Mamy październikowe 2018 cz. III - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-28, 08:52   #1291
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Śliczne są te kocyki personalizowane z imieniem i data urodzenia ❤️ puldynki ostatnio pokazywała. Bardzo mi się podobają


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Co nie dosc,ze sliczne to jeszcze fajna pamiatka moim zdaniem
Ja nie mam takich rzeczy niestety z dziecinstwa tak wyszlo ale chce zeby moja miala takze jesli nie dostanie w prezencie np to sama i tak zakupie na bank
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 08:55   #1292
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Czyli mam podobnie.
Spokojnie bo ja tez planuje tylko 1 kocyk w mysl ulubionego minimalizmu.
Chociaz powiem, ze kocyk dzieciecy mojego brata jest z nami do dzisiaj.. jak gdzies jedziemy kamperem no to kocyk juz tam czeka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 09:06   #1293
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez królewna z drewna Pokaż wiadomość
My dopiero kilka dni temu zdecydowaliśmy się ostatecznie znowu mój kolega z pracy też nie mógł się z żoną zdecydować na żadne imię i wybierali jeszcze z panią w urzędzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My debatujemy nadal ale wolałabym podjąć decyzję przed porodem
Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
My juz dzis glodne jakos szybko wiec o 8 musialam zjesc sniadanko
Wlasnie wczoraj zaczal mi sie juz 26 tydz masakra ale to leci
I tak czytam w aplikacji ze to ostatni tydz drugiego trymestru czyli w srode za tydzien OMG zaczynam 3 trymestr wogole jakos o tym nie myslalam,ze to juz zaraz
Oficjalnie moge uznac ze wkrocze w 3 trymestr nadal bez niczego dla malej az wstyd mowic
Przed ciążą rzadko jadłam z samego rana a gdy od jakiegoś już czasu wstajemy o 6 bo po prostu tak się budzę i już nie zasnę to w momencie jestem głodna, ale w sumie kolację staram się zjeść tak najpóźniej do 19
Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a macie czasem uczucie ze wasze dzieciaczki jak sie ruszaja to ze sa jakby w pupie albo kroczu ? Bo ja czasem mam takie wrazenie i to takie dziwne
Jak kopie normalnie tak w brzuszku ze widze skaczacy brzuszek to to takie normalne uczucie ale jak tak sie rusza nisko to tak smiesznie wrecz dziwnie
Wczoraj tak czułam właśnie jakby w kroczu coś dziwnego, a przedwczoraj wieczorem chyba mały miał czkawkę. Co rusz to coś nowego

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 09:10   #1294
amiyaa
Zadomowienie
 
Avatar amiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 264
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Hmm, jest napisane że 3 trymestr zaczyna się od 28 tygodnia - 27+0, to jak możecie mieć, poza Izą, w tym tygodniu? Ja mam za 9 dni.

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
amiyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 09:11   #1295
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

O mnie sie podobaja takie kolory i to juz od dawna nim jeszcze w ciazy nie bylam





Taki odcien rozu moge zaakceptowac bo jest taki pudrowy a nie swinkowy



__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 09:11   #1296
amiyaa
Zadomowienie
 
Avatar amiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 264
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Hmm, jest napisane że 3 trymestr zaczyna się od 28 tygodnia - 27+0, to jak możecie mieć, poza Izą, w tym tygodniu? Ja mam za 9 dni.

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Edit: za 8 dni

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
amiyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 09:11   #1297
Apola88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 664
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a macie czasem uczucie ze wasze dzieciaczki jak sie ruszaja to ze sa jakby w pupie albo kroczu ? Bo ja czasem mam takie wrazenie i to takie dziwne
Jak kopie normalnie tak w brzuszku ze widze skaczacy brzuszek to to takie normalne uczucie ale jak tak sie rusza nisko to tak smiesznie wrecz dziwnie
Tez to mam. Juz o to pytalam Dziwne az takie nieprzyjemne
Zaraz pozycje zmieniam zeby synek zaczal ruszac sie w stronę brzucha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Apola88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-28, 09:12   #1298
amiyaa
Zadomowienie
 
Avatar amiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 264
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Esti, ten bordowy rozowy i zielony boskie

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
amiyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 09:15   #1299
AnetaErr
Wtajemniczenie
 
Avatar AnetaErr
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 697
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Ok czyli twoja tez tak se nisko gmera uff
Ja też ruchy czuję najczęściej bardzo nisko
Cytat:
Napisane przez chupacabra88 Pokaż wiadomość
Śliczny. W pierwszej ciąży kupowała większość rzeczy biel mięta i szarość. A teraz dokupuje bardziej dziewczęcych. No i strasznie mi się podoba ten morelowy kocyk Załącznik 7579091

Wysłane z mojego HTC Desire 10 lifestyle przy użyciu Tapatalka
Piękny kocyk i śliczny kolor

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnetaErr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 09:15   #1300
Pepsi_90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 218
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez chupacabra88 Pokaż wiadomość
Śliczny. W pierwszej ciąży kupowała większość rzeczy biel mięta i szarość. A teraz dokupuje bardziej dziewczęcych. No i strasznie mi się podoba ten morelowy kocyk Załącznik 7579091
Śliczny jest! i jakosc tez dobra, bo siostra miała w dwóch kolorach dla córeczki. Polecam!

Cytat:
Napisane przez wiola_p Pokaż wiadomość
daj znać jak dotrą



śliczne! podeślij linka do kocyka niestety też tak mam, że jak coś się spodoba nawet drogiego to nic innego juz nie wchodzi w grę
No właśnie, nie było opcji, żeby wybrać coś innego
Kocyk jest z firmy effiki, tutaj na swojej stronie mają pozostałe dwa kolory, oczywiście w obniżonej cenie
http://effiki.com/pl/kaszmirowe
A tutaj mój w kolorze srebrzystym i w pełnej cenie...
https://milovikids.pl/wyprawka-dla-n...owy-srebrzysty

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Oj tez tak mam np z tym lozkiem dostawnym i fotelikiem kiddy wiem,ze pewnie inne tansze tez jakos by daly rade i wogole ale te rzeczy mi sie podobaja i koniec wiec beda na stowe



Sliczny kocyk

Mnie sie bardzo podobaja z le pampuch i lullalove szczegolnie taki cieply kolor musztardy albo malina , butelkowa zielen ogolem duzo pieknych kolorow i trudna decyzja co wybrac

Jak juz wybiore wozek kolor to wtedy bedzie mi latwiej sie zdecydowac zeby ladnie pasowal co calosci
Nie znałam tej marki le pampuch. Aż musiałam wyszukać. Śliczne kocyki mają i duży wybor kolorów.

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Boskie.. moja kolorystyka.. ale ze zdrowego rozsadku zamowilam zolty kocyk(kolezanka robi na drutach).. mama TZ stwierdzila ze wyprawka jest malo dziewczeca, wiec dokupilam te ciuszki ktore pokazalam ostatnio rozowa spodniczke i sweterek i kolorowa bluze.
Dobrze, że u Ciebie chociaż działa zdrowy rozsądek. Ja nie mogłam się powstrzymać i zamówiłam Powiem Wam, ze ciężkio mi oszczędzać na dzieciowych rzeczach. Ostatnio na imprezie córka miała sukienkę za ponad 160 zł, a ja za 49

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Jak patrzę jakie kocyki wybieracie i w jakich cenach to moje dziecko będzie chyba miało mi za złe. Nie dość, że po siostrze to też za drogie to one nie były. Aby było czym przykryć
To już chyba mniej ważne, ile kosztowały. Najwazniejsze, ze dziecko przykryte i ma ciepło. To w 100% moja zachcianka, a dziecku to przecież wszystko jedno. Pozwoliłam sobie na ten szalony zakup, bo kupuje (chyba) tylko jeden kocyk. Resztę będzie miał właśnie po siostrze lub kuzynce. Tak sobie to tłumacze
I powiem Wam jeszcze w tajemnicy, ze zamówiłam przesyłkę a adres rodziców, żeby mąż przypadkiem nie zobaczył ile to wszystko kosztuje
Pepsi_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 09:16   #1301
Apola88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 664
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Boskie.. moja kolorystyka.. ale ze zdrowego rozsadku zamowilam zolty kocyk(kolezanka robi na drutach).. mama TZ stwierdzila ze wyprawka jest malo dziewczeca, wiec dokupilam te ciuszki ktore pokazalam ostatnio rozowa spodniczke i sweterek i kolorowa bluze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Xxboo bo to zalezy czy masz miec 2 czy 3 punktowa. Ja mam miec 3. Dostalam nawet ala skierowanie od ginki..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez 3.a od czego to zalezy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Apola88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-28, 09:18   #1302
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Hmm, jest napisane że 3 trymestr zaczyna się od 28 tygodnia - 27+0, to jak możecie mieć, poza Izą, w tym tygodniu? Ja mam za 9 dni.

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka


A ja myślałam ze od 26.0 haha to ja dopiero 14 lipca zaczynam 3 trymestr w takim razie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 09:34   #1303
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
My debatujemy nadal ale wolałabym podjąć decyzję przed porodem Przed ciążą rzadko jadłam z samego rana a gdy od jakiegoś już czasu wstajemy o 6 bo po prostu tak się budzę i już nie zasnę to w momencie jestem głodna, ale w sumie kolację staram się zjeść tak najpóźniej do 19 Wczoraj tak czułam właśnie jakby w kroczu coś dziwnego, a przedwczoraj wieczorem chyba mały miał czkawkę. Co rusz to coś nowego

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Co nie codziennie cos innego sie dzieje nowe uczucia ruchy itd extra to jest moc to czuc osobiscie a nie np tylko z opowiesci od innych mam
Ja dlugo jakos nie chcialam dziecka wogole tego nie czulam a potem sie mi zmienilo i nie zaluje bo chyba nie ma nic fajniejszego ,piekniejszego niz to wszystko co teraz czujemy

Oj to ja akurat staram sie jesc od 9 rano i potem juz lece co 3 h posilki , dawniej jadalam co 4 h ale w ciazy jestem szybciej glodna moze tez przez to ze jem mniejsze porcje bo wiekszych nie daje rady

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Hmm, jest napisane że 3 trymestr zaczyna się od 28 tygodnia - 27+0, to jak możecie mieć, poza Izą, w tym tygodniu? Ja mam za 9 dni.

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
No mnie tak pokazuje aplikacja wczoraj zaczelam 26 tydz i pisze ze to ostatni tydz 2 trymestru to ja juz sama nie wiem ?
W sumie zadna roznica
Ogolem coraz mniej czasu i tego nic nie zmieni
Mnie zostalo 103 dni takze 100 coraz blizej

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Pepsi_90 Pokaż wiadomość
Śliczny jest! i jakosc tez dobra, bo siostra miała w dwóch kolorach dla córeczki. Polecam!



No właśnie, nie było opcji, żeby wybrać coś innego
Kocyk jest z firmy effiki, tutaj na swojej stronie mają pozostałe dwa kolory, oczywiście w obniżonej cenie
http://effiki.com/pl/kaszmirowe
A tutaj mój w kolorze srebrzystym i w pełnej cenie...
https://milovikids.pl/wyprawka-dla-n...owy-srebrzysty



Nie znałam tej marki le pampuch. Aż musiałam wyszukać. Śliczne kocyki mają i duży wybor kolorów.



Dobrze, że u Ciebie chociaż działa zdrowy rozsądek. Ja nie mogłam się powstrzymać i zamówiłam Powiem Wam, ze ciężkio mi oszczędzać na dzieciowych rzeczach. Ostatnio na imprezie córka miała sukienkę za ponad 160 zł, a ja za 49



To już chyba mniej ważne, ile kosztowały. Najwazniejsze, ze dziecko przykryte i ma ciepło. To w 100% moja zachcianka, a dziecku to przecież wszystko jedno. Pozwoliłam sobie na ten szalony zakup, bo kupuje (chyba) tylko jeden kocyk. Resztę będzie miał właśnie po siostrze lub kuzynce. Tak sobie to tłumacze
I powiem Wam jeszcze w tajemnicy, ze zamówiłam przesyłkę a adres rodziców, żeby mąż przypadkiem nie zobaczył ile to wszystko kosztuje
No to tak samo sobie to tlumaczymy piateczka
Kupuje jeden taki wypasny wiec niech strace a ze mi sie podoba to nie ma opcji zmiluj bedzie i juz
Oj mezowie nie zawsze musza wszystko wiedziec czasem nie warto im glowy zawracac takimi drobiazgami takze dobrze zrobilas

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Apola88 Pokaż wiadomość
Tez to mam. Juz o to pytalam Dziwne az takie nieprzyjemne
Zaraz pozycje zmieniam zeby synek zaczal ruszac sie w stronę brzucha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co nie wrecz nieprzyjemne grunt ze do przezycia

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Esti, ten bordowy rozowy i zielony boskie

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Ten bordowy to soczysta wisnia
On mi sie chyba bardzo podoba akurat tak jesienia zima fajnie moze sie komponowac i jesli bylby jednak szary wozek to tez bedzie chyba ladnie wygladac
Ta butelkowa zielen juz z czarnym wozkiem bardziej by mi sie podobala
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 09:37   #1304
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Ja się boję III trymestru, wolałabym być ciągle w II
lykki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 09:37   #1305
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
O mnie sie podobaja takie kolory i to juz od dawna nim jeszcze w ciazy nie bylam

Taki odcien rozu moge zaakceptowac bo jest taki pudrowy a nie swinkowy
Śliczny ten musztardowy
Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Co nie codziennie cos innego sie dzieje nowe uczucia ruchy itd extra to jest moc to czuc osobiscie a nie np tylko z opowiesci od innych mam
Ja dlugo jakos nie chcialam dziecka wogole tego nie czulam a potem sie mi zmienilo i nie zaluje bo chyba nie ma nic fajniejszego ,piekniejszego niz to wszystko co teraz czujemy

Oj to ja akurat staram sie jesc od 9 rano i potem juz lece co 3 h posilki , dawniej jadalam co 4 h ale w ciazy jestem szybciej glodna moze tez przez to ze jem mniejsze porcje bo wiekszych nie daje rady

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------



No mnie tak pokazuje aplikacja wczoraj zaczelam 26 tydz i pisze ze to ostatni tydz 2 trymestru to ja juz sama nie wiem ?
W sumie zadna roznica
Ogolem coraz mniej czasu i tego nic nie zmieni
Mnie zostalo 103 dni takze 100 coraz blizej

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------



No to tak samo sobie to tlumaczymy piateczka
Kupuje jeden taki wypasny wiec niech strace a ze mi sie podoba to nie ma opcji zmiluj bedzie i juz
Oj mezowie nie zawsze musza wszystko wiedziec czasem nie warto im glowy zawracac takimi drobiazgami takze dobrze zrobilas

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------



Co nie wrecz nieprzyjemne grunt ze do przezycia
Też początkowo byłam na nie, gdyż mamy jeszcze czas. Później mąż mnie przekonał, a tu teraz sytuacja się coraz bardziej komplikuje jeśli chodzi o pracę męża 🤦 w sensie że częściej go nie będzie niż będzie i to właśnie od początku września przez najbliższe 1,5 roku .. także nie wiem jak to ogarnę no ale mamuśki mają tę moc w końcu

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 09:38   #1306
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez AnetaErr Pokaż wiadomość
Ja też ruchy czuję najczęściej bardzo nisko
Piękny kocyk i śliczny kolor

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja jednak czesciej wali w bebenek a tam nisko to sie zdarza i moze dlatego to takie dziwne uczucie bo nie jest stale jak ciosy w brzuszek
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 09:41   #1307
amiyaa
Zadomowienie
 
Avatar amiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 264
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Esti, ten wiśniowy do szarego wózka byłby mega
lykki, też jakoś czuję się bezpieczniej w tym 2 trymestrze, 3 to już taki stres że poród lada moment

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
amiyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 09:48   #1308
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Śliczny ten musztardowy Też początkowo byłam na nie, gdyż mamy jeszcze czas. Później mąż mnie przekonał, a tu teraz sytuacja się coraz bardziej komplikuje jeśli chodzi o pracę męża 🤦 w sensie że częściej go nie będzie niż będzie i to właśnie od początku września przez najbliższe 1,5 roku .. także nie wiem jak to ogarnę no ale mamuśki mają tę moc w końcu

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
I sama se utrudniam bo tyle mi sie kolorow podoba najchetniej bym wszystkie kupila i se zmieniala wtedy bym nie musiala decydowac ktory wybierac

Oj to u mnie juz czasu nie ma ale jakos wiek malo wazny bo teraz coraz starsze rodza i jest wszystko ok takze nie ma zasady .
Wiesz co mam znajoma ktorej maz plywa na tankowcach czy cos potrafi go nie byc 3 miesiace czasem pol roku zalezy od kontraktu a ona teraz urodzila 3 dziecko wszystkie 3 ciaze 9 miesiecy wymiotowala takze podziwiam i jak widac mamuski maja te MOC

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Esti, ten wiśniowy do szarego wózka byłby mega
lykki, też jakoś czuję się bezpieczniej w tym 2 trymestrze, 3 to już taki stres że poród lada moment

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Co nie tez tak mysle
No bo taka prawda ze ten porod lada moment niestety w niedziele 1 lipca zaraz zleci bedzie sierpien i potem wrzesien to juz roznie bywa . U kolegi meza dziecko sie urodzilo 4 tyg wczesniej czyli jesli ja mam termin 9 pazdziernika i nagle tez wczesniej by sobie Emilka wyszla na swiat to sory ale poczatek wrzesnia i np moze byc z nami takze masakra
No ale wole zeby jednak byla o czasie w pazdzierniku 10 miesiacu roku czyli moja ulubiona liczba wiec corcia nie spiesz sie
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 09:49   #1309
mwmwm91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez lianeska Pokaż wiadomość
dziewczynki,
taki zestaw jak na zdjęciu "przyda sie"po porodzie?oprocz tego co kupic trzeba dla niemowlaka do lozeczka/wozka na jesien /zime?
jestem zielona
Ja mam taki zestaw, siostra mi go oddała, coś czuję, że oddała, bo jest niepraktyczny Zależy chyba jeszcze od rozmiaru kocyka, mój jest naprawdę mały, jak pielucha. Ogólnie uważam, że do wózka na zimę trzeba mieć większy, żeby szczelnie otulać dziecko, mały minky się nie sprawdza, bo jest grubszy i się tak ładnie nie nagina po bokach. Ale jeśli ten jest duży, to spoko Mój ma jakieś 75x100 i uważam, że jest za mały. Ten co zamówiłam będzie 100x150.

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Moja znajoma robiła rok temu i prawie zjechała w sensie zemdlała. Musiała leżeć całe 2 h na kozetce bo tak jej słabo było.

Ale z tego co widzę to większość z nas jak nie wszystkie zniosły to super.
Jestem mega głodna za to i strasznie chce mi się spać ;(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jeszcze ja robię krzywą, za tydzień, zobaczymy czy też dołączę do tej grupy świetnie znoszących Staram się nie nastawiać źle, ale jadę z mężem, bo jestem z tych, które długo wymiotowały i miały zasłabnięcia, więc nigdy nie wiadomo.

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Ja mam nadzieje ze na szkole rodzenie zlapie jakis kontakt.. po to sie zapisalam, bo nawet nie wiem jak sobie polozna zaklepac. Wlasnie. Chcecie wlasna polozna czy zdajecie sie na los??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie wykupuje położnej do porodu. We Wrocławiu cena ostatnio wzrosła z 650 do 1000zł, ale i za 650 raczej bym się nie decydowała... Tutaj wygląda to tak, że możesz zapłacić właśnie tę kwotę położnej tylko takiej, która pracuje w danym szpitalu - bo innej na blok porodowy nie wpuszczą (tzn. nie będzie mogła odbierać tego porodu, mogłaby być tylko jako os. towarzysząca). Ogólnie to uważam to za trochę niemoralne, bo taka biedna położna po pierwsze nie otrzymuje całej kwoty 1000zł, część bierze szpital, po drugie, ona nie może być wtedy na własnym dyżurze (bo na własnym ma być do dyspozycji wszystkich rodzących), czyli jest albo przed, albo po - co oznacza, że jak masz długi poród, to ona jest na nogach 24h i więcej... Co innego jakby była możliwość zaproszenia sobie położnej, która nie pracuje w szpitalu, więc do mnie przychodziłaby do pracy, a potem szłaby spać, a nie na zmianę. Dlatego mi się cały ten proceder nie podoba i zdam się na położną z dyżuru. Był czas, że nie rozumiałam o co w ogóle chodzi w tym wykupieniu położnej i dopytywałam jedną z położnych, które to oferują, co dodatkowo dostanę. Odpowiedź brzmi: nic, czynności opieki są takie same, zyskuję tylko pewność, że jak będzie dużo rodzących, to moja położna jest dodatkowa i nie zostawi mnie ani na chwilę. Ale jeśli jest mało rodzących to może i tak mnie ani na chwilę nie zostawić, bo nie będzie miała innych pacjentek. Także czasami okazuje się, że można mieć taką samą opiekę za darmo.
Ja w ogóle mam do wyboru 3 szpitale, w pierwszym pracuje moja ginekolog i tam nie ma możliwości wykupienia położnej, bo szpital jest zdania, że u nich wszyscy mają rodzić na równych zasadach i zapewniają super opiekę każdej rodzącej (i opinie na fb to potwierdzają) a dwa pozostałe to szpitale w małych miejscowościach, gdzie jest mniejsze obłożenie i opieka ponoć też super. Gdybym miała jakąś traumę to pewnie szarpnęłabym się na te 1000zł, ale teraz bardziej przemawia do mnie podejście tego mojego szpitala, gdzie nie trzeba za dobrą opiekę dopłacać, bo starają się dla każdej pacjentki.
mwmwm91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-28, 09:52   #1310
Pepsi_90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 218
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość

No to tak samo sobie to tlumaczymy piateczka

Kupuje jeden taki wypasny wiec niech strace a ze mi sie podoba to nie ma opcji zmiluj bedzie i juz

Oj mezowie nie zawsze musza wszystko wiedziec czasem nie warto im glowy zawracac takimi drobiazgami takze dobrze zrobilas
Dzięki, teraz czuję się już całkiem rozgrzeszona dodatkowo dorwałam darmową przesyłkę pobraniową, a to przecież rzadkość, a rożek był przeceniony 15 %. Dodając do tego fakt, że nie planują produkować w najbliższym czasie kocyka w tym kolorze i można go dostać tylko w sklepach partnerskich, to można stwierdzić, że zrobiłam interes życia 🤣
Pepsi_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 09:57   #1311
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez mwmwm91 Pokaż wiadomość
Ja mam taki zestaw, siostra mi go oddała, coś czuję, że oddała, bo jest niepraktyczny Zależy chyba jeszcze od rozmiaru kocyka, mój jest naprawdę mały, jak pielucha. Ogólnie uważam, że do wózka na zimę trzeba mieć większy, żeby szczelnie otulać dziecko, mały minky się nie sprawdza, bo jest grubszy i się tak ładnie nie nagina po bokach. Ale jeśli ten jest duży, to spoko Mój ma jakieś 75x100 i uważam, że jest za mały. Ten co zamówiłam będzie 100x150.



Jeszcze ja robię krzywą, za tydzień, zobaczymy czy też dołączę do tej grupy świetnie znoszących Staram się nie nastawiać źle, ale jadę z mężem, bo jestem z tych, które długo wymiotowały i miały zasłabnięcia, więc nigdy nie wiadomo.



Ja nie wykupuje położnej do porodu. We Wrocławiu cena ostatnio wzrosła z 650 do 1000zł, ale i za 650 raczej bym się nie decydowała... Tutaj wygląda to tak, że możesz zapłacić właśnie tę kwotę położnej tylko takiej, która pracuje w danym szpitalu - bo innej na blok porodowy nie wpuszczą (tzn. nie będzie mogła odbierać tego porodu, mogłaby być tylko jako os. towarzysząca). Ogólnie to uważam to za trochę niemoralne, bo taka biedna położna po pierwsze nie otrzymuje całej kwoty 1000zł, część bierze szpital, po drugie, ona nie może być wtedy na własnym dyżurze (bo na własnym ma być do dyspozycji wszystkich rodzących), czyli jest albo przed, albo po - co oznacza, że jak masz długi poród, to ona jest na nogach 24h i więcej... Co innego jakby była możliwość zaproszenia sobie położnej, która nie pracuje w szpitalu, więc do mnie przychodziłaby do pracy, a potem szłaby spać, a nie na zmianę. Dlatego mi się cały ten proceder nie podoba i zdam się na położną z dyżuru. Był czas, że nie rozumiałam o co w ogóle chodzi w tym wykupieniu położnej i dopytywałam jedną z położnych, które to oferują, co dodatkowo dostanę. Odpowiedź brzmi: nic, czynności opieki są takie same, zyskuję tylko pewność, że jak będzie dużo rodzących, to moja położna jest dodatkowa i nie zostawi mnie ani na chwilę. Ale jeśli jest mało rodzących to może i tak mnie ani na chwilę nie zostawić, bo nie będzie miała innych pacjentek. Także czasami okazuje się, że można mieć taką samą opiekę za darmo.
Ja w ogóle mam do wyboru 3 szpitale, w pierwszym pracuje moja ginekolog i tam nie ma możliwości wykupienia położnej, bo szpital jest zdania, że u nich wszyscy mają rodzić na równych zasadach i zapewniają super opiekę każdej rodzącej (i opinie na fb to potwierdzają) a dwa pozostałe to szpitale w małych miejscowościach, gdzie jest mniejsze obłożenie i opieka ponoć też super. Gdybym miała jakąś traumę to pewnie szarpnęłabym się na te 1000zł, ale teraz bardziej przemawia do mnie podejście tego mojego szpitala, gdzie nie trzeba za dobrą opiekę dopłacać, bo starają się dla każdej pacjentki.
Mialam takie samo zdanie, ale moje wszystkie kolezanki zachwalaja wlasna polozna. Moze dlatego ze nasz szpital w miescie to mega tasma.. a lekarze.. mialam okazje byc raz na IP. NIGDY WIECEJ. Dlatego chce rodzic w sasiednim miescie, ale wciaz bardzo duzym...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 09:57   #1312
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Pepsi_90 Pokaż wiadomość
Dzięki, teraz czuję się już całkiem rozgrzeszona dodatkowo dorwałam darmową przesyłkę pobraniową, a to przecież rzadkość, a rożek był przeceniony 15 %. Dodając do tego fakt, że nie planują produkować w najbliższym czasie kocyka w tym kolorze i można go dostać tylko w sklepach partnerskich, to można stwierdzić, że zrobiłam interes życia 🤣
No to teraz nawet jakby ktos nie chcial to musi przyznac ze zrobilas interes zycia bo serio same plusy brawo Ty
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 09:58   #1313
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
I sama se utrudniam bo tyle mi sie kolorow podoba najchetniej bym wszystkie kupila i se zmieniala wtedy bym nie musiala decydowac ktory wybierac

Oj to u mnie juz czasu nie ma ale jakos wiek malo wazny bo teraz coraz starsze rodza i jest wszystko ok takze nie ma zasady .
Wiesz co mam znajoma ktorej maz plywa na tankowcach czy cos potrafi go nie byc 3 miesiace czasem pol roku zalezy od kontraktu a ona teraz urodzila 3 dziecko wszystkie 3 ciaze 9 miesiecy wymiotowala takze podziwiam i jak widac mamuski maja te MOC

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------



Co nie tez tak mysle
No bo taka prawda ze ten porod lada moment niestety w niedziele 1 lipca zaraz zleci bedzie sierpien i potem wrzesien to juz roznie bywa . U kolegi meza dziecko sie urodzilo 4 tyg wczesniej czyli jesli ja mam termin 9 pazdziernika i nagle tez wczesniej by sobie Emilka wyszla na swiat to sory ale poczatek wrzesnia i np moze byc z nami takze masakra
No ale wole zeby jednak byla o czasie w pazdzierniku 10 miesiacu roku czyli moja ulubiona liczba wiec corcia nie spiesz sie
Gdybym miała mieć córe to bym pewnie brała pudrowy bo uwielbiam połączenie szarości i pudru może oklepane ale lubię a że będzie synuś to kombinuje co by tu do łóżeczka komplet biało błękitny z szarymi gwiazdkami do wózka szaro bialy z zielonymi liśćmi wózek będzie szaro czarny z elementem białego więc ta zieleń torszke go ożywi Ogólnie mnóstwo jest fajnych kompletów wzorzystych ze zwierzątkami itp ale stwierdziłam że mi ten okruszek zginie w natłoku tych wzorów a kocyka jeszcze nie mam takiego zwykłego i dumam właśnie nad kolorem i tkanina żaden mnie na żywo nie urzekł jeszcze

Wow to podziwiam kobietę normalnie ! Mężowi nawet nie czytam postu bo mi tu w piórka obrośnie i będzie myślał że ma zezwolenie na takie ciągle wyjazdy

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 10:01   #1314
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Mialam takie samo zdanie, ale moje wszystkie kolezanki zachwalaja wlasna polozna. Moze dlatego ze nasz szpital w miescie to mega tasma.. a lekarze.. mialam okazje byc raz na IP. NIGDY WIECEJ. Dlatego chce rodzic w sasiednim miescie, ale wciaz bardzo duzym...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wlasnie mnie cieszy,ze mam porownanie jedna kolezanka miala taka polozna tam gdzie ja bede rodzic za 1000zl wlasnie a 4 nie nawet o czyms takim nie pomyslaly i byly mega zadowolone z opieki takze uff bo jednak tysiak piechota nie chodzi
Obym Ja tez byla zadowolona
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 10:04   #1315
Jasiel
Raczkowanie
 
Avatar Jasiel
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 151
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Hmm, jest napisane że 3 trymestr zaczyna się od 28 tygodnia - 27+0, to jak możecie mieć, poza Izą, w tym tygodniu? Ja mam za 9 dni.

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Właśnie mi też się to nie kalkuluje, bo jeszcze 24 tygodnia nie skończyłam, a termin mam bardziej ze środka października niż końca. Dziewczynom się chyba wrzesień marzy XD

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Esti, ten wiśniowy do szarego wózka byłby mega
lykki, też jakoś czuję się bezpieczniej w tym 2 trymestrze, 3 to już taki stres że poród lada moment

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Ja regularnie słyszę: no tak jeszcze z miesiąc i będziesz tykającą bombą zegarową No niezbyt pocieszające

Może mnie ktoś oświecić, bo nigdzie nie mogę znaleźć tej informacji - jak się wybiera położną?
__________________
JSL
Jasiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 10:10   #1316
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Gdybym miała mieć córe to bym pewnie brała pudrowy bo uwielbiam połączenie szarości i pudru może oklepane ale lubię a że będzie synuś to kombinuje co by tu do łóżeczka komplet biało błękitny z szarymi gwiazdkami do wózka szaro bialy z zielonymi liśćmi wózek będzie szaro czarny z elementem białego więc ta zieleń torszke go ożywi Ogólnie mnóstwo jest fajnych kompletów wzorzystych ze zwierzątkami itp ale stwierdziłam że mi ten okruszek zginie w natłoku tych wzorów a kocyka jeszcze nie mam takiego zwykłego i dumam właśnie nad kolorem i tkanina żaden mnie na żywo nie urzekł jeszcze

Wow to podziwiam kobietę normalnie ! Mężowi nawet nie czytam postu bo mi tu w piórka obrośnie i będzie myślał że ma zezwolenie na takie ciągle wyjazdy

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Tez lubie takie polaczenie ale ten chyba taki intensywniejszy cieplejszy mi sie wyadje na okres jesienno -zimowy . Tzn w wozku wizualnie sobie tak wyobrazam ,ze bedzie sie ladnie na dworze prezentowac przy pieknej zlotej jesieni Tak wiem wali mi
Gdybym rodzla wiosna -lato to kto wie moze ten pudrowy bym brala

To masz racje nie czytaj bo Ci bedzie to potem wytykac lepiej nie dawac argumentow w postaci a jakos inne mamuski daja rade
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 10:14   #1317
mwmwm91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Jasiel Pokaż wiadomość
Właśnie mi też się to nie kalkuluje, bo jeszcze 24 tygodnia nie skończyłam, a termin mam bardziej ze środka października niż końca. Dziewczynom się chyba wrzesień marzy XD



Ja regularnie słyszę: no tak jeszcze z miesiąc i będziesz tykającą bombą zegarową No niezbyt pocieszające

Może mnie ktoś oświecić, bo nigdzie nie mogę znaleźć tej informacji - jak się wybiera położną?
Jeśli piszesz o takiej położnej, która potem przychodzi na patronaże, to musisz zorientować się z usług której byłabyś zadowolona i tam składasz deklarację A takiej w szpitalu to raczej nie wybierasz, rodzisz z tą, która ma dyżur, chyba, że szpital oferuje to 'wykupienie położnej' to idziesz wcześniej do szpitala, pytasz się które położne można dodatkowo opłacić i wybierasz - dzwonisz do niej i się umawiasz. Jak już zaczynasz rodzić, ale podobno dopiero jak Cię przyjmą na oddział (bo w innym wypadku położna miałaby dużo fałszywych alarmów), to dzwonisz do tej swojej opłaconej i ona przyjeżdża. Niestety, jest też tak, że nawet jak się z jakąś położną umówisz na opłatę (uiszcza się po porodzie) to i tak może się okazać, że w tym szpitalu nie ma miejsc i jedziesz do innego, a tam rodzisz już bez swojej położnej, bo tylko zatrudniony personel może pracować na bloku porodowym, więc położnych z innych szpitali nie wpuszczają.
mwmwm91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 10:15   #1318
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Tez lubie takie polaczenie ale ten chyba taki intensywniejszy cieplejszy mi sie wyadje na okres jesienno -zimowy . Tzn w wozku wizualnie sobie tak wyobrazam ,ze bedzie sie ladnie na dworze prezentowac przy pieknej zlotej jesieni Tak wiem wali mi
Gdybym rodzla wiosna -lato to kto wie moze ten pudrowy bym brala

To masz racje nie czytaj bo Ci bedzie to potem wytykac lepiej nie dawac argumentow w postaci a jakos inne mamuski daja rade
W sumie biorąc pod uwagę pogodę to twoje zestawienie bardziej mi się podoba
Dokładnie zachowam dla siebie to nie ma co


Zdjęcia pieluch postaram się wrzucić wieczorem, gdy mąż wracał ze służby z kolegą a temu się spieszyło i po paczkę mamy podjechać później

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 10:22   #1319
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
W sumie biorąc pod uwagę pogodę to twoje zestawienie bardziej mi się podoba
Dokładnie zachowam dla siebie to nie ma co


Zdjęcia pieluch postaram się wrzucić wieczorem, gdy mąż wracał ze służby z kolegą a temu się spieszyło i po paczkę mamy podjechać później

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
O dzieki milo,ze nie napisalas tak fakt wali ci kobito
To jest najgorsze jak wiesz ze juz cos czeka w paczkomacie moglabys miec zobaczyc a tu dupa trzeba czekac do wieczora
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 10:26   #1320
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cześć Dziewczyny próbuję Was nadrobić od kilku dni żeby się móc przywitać i chyba wreszcie się udało

23 tydzień ciąży, termin na 27 października, trzecia ciąża, (pierwsza niestety zakończona w 11 tygodniu) , z drugiej ciąży mam synka który właśnie skończył 2,5roku. Teraz czekam na drugiego synka, niestety pomysłów na imię brak

Niestety mam łożysko centralnie przodujace więc muszę się mega oszczędzać co jest bardzo trudne przy moim urwisie, na szczęście mąż mi pomaga jak może, przejął większość moich obowiązki więcej ja głównie zalegam na kanapie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-05 19:37:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:34.