Mamy październikowe 2018 cz. III - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-07-12, 12:18   #2761
catarynca
Raczkowanie
 
Avatar catarynca
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 301
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Aż ślinka cieknie ja dziś się biorę za racuchy z jabłkami

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
__________________
W oczekiwaniu. B.
catarynca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-12, 13:11   #2762
niemampomyslu91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 194
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

U mnie dziś będą lewniwe kluski w sosie owocowym mniaaam <3
niemampomyslu91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-12, 13:15   #2763
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

U mnie dzisiaj teściowa robi mielone z ziemniaczkami młodymi i mizeria


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-12, 13:43   #2764
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Wszystko co ktos zrobi w ciazy smakuje lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-12, 13:46   #2765
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

O mamo, same smakołyki dzisiaj na forum mamy Dobrze, że jeszcze nie trzeba się odchudzać ja już po misce leczo, boskie mi wyszło, aż jestem w szoku
lykki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-12, 14:07   #2766
Osiak
Zadomowienie
 
Avatar Osiak
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wszechświat
Wiadomości: 1 064
GG do Osiak
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Dziękuję za wszystkie wczorajsze kciuki i gratulacje .
Ja od kilku dni wpadłam w szał przetworów, z mężem mamy własną ziemię rolną z sadem itp. więc już mam na zimę z 60 słoików przetworów, a to dopiero początek!
Zastanawiam się nad takim kombinezonem na zimę, wygląda na bardzo sprytny patent.Screenshot_2018-07-12-15-03-26-043_com.facebook.katana.jpeg

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
__________________
[I][COLOR=Indigo]"Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od naszych marzeń. Jest po prostu inne."
Osiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-12, 14:38   #2767
niemampomyslu91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 194
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Osiak Pokaż wiadomość
Dziękuję za wszystkie wczorajsze kciuki i gratulacje .
Ja od kilku dni wpadłam w szał przetworów, z mężem mamy własną ziemię rolną z sadem itp. więc już mam na zimę z 60 słoików przetworów, a to dopiero początek!
Zastanawiam się nad takim kombinezonem na zimę, wygląda na bardzo sprytny patent.Załącznik 7593796

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Widziałam i też się nad nim zastanawiałam tylko z drugiej strony... jaki rozmiar? Jak dzieciątko po urodzeniu będzie nosiło 56 cm to na zimę pewnie 62 cm, ale jeśli od razu wskoczy w 62 to pewnie 68 cm? Nie wiem czy się nie wstrzymam do narodzin
niemampomyslu91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-12, 17:40   #2768
bajka775
Zadomowienie
 
Avatar bajka775
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 060
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Osiak Pokaż wiadomość
Dziękuję za wszystkie wczorajsze kciuki i gratulacje .
Ja od kilku dni wpadłam w szał przetworów, z mężem mamy własną ziemię rolną z sadem itp. więc już mam na zimę z 60 słoików przetworów, a to dopiero początek!
Zastanawiam się nad takim kombinezonem na zimę, wygląda na bardzo sprytny patent.Załącznik 7593796

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Ladniutki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
B + P

10.08.2007
11.01.2015
14.08.2016
bajka775 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-12, 17:46   #2769
mwmwm91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Pokażę mój brzuch, w końcu
Zdjęcie z niedzieli.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20180707_144306.jpg (151,1 KB, 64 załadowań)
mwmwm91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-12, 18:07   #2770
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez mwmwm91 Pokaż wiadomość
Pokażę mój brzuch, w końcu

Zdjęcie z niedzieli.


Piękny brzuszek ❤️ szczuplutka jesteś bardzo !


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-12, 18:11   #2771
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

ja dzis od rana tradycyjnie skoro na czczo to wymioty bo dzis byla krew i mocz
Ostatnio jak robilam badania to o 9 30 byl pusty korytarz i sama siedzialam czekajac do konca glukozy to dzis pojechalismy bylam tam 9 30 a tam pelno ludzi
Ok jakos sie wykruszylo byly pzrede mna 3 osoby a jedna z nich byla Pani z dzieckiem taki wiek podstawowki i myslalam,ze sie wsciekne byli chyba tam 20 min darl sie jakby go ze skory obdzierali nie dal se pobrac tej krwi .Mnie tam slabo i niedobrze ale no co zrobie laboratorium do 10 a ja weszlam 15 po a za mna jeszcze byly 2 osoby takze no troche dluzej se musialy popracowac przez taka jedna osobe porazka jakas
Potem w aucie oczywiscie znowu rzygu rzygu takze no uwielbiam to dobrze,ze to raz na miesiac bo czesciej to bym chyba oszalala

Potem dzwoni Pani ze ta ginekolg do ktorej bylam zapisana bo mojej nie ma przez 2 miesiace to se bierze urlop i dopiero na 8 sierpnia . Ja mowie no sory ale ja w ciazy i l4 potrzebuje glownie to jedyne co mi moze zaproponowac pana doktora w ten sam dzien ale o 15 wiadomo pojde bo wyjscia nie mam bo l4 potzrebuje ale no sory obcy facet ogolem facet ja nie przyzwyczajona do panow to wogole tak dziwnie zmieniac lekarzy w ciazy ech ja to mam szczescie serio
Dobrze,ze moja ciaza poprawna nic sie nie dzieje wiec to bedzie szybka wizyta badanko usg l4 i nara

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Cytat:
Napisane przez mwmwm91 Pokaż wiadomość
Pokażę mój brzuch, w końcu
Zdjęcie z niedzieli.
Ech tez mi sie marzyla taka figura w ciazy sam brzuszek i taka chudzinka super ale pomarzyc se moge
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-12, 18:12   #2772
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
ja dzis od rana tradycyjnie skoro na czczo to wymioty bo dzis byla krew i mocz

Ostatnio jak robilam badania to o 9 30 byl pusty korytarz i sama siedzialam czekajac do konca glukozy to dzis pojechalismy bylam tam 9 30 a tam pelno ludzi

Ok jakos sie wykruszylo byly pzrede mna 3 osoby a jedna z nich byla Pani z dzieckiem taki wiek podstawowki i myslalam,ze sie wsciekne byli chyba tam 20 min darl sie jakby go ze skory obdzierali nie dal se pobrac tej krwi .Mnie tam slabo i niedobrze ale no co zrobie laboratorium do 10 a ja weszlam 15 po a za mna jeszcze byly 2 osoby takze no troche dluzej se musialy popracowac przez taka jedna osobe porazka jakas

Potem w aucie oczywiscie znowu rzygu rzygu takze no uwielbiam to dobrze,ze to raz na miesiac bo czesciej to bym chyba oszalala



Potem dzwoni Pani ze ta ginekolg do ktorej bylam zapisana bo mojej nie ma przez 2 miesiace to se bierze urlop i dopiero na 8 sierpnia . Ja mowie no sory ale ja w ciazy i l4 potrzebuje glownie to jedyne co mi moze zaproponowac pana doktora w ten sam dzien ale o 15 wiadomo pojde bo wyjscia nie mam bo l4 potzrebuje ale no sory obcy facet ogolem facet ja nie przyzwyczajona do panow to wogole tak dziwnie zmieniac lekarzy w ciazy ech ja to mam szczescie serio

Dobrze,ze moja ciaza poprawna nic sie nie dzieje wiec to bedzie szybka wizyta badanko usg l4 i nara


Pechowy dzień masz jakiś ja zawsze chodziłam do ginekologów babeczek a nagle zwolnili moja i musiałam iść do faceta który zapracował na jej etacie. Wrażenie zrobił pozytywne ale powiedział ze owu nie miałam w cyklu co się okazało totalna bzdura bo w ciąże zaszłam ale teraz tez chodze do faceta i jest w sumie ok chociaż dalej troszkę mi dziwnie ....

U mnie dziś wszyscy idą do jacuzzi i sauny a ja będę siedzieć jak cwok co prawda czytałam u Mamyginekolog ze jak się ma własne jacuzzi i ustawi się max temperaturę 37 stopni to można ale ja mam ten szew i troszkę się jednak boje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-12, 18:21   #2773
AnetaErr
Wtajemniczenie
 
Avatar AnetaErr
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 697
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Ja całe życie chodzę do ginekologów mężczyzn i wydaje mi się, że są lepszymi specjalistami i bardziej dokładnymi. Raz byłam u kobietki to gadała jakieś głupie teksty i była bardzo opryskliwa.. Może okres miała?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnetaErr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-12, 18:25   #2774
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez AnetaErr Pokaż wiadomość
Ja całe życie chodzę do ginekologów mężczyzn i wydaje mi się, że są lepszymi specjalistami i bardziej dokładnymi. Raz byłam u kobietki to gadała jakieś głupie teksty i była bardzo opryskliwa.. Może okres miała?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Musiałaś chyba złe trafić ;P
Według mnie nie ma żadnej różnicy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-12, 18:27   #2775
AnetaErr
Wtajemniczenie
 
Avatar AnetaErr
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 697
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Musiałaś chyba złe trafić ;P
Według mnie nie ma żadnej różnicy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Możliwe że tamta babeczka była po prostu jędzą ale i tak większe zaufanie mam do mężczyzn

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnetaErr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-12, 18:41   #2776
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez AnetaErr Pokaż wiadomość
Ja całe życie chodzę do ginekologów mężczyzn i wydaje mi się, że są lepszymi specjalistami i bardziej dokładnymi. Raz byłam u kobietki to gadała jakieś głupie teksty i była bardzo opryskliwa.. Może okres miała?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi zawsze mówili, że mężczyźni są delikatniejsi. Mój gin jest spoko ale pamiętam w szpitalu trafiłam na takiego, że przy badaniu myślałam że zejdę.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-12, 18:48   #2777
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Mi zawsze mówili, że mężczyźni są delikatniejsi. Mój gin jest spoko ale pamiętam w szpitalu trafiłam na takiego, że przy badaniu myślałam że zejdę.


Mnie zawsze wkurza takie uogólnienie. To zależy od człowieka a nie od płci przecież
ja akurat trafiłam na samych delikatnych. Ale ja miałam biopsje szyjki pobierana bez znieczulenia - nic mnie nie rusza


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-12, 19:04   #2778
mwmwm91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Dziewczyny, podrzucam artykuł nt. bankowania krwi pępowinowej, na który natknęłam się dzisiaj:
https://www.mamalekarz.pl/krew-pepowinowa-6-prawd/
mwmwm91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-12, 19:05   #2779
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez mwmwm91 Pokaż wiadomość
Pokażę mój brzuch, w końcu
Zdjęcie z niedzieli.
Ślicznie wyglądasz

Ja chodzę do mężczyzny i to na dodatek do męża kumpeli, z ktòrym znam się prywatnie od 8 czy 9 lat. W pierwszej ciaży do niego nie chodziłam, bo się krępowałam, ale on poròd odbierał i już mam teraz luz, tym bardziej, że to super specjalista.
Wcześniej chodziłam do faceta, ale takiego dziadziusia. A wcześniej do kobiet i kuepsko na tym wychodziłam :/
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-12, 19:06   #2780
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Pepsi_90 Pokaż wiadomość
Ja nie mam. W pierwszej ciąży w ogole się nie pojawiła.
Ja też nie ma tej kreski i nie miałam w ogóle w poprzedniej ciąży


Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
I cieszy mnie to bardzo,ze nie jestem sama
Dobrze ze nigdy nie umialam spac na brzuchu bo pewnie dla kogos kto musial przestac tak spac to musialo byc trudne .
Czyli dobrze myslalam nasze mamy nawet o czyms takim nie slyszaly a my zyjemy i to jest najlepsze potwierdzenie
Ja zawsze lubiłam spać na brzuchu, no ale jakoś samoistnie się da przyzwyczaić.




Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
O jak dobrze,ze dzis tutaj taka cisza malo nadrabiania
My dzis od rana jezdzilismy najpierw jysk,agata,ikea sprawdzic szafy, komody bo na necie juz chyba znalazlam ale chcialam sprawdzic czy moze stacjonarnie gdzies czegos nie znjade i np taniej zeby potem nie zalowac . No ale nic nie bylo takze bede raczej klikac na necie
Oczywiscie dzis wyjscie z domu rano to co caly czas niedobrze i mi slabo jaka to jest zlosliwosc

Po tamtych sklepach skoczylismy do mega urwisa w sumie jedyny sklep blisko w ktorym byly wozki z Bexy
No i chyba wreszcie sie zdecydujemy na ten i raczej koniec poszukiwan
Bardzo fajnie lekko sie prowadzil , wizualnie tez moja kolorystyka wiec spoko . Mialam dylemat miedzy ultra a fresh ale fresh drozszy prawie 400zl otwarty kosz na dole i torba ta co wisi mniej mi sie podoba takze tu byly te minusy wiec bedzie ultra
Stelaz super latwo sie sklada ,spacerowka przod i tyl montowanie , kolor w spacerowce czarny w srodku takze taki jak chcialam no i ta wentylacja w budce tez czarna bo w Luce mnie wkurzalo to ze kolor budki ciemny a okienko biale wiem,ze to taki drobiazg ale jednak drazniacy mnie Tutaj nie bede miec tego problemu Podnozek ze skorki wiec latwo czyscic gdyby sie ubrudzil .
Porownywalismy sobie z Luca i pytalam Pani jak jakosciowo to wyglada bo ceny takie same to mowi,ze szczerze Luca ma bardziej liche wykonanie stelaza no ogolem mowi ze sa gorsze od bexy ale wiadomo co kto woli ona gdyby miala polecic to bardziej bexa .
Ceny te same wiec nie miala w tym intersu zeby kogos naciagnac taka odpowiedzia tak mysle .
Teraz mam tylko dylemat czy zamowic online czy znowu jechac do tego sklepu ale to jeszcze musimy pomyslec

No popatrz też będę szukać szafy i też mam na myśli wózek Bexa ale dopiero będę jechać oglądać na żywo A jaki fotelik tam się da wmontować nie wiesz czasem?


Cytat:
Napisane przez Angela_B Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
Ja dziś rano mialam wizytę i dzidzi rośnie pięknie, waży kilogram i ogolnie wszystko w porządku. Ale za to mnie wyszła infekcja i mam brać przez pare dni globulki clotrimazolum.. I hemoglobina mi zaczela spadać i przepisala mi lekarka tardyferon. Mam nadzieję że po tym sie wszystko poprawi.

Ale wiecie co... dzis to mialam wizytę niesamowitą serio... o mało co zawału nie dostałam
Mialam wizytę u innej lekarki jednorazowo bo moja na urlopie i ogolnie fajna babka wszystko ok.. Ale od początku
Wchodzę do gabinetu i wiadomo wywiad itd. Potem na fotel do badania... I tu się zaczelo, bada mnie mowi ze infekcja itd i że mogę wstać i przeniesc sie na leżanke do usg.. podnosze sie powoli, patrze na podłogę a tam... krople krwi na ziemi... mnie sie moment czarno przed oczami zrobiło, goraco, słabo, wystraszyłam sie jak nie wiem bo miałam najbardziej czarny scenariusz przed oczami tym bardziej ze to nie ze jakiej lekkie plamienie tylko normalnie krew... I mówię "O mój Boże..." A lekarka do mnie ze widzi i zebym sie położyła na leżanke i zaraz zobaczy co sie dzieje. I tak cos tam mowi, do mnie dociera co trzecie słowo i wogole masakra... A ona za chwilę mowi ze moze to ona przecieka bo ma okres obfity bardzo a w sukience była... I ja leżę a ona poszła na chwilę do łazienki zobaczyć co i jak. Ale wraca i dalej mowi ze nic u siebie nie zauważyła... siada do usg, bada dzidzi no i wszystko dobrze, w normie itd. Troche kamień z serca ale dalej w głowie czarny scenariusz skad tyle krwi. Zbadala mnie jeszcze raz ale nie na fotelu tylko na tej leżance i mowi ze krwi nie ma, że wszystko ok... po czym wstaje z krzesełka na którym siedziała a na krześle plama krwi... kobita miala tak obfity okres..
Wiadomo, każdej kobiecie moze sie zdazyc tym bardziej ze wracała z dyżuru ze szpitala i od razu do przychodni to ciągle w biegu...
Odetchnelam z niesamowitą ulgą ale tyle stresu to nigdy nie miałam... żadnej z was nie życzę takich przygód. wiadomo, nie jej wina przeciez i gdybym nie była w ciazy to niczym bym sie nie stresowala i nie przejęła przy takiej sytuacji a ze jestem i ostatnio tyle na głowie mam, bo przeprowadzka itd to się takiego stracha najadłam... masakra całe szczęście sie wszystko dobrze skończyło i teraz się z tego smieje ale rano do śmiechu mi nie było Hihi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Łoo to miałaś stracha, dobrze że ja chodzę do facetów ginekologów.


Cytat:
Napisane przez chupacabra88 Pokaż wiadomość
My tez juz po. Mała księżniczka waży 1240 g. Wszystko ok. Tylko nadal się nie obróciła a już by mogła... Z każdym tygodniem bedzie jej trudniej. No ale trzeba mieć nadzieje że się obróci

Wysłane z mojego HTC Desire 10 lifestyle przy użyciu Tapatalka
Moja już od dwóch wizyt odwrócona ale mają czas do 30tc myślę


Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Dziewczyny gratuluje udanych wizyt bo widze lacznie bylo dzis kilka super ze wszystko ok u kazdej z Was


Wogole dzis jak bylismy ogladac farby to wpadla w oko mi tez kuchnia dol szarosc gora biel o jakie to bylo ladne
Jakos nigdy nie pomyslalam o takim polaczeniu kiedys mi sie czern z biela podobala ale o szarosciach nie pomyslalam a to tak slicznie wygladalo
Predko kuchni sobie nie wymienie ale poogladac se moge


No wlasnie Ty to nawet dwie piateczki bo beda juz tu dwie Bexy
Fajnie to wogole brzmi jak taka beksa
Super,ze nie musisz tego robic ze jest inny sposob pewnie Ci ulzylo co nie
Mnie sie tak kuchnia właśnie podoba ale remont kuchni to duża sumka już. Więc musi poczekać.


Co do Bexy no to jeszcze ja się czaję




Cytat:
Napisane przez AnetaErr Pokaż wiadomość
Ja całe życie chodzę do ginekologów mężczyzn i wydaje mi się, że są lepszymi specjalistami i bardziej dokładnymi. Raz byłam u kobietki to gadała jakieś głupie teksty i była bardzo opryskliwa.. Może okres miała?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jestem tego samego zdania, wolę facetów jakoś do kobitki dziwnie by mi było iść.




Jeny ale wy pędzicie, strasznie trudno być na bieżąco
Ja też muszę iść na glukozę i chyba w przyszłym tygodniu pójdę. Mam też Coombsa do zrobienia i morfo i mocz.


Ale wasze maluszki już przypakowały ciekawa jestem ile moja będzie ważyć pod koniec miesiąca mam wizytę.



Ach i pisałyście o pomyłce płci, to u mnie ostatnio gin mówi chłopiec tak? a ja nie wiem co powiedzieć patrzymy z tż na siebie i mówię że nie no ostatnio potwierdzał na 100% dziewczynkę, a ten patrzy na monitor a no nie dziewczynka są wargi sromowe. No myślałam że padnę ja chyba będę na każdej wizycie pytać czy na pewno
__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-12, 19:09   #2781
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez mwmwm91 Pokaż wiadomość
Pokażę mój brzuch, w końcu
Zdjęcie z niedzieli.
Sliczny brzuszek!

---------

Ja bylam w zyciu u 9 ginekologow w tym 2 facetow. Tylko jedna baba niedelikatna mi sie trafila, reszta czy to kobiety czy mezczyzni byli ok. Ale moja mama tez mi mowila, ze faceci sa niby delikatniejsi. Mi nie robi czy ide tu czy tu - wazne, zeby to byl dobry lekarz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lykki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-12, 19:43   #2782
amiyaa
Zadomowienie
 
Avatar amiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 264
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez mwmwm91 Pokaż wiadomość
Pokażę mój brzuch, w końcu
Zdjęcie z niedzieli.
Śliczny zgrabny brzuszek! Ja jutro wrzucę swój tak akurat na rozpoczęcie 29tc Dziewczyny też wrzuccie swoje

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
amiyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-12, 19:57   #2783
Tenebre
Rozeznanie
 
Avatar Tenebre
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 938
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Ja chodziłam głównie do babek ginekologów, do faceta musiałam iść na te prenatalne i połówkowe, jednak wolę kobiety, jakoś tak swobodniej się czuję.
Jak pisałam na fb, badania przeżyłam, sprawdzałam wyniki i wygląda na to, że jest ok, mieszczę się w normach z glukozą, tsh 1,9 więc też ok, w morfologii hemoglobina trochę lepiej, więc jakiś postęp jest.
Tenebre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-12, 20:02   #2784
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez mwmwm91 Pokaż wiadomość
Pokażę mój brzuch, w końcu
Zdjęcie z niedzieli.
Ładniutki już
Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Śliczny zgrabny brzuszek! Ja jutro wrzucę swój tak akurat na rozpoczęcie 29tc Dziewczyny też wrzuccie swoje

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Mówisz masz, akurat mamy całkiem świeże zdjęcie sprzed dwóch dni a wczoraj zaczęliśmy już 30tc IMG_20180712_205940.jpeg

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-12, 20:03   #2785
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Osiak Pokaż wiadomość
Dziękuję za wszystkie wczorajsze kciuki i gratulacje .
Ja od kilku dni wpadłam w szał przetworów, z mężem mamy własną ziemię rolną z sadem itp. więc już mam na zimę z 60 słoików przetworów, a to dopiero początek!
Zastanawiam się nad takim kombinezonem na zimę, wygląda na bardzo sprytny patent.Załącznik 7593796

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Ja go kupilam na samym poczatku ciazy. Rozmiar 68.. moze sie pomylilam ale nie jest zbyt duzy
Moja dzidzia malo sie dzisiaj rusza. Za to ja jem na potege..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-12, 20:09   #2786
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Ja go kupilam na samym poczatku ciazy. Rozmiar 68.. moze sie pomylilam ale nie jest zbyt duzy
Moja dzidzia malo sie dzisiaj rusza. Za to ja jem na potege..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie to samo ale może to dlatego, że cała noc się gmerał co zmieniłam bok to czułam jak się wierci. Psiak też chyba wyczuł gdyż za każdym razem jak się odwróciłam do niego tyłkiem to dreptał naokoło i przytulał się do brzucha

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-12, 20:27   #2787
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Ja go kupilam na samym poczatku ciazy. Rozmiar 68.. moze sie pomylilam ale nie jest zbyt duzy
Moja dzidzia malo sie dzisiaj rusza. Za to ja jem na potege..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


U mnie to samo ! W nocy ruszała się jak szalona, a dzisiaj jakaś taka leniwa. Nawet po jedzeniu nie buszuje w brzuchu. Chyba jakiś nie korzystny biorytm dla naszych dzidziulkow dziś


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-12, 20:34   #2788
amiyaa
Zadomowienie
 
Avatar amiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 264
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Ładniutki już Mówisz masz, akurat mamy całkiem świeże zdjęcie sprzed dwóch dni a wczoraj zaczęliśmy już 30tc Załącznik 7594011

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Kolejna śliczna mama Pięknie!

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
amiyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-12, 21:20   #2789
catarynca
Raczkowanie
 
Avatar catarynca
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 301
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Jest grupa na fb? Za dużo mnie ominęło w ostatnich tygodniach

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
__________________
W oczekiwaniu. B.
catarynca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-12, 21:50   #2790
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Ładniutki już Mówisz masz, akurat mamy całkiem świeże zdjęcie sprzed dwóch dni a wczoraj zaczęliśmy już 30tc Załącznik 7594011

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Piekny!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez catarynca Pokaż wiadomość
Jest grupa na fb? Za dużo mnie ominęło w ostatnich tygodniach

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Jest! Wyslij xxboo na priv link do swojego profilu na fb, ona Cie zaprosi i zaprosi Cie wtedy do grupy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lykki jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-05 19:37:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:29.