Mamy październikowe 2018 cz. II - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-14, 21:36   #4741
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez bajka775 Pokaż wiadomość
Hehe żeby u nas tak nie było. Jak raz już lekarz mówił że raczej chłopak a potem wyszło że dziewczynka:p nie zdziwilabym się gdyby na koniec wyszedł jednak chłopak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas dopiero jeden powiedział, że dziewczynka i pokazał między nogami jakąś tam kreskę
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 22:26   #4742
Apola88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 664
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Dziewczyny jest fajny profil na insta... puldynki. Babka jest chyba fizjoterapeutką. I opowiada bardzo duzo na instastory o opiece nad niemowlakami. Jak pozbyc sie bólu brzuszka, co prężenie oznacza, o metodach uspokajania, opatulaniu, usypianiu. Ròżne takie fajne porady. I przyjemnie sie jej slucha. Akurat ma miesieczna còreczke wiec pokazuje na żywym przykladzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Apola88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 04:15   #4743
Pepsi_90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 218
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Gratuluję wizyt i kciuki za kolejne!
Teraz była chyba jakaś kumulacja wizyt. Dobrze widzę, że żadna nie wizytuje w przyszłym tygodniu?

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Czytam na fejsie o tym jak kobiety na porodowkch zdziwienie miały gdy okazało się, że inna płeć jednak.
Chyba bym miała traumę, mimo że początkowo liczyłam na drugą córeczkę. Tyle chlopczykowych, pięknych ubranek kupiłam

Xxboo piękny kolor! Zazdraszczam, że umiesz sobie sama zrobić farbę. Ja to bym się nie odważyła.

Muszę ogarnąć listę wyprawkową. W najbliższych dniach dostanę ubranka po synku szwagierki i unisexy po siostrzenicy, to będę mogła odhaczyć, co już mam i wtedy kupować resztę
Pepsi_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 05:17   #4744
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Wczoraj mialam wizyte ale z racji tego ze moj prowadzacy na urlopie to poszlam do innej babki... taka zdenerwowana nigdy nie wyszlam :/ babkanie chciala wystawic mi zwolnienia bo mam do niedzieli jeszcze wazne a ona nie moze tyle do przodu, ok rozumiem bo jest na to przepis prawny ale chcialam zeby wystawila mi od wczoraj lub dzis co spowodowaloby nalozenie sie o te 2, 3 dni to odmowila.... nosz kurde akurat tak mogla zrobic ale lepiej kazac latac do rodzinnego... walczylam, zglosilam do centrali ale niestety beton :/ tym bardziej ze przy ostatniej wizycie moj mi powiedzial ze nie ma problemu i mozna wystawic nakladajace sie ZLA. Ogolnie babka tak mnie olala bo najwazniejsza byla nauka systemu zamiast analiza wynikow badan, wiec olrocz tego ze dziecka ma tętno to nic innego nie wiem, a chcialam zeby zwazyla to stwierdzila ze ona nie robi usg i wypisala skierowanie na 3 prenatalne.... kobieta, ktora prowadzi ciaze... zenada.



Wyzalilam sie ale nie odpuszcze i skarge zloze tylko musze uzyskac pisemna opinie z zus ze zwolnienia nakladajace sie sa mozliwe.
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 07:01   #4745
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pepsi_90 Pokaż wiadomość
Gratuluję wizyt i kciuki za kolejne!
Teraz była chyba jakaś kumulacja wizyt. Dobrze widzę, że żadna nie wizytuje w przyszłym tygodniu?



Chyba bym miała traumę, mimo że początkowo liczyłam na drugą córeczkę. Tyle chlopczykowych, pięknych ubranek kupiłam

Xxboo piękny kolor! Zazdraszczam, że umiesz sobie sama zrobić farbę. Ja to bym się nie odważyła.

Muszę ogarnąć listę wyprawkową. W najbliższych dniach dostanę ubranka po synku szwagierki i unisexy po siostrzenicy, to będę mogła odhaczyć, co już mam i wtedy kupować resztę

Dziękuje !ja tez się kiedyś bardzo bałam bo to jednak blondy wiec ciężka sprawa ale chodziłam po fryzjerach wydawałam mase pieniędzy a nigdy nie zrobili mi super równego jednolitego koloru. Musiałabym chyba do maniewsiego iść i wydać z 80”m0 zł.
Cytat:
Napisane przez wiola_p Pokaż wiadomość
Wczoraj mialam wizyte ale z racji tego ze moj prowadzacy na urlopie to poszlam do innej babki... taka zdenerwowana nigdy nie wyszlam :/ babkanie chciala wystawic mi zwolnienia bo mam do niedzieli jeszcze wazne a ona nie moze tyle do przodu, ok rozumiem bo jest na to przepis prawny ale chcialam zeby wystawila mi od wczoraj lub dzis co spowodowaloby nalozenie sie o te 2, 3 dni to odmowila.... nosz kurde akurat tak mogla zrobic ale lepiej kazac latac do rodzinnego... walczylam, zglosilam do centrali ale niestety beton :/ tym bardziej ze przy ostatniej wizycie moj mi powiedzial ze nie ma problemu i mozna wystawic nakladajace sie ZLA. Ogolnie babka tak mnie olala bo najwazniejsza byla nauka systemu zamiast analiza wynikow badan, wiec olrocz tego ze dziecka ma tętno to nic innego nie wiem, a chcialam zeby zwazyla to stwierdzila ze ona nie robi usg i wypisala skierowanie na 3 prenatalne.... kobieta, ktora prowadzi ciaze... zenada.



Wyzalilam sie ale nie odpuszcze i skarge zloze tylko musze uzyskac pisemna opinie z zus ze zwolnienia nakladajace sie sa mozliwe.

Wow zadziorna jesteś bardzo dobrze Wałcz o swoje. Nie rozumiem jeden lekarz nie ma problemu a inny już tak , co za bzdura .... i co teraz musisz iść do rodzinnego po L4?!

Cytat:
Napisane przez Apola88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jest fajny profil na insta... puldynki. Babka jest chyba fizjoterapeutką. I opowiada bardzo duzo na instastory o opiece nad niemowlakami. Jak pozbyc sie bólu brzuszka, co prężenie oznacza, o metodach uspokajania, opatulaniu, usypianiu. Ròżne takie fajne porady. I przyjemnie sie jej slucha. Akurat ma miesieczna còreczke wiec pokazuje na żywym przykladzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zaobserwowałam będę dzisiaj przeglądać.


Ja kiepska noc miałam dwa razy mnie skurcz łydki złapał .... biorę magnez 2x1 ale widocznie to mało ....



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 08:00   #4746
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Dziękuje !ja tez się kiedyś bardzo bałam bo to jednak blondy wiec ciężka sprawa ale chodziłam po fryzjerach wydawałam mase pieniędzy a nigdy nie zrobili mi super równego jednolitego koloru. Musiałabym chyba do maniewsiego iść i wydać z 80”m0 zł.



Wow zadziorna jesteś bardzo dobrze Wałcz o swoje. Nie rozumiem jeden lekarz nie ma problemu a inny już tak , co za bzdura .... i co teraz musisz iść do rodzinnego po L4?!




Zaobserwowałam będę dzisiaj przeglądać.


Ja kiepska noc miałam dwa razy mnie skurcz łydki złapał .... biorę magnez 2x1 ale widocznie to mało ....



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
W poniedzialek wraca moj z urlopu i zobacze co on na to, w koncu sam mi zapewnial ze nie bedzie problemu
W ostatcznosci pojde do rodzinnego ale jestem u rodzicow i na wiesc ze wyjezdzam to Pani lekarz stwierdzila ze jak to... na zwolnieniu? Po tym tekscie wyszlam z gabinetu bo szkoda bylo kontynuowac rozmowe.
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 08:01   #4747
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez wiola_p Pokaż wiadomość
W poniedzialek wraca moj z urlopu i zobacze co on na to, w koncu sam mi zapewnial ze nie bedzie problemu

W ostatcznosci pojde do rodzinnego ale jestem u rodzicow i na wiesc ze wyjezdzam to Pani lekarz stwierdzila ze jak to... na zwolnieniu? Po tym tekscie wyszlam z gabinetu bo szkoda bylo kontynuowac rozmowe.


Hahahah Boże kocham takich lekarzy ...
ja już nie mogę się doczekać końcówki lipca i wyjazdu w góry .... śniadań na ogródku, psów biegających i pływających w oczku wodnym
Jacuzzi bez bąbelków


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-15, 08:51   #4748
mwmwm91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez Angela_B Pokaż wiadomość
Ja też trzymam kciuki za wizyty i gratuluję dzisiejszych

Kurde a mnie dziś pół dnia boli w dole brzucha... Nie jest to jakiś silny ból ale jest odczuwalny. Czułam tez jakies klocia dziwne nad pepkiem i na dole po dwóch stronach gdzie mam blizny po laparoskopi.. zastanawiam się czy to moze byc przez zamianę duphastonu ktory brałam od początku na luteine...
I jeszcze po tej luteinie pojawiły się uplawy, więc masakra... Ale to podobno normalne bo tabletka sie wchłania tylko w części a reszta wypływa...
Oby tylko przeszedł ten ból...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak tak, luteina wycieka! Brałam po dwie tabletki a później całe dnie sobie musiałam wkładki wymieniać, bo szybko nasiąkały, mega nie lubię tego typu tabletek, no ale trzeba było. Na szczęście ja brałam tylko 2 tyg.
mwmwm91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 08:53   #4749
Angela_B
Raczkowanie
 
Avatar Angela_B
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 431
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez mwmwm91 Pokaż wiadomość
Tak tak, luteina wycieka! Brałam po dwie tabletki a później całe dnie sobie musiałam wkładki wymieniać, bo szybko nasiąkały, mega nie lubię tego typu tabletek, no ale trzeba było. Na szczęście ja brałam tylko 2 tyg.
No jest to dyskomfort ale cóż poradzić. Jak trzeba to trzeba byle tylko z dzidzia było wszystko dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angela_B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 09:39   #4750
Apola88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 664
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Ja dopiero od dwoch tyg nie biorę luteiny. A wczesniej caly czas w ostatnim czasie juz tylko na noc. W nocy polecam spac bez majtek bo wtedy wbrew pozorom mniej wylatywalo.i w sumie dopiero rano jak wstalam cos tam poleciało a w dzien juz nic...ale ze tak powiem "wietrze" sie czesto i to naprawde dziala. Wkladki zwiekszają ilość wydzieliny.
Ja mam wizyte 19.07 chyba przyszly wtorek to jest. Ma ktos jeszcze w przyszlym tyg??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Apola88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 09:55   #4751
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Ja też brałam luteinę od początku ciąży do 17 tygodnia, aż dostałam uczulenia i musiałam odstawić z dnia na dzień, na szczęście z szyjką i poziomem progesteronu było ok, więc gładko poszło. Ale męczyły mnie te "upławy". Ale brzuch mnie nie bolał na luteinie z tym, że ja miałam 6 tabletek dziennie
lykki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-15, 09:57   #4752
mwmwm91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez Apola88 Pokaż wiadomość
Ja dopiero od dwoch tyg nie biorę luteiny. A wczesniej caly czas w ostatnim czasie juz tylko na noc. W nocy polecam spac bez majtek bo wtedy wbrew pozorom mniej wylatywalo.i w sumie dopiero rano jak wstalam cos tam poleciało a w dzien juz nic...ale ze tak powiem "wietrze" sie czesto i to naprawde dziala. Wkladki zwiekszają ilość wydzieliny.
Ja mam wizyte 19.07 chyba przyszly wtorek to jest. Ma ktos jeszcze w przyszlym tyg??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja robię dokładnie to samo, zwłaszcza po tym, co przeczytałam nt. spania bez bielizny u mamyginekolog W nocy w sumie luteina nie wycieka, w końcu jesteśmy ułożone poziomo, ale jak się wstaje to jest zalew Tylko że ja brałam 2 tabletki co wieczór, więc pewnie dlatego miałam większy problem przez cały dzień później, tak do popołudnia.
mwmwm91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 09:59   #4753
NiebieskiPudelek
Raczkowanie
 
Avatar NiebieskiPudelek
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 464
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Dzien dobry
Bo sa ludzie i sa parapety.. Widac Ta Pani doktor nalezy do tych drugich.. Brak slow.

U was tez dalej ochlodzenie? Wyjezdzam jutro na kilka dni na krotki urlop a tu zimno choc z drugiej strony taka pogoda ma swoje plusy, nogi nie puchna jakos lepiej sie czlowiek czuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
„Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach”
NiebieskiPudelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 10:03   #4754
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez NiebieskiPudelek Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Bo sa ludzie i sa parapety.. Widac Ta Pani doktor nalezy do tych drugich.. Brak slow.

U was tez dalej ochlodzenie? Wyjezdzam jutro na kilka dni na krotki urlop a tu zimno choc z drugiej strony taka pogoda ma swoje plusy, nogi nie puchna jakos lepiej sie czlowiek czuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


U mnie jest cudowna wymarzona moja pogoda 17-20 stopni, brak palącego słoneczko, tylko sobie delikatnie kuka zza chmurki, można chodzić w jeansach, długim rękawku albo cieniutkim sweterku ❤️ uwielbiam taka pogodę.

Słucham tej jnstamamy PULDYNKI super babeczka , tak ok ludzku gada, dużo ciekawych rzeczy. Teraz akurat o karmieniu piersią mowi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 10:25   #4755
Apola88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 664
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
U mnie jest cudowna wymarzona moja pogoda 17-20 stopni, brak palącego słoneczko, tylko sobie delikatnie kuka zza chmurki, można chodzić w jeansach, długim rękawku albo cieniutkim sweterku ️ uwielbiam taka pogodę.

Słucham tej jnstamamy PULDYNKI super babeczka , tak ok ludzku gada, dużo ciekawych rzeczy. Teraz akurat o karmieniu piersią mowi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Noo tez wlasnie sluchalam. Troche mnie to KP przeraża ale fajnie ze ona mowi tak jak jest naprawde i daje jakies rozwiązania. Przyjemnie sie jej slucha. Zerknij tez na te zapisane relacje. Mnie szczegolnie zaciekawilo to o tym otulaniu. Ze dziecko mniej sie denerwuje jak jest otulone tak zeby rączkami nie ruszac.duzo fajnych porad...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Apola88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 10:28   #4756
Jasiel
Raczkowanie
 
Avatar Jasiel
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 151
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez krysztalek88 Pokaż wiadomość
Tak wolę dopasowane ciuchy, A teraz jak już widać brzuszek to lubię ho eksponować. Jestem niska, ale raczej szczupła, więc czemu miałabym to ukrywać A po ciąży wiadomo na początek najlepszy dres i luźne koszulki

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Robię to samo, jak nałożę koturny albo szpilki (oczywiście nie za często) to całkiem piłeczka

Cytat:
Napisane przez wiola_p Pokaż wiadomość
Wczoraj mialam wizyte ale z racji tego ze moj prowadzacy na urlopie to poszlam do innej babki... taka zdenerwowana nigdy nie wyszlam :/ babkanie chciala wystawic mi zwolnienia bo mam do niedzieli jeszcze wazne a ona nie moze tyle do przodu, ok rozumiem bo jest na to przepis prawny ale chcialam zeby wystawila mi od wczoraj lub dzis co spowodowaloby nalozenie sie o te 2, 3 dni to odmowila.... nosz kurde akurat tak mogla zrobic ale lepiej kazac latac do rodzinnego... walczylam, zglosilam do centrali ale niestety beton :/ tym bardziej ze przy ostatniej wizycie moj mi powiedzial ze nie ma problemu i mozna wystawic nakladajace sie ZLA. Ogolnie babka tak mnie olala bo najwazniejsza byla nauka systemu zamiast analiza wynikow badan, wiec olrocz tego ze dziecka ma tętno to nic innego nie wiem, a chcialam zeby zwazyla to stwierdzila ze ona nie robi usg i wypisala skierowanie na 3 prenatalne.... kobieta, ktora prowadzi ciaze... zenada.



Wyzalilam sie ale nie odpuszcze i skarge zloze tylko musze uzyskac pisemna opinie z zus ze zwolnienia nakladajace sie sa mozliwe.
Miałam dzisiaj prawie identyczną sytuację z lekarzem którego traktowałam jako awaryjnego (zawsze ma wolny termin, prowadzący ma oblężenie i przyjmuje raz w tygodniu) też grymasił, rzuca głupimi tekstami, ale ostatecznie zwolnienie dał.

2 lipca znowu będę musiała do niego pójść bo chyba mój prowadzący skupił się na prywatnej praktyce i nie ma grafiku w ogóle na lipiec dostępnego

Na beznadziejnego lekarza nie jest trudno trafić, oj nie.

Cytat:
Napisane przez NiebieskiPudelek Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Bo sa ludzie i sa parapety.. Widac Ta Pani doktor nalezy do tych drugich.. Brak slow.

U was tez dalej ochlodzenie? Wyjezdzam jutro na kilka dni na krotki urlop a tu zimno choc z drugiej strony taka pogoda ma swoje plusy, nogi nie puchna jakos lepiej sie czlowiek czuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
17 stopni to moja ulubiona temperatura ostatnio. Ja w krótkim rękawku a reszta świata w ramoneskach
__________________
JSL
Jasiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 10:52   #4757
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pepsi_90 Pokaż wiadomość
Teraz była chyba jakaś kumulacja wizyt. Dobrze widzę, że żadna nie wizytuje w przyszłym tygodniu?
Ja idę ròwno za tydzień

Jej... ale mi po 10 odcięło zasilanie i zasnęłam na dobrą godzinkę

Co do pogody to u nas ostatnie kilka dni było max 20' a dzisiaj już cieplutko ale nadal przyjemnie
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 11:30   #4758
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

U mnie dziś słoneczko już się pojawiło i trochę mi przygrzewa a nie lubię tego.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 11:41   #4759
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

U nas niby trochę chłodniej, słońca nie ma, tylko chmury, ale jest parno, wyszłam po małe zakupy i cała czerwona i czoło mokre Deszcz tu nie padał od dobrych 2 miesiecy...

Witam się w 6 miesiącu, ale leci!
lykki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-15, 11:44   #4760
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

ja tez 6 miesiąc za pare dni

dziewczyny jakie przewijaki kupujecie?
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 11:48   #4761
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez lianeska Pokaż wiadomość
ja tez 6 miesiąc za pare dni

dziewczyny jakie przewijaki kupujecie?
Nie kupuję
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 11:50   #4762
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez lianeska Pokaż wiadomość
ja tez 6 miesiąc za pare dni

dziewczyny jakie przewijaki kupujecie?
Ja kupuję taki:

http://allegro.pl/ceba-usztywniony-p...698440339.html

i będę sobie go kładła na łóżeczko, kanapę, stół. Jest fajny, bo z takiego śliskiego materiału, że można spokojnie umyć, zdezynfekować. Można też położyć na niego pieluszkę.
lykki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 11:52   #4763
Jasiel
Raczkowanie
 
Avatar Jasiel
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 151
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Dziewczyny polecicie jakiś dobry trening na II trymestr?
__________________
JSL
Jasiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 11:53   #4764
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez lykki Pokaż wiadomość
Ja kupuję taki:

http://allegro.pl/ceba-usztywniony-p...698440339.html

i będę sobie go kładła na łóżeczko, kanapę, stół. Jest fajny, bo z takiego śliskiego materiału, że można spokojnie umyć, zdezynfekować. Można też położyć na niego pieluszkę.
dziękuje!
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 11:53   #4765
Angela_B
Raczkowanie
 
Avatar Angela_B
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 431
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez lykki Pokaż wiadomość
Ja kupuję taki:

http://allegro.pl/ceba-usztywniony-p...698440339.html

i będę sobie go kładła na łóżeczko, kanapę, stół. Jest fajny, bo z takiego śliskiego materiału, że można spokojnie umyć, zdezynfekować. Można też położyć na niego pieluszkę.
Też ogladalam ten i dodałam sobie nawet do koszyka od tego sprzedawcy

Czekam cierpliwie na przeprowadzkę do końca miesiąca i będę mogła zamówić w lipcu bo teraz bez sensu żeby kupować i przenosić wszystko do nowego mieszkania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angela_B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 11:53   #4766
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez lianeska Pokaż wiadomość
ja tez 6 miesiąc za pare dni



dziewczyny jakie przewijaki kupujecie?


Ja miałam nie kupować w ogóle. Ale ostatnio sobie tak myślałam ze jak będę w nocy przebierać pieluszkę w sypialni to co mam dziecko dać na łóżko na którym będzie TZ i pies i zmieniać w półmroku ? (W sensie przy lampce) chyba wygodniej byłoby mi gdybym miała taki przewijak nakładany na łóżeczko zwykły za 30 zł.

Wiec myśle intensywnie. Natomiast nie jest to must have mój wiec jeśli kupię to na końcu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 11:54   #4767
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Nie kupuję
e, ty to pewnie już w powietrzu umiesz przewijać
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 11:56   #4768
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez Angela_B Pokaż wiadomość
Też ogladalam ten i dodałam sobie nawet do koszyka od tego sprzedawcy

Czekam cierpliwie na przeprowadzkę do końca miesiąca i będę mogła zamówić w lipcu bo teraz bez sensu żeby kupować i przenosić wszystko do nowego mieszkania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ładny jest Ogólnie kilka wzorów od tego sprzedawcy jest naprawdę spoko
lykki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 11:56   #4769
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez lykki Pokaż wiadomość
Ja kupuję taki:



http://allegro.pl/ceba-usztywniony-p...698440339.html



i będę sobie go kładła na łóżeczko, kanapę, stół. Jest fajny, bo z takiego śliskiego materiału, że można spokojnie umyć, zdezynfekować. Można też położyć na niego pieluszkę.


O dużo produktów ma ten sprzedawca zapisze sobie,
Zrobie zamówienie hurtowo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 11:57   #4770
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez lianeska Pokaż wiadomość
e, ty to pewnie już w powietrzu umiesz przewijać
Ja przebierałam córkę na łóżku.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-18 19:56:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:03.