odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;) - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-24, 11:35   #4621
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Agus-dzięki wygladacie przepięknie z córką
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 11:40   #4622
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Pokaż wiadomość
LyraBea a można prosić o przepis na ten tort ?
Bardzo proszę. Przepis w załącznikach.
A tak mi ostatecznie wyszedł



Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1929.jpg (97,9 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1930.jpg (102,1 KB, 13 załadowań)
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 11:46   #4623
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cytat:
Napisane przez basia_ww Pokaż wiadomość
Lyrcia brawo za Ori i gratulacje, powinnaś być dumna bo masz z kogo
fajnie że potrafisz zmobilizować się i wrócić na diabelską drogę, ja od wczoraj mały spadek ale jeszcze troszeczkę brakuję.
Tak. Jestem z córy dumna. Zwłaszcza, że był moment, że chciala sie poddać, ale jej nie pozwoliłam.
Cytat:
Napisane przez aga_74 Pokaż wiadomość
Bardzo dużo pisałyście... trochę mnie prezerosły nie które sprawy... wtedy siedzę cicho, ale już ok Milenko wielki szacun naprawdę pięknie lecisz z wagi. Beatko dzięki trochę odpuściłam ten tydzień jakaś deprecha mnie dopadła po pierwsze syndrom pustego gniazda a po drugie odkładałam wizytę u lekarza na...po weselu i nie ukrywam, że się bałam ale byłam wczoraj i trochę mnie uspokoił
Tak myślałam, że Cię lekko przytkało po ślubie córki. Śliczna z niej dziewczyna. Obie na zdjęciu wyglądacie zjawiskowo. Zazdroszczę córce idealnego noska To nie znaczy, że Twój mniej ładny Aguś
Dobrze, że ogarnęłaś zaległe sprawy. Mam identycznie, że zwlekam, męczę się, nie mogę spać po nocy zamiast zrobić co należy i mieć z głowy. Głupia ja.
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 14:41   #4624
aga_74
Rozeznanie
 
Avatar aga_74
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 882
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość
Muszę się pochwalić. Wczoraj moja Ori zdawała na magisterskie na ASP, na Grafikę i się dostała! Jestem dumna mama swojej córci
Beatko Twoja córcia zawsze dobrze sie uczyła i z tego co pamiętam utalentowana zresztą ma po kim Gratulacje
Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość
Tak myślałam, że Cię lekko przytkało po ślubie córki. Śliczna z niej dziewczyna. Obie na zdjęciu wyglądacie zjawiskowo. Zazdroszczę córce idealnego noska To nie znaczy, że Twój mniej ładny Aguś
Dobrze, że ogarnęłaś zaległe sprawy. Mam identycznie, że zwlekam, męczę się, nie mogę spać po nocy zamiast zrobić co należy i mieć z głowy. Głupia ja.
dzięki Beatko moja Kasia ma kompleksy więc jej przekażę to sie ucieszy a mój nos daleki od ideału ale mi nie przeszkadza... mam lekki garbek jak to mój mówi, że mam nos papuzi Przytkało mnie i to nieźle... całe szczęście, że mieszka na sąsiedniej ulicy.
A torcik cudo jak zawsze dopracowany ... idealny

Edytowane przez aga_74
Czas edycji: 2018-06-24 o 14:42
aga_74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 15:01   #4625
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

To powinno być zabronione wrzucać takie cuda
Beatka piękny tort.Na pewno pyszny.
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 15:41   #4626
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Lyrcia- piękny tort , jak zawsze zresztą
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 21:10   #4627
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Lyrcia cudo jak wszystko co wychodzi spod Twoich rąk.
Babeczek twoich aż żal było jeść -takie cudeńka
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-24, 22:14   #4628
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

No i mamy po zawodach czyli polacy do domu , nagraliśmy się... co prawda oglądnęłam jakieś 3 minuty meczu ale słyszałam jak sąsiedzi klnęli Jakoś mnie nie dziwi że dla nas już posprzątane choć nie siedzę w temacie za bardzo.Za to oglądnęlam sobie na Kulturze "Ziarno Prawdy"
Zastanawiałam się skąd u mnie takie wzdęcia, brzuch jak 9 mc a to @ przecież jutro powinna mnie nawiedzić.Zapomniałam o tym zupełnie , napuchłam jak bania.Po tygodniu przytyłam kilogram ale wliczam w to też gromadzenie wody przed wspomnianą @.
Z tego wszystkiego taki gamoń ze mnie że kupiłam sobie bilet do domu rodzinnego na dziś zamiast na jutro, dobrze że mnie coś tknęlo i zobaczyłam to dziś, szkoda że już za późno na wymianę było bądź rezygnację bo już minął termin ale przynajmniej durnia z siebie jutro w pociągu nie zrobię Eh, skleroza jakaś czy coś.
Na jutro w planach menu- warzywa z wieśniakiem na śniadanie (ogórek ,pomidor, rzodkiewka, szczypior,sałata) + sok z wiśni, jabłek , szpinaku i grapefruita.
Na drogę biorę sok z jabłka bo muszę je zutylizować jakoś.
W domu będę mieć już swoją fasolkę szparagową z młodymi ziemniaczkami również swoimi.
A potem się zobaczy.Byleby nie ulegać pokusom i będzie ok.
Miłej nocki
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-25, 06:46   #4629
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Basiu- wszystkiego najlepszego z okazji (18stych) Urodzin!!!!


__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-25, 08:00   #4630
Malinka_Malinka
Zadomowienie
 
Avatar Malinka_Malinka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 352
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Agusia wszystko będzie dobrze, nie martw się na zapas, poczekaj na wyniki badań.

Agusiu czy dla mnie też byłaby możliwość obejrzenia zdjęć ???

Jak czytam o Waszych wyczynach basenowych to zazdroszczę, ja niestety nie umiem dobrze pływać, powiedzmy że utrzymuję się na wodzie.

Milennka03 zdrówka życzę, aby cię jednak nie rozłożyło choróbsko.

LyraBea dziękuje za przepis, tort EXTRA. Masz zdolności kobieto !!! tylko pozazdrościć.
__________________



Malinka_Malinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-25, 08:35   #4631
Stylowa1
Rozeznanie
 
Avatar Stylowa1
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 502
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Witajcie... Uffff przeczytałam zaległości, rzeczywiście ruch jak pod pierzyną...
Lyrcia tort przepiękny!!!
Ja też nie potrafię pływać, boje się. Do wody wchodzę do pasa. Kiedyś się topilam może dlatego mam uraz.
Wczoraj miałam fajny dzień. Byli dzieciaki z wnuczka. Ma już pół roku, ale ten czas zasuwa.

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------

Aguś też bym chętnie obejrzała twoje zdjecia

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Aguś też bym chętnie obejrzała twoje zdjecia
Stylowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-25, 08:58   #4632
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Basiu- wszystkiego najlepszego z okazji (18stych) Urodzin!!!!


Kochana dziękuję za pamięć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-25, 09:53   #4633
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cześć Dziewczyny.
Pogoda się popsuła, ale czemu mnie to nie martwi? Uwielbiam ciepełko, słoneczko i lato, ale już za sucho, za gorąco, za męcząco było. Teraz niby załamanie pogody, ale jest czym oddychać i dla mnie nadal ciepło (chodzę ubrana jak w upały tyle , że teraz mi komfortowo).


Dzięki za miłe słowa w temacie tortu


Milennko, no roztargniona jesteś Jak można się pomylić i ze złą datą bilet kupić ...I co, strata kasy czy można odzyskać chociaż część?


Jak pisałam, jestem niemeczowa, ale że szef Zaprosił na wspólne oglądanie przy piwku i nugetsach, to wsiadłam wieczorem na rower i pojechałam się integrować. No i staram się dla mojego TŻ Z każdą minutą , widząc jak źle nasi grają rozmyślałam o moim Facecie i tak mi go szkoda było Biedni ci nasi kibice polscy
Basiu, Milennka pamiętała o Twoich urodzinkach, dzięki temu i my się dowiedziałyśmy.



Basiu,

wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, planów , ale przede wszystkim zdrówka


Chyba zaczynam wpadać w rozwiązłość obyczajów. Tak fajnie schudłam, chcialam jeszcze te 1,5kg no le przestaję się pilnować
Ja już pominę to piwo, które wpada co wieczór, ale wczoraj nugetsy, wcześniej pół kilo bobu, w pracy kanapkę z bekonem sobie kupiłam. I kubeczek paluszkow, które zostały z imprezy bezwiednie zjadłam
No to dziś sobie zapodałam do pracy twaróg kilimek i 6 jaj. To za karę. Piwa w domu nie mam i mam zamiar wieczór o suchym pysku przetrwać. Nie ruszałam piwa przez rok i dłużej a teraz mnie naszło i bym żłopała bez umiaru Waga jeszcze spokojna, ale jak dalej tak będę postępować to znając mój organizm zacznie rosnąć. Nie mogę do tego dopuścić. 5 dni do końca wyzwania by 65,9kg zobaczyć. Poddalam się. Nie zdołałam osiągnąć wyniku. A już tak blisko byłam. Zła na siebie jestem
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-25, 10:45   #4634
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Lyrcia walcz nie odpuszczaj tak niewiele Ci brakuje.

Ja dziś 66,1 z ale zjadłam ciasto - pyszne (swojej roboty ) wiec jutro zapewne plus będzie.

Kochana dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-25, 13:28   #4635
Malinka_Malinka
Zadomowienie
 
Avatar Malinka_Malinka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 352
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Dołączam się


Basiu wszystkiego najlepszego
Samych sukcesów, a w szczególności w dążeniu do własnych celów



__________________




Edytowane przez Malinka_Malinka
Czas edycji: 2018-06-25 o 13:30
Malinka_Malinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-25, 15:28   #4636
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Basiu-dziś Twoje święto więc ciacho dziś idzie w cycki nie w dupeczke czy brzuch jedz na zdrowie
Lyrcia-no niestety za późno się skapnelam -miałam jechać o 9.30-a dopiero wieczorem zobaczyłam że nie ten dzień więc po ptokach. Nie był to pierwszy raz jak tak już zrobiłam -rok temu jak jechaliśmy nad morze to kupiłam bilety na dzień wcześniej a nie mogliśmy jechać wcześniej na szczęście zdążyłam przebukowac .Cala ja
Ja już u mamy-pokus jak zwykle duzo-ale jestem dzielna choć mama robi właśnie drożdżowe z wiśniami które jej przywiozlam bo nie miałam już co z nimi zrobić. Ale dam radę.Na obiad zupa jarzynowa z własnych warzywek z ogródka a na kolację będzie fasolka szparagowa-też wlasna-obrodzila w tym roku pięknie.
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-25, 16:10   #4637
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)


Basiu spełnienia marzeń
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-25, 16:25   #4638
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Kochane ślicznie dziękuję za życzenia

Milenko jeśli jest tak jak mówisz to pozwoliłam sobie jeszcze na kawałek tortu. Ale nie zjadłam dziś obiadu teraz gotuje fasolkę i bedzie z jajkiem.
No to nieźle się zakręciłaś. Najważniejsze że zorientowałaś się wcześnie a nie jutro w pociągu.

Jeśli mąż nie zatrzyma mnie w domu to idę to spalić na fitness i bieżnie - bo dziś znów waga była ładna - to co by jej nie drażnić by nie wygłupiała się z wzrostami.

Za to w pracy cały dzień miałam jakiś zakręcony - niewiele zrobiłam - ale dziś mi wolno - za to do piątku muszę się zmobilizować na maxa, co by spokojnie odpocząć.

Miłego popołudnia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-25, 17:47   #4639
Stylowa1
Rozeznanie
 
Avatar Stylowa1
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 502
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Basiu przyjmij i ode mnie najserdeczniejsze życzenia
Racja , dziś możesz sobie pofolgować z jedzeniem
Stylowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-25, 20:14   #4640
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Stylowa dziękuję bardzo

Wiesz jak jest z tym folgowaniem - kawałeczek ciasta a potem lawina niedozwolonych rzeczy

Step zaliczony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 09:41   #4641
Malinka_Malinka
Zadomowienie
 
Avatar Malinka_Malinka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 352
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Dlaczego musi być tak, że to co dobre słodkie, pachnące to kaloryczne i od razu masa w górę.
A to co bez wyrazu, lub zwyczajnie niesmaczne jest zdrowe i źródłem witamin.


Dlaczego nie chudniemy od tortów, ciast, ciasteczek, lodów, deserów, owoców.
Zaś nie przybieramy na wadze od sałaty, cebuli, czosnku, chili. Nie twierdzę, że ich nie lubię po prostu nie da się jeść w dużych ilościach.
__________________



Malinka_Malinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 10:36   #4642
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Basiu-dziś Twoje święto więc ciacho dziś idzie w cycki nie w dupeczke czy brzuch jedz na zdrowie
Lyrcia-no niestety za późno się skapnelam -miałam jechać o 9.30-a dopiero wieczorem zobaczyłam że nie ten dzień więc po ptokach. Nie był to pierwszy raz jak tak już zrobiłam -rok temu jak jechaliśmy nad morze to kupiłam bilety na dzień wcześniej a nie mogliśmy jechać wcześniej na szczęście zdążyłam przebukowac .Cala ja
Ja już u mamy-pokus jak zwykle duzo-ale jestem dzielna choć mama robi właśnie drożdżowe z wiśniami które jej przywiozlam bo nie miałam już co z nimi zrobić. Ale dam radę.Na obiad zupa jarzynowa z własnych warzywek z ogródka a na kolację będzie fasolka szparagowa-też wlasna-obrodzila w tym roku pięknie.
Ale masz tam u swojej mamci dobrze. Zawsze jak opisujesz przyjazdy do domu rozinnego to aż chce się tam pojechać i spedzić wakacje Twoja mama ciagle cos dobrego pichci, gotuje. Nie dziwię Ci się, że jeździsz z obawami o swoją silną wolę.


Cytat:
Napisane przez basia_ww Pokaż wiadomość
Lyrcia walcz nie odpuszczaj tak niewiele Ci brakuje.

Ja dziś 66,1 z ale zjadłam ciasto - pyszne (swojej roboty ) wiec jutro zapewne plus będzie.

Kochana dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No niby niewiele mi brakuje, ale kompletnie przestałam panować nad silną wolą. Wczoraj specjalnie przygotowałam sobie do pracy posiłek białkowy i przez cały dzień trzymałam się diety. Wróciłam do domu z postanowieniem zjedzenia twarożku i co? Córcia mnie w progu wita informacją o tym, że przygotowała pyszne tortelini w sosie serowym...No jak żyć???? Zjadłam ze smakiem i to większą porcję niż w zasadzie mogłabym. Jeszcze talerz wylizałam A potem słabo się poczułam i położyłam sie na godzinę spać....Kalorie pięknie utrwalone A dziś na wadze ujrzałam piękne 68kg! (sic!)

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Pokaż wiadomość
Dlaczego musi być tak, że to co dobre słodkie, pachnące to kaloryczne i od razu masa w górę.
A to co bez wyrazu, lub zwyczajnie niesmaczne jest zdrowe i źródłem witamin.
Dlaczego nie chudniemy od tortów, ciast, ciasteczek, lodów, deserów, owoców.
Zaś nie przybieramy na wadze od sałaty, cebuli, czosnku, chili. Nie twierdzę, że ich nie lubię po prostu nie da się jeść w dużych ilościach.
E tam, ja to bym mogła cebulę jeść talerzami, ale taką podsmażoną na masełku hahahahaha.


A w ogóle ostatnio zdarzyło mi się po latach pójść drugi raz do lekarza ogólnego. Wcześniej poszłam bo sie rozchorowałam i przy okazji wyszło, że mam ciśnienie takie, że w kosmos odlecę. No to wyzdrowiałam i poszłam do lekarki coś z tym ciśnieniem zrobić. Zaczęłam brać tabletki i nie powiem, nie czuję się po nich za dobrze. Musze przez to przebrnąć, organizm ponoć potrzebuje czasu by się uspokoić. Przy moim 180/110 to trochę ma do uspokajania :/

Wczoraj po zjedzeniu tortelini zamiast się podnieść jak to po jedzeniu nagle mi siadło i miałam 105/74 Jak widać mam okropne wahania. I po co mi było się badać. Najlepiej się żyje w błogiej nieświadomości. Pomna jednak tego, co się stało z moim Arturem postanowiłam przestać lekceważyć symptomy i zacząć leczyć.
Od jutra przede mną 4 dni wolnego. Prawie urlop Uzbierało się z miesiaca. Jednego dnia podjadę do pracy poudawać, że się interesuję swoim klubem a tak mam zamiar ten czas spędzić w moim ostatnio ulubionym towarzystwie
Miłego dnia

Edytowane przez LyraBea
Czas edycji: 2018-06-26 o 10:46
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 12:45   #4643
Malinka_Malinka
Zadomowienie
 
Avatar Malinka_Malinka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 352
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość
E tam, ja to bym mogła cebulę jeść talerzami, ale taką podsmażoną na masełku hahahahaha.

Fakt, masz rację a jeszcze wbić do niej jajeczko, mniam
__________________



Malinka_Malinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 13:14   #4644
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Witki babeczki

Basiu spoznione najlepsze zyczenia

Beata jak ja bym chciala zobaczyc 68 na wadze... poki co rano zobaczylam 72 i sie zalamalam...zebym chociaz zgrzeszyla albo pozarla cos niwzdrowego.... ale wlasnie nie, pilnuje sie a tu taki zonk...

I do tego zaczelo lac i jest jakos depresyjno- jesiennie.....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 13:38   #4645
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Lyrcia-to fakt-fajnie tu mam ale wytrzymać dietetyczne nie jest lekko póki co daje radę choć dziś wzięłam chrzesnice i mame na lody-takie rzemieślnicze -pyszne -to moje drugie lody w tym roku więc nie jest zle.Oparlam się dużej porcji tak ze jakis plus jest
Na obiad mam prawdziwki z makaronem shirataki-właśnie je duszę z cebulką i do tego sos na bazie jogurtu -może nie będę mieć rewolucji po nim.Na kolację zas fasolka i może garść malin .Na razie ciągle 6 z przodu ale walczę o to by z powrotem 5bylo .Póki co @w natarciu i leb mi pęka -zatoki dały zaś znać o sobie po ostatnim zmarznieciu
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo


Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: 2018-06-26 o 13:57
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 09:57   #4646
Malinka_Malinka
Zadomowienie
 
Avatar Malinka_Malinka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 352
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

SovaEvree niestety moja waga również nie chce wskazać takiego wyniku jakbym sobie życzyła. Dlatego życzę powodzenia w walce ze wskazaniami wagowymi.


Milennka zazdroszczę tych smacznych i urozmaiconych jadłospisów. Powinnaś napisać książkę kucharską.
__________________



Malinka_Malinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 10:34   #4647
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Malinka-nie zartuj ja gotuje prosto i szybko-dziś też obiad będzie wyciągu 15minut -makaron shirataki ze szpinakiem (swoim)czosnkiem i feta.Roboty z tym tyle co nic a pyszne.
U mnie porządne 5na przodzie -to dla mnie wielka radość i osiągnięcie biorąc pod uwagę pokusy i sam fakt urlopu.Dziś będę robiła Brownie z fasoli-mam ksylitol więc będzie zdrowiej.
Za to jutro będę grzeszyc bo będzie i gin i tłusta domowa pizza....idę w gości ....no trudno -raz nie zawsze.
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 11:07   #4648
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Milenka juz dawno mialam zapytac..co to za makaron shirataki? Mozesz podrzucic linka do takiego?

Ja sie dzielnie trzymam drugi dzien na sb.... chociaz z 10dni zeby na I fazie wytrwac to bedzie dobrze... 2tyg to by bylo super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 11:24   #4649
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Asiu-proszę bardzo
https://kuchnia.wp.pl/makaron-shirat...4630575125633g

Jest bez kalorii w zasadzie i smaku dzięki czemu można jesc go bez ograniczeń -na allegro spory jego wybór.Stacjonarnie też idzie kupić ale drożej -w Auchan został np ino w kształcie ryżu -jak był spaghetti w dobrej cenie przez jakiś czas to wykupilam wszystko
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 13:22   #4650
Malinka_Malinka
Zadomowienie
 
Avatar Malinka_Malinka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 352
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Milennka03 z jakiej strony kupujesz na allegro, masz już sprawdzonego dostawcę ?
__________________



Malinka_Malinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-24 09:26:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:30.