PM 2018, cz. XII - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-03, 07:51   #811
mia00
Zakorzenienie
 
Avatar mia00
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: L.!
Wiadomości: 7 512
Dot.: PM 2018, cz. XII

Hej

Ja też już tydzień jako żona. Jest nam o wiele lepiej, serio wszystko takie inne.



Wysłane z mojego G3121 przy użyciu Tapatalka
__________________
Some people care too much...
I think it's called love...



2019 - 12
2020 - 9
2021 - 4
mia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-03, 10:07   #812
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 500
Dot.: PM 2018, cz. XII

Dzień dobry wróciliśmy wczoraj dzień wcześniej z Zakopanego. Dzień później wyjechaliśmy też więc 2 noce dodatkowo zapłaciliśmy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
narzeczona
fotograf dziecięcy i ślubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-03, 10:08   #813
broadwaydream
Wtajemniczenie
 
Avatar broadwaydream
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 2 469
Dot.: PM 2018, cz. XII

super! Niech tak będzie kolejne dziesiątki lat

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Dostałam pianino od TZ na urodziny, jestem szczęśliwym człowiekiem ! Odejść od niego nie mogę
__________________
W skrócie Brołdi
broadwaydream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-03, 10:14   #814
Paratrophy
TrustMe, I'mApsychologist
 
Avatar Paratrophy
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Ciałem morze, sercem góry
Wiadomości: 3 943
Dot.: PM 2018, cz. XII

Cytat:
Napisane przez goplankowa Pokaż wiadomość
Dzień dobry wróciliśmy wczoraj dzień wcześniej z Zakopanego. Dzień później wyjechaliśmy też więc 2 noce dodatkowo zapłaciliśmy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Pogoda Wam dopisała, co?
Cytat:
Napisane przez broadwaydream Pokaż wiadomość
super! Niech tak będzie kolejne dziesiątki lat

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Dostałam pianino od TZ na urodziny, jestem szczęśliwym człowiekiem ! Odejść od niego nie mogę

Wow! Piękny prezent!



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

Jeśli oszukasz mnie raz, to twoja wina. Jeśli oszukasz mnie dwa razy, to moja wina. Jeśli oszukasz mnie trzy razy, to wina nas obu.



Paratrophy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-03, 10:24   #815
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 500
Dot.: PM 2018, cz. XII

Cytat:
Napisane przez Paratrophy Pokaż wiadomość
Pogoda Wam dopisała, co?



Wow! Piękny prezent!



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tak wieczory jeszcze tam są zimne ale na wycieczki w góry było fajnie kasy tyle poszło masakra A tylko 4 dni. Nie miałam siły na wycieczki jakoś byliśmy 2x w górach i raz na termach. Trochę żałuję że nie odwiedziliśmy znów piątki lub kasprowego ale żylaki wieczorem mi się odzywały za 3 miesiące chyba Chorwacja z młodszym bratem tzta i jego dziewczyna czekamy aż się obroni i szukamy jakiegoś idealnego miejsca dla nas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Jeszcze mi trochę zostało do nadrobienia Was ;p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
narzeczona
fotograf dziecięcy i ślubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-04, 09:19   #816
kasia1608
Zakorzenienie
 
Avatar kasia1608
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 17 893
Dot.: PM 2018, cz. XII

Hej my już od Zakopanego uciekamy za dużo ludzi, rok temu byliśmy w Szklarskiej Porębie, śnieżne kotły, wodospady

Nasi świadkowie są singlami,sami mieli być na weselu,mieliśmy ich poznać aby bawili sie razem, ale świadkowa ma chłopaka od niedawna i pyta się co ona ma zrobić , nie bardzo wiem co jej doradzić, nie zabronimy jej przyjść z os.tow.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasia1608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-04, 09:45   #817
sunshine_25
Rozeznanie
 
Avatar sunshine_25
 
Zarejestrowany: 2017-10
Lokalizacja: Kent, UK
Wiadomości: 679
Dot.: PM 2018, cz. XII

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
Kobieta-torpeda, niech się dobrze nosi!
Wszystkie zakupy tak robie, 'impulsywnie' , jak mi sie cos podoba to biore, nie mysle nad tym za dlugo bo zwykle jak mysle to pozniej nie biore i zaluje. Wiec sie juz powoli nauczylam po prostu brac .

Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość

Jakie paznokcie miałyście/macie w planach? Zwykły lakier czy hybryda lub żel?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
babyboomer zel.

Cytat:
Napisane przez broadwaydream Pokaż wiadomość

[/COLOR]Dostałam pianino od TZ na urodziny, jestem szczęśliwym człowiekiem ! Odejść od niego nie mogę
Woow, ale prezent !
__________________
01.01.2009
22.12.2016
23.06.2018
sunshine_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-04, 17:43   #818
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: PM 2018, cz. XII

Czas urządzić dom wybieram meble ,będzie stolarz robił . Mimo wszystko i tak trzeba wybrać co się podoba . Bardzo chce toaletkę rustykalna i koniecznie garderoba z drzwiami chyba przesuwane ,chociaż nigdy takich nie miałam .

Co sądzicie o tym ,że w pokoju jest łazienka ? Ma może , któraś z Was tak sprawdza to się czy nie ?

Chyba zajmę się planowaniem wesel zawodowo mega frajda właśnie pomagam sąsiadce ,która ślub ma 9 czerwca a usługodawca jej zrezygnował .
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-04, 18:28   #819
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: PM 2018, cz. XII

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Czas urządzić dom wybieram meble ,będzie stolarz robił . Mimo wszystko i tak trzeba wybrać co się podoba . Bardzo chce toaletkę rustykalna i koniecznie garderoba z drzwiami chyba przesuwane ,chociaż nigdy takich nie miałam .

Co sądzicie o tym ,że w pokoju jest łazienka ? Ma może , któraś z Was tak sprawdza to się czy nie ?

Chyba zajmę się planowaniem wesel zawodowo mega frajda właśnie pomagam sąsiadce ,która ślub ma 9 czerwca a usługodawca jej zrezygnował .
Nie mogę się doczekać, aż w końcu będę mogła urządzać dom.
Oboje z Tżem chcielibyśmy mieć własną łazienkę w domu. Nigdy takiej nie miałam więc nie wiem czy się sprawdzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-04, 19:29   #820
_Ariel_
Raczkowanie
 
Avatar _Ariel_
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 452
Dot.: PM 2018, cz. XII

a mnie dopadł kryzys

z Tż ciche dni.. Od rana krąży nade mną jakieś fatum.
Najpierw pękły mi w pracy na upie spodnie, później brakowało mi w kasie 30 zł a na koniec dobiła mnie koleżanka.
Poszłam jej w tamtym tygodniu na rękę, przyszłam za nią gdy miała kaca i gdy musiała jechać z psem do weterynarza.Obiecała że mi to odrobi w tym tygodniu gdy z długiego wyjazdu wróci mama
A tu dupa... Mam ochotę się zastrzelić
__________________
31.12.2014
25.12.2017
11.08.2018

Edytowane przez _Ariel_
Czas edycji: 2018-06-04 o 19:30
_Ariel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-04, 19:47   #821
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: PM 2018, cz. XII

@EwkaP
śpimy w takim pokoju u znajomych w gościach i szczerze - zupełnie to zbędne. okej fajnie sobie pogadać leżąc w wannie, ale pytanie czy masz na to codzień czas. bo my raczej prynio i siup spać. po drugie, mocno trzeba przemyśleć strefy, bo kafel w sypialni to tak samo głupi pomysł jak dywan w łazience. po trzecie to ma sens przy 40 m2 sypialni, gdzie te strefy można fajnie podzielić... a nie przy 12 jak w przeciętnym polskim mieszkaniu. po czwarte, jesteś pewna że we wszystkich typach sytuacji w łazience chcesz dzielić przestrzeń z nim? nie mówię tu o korzystaniu z kibelka, bo ze względu na zapachy on i tak zazwyczaj ląduje za drzwiami, ale takie kwestie jak depilacja, jak maseczka na twarzy czy jakieś zabiegi higieniczne... nie wstydzę się starego, ale niekoniecznie potrzebuję przy nich widowni...
znam milion fajniejszych sposobów na powiększenie przestrzeni (ot choćby szklane ściany z elegancką zasłoną gwarantującą prywatność), jeśli o to chodzi.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-05, 06:12   #822
Azumi_90
Raczkowanie
 
Avatar Azumi_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Z lasu
Wiadomości: 134
Dot.: PM 2018, cz. XII

Cytat:
Napisane przez _Ariel_ Pokaż wiadomość
a mnie dopadł kryzys

z Tż ciche dni.. Od rana krąży nade mną jakieś fatum.
Najpierw pękły mi w pracy na upie spodnie, później brakowało mi w kasie 30 zł a na koniec dobiła mnie koleżanka.
Poszłam jej w tamtym tygodniu na rękę, przyszłam za nią gdy miała kaca i gdy musiała jechać z psem do weterynarza.Obiecała że mi to odrobi w tym tygodniu gdy z długiego wyjazdu wróci mama
A tu dupa... Mam ochotę się zastrzelić
Poniedziałki bywają ciężkie... Z Tż na pewno się dogadacie. Z kasą - trudno, czasem się zdarza że brakuje (znam to, jak się pracuje w handlu to ciężko tego czasami uniknąć). A koleżanka...no cóż, nieładnie się zachowała i tyle.
Trzymaj się, dzisiaj będzie lepszy dzień!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pomyślę o tym jutro.”
Instagram
LC
Azumi_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-05, 09:14   #823
_Ariel_
Raczkowanie
 
Avatar _Ariel_
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 452
Dot.: PM 2018, cz. XII

Cytat:
Napisane przez Azumi_90 Pokaż wiadomość
Poniedziałki bywają ciężkie... Z Tż na pewno się dogadacie. Z kasą - trudno, czasem się zdarza że brakuje (znam to, jak się pracuje w handlu to ciężko tego czasami uniknąć). A koleżanka...no cóż, nieładnie się zachowała i tyle.
Trzymaj się, dzisiaj będzie lepszy dzień!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wczoraj jak wracałam z pracy to tak się rozkleiłam z bezsilności że nie mogłam się uspokoić. Pogodziłam sie z Tż, musiałam się wczoraj wygadać..

Dzisiaj mam już lepszy dzień, ten płacz chyba dobrze mi zrobił, od dawna się we mnie to wszystko zbierało. Nabrałam nowej energii, umówiłam się do salonu sukien na zdjęcie miar. Jutro też przyjeżdża moja przyjaciółka której nie widziałam 2 lata. Będzie dobrze, mam nadzieję
__________________
31.12.2014
25.12.2017
11.08.2018
_Ariel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-05, 12:55   #824
KinderCountry
Zakorzenienie
 
Avatar KinderCountry
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 3 081
Dot.: PM 2018, cz. XII

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość

Co sądzicie o tym ,że w pokoju jest łazienka ? Ma może , któraś z Was tak sprawdza to się czy nie ?

Chyba zajmę się planowaniem wesel zawodowo mega frajda właśnie pomagam sąsiadce ,która ślub ma 9 czerwca a usługodawca jej zrezygnował .
Moim zdaniem to frajda na chwilę, na dłuższą metę zbędne i tworzysz sobie jeszcze więcej sprzątania. Bo trochę niefajnie chodzić do łóżka, jak masz syf w łazience.
__________________
5.10.2018
KinderCountry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-06, 06:02   #825
Azumi_90
Raczkowanie
 
Avatar Azumi_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Z lasu
Wiadomości: 134
Dot.: PM 2018, cz. XII

Cytat:
Napisane przez _Ariel_ Pokaż wiadomość
Dzisiaj mam już lepszy dzień, ten płacz chyba dobrze mi zrobił, od dawna się we mnie to wszystko zbierało. Nabrałam nowej energii, umówiłam się do salonu sukien na zdjęcie miar. Jutro też przyjeżdża moja przyjaciółka której nie widziałam 2 lata. Będzie dobrze, mam nadzieję

To się cieszę Ja miałam tak w ubiegłym tygodniu - przepłakałam tż pół dnia, że mam problemy w nowej pracy i ogólnie sobie w niej nie poradzę itd. Trochę pomogło. A teraz wszystko jakby lepiej się układa...
__________________
Pomyślę o tym jutro.”
Instagram
LC
Azumi_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-06, 10:17   #826
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 500
Dot.: PM 2018, cz. XII

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn które planują oprawę muzyczną na ślubie lub tych co już po ślubie - jakie pieśni Wam oprawa muzyczna śpiewała?
Na wstęp chyba wezmiemy Miłość twa, na ofiarowanie - ofiaruje Tobie Panie mój, na komunię Barkę i Gdy się łączą serca dwa, na dziękczynienie Schowaj mnie i Hallelujah na wyjście z kościoła. Czy nie za dużo?
I jeszcze pytanie czy u księdza możemy wybrać czytanie 1 list do Koryntian Hymn o miłości?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My mieliśmy na podpisywanie dokumentów gdy się łączą ręce dwie a na ofiarowanie Ave Maria schuberta żałuję że tylko na tyle się zdecydowaliśmy bo nie mogłam się nasluchac i goście bardzo chwalili te dziewczynę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Cytat:
Napisane przez patisonowa Pokaż wiadomość
U mnie przy wręczaniu zaproszeń też nikt nie odmówił, oficjalne potwierdzenia mamy do końca czerwca, ciekawe czy tak zostanie (będę się upewniać).

Zostały dwa miesiące!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas tylko njedna para mówiła że raczej nie będzie A potem się posypało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Cytat:
Napisane przez MissCath Pokaż wiadomość
Dla mnie jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A u mnie jakos normalnie wróciliśmy do codzienności. Ale fajnie było jak byliśmy w zakopcu i zza kamienia robiłam fotkę tztowi że nie było mnie widać i jakas babeczka pyta go czy zrobić mu zdjęcie A on 'żonka mi robi'

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

U nas raczej wszyscy z miejsc byli zadowoleni na szczęście mega się cieszę że wybralismy stół przed nami z młodymi . Powiedziałem że musimy się spotkać wszyscy i mają nam opowiedzieć z czego cały czas się śmiali bo był to najgłośniejszy stół przez całą impre

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
Napisane przez poziomkowa91 Pokaż wiadomość
Hej Wam
Jeszcze nie mialam okazji tutaj się odezwać po ślubie, chociaż własnie mija tydzień odkąd jestem żoną i jeszcze w to chyba nie wierzę.

Z pewnością to był najpiękniejszy dzień w życiu
Z jednej strony chciałabym przeżyć to jeszcze raz a z drugiej cieszę się, że mam to za sobą.
Kończymy odpoczynek z mężem i wracamy niedługo do pracy
Ja przezylabym dzień ślubu jeszcze raz ale bez tej gonitwy ostatnich tygodni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia1608 Pokaż wiadomość
Hej my już od Zakopanego uciekamy za dużo ludzi, rok temu byliśmy w Szklarskiej Porębie, śnieżne kotły, wodospady

Nasi świadkowie są singlami,sami mieli być na weselu,mieliśmy ich poznać aby bawili sie razem, ale świadkowa ma chłopaka od niedawna i pyta się co ona ma zrobić , nie bardzo wiem co jej doradzić, nie zabronimy jej przyjść z os.tow.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My już w sezonie raczej jeździć nie będziemy. Będziemy celowac na wrzesień. Albo maj jak teraz. Bo w Boże Ciało było dużo ludzi :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Wróciłam wczoraj do pracy bleee. Do soboty pracuje ;( ale potem dzień wolny, dzień do pracy i znów urlop prawie tydzień bo na wesele jedziemy do przyjaciółki choć u niej jeszcze gorzej się sypie ze zdrowiem bliskich z rodziny

Chcemy zrobić remont salonu za jakiś czas i cała koncepcja nam się zmieniła nie wiem skąd kasę weźmiemy ha ha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
narzeczona
fotograf dziecięcy i ślubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-06, 13:39   #827
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: PM 2018, cz. XII

Cześć dziewczynki !!! Wita się swiezo upieczona w sobotę żona nie było czasu się odezwać wcześniej. Jeszcze nie doszłam do siebie. Relację napiszę ale dajcie mi kilka dni. Co mogę powiedzieć tak na szybko - pogoda była nawet upalnie bo 29 stopni, w życiu nie przeżyłam takiego stresu jak w dzień ślubu, dosłowny paraliż pod każdym względem, czuję duży niedosyt wesela, ciągle gdzieś biegalismy, ale jestem szczęśliwa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-06, 17:56   #828
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 500
Dot.: PM 2018, cz. XII

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki !!! Wita się swiezo upieczona w sobotę żona nie było czasu się odezwać wcześniej. Jeszcze nie doszłam do siebie. Relację napiszę ale dajcie mi kilka dni. Co mogę powiedzieć tak na szybko - pogoda była nawet upalnie bo 29 stopni, w życiu nie przeżyłam takiego stresu jak w dzień ślubu, dosłowny paraliż pod każdym względem, czuję duży niedosyt wesela, ciągle gdzieś biegalismy, ale jestem szczęśliwa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super czekamy na relacje ! najważniejsze że wszystko się udalo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
narzeczona
fotograf dziecięcy i ślubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-06, 21:21   #829
el amor
Zakorzenienie
 
Avatar el amor
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22 278
Dot.: PM 2018, cz. XII

A my latamy jak nienormalni od dzisiaj, masakra Oby do soboty. Jeszcze w międzyczasie pakować się będę musiała nad morze bo w niedzielę jedziemy. Jak tu przetrwać te całe zamieszanie i bieganinę weselną?
Podziwiam dziewczyny, które już są po

Jakby mnie tu nie było już do ślubu to odezwę się po jako żonka buziaki
el amor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-06, 21:22   #830
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 500
Dot.: PM 2018, cz. XII

Cytat:
Napisane przez el amor Pokaż wiadomość
A my latamy jak nienormalni od dzisiaj, masakra Oby do soboty. Jeszcze w międzyczasie pakować się będę musiała nad morze bo w niedzielę jedziemy. Jak tu przetrwać te całe zamieszanie i bieganinę weselną?
Podziwiam dziewczyny, które już są po

Jakby mnie tu nie było już do ślubu to odezwę się po jako żonka buziaki
My tak latali od poniedziałku do czwartku A w piątek ślub

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
narzeczona
fotograf dziecięcy i ślubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-06, 22:42   #831
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: PM 2018, cz. XII

Cytat:
Napisane przez el amor Pokaż wiadomość
A my latamy jak nienormalni od dzisiaj, masakra Oby do soboty. Jeszcze w międzyczasie pakować się będę musiała nad morze bo w niedzielę jedziemy. Jak tu przetrwać te całe zamieszanie i bieganinę weselną?
Podziwiam dziewczyny, które już są po

Jakby mnie tu nie było już do ślubu to odezwę się po jako żonka buziaki
Standard my też tak biegalismy i w czasie wesela również. Powodzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-07, 05:35   #832
broadwaydream
Wtajemniczenie
 
Avatar broadwaydream
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 2 469
Dot.: PM 2018, cz. XII

Ale z czym dokładnie biegaliscie? Bo mnie to ciekawi, zdawalo mi się, że wszystko jest do zaklepania przed a potem ślub i tydzień przed to leżenie i pchnięcie
__________________
W skrócie Brołdi
broadwaydream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-07, 07:50   #833
kasia1608
Zakorzenienie
 
Avatar kasia1608
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 17 893
Dot.: PM 2018, cz. XII

Zaraz przychodzi do mnie fryzjerka na próbny fryz, zobaczymy co wyczaruje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasia1608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-07, 09:06   #834
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 500
Dot.: PM 2018, cz. XII

Cytat:
Napisane przez broadwaydream Pokaż wiadomość
Ale z czym dokładnie biegaliscie? Bo mnie to ciekawi, zdawalo mi się, że wszystko jest do zaklepania przed a potem ślub i tydzień przed to leżenie i pchnięcie
My kupowalismy alko przed bo mogliśmy zwrócić resztę po ślubie. Ciasta rozwozilismy, na sale jechaliśmy, konczyliamy winietki bo robiliśmy sami, sprzatalismy cały dom na poprawiny, do szewca biegalan, prezentację dla rodziców, kosmetyczka, trzaskanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
narzeczona
fotograf dziecięcy i ślubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-07, 11:59   #835
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: PM 2018, cz. XII

Cytat:
Napisane przez broadwaydream Pokaż wiadomość
Ale z czym dokładnie biegaliscie? Bo mnie to ciekawi, zdawalo mi się, że wszystko jest do zaklepania przed a potem ślub i tydzień przed to leżenie i pchnięcie
Trzeba było sporo rzeczy na salę zawieźć a okazało się że na sali w czwartek też było wesele a w piątek poprawiny. Jechaliśmy do ślubu naszym autem więc trzeba było na myjnie w piątek pojechacv i odebrać auto oraz je ubrać- to też sami robiliśmy. No i spowiedź w piątek- stresowalsm się że mi ksiądz nie da rozgrzeszenia. W sobotę było już bardzo dużo stresu i szczerze mówiąc za dużo nie pamiętamy z wesela mimo że ja nic nie piłam z wiadomych względów. Mieliśmy młodych świadków i oni tak średnio nam pomogli, nie ogarniali jeszcze co z czym. Tak samo na poprawinach, to my biegalismy po ciacho, cukierki i flaszki na odchodne. Za to mogę powiedzieć że wesele trwało do 06:30 I polską tradycją zakończyło się pieśnią Kiedy ranne wstaje zorze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

A i jeszcze jedna sprawa - ślub i wesele organizowaliśmy 50 km od miejsca gdzie mieszkamy, więc dojazdy też swoje zrobiły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-07, 13:05   #836
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: PM 2018, cz. XII

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Za to mogę powiedzieć że wesele trwało do 06:30 I polską tradycją zakończyło się pieśnią Kiedy ranne wstaje zorze
wow! nieźle
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-07, 13:11   #837
_Ariel_
Raczkowanie
 
Avatar _Ariel_
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 452
Dot.: PM 2018, cz. XII

Witam i życzę wszystkiego najlepszego nowym żonkom

Wczoraj w końcu byliśmy na sali, dopytałam o kilka szczegółów i juz jestem spokojniejsza Zamówiłam pokrowce na krzesła, dziewczyna ma super okazję, dopiero wchodzi na rynek.. i tak się zastanawiam czy nie zmienić dekoratorki
Teściowa to zawsze mnie w kopie, jak nie z fryzjerem to z dekoratorką. Miało być tak super tanio a wyszła masakra. Wczoraj doszłam do wniosku że porozmawiam z dziewczyną od pokrowców, żeby zrobiła mi wycenę. Jeśli będzie lepiej to z tamtej rezygnuję.

Od przyszłego tygodnia grafik napięty do ślubu 65 dni <3
__________________
31.12.2014
25.12.2017
11.08.2018
_Ariel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-07, 16:12   #838
sovianka
Rozeznanie
 
Avatar sovianka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 995
Dot.: PM 2018, cz. XII

Pierwsze zaproszenia rozdane myślę że szybko się uporamy z zapraszaniem

Przyszła teściowa troszkę działa na nerwy...a mam z nią mieszkać w jednym domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-08, 11:34   #839
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: PM 2018, cz. XII

My musimy nasze zaproszenia wozić w samochodzie. Bo często było tak, że byliśmy gdzieś w okolicy a zapomnieliśmy zabrać zaproszenia.. ,

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K & M
27.02.2013
K & M & W
22.06.2015
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-09, 07:11   #840
_Ariel_
Raczkowanie
 
Avatar _Ariel_
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 452
Dot.: PM 2018, cz. XII

Dzisiaj 3 śluby Powodzenia dziewczyny
__________________
31.12.2014
25.12.2017
11.08.2018
_Ariel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-23 23:11:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:20.