Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8. - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-14, 10:09   #4561
freddy296
Wtajemniczenie
 
Avatar freddy296
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 801
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Welka gratulacje Czekamy na relacje na fb

Marmoladka trzymam kciuki!

Lady a jak się czujesz? dalej tak boli? czy juz coraz lepiej?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ludzie najczęściej zdają sobie sprawę, że mają jedno życie gdy już je prawie przeżyli...
freddy296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 10:12   #4562
neesanek
Rozeznanie
 
Avatar neesanek
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 859
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez weIka Pokaż wiadomość
Tak tylko szybko napiszę, dzisiaj o 6.25 pojawił się na świecie (prawdopodobnie) Tymek waży 2680 (ech ci lekarze i usg) i ma 53cm


Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Gratulacje! Jak się cieszę! 2680g to już piękna waga trzymajcie się i życzę szybkiego powrotu do domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
neesanek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 10:15   #4563
marmoladkazjablka
Zakorzenienie
 
Avatar marmoladkazjablka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 071
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez Rosalyn Pokaż wiadomość
Ja używam sporadycznie (raz na dwa dni) Avent natural i jest spoko. Mała się nie rozleniwia ani nic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Aguś, a to Rafałek w ogóle nie zasypia przy karmieniu? Tylko od razu problem z brzuszkiem?
Co do mieszkania w ogóle się tym nie przejmuj. To pewnie znak że tz chodzi na rozmowy. Dużo się nad tym wszystkim zastanawiałaś, a może po prostu będzie tak że samo się wszystko poukłada.
Piona za staniki! U mnie to samo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

A co robi/ mię robi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Takie pieprzy głupoty...
Laska na rozwarcie 4 cm i skurcze co 4,leży na trakcie na łóżku porodowym a ten do niej:
A może Ty zaczynasz rodzić? I inne mądrości, dziewczyna już syczy żeby się zamknął itd ,ma jej liczyć skurcze to wydzwania do swoich koleżków....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marmoladkazjablka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 10:19   #4564
pacia91
Wtajemniczenie
 
Avatar pacia91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 340
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość
Takie pieprzy głupoty...
Laska na rozwarcie 4 cm i skurcze co 4,leży na trakcie na łóżku porodowym a ten do niej:
A może Ty zaczynasz rodzić? I inne mądrości, dziewczyna już syczy żeby się zamknął itd ,ma jej liczyć skurcze to wydzwania do swoich koleżków....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Hahaha grubo
Jakiś mega nie ogarnięty koleś, chyba nie dorósł do wspólnego porodu...
__________________
Szczęście rodzi się w brzuszku
pacia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 10:21   #4565
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość
Takie pieprzy głupoty...
Laska na rozwarcie 4 cm i skurcze co 4,leży na trakcie na łóżku porodowym a ten do niej:
A może Ty zaczynasz rodzić? I inne mądrości, dziewczyna już syczy żeby się zamknął itd ,ma jej liczyć skurcze to wydzwania do swoich koleżków....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Typowy przykład gościa, który tylko zaszkodzi przy wspólnym porodzie a nie pomoże...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 10:25   #4566
zawiechaczarny
Wtajemniczenie
 
Avatar zawiechaczarny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 743
GG do zawiechaczarny
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez weIka Pokaż wiadomość
Tak tylko szybko napiszę, dzisiaj o 6.25 pojawił się na świecie (prawdopodobnie) Tymek waży 2680 (ech ci lekarze i usg) i ma 53cm


Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Gratulacje. A to niespodzianka. Czekamy na relację.
__________________
10.05.2011
26.11.2014
18.09.2015
21.06.2018 - nasza córeczka już z nami


2.05.2017 - 5tc[*]
26.04.2019 - 9tc[*]
zawiechaczarny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 10:33   #4567
ladyroses
Zakorzenienie
 
Avatar ladyroses
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 5 040
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Mam laktator, odciagnelam jak na pierwszy raz 30ml. To mało czy dużo? Mała pojadła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Natus276 Pokaż wiadomość
Umówiłam się na 14 do mojej gin, ciekawe co mi powie...
Trzymam kciuki, daj znać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Cytat:
Napisane przez freddy296 Pokaż wiadomość
Welka gratulacje Czekamy na relacje na fb

Marmoladka trzymam kciuki!

Lady a jak się czujesz? dalej tak boli? czy juz coraz lepiej?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wczoraj cały dzień na ketonalu. Dziś na Paracetamolu, ponieważ chcę karmić moim mlekiem w końcu (laktator) i na razie jest ok. Dziękuję że pytasz.

Jak możecie to zerknijcie na fb, tam reszta relacji o moim cudownym szpitalu i przebojach ciąg dalszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ladyroses jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-14, 10:33   #4568
zawiechaczarny
Wtajemniczenie
 
Avatar zawiechaczarny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 743
GG do zawiechaczarny
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość
Ojeju welka wielkie gratulacje!!!!!

Ja zaraz mam podłączaną drugą oksytocynę,wypoczęła w miarę więc się zdecydowałam. Do 20 jest zzo więc może jakoś dam radę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki
zeby sie rozkręciło.




Cytat:
Napisane przez Natus276 Pokaż wiadomość
Co to się dzieje! gratulacje. Czekam z niecierpliwością na opis jak to się stało

U mnie dziś z rana ciśnienie 123/95 więc albo mam chu***wy ciśnieniomierz albo w dupe sobie mogą wsadzić tą zmniejszoną dawkę leku...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



no to niefajne to ciśnienie. Ja wczoraj popołudniu miałam spore skoki. Po lekach i leżeniu troche spadło. Musiałabym cały czas leżeć zeby miec cisnienie w normie.


Cytat:
Napisane przez Natus276 Pokaż wiadomość
Z jednej strony tak by było najlepiej, żeby skierowała mnie ponownie, ale z drugiej jak pomyślę, że znowu to samo to aż mi przykro... wolałabym pójść za tydzień jak już, a nie 2 przed terminem tym bardziej, że nic nie wskazuje na to, że Stasieniek chciał się pospieszyć.
Skończy się tak, że naprawdę będę w lipcu rodzić... xD

Super, że już do domku!



Utwierdzacie mnie w przekonaniu, że nie warto mi teraz jednak nic zamawiać. Przyszły mi z allegro takie szmaciane, które nadadzą się do szpitala i na noc, a po porodzie kupię porządne. Jakoś będę musiała przetrwać...

a moze lepiej zebys teraz byla w szpitalu i zeby monitorowali Wasz stan. Bo może się zdarzyć że trzeba będzie wcześniej zakończyć ciążę.




Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość
Takie pieprzy głupoty...
Laska na rozwarcie 4 cm i skurcze co 4,leży na trakcie na łóżku porodowym a ten do niej:
A może Ty zaczynasz rodzić? I inne mądrości, dziewczyna już syczy żeby się zamknął itd ,ma jej liczyć skurcze to wydzwania do swoich koleżków....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym go pogoniła.

Dziś kolejna koleżanka z sali jedzie na CC. Jutro drugą wypisują, bo tylko na obserwacji była. Znowu kogoś nowego dostanę.

Wczoraj na USG wyszło trochę mało wód płodowych, jeszcze do tego te skoki ciśnienia i białko w moczu. Do niedzieli chcą mi robić jeszcze jakieś badania, ale wszystko wskazuje na to że trzeba będzie zakończyć ciążę na początku przyszłego tygodnia. Jeszcze nie wiem czy będą indukować czy jednak CC. Trochę nie widzę tej indukcji skoro jestem pozamykana a mała wysoko.
__________________
10.05.2011
26.11.2014
18.09.2015
21.06.2018 - nasza córeczka już z nami


2.05.2017 - 5tc[*]
26.04.2019 - 9tc[*]
zawiechaczarny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 10:33   #4569
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Welka gratulacje

Dziewczyny, ja już nie nadążam za narodzinami Waszych Maluszków, ale wciąż tu zaglądam i nie przestanę poki wszystkie nie pojawią się na świecie
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 10:39   #4570
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Zawiecha przynajmniej działają i już coś wiesz

Szpitalne leżenie akurat potrafi zaradzić na ciśnienie, u mnie było książkowo, a w domu wiadomo jak wstanę i wychodzę a sypialni to już idę po schodach i mimo, że nie mierze od razu tylko siedzę chwilę to zupełnie inaczej niż jak Ci położne mierzą zazwyczaj jeszcze na leżaco... poza tym chyba faktycznie te elektroniczne trochę zawyżają wartości.

Czytam o tych szpitalach i nic to w moje życie nie wnosi, nie mam pojęcia co będzie lepsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 10:50   #4571
_annika_
Zadomowienie
 
Avatar _annika_
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 242
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Kupowaliście staniki przed porodem? Ja się cieszę ze poszłam do sklepu tydzień po porodzie, bo bym się w życiu nie podejrzewała o rozmiar który przyszło mi kupic... 70G!! 😱

Welka, ale nas wszystkich zaskoczyłaś!!! Czekam z niecierpliwością na relacje

Natus, dobrze ze udało Ci się umowic do ginki, niepokojące to ciśnienie

Marmoladka, biedna jesteś Kciuki żeby dziś już akcja poszła

Miałam zameldować jak noc po bobie Ogólnie nie wydaje mi się, żeby dzieci miałby jakieś bóle brzucha, natomiast nockę mieliśmy ogólnie słaba bo pobudki co godzina :/ Co prawda na jedzenie, a nie z powodu bólu brzucha, wiec nie wiem czy to łączyć z bovem? Chyba ze w ten sposób, ze smak bobu przeszedł do mleka i tak im spasował, ze chciały częściej jeść
_annika_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-14, 11:25   #4572
neesanek
Rozeznanie
 
Avatar neesanek
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 859
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez ladyroses Pokaż wiadomość
Mam laktator, odciagnelam jak na pierwszy raz 30ml. To mało czy dużo? Mała pojadła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Trzymam kciuki, daj znać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Wczoraj cały dzień na ketonalu. Dziś na Paracetamolu, ponieważ chcę karmić moim mlekiem w końcu (laktator) i na razie jest ok. Dziękuję że pytasz.

Jak możecie to zerknijcie na fb, tam reszta relacji o moim cudownym szpitalu i przebojach ciąg dalszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lady 30ml jak na pierwszy raz to bardzo dużo w tym tempie za 2 dni będziesz w stanie odciągnąć 100ml. Doradczyni radziła żeby do 3 mc życia dziecka nie odciągać ponad 100ml

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
neesanek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 11:36   #4573
misiol
Zadomowienie
 
Avatar misiol
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 936
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez Natus276 Pokaż wiadomość
Umówiłam się na 14 do mojej gin, ciekawe co mi powie...
Daj znać.
Ciekawe co powie, przecież sama Poleciła ten szpital..

Cytat:
Napisane przez karolson Pokaż wiadomość

Idziemy do domu juhu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super! Szybko

Cytat:
Napisane przez agugus90 Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że wyjątkowo nie ryczę. To po prostu mnie bawi, że co wychodzimy na prostą, to jest jakaś nerwowa sytuacja.

Aaa... Chyba kupiłam za małe staniki :-(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na razie tym się nie przejmuj. Masz małego, nim się zajmuj. Pośredniczka poczeka. Na ulicy przecież nie wylądujecie, wszystko się ułoży

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość
Takie pieprzy głupoty...
Laska na rozwarcie 4 cm i skurcze co 4,leży na trakcie na łóżku porodowym a ten do niej:
A może Ty zaczynasz rodzić? I inne mądrości, dziewczyna już syczy żeby się zamknął itd ,ma jej liczyć skurcze to wydzwania do swoich koleżków....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podobno tacy się zdarzają zamiast pomagać to wkurzają, grają na telefonie, podrywają położne, albo idą spać. Może potem sama go wyrzuci, jak już bardziej będzie bolało
misiol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 11:36   #4574
agugus90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 944
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez Rosalyn Pokaż wiadomość
Ja używam sporadycznie (raz na dwa dni) Avent natural i jest spoko. Mała się nie rozleniwia ani nic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Aguś, a to Rafałek w ogóle nie zasypia przy karmieniu? Tylko od razu problem z brzuszkiem?
Co do mieszkania w ogóle się tym nie przejmuj. To pewnie znak że tz chodzi na rozmowy. Dużo się nad tym wszystkim zastanawiałaś, a może po prostu będzie tak że samo się wszystko poukłada.
Piona za staniki! U mnie to samo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

A co robi/ mię robi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przy pozostałych porach karmienia zwykle daje się ululic, ale w tych - odlozony zaraz zaczyna kwilec z bólu, podkurcza nogi, potem prostuje i jakby przez moment sztywnieje. Uspokaja się przy kontakcie brzuch do brzucha, ale póki nie ma kupy, to nie ma spania długiego, może max po 5-10 minut. TZ będzie ogarniać lulanie po 20tej, ja jak śpię w miarę od 22.30 do 3.30 z przerwą na bezproblemowe karmienie, to l już później mogę nie spać

Lady, ja chyba na trzeci dzień odciagnelam 10 ml i to było takie wow w porównaniu do tych kropli, które wpadły do laktatora, a które dzielnie dawalismy w butelce. Dzień później to max 20, teraz gdy daje pierś, to tak zostaje mi z 30-40 ml do butelki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agugus90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 11:42   #4575
ladyroses
Zakorzenienie
 
Avatar ladyroses
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 5 040
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez neesanek Pokaż wiadomość
Lady 30ml jak na pierwszy raz to bardzo dużo w tym tempie za 2 dni będziesz w stanie odciągnąć 100ml. Doradczyni radziła żeby do 3 mc życia dziecka nie odciągać ponad 100ml

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ok to fajnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ladyroses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 11:43   #4576
misiol
Zadomowienie
 
Avatar misiol
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 936
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez zawiechaczarny Pokaż wiadomość

Wczoraj na USG wyszło trochę mało wód płodowych, jeszcze do tego te skoki ciśnienia i białko w moczu. Do niedzieli chcą mi robić jeszcze jakieś badania, ale wszystko wskazuje na to że trzeba będzie zakończyć ciążę na początku przyszłego tygodnia. Jeszcze nie wiem czy będą indukować czy jednak CC. Trochę nie widzę tej indukcji skoro jestem pozamykana a mała wysoko.
Ciekawe, jaką podejmą decyzję. A u innych jak robią w tym szpitalu ?
misiol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 11:43   #4577
ladyroses
Zakorzenienie
 
Avatar ladyroses
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 5 040
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez agugus90 Pokaż wiadomość
Przy pozostałych porach karmienia zwykle daje się ululic, ale w tych - odlozony zaraz zaczyna kwilec z bólu, podkurcza nogi, potem prostuje i jakby przez moment sztywnieje. Uspokaja się przy kontakcie brzuch do brzucha, ale póki nie ma kupy, to nie ma spania długiego, może max po 5-10 minut. TZ będzie ogarniać lulanie po 20tej, ja jak śpię w miarę od 22.30 do 3.30 z przerwą na bezproblemowe karmienie, to l już później mogę nie spać

Lady, ja chyba na trzeci dzień odciagnelam 10 ml i to było takie wow w porównaniu do tych kropli, które wpadły do laktatora, a które dzielnie dawalismy w butelce. Dzień później to max 20, teraz gdy daje pierś, to tak zostaje mi z 30-40 ml do butelki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozumiem...czyli chyba dużo odciagnelam na to wychodzi. Zobaczymy jak to będzie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ladyroses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 11:49   #4578
agugus90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 944
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez ladyroses Pokaż wiadomość
Rozumiem...czyli chyba dużo odciagnelam na to wychodzi. Zobaczymy jak to będzie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale u każdej z nas to wygląda inaczej. U mnie leciały pojedyncze krople w trzeci dzień, na efekty stosowania metody 7-5-3 też czekałam i rozkręcalo się powoli, dopiero wczoraj cały dzień był na moim mleku i mu wystarczyło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agugus90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 11:51   #4579
baniutka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 818
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez ladyroses Pokaż wiadomość
Bo tylko taki sposób karmienia moim mlekiem mi odpowiada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ok...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baniutka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-14, 11:56   #4580
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez ladyroses Pokaż wiadomość
Rozumiem...czyli chyba dużo odciagnelam na to wychodzi. Zobaczymy jak to będzie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Solidna porcje odciagnelas


Piszecie o wkurzajacych Tzta podczas porodu...
Jak lezalam przed porodem to w sali obok cyganka byla z mezem, mama i tesciowa. Mąż byl z nia non stop. Nawet przy każdym badaniu. Mieli wykupiony pokoj i.... w nocy ten facet spal na lozku szpitalnym a jego ciezarna zoba na fotelu
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 11:58   #4581
misiol
Zadomowienie
 
Avatar misiol
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 936
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Ja po wizycie. Rozwarcie na palec, główka wysoko. Coś tam się zaczyna dziać, ale pomału. Łożysko już trzeci stopień i to mnie trochę zmartwiło. Mały waży około 2900 g. Dostałam ostatnie badania do zrobienia. Kontrola za 2 tygodnie, ale taka ze znakiem zapytania,może nie dotrę na nią.
No cóż, mógłby się trochę obniżyć


W laboratorium spotkałam Olanzapinkę. Ciężko uwierzyć , że niedawno urodziła bliźniaki! Super wygląda! A dziewczynki słodkie
misiol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 12:01   #4582
baniutka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 818
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez ladyroses Pokaż wiadomość
Mam laktator, odciagnelam jak na pierwszy raz 30ml. To mało czy dużo? Mała pojadła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Trzymam kciuki, daj znać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Wczoraj cały dzień na ketonalu. Dziś na Paracetamolu, ponieważ chcę karmić moim mlekiem w końcu (laktator) i na razie jest ok. Dziękuję że pytasz.

Jak możecie to zerknijcie na fb, tam reszta relacji o moim cudownym szpitalu i przebojach ciąg dalszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taka ilość to ok. Zresztą zobaczysz czy Nadii wystarczy i będziesz wiedzieć ile potrzeba na raz kolejny.

Swoją drogą to dziwne że wszędzie można karmić po ketonalu a u Ciebie akurat nie pozwalają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baniutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 12:02   #4583
Olanzapinka
Zadomowienie
 
Avatar Olanzapinka
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 253
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez weIka Pokaż wiadomość
Tak tylko szybko napiszę, dzisiaj o 6.25 pojawił się na świecie (prawdopodobnie) Tymek waży 2680 (ech ci lekarze i usg) i ma 53cm


Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Gratulacje!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olanzapinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 12:02   #4584
_annika_
Zadomowienie
 
Avatar _annika_
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 242
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez neesanek Pokaż wiadomość
Lady 30ml jak na pierwszy raz to bardzo dużo w tym tempie za 2 dni będziesz w stanie odciągnąć 100ml. Doradczyni radziła żeby do 3 mc życia dziecka nie odciągać ponad 100ml

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A mówiła dlaczego nie więcej? I czy chodzi o 100 na raz czy o 100 na dzień? Ja przy bliźniakach to chyba mogę 200? Ostatnio mega dużo tego mleka potrzebuje bo dużo wychodzimy... a nie chce dawać mm w awaryjnych sytuacjach bo ostatnio wyczytałam, ze mm zmienia florę bakteryjna w układzie pokarmowym aż na cały miesiąc
_annika_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 12:03   #4585
misiol
Zadomowienie
 
Avatar misiol
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 936
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez agugus90 Pokaż wiadomość
Ale u każdej z nas to wygląda inaczej. U mnie leciały pojedyncze krople w trzeci dzień, na efekty stosowania metody 7-5-3 też czekałam i rozkręcalo się powoli, dopiero wczoraj cały dzień był na moim mleku i mu wystarczyło.
Świetnie sobie radzisz z kp, mimo problemów! Olbrzymie samozaparcie


Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Jak lezalam przed porodem to w sali obok cyganka byla z mezem, mama i tesciowa. Mąż byl z nia non stop. Nawet przy każdym badaniu. Mieli wykupiony pokoj i.... w nocy ten facet spal na lozku szpitalnym a jego ciezarna zoba na fotelu
Hahaha przecież musiał być wyspany do porodu
misiol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 12:20   #4586
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez misiol Pokaż wiadomość
Ja po wizycie. Rozwarcie na palec, główka wysoko. Coś tam się zaczyna dziać, ale pomału. Łożysko już trzeci stopień i to mnie trochę zmartwiło. Mały waży około 2900 g. Dostałam ostatnie badania do zrobienia. Kontrola za 2 tygodnie, ale taka ze znakiem zapytania,może nie dotrę na nią.
No cóż, mógłby się trochę obniżyć


W laboratorium spotkałam Olanzapinkę. Ciężko uwierzyć , że niedawno urodziła bliźniaki! Super wygląda! A dziewczynki słodkie
No to nasze chłopaki idą wagowo łeb w łeb.

Spadam na wizytę, mam nadzieję, że dowiem się czegoś mądrego...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 12:25   #4587
misiol
Zadomowienie
 
Avatar misiol
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 936
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez Natus276 Pokaż wiadomość
No to nasze chłopaki idą wagowo łeb w łeb.

Spadam na wizytę, mam nadzieję, że dowiem się czegoś mądrego...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wielkoludki

Powodzenia!
misiol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 12:26   #4588
baniutka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 818
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez _annika_ Pokaż wiadomość
Kupowaliście staniki przed porodem? Ja się cieszę ze poszłam do sklepu tydzień po porodzie, bo bym się w życiu nie podejrzewała o rozmiar który przyszło mi kupic... 70G!!

Welka, ale nas wszystkich zaskoczyłaś!!! Czekam z niecierpliwością na relacje

Natus, dobrze ze udało Ci się umowic do ginki, niepokojące to ciśnienie

Marmoladka, biedna jesteś Kciuki żeby dziś już akcja poszła

Miałam zameldować jak noc po bobie Ogólnie nie wydaje mi się, żeby dzieci miałby jakieś bóle brzucha, natomiast nockę mieliśmy ogólnie słaba bo pobudki co godzina :/ Co prawda na jedzenie, a nie z powodu bólu brzucha, wiec nie wiem czy to łączyć z bovem? Chyba ze w ten sposób, ze smak bobu przeszedł do mleka i tak im spasował, ze chciały częściej jeść
Hm... Ciekawe spostrzeżenia. To co kolejne ląduje na talerzu? Mnie by chyba zabili jak by widzieli że jem bob.
Ale na razie nie mam zamiaru że względu na siebie. Powiedzcie mi czy wy też macie takie skurcze żołądka, jelit, itp? Już nawet nospe biorę czasem. Czasem aż mnie w pół zegnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baniutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 12:45   #4589
_annika_
Zadomowienie
 
Avatar _annika_
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 242
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez baniutka Pokaż wiadomość
Hm... Ciekawe spostrzeżenia. To co kolejne ląduje na talerzu? Mnie by chyba zabili jak by widzieli że jem bob.
Ale na razie nie mam zamiaru że względu na siebie. Powiedzcie mi czy wy też macie takie skurcze żołądka, jelit, itp? Już nawet nospe biorę czasem. Czasem aż mnie w pół zegnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tzn ja nie robię jakiś specjalnych testów... jem wszystko. Tylko po prostu jak moj mąż zobaczył bob na obiad to wywalił galami i powiedział, ze on w nocy wstawał nie będzie

Z tych bardziej kontrowersyjnych rzeczy to jadłam na razie surowe mięso i ryby i żeby było śmieszniej to dzieciom kompletnie nic po tym nie było natomiast mnie mega jelita bolały Mięsko na pewno było świeże wiec wydaje mi się ze to z powodu długiego nie jedzenia surowych rzeczy...

Jem tez wszelkiej maści orzechy, truskawki, poziomki które ponoć są mocno alergizujące.
_annika_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 13:16   #4590
baniutka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 818
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez _annika_ Pokaż wiadomość
Tzn ja nie robię jakiś specjalnych testów... jem wszystko. Tylko po prostu jak moj mąż zobaczył bob na obiad to wywalił galami i powiedział, ze on w nocy wstawał nie będzie

Z tych bardziej kontrowersyjnych rzeczy to jadłam na razie surowe mięso i ryby i żeby było śmieszniej to dzieciom kompletnie nic po tym nie było natomiast mnie mega jelita bolały Mięsko na pewno było świeże wiec wydaje mi się ze to z powodu długiego nie jedzenia surowych rzeczy...

Jem tez wszelkiej maści orzechy, truskawki, poziomki które ponoć są mocno alergizujące.
No ja też mam zamiar jeść wszystko, tylko muszę poczekać aż mi się jelita w brzuchu poukładaja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baniutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-18 22:21:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:13.