Mamy lipcowe 2018 cz. V - Prawie porodówka ! - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-17, 09:31   #2011
emma90
Wtajemniczenie
 
Avatar emma90
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. V - Prawie porodówka !

Cytat:
Napisane przez aaska92 Pokaż wiadomość
A mnie wymęczyło zjadłam śniadanie, chciałam zrobić kawe zaczelam cos zaintensywnie czuć zapachy, otworzyłam zmywarkę po umyty kubek i mnie pociągnęło m, ze spędziłam przytulona do kibelka z 5 minut. Teraz juz ok,ale ogólnie od paru dni czuje powrót mdłości jak na 35tc5d to myślałam, ze takie atrakcje mnie nie dotyczą. Jedynie to brzuch mi nic nie opada moze uciska na żołądek . Teraz chwile leżakuje spadek energii.



Blanka jak tam?? Wszystkie tu Nas ciekawość zżera

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Emma śliczny wózek

biedna, ale czytałam na fb na lipcówkach, że sporo z nas odczuwa teraz mdłości.

Blanka pewnie odsypia
emma90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-17, 09:33   #2012
Elaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Elaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 024
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. V - Prawie porodówka !

Ja też pospałam jeszcze do 9

Teraz pod śniadanku, kawka i zbieramy się do kościoła
Potem obiad na mieście i myśleliśmy iść na jakiś festiwal, który odbywa się u nas w mieście.. ja tam nie widzę przeszkód, ale mąż a że głośno, tłoczno i się boi o mnie No może i racja

Ech tu się porodu szykują, a ja pewnie będę z tym rozwarciem do terminu chodzić jak nic
A mąż dziś mówi, że chciałby na dzień ojca mieć prezent zobaczymy, to za tydzień

Miłego dnia!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma drogi do szczęścia. Szczęście jest drogą"
Elaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-17, 09:45   #2013
zUa_tysica
Wtajemniczenie
 
Avatar zUa_tysica
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 670
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. V - Prawie porodówka !

Cytat:
Napisane przez aniama6 Pokaż wiadomość
No ok 2 zasnęłam i teraz wstałam, niby nie najgorzej. Ale jak się to dziś powtórzy to wrrr, bo jutro idę do pracy na 8- muszę być przytomna. No chyba ze idę na porodówkę, ale wątpię Blanka jak u Ciebie- coś się rozkręciło czy nocka przespana?? Dziewczyny które już się spotykają z położnymi środowiskowymi czy Wasze położne maja Ktg? Bo ja nie miałam planu przed porodem się zapisywać/ spotykać z połozna, ale wczoraj była u mnie znajoma właśnie położna tylko ze nie środowiskowa i właśnie mówiła ze jej znajome środowiskowe pokupily KTG, a to by mi się przydało bo może mam jakieś skurcze tylko nie czuje??bo w sumie czas na poród naturalny mi się kurczy a objawów zero. Tak samo jak Emma czasem myśle ze wolałabym mieć jasne wskazania do cc bo tak to niby waga dziecka ale to jest orientacyjne ze sama nie wiem. A jeszcze co do zzo- szczerze to nie czytałam jakiś opracowań naukowych bo nie mam na to siły teraz, ale z tego co rozmawiałam z anestezjologiem to np przedłużenie porodu zależy bardziej od tego ze kiedyś po zzo zalecane było leżenie i koniec a teraz leżenie wręcz przeciwskazane. I on np powiedział ze w swoim szpitalu nie poleca zzo bo zespół nie jest wyszkolony i co z tego ze anestezjolog zrobi jeśli położne nie maja doświadczenia i właśnie każą leżeć itp.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Moja nie ma ktg, tylko detektor tętna
Cytat:
Napisane przez emma90 Pokaż wiadomość
wózek złożony jest rewelacyjnie wykonany i na prawdę on nie jeździ a sunie myślałam, że to żart, że można go prowadzić jednym palcem, ale to całkowita prawda

No no jakie cacko to taki kolor oliwkowy ?
Cytat:
Napisane przez Elaaaa Pokaż wiadomość
Ja też pospałam jeszcze do 9

Teraz pod śniadanku, kawka i zbieramy się do kościoła
Potem obiad na mieście i myśleliśmy iść na jakiś festiwal, który odbywa się u nas w mieście.. ja tam nie widzę przeszkód, ale mąż a że głośno, tłoczno i się boi o mnie No może i racja

Ech tu się porodu szykują, a ja pewnie będę z tym rozwarciem do terminu chodzić jak nic
A mąż dziś mówi, że chciałby na dzień ojca mieć prezent zobaczymy, to za tydzień

Miłego dnia!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A dzien ojca nie jest dzisiaj ? Cos mi ma fb wyskoczyło
Wlasnie poparowalam malunie skarpetunie. Teraz zastanawiam sie co zrobic z czapeczkami - mam ich bardzo duzo bo podostawalam, ale przeważająca wiekszosc jest ze sznurkami, no a nie chce tych sznurkow dla takiego maluszka :/ teraz nie wiem czy poobcinac czy po prostu odłożyc i nie używać....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zUa_tysica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-17, 09:51   #2014
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. V - Prawie porodówka !

Emma śliczny wózek

Zua dzień ojca jest w sobotę w mój tp.
Ja to chyba będę się kulać jeszcze z kilka tygodni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-17, 09:54   #2015
emma90
Wtajemniczenie
 
Avatar emma90
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. V - Prawie porodówka !

Cytat:
Napisane przez zUa_tysica Pokaż wiadomość
Moja nie ma ktg, tylko detektor tętna No no jakie cacko to taki kolor oliwkowy ?A dzien ojca nie jest dzisiaj ? Cos mi ma fb wyskoczyło
Wlasnie poparowalam malunie skarpetunie. Teraz zastanawiam sie co zrobic z czapeczkami - mam ich bardzo duzo bo podostawalam, ale przeważająca wiekszosc jest ze sznurkami, no a nie chce tych sznurkow dla takiego maluszka :/ teraz nie wiem czy poobcinac czy po prostu odłożyc i nie używać....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tak on się u producenta nazywa elephant grey

dzisiaj jest międzynarodowy dzień ojca, a nasz polski za tydzień w sobotę

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Elaaaa Pokaż wiadomość
Ja też pospałam jeszcze do 9

Teraz pod śniadanku, kawka i zbieramy się do kościoła
Potem obiad na mieście i myśleliśmy iść na jakiś festiwal, który odbywa się u nas w mieście.. ja tam nie widzę przeszkód, ale mąż a że głośno, tłoczno i się boi o mnie No może i racja

Ech tu się porodu szykują, a ja pewnie będę z tym rozwarciem do terminu chodzić jak nic
A mąż dziś mówi, że chciałby na dzień ojca mieć prezent zobaczymy, to za tydzień

Miłego dnia!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
chyba, że na taki festiwal pójdziecie na chwilkę, ale myślę,że mąż ma rację

my zaraz też lecimy na małą wycieczkę, obiad i spacer
emma90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-17, 10:21   #2016
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14 694
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. V - Prawie porodówka !

Hej dziewczyny, nie urodziłam.. Zasnęłam po 1.00 i się nawet jakoś uspokoiło.
Tylko, że młoda jakoś dziwnie się w pewnym momencie ułożyła, mam nadzieję, że nie zmieniła pozycji

Miałam się odezwać szybciej, ale zapomniałam telefonu, a byliśmy na mszy i u moich dziadków dziś maja 45lat po slubie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-17, 10:32   #2017
summer_overture
Zadomowienie
 
Avatar summer_overture
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 392
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. V - Prawie porodówka !

Cytat:
Napisane przez zUa_tysica Pokaż wiadomość
Dobry !
Maz wrocil jednak o 3, bo cos tam sie przedluzylo, a ja jestem w szoku bo zasnelam bez problemu i to jeszcze przed tv na meczu haha potem przeflancowalam sie do łóżka i spalam przy lampce do momentu powrotu meza
Zaliczylam juz rano lab, teraz odpoczywam po śniadaniu
Czytam czytam i tu takie rewelacje u Blanki...i jeszcze sie nie odzywa no !!!!
Summer - dobrze, że mi przypomnialas o książkach, bo ja tez w razie w musze sobie załadować kondla książkami, chociaz u mnie nie ma wskazan do cc, wiec nie wiem czy mi sie przydadzą, ale mój lekarz lubi dziewczyny z cukrzycą położyć wczesniej do szpitala, także no.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No, ja też raczej nie będę potrzebowała nic, co ma więcej niż 100 stron, bo po porodzie to pewnie ani sił, ani chęci nie będzie, ale lepiej być zabezpieczonym, nieprawdaż?

Cytat:
Napisane przez emma90 Pokaż wiadomość
wózek złożony jest rewelacyjnie wykonany i na prawdę on nie jeździ a sunie myślałam, że to żart, że można go prowadzić jednym palcem, ale to całkowita prawda

Emma, piękny wózek! Kolor mnie urzekł! Mam rolety w tym kolorze i w ogóle uwielbiam wszelkie odcienie szarości jeśli chodzi o wyposażenie, dekoracje i akcesoria
A co twoje kocię na wózek?

Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, nie urodziłam.. Zasnęłam po 1.00 i się nawet jakoś uspokoiło.
Tylko, że młoda jakoś dziwnie się w pewnym momencie ułożyła, mam nadzieję, że nie zmieniła pozycji

Miałam się odezwać szybciej, ale zapomniałam telefonu, a byliśmy na mszy i u moich dziadków dziś maja 45lat po slubie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Blanka lubi stopniować napięcie
__________________
Kocham czytać

Zapraszam na czytelniczą rozmowę

Wymiana KSIĄŻEK
summer_overture jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-17, 10:35   #2018
monyaa108
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 367
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. V - Prawie porodówka !

Dzień dobry Dziewczyny

Jesteście nieocenione,dopisuje rozek, kocyk, przescieradlo plus przescieradlo do wozka i dodatkowe tetrowe dolisty


A czy rożek polecacie usztywniony czy miękki?

Karolina pytalas leki - biore oprócz aptecznych te ktore dostaje ze szpotala, u mnie cisnienie czesto w graniach 140/90 wazne by jakos nie bylo wyzsze zdarza sie i 150/100. Ale leki juz biore od poczatku ciazy wiec malo co dziala.

Edytowane przez monyaa108
Czas edycji: 2018-06-17 o 10:38
monyaa108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-17, 10:42   #2019
aaska92
Zadomowienie
 
Avatar aaska92
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 342
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. V - Prawie porodówka !

Blanka miłego świętowania jednak mała jeszcze chce u Ciebie w brzuszku pourzedowac



Tez na fb wyskoczył mi komunikat Międzynarodowy Dzien Ojca I przez chwile zdeorientowalam sie 😀

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Monyaa teraz chyba większość ma wyjmowane usztywnienie i jest i tak i tak. Przynajmniej u mnie taki jest. Ogólnie położna zalecała bez usztywnienia trzymać, ale np. Podczas wizyty dziadków jak chca potrzymać maleństwo i nie czuja sie pewnie to w usztywnianymi nie beda miec problemu. I jeszcze najlepiej wiązany bo te rzepy lubią sie odpinac po praniu i tez nie da sie regulować nic nimi.
aaska92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-17, 10:45   #2020
emma90
Wtajemniczenie
 
Avatar emma90
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. V - Prawie porodówka !

Summer kot się wózka boi nawet nie podchodzi do niego, strasznie śmiesznie to wygląda omija go szerokim łukiem
emma90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-17, 10:59   #2021
ovejita
Wtajemniczenie
 
Avatar ovejita
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 057
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. V - Prawie porodówka !

Emma, piękny wózek!

My zdecydowalismy: kupujemy joie flex signature (z dodatkową amortyzacja pod spacerowka)! Jak się okaże że amortyzacja gondoli jest za mała to kupimy jakiś używany na olx
ovejita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-17, 11:37   #2022
Elaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Elaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 024
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. V - Prawie porodówka !

Cytat:
Napisane przez emma90 Pokaż wiadomość
wózek złożony jest rewelacyjnie wykonany i na prawdę on nie jeździ a sunie myślałam, że to żart, że można go prowadzić jednym palcem, ale to całkowita prawda

Wózek rewelacja!
Cytat:
Napisane przez zUa_tysica Pokaż wiadomość
Moja nie ma ktg, tylko detektor tętna No no jakie cacko to taki kolor oliwkowy ?A dzien ojca nie jest dzisiaj ? Cos mi ma fb wyskoczyło
Wlasnie poparowalam malunie skarpetunie. Teraz zastanawiam sie co zrobic z czapeczkami - mam ich bardzo duzo bo podostawalam, ale przeważająca wiekszosc jest ze sznurkami, no a nie chce tych sznurkow dla takiego maluszka :/ teraz nie wiem czy poobcinac czy po prostu odłożyc i nie używać....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie, mąż też mówi że na fb mu się wyświetla, że to dziś ale nasz w Polsce jest w sobotę stąd w ogóle rozmowa
Cytat:
Napisane przez emma90 Pokaż wiadomość
tak on się u producenta nazywa elephant grey

dzisiaj jest międzynarodowy dzień ojca, a nasz polski za tydzień w sobotę

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------



chyba, że na taki festiwal pójdziecie na chwilkę, ale myślę,że mąż ma rację

my zaraz też lecimy na małą wycieczkę, obiad i spacer
Tak, chciałam tak bardziej wyrwać żeby się spotkać ze znajomymi z pracy. Stąd też mamy wejściówki, bo firma jest sponsorem być może to ostatni taki wypad na luzie, zobaczymy może się skusimy choć rozejrzeć
Miłego wypadu!

Cytat:
Napisane przez ovejita Pokaż wiadomość
Emma, piękny wózek!

My zdecydowalismy: kupujemy joie flex signature (z dodatkową amortyzacja pod spacerowka)! Jak się okaże że amortyzacja gondoli jest za mała to kupimy jakiś używany na olx
Super, że decyzja podjęta !
Brawo
A to mytrax czy litetrax?
Wersja signature bardzo mi się podoba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma drogi do szczęścia. Szczęście jest drogą"
Elaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-17, 12:14   #2023
ovejita
Wtajemniczenie
 
Avatar ovejita
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 057
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. V - Prawie porodówka !

Cytat:
Napisane przez Elaaaa Pokaż wiadomość
Super, że decyzja podjęta !
Brawo
A to mytrax czy litetrax?
Wersja signature bardzo mi się podoba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mytrax
ovejita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-17, 15:54   #2024
monyaa108
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 367
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. V - Prawie porodówka !

Aaska dzięki już zamówiłam rożek i kocyk. A jaki rozmiar skarpetek kupuje się dla noworodka ? Z ubraniami jakoś ogarniam ale skarpetek nie zgadne
monyaa108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-17, 16:01   #2025
Elaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Elaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 024
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. V - Prawie porodówka !

Cytat:
Napisane przez monyaa108 Pokaż wiadomość
Aaska dzięki już zamówiłam rożek i kocyk. A jaki rozmiar skarpetek kupuje się dla noworodka ? Z ubraniami jakoś ogarniam ale skarpetek nie zgadne
Monia ja kupiłam w hm 10/12 najmniejszy chyba rozmiar

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma drogi do szczęścia. Szczęście jest drogą"
Elaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-17, 16:29   #2026
emma90
Wtajemniczenie
 
Avatar emma90
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. V - Prawie porodówka !

Cytat:
Napisane przez monyaa108 Pokaż wiadomość
Aaska dzięki już zamówiłam rożek i kocyk. A jaki rozmiar skarpetek kupuje się dla noworodka ? Z ubraniami jakoś ogarniam ale skarpetek nie zgadne
mam kilka tych najmniejszych rozmiarów 10/12 i 11/13 chyba


My właśnie wróciliśmy z wycieczki do Pszczyny zwiedzaliśmy pałac, spacerowaliśmy w parku i byliśmy na obiedzie na rynku ( przy strefie kibica ). Teraz idziemy u nas na lody pogoda fajna, bo słońce z przewagą chmur
emma90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-17, 16:36   #2027
aniama6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. V - Prawie porodówka !

Ja jednak po niedospanego nocy czuje się fatalnie- i fizycznie i psychicznie. Staram się jakoś czymś zajmować żeby nie drzemać bo w nocy znów będzie bezsenność, ale łatwo nie jest ehh. Tak ze niedziela średnia. Monya ja skarpetki kupowałam poprostu najmniejszy rozmiar, ale mam mało- trójpak z hm białych i chyba 2 pary z Tesco, myśle ze na początek starczy. Za to dziś znów coś na grupie na fb zamówiłam- ale już większość na 68 to się usprawiedliwiam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aniama6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-17, 16:46   #2028
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14 694
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. V - Prawie porodówka !

A ja z tego wszystkiego zapomniałam wam napisać, że mamy wózek

https://dino.sklep.pl/nowy/wozek-3w1..._ZIQAvD_BwE#21

I nie musieliśmy czekać więc już w ogóle super, ma tak jak chciałam wstawki z eco skórki więc już w ogóle

DSC_0032-844x1496.JPG

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-17, 17:13   #2029
aaska92
Zadomowienie
 
Avatar aaska92
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 342
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. V - Prawie porodówka !

Blanka śliczny wózek i kolory na letnie miesiące idealne



Skarpetki tez mam te 10-11 i 12-13, ale tylko pare par.



Monya to wyprawka idzie u Ciebie coraz bardziej do przodu kolejne zamowienie poczynione
aaska92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-17, 17:51   #2030
monyaa108
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 367
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. V - Prawie porodówka !

Wyprawka idzie do przodu głównie dzięki Waszym podpowiedziom dziękuję bardzo

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

A skapetunie dokupie w hm mam u siebie w mieście
monyaa108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-17, 18:08   #2031
regularkate
Zadomowienie
 
Avatar regularkate
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 977
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. V - Prawie porodówka !

Zua, pytałaś mnie o prześcieradełka do Roana - na razie ryzykuję i kupuję 80-tki, jak mi przyjdą to spróbuję je założyć. Jeśli będą za krótkie, to pewnie będzie jakiś plan przerobienia tak, żeby w miarę pasowały Nie mam na razie weny szukać takich rozmiarów, żeby wszedł ten dłuższy materacyk.

My byliśmy wczoraj na weselu u kuzyna męża, powiem szczerze, że jestem zaskoczona własną wytrzymałością - byliśmy prawie do końca! Ale z tańców to delikatne, bujane, chociaż zespół rżnął dość szybko i dynamicznie Cieszę się, że poszliśmy, miło spędziliśmy czas. Żałowałabym, gdybym odmówiła tylko z powodu końcówki ciąży.

Mnie też zaczyna lekko stresować czytanie o Waszych różnych fałszywych alarmach, skurczach, bólach krzyżowych. Zaczynam podejrzliwie traktować moje własne, chociaż u mnie to już w ogóle o żadnej regularności twardnień nie mogę mówić. Zobaczymy, czy coś wytrzęsłam tę moją córkę podczas tańcowania Kilka osób z rodziny mi wczoraj mówiło, że byli naocznymi świadkami kilku pań w zaawansowanej ciąży, które po zabawie weselnej w ciągu tygodnia - dwóch jakoś tak się rozpakowały
__________________
stop what you're doin', get into this groove, can't you see the signs?

Encore Precission Bass Player.
Lancia Kappa 2.0 driver.

regularkate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-17, 18:41   #2032
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Mamy lipcowe 2018 cz. V - Prawie porodówka !

Emma piekny wózek! I kolor rowniez mi sie bardzo podoba!

Blanka dobrze ze jestes! Bryka tez piękna! Bardzo letnia!

Calutki dzien spędziliśmy w miescie obok. W koncu zdecywoalismy sie zamowic meble dziecięce w Ikea. Wszystko zostanie złożone za tydzien w sobote. Nic specjalnego biało niebieskie szafa, komoda, przewijak i łóżeczko. Ale bedzie na pierwsze lata. Skoro nie możemy miec tego co chcieliśmy. Jak sie pojawia w ofercie to moze wtedy pomyślimy o zmianie...
No i wreszcie mam tez nowy telefon ktory odbiera internet i kupiłam 6 bluzek do karmienia w H&M. No i oczywiscie jak to w Ikea znaleźliśmy mase pie rdolkow do domu i pudełek. No i lampke dla maluszka.

Kto to pisał ostatnio o bolu w okolicach spojenia łonowego. Myslalam sobie jak mozna tam czuc ból??? No wlasnie dzis sie swietnie dowiedziałam co to za ból . Chyba siła grawitacji pomogła mi sie przekonac i calutki dzien na nogach .
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-17, 19:30   #2033
emma90
Wtajemniczenie
 
Avatar emma90
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. V - Prawie porodówka !

Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Pokaż wiadomość
A ja z tego wszystkiego zapomniałam wam napisać, że mamy wózek

https://dino.sklep.pl/nowy/wozek-3w1..._ZIQAvD_BwE#21

I nie musieliśmy czekać więc już w ogóle super, ma tak jak chciałam wstawki z eco skórki więc już w ogóle

Załącznik 7568926

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
super kolory
jak się dzisiaj czujesz? już jest lepiej?

Cytat:
Napisane przez regularkate Pokaż wiadomość
Zua, pytałaś mnie o prześcieradełka do Roana - na razie ryzykuję i kupuję 80-tki, jak mi przyjdą to spróbuję je założyć. Jeśli będą za krótkie, to pewnie będzie jakiś plan przerobienia tak, żeby w miarę pasowały Nie mam na razie weny szukać takich rozmiarów, żeby wszedł ten dłuższy materacyk.

My byliśmy wczoraj na weselu u kuzyna męża, powiem szczerze, że jestem zaskoczona własną wytrzymałością - byliśmy prawie do końca! Ale z tańców to delikatne, bujane, chociaż zespół rżnął dość szybko i dynamicznie Cieszę się, że poszliśmy, miło spędziliśmy czas. Żałowałabym, gdybym odmówiła tylko z powodu końcówki ciąży.

Mnie też zaczyna lekko stresować czytanie o Waszych różnych fałszywych alarmach, skurczach, bólach krzyżowych. Zaczynam podejrzliwie traktować moje własne, chociaż u mnie to już w ogóle o żadnej regularności twardnień nie mogę mówić. Zobaczymy, czy coś wytrzęsłam tę moją córkę podczas tańcowania Kilka osób z rodziny mi wczoraj mówiło, że byli naocznymi świadkami kilku pań w zaawansowanej ciąży, które po zabawie weselnej w ciągu tygodnia - dwóch jakoś tak się rozpakowały
podziwiam, że miałaś siłę tańczyć ja mogę chodzić, ale na taniec do późnych godzin nocnych się nie piszę sił mi brak
i super, że się wybraliście. Nie ma co się zamykać w domu na te ostatnie tygodnie w dwupaku, chyba, że oczywiście z powodu bólu czy innych nie mamy wyboru..

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Emma piekny wózek! I kolor rowniez mi sie bardzo podoba!

Blanka dobrze ze jestes! Bryka tez piękna! Bardzo letnia!

Calutki dzien spędziliśmy w miescie obok. W koncu zdecywoalismy sie zamowic meble dziecięce w Ikea. Wszystko zostanie złożone za tydzien w sobote. Nic specjalnego biało niebieskie szafa, komoda, przewijak i łóżeczko. Ale bedzie na pierwsze lata. Skoro nie możemy miec tego co chcieliśmy. Jak sie pojawia w ofercie to moze wtedy pomyślimy o zmianie...
No i wreszcie mam tez nowy telefon ktory odbiera internet i kupiłam 6 bluzek do karmienia w H&M. No i oczywiscie jak to w Ikea znaleźliśmy mase pie rdolkow do domu i pudełek. No i lampke dla maluszka.

Kto to pisał ostatnio o bolu w okolicach spojenia łonowego. Myslalam sobie jak mozna tam czuc ból??? No wlasnie dzis sie swietnie dowiedziałam co to za ból . Chyba siła grawitacji pomogła mi sie przekonac i calutki dzien na nogach .
najważniejsze, że mebelki wybrane ikea nie jest taka zła i też tak mam, że nie dość, że się w niej najem za trzech to jeszcze nakupuję świeczek czy innych bibelotów, które wcale nie były takie niezbędne
emma90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-17, 19:55   #2034
zUa_tysica
Wtajemniczenie
 
Avatar zUa_tysica
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 670
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. V - Prawie porodówka !

Blanka wozek jest śliczny ! Dostaliscie go od ręki ?
Regular jak przetestujesz przescieradlo to daj znac
Widzę, że dzisiaj względny spokoj u nas na forum my milo spędziliśmy czas, ale mąż był bardzo zmeczony. Jak na wieczór dojechalismy do teściów, to padl ma hustawce i spal ponad godzinkę potem zebral mi wiadro czereśni więc mam co jeść ogolnie byliśmy na obiedzie ze znajomymi, a potem pozwolilam sobie na lody - niestety cukier zaszalal do 150 po godzince, więc to by bylo ma tyle z szaleństw. Jestem ciekawa jak tam waga Małej, jutro sie dowiem. Staram sie na prawde pilniwac cukru i nie jem szaleństw, wiec mam nadzieję, że nie jest źle....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zUa_tysica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-17, 20:26   #2035
ovejita
Wtajemniczenie
 
Avatar ovejita
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 057
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. V - Prawie porodówka !

Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Pokaż wiadomość
A ja z tego wszystkiego zapomniałam wam napisać, że mamy wózek

https://dino.sklep.pl/nowy/wozek-3w1..._ZIQAvD_BwE#21

I nie musieliśmy czekać więc już w ogóle super, ma tak jak chciałam wstawki z eco skórki więc już w ogóle

Załącznik 7568926

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeszcze raz gratulacje wózka
Bardzo ładny!
Kupowałaś 2w1 czy 3w1?

Cytat:
Napisane przez regularkate Pokaż wiadomość
Zua, pytałaś mnie o prześcieradełka do Roana - na razie ryzykuję i kupuję 80-tki, jak mi przyjdą to spróbuję je założyć. Jeśli będą za krótkie, to pewnie będzie jakiś plan przerobienia tak, żeby w miarę pasowały Nie mam na razie weny szukać takich rozmiarów, żeby wszedł ten dłuższy materacyk.

My byliśmy wczoraj na weselu u kuzyna męża, powiem szczerze, że jestem zaskoczona własną wytrzymałością - byliśmy prawie do końca! Ale z tańców to delikatne, bujane, chociaż zespół rżnął dość szybko i dynamicznie Cieszę się, że poszliśmy, miło spędziliśmy czas. Żałowałabym, gdybym odmówiła tylko z powodu końcówki ciąży.

Mnie też zaczyna lekko stresować czytanie o Waszych różnych fałszywych alarmach, skurczach, bólach krzyżowych. Zaczynam podejrzliwie traktować moje własne, chociaż u mnie to już w ogóle o żadnej regularności twardnień nie mogę mówić. Zobaczymy, czy coś wytrzęsłam tę moją córkę podczas tańcowania Kilka osób z rodziny mi wczoraj mówiło, że byli naocznymi świadkami kilku pań w zaawansowanej ciąży, które po zabawie weselnej w ciągu tygodnia - dwóch jakoś tak się rozpakowały
Zazdroszczę wytrzymałości na weselu! Tez mam koleżankę która niecałe 2 tygodnie po weselu znajomych się nagle rozpakowała (kilka dni przed 38tc), ale u mnie to nie działa - byłam na weselu w drugiej połowie maja i ciągle jestem w dwupaku

Ale sprawdze jeszcze w piątek mamy wesele, ale pewnie nie wysiedzimy mega długo

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Emma piekny wózek! I kolor rowniez mi sie bardzo podoba!

Blanka dobrze ze jestes! Bryka tez piękna! Bardzo letnia!

Calutki dzien spędziliśmy w miescie obok. W koncu zdecywoalismy sie zamowic meble dziecięce w Ikea. Wszystko zostanie złożone za tydzien w sobote. Nic specjalnego biało niebieskie szafa, komoda, przewijak i łóżeczko. Ale bedzie na pierwsze lata. Skoro nie możemy miec tego co chcieliśmy. Jak sie pojawia w ofercie to moze wtedy pomyślimy o zmianie...
No i wreszcie mam tez nowy telefon ktory odbiera internet i kupiłam 6 bluzek do karmienia w H&M. No i oczywiscie jak to w Ikea znaleźliśmy mase pie rdolkow do domu i pudełek. No i lampke dla maluszka.

Kto to pisał ostatnio o bolu w okolicach spojenia łonowego. Myslalam sobie jak mozna tam czuc ból??? No wlasnie dzis sie swietnie dowiedziałam co to za ból . Chyba siła grawitacji pomogła mi sie przekonac i calutki dzien na nogach .
Gratulacje zakupu mebli wiem, że to nie są Wasze wymarzone, ale przynajmniej macie pewność że są a na wymarzone tez przyjdzie czas

Tez zawsze, ale to absolutnie zawsze kupuje pierdólki w ikea - świeczki i inne dekoracje pochłaniają mnie totalnie

Właśnie wstawiłam ciasto do piekarnika - czekoladowe z wiśniami Oby się ładnie upieklo to może jeszcze dziś będę degustować

W ogóle to dziś kupiliśmy chustę (oby nasz maluch ją polubil) i dostaliśmy w prezencie trochę rzeczy dla maluszka - pajace, czapeczki, kocyk, pieluszki muślinowe I coś czego nie widziałam u nas w sklepach - coś a la śpiworek dla maluszka ale z dziura na dole - by móc bezproblemowo zmienić pieluszkę. Wszystko cudne.

Edytowane przez ovejita
Czas edycji: 2018-06-17 o 20:47
ovejita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-17, 20:46   #2036
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. V - Prawie porodówka !

Zua powodzenia na jutro! Czekamy na wieści o Rozalce!

Ovejita, Emma No Ikea to straszny pochłaniacz pieniędzy . Nic nie potrzebujesz ale wszystko sie zawsze super wykorzysta. I tak zawsze wychodzimy z pełnym wózkiem a czasami nawet dwoma. Zreszta wystarczy spojrzeć ile tam tłumu i ile ludzie kupują. Mozna Sue za głowę złapać.

Ovejita ciasto brzmi przepysznie!

Dziewczęta oznajmiam wszem i wobec ze jutro ostatni dzien pracuje . Pojutrze juz laba i bede robiła co chce i odpoczywała kiedy tylko bedzie mi sie chciało. Rany marze o tym juz od dawna. Kręgosłup mi wysiada od siedzenia za biurkiem, nogi puchną, skupic Sue na niczym juz nie moge. Teraz mam juz w nosie prace...
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-17, 20:47   #2037
xxxbursztynekxxx
Zadomowienie
 
Avatar xxxbursztynekxxx
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 278
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. V - Prawie porodówka !

Hej dziewczyny,
i weekend się skończył . Nic szczególnego nie robiłam przez dwa dni. Dziś wybraliśmy się na food tracki ale nic nie wybraliśmy i koniec końców wylądowaliśmy u chińczyka na obiedzie, potem spacer nad jeziorkiem i wizyta mojej siostry.

Gratuluję super wózków

Monya idziesz jak burza z wyprawką, cieszę się

Karolina fajnie że udało się z mebelkami, może nie wasze wymarzone ale zawsze coś, przynajmniej się coś ruszyło.
Mam nadzieję że ten ból spojenia nie będzie u ciebie długotrwały bo to nic przyjemnego. Jak odpoczniesz to powinno przejść

Regular ale kondycja

Dziewczyny u mnie pojawiają się od wczoraj już coraz mocniejsze skurcze przepowiadające, nie są regularne więc biorę je na spokojnie ale stają się coraz bardziej bolesne, promieniują do krzyża. Jutro wizyta i się okaże czy coś się tam więcej ruszyło.

Jak nie wyląduje na porodówce to od jutra szykuję się na mega porządki (na ile moje bóle krocza mi pozwolą), niech się teraz dzieje co chce, mogę rodzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxbursztynekxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-17, 20:48   #2038
pozytywnaj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 001
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. V - Prawie porodówka !

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Zua powodzenia na jutro! Czekamy na wieści o Rozalce!

Ovejita, Emma No Ikea to straszny pochłaniacz pieniędzy . Nic nie potrzebujesz ale wszystko sie zawsze super wykorzysta. I tak zawsze wychodzimy z pełnym wózkiem a czasami nawet dwoma. Zreszta wystarczy spojrzeć ile tam tłumu i ile ludzie kupują. Mozna Sue za głowę złapać.

Ovejita ciasto brzmi przepysznie!

Dziewczęta oznajmiam wszem i wobec ze jutro ostatni dzien pracuje . Pojutrze juz laba i bede robiła co chce i odpoczywała kiedy tylko bedzie mi sie chciało. Rany marze o tym juz od dawna. Kręgosłup mi wysiada od siedzenia za biurkiem, nogi puchną, skupic Sue na niczym juz nie moge. Teraz mam juz w nosie prace...
ja Ciebie i tak podziwiam.

Blanka super wózek.

Sama bym potańczyła na weselu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pozytywnaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-17, 20:49   #2039
xxxbursztynekxxx
Zadomowienie
 
Avatar xxxbursztynekxxx
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 278
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. V - Prawie porodówka !

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Zua powodzenia na jutro! Czekamy na wieści o Rozalce!

Ovejita, Emma No Ikea to straszny pochłaniacz pieniędzy . Nic nie potrzebujesz ale wszystko sie zawsze super wykorzysta. I tak zawsze wychodzimy z pełnym wózkiem a czasami nawet dwoma. Zreszta wystarczy spojrzeć ile tam tłumu i ile ludzie kupują. Mozna Sue za głowę złapać.

Ovejita ciasto brzmi przepysznie!

Dziewczęta oznajmiam wszem i wobec ze jutro ostatni dzien pracuje . Pojutrze juz laba i bede robiła co chce i odpoczywała kiedy tylko bedzie mi sie chciało. Rany marze o tym juz od dawna. Kręgosłup mi wysiada od siedzenia za biurkiem, nogi puchną, skupic Sue na niczym juz nie moge. Teraz mam juz w nosie prace...
O w końcu odpoczniesz podziwiam cię że tak długo pracowałaś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxbursztynekxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-17, 20:52   #2040
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14 694
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. V - Prawie porodówka !

Dzięki dziewczyny za miłe słowa co do wózka
Jestem w nim zakochana
Cytat:
Napisane przez zUa_tysica Pokaż wiadomość
Blanka wozek jest śliczny ! Dostaliscie go od ręki ?
Regular jak przetestujesz przescieradlo to daj znac
Widzę, że dzisiaj względny spokoj u nas na forum my milo spędziliśmy czas, ale mąż był bardzo zmeczony. Jak na wieczór dojechalismy do teściów, to padl ma hustawce i spal ponad godzinkę potem zebral mi wiadro czereśni więc mam co jeść ogolnie byliśmy na obiedzie ze znajomymi, a potem pozwolilam sobie na lody - niestety cukier zaszalal do 150 po godzince, więc to by bylo ma tyle z szaleństw. Jestem ciekawa jak tam waga Małej, jutro sie dowiem. Staram sie na prawde pilniwac cukru i nie jem szaleństw, wiec mam nadzieję, że nie jest źle....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, sama w to nie wierzyłam
Cytat:
Napisane przez ovejita Pokaż wiadomość
Jeszcze raz gratulacje wózka
Bardzo ładny!
Kupowałaś 2w1 czy 3w1?


Zazdroszczę wytrzymałości na weselu! Tez mam koleżankę która niecałe 2 tygodnie po weselu znajomych się nagle rozpakowała (kilka dni przed 38tc), ale u mnie to nie działa - byłam na weselu w drugiej połowie maja i ciągle jestem w dwupaku

Ale sprawdze jeszcze w piątek mamy wesele, ale pewnie nie wysiedzimy mega długo


Gratulacje zakupu mebli wiem, że to nie są Wasze wymarzone, ale przynajmniej macie pewność że są a na wymarzone tez przyjdzie czas

Tez zawsze, ale to absolutnie zawsze kupuje pierdólki w ikea - świeczki i inne dekoracje pochłaniają mnie totalnie

Właśnie wstawiłam ciasto do piekarnika - czekoladowe z wiśniami Oby się ładnie upieklo to może jeszcze dziś będę degustować

W ogóle to dziś kupiliśmy chustę (oby nasz maluch ją polubil) i dostaliśmy w prezencie trochę rzeczy dla maluszka - pajace, czapeczki, kocyk, pieluszki muślinowe I coś czego nie widziałam u nas w sklepach - coś a la śpiworek dla maluszka ale z dziura na dole - by móc bezproblemowo zmienić pieluszkę. Wszystko cudne.
3w1

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez emma90 Pokaż wiadomość
super kolory
jak się dzisiaj czujesz? już jest lepiej?



podziwiam, że miałaś siłę tańczyć ja mogę chodzić, ale na taniec do późnych godzin nocnych się nie piszę sił mi brak
i super, że się wybraliście. Nie ma co się zamykać w domu na te ostatnie tygodnie w dwupaku, chyba, że oczywiście z powodu bólu czy innych nie mamy wyboru..



najważniejsze, że mebelki wybrane ikea nie jest taka zła i też tak mam, że nie dość, że się w niej najem za trzech to jeszcze nakupuję świeczek czy innych bibelotów, które wcale nie były takie niezbędne
Dzisiaj nawet nawet, czasem się brzuch postawi, jedynie pod lewym zebrem na boku mega mnie boli i promieniuje w plecy..
Myslalam, że w samochodzie oszaleje dziś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-01 19:14:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.