Mamy październikowe 2018 cz. II - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-05-18, 10:38   #2401
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

U mnie jeszcze nie przyjmuja zapisow.. ja nawet nie wiem gdzie rodze! Ja mam juz ubranka, laktator(aliexpress), pieluchy tetrowe do ulewania, spiworek i recznik z jakiegos gratisu. Po wakacjach sie zajme wyprawka na porzadnie. Poki co kompletuje ubrania wakacyjne. Zamowilam w c&a stroj i mi go nie wyslali. Zamowienie przetwarzali 8 dni! Jade juz 30.05.. gdzie sa jakies fajne tankini?? Widzialam wczoraj w kik.. moze wroce obejrzec..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 10:38   #2402
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez lianeska Pokaż wiadomość
dziewczyny też czasem was"kluje"w miejscu intymnym?wczoraj dobre pare godzin tak mialam, dzis pol h juz mam..w necie oczywiscie poczytalam i sie nakrecam
Tak tak, ale w 1 ciąży częściej mnie kuło, chyba przy rozciąganiu tak jest


Cytat:
Napisane przez Pepsi_90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wracam do Was po długiej nieobecności. Ale mi Was brakowało!

Gratuluję wszystkim udanych wizyt i poznanych płci! Za chwilę już wszystkie będziemy mogły kompletować wyprawkę U mnie na 100% chłopiec. Trochę nastawiałam się na drugą dziewczynkę, a tu niespodzianka. Jednak cała rodzina wspominała o chłopcu i widząc tez radość męża sama zaczęłam się cieszyć. Muszę skompletować całą wyprawkę, bo po córce wszystko jest dziewczyńskie z kokardkami, koronkami lub falbankami. Będą taaaakie duże zakupy
Gratuluje syneczka !!! <3



Cytat:
Napisane przez Apola88 Pokaż wiadomość
A ja z łóżka nie wychodze.taki dziś zdechly dzień 🤦☠♀️ pada i tak szaro. Na dodatek chodzi za mna jakis fast food. Rollo bym zjadla lub cos innego bardzo nie zdrowego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Och fast fooda też bym zjadła haha
ale czeka na mnie spaghetti heh które wczoraj zrobiłam ~~


i dziś niestety pogoda taka jak wczoraj ospisałaś i mnei totalnie usypia;/

Cytat:
Napisane przez catarynca Pokaż wiadomość
My się meldujemy po wizycie, wszystko jest w porządku, ale nie chciał się do zdjęć ustawić, więc mamy głównie zdjęcia jego małego siureczka
Połówkowe już 29 maja. Catarynca dopiszesz? No jasne!
gratuluje <3 !!!





IMIE
moja będzie chyba bezimienna. No nie mogę z tymi imionami :[

ale spoko- znalazłam stare wpisy z tego okresu ciaży z kwietniówek i nazywałam wszędzie Sarę Elizą więc mam jeszcze dużo czasu
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 10:39   #2403
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez magdenka Pokaż wiadomość
Ja właśnie też chyba jednak zdecyduję się na ten termin sierpniowy. Gdybym urodziła w terminie to idealnie zmieściłabym te 11 spotkań. Ale co jeśli mały dużo wcześniej będzie się pchał na świat...


No jak się wepcha na świat wcześniej no to już trudno ! Ominiesz kilka zajęć i tyle, nic złego się nie stanie przecież


Ja miałam na początku mega katar i zatkany nos ale dzieki Bogu przeszło bo musiałam spać na siedząco. Teraz i dziwo żadnych problemów katarowych. Za to ciagle kicham ;D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 10:39   #2404
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Ale za to pokoik gotowy-brakuje tylko slonca. Czeka na lozeczko(bo kupie kosz mojzesza na poczatek), przewijak i fotel(juz mamy). IMG_20180518_073435.jpeg

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 10:40   #2405
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Ale za to pokoik gotowy-brakuje tylko slonca. Czeka na lozeczko(bo kupie kosz mojzesza na poczatek), przewijak i fotel(juz mamy). Załącznik 7537856

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka


Pięknie !!!!!! A to zamierzacie od razu dać dziecko do osobnego pokoju ?

Ja to przez jakiś 1,5-2 lata zamierzam mieć dziecko w swojej sypialni. Dlatego nie nie robię na razie pokoju dziecięcego


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 10:41   #2406
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
No jak się wepcha na świat wcześniej no to już trudno ! Ominiesz kilka zajęć i tyle, nic złego się nie stanie przecież


Ja miałam na początku mega katar i zatkany nos ale dzieki Bogu przeszło bo musiałam spać na siedząco. Teraz i dziwo żadnych problemów katarowych. Za to ciagle kicham ;D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O też kicham non stop ! ale to już alergia :P



Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Ale za to pokoik gotowy-brakuje tylko slonca. Czeka na lozeczko(bo kupie kosz mojzesza na poczatek), przewijak i fotel(juz mamy). Załącznik 7537856

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
piękna tapeta
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 10:41   #2407
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość



KATAR CIĄŻOWY
czy ktoś oprócz mnie ma coś takiego? jak leżę czy idę spać od razu mam zatkany nos

zwalałam to na alergie - ale przypomniałam sobie, że w 1 ciaży mialam tak samo, że to była zima to zwalałam to na smog
tak najwidozniej mam ciążową dolegliwość



dobra nadrabiam



PS: zasypiam dziś - słońce wróć !
Też to mam. W 1wszej też miałam. W ciągu dnia jakoś funkcjonuje ale tylko się położę oddychać nie mogę :/
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-18, 10:41   #2408
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Nie. Bedzie spac u nas (w koszu) ale chce zeby w ciagu dnia tam spalo(mam blizej z kuchni) i robilo syf z zabawkami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 10:42   #2409
bajka775
Zadomowienie
 
Avatar bajka775
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 060
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
U mnie jeszcze nie przyjmuja zapisow.. ja nawet nie wiem gdzie rodze! Ja mam juz ubranka, laktator(aliexpress), pieluchy tetrowe do ulewania, spiworek i recznik z jakiegos gratisu. Po wakacjach sie zajme wyprawka na porzadnie. Poki co kompletuje ubrania wakacyjne. Zamowilam w c&a stroj i mi go nie wyslali. Zamowienie przetwarzali 8 dni! Jade juz 30.05.. gdzie sa jakies fajne tankini?? Widzialam wczoraj w kik.. moze wroce obejrzec..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W Calzedonii oglądałam właśnie śliczne jednocześnie, ale trochę mi szkoda teraz pieniędzy bo 200-350zl kosztują a czy po ciąży jeszcze będą pasować hmmm chyba pilniejsze wydatki są a kostium kupię na allegro

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
B + P

10.08.2007
11.01.2015
14.08.2016
bajka775 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 10:42   #2410
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Nie. Bedzie spac u nas (w koszu) ale chce zeby w ciagu dnia tam spalo(mam blizej z kuchni) i robilo syf z zabawkami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Noooo ja tez broń Boże nie chce syfy zabawkowego w swojej sypialni ale zanim dzidzia zacznie się bawić zabawkami to minie sporo czasu ;D



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 10:43   #2411
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez lianeska Pokaż wiadomość
ja tez, boje się dalej uwierzyc,że wszystko bedzie ok..
moze po połówkowym
Ja tez nic jeszcze nie mam i tez chyba czekam na te polowkowe zeby potwierdzic plec i czy wszystko dobrze
Mysle ze po tych badaniach to juz tak z gorki pojdzie
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-18, 10:45   #2412
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Ja kupiłam kostium w zwykłym sportowym sklepie. Wzięłam xl z przeceny 39zl i jest idealny. Ale ja chciałam jednoczęściowy na basen.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Heledore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 10:45   #2413
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Pięknie !!!!!! A to zamierzacie od razu dać dziecko do osobnego pokoju ?

Ja to przez jakiś 1,5-2 lata zamierzam mieć dziecko w swojej sypialni. Dlatego nie nie robię na razie pokoju dziecięcego


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Moją córę to by się nie dało wcześniej przełożyć do swojego pokoju dopiero od poniedziału ma swój pokój



mama ginekolog pisala keidys o tym by spac blisko dziecka dlugo hmm

Zalecenie 4. Zaleca się, aby niemowlęta przynajmniej przez pierwszych 6 miesięcy życia (a najlepiej przez 1. rż.) spały w sypialni rodziców, blisko ich łóżka, ale w swoim łóżeczku
Takie postępowanie zmniejsza ryzyko SIDS o 50%.
https://mamaginekolog.pl/zmniejszyc-...i-lozeczkowej/
wiec ja to sie do tego co piszesz przykladam nawet z kwestii wygody i bezpieczenstwa
ale pokoik zrobiony i urzadzony to w sumie mozna miec od razu
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 10:46   #2414
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Wiesz co Xxboo jak zagladam do kolezanki ktorej synek ma rok to stwierdzam ze juz od 4 miesiecy bylo duzo zabawek. Mata. Bujaczek. Potem misie, zabawki, chodzik.. ja tego nie chce w sypialni i tak juz zakazalam plastiku ale mama TZ jest nie do zatrzymania. Wlasnie musze z nia w niedziele pogadac bo mi planuje rozowa wyprawke robic a ja nie chce zeby ktos sie mieszal. Moze nam kase dac..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 10:47   #2415
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
Moją córę to by się nie dało wcześniej przełożyć do swojego pokoju dopiero od poniedziału ma swój pokój



mama ginekolog pisala keidys o tym by spac blisko dziecka dlugo hmm

Zalecenie 4. Zaleca się, aby niemowlęta przynajmniej przez pierwszych 6 miesięcy życia (a najlepiej przez 1. rż.) spały w sypialni rodziców, blisko ich łóżka, ale w swoim łóżeczku
Takie postępowanie zmniejsza ryzyko SIDS o 50%.
https://mamaginekolog.pl/zmniejszyc-...i-lozeczkowej/
wiec ja to sie do tego co piszesz przykladam nawet z kwestii wygody i bezpieczenstwa
ale pokoik zrobiony i urzadzony to w sumie mozna miec od razu


Pewnie ze można szczególnie tak ładnie ❤️ my już nie mamy energii na to bo póki co jeszcze nawet mebli swoich nie mamy

A z malego pokoiku na razie zrobimy biuro dla TZ żeby mial jeszcze przez conajmniej jeden sezon pracować.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 10:47   #2416
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Też to mam. W 1wszej też miałam. W ciągu dnia jakoś funkcjonuje ale tylko się położę oddychać nie mogę :/
och a pamietasz do kiedy tak mialas ? bo kompletnie nie mogę sobie przypomnieć wydaje mi się, że potem mi przeszło gdzieś w późniejszej ciaży



RUCHY
i znalazłam post jak Sara się ruszała na tym etapie no totalnie różne dzeici będę mieć hehehe Sara w nocy zero ruchów - za to calutki dzień non stop spacerowała po brzuchu calym
a młodsza - w nocy sie dużo rusza, w dzien malo (ale teraz wiecej ja sie ruszam w dzien) no i gmera mi chyba stopami bardzo bardzo nisko w Bożenie tak bardzo bardzo bardzo nisko
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 10:48   #2417
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Wiesz co Xxboo jak zagladam do kolezanki ktorej synek ma rok to stwierdzam ze juz od 4 miesiecy bylo duzo zabawek. Mata. Bujaczek. Potem misie, zabawki, chodzik.. ja tego nie chce w sypialni i tak juz zakazalam plastiku ale mama TZ jest nie do zatrzymania. Wlasnie musze z nia w niedziele pogadac bo mi planuje rozowa wyprawke robic a ja nie chce zeby ktos sie mieszal. Moze nam kase dac..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ohhh doskonale Cię rozumiem. Ja miałam wizje białego łóżeczka dla dzidzi a moja mama kupiła mi KREMOWY ochraniacz ..... ehhh tyle razy jej mówiłam żeby już nic nie kupowała.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 10:49   #2418
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Pewnie ze można szczególnie tak ładnie ❤️ my już nie mamy energii na to bo póki co jeszcze nawet mebli swoich nie mamy

A z malego pokoiku na razie zrobimy biuro dla TZ żeby mial jeszcze przez conajmniej jeden sezon pracować.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No ja w pokoju sary mialam moja sypialnie takze poki dziecku pokoiku nie trzeba a ma sie male mieszkanko to nie ma co miec ladnego pokoiku a nie uzywanego

za to jakbym mieszkala w domu to na pewno bym miala zrobiony hehe
i dobrze dla Męża :P wygodniej mieć "biuro" w domu
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 10:49   #2419
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Moj TZ ma wlasnie swoj pokoj tez. Od dzisiaj zaczynamy remont. W tym dzieciecym w czasie remontu byla kanciapa i nie chcialam go ogarniac tak na chwile tylko od razu porzadnie ten widok zachlapanych scian i betonu i syfu byl okropny. Jeszcze ten pokoj tz i w koncu moze zniknie ten pyl remontowy. Cale dnie jezdze z mopem tylko!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-18, 10:51   #2420
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
No jak się wepcha na świat wcześniej no to już trudno ! Ominiesz kilka zajęć i tyle, nic złego się nie stanie przecież


Ja miałam na początku mega katar i zatkany nos ale dzieki Bogu przeszło bo musiałam spać na siedząco. Teraz i dziwo żadnych problemów katarowych. Za to ciagle kicham ;D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No wlasnie ja tez czesto kicham czyli to norma w ciazy ?
A najzabawniejsze jest to ze zawsze kichalam pojedynczo kichniecie przerwa i kichniecie a od kiedy jestem w ciazy to nawet sie zdarza potrojnie i taka w szoku bylam za pierwszym razem
Smieje sie ze kicham teraz za nasza cala trojke
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 10:51   #2421
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
och a pamietasz do kiedy tak mialas ? bo kompletnie nie mogę sobie przypomnieć wydaje mi się, że potem mi przeszło gdzieś w późniejszej ciaży



RUCHY
i znalazłam post jak Sara się ruszała na tym etapie no totalnie różne dzeici będę mieć hehehe Sara w nocy zero ruchów - za to calutki dzień non stop spacerowała po brzuchu calym
a młodsza - w nocy sie dużo rusza, w dzien malo (ale teraz wiecej ja sie ruszam w dzien) no i gmera mi chyba stopami bardzo bardzo nisko w Bożenie tak bardzo bardzo bardzo nisko
Szczerze to pamiętam jak męczyłam się z nim przez MŚ w piłce nożnej to chyba z miesiąc było.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 10:52   #2422
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Moj TZ ma wlasnie swoj pokoj tez. Od dzisiaj zaczynamy remont. W tym dzieciecym w czasie remontu byla kanciapa i nie chcialam go ogarniac tak na chwile tylko od razu porzadnie ten widok zachlapanych scian i betonu i syfu byl okropny. Jeszcze ten pokoj tz i w koncu moze zniknie ten pyl remontowy. Cale dnie jezdze z mopem tylko!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja mam jeszcze dwa okna nie umyte .... czekają na TZ hahahaha (czyli się nie doczekają), miał jeszcze wymyć dolne szafki w kuchni bo stoją puste ale to pewnie zrobie już ja, żeby mieć spokoj

My potem będziemy musieli kupić TZ ładne biurko i przenieść komputer do sypialni jak dziecko pójdzie do siebie. Będą mi szpecić sypialnie wiec chociaż biurko mu ładne wybiorę i lampkę żeby moje poczucie estetyki nie ucierpiało


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 10:53   #2423
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Haha kichanie to gorzej bo sie moze oderwac lozysko. Ja mam alergie wiec kichalam 3 miesiace 100 razy dziennie.. straszny stres przed kazda wizyta i z kazdym klociem.. jakby mi moj alergolog powiedzial co oznacza ciaza w okresie kwitnienia to bym sie nie zdecydowala w grudniu..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 10:53   #2424
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Ohhh doskonale Cię rozumiem. Ja miałam wizje białego łóżeczka dla dzidzi a moja mama kupiła mi KREMOWY ochraniacz ..... ehhh tyle razy jej mówiłam żeby już nic nie kupowała.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No właśnie i dlatego ja i tak kupuje po swojemu pomimo że dostaje rzeczy. Ostatnio zaproponowano mi rożek reklamując że jest akurat niebieski idealnie dla chlopaka. Grrr nie lubię takiego szufladkowania. Rożek pewnie wezmę (bo nic do niebieskiego nie mam ) ale jako drugi na zmianę. Ja i tak kupię taki jak mnie się podoba - prawdopodobnie turkusowe/morskie minky + jakiś wzór z drugiej strony.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Heledore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 10:54   #2425
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Ja mam jeszcze dwa okna nie umyte .... czekają na TZ hahahaha (czyli się nie doczekają), miał jeszcze wymyć dolne szafki w kuchni bo stoją puste ale to pewnie zrobie już ja, żeby mieć spokoj

My potem będziemy musieli kupić TZ ładne biurko i przenieść komputer do sypialni jak dziecko pójdzie do siebie. Będą mi szpecić sypialnie wiec chociaż biurko mu ładne wybiorę i lampkę żeby moje poczucie estetyki nie ucierpiało


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U mnie myje mama TZ nie zabieram jej tej przyjemnosci. My mamy teraz 2 biurka i z 1 zrobie sobie toaletke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 10:56   #2426
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez Heledore Pokaż wiadomość
No właśnie i dlatego ja i tak kupuje po swojemu pomimo że dostaje rzeczy. Ostatnio zaproponowano mi rożek reklamując że jest akurat niebieski idealnie dla chlopaka. Grrr nie lubię takiego szufladkowania. Rożek pewnie wezmę (bo nic do niebieskiego nie mam ) ale jako drugi na zmianę. Ja i tak kupię taki jak mnie się podoba - prawdopodobnie turkusowe/morskie minky + jakiś wzór z drugiej strony.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Moja mama wie ze nie życzę sobie broń Boże nic w dziecięce wzory typu misie albo inne szity ;D ja w ogóle bardzo nie lubię kolorów.
Jak kupiła mi rożek to szary ❤️ w kolorowe motylki wiec się wstrzelila. Pieluchy tetrowe białe w szare gwiazdki ubranka białe albo szare.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 11:01   #2427
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

O widzisz ja za to lubię kolory. Szare też spoko, ładne jest ale nie chciałabym wszystkiego szarego, czarnego,białego ani pastelowego. Oczywiście nie polaczylabym różu z seledynem ;P ale lubię mocne akcenty kolorystyczne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Heledore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 11:08   #2428
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Szczerze to pamiętam jak męczyłam się z nim przez MŚ w piłce nożnej to chyba z miesiąc było.
dobre wspomnienia haha


Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Haha kichanie to gorzej bo sie moze oderwac lozysko. Ja mam alergie wiec kichalam 3 miesiace 100 razy dziennie.. straszny stres przed kazda wizyta i z kazdym klociem.. jakby mi moj alergolog powiedzial co oznacza ciaza w okresie kwitnienia to bym sie nie zdecydowala w grudniu..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pierwsze słysze :O aż poczytam bo nie mogę w to uwierzyć :O



Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Moja mama wie ze nie życzę sobie broń Boże nic w dziecięce wzory typu misie albo inne szity ;D ja w ogóle bardzo nie lubię kolorów.
Jak kupiła mi rożek to szary ❤️ w kolorowe motylki wiec się wstrzelila. Pieluchy tetrowe białe w szare gwiazdki ubranka białe albo szare.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ja też lubię takie kolory heh
ale kupowałam dla Sary używane ubranka, brałam po prostu pakę ubrań od kogoś wiec no - prawie sam róż heh
za to teściowa to jak mi czasem cos przywiozla i kupila dla Sary to matko jedyna :O piec odcieni rozu w jednym ubranku
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 11:10   #2429
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
dobre wspomnienia haha



pierwsze słysze :O aż poczytam bo nie mogę w to uwierzyć :O




ja też lubię takie kolory heh
ale kupowałam dla Sary używane ubranka, brałam po prostu pakę ubrań od kogoś wiec no - prawie sam róż heh
za to teściowa to jak mi czasem cos przywiozla i kupila dla Sary to matko jedyna :O piec odcieni rozu w jednym ubranku


Ja bardzo nie lubię mieć nadmiaru rzeczy różnych j właśnie boje się ze będę dostawać jakieś dziecięce rzeczy w stylistyce która nie do końca mi pasuje i będą mi tylko gracic


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 11:11   #2430
amiyaa
Zadomowienie
 
Avatar amiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 264
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Ojej xboo, kremowy do białego łóżeczka to będzie wyglądał jak pożółkły Ja wstępnie wybrałam taki wzór i szwagierka uszyje mi całość kocyk, ochraniacze, kocyk i podusie do wózka Tylko nie wiem czy z blekitnym czy szarym minky. Widziałam w sklepie na żywo i wyglądało bosko w białym łóżeczku
amiyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-18 19:56:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:09.