O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-05-30, 08:35   #4801
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dzień dobry!
Mysia, dużo zdrówka dla młodego
Migotka, to samo mnie zastanawiało...Ci rowerzyści
Dzisiaj zaczęłam 12 tydzień
Dzisiaj w nocy praktycznie nie spałam...no taki skwar że masakra...jakby złączyć wszystko do kupy to co spałam to może z 1.5h by wyszło. O 5.00 się przebudziłam i oczy jak 5 zł. Więc zjadłam śniadanie, wyszłam na spacer długi z psami (skorzystałam z tego że jeszcze temperatura była dobra by wyjść z domu). Odwiedziłam mame bo też nie spała, potem babcię, zrobilysmy sernik na jutrzejszą "imprezę" przy kosciele po procesji jakąś tam mają z proboszczem. I wróciłam do domku. Już taki skwer że maaaaasakra!
Wczoraj zarezerwowalam już wakacje w lipcu, nie moge się doczekać tylko ja, mąż i góry ahhh kocham góry muszę wygrać w totka i kupię sobie tam jakąś chatkę na jakimś wzgórzu i będę chodowała owce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-01, 20:05   #4802
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej!

Jestem, żyje. Gorąca w UJ! Ja jak zwykle na mopie a tz w sklepie budowlanym. Marcel już prawie nówka sztuka, byłam dzisiaj pokazać go dr i jest dobrze. Nawet może iść do żłobka w poniedziałek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-04, 21:37   #4803
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej!

Tyle czasu i ani żywej duszy. Jestem i żyje. Ja przynajmniej Dostałam wczoraj wieczorem @ cudowność na te upały
Marcel siedzi jeszcze w domu. Pewnie w czwartek pójdzie. Dzisiaj ja z nim siedziałam , jutro matka tz a w środę moja. Niech doleczyć chociaż trochę tego gila.
Kończę oglądać serial i wale w kime.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-04, 22:54   #4804
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dziewczyny jestem żyje ale co to za życie. Musiałam całkiem zresetować tablet bo mi nawet wątku wczytać nie chciało. Dziadostwo jedne. Ciekawe jak będzie teraz. Z resztą z czasem ostatnio u mnie tak ze siadam wieczorem po kąpieli przed tv i ogarniam neta. Hela wszędzie raczkuje, non stop tylko Helka nie, nie ,nie. A ona słodkie oczy i ciągle mama, mama ,mama po kawalerskim P wrócił przed 3cia, smierdzial grillem i procentami jak cholera ale spoko, rano wzięłam dzieciaki do mamy żeby się wyspal a pzoniej nówka sztuka był w niedziele u teściowej. W dzień mamy jak wiecie mój Synuś pięknie wystąpił, tańczył, śpiewał, wierszyk powiedział. Boże jak ja ich kocham, zjadlabym ich wszystkich. Łącznie z psem u nas upały, ja ostatnio ciągle paznokcie robie, wróciłam do biegania, w sobotę mamy wesele, w środę mam rzęsy i musze jeszcze coś na poprawiny kupić. Paznokcie nie wiem kiedy sobie ogarnę

Werkus ja w drugiej ciąży w 12tygodniu poczułam juz ruchy, najpierw myślałam że mi się zdaje ale później się okazało ze jednak nie pij dużo i odpoczywaj, upały w ciąży męczą podwójnie

Gianka boże aż minie zmrozilo, ludzie są okrutni, jeszcze własnym dzieciom takie krzywdy robić a Ty szalona jesteś, ja w życiu sama pierogów nie robiłam. Teściowa robi, przepyszne wymasowal jak należy? Bo jak nie ....

Mysia Marcel jest niemożliwy pamiętam jak Kostek latał w majtach i pytam czemu nie zawołał a on cwaniak ZAPOMNIAŁEM POWIEDZIEĆ a gadał jak kataryna przeciezciesze się ze Komunia się udała

Migotka mojej siostry dzieciaki mają tak tlusciutkie stopy ze jak kupuje im buty musi zawsze zabierać ich ze sobą chcesz mim powiedzieć ze jak Lenka się o 3ciej obudzi to już nie ma spania ? Wy jeszcze na cycu?

Arletko uwielbiam kiedy dzień zaczyna się od focha dziękuję wtedy niebiosom za przedszkole

P wraca w środę po pracy i zostaje jeszcze tydzień po weselu także może się sobą w końcu nacieszymy teraz moje panie idę spać dobranoc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 14:51   #4805
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

No dokładnie...te upały to masakra jakaś ! i to dzień w dzień. Z psami jak wychodzę rano to 5-6...bo temperatura super na spacer, a wieczorem ok 21 jak już też temp jest niższa. W dzień niestety muszę przeboleć i wyjść na ten skwar ale to tak rach ciach. Siusiu i do domu biegiem by nie paść gdzieś tam w trawie
Ja jutro zaczynam 13 tydzień odliczam dni do prenatalnych kiedy zobaczę Żuczka
Co do ruchów...może czułaś tak szybko bo już wiedziałaś czego się spodziewać ? mi na razie tam wszystko jeździ, bulgocze. Czasami w ogóle to takie mam wrażenie jakby motylek mi tam jakiś latał i mieszał
A tak to bez zmian. Jedyny objaw ciąży to brak energii...całe dnie leżę ale powiem Wam szczerze że w te upały nawet nic innego mi sie nie chce robic. Wiec na zmiane leze śpię i coś tam zjem. A piję hektolitry wody czy wody z sokiem. Inaczej bym chyba nie przetrwała
Miłego dnia dziewczyny !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-06, 07:54   #4806
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Bry. Jestem i ja. Po gorach mam duzo roboty. Kolezanka z pracy byla nal4. W ogrodzie robie po pracy pkus gotowanie i dzem z truskawek. Ogarnac dziewczyby i lekkie ogarniecie chaty. Wieczorami to mi kregoslupnie pozwala wstac. Jestem non stop w biegu i na wszystko mi czasu brakuje. Jeszcze kilka dni i moze ogarne to wszystko jakos.
Lenke owiala klima. Ma lekko opuchniety wezel na szyi wiec dzis zostala w domu.

Dzia juz chlodniej. Glowa mnie cos boli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-08, 08:33   #4807
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej!

Mam dzisiaj średni dzień. Boli mnie głowa , już wczoraj mnie bolała ale wzięłam Ibuprom i wieczorem było ok. Rano wstałam i znowu mnie boli. Marcel drugi dzień bez pieluchy poszedł do żłobka. Ciocie mówią że super jest, że starszaki mogą brać z niego przykład. Dumna jestem jak cholera
Jutro rano mamy laryngologa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

W poniedziałek idę na pazury bo wesele mamy w sobotę. Jeszcze tz musimy koszule kupić i może jakieś buty bo te co ma stwierdził są beznadziejne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

A Marcelowe chciałam kupić takie krótkie szorty na szelkach może coś uda mi się znaleźć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3


Edytowane przez mysia1986
Czas edycji: 2018-06-08 o 08:32
mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-09, 10:21   #4808
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej.
Goraco i fajnie. Lenka coraz lepiej sie czuje. Za to Hania kolejna noc placze. Obudzila sie przed polnoca i ryczala,marudzila. Dalam ibum i jakos zasnela. Podejrxewam zebiska.
Zaraz jedziemy z Lenka do ortopedy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-09, 13:41   #4809
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej

Ruda Lenka miala trzecią pobudkę o 3ciej na szczęście się nie budzi 2 tygodnie temu miała taki okres, że budziła się punkt 5, godzinę fikała po łóżku i dalej spanie Od razu myślałam o Mysi, która miała tak.na codzień. My jeszcze na cycu

Mysia a właśnie jak teraz z wstawaniem Marcela? Dalej tak wcześnie wstaje? Chyba ostatnio widziałam takie szorty z szelkami w lidlu, do tego fajne koszule były.

Arletka Ty to jesteś wulkan energii Z Lenką na kontrolę do ortopedy?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

U nas przygotowywanie do przyjazdu dzieci mojej siostry. Basen rozlozony, teraz będzie się napelnial z 3 dni, taaaki wielki Czekam aż Lenka wstanie i chyba pojedziemy do zoo albo gdzieś za miasto.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-09, 17:37   #4810
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej!

Migotko u Marcela faza takiego wczesnego wstawania minęła. Chociaż trwała dobre pół roku to już rzadko zdarza się żeby wstał wcześniej niż 5.30 zazwyczaj wstaje o 6.
O dzięki, zajrze do Lidla , chociaż mam nie po drodze to spróbuję podjechać którego dnia po pracy
Koszule mam tą w kaktusy zakochałam się w niej

Byliśmy dizisaj u laryngologa. I standardowa śpiewka. Katar normalny dla dzieci żłobkowych. Mamy przepisany tylko steryd do nosa. Za 2msc kontrol i badanie słuchu. Niestety jakiegoś płynu w niewielkiej ilości się dopatrzył. Potem sklep, wróciliśmy do domu, tz na budowe, wrócił i po 16 wyszliśmy do parku i na plac zabaw. Teraz już niedobitek ledwo dycha bo spał 20min w aucie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Arletko daj znała jak z Leni wizytą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Migotka, dzieciaki widzę będziesz miała. Siostra też przylatuje? Długo zostają?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-09, 18:29   #4811
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej laski

Wybaczcie ja ostatnio jestem totalnie nieogarnięta :/
Ponad tydzień walczyłam z przeniesieniem bloga ale powiem wam że chyba się udało ! W poniedziałek jeszcze ostatni raz muszę zadzwonić żeby nowy operator sprawdził czy aby wszystko się dobrze przetransferowalo siedział nad tym ostatnio dzień w dzień bo roboty w CH!

Upały mnie dobijają chodzę a właściwie to kurde się turlam bo to inaczej nazwać się nie da


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-11, 12:09   #4812
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej laski a gdzie wy jesteście???

My w weekend remont kuchni robiliśmy tz dał radę w sumie sam wyniósł stare meble skręcił nowe poszpachlowal pomalował sciany. Dał radę chłopak. Ale bałagan możecie sobie wyobrazić na szczęście dziś już jest czysciutko

Tz jutro leci w delegacje na szczęście wraca w środę w nocy.

Wiecie zaczynają mnie łapać pierwsze skurcze chyba przepowiadacze ale czasem są tak regularne że aż się boje jutro konczymy 36tc więc teoretycznie ciąża donoszona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 12:43   #4813
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dzień dobry!

My dzisiaj mieliśmy prenatalne. Doktor aż był zachwycony wynikami i w ogóle się z tym nie krył taka energia w ogóle z niego tryskała że szok

U nas Żuczek na 80% okazuje się być dziewczynką ale powiem Wam że w takim szoku byłam jak widziałam ją na ekranie. Ja w ogóle nie czuję się że w ciąży jestem. Tylko te mega zmęczenie. Waga stoi i nic. Tylko sen sen i sen. A na tym ekranie taki maluszek hasał skakał i boksował piąstkami słodkości.
Miłego dnia!
Gianna...to teraz odliczanie już tylko pozostaje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 18:10   #4814
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

I wrzucam zdjęcie naszego cudeńka 20180611_115555_HDR.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-12, 11:35   #4815
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej!

Jestem boli mnie gardło i mam dosyć upałów. O!

Werkus śliczny ludzik najważniejsze że zdrowy !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-12, 21:32   #4816
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Boże ile mnie tu nie było. Na szczęście już po tym ślubie i życie wraca do normy

Gianka i kuchni nam nie pokazalas pochwal się trochę kobieto Ty już na wylocie

Werkus jej jaka śliczna kruszynka, kobietka maleńka gratuluję ogromnie

Mysia wow brawo dla Marceluszka super chłopak, nie dziwie się ze jesteś dumna. ,masz powody do dumy

Arletko Ty masz ADHD. Chociaż ja ostatnio też z pazurami zasuwam jak szalona. Dobrze ze mam jeszcze męża w domu to się zajmuje dzieciakami

Migotka to ile litrów ma ten basen ze takim wielki ? Ja myślałam że u nas cyc się kończy ale jednak nie ciesze się jak dziecko ze Hela nadal chce cycolic.

Lecę do męża, wiecie do ? My to normalnie jak nastolatki, ja normalnie widzę ze on nadal za mną szaleje, no kocham go ogromnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-13, 16:08   #4817
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej

Werkus ale cudowny mały człowiek niesamowite to jest naprawdę cieszę się że dzidzia zdrowa i że wszystko dobrze no gratuluję dziewczynki ja też na jednym i drugim USG już w 12 tv wiedziałam że będą corcie

Mysia jak gardło?? Już przeszło mam nadzieję

Ewcia jak już wszystko będzie to zrobię fotki a ty korzystaj z obecności męża

Tz wczoraj poleciał w delegacje wraca dziś w nocy ale pozno. Już odzwyczaiłam się od takich jego wyjazdów i powiem wam że ciężko nam. I on co chwilę pisze że tęskni i my też a noc bez niego w domu to dramat. Beznadziejne są takie rozłąki nawet na te dwa dni my to nie jesteśmy nauczeni być bez siebie jednak i kazda doba to męka po prostu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-13, 17:04   #4818
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cytat:
Napisane przez Gianna M Pokaż wiadomość
Hej

Werkus ale cudowny mały człowiek niesamowite to jest naprawdę cieszę się że dzidzia zdrowa i że wszystko dobrze no gratuluję dziewczynki ja też na jednym i drugim USG już w 12 tv wiedziałam że będą corcie

Mysia jak gardło?? Już przeszło mam nadzieję

Ewcia jak już wszystko będzie to zrobię fotki a ty korzystaj z obecności męża

Tz wczoraj poleciał w delegacje wraca dziś w nocy ale pozno. Już odzwyczaiłam się od takich jego wyjazdów i powiem wam że ciężko nam. I on co chwilę pisze że tęskni i my też a noc bez niego w domu to dramat. Beznadziejne są takie rozłąki nawet na te dwa dni my to nie jesteśmy nauczeni być bez siebie jednak i kazda doba to męka po prostu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też się cieszę właśnie wróciliśmy z wizyty bo dzisiaj normalną wizyte mieliśmy i ginka też potwierdziła już na 90% córcia. Roztańczona taka mała że szok! Śmieję się że ma to po mamusi
Nic nie mów o wyjazdach tż. W tamtym roku licząc cały rok od stycznia do grudnia...to mój mąż był w domu łącznie z 2 tygodnie tylko...ciągle poligony ćwiczenia a potem misja 6 miesięcy. Teraz w weekend też wrócił po miesiącu nieobecności. Ciężko ale co zrobić...ważne że praca jest i się mocno kochamy. Więc dajemy radę już tak 8 lat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-13, 17:21   #4819
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Ja Was podczytuje


Gianka ciotka Magda juz sie nie moze doczekac na kolejna piczke na watku a czekaj na tz, na pewno warto!

Werkus Ciesze sie, ze wszystko ok


Ja juz w 100% przeprowadzona, nie wierze, ze to sie dzieje nie wiem gdzie on sie uchowal :p
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-14, 07:53   #4820
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej!

Gianka niestety wyjazdy są po ch.. fest! U Nas też tak bywa, także rozumiem. Tulam mocno! Jak się miewacie już z Amela na ostatniej prostej??

Madzia no skitralas się konkretnie już u niego ?!? Wow! aż Ci brokuła zatancze Bardzo się cieszę kochana

A dajcie spokój z tym gardłem pół dnia nie boli potem drugie pół tak . I tak od kilku dni. Psikan argentinem i czekam aż to się skończy .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 22:23   #4821
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej

Mysia siostra dopiero w połowie lipca przylatuje, a dzieci już w następną sobotę. W tym roku niestety krócej będą bo tylko do końca lipca ja ci mówię na gardło najlepsze są lody, nieważne jakie, ważne, że lody





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Werkus ohh jaka kruszynka My też szybko się dowiedzieliśmy, że będzie dziewczynka

Madzia, że już aż tak daleko to poszło?? No to extra!!! A masz i ode mnie tańczącego brokuła

Gianka kiepsko z tymi delegacjami. Oby chociaż tż nie wysłali nigdzie na początku lipca. A do porodu juz tak blisko A gdzie zdjęcie nowej kuchni?

Ruda 16tys litrów Super, że Helenka dalej na cycku

A my mamy już 8 zębów to nic, że wychodzą jak chcą bo po jedynkach wyszły czwórki ale wiecie, że przy ząbkowaniu w ogóle nie dokucza nam katar tfu tfu tfu przez lewe ramię Co tylko na początku kwietnia Lenka złapała ode mnie bo pewnie osłabiona odporność.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Aaa no i byłam w poniedziałek u stomatologa. Wyszłam o ponad 200zl biedniejsza, do tego na przyszły tydzień umowilam się do chirurga szczękowego na usunięcie ósemek i tym o to sposobem już pojechaliśmy gdzieś na weekend :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 11:11   #4822
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej

Migotko ząbki idą Lence super! Cieszę się że w miarę dobrze to znosi że nie ma jakiś dużych spadków odporności np i katarów bo to jednak przy zebach dodatkowo dla dziecka ciężkie. Wizyt współczuję a usunięcia 8 jeszcze bardziej to jest masakra!!! Mnie czeka jeszcze jedna dolna która jest do dłubania ale po 1 dolnej i zabiegu powiedziałam że własną wola nie idę

Mysia no delegacje są tragiczne :/ bez sensu takie wyjazdy a jak ma się dzieci to jest mega ciężkie

Werkus o rany to ja ci współczuję skoro mąż wojskowy to ty się nacierpisz nieźle sama :/ mam nadzieję że to się zmieni jak będzie już dzidzia i daruję sobie te misje. Tego ci życzę. Super że mała taka żywa ciekawe co będzie po porodzie

Magda OMG! Wy już razem mieszkacie gdzie mi to umknęło? Jestem w szoku strasznie się cieszę kochana
Widzisz jakie życie potrafi być przewrotne

Ja powiem wam wczoraj miałam dzień po ch.fest. Najpierw wstałam rano zaprowadziłam Nasie wracam do domu okazało się że musiała się zsikac w nocy do łóżka nie wiem jak bo koszula nocna była sucha ale wszystko inne przescieradlo, materac kołdra wszystko mokre więc zmiana pranie suszenie etc. Później wzięłam się za gołąbki francuskie. Skur. Nie chciały mi się lepić rozlatywały się połowa poszła do kosza smazylam je godzinę na 3 patelniach upocilam się jak głupia w między czasie gotowałam młoda kapustę i kurde tak sobie sypnąć chciałam dla odmiany wegety że ☠☠☠lo pół paczki musiała wodę odcedzać etc. W między czasie zrobił się przeciąg i spadł mi kwiatek z parapetu pół podłogi w kuchni za☠☠☠. w ziemi 🤪 siły mi odeszły serio... Poszłam po mała wrocilam ledwo żywa bo spacer z hulajnoga więc czytaj matka biega za dzieckiem jak pies w wywalonym jęzorem. Ok wróciłam zabawa etc kąpiel po kąpieli wychodze do kuchni patrzę jakaś plama na płytkach żółta koło segmentu...otwieram drzwiczki a tam co olej się przewrócił i wylał na całą szafkę górna i sobie spływał po ściankach na dół. Wszystko zawalone tłuste a tam w tej półce słodycze i zapasy głównie plus na dole pojemniki plastikowe szklanki etc Nawycieralam się tego oleju tyle razy że szkoda mowic. Wszystko wyjmowałam na podłogę więc ja później 3razy myłam żeby tłusta nie była :/ zamachała się jak debil. Wrócił tz. Na koniec dnia coś szafka z ociekaczem nad zlewem opadła tz doszedł do niej i jak ☠☠☠lo wszystko wypadło od dołu w sensie te ociekacze to wszystkie talerze szklanki wszystko co było na suszarce w szafce ☠☠☠udup na ziemie...Ja stałam z boku Naska na wprost talerz ja uderzył w palec. Płacz jak cholera wiadomo krewki torche ja się tak wystraszyłam że brzuch mi się spiął nie mogłam sobie poradzić ani kucnąć do małej ani nic... Dobrze że nie było na tej suszarce noży etc bo nawet kur.nie chcę myśleć dziewczyny jakby to upadlo na mnie czy nie daj Bóg na Nasie. Pół nocy o tym myślałam że dobrze że zdążyłam posprzątać gary i inne ciężkie rzeczy w tej suszary. Tz naprawił oczywiście ale teraz już ch.i się boje. Nie wiem dzień wczoraj dał mi tak w kość że szkoda mowic...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 11:52   #4823
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cytat:
Napisane przez Gianna M Pokaż wiadomość
Hej

Migotko ząbki idą Lence super! Cieszę się że w miarę dobrze to znosi że nie ma jakiś dużych spadków odporności np i katarów bo to jednak przy zebach dodatkowo dla dziecka ciężkie. Wizyt współczuję a usunięcia 8 jeszcze bardziej to jest masakra!!! Mnie czeka jeszcze jedna dolna która jest do dłubania ale po 1 dolnej i zabiegu powiedziałam że własną wola nie idę

Mysia no delegacje są tragiczne :/ bez sensu takie wyjazdy a jak ma się dzieci to jest mega ciężkie

Werkus o rany to ja ci współczuję skoro mąż wojskowy to ty się nacierpisz nieźle sama :/ mam nadzieję że to się zmieni jak będzie już dzidzia i daruję sobie te misje. Tego ci życzę. Super że mała taka żywa ciekawe co będzie po porodzie

Magda OMG! Wy już razem mieszkacie gdzie mi to umknęło? Jestem w szoku strasznie się cieszę kochana
Widzisz jakie życie potrafi być przewrotne

Ja powiem wam wczoraj miałam dzień po ch.fest. Najpierw wstałam rano zaprowadziłam Nasie wracam do domu okazało się że musiała się zsikac w nocy do łóżka nie wiem jak bo koszula nocna była sucha ale wszystko inne przescieradlo, materac kołdra wszystko mokre więc zmiana pranie suszenie etc. Później wzięłam się za gołąbki francuskie. Skur. Nie chciały mi się lepić rozlatywały się połowa poszła do kosza smazylam je godzinę na 3 patelniach upocilam się jak głupia w między czasie gotowałam młoda kapustę i kurde tak sobie sypnąć chciałam dla odmiany wegety że lo pół paczki musiała wodę odcedzać etc. W między czasie zrobił się przeciąg i spadł mi kwiatek z parapetu pół podłogi w kuchni za. w ziemi 🤪 siły mi odeszły serio... Poszłam po mała wrocilam ledwo żywa bo spacer z hulajnoga więc czytaj matka biega za dzieckiem jak pies w wywalonym jęzorem. Ok wróciłam zabawa etc kąpiel po kąpieli wychodze do kuchni patrzę jakaś plama na płytkach żółta koło segmentu...otwieram drzwiczki a tam co olej się przewrócił i wylał na całą szafkę górna i sobie spływał po ściankach na dół. Wszystko zawalone tłuste a tam w tej półce słodycze i zapasy głównie plus na dole pojemniki plastikowe szklanki etc Nawycieralam się tego oleju tyle razy że szkoda mowic. Wszystko wyjmowałam na podłogę więc ja później 3razy myłam żeby tłusta nie była :/ zamachała się jak debil. Wrócił tz. Na koniec dnia coś szafka z ociekaczem nad zlewem opadła tz doszedł do niej i jak lo wszystko wypadło od dołu w sensie te ociekacze to wszystkie talerze szklanki wszystko co było na suszarce w szafce udup na ziemie...Ja stałam z boku Naska na wprost talerz ja uderzył w palec. Płacz jak cholera wiadomo krewki torche ja się tak wystraszyłam że brzuch mi się spiął nie mogłam sobie poradzić ani kucnąć do małej ani nic... Dobrze że nie było na tej suszarce noży etc bo nawet kur.nie chcę myśleć dziewczyny jakby to upadlo na mnie czy nie daj Bóg na Nasie. Pół nocy o tym myślałam że dobrze że zdążyłam posprzątać gary i inne ciężkie rzeczy w tej suszary. Tz naprawił oczywiście ale teraz już ch.i się boje. Nie wiem dzień wczoraj dał mi tak w kość że szkoda mowic...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No niestety co chwile przymusowe ćwiczenia...wszedzie go wrzucaja bo najlepszy jest a oczywiscie jednostka musi sie pokazac jak najlepiej to bierze tylko tych co zawsze a tych co nic nie potrafia zostawiaja w spokoju zamiast uczyc...i taki syf tam ze szok oghh...

Ooo boooziu...to miałaś dzień pełen "wrażeń" strasznie się to czytało...ale dałaś radę! Nowy dzień nowe przygody...oby mniej spektakularne.
Ja właśnie starłam sobie marchewkę na tarce i siedzę sobie przed tv i tak ją dziobię sobie od kilku dni za mną chodziła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 11:56   #4824
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Gianka ale przygody Cie spotkaly. Ciesze sie, ze nic Wam sie nie stalo.

U Nas idzie mega szybko. Dopiero 5 miesiecy jestesmy razy a juz tyle sie wydarzylo.
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 12:00   #4825
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cytat:
Napisane przez PannaMagda Pokaż wiadomość
Gianka ale przygody Cie spotkaly. Ciesze sie, ze nic Wam sie nie stalo.

U Nas idzie mega szybko. Dopiero 5 miesiecy jestesmy razy a juz tyle sie wydarzylo.
Nie zawsze im dłużej przed tym lepiej (wiem to z doświadczenia znajomych). Ważne że wszystko dobrze się układa i oby tak było dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*

Edytowane przez WerkuUuS
Czas edycji: 2018-06-15 o 12:02
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 13:38   #4826
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej!

Gianka

Migotko lody u mnie się nie sprawdziły

Madzia, takie szybkie akcje związkowe są super

Ledwo dysze dzisiaj. Marcel ma gorszy okres. Dużo płacze, nie chce zostawać w żłobku, znowu wcześnie wstaje od kilku dni. Jakiś skok rozwojowy albo lek na bank bo do zębowych objawów brakuje mi łap w paszczaku. Ale za to już nie mamy wpadek z siku/kupa w żłobku elegancko wola w domu też. Jedyny problem ze nie siknie na dworzu w żaden sposob. Trzeba biec na kibel albo nocnik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

AA np i od kilku dni gada że idzie na wesele i będzie tańczył

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 15:44   #4827
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Hej!

Gianka

Migotko lody u mnie się nie sprawdziły

Madzia, takie szybkie akcje związkowe są super

Ledwo dysze dzisiaj. Marcel ma gorszy okres. Dużo płacze, nie chce zostawać w żłobku, znowu wcześnie wstaje od kilku dni. Jakiś skok rozwojowy albo lek na bank bo do zębowych objawów brakuje mi łap w paszczaku. Ale za to już nie mamy wpadek z siku/kupa w żłobku elegancko wola w domu też. Jedyny problem ze nie siknie na dworzu w żaden sposob. Trzeba biec na kibel albo nocnik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

AA np i od kilku dni gada że idzie na wesele i będzie tańczył

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mys no Ty się na K. naczekalas �� ale u Was też chyba szybko poszło

Marcel mój mistrz znowu nie mogę się doczekać jego urodzin współczuję lęku przed zostaniem w żłobku


Werkus mam nadzieję ,że i u nas tak będzie


N. Właśnie pojechał się z córką zobaczyć ja jem obiad i pije wino a za 4 h muszę być w pracy.

Mimo bałaganu w domu N. Jest przeszczęśliwy. Mówi, że od dawna o tym marzył
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 19:59   #4828
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

A tam naczekalam, był pod ręką w sumie od przedszkola

Marcel śpi, tz pojechał na myjnie, ja gotuję młodemu na jutro jakieś żarcie. Rano wyjeżdżamy. Próbuje nas spakować ogarnąć jakoś na to wesele a za cholerę nie chce mi się jak widać bo siedzę tu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 23:47   #4829
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Ano byl pod reka taki cud

Mam nadzieje ze spakowalas Was 🤪


Ja dzis nocka. Dziwne tak bez niego 🤪🤧
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-16, 05:56   #4830
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

O ja Cię dawno mnie tu nie było ale brak czasu na wszystko . Z 7 dni tygodnia ja mam plany już na kolejne 4

Mysia udanej zabawy

Gianna ale miałaś dzień przytulam

dziś idziemy na imprezę razy 2 . Wanessa jest zaproszona do bliźniaków z przedszkola na urodziny , a później idziemy na imienny na wieś .
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-17 07:52:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:25.