Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-07-02, 11:34   #1381
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Ja kupowałam na ebay i możemy coś zakombinować. Ale ja bym wolała w sierpniu.
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dobrze, może być w sierpniu, jeżeli Kornelia nie zechce się podzielić lub nie zdecyduje na zakup, to się umówimy
Dziewczyny, ja też bym chciała się przyłączyć, dajcie znać
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-02, 11:44   #1382
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

[1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;84550286]Myślicie, że ten olejek
http://detal.nacomi.pl/seria-nacomi-...nie-150ml.html
może być zamiennikiem olejku Nuxe prodigieuse or? Niby jest do opalania, ale filtry są po olejach, więc chyba nie jest to taki mocny filtr.[/QUOTE]
[1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;84554091]No właśnie dlatego rozważam go jako zamiennik nuxe. Na oryginalnego nuxe'a mnie nie stać, poza tym obawiam się tego mitycznego zapachu. Tutaj też nie wiem, czym ten nacomi pachnie, ale mam nadzieję, że nie będzie źle. Jeśli się nie sprawdzi, to pójdzie na stopy .[/QUOTE]
Ja mam ten olejek, bardzo ładnie pachnie i polubiłam go, tylko trzeba mocno wstrząsnąć przed użyciem, bo te drobinki osiadają na dnie. Bardzo fajnie mi się wchłania w skórę, zapach jest naprawdę fajny, elegancki, ale niezbyt mocny. To nie jest produkt do opalania tylko podkreślający opaleniznę, ale ja jestem blada jak ściana, a te drobinki robią subtelny glow, nadaje się

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;84554386]Korah specjalnie dla Ciebie [/QUOTE]
Fajna konsystencja, gęsta, ale się pieni, już w takim razie wiem czym się różni od mleczka, mleczko się w ogóle nie pieni, ma podobną gęstość, ale bez tej perły.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-02, 11:58   #1383
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja mam ten olejek, bardzo ładnie pachnie i polubiłam go, tylko trzeba mocno wstrząsnąć przed użyciem, bo te drobinki osiadają na dnie. Bardzo fajnie mi się wchłania w skórę, zapach jest naprawdę fajny, elegancki, ale niezbyt mocny. To nie jest produkt do opalania tylko podkreślający opaleniznę, ale ja jestem blada jak ściana, a te drobinki robią subtelny glow, nadaje się
Dzięki . Skoro go polecasz, to kupię .

W temacie złotych olejków mam taki, typowo do twarzy:
http://www.blessmecosmetics.com/prod...tlajace-30-ml/
Takie 3w1 na Trzech Króli dla Pana Jezuska, bo mirra+kadzidło+złoto . Fajny, ale dla mnie trochę drogi .
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-02, 12:07   #1384
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Ja nie zamawiałam na ebay, w ogóle nic nie zamawiałam na zagranicznych stronach. Korah masz na ebay sprawdzonego dostawcę? Tam pewnie tak jak na allegro krąży sporo podrób.

Ja bym z chęcią dołączyla do waszego zamówienia, jeżeli Koshatka mnie zaakceptuje i dla mnie również mogłoby być w sierpniu Tyle, że ja bym chciała raczej połowę opakowania. Nie wiem, czy któraś z was również chciałaby połowę? Czy Ty Korah wzięłabyś całą butelkę?
Korah tak zachwalasz ten peeling, że też go chcę Ostatnio nie mam jakoś cierpliwości do enzymatyków. Te z e-naturalne, mam wrażenie, że są dla mnie trochę za słabe, a mechanicznych nie mogę. Właśnie szukam czegoś nowego
Napisałam, że wolałabym mniejszą pojemność opakowania tego peelingu TOYO, bo gdzieś wyczytałam, że kogoś on zaczął podrażniać przy drugiej lub trzeciej aplikacji, a tego się jednak obawiam przy mojej wrażliwej i naczyniowej cerze. Zawsze później można złożyć ponowne zamówienie jak produkt się sprawdzi, dlatego na początek wolałbym wziąć mniej
Chimay poleca zakupy u japończyków z minimum 99% pozytywnych ocen, bo u chińczyków czy tajlandczyków i koreańczyków mogą być podróbki. Tak, jak pisałam powyżej, nigdy na ebay nic nie kupowałam, więc nie mam żadnych dostawców sprawdzonych. Na Twoim miejscu wzięłabym cale opakowanie, ale jak nie chcesz, to wezmę na pół z Tobą

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja też bym chciała się przyłączyć, dajcie znać
Nie wiem, jak jest z wagą takich przesyłek czy się będzie opłacać kupić więcej sztuk, nie wiem nic o limitach wagowych, bo przesyłka jest gratis, ale do jakiej ilości sztuk, to nie wiem.


Tutaj przykładowy link do sprzedawcy, który ma w miarę dobre opinie. Wysyłka z Japonii, ale ten link podawała Chimay z 2 miechy temu, może teraz są inni godni sprzedawcy z np. niższą ceną. Klik
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-02, 12:24   #1385
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nie wiem, jak jest z wagą takich przesyłek czy się będzie opłacać kupić więcej sztuk, nie wiem nic o limitach wagowych, bo przesyłka jest gratis, ale do jakiej ilości sztuk, to nie wiem.

Tutaj przykładowy link do sprzedawcy, który ma w miarę dobre opinie. Wysyłka z Japonii, ale ten link podawała Chimay z 2 miechy temu, może teraz są inni godni sprzedawcy z np. niższą ceną. Klik
Rozumiem.

Koshatka, to może zamówiłabyś do mnie - tzn. na mój adres, a ja bym Ci zapłaciła na konto pieniądze?
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-02, 13:25   #1386
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Nie ma mnie chwilkę, a wy już tu organizujecie napad na ebay

Mon Cherry, ja te mydełka z Boots też zamawiałam online z odbiorem w sklepie.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-02, 14:11   #1387
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Chimay poleca zakupy u japończyków z minimum 99% pozytywnych ocen, bo u chińczyków czy tajlandczyków i koreańczyków mogą być podróbki. Tak, jak pisałam powyżej, nigdy na ebay nic nie kupowałam, więc nie mam żadnych dostawców sprawdzonych. Na Twoim miejscu wzięłabym cale opakowanie, ale jak nie chcesz, to wezmę na pół z Tobą

Nie wiem, jak jest z wagą takich przesyłek czy się będzie opłacać kupić więcej sztuk, nie wiem nic o limitach wagowych, bo przesyłka jest gratis, ale do jakiej ilości sztuk, to nie wiem.


Tutaj przykładowy link do sprzedawcy, który ma w miarę dobre opinie. Wysyłka z Japonii, ale ten link podawała Chimay z 2 miechy temu, może teraz są inni godni sprzedawcy z np. niższą ceną. Klik
Sprawdziłam teraz aukcje na ebay i według mnie najciekawsza i najtańsza aukcja na ten moment od sprawdzonego sprzedawcy z Japonii, z największą ilością sprzedanych peelingów to https://www.ebay.pl/itm/TOYO-life-Japan-Cure-Natural-Aqua-Gel-Peeling-Skincare-Exfoliator/151760183965?hash=item235 59ca29d:g:bZ4AAOSwOyJX3tA-

U tego sprzedawcy niezależnie od ilości kupionych opakowań, przesyłka jest bezpłatna.

Sama nie dokonam zakupu na ebay, bo też nigdy tam nic nie kupowałam. Nie mam konta na paypalu, a kartą nie chciałabym opłacać. Kiedyś będę musiała sobie załatwić kartę tylko do zamówień internetowych, bo tą używaną na co dzień nie chciałabym opłacać zagranicznych przelewów.

Myślałam, ze podłączę się pod zamówienie Koshatki i jej zwrócę pieniążki, bo sama nie chciałabym zamawiać.
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-02, 14:49   #1388
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Sprawdziłam teraz aukcje na ebay i według mnie najciekawsza i najtańsza aukcja na ten moment od sprawdzonego sprzedawcy z Japonii, z największą ilością sprzedanych peelingów to https://www.ebay.pl/itm/TOYO-life-Japan-Cure-Natural-Aqua-Gel-Peeling-Skincare-Exfoliator/151760183965?hash=item235 59ca29d:g:bZ4AAOSwOyJX3tA-

U tego sprzedawcy niezależnie od ilości kupionych opakowań, przesyłka jest bezpłatna.
Kupowałam mój peeling od tego sprzedawcy.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-02, 14:52   #1389
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Sprawdziłam teraz aukcje na ebay i według mnie najciekawsza i najtańsza aukcja na ten moment od sprawdzonego sprzedawcy z Japonii, z największą ilością sprzedanych peelingów to https://www.ebay.pl/itm/TOYO-life-Japan-Cure-Natural-Aqua-Gel-Peeling-Skincare-Exfoliator/151760183965?hash=item235 59ca29d:g:bZ4AAOSwOyJX3tA-

U tego sprzedawcy niezależnie od ilości kupionych opakowań, przesyłka jest bezpłatna.

Sama nie dokonam zakupu na ebay, bo też nigdy tam nic nie kupowałam. Nie mam konta na paypalu, a kartą nie chciałabym opłacać. Kiedyś będę musiała sobie załatwić kartę tylko do zamówień internetowych, bo tą używaną na co dzień nie chciałabym opłacać zagranicznych przelewów.

Myślałam, ze podłączę się pod zamówienie Koshatki i jej zwrócę pieniążki, bo sama nie chciałabym zamawiać.
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Kupowałam mój peeling od tego sprzedawcy.
Tylko kurczę, prawie dwie dychy drożej od tamtego, co ja link podawałam.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-02, 15:13   #1390
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Tylko kurczę, prawie dwie dychy drożej od tamtego, co ja link podawałam.
Tamtego sprzedawcy już nie ma. Poza tym tamten sprzedawca był z Tajlandii, więc większe ryzyko wtopy moim zdaniem. Na aukcji, którą ja podesłałam kupiono ponad 2000 tych peelingów, sprzedawca ma 99,6% pozytywnych opinii, więc myślę, że lepiej zapłacić jest trochę więcej, a mieć oryginał.
Na ten moment to jest najtańsza aukcja u sprawdzonego sprzedawcy, z wysyłką z Japonii.
__________________

Edytowane przez _Kornelia_
Czas edycji: 2018-07-02 o 15:14
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-02, 15:17   #1391
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Tamtego sprzedawcy już nie ma. Poza tym tamten sprzedawca był z Tajlandii, więc większe ryzyko wtopy moim zdaniem. Na aukcji, którą ja podesłałam kupiono ponad 2000 tych peelingów, sprzedawca ma 99,6% pozytywnych opinii, więc myślę, że lepiej zapłacić jest trochę więcej, a mieć oryginał.
Na ten moment to jest najtańsza aukcja u sprawdzonego sprzedawcy, z wysyłką z Japonii.

Rzeczywiście z Tajlandii, źle przeczytałam w rubryce, Japan dotyczyło miejsca produkcji, ale 2 dychy różnicy, to jednak nie oszukujmy się, dość sporo, może do Sierpnia się ujawni jakaś tańsza opcja u kogoś zaufanego.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-02, 22:18   #1392
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Mnie z peelingów gommage interesuje ten od Manyo Factory, w załączniku wklejam skład Pewnie prędzej, czy później się skuszę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screen Shot 2018-07-02 at 23.15.40.jpg (69,9 KB, 40 załadowań)
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 06:22   #1393
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Mnie z peelingów gommage interesuje ten od Manyo Factory, w załączniku wklejam skład Pewnie prędzej, czy później się skuszę.
Ale fajny, brałabym.
Z Manyo mialam tylko esencję Galactomyces Niacin, ale była nijaka, wolę czarną esencję Bentona.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 08:16   #1394
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 973
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ale fajny, brałabym.
Z Manyo mialam tylko esencję Galactomyces Niacin, ale była nijaka, wolę czarną esencję Bentona.

Ja ciągle nie mam przekonania do tego produktu, podobnie jak do toniku Aloe BHA. Coś mi nie pasuje w nich, tzn. nawilżenie jakieś jest, ale dodatkowo muszę jeszcze coś nakładać. Miałam próbki esencji ze ślimakiem i ta bardziej mi odpowiadała. Następnym razem skuszę się na nią. Tonik Aloe za to sprawdza się do maseczek glinkowych i innych proszków

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Rzeczywiście z Tajlandii, źle przeczytałam w rubryce, Japan dotyczyło miejsca produkcji, ale 2 dychy różnicy, to jednak nie oszukujmy się, dość sporo, może do Sierpnia się ujawni jakaś tańsza opcja u kogoś zaufanego.


Dziewczyny, ja też bym się chętnie przyłączyła, gdyby była opcja to mogę wziąć na spółkę z kimś
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 08:54   #1395
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Ja ciągle nie mam przekonania do tego produktu, podobnie jak do toniku Aloe BHA. Coś mi nie pasuje w nich, tzn. nawilżenie jakieś jest, ale dodatkowo muszę jeszcze coś nakładać. Miałam próbki esencji ze ślimakiem i ta bardziej mi odpowiadała. Następnym razem skuszę się na nią. Tonik Aloe za to sprawdza się do maseczek glinkowych i innych proszków
Moim zdaniem mało komu się te produkty sprawdzą solo. Mnie one akurat wystarczają, ale ja mam minimalną potrzebę okluzji.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 09:26   #1396
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja też bym się chętnie przyłączyła, gdyby była opcja to mogę wziąć na spółkę z kimś
Przeczytałaś moje posty wyżej? Ja bym z chęcią wzięła z Tobą ten peeling na spółkę. Czy zamawiałaś coś na ebayu lub czy mogłabyś wykonać taką płatność, a ja bym Ci zwróciła połowę kosztów?

Tutaj jest aukcja, z której najlepiej zamówić Manyo Factoryhttps://www.ebay.pl/itm/TOYO-life-Japan-Cure-Natural-Aqua-Gel-Peeling-Skincare-Exfoliator/151760183965?hash=item235 59ca29d:g:bZ4AAOSwOyJX3tA-
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 09:41   #1397
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ale fajny, brałabym.
Z Manyo mialam tylko esencję Galactomyces Niacin, ale była nijaka, wolę czarną esencję Bentona.
Ja mam tonik i puder matujacy, całkiem fajne są

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 12:46   #1398
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Mnie z peelingów gommage interesuje ten od Manyo Factory, w załączniku wklejam skład Pewnie prędzej, czy później się skuszę.
I następne kuszenie

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Ja ciągle nie mam przekonania do tego produktu, podobnie jak do toniku Aloe BHA. Coś mi nie pasuje w nich, tzn. nawilżenie jakieś jest, ale dodatkowo muszę jeszcze coś nakładać. Miałam próbki esencji ze ślimakiem i ta bardziej mi odpowiadała. Następnym razem skuszę się na nią. Tonik Aloe za to sprawdza się do maseczek glinkowych i innych proszków
A ja lubię i jedno i drugie, z tym, że ja nigdy nie kończę na toniku , a już tonik + esencja sprawdza się u mnie dobrze

***
Przychodzę z krótkimi recenzjami produktów

1. Sukin żel myjący do twarzy Foaming Facial Cleanser https://sukinorganics.com/collection...acial-cleanser - nie spodobał mi się, czuć wysuszające działanie, ale najgorszy jest dla mnie zapach, nie jest brzydki, ale strasznie świdrujący w nos, myję się na wdechu

2. Whamisa Water Cream - fajny, ale jednak nie wart chyba swojej ceny. Ma lekką konsystencję, lejącą, wchłania się dobrze, nawilża przyzwoicie, ale efektu WOW nie zanotowałam

3. Hagi Naturalny cytrusowy scrub do ciała z olejem konopnym i makadamia - świetny na upały, naprawdę chłodzi, ściera porządnie, ale jest delikatny. Jestem na tak.
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 13:37   #1399
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Hej hej, ja też bym chciała ten peeling @_@ chce któraś ze mną na pół? Mam konto na ebay jak coś, i PayPal

Może jest ktoś chętny z Warszawy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-03, 13:52   #1400
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Ktoś używał zawiesiny Betuleco na włosy? Ja już kilka razy użyłam, ale zniechęca mnie to, że rozczesanie graniczy z cudem, bo włosy są sztywne i szorstkie. Przemęczę się jednak, bo opinii o baby hair jest sporo. Zawiesinę można też stosować na trądzik, rany, również wewnętrznie - ja stosuję.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 13:56   #1401
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Ktoś z was miał ten olejek? https://www.alkemie.com/pl/products/skin-superfood-30ml
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 14:49   #1402
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
I następne kuszenie







A ja lubię i jedno i drugie, z tym, że ja nigdy nie kończę na toniku , a już tonik + esencja sprawdza się u mnie dobrze



***

Przychodzę z krótkimi recenzjami produktów



1. Sukin żel myjący do twarzy Foaming Facial Cleanser https://sukinorganics.com/collection...acial-cleanser - nie spodobał mi się, czuć wysuszające działanie, ale najgorszy jest dla mnie zapach, nie jest brzydki, ale strasznie świdrujący w nos, myję się na wdechu



2. Whamisa Water Cream - fajny, ale jednak nie wart chyba swojej ceny. Ma lekką konsystencję, lejącą, wchłania się dobrze, nawilża przyzwoicie, ale efektu WOW nie zanotowałam



3. Hagi Naturalny cytrusowy scrub do ciała z olejem konopnym i makadamia - świetny na upały, naprawdę chłodzi, ściera porządnie, ale jest delikatny. Jestem na tak.


Nigdy nie miałam żelu mającego. Za to mleczko jest genialne i polecam
Ciekawe czy tak samo pachnie jak żel
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 14:58   #1403
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Hej hej, ja też bym chciała ten peeling @_@ chce któraś ze mną na pół? Mam konto na ebay jak coś, i PayPal

Może jest ktoś chętny z Warszawy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym byla chetna. Nie jestem z Warszawy ale mam kogos kto mi go odbierze z Warszawy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 15:02   #1404
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Super, napisałam wiadomość ^^

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 15:53   #1405
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 973
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Przeczytałaś moje posty wyżej? Ja bym z chęcią wzięła z Tobą ten peeling na spółkę. Czy zamawiałaś coś na ebayu lub czy mogłabyś wykonać taką płatność, a ja bym Ci zwróciła połowę kosztów?

Tutaj jest aukcja, z której najlepiej zamówić Manyo Factoryhttps://www.ebay.pl/itm/TOYO-life-Japan-Cure-Natural-Aqua-Gel-Peeling-Skincare-Exfoliator/151760183965?hash=item235 59ca29d:g:bZ4AAOSwOyJX3tA-
Czytałam ale chciałam się pod Was podpiąć, bo ja nie mam PayPal a dopiero co zrezygnowałam z karty kredytowej


Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
I następne kuszenie



A ja lubię i jedno i drugie, z tym, że ja nigdy nie kończę na toniku , a już tonik + esencja sprawdza się u mnie dobrze

***
Przychodzę z krótkimi recenzjami produktów

1. Sukin żel myjący do twarzy Foaming Facial Cleanser https://sukinorganics.com/collection...acial-cleanser - nie spodobał mi się, czuć wysuszające działanie, ale najgorszy jest dla mnie zapach, nie jest brzydki, ale strasznie świdrujący w nos, myję się na wdechu

2. Whamisa Water Cream - fajny, ale jednak nie wart chyba swojej ceny. Ma lekką konsystencję, lejącą, wchłania się dobrze, nawilża przyzwoicie, ale efektu WOW nie zanotowałam

3. Hagi Naturalny cytrusowy scrub do ciała z olejem konopnym i makadamia - świetny na upały, naprawdę chłodzi, ściera porządnie, ale jest delikatny. Jestem na tak.
Ja też nie kończę na toniku (nakładam esencję a potem jeszcze serum), ale mam wrażenie że serum Ava Aloe lepiej się u mnie sprawdza niż tonik i esencja B. razem

Chciałam wziąć ten cleanser Sukin ostatnio w Tkmaxx, ale był chyba otwierany. Za to trafiłam na peeling z serii Detox. Szkoda, że maski nie było, trochę mi jej brakuje, muszę się przyczaić na nią.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 16:35   #1406
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Nowa seria Sukin. Być może ktoś już wklejał na wątku, ale dla mnie nowość https://sukinorganics.com/collections/purely-ageless
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 16:52   #1407
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Super, napisałam wiadomość ^^

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ishani nie masz przypadkiem zapełnionej skrzynki na PW, bo nie mogę do Ciebie wysłać wiadomości?
Już jest ok
__________________

Edytowane przez _Kornelia_
Czas edycji: 2018-07-03 o 17:15
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 16:54   #1408
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Nowa seria Sukin. Być może ktoś już wklejał na wątku, ale dla mnie nowość https://sukinorganics.com/collections/purely-ageless


Widziałam ja w necie i poluje stacjonarnie
Ale nie ma jeszcze u mnie w mieście
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 17:50   #1409
mandalina_
Raczkowanie
 
Avatar mandalina_
 
Zarejestrowany: 2018-02
Lokalizacja: stolyca
Wiadomości: 199
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

witam się ponownie, regularnie Was podczytuję, sama jakoś nie mam ostatnio nic ciekawego do powiedzenia, więc cicho siedzę nawet nic nie kupuję (przerzuciłam się na perfumy ), powoli denkuję.

widzę, że prawdziwy szał na ten peeling. jeśli ktoś jeszcze nie ma z kim kupić, to ja na pewno będę kupować w najbliższym czasie, bo brakuje mi czegoś takiego. w razie czego - zapraszam; ja w warszawie, więc można ominąć drugą wysyłkę, jeśli któraś z Was też stąd.

potrzebuję też porady; skończył mi się krem do twarzy, szukam czegoś co będzie uniwersalne (na dzień, na noc), dobrze nawilżało, nie ściągało skóry (takie uczucie pozostawiał krem w tubce Antipodes, o którym tu pisałam). dobrze, gdyby nie było dużo olejów w składzie, bo jednak to przytyka skórę, zwłaszcza w lato. nie musi to być krem, a jakaś esencja, lotion, który go zastąpi.
myślałam o kremie miejskim Resibo, ale jakoś nie jestem przekonana do marki, nie wiem na ile pozytywne recenzje wynikają z dobrego marketingu.
oprócz tego, biorę pod uwagę Madarę, Bentona (czarna esencja u mnie bez szału), Whamisę (może te wodne kremy...?). może coś testowałyście i się fajnie sprawdzało? chętnie też przyjmę inne propozycje może jakiś żel aloesowy?
wszelkie Vianki, Sylveco, etc. nie wiele dla mnie robiły, lubiłam tylko ich żele i emulsje do mycia twarzy.

__________________
wymianka
mandalina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 17:54   #1410
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Ishani nie masz przypadkiem zapełnionej skrzynki na PW, bo nie mogę do Ciebie wysłać wiadomości?
Już jest ok
Tez mam problem. Dwie wyslalam, kolejnej nie mogę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-03 22:19:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:54.