwiek innego!

xxboo - wietrzyc bo jak lezysz po porodzie i masz wkladke, to wtedy sciagasz majtki, te siateczkowe, kladziesz sobie podklad poporodowy pod siebie, i pod pupe wkladke, ale juz majtek nie zakladasz, i w ten sposob wietrzysz krocze zreszta dostaniesz po porodzie pełną instrukcje od lekarzy i poloznych i pielegniarek

HARTOWANIE SUTKOW
no ja sie z tym totalnei nie zgodze co Ci doradzili. Byłam w 1 ciaży na warsztatach laktacyjnych z polozna laktacyjna ktora sie tylko tym zajmuje i jezdzi do kobiet po porodzie i pomaga im z laktacją. Mam z tego notatki pełne mogę wam tu wrzucić jeśli chcecie
Ona powiedziała, że kategorycznie żadnego hartowania sutków !

BTW. moja babcia mi mowila ze kiedys sie bralo szczoteczke, naciagalo sutka i sie szczoteczka po nim jezdzilo, ja mam teraaz tak wrazliwe ze jak niechcacy dotkne, czy woda z prysznicu padnei mi na sutki to mnei strasznie bola.

A teraz powody by tak nie robic !
1. Polozna mowi ze to gofno daje - przychodzily laski co sobie tak hartowaly i szorowaly te sutki i tak czy siak mialy pogryzione bo dziecku zle piers przystawily (bo to jest klucz a nie hartowanie!) i tak czy siak je bolało
2. drażnienie sutków - czyli to cudowne hartowanie - wywołuje skurcze ! tak sie prowokuje poród tak można drażnić sutki (najlepiej partner) przed samym porodem by go wywołać słynne 3S - sex, schody i sutki
3. Można je po prostu poranić w ten sposób bo są bardzo delikatne, a naprawdę nie ma to takiego znaczenia - tak z jej doswiadczenia mowila.

Jak chcecie moje notatki z warsztatow to je odgrzebie i wrzuce w pewnie dwoch postach
mam tez notatki z szkoly rodzenia tez moge wrzucic sama chetnei odswieze co tam przeczytalam i zoabcze na ile to w ogole bylo zgodne z tym co potem przyszlo mi sie zmierzyc i inne mamy tez moglyby sie wypowiedziec czy faktycznei tak bylo jak mi wtedy radzili hehe


Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Powodzenia ! Będę trzymać kciuki !

Mnie się dziś śniło ze byłam czarodziejem z gryffindoru i hogwart nas wyrzucił i musieliśmy uciekać hahaha


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
: love: o rany

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Cytat:
Napisane przez paula1010 Pokaż wiadomość
Iza kciuki 🏼

Zazdroszczę Wam takich małych przyrostów wagi, ja już jakieś 6.5kg na plusie na początku bardzo przeżywałam, ale teraz mam to już w nosie, nie obżeram się, nadal pracuje, biegam za Młodym i generalnie jestem aktywna. Widocznie taka moja natura, zbieram dużo wody, wierze, że zrzucę równie szybko jak po Leonie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja teraz 21 tc a jestem hmm +7 kg:P a w 1 ciazy mialam moze +1 moze +2
ale na poczatku ciazy odstawilam corke od piersi a po odstawieniu sie tez tyje troszke
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 08:46   #2196
paula1010
Zadomowienie
 
Avatar paula1010
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 097
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Polinezyjka No to możemy sobie przybić piątkę, bo ja też odstawiłam Leona na początku marca i szybko przybralam. Ale z Leonem dobiłam do +22kg wiec teraz się nawet nie łudzę, że się w 10-12 zamknę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paula1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 08:49   #2197
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez paula1010 Pokaż wiadomość
Polinezyjka No to możemy sobie przybić piątkę, bo ja też odstawiłam Leona na początku marca i szybko przybralam. Ale z Leonem dobiłam do +22kg wiec teraz się nawet nie łudzę, że się w 10-12 zamknę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja zaczynalam wazac 57, dobilam do 69.
Teraz zaczynalam wazac 52, wiec na pewno dobije do 69 :P musze znalesc stara ksiazeczke ciazy i zobaczyc ile wazylam na tym etapie jak podobnie jak teraz to no dogonilam stara wage heheh
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-16, 08:51   #2198
Apola88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 664
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Izaa trzymam kciuki za badania
Ja tez mam takie sny w ciąży ze budze sie rano i jestem w szoku i nie wiem czy cos naprawde sie dzialo.ale dluzo takich glupot ze az glupio opowiadac a w pierwszym trymestrze mase erotycznych snòw



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Apola88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 08:52   #2199
paula1010
Zadomowienie
 
Avatar paula1010
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 097
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Ja zatrzymuje dużo wody, fakt, że Leon miał prawie 4kg ale tydzień po porodzie miałam -16kg nie robiąc nic - taka dieta cud


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paula1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 08:52   #2200
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
Mila nikt Cie za idiotke nie ma! Uważam, że nikt nie może Ci doradzać jeśli sam tego nie przeżył co Ty - to tak jak z poronieniem, powiedz kobiecie po poronieniu (jesli sama nie poronilas) ze wez sie nie przejmuj ciesz sie ciaza nie boj sie ... pfff , tylko inna kobieta po poronieniu moze moim zdaniem cos "doradzic" i to tez nie koniecznie bo kazdy ma inna wrazliwosc
Trzymaj sie Kochana

Esti10
mi w 1 ciazy nic a nic nie cieklo a mimalam rzeke mleka karmilam prawie 2 lata bez zadnych problemow na poczatku


PODPASKI POPORODOWE
Też miłam bella mama chyba najlepsze najtansze I eeee widzialam ze niektore z was malo zuzyly ja chyba z 3 opakowania ! maz musial mi dokupywac haha
1. jak wody mi odeszly - w domu nie ma co od razu jechac na porodowke jak wody odchodza wiec siedzialam czekalam az sie skurcze rozkreca i tylko zmienialam te wkladki - bo potem na przyjeciu pytaja was ile poszlo wkladek, by wiedziec jak te wody mocno ciekna
2.w trakcie porodu - no bo chodzicie rodzicie skaczecie na pilce no i wkladka sie przydaje lub jakis recznik, ktory potem trzeba wywalic
3. po porodzie krwawienie, to kilka dobrych dni krwawilam, nie pamietam ile, macica sie oczyszcza.

MAJTKI SIATECZKOWE
w wiekszosci szpitali jak zobacza na obchodzie ze macie bawelniane to taka zyebka jest ze szok. Ale z doswiadczenia to te siateczkowe sa sto razy bardziej wygodne. Mialam jednorazowe i wielorazowe, kurcze musze sobie przypomniec bo polozna jedne mi kazala wywalic a drugie powiedziala ze sa idealne i ona tylko te zaleca swoim pacjentka.
Co wiecej - po CC za cholere nie da sie nosic zwyklych majtek ;/ bardzo dlugo zreszta nie da sie ich nosic bo cisną w blizne pod blizna, no niewygodnie jak nie wiem.
Do tego naprawde trzeba sie tam wietrzyc nie wazne czy CC czy SN zeby nie doszlo do zadnego zakarzenia, po SN by sie goilo szybciej, a po CC by blizna sie szybciej goila tez trzeba ja wietrzyc

No to tyle :P i ja wszystko w ross kupilam


awusia
normalnie dziwna ta lekarka, kciuki bys poszla do kogokolwiek innego!

xxboo - wietrzyc bo jak lezysz po porodzie i masz wkladke, to wtedy sciagasz majtki, te siateczkowe, kladziesz sobie podklad poporodowy pod siebie, i pod pupe wkladke, ale juz majtek nie zakladasz, i w ten sposob wietrzysz krocze zreszta dostaniesz po porodzie pełną instrukcje od lekarzy i poloznych i pielegniarek

HARTOWANIE SUTKOW
no ja sie z tym totalnei nie zgodze co Ci doradzili. Byłam w 1 ciaży na warsztatach laktacyjnych z polozna laktacyjna ktora sie tylko tym zajmuje i jezdzi do kobiet po porodzie i pomaga im z laktacją. Mam z tego notatki pełne mogę wam tu wrzucić jeśli chcecie
Ona powiedziała, że kategorycznie żadnego hartowania sutków !

BTW. moja babcia mi mowila ze kiedys sie bralo szczoteczke, naciagalo sutka i sie szczoteczka po nim jezdzilo, ja mam teraaz tak wrazliwe ze jak niechcacy dotkne, czy woda z prysznicu padnei mi na sutki to mnei strasznie bola.

A teraz powody by tak nie robic !
1. Polozna mowi ze to gofno daje - przychodzily laski co sobie tak hartowaly i szorowaly te sutki i tak czy siak mialy pogryzione bo dziecku zle piers przystawily (bo to jest klucz a nie hartowanie!) i tak czy siak je bolało
2. drażnienie sutków - czyli to cudowne hartowanie - wywołuje skurcze ! tak sie prowokuje poród tak można drażnić sutki (najlepiej partner) przed samym porodem by go wywołać słynne 3S - sex, schody i sutki
3. Można je po prostu poranić w ten sposób bo są bardzo delikatne, a naprawdę nie ma to takiego znaczenia - tak z jej doswiadczenia mowila.

Jak chcecie moje notatki z warsztatow to je odgrzebie i wrzuce w pewnie dwoch postach
mam tez notatki z szkoly rodzenia tez moge wrzucic sama chetnei odswieze co tam przeczytalam i zoabcze na ile to w ogole bylo zgodne z tym co potem przyszlo mi sie zmierzyc i inne mamy tez moglyby sie wypowiedziec czy faktycznei tak bylo jak mi wtedy radzili hehe



: love: o rany

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------


Ja teraz 21 tc a jestem hmm +7 kg:P a w 1 ciazy mialam moze +1 moze +2
ale na poczatku ciazy odstawilam corke od piersi a po odstawieniu sie tez tyje troszke
Ja nie pamiętam ile opakowań zużyłam tych bell ale sporo. Wody odeszły mi w szpitalu więc wtedy wkładałam te podkłady. Ze mnie to poleciało raz sporo a później już mało co. Po porodzie zmieniałam je bardzo często bo bałam się dodatkowo jakiś infekcji. Nie dość, że po porodzie boli to jeszcze w inny sposób ma mi doskwierać :/ Majtki to miałam takie https://www.ceneo.pl/26040318 i dla mnie są bardzo wygodne. Mąż się śmiał, że zamienię zwykłe na takie Można szybko przeprać.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 08:58   #2201
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Ja nie pamiętam ile opakowań zużyłam tych bell ale sporo. Wody odeszły mi w szpitalu więc wtedy wkładałam te podkłady. Ze mnie to poleciało raz sporo a później już mało co. Po porodzie zmieniałam je bardzo często bo bałam się dodatkowo jakiś infekcji. Nie dość, że po porodzie boli to jeszcze w inny sposób ma mi doskwierać :/ Majtki to miałam takie https://www.ceneo.pl/26040318 i dla mnie są bardzo wygodne. Mąż się śmiał, że zamienię zwykłe na takie Można szybko przeprać.
Tez mialam te ! ale nie pamietam czy to wlasnie tych uzywalam caly czas (chyba tak :P)
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-16, 09:04   #2202
So_close
Jedi
 
Avatar So_close
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 721
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
So_close Za mną też ostatnio ciągle arbuz chodzi, a wczoraj jak na złość w sklepie były już takie niespecjalnie bo ostatnio też jak przysiadłam to prawie pół zjadłam



Prosimy o kciuki z juniorem, połówkowe mamy na 12.20 bo ja juz oczywiście w nocy świętowałam budziłam się, głupoty jakieś się śniły 🤦

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Ja to od tygodnia codziennie jem arbuzy, taka faza za to jak wchodzą truskawki, to dwa razy zjem i już nie mam ochoty
A który masz tydzień i dzień ciąży? Trzymam kciuki oczywiście!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
So_close jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 09:07   #2203
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez So_close Pokaż wiadomość
Ja to od tygodnia codziennie jem arbuzy, taka faza za to jak wchodzą truskawki, to dwa razy zjem i już nie mam ochoty
A który masz tydzień i dzień ciąży? Trzymam kciuki oczywiście!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak mi się skojarzyło:
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 09:09   #2204
So_close
Jedi
 
Avatar So_close
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 721
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Polinezyjka haha no tak się rano po takim arbuzie czuję, jakby mi tam wyrósł swoją drogą spoko koszulka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
So_close jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 09:11   #2205
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez paula1010 Pokaż wiadomość
Ja zatrzymuje dużo wody, fakt, że Leon miał prawie 4kg ale tydzień po porodzie miałam -16kg nie robiąc nic - taka dieta cud


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Rodziłas go SN ? Boże ja się właśnie tak boje ze nie urodzę dziecka naturalnie jak będzie duże spędza mi to sen z powiek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 09:12   #2206
mwmwm91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez Angela_B Pokaż wiadomość
Też robilam pierwsze badania w Angeliusie, nazwiska lekarza nie pamiętam ale byłam zadowolona. Dokladnie wszystko zmierzył i posprawdzal. Na pytania tez odpowiadał wiec raczej taki miły i rzeczowy. Teraz polowkowe wlasnie tez tam mam.

Ps. Xboo widzę że masz w ten sam dzień co ja polowkowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Na opryszczke ogolnie bardzo dobrze się sprawdza olejek z drzewa herbacianego, ale nie mam pojęcia czy można normalnie stosować w ciazy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Można stosować olejek herbaciany, ja szukałam informacji na ten temat, bo stosuję na trądzik czasem

Cytat:
Napisane przez krysztalek88 Pokaż wiadomość
Do Bożeny No nie wiem jak wytłumaczyć. Normalnie jak zacisniesz nogi to jakoś się trzyma.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
DO BOŻENY OJEJ, no poprawiłaś mi humor chyba na cały dzień już

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Lubię , ale żebym specjalnie jakaś wielka Fanka była to nieeee, a wstałam cała zaryczana haha. W ciąży mam w ogóle ciagle jakieś głupie sny wcześniej rzadko coś mi się śniło.

Już pominę fakt ze w 1 trymestrze miałam erotyczne sny....


Catarynca dopiszesz mi wizytę 5 czerwca ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja też mam dziwaczne sny, czytałam, że to ma związek z hormonami W pierwszym trymestrze dużo erotycznych rzeczywiście, ale jak mąż przychodził do domu po pracy to ja i tak już byłam zbyt zmęczona na cokolwiek A teraz różnie, ale czasami jak idę spać to się czuję jakbym do kina szła

Catarynca dopisz mi proszę chłopca tak się elegancko wczoraj ustawił, że nie mieliśmy wątpliwości nawet my, a co dopiero pani doktor W ogóle byłam zdziwiona jak dokładnie już widać części ciała bobasa na tym etapie. Teraz czekamy na połówkowe - 7 czerwca, kolejna wizyta 12 czerwca.

Uskrzydliła mnie ta wiadomość o synku, czuję teraz motywację, żeby przygotować wyprawkę, w końcu to wszystko jest takie realne
mwmwm91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 09:20   #2207
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez mwmwm91 Pokaż wiadomość
Można stosować olejek herbaciany, ja szukałam informacji na ten temat, bo stosuję na trądzik czasem







DO BOŻENY OJEJ, no poprawiłaś mi humor chyba na cały dzień już







Ja też mam dziwaczne sny, czytałam, że to ma związek z hormonami W pierwszym trymestrze dużo erotycznych rzeczywiście, ale jak mąż przychodził do domu po pracy to ja i tak już byłam zbyt zmęczona na cokolwiek A teraz różnie, ale czasami jak idę spać to się czuję jakbym do kina szła



Catarynca dopisz mi proszę chłopca tak się elegancko wczoraj ustawił, że nie mieliśmy wątpliwości nawet my, a co dopiero pani doktor W ogóle byłam zdziwiona jak dokładnie już widać części ciała bobasa na tym etapie. Teraz czekamy na połówkowe - 7 czerwca, kolejna wizyta 12 czerwca.



Uskrzydliła mnie ta wiadomość o synku, czuję teraz motywację, żeby przygotować wyprawkę, w końcu to wszystko jest takie realne


Ja na piątkowym usg tez byłam w szoku jak widziałam już takie długie nóżki zaginające się w kolankach i wymierzające mi kopniaki ! Widziałam dzidzie tak jakby od góry wiec czubek głowy i właśnie te nogi !

Ciekawa jestem czy na połówkowych mi się potwierdzi dziewczynka, nic miedzy nogami nie było ....
a u Ciebie synek jak się ustawił ? Dupka ?;D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 09:22   #2208
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez So_close Pokaż wiadomość
Haha ja przed wczoraj zjadłam przed snem pół arbuza rano się czułam jakbym tego arbuza miała w całości w brzuchu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja tez lubie bardzo arbuza i mnie wkurzaja bo w lidlu np jak jest nie pokrojony to Pani mi nie pokroi nozy nie moga uzywac w ciagu dnia niby na sklepie glupota totalna a tak mi sie chcialo
Biedronka mnie poratowala i tam byly takze super
Jak pomysle ze za jakis czas sie bedzie miec takiego arbuza z przodu to az mi tak dziwnie serio z jednej strony ciekawi mnie jak to jest a z drugiej raczej mozna sie domyslac ze tak ciezko i sloniowato
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 09:24   #2209
paula1010
Zadomowienie
 
Avatar paula1010
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 097
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

xboo naturalnie, bez znieczulenia, po 31h od odejścia wód, ostatnie parcie bez skurczy, bo mi prawie ustały ale mimo wszystko nie wspominam porodu jako jakiejś traumy, już na drugi dzień mówiłam, że mogę mieć kolejne dziecko i napewno nie zdecydowałabym się na cc na życzenie

Dużo zależy od nastawienia, ja się przygotowałam na mega hardcore i cały czas sobie powtarzałam, że mam nie panikować, bo za chwile będzie gorzej 🤣


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paula1010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-16, 09:29   #2210
mwmwm91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Ja na piątkowym usg tez byłam w szoku jak widziałam już takie długie nóżki zaginające się w kolankach i wymierzające mi kopniaki ! Widziałam dzidzie tak jakby od góry wiec czubek głowy i właśnie te nogi !

Ciekawa jestem czy na połówkowych mi się potwierdzi dziewczynka, nic miedzy nogami nie było ....
a u Ciebie synek jak się ustawił ? Dupka ?;D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Elegancko od dołu było ujęcie - dwie rozstawione nóżki i coś między nimi Było też jak leżał z profilu, od brzuszka do kolan no i między brzuszkiem a początkiem nóg też elegancko odstaje wiadoma część ciała Na tym etapie to już chyba zupełny laik widzi - bo widać i jądra i "strzałkę" odchodzącą od jąder Nie spodziewałam się, że aż tak, a dodam, że mam usg 2D, a nie 3D!
mwmwm91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 09:37   #2211
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Wlasnie mi apka pzypomniala,ze dzis juz 20 tydz sie zaczal

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Ja to wogole nie mialam snow zwiazanych z ciaza do dzis
Snilo mi sie ze nie mialam pokarmu
Kojarze bobasa ale nie wiem jaka plec i ze on do mnie mowil ze nic nie cieknie
Mega porabany sen

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Kciuki za dzisiejsze wizyty
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 09:37   #2212
mwmwm91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Wlasnie mi apka pzypomniala,ze dzis juz 20 tydz sie zaczal

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Ja to wogole nie mialam snow zwiazanych z ciaza do dzis
Snilo mi sie ze nie mialam pokarmu
Kojarze bobasa ale nie wiem jaka plec i ze on do mnie mowil ze nic nie cieknie
Mega porabany sen

Ja też nie mam związanych z ciążą Ale przez ciążę mam mnóstwo dziwacznych snów
mwmwm91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 09:43   #2213
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez So_close Pokaż wiadomość
Ja to od tygodnia codziennie jem arbuzy, taka faza za to jak wchodzą truskawki, to dwa razy zjem i już nie mam ochoty
A który masz tydzień i dzień ciąży? Trzymam kciuki oczywiście!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie dzisiaj 20+6 wg apki kończymy 21tydz ale to leci
Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Rodziłas go SN ? Boże ja się właśnie tak boje ze nie urodzę dziecka naturalnie jak będzie duże spędza mi to sen z powiek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Towarzyszą mi te same obawy odkąd dowiedziałam się że mąż do najmniejszych noworodków nie należał

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 09:48   #2214
catarynca
Raczkowanie
 
Avatar catarynca
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 301
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Hej, dopisałam wizyty.
Powodzenia na dzisiejszych
Kolorki do płci wrzucę wieczorem, bo od wczoraj umieram na zapalenie ucha. Leżę w domu już do końca tygodnia. Jutro widzimy się z synkiem

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
__________________
W oczekiwaniu. B.
catarynca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 09:51   #2215
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez catarynca Pokaż wiadomość
Hej, dopisałam wizyty.
Powodzenia na dzisiejszych
Kolorki do płci wrzucę wieczorem, bo od wczoraj umieram na zapalenie ucha. Leżę w domu już do końca tygodnia. Jutro widzimy się z synkiem

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Oj to duzo zdrowka kuruj sie na jutrzejsza wizyte
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 09:52   #2216
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez paula1010 Pokaż wiadomość
Iza kciuki ��

Zazdroszczę Wam takich małych przyrostów wagi, ja już jakieś 6.5kg na plusie na początku bardzo przeżywałam, ale teraz mam to już w nosie, nie obżeram się, nadal pracuje, biegam za Młodym i generalnie jestem aktywna. Widocznie taka moja natura, zbieram dużo wody, wierze, że zrzucę równie szybko jak po Leonie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
u mnie 6kg i nie wiem co jesc(teraz jem duzo warzyw itp), mega duzo zaczynam ważyc i mnie to przeraża
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 09:53   #2217
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

A my dzis lecimy na darmowe warsztaty z Mamo to Ja na 17 juz jestem ciekawa jak to tam bedzie
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 09:55   #2218
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Dokładnie dzisiaj 20+6 wg apki kończymy 21tydz ale to leci Towarzyszą mi te same obawy odkąd dowiedziałam się że mąż do najmniejszych noworodków nie należał

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Połowa ciąży za nami
ja też 21 tc

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Wlasnie mi apka pzypomniala,ze dzis juz 20 tydz sie zaczal

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Ja to wogole nie mialam snow zwiazanych z ciaza do dzis
Snilo mi sie ze nie mialam pokarmu
Kojarze bobasa ale nie wiem jaka plec i ze on do mnie mowil ze nic nie cieknie
Mega porabany sen

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Kciuki za dzisiejsze wizyty
jaki sen
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 09:56   #2219
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez paula1010 Pokaż wiadomość
xboo naturalnie, bez znieczulenia, po 31h od odejścia wód, ostatnie parcie bez skurczy, bo mi prawie ustały ale mimo wszystko nie wspominam porodu jako jakiejś traumy, już na drugi dzień mówiłam, że mogę mieć kolejne dziecko i napewno nie zdecydowałabym się na cc na życzenie

Dużo zależy od nastawienia, ja się przygotowałam na mega hardcore i cały czas sobie powtarzałam, że mam nie panikować, bo za chwile będzie gorzej 🤣


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Mam nadzieje ze ja będę miała podobne podejscie jak widziałam jak kobiety po porodzie SN hasały po oddziale jak gdyby nigdy nic to aż mi się odwidziało to CC bo po nim leżały dziewczyny jak w narkozie dosłownie, a inna co miała wcześniej chodziła zgięta w pół
Mój gin mówi ze mój szew absolutnie nie jest wskazaniem do CC bo po 37 tc mi go ściągnie i wtedy zobaczymy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez mwmwm91 Pokaż wiadomość
Elegancko od dołu było ujęcie - dwie rozstawione nóżki i coś między nimi Było też jak leżał z profilu, od brzuszka do kolan no i między brzuszkiem a początkiem nóg też elegancko odstaje wiadoma część ciała Na tym etapie to już chyba zupełny laik widzi - bo widać i jądra i "strzałkę" odchodzącą od jąder Nie spodziewałam się, że aż tak, a dodam, że mam usg 2D, a nie 3D!


Haha no wlasnie tez mi się wydaje ze na tym etapie to na prawdę widząc ze coś jest między nogami ;D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 09:57   #2220
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez catarynca Pokaż wiadomość
Hej, dopisałam wizyty.
Powodzenia na dzisiejszych
Kolorki do płci wrzucę wieczorem, bo od wczoraj umieram na zapalenie ucha. Leżę w domu już do końca tygodnia. Jutro widzimy się z synkiem

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
nie wiem czy próbowalas kiedys takiego sposobu by do butelki(szklanej) dac ciepla wode i przykladac do ucha-można przez sciereczke jak sie boisz , kiedyś starsza laryngolog"sprzedala"ten sposob tżtowi
ta metoda łagodzi ból. Można też użyć termofora / zwykłego ciepłego kompresu.
__________________

ℒℴѵℯ ..

Edytowane przez lianeska
Czas edycji: 2018-05-16 o 09:58
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-18 19:56:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:31.