Mamy październikowe 2018 cz. III - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-07-20, 18:36   #3361
mwmwm91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
No tu jest cena 860 zl i dlatego tez mnie korci ale nawet jeszcze nie pytalam czy nadal aktualne sporo ludzi nie usuwa ogloszen bo im sie chyba zapomina albo nie chce
Wiadomo zawsze istnieje takie ryzyko ze jej nie podpasuje ale kupujac nowa spacerowke jaka mam pewnosc ze ta nowa jej podpasuje ? To widze bedzie wielka loteria oby moja nie marudzila i jej pasowalo to co rodzice wybrali bo jak nie to
Ja zakładam, że jak później kupujesz spacerówkę kolejną, to masz już dziecko, które ładujesz do tego wózka i przewieziesz po sklepie Pewnie to też nie zawsze pomaga w wyborze, bo wiele problemów wychodzi później, ale zawsze to coś

Cytat:
Napisane przez magdenka Pokaż wiadomość
A czy można zmierzyć szyjkę w usg przez brzuch? Czy tylko dopochwowo? I z ciekawości, jakie macie długości?

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------


Też mam taki plan, zobaczymy jak wyjdzie w rzeczywistości ja ogólnie nie lubię dużych dzieci w spacerówkach, jakoś mnie to mierzi Pewnie zmienię zdanie jak urodzę i będę się z małym cackać jak z jajkiem ale trzylatka nie mam zamiaru wozić
Z tego co mi wiadomo to szyjkę tylko przez usg dopochwowe, inaczej się niby nie da. Albo nie da prawidłowo.
Tydzień temu miałam szyjkę 4cm (27tc), na wizycie wcześniej - 4,5cm (23tc). Więc w miesiąc zeszło pół centymetra, ale takie tempo chyba jest ok, gdzieś czytałam, że profilaktykę typu szew stosuje się jak szyjka ma poniżej 2,5cm.

I zgadzam się co do tych dużych dzieci w wózkach! Ostatnio widziałam takie, na oko 3 lata, całe umorusane po zabawie na placu zabaw, włożone do wózka i odwiezione do domu - kilkaset metrów dalej! U mnie w rodzinie znana jest historia jak tato zabrał półtoraroczną mnie na spacer kilka kilometrów na drugi koniec miasta bez wózka, bo jakoś mu nie przyszło do głowy, że takie małe dziecko może nie dać sobie rady na takiej długiej trasie... Babcia i mama zdziwiły się jak ze mną wrócił, że się w połowie nie rozpłakałam i że nie musiał mnie nieść, a ja pewnie po prostu bałam się robić scenę, bo nie byłam przyzwyczajona do taty, rzadko spędzał ze mną czas. W każdym razie te 3-4km przeszłam jako 18-miesięczne dziecko...

Angela trzymam mocno kciuki! Ważne, że jesteś w szpitalu - w razie czego szybko udzielą Ci pomocy.
mwmwm91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-20, 18:41   #3362
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ktory wizualnie wam sie bardziej podoba ? Spacerowki sa identyczne wiec tylko gondole sie roznia a ten wlasnie pierwszy jest z ta nowa spacerowka nie uzywana wogole . Poczatkowo ten drugi planowalam ale teraz jeszcze ten wyczailam a w sumie bardzo podobny i teraz sama nie wiem



[COLOR="Silver"]
pierwszy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Angela_B Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
Ja znów wyladowalam w szpitalu. Nic mi nie dolegalo, zadnego bolu czy skurczu a około południa zaczęłam delikatnie plamic. Oczywiście spanikowalam i lekarka moja kazała jechac do szpitala. Na usg wszystko z dzidzia dobrze ale na badaniu wyszło krwawienie. Na wzierniku widzialam. Zostawili mnie w szpitalu, dostalam kroplowke jakas i mam narazie leżeć i odpoczywać. Nie wiadomo jak długo i nie wiadomo skąd krew. Bo mowila ze szyjka zamknięta i wszystko ok. Ale łożysko z przodu i to tez jakaś przyczyna moze byc. Moze sie zaczęło troszke odklejac.. mam nadzieje ze Bedzie wszystko dobrze. Poki co jestem przerażona i strasznie się boję że dojdzie do wcześniejszego porodu... trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze... ;(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mocno trzymam kciuki za Ciebie i maluszka. Wszystko będzie dobrze!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-20, 18:51   #3363
Apola88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 664
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Angela_B Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
Ja znów wyladowalam w szpitalu. Nic mi nie dolegalo, zadnego bolu czy skurczu a około południa zaczęłam delikatnie plamic. Oczywiście spanikowalam i lekarka moja kazała jechac do szpitala. Na usg wszystko z dzidzia dobrze ale na badaniu wyszło krwawienie. Na wzierniku widzialam. Zostawili mnie w szpitalu, dostalam kroplowke jakas i mam narazie leżeć i odpoczywać. Nie wiadomo jak długo i nie wiadomo skąd krew. Bo mowila ze szyjka zamknięta i wszystko ok. Ale łożysko z przodu i to tez jakaś przyczyna moze byc. Moze sie zaczęło troszke odklejac.. mam nadzieje ze Bedzie wszystko dobrze. Poki co jestem przerażona i strasznie się boję że dojdzie do wcześniejszego porodu... trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze... ;(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki. Dużo zdrówka dla was. Napewno wszystko będzie ok i wrócicie do domku. Ja miałam plamienia z 3 tyg temu i byłam od razu u mojej gin to mówiła że to może jakieś naczynko pękło i to wszystko bo szyjka zamknięta a na usg nie było widać by coś z łożyskiem się działo. Także spokojnie oby to nic takiego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

A ja szyjkr w 25 tc. Miałam 3.5 cm i mówiła że jest okej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Apola88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-20, 19:14   #3364
Angela_B
Raczkowanie
 
Avatar Angela_B
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 431
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Dzięki dziewczyny za wsparcie fajnie ze tu jesteście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Aaaa no i zapomnialam wam napisac. Kupiliśmy wózek! bebetto Luca s-line, uzywke w bardzo dobrym stanie i wersję 3w1. Mieliśmy kupować 2w1 bo fotelik bym od siostry wziela ale się akurat trafiło także mega zadowolona jestem ze sie udalo i że już mamy z głowy kolejna ważna rzecz. Teraz zostało już nie wiele, same podręczne rzeczy jakies kosmetyczno apteczne ale z tym sie nie śpieszę bo to w każdym momencie moge i w byle jakiej aptece jak coś..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angela_B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-20, 20:03   #3365
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Angela_B Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
Ja znów wyladowalam w szpitalu. Nic mi nie dolegalo, zadnego bolu czy skurczu a około południa zaczęłam delikatnie plamic. Oczywiście spanikowalam i lekarka moja kazała jechac do szpitala. Na usg wszystko z dzidzia dobrze ale na badaniu wyszło krwawienie. Na wzierniku widzialam. Zostawili mnie w szpitalu, dostalam kroplowke jakas i mam narazie leżeć i odpoczywać. Nie wiadomo jak długo i nie wiadomo skąd krew. Bo mowila ze szyjka zamknięta i wszystko ok. Ale łożysko z przodu i to tez jakaś przyczyna moze byc. Moze sie zaczęło troszke odklejac.. mam nadzieje ze Bedzie wszystko dobrze. Poki co jestem przerażona i strasznie się boję że dojdzie do wcześniejszego porodu... trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze... ;(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymaj się w dwupaku jak najdłużej
-------------
Właśnie mòj mąż z bratem i bratową skręcają stòł, jak skręcą to zjemy na nim kolację, a głodna jestem strasznie

Còrcia w brzuszku takie harce urządza, że masakra, zresztą u lekarza też i sam stwierdził, że wyjątkowo ruchliwe to moje dziecię
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-20, 20:30   #3366
So_close
Jedi
 
Avatar So_close
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 721
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Jaki kolor wzięłaś ?
Szary wózek i szary fotelik, czyli standardzik
Najbardziej popularny i najkrótszy czas oczekiwania
So_close jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-20, 21:49   #3367
Tenebre
Rozeznanie
 
Avatar Tenebre
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 938
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Angela_B Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
Ja znów wyladowalam w szpitalu. Nic mi nie dolegalo, zadnego bolu czy skurczu a około południa zaczęłam delikatnie plamic. Oczywiście spanikowalam i lekarka moja kazała jechac do szpitala. Na usg wszystko z dzidzia dobrze ale na badaniu wyszło krwawienie. Na wzierniku widzialam. Zostawili mnie w szpitalu, dostalam kroplowke jakas i mam narazie leżeć i odpoczywać. Nie wiadomo jak długo i nie wiadomo skąd krew. Bo mowila ze szyjka zamknięta i wszystko ok. Ale łożysko z przodu i to tez jakaś przyczyna moze byc. Moze sie zaczęło troszke odklejac.. mam nadzieje ze Bedzie wszystko dobrze. Poki co jestem przerażona i strasznie się boję że dojdzie do wcześniejszego porodu... trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze... ;(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki, żeby wszystko było ok i z Tobą i z dzieckiem i żebyś spokojnie dotrwała do porodu.

Gratulacje udanych wizyt i zakupów wózkowych.

My dziś dalej załatwialiśmy kolejne rzeczy do domu itp, jutro teść przyjeżdża to pojedziemy po blaty i zlew do kuchni, no i po materiały na łóżeczko w końcu. Krążyliśmy po Ikei, parę drobiazgów kupiłam, w tym kilka pudełek do szafy, żeby te małe ciuszki, skarpetki, czapeczki itp jakoś ładnie posegregować.
Tenebre jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-20, 21:52   #3368
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez So_close Pokaż wiadomość
Szary wózek i szary fotelik, czyli standardzik

Najbardziej popularny i najkrótszy czas oczekiwania


Ja podjęłam w końcu męska decyzje i w tygodniu zamawiam baliosa S tez szarego


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Tenebre Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki, żeby wszystko było ok i z Tobą i z dzieckiem i żebyś spokojnie dotrwała do porodu.



Gratulacje udanych wizyt i zakupów wózkowych.



My dziś dalej załatwialiśmy kolejne rzeczy do domu itp, jutro teść przyjeżdża to pojedziemy po blaty i zlew do kuchni, no i po materiały na łóżeczko w końcu. Krążyliśmy po Ikei, parę drobiazgów kupiłam, w tym kilka pudełek do szafy, żeby te małe ciuszki, skarpetki, czapeczki itp jakoś ładnie posegregować.


W ikei fajne są takie materiałowe organizery do szuflad. Ja je mam w Hankowych rzeczach i na prawdę polecam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-20, 21:59   #3369
So_close
Jedi
 
Avatar So_close
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 721
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Ja podjęłam w końcu męska decyzje i w tygodniu zamawiam baliosa S tez szarego
Gratuluję, dobra decyzja!
So_close jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-20, 22:17   #3370
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez So_close Pokaż wiadomość
Gratuluję, dobra decyzja!


I już kończę temat wozkowy na zawsze mam nadzieje bo wykończyć się człowiek może

Ciekawa jestem czy dziś znów mnie czeka bezsenna noc


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-20, 22:21   #3371
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
I już kończę temat wozkowy na zawsze mam nadzieje bo wykończyć się człowiek może

Ciekawa jestem czy dziś znów mnie czeka bezsenna noc


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Rowniez gratuluje! Ja tez zamawiam szarego s na poczatku sierpnia!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lykki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-20, 22:25   #3372
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez lykki Pokaż wiadomość
Rowniez gratuluje! Ja tez zamawiam szarego s na poczatku sierpnia!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


No to jest nas 3! Gang baliosow


Boże siedzę w łóżku oglądam film i dosłownie mam potop z piersi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-20, 22:25   #3373
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez So_close Pokaż wiadomość
Ja składałam tylko w sklepie Swój mam dopiero zamówiony.
Mi poszło bardzo łatwo, ale możliwe że w sklepie jest po prostu wyrobiony już.
Pewnie kwestia wprawy i wyrobienia wózka właśnie
Eh to nam nadzieję że mąż mi wyrobi ten wózek bo nie jestem wstanie go złożyć gość go jedną ręką składa a ja nie potrafię nawet skupiając się na maxa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Heledore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-20, 22:28   #3374
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez magdenka Pokaż wiadomość
A czy można zmierzyć szyjkę w usg przez brzuch? Czy tylko dopochwowo? I z ciekawości, jakie macie długości?

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------


Też mam taki plan, zobaczymy jak wyjdzie w rzeczywistości ja ogólnie nie lubię dużych dzieci w spacerówkach, jakoś mnie to mierzi Pewnie zmienię zdanie jak urodzę i będę się z małym cackać jak z jajkiem ale trzylatka nie mam zamiaru wozić
U mnie dopochwowe jest i wtedy mierzy. Ostatnio miałam 37 i mierzy tak co druga wizytę.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-21, 07:00   #3375
Angela_B
Raczkowanie
 
Avatar Angela_B
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 431
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Hej dziewczyny.
Nie da sie spać w szpitalu.
Co chwilę ktoś chodził i co pare godzin sprawdzaja tętno dziecka. Ale to dobrze ze sprawdzają.
Niestety dalej plamie, nie zauważyłam krwi ale dziś brązowe plamienie.. zobaczymy co powie lekarz..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angela_B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-21, 07:03   #3376
catarynca
Raczkowanie
 
Avatar catarynca
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 301
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Dziewczyny (te które nie maja imion wpisanych) jeszcze się nie zdecydowałyście finalnie na jakieś ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie potrzebuję czasu

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
__________________
W oczekiwaniu. B.
catarynca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-21, 07:12   #3377
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Heledore Pokaż wiadomość
Eh to nam nadzieję że mąż mi wyrobi ten wózek bo nie jestem wstanie go złożyć gość go jedną ręką składa a ja nie potrafię nawet skupiając się na maxa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mysle, ze trzeba wyczuc tam nie mozna pchac w dol, tylko tak jak idzie stelaz. A jaki masz kolor? A masz juz imie dla dzidziulka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lykki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-21, 07:32   #3378
bajka775
Zadomowienie
 
Avatar bajka775
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 060
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Dziewczyny (te które nie maja imion wpisanych) jeszcze się nie zdecydowałyście finalnie na jakieś ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
My się nie zdecydowaliśmy dalej:/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
B + P

10.08.2007
11.01.2015
14.08.2016
bajka775 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-21, 07:32   #3379
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez catarynca Pokaż wiadomość
Nie potrzebuję czasu

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka


Masz jeszcze chwile na zastanowienie się moja znajoma urodziła syna impreza tydzień nie miała jeszcze dla niego imienia bo nie mogła się z TZ zdecydować haha


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-21, 07:50   #3380
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Masz jeszcze chwile na zastanowienie się moja znajoma urodziła syna impreza tydzień nie miała jeszcze dla niego imienia bo nie mogła się z TZ zdecydować haha


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja już też się obawiałam że z mężem to po porodzie zdecydujemy dopiero i teraz jak jest Ignaś wybrany mało osób w otoczeniu wie i niektórzy oczywiście próbują mi wybić to z głowy np babcia wczoraj podchody robiła. Jednakże moja babcia to taka nietypowa babcia. Duchem to chyba ciągle 18-nastka i podobają się jej nowe imiona udziwnione i najlepiej żeby na wsi nikt tak nie miał albo miał ktoś fajny teściowa też kręci nosem trudno mają już swoje dzieci więc miały prawo wyboru powtarzam sobie to jak mantrę co by nie dać się wyprowadzić z równowagi i jak najszybciej ucinam temat

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-21, 09:14   #3381
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Ja już też się obawiałam że z mężem to po porodzie zdecydujemy dopiero i teraz jak jest Ignaś wybrany mało osób w otoczeniu wie i niektórzy oczywiście próbują mi wybić to z głowy np babcia wczoraj podchody robiła. Jednakże moja babcia to taka nietypowa babcia. Duchem to chyba ciągle 18-nastka i podobają się jej nowe imiona udziwnione i najlepiej żeby na wsi nikt tak nie miał albo miał ktoś fajny teściowa też kręci nosem trudno mają już swoje dzieci więc miały prawo wyboru powtarzam sobie to jak mantrę co by nie dać się wyprowadzić z równowagi i jak najszybciej ucinam temat

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Moja mama też próbowała mi wybić z głowy Bartosza ale póki to nie jest jakieś udziwnione imię typu: Messi, Tymian, Achilles, to uważam, że to kwestia gustu, co komu się podoba
lykki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-21, 09:21   #3382
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez lykki Pokaż wiadomość
Moja mama też próbowała mi wybić z głowy Bartosza ale póki to nie jest jakieś udziwnione imię typu: Messi, Tymian, Achilles, to uważam, że to kwestia gustu, co komu się podoba
U mnie o dziwo mama na razie była anty na Stasia jedynie ale w sumie wszyscy wokół mnie tak nazywają teraz syna i jakoś samo mi się osłuchało już chyba dokładnie każdemu może się podobać coś innego Ignasia również u mnie dotąd nie ma, z nazwiskiem fajnie współgra, a ludzie niech sobie gadają oni zawsze gadają

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-21, 10:01   #3383
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez catarynca Pokaż wiadomość
Nie potrzebuję czasu

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Filip czy Bartosz? Czy jeszcze inaczej?

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
U mnie o dziwo mama na razie była anty na Stasia jedynie ale w sumie wszyscy wokół mnie tak nazywają teraz syna i jakoś samo mi się osłuchało już chyba dokładnie każdemu może się podobać coś innego Ignasia również u mnie dotąd nie ma, z nazwiskiem fajnie współgra, a ludzie niech sobie gadają oni zawsze gadają

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
No jasne! Ja się w ogole zastanawiam czy mi się po porodzie nie zmieni jak juz dziecko zobacze
lykki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-21, 10:03   #3384
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez lykki Pokaż wiadomość
Filip czy Bartosz? Czy jeszcze inaczej?

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------



No jasne! Ja się w ogole zastanawiam czy mi się po porodzie nie zmieni jak juz dziecko zobacze
Również ostatnio nad tym myślałam, czy jednak nie wróce do jakiś poprzednich wersji gdy zobaczę małego

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-21, 10:08   #3385
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Filip to był nasz wybór jeśli chodzi o chłopczyka. Ja imię miałam wybrane dla dziewczynki już rok temu ale ja to się tak zeswirowalam na jego punkcie ze no nie wyobrażam sobie mieć w brzuszku kogoś innego niż moja Hanuszke ❤️


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-21, 10:19   #3386
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Filip to był nasz wybór jeśli chodzi o chłopczyka. Ja imię miałam wybrane dla dziewczynki już rok temu ale ja to się tak zeswirowalam na jego punkcie ze no nie wyobrażam sobie mieć w brzuszku kogoś innego niż moja Hanuszke


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Też miałam na liście między innymi Filipa

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-21, 10:25   #3387
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Filip to był nasz wybór jeśli chodzi o chłopczyka. Ja imię miałam wybrane dla dziewczynki już rok temu ale ja to się tak zeswirowalam na jego punkcie ze no nie wyobrażam sobie mieć w brzuszku kogoś innego niż moja Hanuszke ❤️


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Też miałam na liście między innymi Filipa

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
U nas na 99% Bartosz, ale ostatnio mam za dużo czasu na rozkminy i tak myślę, a może Jakub, a może Paweł, a może Maksymilian, a może Tymoteusz, a może Szymon, a może Kacper... itd. itd.
lykki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-21, 10:37   #3388
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez lykki Pokaż wiadomość
Mysle, ze trzeba wyczuc tam nie mozna pchac w dol, tylko tak jak idzie stelaz. A jaki masz kolor? A masz juz imie dla dzidziulka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja chyba właśnie za mocno w dol ciagne. Nie wiem... Będę się z tym bawić jeszcze. Na filmikach składają jednym ruchem, mój mąż jedną ręką. To ze mną jest coś nie tak
Kolor szary

Wybraliśmy imię Kuba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"


Edytowane przez Heledore
Czas edycji: 2018-07-21 o 10:42
Heledore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-21, 10:41   #3389
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Heledore Pokaż wiadomość
Ja chyba właśnie za mocno w dol ciagne. Nie wiem... Będę się z tym bawić jeszcze. Na filmikach składają jednym ruchem, mój mąż jedną ręką. To ze mną jest coś nie tak

Wybraliśmy imię Kuba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Jaki kolor baliosika masz ? Tez szary ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-21, 10:43   #3390
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Tak szary. Właśnie dopisalam do poprzedniego posta bo zapomniałam że o to też pytalyscie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Heledore jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-05 19:37:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:29.