Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8. - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-09, 14:07   #3691
misiol
Zadomowienie
 
Avatar misiol
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 936
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Lady, dobrze, że wreszcie zdecydowali o cc, szkoda, że dopiero w poniedziałek, 2 dni bez sensu czekać... Ale jest decyzja i to najważniejsze! Przykro mi, że tak Cię wymęczyli
misiol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-09, 14:09   #3692
pacia91
Wtajemniczenie
 
Avatar pacia91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 340
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez Rosalyn Pokaż wiadomość
Tak 2-3 razy na pewno, co 2-3 godziny. Prawie zawsze tz wstaje i ją przewija i nosi mi ją do łóżka a potem odkłada, więc w sumie ja nie wstaje tylko się budzę i karmię, ale to jest serio bardzo duża pomoc.
Postanowiłam że spróbuję z tym spacerem, na dwa razy najwyżej polecę, najpierw gondola z małą a potem stelaż.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Właśnie chciałam zapytać w jakiej pozycji karmisz małą w nocy ?
Ja planuję zostawiać stelaż od wózka w bagażniku samochodu a małą w gondoli taszczyć na górę do mieszkania


Cytat:
Napisane przez _annika_ Pokaż wiadomość
Uff... bliźniaki tak jak i starszak kochają jazdę samochodem

Mega się cieszę, bo my dużo jeździmy i strasznie się bałam, ze mi się trafia jakieś anty-samochodowe dzieci. A tak to wystarczy silnik odpalić i kima

O to super, mam nadzieję, że moja też będzie lubiła jazdę samochodem


Cytat:
Napisane przez baniutka Pokaż wiadomość
No i do domku.... O jak się cieszę bo zwykle to w 4 dobie Puszczają. W końcu się wyspie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Super!


Wróciłam z angielskiego, mała dzisiaj przechodzi samą siebie. Taki mi ból sprawia ruchami, że masakra. W dodatku brzuch ciągle twardy, trochę pobolewa. Zabroniłam mężowi pić dzisiaj piwo jakieś dziwne przeczucia mam a może jednak się mylę.


Lady to w poniedziałek już będziesz tulić Nadię!
__________________
Szczęście rodzi się w brzuszku
pacia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-09, 14:15   #3693
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez Rosalyn Pokaż wiadomość
Tak 2-3 razy na pewno, co 2-3 godziny. Prawie zawsze tz wstaje i ją przewija i nosi mi ją do łóżka a potem odkłada, więc w sumie ja nie wstaje tylko się budzę i karmię, ale to jest serio bardzo duża pomoc.
Postanowiłam że spróbuję z tym spacerem, na dwa razy najwyżej polecę, najpierw gondola z małą a potem stelaż.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tz skarb
Ja mam kolyske obok lozka wiec siegam sobie sama malego. Ale karmie siedząc "po turecku" (dacie wiarę ze szwy mi nie przeszkadzaja?)
Wiec musze i tak byc dosyc mocno rozbudzona.



Caly dzień trzymam kciuki za czyks egzamin ale nie pamietam kogo



Lady strasznie Ci współczuję. Cieszę sie,ze w pn będziesz miala cc. Po takich meczarniach nie dziwie sie, ze nienawidzisz szpitali.

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Annika rozbawiło mnie trzymanie rak na fotelikach. Zazdroszcze ze tylki Wam sie mieszcza. Moj nie mialby szans.


Na marginesie to zostalo mi 1.5kg zeby wrocic do wagi sprzed ciąży. Ale jeszcze 10kg mogloby zjechać.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-09, 14:15   #3694
pacia91
Wtajemniczenie
 
Avatar pacia91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 340
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość

Caly dzień trzymam kciuki za czyks egzamin ale nie pamietam kogo
Za egzamin TŻ-ta Rosalyn ?
__________________
Szczęście rodzi się w brzuszku
pacia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-09, 14:16   #3695
ladyroses
Zakorzenienie
 
Avatar ladyroses
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 5 040
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Dziękuję wam bardzo. Naprawdę to co ja tu przeżyłam, to się w głowie nie mieści.
Ale nie będę się nad sobą użalać. Teraz byle tylko wytrwać do poniedziałku i mieć CC.

Bardzo nie chciałam CC, ale teraz o nim marzę. Jak to człowiekowi się priorytety zmieniają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ladyroses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-09, 14:23   #3696
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez pacia91 Pokaż wiadomość
Za egzamin TŻ-ta Rosalyn ?
Ooo wlasnie
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-09, 14:29   #3697
marmoladkazjablka
Zakorzenienie
 
Avatar marmoladkazjablka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 071
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez ladyroses Pokaż wiadomość
Jestem, żyję, chociaż wczoraj miałam ochotę nie żyć.
Przepraszam, ale wczoraj nie byłam w stanie pisać. O 10.00 założyli mi kroplowke. Nie umieli się wbić żeby założyć nowy wenflon, kłuli kilka razy. No ale to nic. Ja już byłam ogólnie na psychicznym dnie. Cały czas płakałam, non stop.
Od 13.00 się zaczęło po oxy. Miałam łącznie ponad 12h skurczy co 2 minuty po 30 sekund, ale takich które do porodu nie wnoszą nic. Nie szlo tego wyciszyc- 3 zastrzyki miałam i tabletki. Dopiero nad ranem minęło. Miałam ochotę się zabić. Oczywiście rozwarcie się nawet o 1mm nie powiekszylo, jeszcze nawet pomniejszylo. Ból niesamowity a bezsensowny. To wszystko przez tą kroplowke, sztuczne skurcze, które tak naprawdę nie były skurczami. Skurcze szły tylko przez dół brzucha, a nie tak jak powinny być porodowe- czyli od góry brzucha do dołu.
Nadia wysoko, nie chce wejść główką do porodu.
CC na poniedziałek. Takiego bezsensownego bólu nie życzę żadnemu wrogowi.
Chcę już zakończyć ten koszmar, chcę już mieć małą obok siebie. Żeby przyszła zdrowa na świat. Nie wyraziłam zgody na żadne działania już, więc przez dwa dni leżę. Mam nadzieję, że akcja się sama nie zacznie, bo oni są powiedzieli, że i tak nie urodzę. A dziecko duże 3800g.
W życiu nie myślałam, że tak się nacierpię, ale niestety czułam to, bo wiecie jak moja ciąża przebiegała. U was skurcze, czopy, napinania, twardnienia, a u mnie nic.
Widocznie nie jestem stworzona do porodu, trudno. Ale jak sobie przypomnę wczorajsze oxy to mam ochotę skoczyć z okna. Ani chwili wytchnienia, a do porodu nie wniosły nic.
Teraz już żyję tylko tą myślą, że byle do poniedziałku i modlę się żeby po drodze nic nie wyskoczyło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Gratulacje! Ale poród ekspres!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lady kciuki za poniedziałek!
Przykro mi ,że tak się wycierpiałaś w tym szpitalu.
Już zaraz będziesz tulić Nadię i to Ci wszystko wynagrodzi.🤞

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marmoladkazjablka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-09, 14:35   #3698
ladyroses
Zakorzenienie
 
Avatar ladyroses
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 5 040
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość
Lady kciuki za poniedziałek!
Przykro mi ,że tak się wycierpiałaś w tym szpitalu.
Już zaraz będziesz tulić Nadię i to Ci wszystko wynagrodzi.🤞

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ladyroses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-09, 14:46   #3699
Olanzapinka
Zadomowienie
 
Avatar Olanzapinka
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 253
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez ladyroses Pokaż wiadomość
Jestem, żyję, chociaż wczoraj miałam ochotę nie żyć.
Przepraszam, ale wczoraj nie byłam w stanie pisać. O 10.00 założyli mi kroplowke. Nie umieli się wbić żeby założyć nowy wenflon, kłuli kilka razy. No ale to nic. Ja już byłam ogólnie na psychicznym dnie. Cały czas płakałam, non stop.
Od 13.00 się zaczęło po oxy. Miałam łącznie ponad 12h skurczy co 2 minuty po 30 sekund, ale takich które do porodu nie wnoszą nic. Nie szlo tego wyciszyc- 3 zastrzyki miałam i tabletki. Dopiero nad ranem minęło. Miałam ochotę się zabić. Oczywiście rozwarcie się nawet o 1mm nie powiekszylo, jeszcze nawet pomniejszylo. Ból niesamowity a bezsensowny. To wszystko przez tą kroplowke, sztuczne skurcze, które tak naprawdę nie były skurczami. Skurcze szły tylko przez dół brzucha, a nie tak jak powinny być porodowe- czyli od góry brzucha do dołu.
Nadia wysoko, nie chce wejść główką do porodu.
CC na poniedziałek. Takiego bezsensownego bólu nie życzę żadnemu wrogowi.
Chcę już zakończyć ten koszmar, chcę już mieć małą obok siebie. Żeby przyszła zdrowa na świat. Nie wyraziłam zgody na żadne działania już, więc przez dwa dni leżę. Mam nadzieję, że akcja się sama nie zacznie, bo oni są powiedzieli, że i tak nie urodzę. A dziecko duże 3800g.
W życiu nie myślałam, że tak się nacierpię, ale niestety czułam to, bo wiecie jak moja ciąża przebiegała. U was skurcze, czopy, napinania, twardnienia, a u mnie nic.
Widocznie nie jestem stworzona do porodu, trudno. Ale jak sobie przypomnę wczorajsze oxy to mam ochotę skoczyć z okna. Ani chwili wytchnienia, a do porodu nie wniosły nic.
Teraz już żyję tylko tą myślą, że byle do poniedziałku i modlę się żeby po drodze nic nie wyskoczyło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Gratulacje! Ale poród ekspres!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale Cię wymęczyli Dobrze że już decyzja o cięciu podjęta i w poniedziałek będziesz mieć córcię przy sobie. Powodzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olanzapinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-09, 14:57   #3700
agugus90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 944
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez ladyroses Pokaż wiadomość
Dziękuję wam bardzo. Naprawdę to co ja tu przeżyłam, to się w głowie nie mieści.
Ale nie będę się nad sobą użalać. Teraz byle tylko wytrwać do poniedziałku i mieć CC.

Bardzo nie chciałam CC, ale teraz o nim marzę. Jak to człowiekowi się priorytety zmieniają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lady, straszne jest ile się naczekalas i nacierpialas, ale byłaś bardzo dzielna, walcząc z największymi lekami

Sposób przyjścia na świat jest naprawdę nieważny, mi, gdy powiedzieli, że cc, bo idzie nie tak, to się to bierze, skoro za.kilka godzin ma być dziecko a my wszystkie czekamy na naszą pierwsza planowana dziewczynkę

Jesteśmy tu z Tobą, by Cię wspierać przed trudnym, ale najpiękniejszym dniem Waszego życia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agugus90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-09, 14:59   #3701
pajeczyna
Zadomowienie
 
Avatar pajeczyna
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 1 535
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Lady - biedna, byle do poniedzialku, to juz zaraz! Wyobrazaj sobie swoje malenstwo, szybko minie

Annika - przeczytalam mezowi Twoj opis jazdy z blizniakami, a mamy Superba w rodzinie, wiec dobrze wiemy ile tam i tak jest realnie miejsca z tylu i powiedzial tylko "to z trojka trzeba wieksze auto" a zaraz dodal "eh, ja bym tak chcial miec blizniaki.." Co ten facet? Musisz mi powiedzieć jak je zrobic bo okazuje sie, ze to najwieksze marzenie mojego

Tanzanka - a co wam na zakazach na 6w1 mówili? Ja jestem zdecydowana na skojarzone i raczej na 6w1, rozmawialam ostatnio z dwoma znajomymi pediatrami i tak mi radzili.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pajeczyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-09, 15:02   #3702
_annika_
Zadomowienie
 
Avatar _annika_
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 242
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Ladyroses, w głowie się nie mieści ze maja sumienie Cię tak męczyć!!!!
I nie rozumiem dlaczego Ci cięcia od razu nie zrobią tylko każą czekać do poniedziałku... paranoja jakaś :/
_annika_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-09, 15:05   #3703
kalka
Zadomowienie
 
Avatar kalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nowy Targ
Wiadomości: 1 431
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

BANIUTKA super że do domu.
LADY a nie mogli od razu wziąć cię na cięcie? Zbieraj siły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

kalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-09, 15:08   #3704
Guerka
Wtajemniczenie
 
Avatar Guerka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 309
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez ladyroses Pokaż wiadomość
Dziękuję wam bardzo. Naprawdę to co ja tu przeżyłam, to się w głowie nie mieści.
Ale nie będę się nad sobą użalać. Teraz byle tylko wytrwać do poniedziałku i mieć CC.

Bardzo nie chciałam CC, ale teraz o nim marzę. Jak to człowiekowi się priorytety zmieniają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lady wytrwasz, jestes bardzo dzielna jeszcze troszkę i Nadia będzie z Wami, ta mała buzka wynagrodzi Ci te cierpienia

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
__________________
owu 08.01
@ 23-24.01
Guerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-09, 15:08   #3705
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Znając życie to pewnie w weekendy mają tak mało ludzi, że starają się operacji nie robić żadnych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-09, 15:14   #3706
ladyroses
Zakorzenienie
 
Avatar ladyroses
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 5 040
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez agugus90 Pokaż wiadomość
Lady, straszne jest ile się naczekalas i nacierpialas, ale byłaś bardzo dzielna, walcząc z największymi lekami

Sposób przyjścia na świat jest naprawdę nieważny, mi, gdy powiedzieli, że cc, bo idzie nie tak, to się to bierze, skoro za.kilka godzin ma być dziecko a my wszystkie czekamy na naszą pierwsza planowana dziewczynkę

Jesteśmy tu z Tobą, by Cię wspierać przed trudnym, ale najpiękniejszym dniem Waszego życia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję!

Jak ty się czujesz? Ile mały miał cm i g po porodzie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Cytat:
Napisane przez kalka Pokaż wiadomość
BANIUTKA super że do domu.
LADY a nie mogli od razu wziąć cię na cięcie? Zbieraj siły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez _annika_ Pokaż wiadomość
Ladyroses, w głowie się nie mieści ze maja sumienie Cię tak męczyć!!!!
I nie rozumiem dlaczego Ci cięcia od razu nie zrobią tylko każą czekać do poniedziałku... paranoja jakaś :/
Cytat:
Napisane przez Guerka Pokaż wiadomość
Lady wytrwasz, jestes bardzo dzielna jeszcze troszkę i Nadia będzie z Wami, ta mała buzka wynagrodzi Ci te cierpienia

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez Natus276 Pokaż wiadomość
Znając życie to pewnie w weekendy mają tak mało ludzi, że starają się operacji nie robić żadnych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie chcą blokować na weekend bloku operacyjnego, bo nie ma specjalistów. Robią tylko niezbędne operacje.

Powiem wam, ja już wytrzymam. Byle by mnie tylko nie bolalo. Bo tego nie wytrzymam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ladyroses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-09, 15:37   #3707
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Ale u nas burza przyszła, jak walnęło to aż się wystraszyłam ale chociaż jest czym oddychać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-09, 15:39   #3708
agugus90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 944
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez ladyroses Pokaż wiadomość
Dziękuję!

Jak ty się czujesz? Ile mały miał cm i g po porodzie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Nie chcą blokować na weekend bloku operacyjnego, bo nie ma specjalistów. Robią tylko niezbędne operacje.

Powiem wam, ja już wytrzymam. Byle by mnie tylko nie bolalo. Bo tego nie wytrzymam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miał 2890 gramów i 55 cm, i urodzony SN choć ja naprawdę te ostatnie skurcze znioslam lepiej, bo psychicznie się nastawilam, ze zaraz będzie znieczulenie do cesarki

Jestem pewna, że dziewczyny podziela się sposobami jak później dojść do formy. I 11.06 to bardzo piękna data

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agugus90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-09, 15:42   #3709
ladyroses
Zakorzenienie
 
Avatar ladyroses
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 5 040
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez agugus90 Pokaż wiadomość
Miał 2890 gramów i 55 cm, i urodzony SN choć ja naprawdę te ostatnie skurcze znioslam lepiej, bo psychicznie się nastawilam, ze zaraz będzie znieczulenie do cesarki

Jestem pewna, że dziewczyny podziela się sposobami jak później dojść do formy. I 11.06 to bardzo piękna data

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jakbyś porównała bólowo te skurcze? Tak mocne, że miałaś ochotę skoczyć z okna?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ladyroses jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-09, 16:06   #3710
_annika_
Zadomowienie
 
Avatar _annika_
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 242
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez pajeczyna Pokaż wiadomość
Lady - biedna, byle do poniedzialku, to juz zaraz! Wyobrazaj sobie swoje malenstwo, szybko minie

Annika - przeczytalam mezowi Twoj opis jazdy z blizniakami, a mamy Superba w rodzinie, wiec dobrze wiemy ile tam i tak jest realnie miejsca z tylu i powiedzial tylko "to z trojka trzeba wieksze auto" a zaraz dodal "eh, ja bym tak chcial miec blizniaki.." Co ten facet? Musisz mi powiedzieć jak je zrobic bo okazuje sie, ze to najwieksze marzenie mojego

Tanzanka - a co wam na zakazach na 6w1 mówili? Ja jestem zdecydowana na skojarzone i raczej na 6w1, rozmawialam ostatnio z dwoma znajomymi pediatrami i tak mi radzili.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mam pojęcia jak to się stało :P Złoty strzał

A mi wszyscy pediatrzy radzili żeby szczepić pojedynczymi szczepionkami i bądź tu mądry
_annika_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-09, 16:09   #3711
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez ladyroses Pokaż wiadomość
A jakbyś porównała bólowo te skurcze? Tak mocne, że miałaś ochotę skoczyć z okna?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurcze strasznie Ci współczuję takiego bolu
Pytanie nie do mnie ale pamietam jeszcze swoje skurcze. Czulam jakby mi cialo pekalo ale myslalam o tym zeby nie skupiac sie na bólu i nie rozplakac. Bo jakbym sie rozplakala to by mnie do teraz nie uspokoili.

Przy pierwszym porodzie prosilam zeby mnie dobili. Tym razem przu skurczach nawet pomyslalam: tym razem nie mam potrzeby dobicia.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-09, 16:23   #3712
Rosalyn
Zakorzenienie
 
Avatar Rosalyn
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 3 524
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez pacia91 Pokaż wiadomość
Właśnie chciałam zapytać w jakiej pozycji karmisz małą w nocy ?
Ja planuję zostawiać stelaż od wózka w bagażniku samochodu a małą w gondoli taszczyć na górę do mieszkania





O to super, mam nadzieję, że moja też będzie lubiła jazdę samochodem





Super!


Wróciłam z angielskiego, mała dzisiaj przechodzi samą siebie. Taki mi ból sprawia ruchami, że masakra. W dodatku brzuch ciągle twardy, trochę pobolewa. Zabroniłam mężowi pić dzisiaj piwo jakieś dziwne przeczucia mam a może jednak się mylę.


Lady to w poniedziałek już będziesz tulić Nadię!
Karmię na leżąco nocami już teraz, na początku zanim nabrałam wprawy to była zazwyczaj pozycja krzyżowa.
A Ty tez nie masz windy? Udało mi się wnieść wózek na dwa razy więc jest nadzieja że nie będziemy uzależnione od tz a jaki trening dobry!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Tz skarb
Ja mam kolyske obok lozka wiec siegam sobie sama malego. Ale karmie siedząc "po turecku" (dacie wiarę ze szwy mi nie przeszkadzaja?)
Wiec musze i tak byc dosyc mocno rozbudzona.



Caly dzień trzymam kciuki za czyks egzamin ale nie pamietam kogo



Lady strasznie Ci współczuję. Cieszę sie,ze w pn będziesz miala cc. Po takich meczarniach nie dziwie sie, ze nienawidzisz szpitali.

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Annika rozbawiło mnie trzymanie rak na fotelikach. Zazdroszcze ze tylki Wam sie mieszcza. Moj nie mialby szans.


Na marginesie to zostalo mi 1.5kg zeby wrocic do wagi sprzed ciąży. Ale jeszcze 10kg mogloby zjechać.
Tak, przy małej robi wszystko co może. Ale dziś już dzwonił mi mówić że jakoś dziwnie się czuję, jakby miał się rozchorować a to do niego nie podobne. Więc myślę że to zmęczenie daje znać o sobie. Muszę go trochę odciążyć.
Mi się zdarza przysnac karmiąc i czasem nad ranem mała zostaje z nami na ostatnie 2-3 godziny snu. A zarzekałam się że nie będę tak robić
A kciuki pewnie za mojego tz bo to ja prosiłam egzamin właśnie się pisze i mam nadzieję że tz zaraz będzie w domu.
Mi zostało właśnie z 10kg do wagi sprzed ciąży, ja nie wiem jak Wy to tak szybko pozegnalyscie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Cytat:
Napisane przez ladyroses Pokaż wiadomość
Dziękuję wam bardzo. Naprawdę to co ja tu przeżyłam, to się w głowie nie mieści.
Ale nie będę się nad sobą użalać. Teraz byle tylko wytrwać do poniedziałku i mieć CC.

Bardzo nie chciałam CC, ale teraz o nim marzę. Jak to człowiekowi się priorytety zmieniają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo mi przykro że tak się u Ciebie poukładało. Moja kuzynka miała to samo, 3 dni oxy i nic. I tak skończyło się CC.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Ooo wlasnie
Tak, tak, jeszcze chwilkę i będzie można puścić dwa poprzednie zdał więc Wasze kciuki mają moc!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
... I can't feed on the powerless, when my cups are already overfilled....

Rosalyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-09, 16:30   #3713
agugus90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 944
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez ladyroses Pokaż wiadomość
A jakbyś porównała bólowo te skurcze? Tak mocne, że miałaś ochotę skoczyć z okna?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Skamlalam, że muszę być na plecach albo boku, bo piłka wyglądała tak zachęcająco (w domu przed wyjazdem siedziałam na piłce), zaciskalam ręce na Tzcie i się unosilam byle by tylko być bliżej pozycji siedzącej, i dopiero jak przyszła Położna-Anioł to się skupilam na niej, ona mówiła, że ładnie sobie radzę, oddychala kilka razy ze mną, i tak jak Wam pisałam - tak chciałam, że miałam ją na stałe i jej zaufalam. Potem już nawet nie do końca ogarnialam jak mnie wspomagal mąż.
Ale to nie było 12 godzin i to tak częstych skurczy. Już pojutrze poznamy Nadie, to najważniejsze, Lady! I zobaczymy ją zaniedlugo w strojach w Twoim ulubionym kolorze
Cytat:
Napisane przez Rosalyn Pokaż wiadomość
Karmię na leżąco nocami już teraz, na początku zanim nabrałam wprawy to była zazwyczaj pozycja krzyżowa.
A Ty tez nie masz windy? Udało mi się wnieść wózek na dwa razy więc jest nadzieja że nie będziemy uzależnione od tz a jaki trening dobry!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

Tak, przy małej robi wszystko co może. Ale dziś już dzwonił mi mówić że jakoś dziwnie się czuję, jakby miał się rozchorować a to do niego nie podobne. Więc myślę że to zmęczenie daje znać o sobie. Muszę go trochę odciążyć.
Mi się zdarza przysnac karmiąc i czasem nad ranem mała zostaje z nami na ostatnie 2-3 godziny snu. A zarzekałam się że nie będę tak robić
A kciuki pewnie za mojego tz bo to ja prosiłam egzamin właśnie się pisze i mam nadzieję że tz zaraz będzie w domu.
Mi zostało właśnie z 10kg do wagi sprzed ciąży, ja nie wiem jak Wy to tak szybko pozegnalyscie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale lepiej nie szarzuj z tym wózkiem jeszcze za często Super, że się odnajdujecie w nowej rzeczywistości
Mój jeszcze odreagowuje poród, ja byłam w zbyt wielkim szoku by ryczeć, jemu głos się lamal. Teraz z kolei ze mnie schodzą emocje, a pierwsza czynność w domu, to będzie ryk, a on już normalnieje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agugus90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-09, 16:46   #3714
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Zmyłam i spiłowałam paznokcie, czuje się teraz mega dziwnie xD nic chyba bardziej w moim życiu nie zwiastuje zbliżającego się terminu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-09, 17:01   #3715
Feliska
Zakorzenienie
 
Avatar Feliska
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 3 070
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

lady Boże kochana, tak mi przykro, że Cię tak wymęczyli i nic z tego nie przyszło... Na szczęście poniedziałek już pojutrze, szybko zleci i Nadia będzie z Wami, na pewno te złe chwile szybko pójdą w niepamięć przy takim małym, kochanym Skarbie

Natus zawsze masz pazurki zrobione? ja po ostatnich hybrydach mam tak zniszczone, że same się łamią, więc nawet nie mam jak zapuścić, nawet gdybym chciała... :P
Zazdroszczę burzy, u nas też coś krąży, ale oczywiście jak zwykle dojść nie może.

agugus mąż pewnie też się lada chwila odnajdzie fajnie, że dobrze wspominasz poród i trafiłaś na fajną położną - to chyba przynajmniej połowa sukcesu.

A co z marmoladką?
Feliska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-09, 17:13   #3716
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez Feliska Pokaż wiadomość

Natus zawsze masz pazurki zrobione? ja po ostatnich hybrydach mam tak zniszczone, że same się łamią, więc nawet nie mam jak zapuścić, nawet gdybym chciała...
Zazwyczaj tak, z tym że ja mam swoje naturalne w niezłej kondycji i maluje sama zwykłymi lakierami bo za bardzo lubię je zmieniać żeby robić hybrydy dlatego teraz czuje się strasznie nieswojo.

Marmoladka pewnie pochłonięta koleżankami bo pisała, że fajne dziewczyny tam ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-09, 17:35   #3717
marmoladkazjablka
Zakorzenienie
 
Avatar marmoladkazjablka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 071
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez Feliska Pokaż wiadomość
lady Boże kochana, tak mi przykro, że Cię tak wymęczyli i nic z tego nie przyszło... Na szczęście poniedziałek już pojutrze, szybko zleci i Nadia będzie z Wami, na pewno te złe chwile szybko pójdą w niepamięć przy takim małym, kochanym Skarbie

Natus zawsze masz pazurki zrobione? ja po ostatnich hybrydach mam tak zniszczone, że same się łamią, więc nawet nie mam jak zapuścić, nawet gdybym chciała...
Zazdroszczę burzy, u nas też coś krąży, ale oczywiście jak zwykle dojść nie może.

agugus mąż pewnie też się lada chwila odnajdzie fajnie, że dobrze wspominasz poród i trafiłaś na fajną położną - to chyba przynajmniej połowa sukcesu.

A co z marmoladką?
A nic
Siedzę na oddziale. Dzisiaj rano bolał mnie brzuch jak na okres,ale mnie zbadali i wogole podobno szyjka do tyłu skierowana a nie wiem co z tymi 2 palcami. Może postępuje regres i też mi się wszystko zamyka
Nie lubię jak na tych obchodach tak mało mówią,bo człowiek się nic nie dowiaduje.
Ktg mam 3xdziennie godzinny zapis...

Z racji tego,że leżę na trakcie porodowym to sobie obserwujemy z dziewczynami jak szybko rodzą dziewczyny i ile dzieciątek się rodzi

Przed chwilą dziewczyna przyjechała z chłopakiem,biegiem na wózku z izby na trakt i za dosłownie 10 minut już dzieciaczek był. Patrzymy a położna zaglada do naszej sali cała mokra idzie się umyć i przebrać bo wody jej tak chlustnely,że ledwo zdążyła buzię zamknąć
Słyszałam,że rozmawiała z chłopakiem tej dziewczyny i powiedziała,że jakby wody odeszły w aucie to by nie dojechali,następnym razem w takiej sytuacji kazała jechać do najbliższego szpitala.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Natus276 Pokaż wiadomość
Zazwyczaj tak, z tym że ja mam swoje naturalne w niezłej kondycji i maluje sama zwykłymi lakierami bo za bardzo lubię je zmieniać żeby robić hybrydy dlatego teraz czuje się strasznie nieswojo.

Marmoladka pewnie pochłonięta koleżankami bo pisała, że fajne dziewczyny tam ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzisiaj pół dnia spałyśmy a jak nie spałyśmyy to gadałyśmy.
Wogole przyszedł mąż leżącej koleżanki,żeby ją wykąpać.
Tak mnie to wzruszyło,że się popłakałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marmoladkazjablka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-09, 17:47   #3718
Feliska
Zakorzenienie
 
Avatar Feliska
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 3 070
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość
A nic
Siedzę na oddziale. Dzisiaj rano bolał mnie brzuch jak na okres,ale mnie zbadali i wogole podobno szyjka do tyłu skierowana a nie wiem co z tymi 2 palcami. Może postępuje regres i też mi się wszystko zamyka
Nie lubię jak na tych obchodach tak mało mówią,bo człowiek się nic nie dowiaduje.
Ktg mam 3xdziennie godzinny zapis...

Z racji tego,że leżę na trakcie porodowym to sobie obserwujemy z dziewczynami jak szybko rodzą dziewczyny i ile dzieciątek się rodzi

Przed chwilą dziewczyna przyjechała z chłopakiem,biegiem na wózku z izby na trakt i za dosłownie 10 minut już dzieciaczek był. Patrzymy a położna zaglada do naszej sali cała mokra idzie się umyć i przebrać bo wody jej tak chlustnely,że ledwo zdążyła buzię zamknąć
Słyszałam,że rozmawiała z chłopakiem tej dziewczyny i powiedziała,że jakby wody odeszły w aucie to by nie dojechali,następnym razem w takiej sytuacji kazała jechać do najbliższego szpitala.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Dzisiaj pół dnia spałyśmy a jak nie spałyśmyy to gadałyśmy.
Wogole przyszedł mąż leżącej koleżanki,żeby ją wykąpać.
Tak mnie to wzruszyło,że się popłakałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fajnie ta sobie poobserwować, potem przynajmniej niewiele będzie zaskoczeniem pewnie, a dla takiej niewiasty jak ja, co nigdy na porodówce nie była to pewnie szok

cudowny mąż
ja też dziś płaczliwa, ze 3x się rozpłakałam...
Feliska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-09, 17:50   #3719
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Ale jestem wściekła. Mam tatara i Tz robi mi sceny zebym go nie zjadla. Ze on nie wyraza zgody na to. A jak zjem to na wlasna odpowiedzialnosc i jak cos będzie po nim młodemu to bedzie tylko i wylacznie moja wina.
Porabalo mi starego
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-09, 18:15   #3720
marmoladkazjablka
Zakorzenienie
 
Avatar marmoladkazjablka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 071
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez Feliska Pokaż wiadomość
fajnie ta sobie poobserwować, potem przynajmniej niewiele będzie zaskoczeniem pewnie, a dla takiej niewiasty jak ja, co nigdy na porodówce nie była to pewnie szok

cudowny mąż
ja też dziś płaczliwa, ze 3x się rozpłakałam...
Wszystkie rodzą dosyć cicho,dzisiaj jedna bardzo krzyczała,więc żartowałyśmy, że pewnie nie wzięła zzo,ale miny to wszystkie miałyśmy nietęgie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Ale jestem wściekła. Mam tatara i Tz robi mi sceny zebym go nie zjadla. Ze on nie wyraza zgody na to. A jak zjem to na wlasna odpowiedzialnosc i jak cos będzie po nim młodemu to bedzie tylko i wylacznie moja wina.
Porabalo mi starego
No coś Ty!
Zjadłaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marmoladkazjablka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-18 22:21:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:27.