kawalerski... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-20, 23:01   #61
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: kawalerski...

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
A to ze zdrady na kawalerskich zdarzaja sie dosc czesto to nie bajka niestety... I wcale nie jest to na ogół paintball/zeglowanie. wsrod moich znajomych to tak pół na pół.
Z tym, że tutaj odległość akurat nie jest czynnikiem. Może iść na imprezę do mieszkania kumpla oddalonego o 2 km, o północy kumpel zamawia kilka dyskretnych pań i tyle. Wersja luksus - impreza w hotelu, też na miejscu, sama sytuacja. Raczej z prostytutkami się nie chadza po ulicy w biały dzień, więc jeśli facet chciałby wykręcić jakiś paskudny numer lokalnie, to mógłby.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 23:32   #62
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: kawalerski...

Dla mnie tez taki wyjazd jest słaby...
Głupio byłoby mi imprezowac na panieńskim na maksa z myślą że mój przyszły mąż nie może i musi zamulac w domu. Wolałabym mu dotrzymać towarzystwa.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 07:53   #63
kotissska
Rozeznanie
 
Avatar kotissska
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 770
Dot.: kawalerski...

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
nie wyjaśniła więc się zapytałam po co kumple z którymi on nawet nie utrzymuje szczególnie kontaktu bo siedzi w domu i gotuje nagle tak silnie dbają o stopien wyrafinowania jego rozrywki.
Bo może to jedyna oficjalna okazja, żeby choćby razem wypić. Swoją drogą to chyba autorka nie zna kolegów i to ona nie utrzymuje kontaktu. Nikt nie powiedział, że on tam pójdzie w tango.

Przewrażliwione jesteście kobietki niektore... Jak mi źle, niedobrze i nie mogę nigdzie się ruszyć, to najlepiej żeby nikt nigdzie nie wychodził, nawet na własny kawalerski.

---------- Dopisano o 07:53 ---------- Poprzedni post napisano o 07:52 ----------

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
A to ze zdrady na kawalerskich zdarzaja sie dosc czesto to nie bajka niestety... I wcale nie jest to na ogół paintball/zeglowanie. wsrod moich znajomych to tak pół na pół.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To niestety jakich się mężczyzn się wybiera, takich ma i takie są potem kawalerskie
kotissska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 08:12   #64
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: kawalerski...

Kotissska szkoda ze to sie czesto okazuje dopiero na tychze kawalerskich, a z uwagi na bliska date slubu potem sytuacja jest naprawde trudna i to nie jest takie zwykle rozstanie.

Wedlug mnie koncowka ciazy jest dosc wyjatkowym stanem i facet powinien byc przygotowany na pomoc kobiecie/asystowanie przy porodzie.

Tylko ja bym powiedziala od razu zeby wybil to.sobie z glowy a autorka ma ewidentne z tym problem.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.


Edytowane przez ciri15
Czas edycji: 2018-06-21 o 08:18
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 08:18   #65
kotissska
Rozeznanie
 
Avatar kotissska
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 770
Dot.: kawalerski...

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Kotissska szkoda ze to sie czesto okazuje dopiero na tychze kawalerskich, a z uwagi na bliska date slubu potem sytuacja jest naprawde trudna i to nie jest takie zwykle rozstanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Równie tyle samo zdarza się zdrad na panieńskich.

Nie wiem, ja w tej sytuacji nie dokładałabym sobie nerwów zastanawianiem się co facet zrobi na kawalerskim, jak ma do tego ciągoty do zrobi w innej sytuacji, nie ma sensu zabraniać. Zrozumiałabym że chce mieć kawalerski, że jakoś inaczej go przeżyć i źle bym się czuła gdyby przeze mnie rezygnował z tego. Kwestia zaufania i nie skupiania się tylko na sobie.

Gdyby to facet napisał, że jest np.przykuty do łóżka a dziewczyna chce jechać na ostatnią wolną imprezę, na panieński to jestem pewna, że odpowiedzi byłyby zdecydowanie inne i wszelkie obiekcje ze strony faceta, jak ona tak może spotkałyby się z co najmniej ostrą krytyką
kotissska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 09:03   #66
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: kawalerski...

Ja akurat nie panikowałabym jeśli chodzi o zdradę. To może zrobić wszędzie, jeśli tylko chce. Bardziej miałabym problem z 8 miesiącem zagrożonej ciąży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 09:14   #67
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 145
Dot.: kawalerski...

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Kotissska szkoda ze to sie czesto okazuje dopiero na tychze kawalerskich, a z uwagi na bliska date slubu potem sytuacja jest naprawde trudna i to nie jest takie zwykle rozstanie.

Wedlug mnie koncowka ciazy jest dosc wyjatkowym stanem i facet powinien byc przygotowany na pomoc kobiecie/asystowanie przy porodzie.
Jeszcze kwestia tego, że jeżeli w trakcie autorka zacznie rodzić, to byłoby miło, gdyby facet mógł szybko dojechać.

Nie jestem jakaś kontrolująca, gdyby to był wyjazd z pracy/szkolenie - jasne.

Ale jednak zostawiać partnerkę w 8 miesiącu ciąży, która nie przebiega idealnie, żeby popić z kolegami na drugim końcu kraju jest słabe, o ile nie mieszkasz w Watykanie.

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Napisane przez kotissska Pokaż wiadomość
Gdyby to facet napisał, że jest np.przykuty do łóżka a dziewczyna chce jechać na ostatnią wolną imprezę, na panieński to jestem pewna, że odpowiedzi byłyby zdecydowanie inne i wszelkie obiekcje ze strony faceta, jak ona tak może spotkałyby się z co najmniej ostrą krytyką
Nie. Zależy też jeszcze z jakiego powodu.

Złamana noga - a spoko, co się może stać.

Ja bym i tak darowała sobie pewnie panieński, ale rozumiem, że ktoś nie.

Ale gdybym kiedyś chciała dziecko z partnerką i ona by je rodziła, to nie wyobrażam sobie zostawić ją pod koniec ciąży, kiedy może tylko leżeć, bo to też moje dziecko, gdybym się na nie zdecydowała. I jak pisałam - może się coś zdarzyć, poronienie, wczesny poród, a facet nie ma teleportera.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-21, 09:34   #68
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: kawalerski...

Też nie rozumiem kawalerskiego na drugim końcu Polski w sytuacji, gdy narzeczona jest w 8 miesiącu zagrożonej ciąży.

Ja bym się zdrady nie obawiała, bardziej jakiegoś wypadku po alkoholu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 09:38   #69
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: kawalerski...

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
No ale może właśnie o to chodzi, facet siedzi cały czas i na wyjątkową okazję chce się wyrwać. Nie wiemy, gdzie jedzie i po co. Raczej ludzie nie jadą na drugi koniec Polski żeby siedzieć w barze. Jeśli np. jedzie na jeziora wynająć z kumplami żaglówkę, czy nad morze, czy do Zakopanego - do jakiejś atrakcji - to ja tu nie widzę kombinatorstwa.
Dlatego ja nie rozumiem mentalnosci "zbyt krotkiej smyczy" na codzien i takich facetow co nie maja zadnych kolegow i siedza nom stop w domu.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 09:53   #70
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: kawalerski...

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Też nie rozumiem kawalerskiego na drugim końcu Polski w sytuacji, gdy narzeczona jest w 8 miesiącu zagrożonej ciąży.

Ja bym się zdrady nie obawiała, bardziej jakiegoś wypadku po alkoholu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Autorka w sumie nie skonkretyzowala na czym polegaja jej obawy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 10:26   #71
kotissska
Rozeznanie
 
Avatar kotissska
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 770
Dot.: kawalerski...

Problematyczna ciąża z zaleceniem leżenia nie brzmi jeszcze jak koniec świata
Ale skoro nawet, to jej ruszanie się na własny ślub jest ok, a nie dodające jej żadnego wysiłku jego ruszenie się na kawalerski już jest niefajne. Skoro jest taka obawa i niebezpieczeństwo, to nawet sam ślub może być zagrożeniem, przecież lepiej leżeć oboje w domu.

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Dlatego ja nie rozumiem mentalnosci "zbyt krotkiej smyczy" na codzien i takich facetow co nie maja zadnych kolegow i siedza nom stop w domu.
I raz chcą chłopa wyrwać ostatni raz, bo widać że tu mocno ścisły układ i facet nie ma jak się ruszyć to też nie bardzo jest jak, bo są rozkminy czy wymagać zmiany planów...
Już nawet nie chodzi o samą ciążę.
kotissska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-21, 10:31   #72
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: kawalerski...

A to tez nie wiadomo, czy kwestia "krotkiej smyczy". Napisala ze facet duzo pracuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 10:33   #73
kotissska
Rozeznanie
 
Avatar kotissska
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 770
Dot.: kawalerski...

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
A to tez nie wiadomo, czy kwestia "krotkiej smyczy". Napisala ze facet duzo pracuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dużo pracy, mało kontaktów z kolegami, ciągłe siedzenie ze swoją kobietą. Niestety, ale to prędzej czy później tak walnie w skutkach, że się dopiero autorka nie połapie, tym bardziej przekonuję się że kawalerski to może mu tylko dobrze zrobić.
kotissska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 10:34   #74
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: kawalerski...

Facet może nie lubi balowac z kumplami. Może woli pracować a potem spędzać czas w domu o zgrozo. I może to nie ma nic wspólnego z jakimś ścisłym ukladem, z którego trzeba to wyrywać siłą. Może to nawet lubi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 12:00   #75
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: kawalerski...

Cytat:
Napisane przez kotissska Pokaż wiadomość
Dużo pracy, mało kontaktów z kolegami, ciągłe siedzenie ze swoją kobietą. Niestety, ale to prędzej czy później tak walnie w skutkach, że się dopiero autorka nie połapie, tym bardziej przekonuję się że kawalerski to może mu tylko dobrze zrobić.
Znasz go lepiej niz sama autorka, brawo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Minna Pokaż wiadomość
Facet może nie lubi balowac z kumplami. Może woli pracować a potem spędzać czas w domu o zgrozo. I może to nie ma nic wspólnego z jakimś ścisłym ukladem, z którego trzeba to wyrywać siłą. Może to nawet lubi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Igzakli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 12:07   #76
kotissska
Rozeznanie
 
Avatar kotissska
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 770
Dot.: kawalerski...

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Znasz go lepiej niz sama autorka, brawo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Igzakli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak jak i cała reszta i samą autorkę. Więc komentarz bez sensu. Brawo
Prawda boli, mnóstwo jest takich przypadków że w końcu gdzieś to się odbije echem.
kotissska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 12:13   #77
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: kawalerski...

Cytat:
Napisane przez kotissska Pokaż wiadomość
Tak jak i cała reszta i samą autorkę. Więc komentarz bez sensu. Brawo
Prawda boli, mnóstwo jest takich przypadków że w końcu gdzieś to się odbije echem.
Mnostwo jest facetow i kobiet, ktorym to nie przeszkadza. Taka prawda.

No to przynajmniej w jednym sie zgadzamy. Wszyscy tu nadinterpretuja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 16:04   #78
3d8bff70f80d7c90d7fb1886fcde1de8ca56be25_65a543ff917fd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 555
Dot.: kawalerski...

Treść usunięta

Edytowane przez 3d8bff70f80d7c90d7fb1886fcde1de8ca56be25_65a543ff917fd
Czas edycji: 2018-06-21 o 16:06
3d8bff70f80d7c90d7fb1886fcde1de8ca56be25_65a543ff917fd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 07:45   #79
kotissska
Rozeznanie
 
Avatar kotissska
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 770
Dot.: kawalerski...

[1=3d8bff70f80d7c90d7fb188 6fcde1de8ca56be25_65a543f f917fd;84322541]Treść usunięta[/QUOTE]

Nie, wiesz tak sobie od czapy piszę. Czytałam. Możesz się uspokoić bo właśnie sama jakąś dramę robisz.
nic się tu kosztem autorki nie dzieje
Tak może dobrze zrobić, może dać rozerwać się, odreagować w towarzystwie facetów.
Ale oczywiście wizaż ma to do siebie, że jak ktoś ma inne zdanie to tak jak właśnie w tym momencie jest najazd ;D mam swoje zdanie, wypowiedziałam więc o poprawność pytać Ciebie nie będę pozdrawiam.

Edytowane przez kotissska
Czas edycji: 2018-06-22 o 07:45 Powód: ed.
kotissska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-22, 21:12   #80
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: kawalerski...

Cytat:
Napisane przez kotissska Pokaż wiadomość
Nie, wiesz tak sobie od czapy piszę. Czytałam. Możesz się uspokoić bo właśnie sama jakąś dramę robisz.
nic się tu kosztem autorki nie dzieje
Tak może dobrze zrobić, może dać rozerwać się, odreagować w towarzystwie facetów.
Ale oczywiście wizaż ma to do siebie, że jak ktoś ma inne zdanie to tak jak właśnie w tym momencie jest najazd ;D mam swoje zdanie, wypowiedziałam więc o poprawność pytać Ciebie nie będę pozdrawiam.
No właśnie od czapy piszesz, bo skądś wytrzasnęłaś, że ona go pod kluczem trzyma.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 07:05   #81
kotissska
Rozeznanie
 
Avatar kotissska
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 770
Dot.: kawalerski...

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
No właśnie od czapy piszesz, bo skądś wytrzasnęłaś, że ona go pod kluczem trzyma.
Macie z tym jakiś problem? na całym forum przy każdym wątku wychodzą domysły, więc odpuście sobie ten wielki bulwers o całe nic I nie mam zamiaru na ten temat z wami ciągnąć dyskusji , bo wam się wypowiedź nie spodobała
kotissska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 05:07   #82
lucy007
Rozeznanie
 
Avatar lucy007
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 504
Dot.: kawalerski...

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość


Nie upilnujesz. Jeśli facet chce zdradzić, to zawsze znajdzie chętną, nawet pod nosem żonki i pod stałą kontrolą. A jak nie chce, to nie zmusi go nawet całe stado kumpli w Las Vegas podczas festiwalu striptizu.
To tyle, jeśli chodzi o zdradę.

Natomiast nie rozumiem jednego, masz zagrożoną ciążę i nie wiesz, kiedy będzie Ci potrzebna pomoc. Zostawianie Cię w takiej sytuacji i wyjazd dość daleko jest dość nieodpowiedzialne. Sam partner powinien na to wpaść, a jeśli nie, to Ty od razu przy pierwszej rozmowie na ten temat, powinnaś delikatnie zasugerować pozostanie. I absolutnie nie dlatego, że się boisz o inne kobiety, ale o Wasze dziecko i Twoje samopoczucie związane z zagrożoną ciążą. Tu nie ma żartów.

Ale może my tu niepotrzebnie rozprawiamy, bo sytuacja się wyjaśniła przez te dni?



P.S. My tu dyskusje uprawiamy, a dziewczę bawi się w bajkopisarstwo, teraz zerknęłam na inne wątki.

Edytowane przez lucy007
Czas edycji: 2018-06-26 o 05:22
lucy007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 06:56   #83
kotissska
Rozeznanie
 
Avatar kotissska
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 770
Dot.: kawalerski...

Faktycznie, patrząc po innych wątkach to autorce chyba historie życiowe troszkę się rozjeżdżają...
kotissska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 07:35   #84
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: kawalerski...

A ogolnie co tutaj nie pasuje? Bo zerknęłam i nic mi się w oczy nie rzuciło
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 18:09   #85
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: kawalerski...

Kotisssko, bez urazy ale trochę za daleko się posuwasz. Proszę o grzeczniejszą dyskusję, mniej dygresji i o spokojniejsze wyrażanie swojego zdania.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-27, 07:11   #86
kotissska
Rozeznanie
 
Avatar kotissska
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 770
Dot.: kawalerski...

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Kotisssko, bez urazy ale trochę za daleko się posuwasz. Proszę o grzeczniejszą dyskusję, mniej dygresji i o spokojniejsze wyrażanie swojego zdania.
Nie ma sprawy, ale jak zwracasz uwagę to zwracaj wszystkim, którzy w podobny sposób odpowiadają a nie tylko mi bardzo spokojnie się wyrażam.
kotissska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-27, 10:04   #87
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: kawalerski...

Cytat:
Napisane przez kotissska Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy, ale jak zwracasz uwagę to zwracaj wszystkim, którzy w podobny sposób odpowiadają a nie tylko mi bardzo spokojnie się wyrażam.
W tej dyskusji nie bez powodu zwróciłam się do Ciebie

Natomiast, jeśli masz jakiekolwiek zarzuty do innych adwersarzy, zachęcam do korzystania z opcji "zgłoś".
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-27, 11:41   #88
Kata_leja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 32
Dot.: kawalerski...

myślę, że zaufanie to podstawa. Niech się wybawi, nie koniecznie musi to oznaczać, że Cię zdradzi..
Kata_leja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-27, 18:22   #89
Wizabelka
Raczkowanie
 
Avatar Wizabelka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 313
Dot.: kawalerski...

Ja bym się cieszyła ze będzie się dobrze bawił. Nie widzę problemu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Coffee & Cigaretts
Wizabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-27, 19:55   #90
lucy007
Rozeznanie
 
Avatar lucy007
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 504
Dot.: kawalerski...

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
A ogolnie co tutaj nie pasuje? Bo zerknęłam i nic mi się w oczy nie rzuciło
W tym wątku autorka pisze, że jest z TŻ-em 3 lata, w innym, że rok, a opowiadana historia kompletnie nie pasuje do tego tutaj.

Oczywiście, w życiu pewne rzeczy nie muszą pasować, ale to jednak odmienna sytuacja od uprawiania zabawy w pisanie. Zastanawiam się zawsze nad fenomenem zakładania tego typu tematów, bo to pewnie ma głębszy aspekt psychologiczny, chęć zabłyśnięcia, wzbudzenia zainteresowania "chodliwym" tematem, który sam Wizaż reklamuje na pierwszej stronie... A może to satysfakcja z nabrania ludzi i chęć udowodnienia im własnego "sprytu". Ale to już zupełnie inna historia
lucy007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-30 10:21:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:30.