Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53. - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-07-25, 19:12   #3781
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Cytat:
Napisane przez Lolaa87 Pokaż wiadomość
Dziwi mnie przychodzenie do lekarza kilka godzin szybciej przed swoją godziną, a potem żebranie żeby ktoś wpuścił
Przykład:
Miałam dziś wizytę na 16, w przychodni byłam dość szybko bo 15:30, pod gabinetem dwie osoby. Pytam kto jest ostatni, jedna z pań odpowiada, że ona ma na 15:40 i że teraz wchodzi, druga babka (ok.50 lat) ze spuszczonymi oczami, że ona dopiero na 16:45 więc dużo po mnie.
Usiadłam, kobieta numer 1 weszła do gabinetu, kobieta numer 2 po chwili zaczyna "Noooo widzi pani ja jeszcze musze tyle czekać, a czekam od 14:30 (), nooo ale nikt nie wpuścił... Bo kiedyś to było tak, że jak człowiek przyszedł tak wchodził, a teraz porobili te godziny i co? ja czekam ponad 2h, a pani sobie przyszła pół h szybciej, to jest sprawiedliwe?"
Odpowiedziałam, że w takim razie lepiej po prostu przychodzić na swoją godzinę. Myślałam, że mnie zabije mówi do mnie "nooo jaka pani jest, robi pani różnice, że mnie pani przepuści?! ja tu czekam i czekam i każdy jak pani przyjdzie na ostatnią chwilę, a ja specjalnie przyjechałam szybciej"
No i na szczęście lekarz wezwał mnie do gabinetu Kiedy wychodziłam to widziałam, że przyszedł jakiś mężczyzna, który wchodził od razu po mnie i też jej nie przepuścił.
Naprawdę tego nie rozumiem, po to są te ustalone godziny, a ludzie będą siedzieć pół dnia nie wiem w jakim celu. Kobieta była ok.50 więc zakładam, że jeszcze gdzieś pracuje i co bierze urlop żeby siedzieć kilka godzin w poczekalni
Też nie mogę tego ścierpieć, a najbardziej mnie rozwala mina babek,kiedy przychodzę punktualnie i zaraz praktycznie wchodzę, a one płaczą, że są od 6

Chociaż nie, co innego mnie bardziej rozwala. Otóż w pewnej poradni w moim mieście przyjął się zwyczaj (i już samo to mnie rozwala, że ktoś nie zaprotestował i się na to godzi), że są dwie kolejki - są z góry nadane numerki z kolejnością wchodzenia, ale ludzie tak przeżyć tego nie mogli, że ZA KAZDYM RAZEM tworzą druga kolejkę wg przyjścia, no i non stop są awantury,a i tak lewa kolejka wygrywa. Nigdy przenigdy tego nie ogarnę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 19:30   #3782
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Dziwią mnie osobnicy płci obojga w odkrytych butach i z żółtą popękaną skorupą zamiast pięt.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 19:55   #3783
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Cytat:
Napisane przez Lolaa87 Pokaż wiadomość
Dziwi mnie przychodzenie do lekarza kilka godzin szybciej przed swoją godziną, a potem żebranie żeby ktoś wpuścił
Przykład:
Miałam dziś wizytę na 16, w przychodni byłam dość szybko bo 15:30, pod gabinetem dwie osoby. Pytam kto jest ostatni, jedna z pań odpowiada, że ona ma na 15:40 i że teraz wchodzi, druga babka (ok.50 lat) ze spuszczonymi oczami, że ona dopiero na 16:45 więc dużo po mnie.
Usiadłam, kobieta numer 1 weszła do gabinetu, kobieta numer 2 po chwili zaczyna "Noooo widzi pani ja jeszcze musze tyle czekać, a czekam od 14:30 (), nooo ale nikt nie wpuścił... Bo kiedyś to było tak, że jak człowiek przyszedł tak wchodził, a teraz porobili te godziny i co? ja czekam ponad 2h, a pani sobie przyszła pół h szybciej, to jest sprawiedliwe?"
Odpowiedziałam, że w takim razie lepiej po prostu przychodzić na swoją godzinę. Myślałam, że mnie zabije mówi do mnie "nooo jaka pani jest, robi pani różnice, że mnie pani przepuści?! ja tu czekam i czekam i każdy jak pani przyjdzie na ostatnią chwilę, a ja specjalnie przyjechałam szybciej"
No i na szczęście lekarz wezwał mnie do gabinetu Kiedy wychodziłam to widziałam, że przyszedł jakiś mężczyzna, który wchodził od razu po mnie i też jej nie przepuścił.
Naprawdę tego nie rozumiem, po to są te ustalone godziny, a ludzie będą siedzieć pół dnia nie wiem w jakim celu. Kobieta była ok.50 więc zakładam, że jeszcze gdzieś pracuje i co bierze urlop żeby siedzieć kilka godzin w poczekalni
Mnie to też dziwi , ale jak wkurza, bo przez takie osoby budek się robi
Też kiedyś na godzinę z dzieckiem mieliśmy, a tu kto ostatni i wchodzili przed nami co mieli na późniejsze godziny , a ona do tego się okazało miała prawie 40 stopni gorączki

Teraz jak tam że sobą się idzie sporadycznie to idę jaki ostatnia najlepiej

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
O nie, nie zniosłabym majtek, rajstop i majtek na to. Czułabym się jak w pielusze albo jak w tych okropnych rajstopach, które się zakłada dzieciom. Wolę gołe nogi.
Pamiętam, że kiedyś to takie rajstopy biodrowki były, ja jeszcze nie nosiłam, ale mama właśnie musiała na nie majtki

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Też nie rozumiem. Ale fakt, że jak kiedyś zdarzyło mi się być wezwaną do gabinetu praktycznie "z marszu", ledwie się w poczekalni rozebrałam, to mnie niektórzy wzrokiem mordowali
Jedynie do gina zdarza mi się pojawić 45 minut wcześniej, bo u niego często kolejka idzie wcześniej niż to przewidziane. Poza tym u niego dopiero po osobistym zgłoszeniu się w rejestracji zanoszą kartotekę do gabinetu. Raz nawet 20 minut przed wizytą dostałam z przychodni telefon, czy na pewno będę
Ja do gina przestałam chodzić na godzinę, bo było jak u rodzinnego i tak kto ostatni.To idę przed końcem jakaś godzinę i wtedy nieraz już 2 jestem.

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Też nie mogę tego ścierpieć, a najbardziej mnie rozwala mina babek,kiedy przychodzę punktualnie i zaraz praktycznie wchodzę, a one płaczą, że są od 6

Chociaż nie, co innego mnie bardziej rozwala. Otóż w pewnej poradni w moim mieście przyjął się zwyczaj (i już samo to mnie rozwala, że ktoś nie zaprotestował i się na to godzi), że są dwie kolejki - są z góry nadane numerki z kolejnością wchodzenia, ale ludzie tak przeżyć tego nie mogli, że ZA KAZDYM RAZEM tworzą druga kolejkę wg przyjścia, no i non stop są awantury,a i tak lewa kolejka wygrywa. Nigdy przenigdy tego nie ogarnę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To chyba ci z dawnych lat robią dalej te kolejki , bo im ich brakuje
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 20:27   #3784
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 730
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
a najbardziej mnie rozwala mina babek,kiedy przychodzę punktualnie i zaraz praktycznie wchodzę, a one płaczą, że są od 6
Taak Ja nie wiem czy one mają pretensje do mnie, do lekarza czy do kogo. One pewnie też nie wiedzą.

U mnie w przychodni przy zapisywaniu na wizytę dostaje się kartkę z terminem wizyty i info., żeby nie przychodzić wcześniej jak 1 godz. przez wizytą, ale niektórzy i tak przychodzą wcześniej. Niektórym chyba naprawdę brakuje kolejek.


Dziwi mnie to, że ludzie chodzą na botox do kosmetyczek, a nie do lekarza chociaż tyle się trąbi, żeby do kosmetyczek nie chodzić.
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 20:53   #3785
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
Ja do gina przestałam chodzić na godzinę, bo było jak u rodzinnego i tak kto ostatni.To idę przed końcem jakaś godzinę i wtedy nieraz już 2 jestem.
U rodzinnego też mam na godzinę, tylko jeśli przyjmuje na rano, muszę założyć półgodzinny poślizg (pojawia się 10-15 minut po czasie, a jeszcze się przebrać musi, w gabinecie ulokować...). Na szczęście ludzie w przychodni system ogarnęli i komitetów kolejkowych nie tworzą
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 20:55   #3786
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Mnie dziwią kobiety chodzące do jakichs podejrzanych kosmetyczek po taniosci zrobić makijaż permanentny, głownie brwi. Naprawdę niektórym sie podobają takie grube albo krzywe krechy? Nie ma cudów, za 300 zł nikt ładnie brwi nie zrobi. Często młode dziewczyny z delikatnymi buziami tak sie szpecą tymi brwiami, ze aż żal patrzeć.

Żółte popękane pięty plus perłowy lakier na paznokciach to żelazny zestaw co drugiej Polki po 60tce
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 20:59   #3787
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 730
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Mnie dziwią kobiety chodzące do jakichs podejrzanych kosmetyczek po taniosci zrobić makijaż permanentny, głownie brwi. Naprawdę niektórym sie podobają takie grube albo krzywe krechy? Nie ma cudów, za 300 zł nikt ładnie brwi nie zrobi. Często młode dziewczyny z delikatnymi buziami tak sie szpecą tymi brwiami, ze aż żal patrzeć.

Żółte popękane pięty plus perłowy lakier na paznokciach to żelazny zestaw co drugiej Polki po 60tce
Chcą zaoszczędzić, a potem muszą wydać kilka razy tyle na laser u lekarza, żeby takiego potworka usunąć (znam taki przypadek).
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-25, 21:02   #3788
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Ja jednak podejrzewam, ze to sie niektórym podoba, takie czarne krechy.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 21:02   #3789
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Mnie dziwią kobiety chodzące do jakichs podejrzanych kosmetyczek po taniosci zrobić makijaż permanentny, głownie brwi. Naprawdę niektórym sie podobają takie grube albo krzywe krechy? Nie ma cudów, za 300 zł nikt ładnie brwi nie zrobi. Często młode dziewczyny z delikatnymi buziami tak sie szpecą tymi brwiami, ze aż żal patrzeć.

Żółte popękane pięty plus perłowy lakier na paznokciach to żelazny zestaw co drugiej Polki po 60tce
Prawda, potem straszą wronami na twarzy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 21:44   #3790
mc266
Zakorzenienie
 
Avatar mc266
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 479
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

W przychodni niedaleko mojej rodzinnej miejscowości z kolei teoretycznia godzina wizyty podana przy rejestracji ma się nijak do tego, co wychodzi w praniu. I trzeba przyjść sporo przed czasem, inaczej nie da rady. Raz przyszłam przed czasem, a tu jak się okazało, mój numerek już przeszedł i spadłam na koniec kolejki. Myślałam, że wyjdę z siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

mc266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 21:48   #3791
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Cytat:
Napisane przez mc266 Pokaż wiadomość
W przychodni niedaleko mojej rodzinnej miejscowości z kolei teoretycznia godzina wizyty podana przy rejestracji ma się nijak do tego, co wychodzi w praniu. I trzeba przyjść sporo przed czasem, inaczej nie da rady. Raz przyszłam przed czasem, a tu jak się okazało, mój numerek już przeszedł i spadłam na koniec kolejki. Myślałam, że wyjdę z siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chamstwo. Tym większe, że przed czasem...
Zwykle spotykałam się z tym, że jeśli kogoś nie było na czas - lekarz wzywał kolejną osobę, a po jej wyjściu wracał do tego pominiętego numerka.
theali jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-25, 21:51   #3792
mc266
Zakorzenienie
 
Avatar mc266
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 479
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Chamstwo. Tym większe, że przed czasem...
Zwykle spotykałam się z tym, że jeśli kogoś nie było na czas - lekarz wzywał kolejną osobę, a po jej wyjściu wracał do tego pominiętego numerka.
Jeszcze burę od lekarki dostałam, jak wyraziłam swoje niezadowolenie niesprawiedliwością sytuacji Dobrze, że nie było dużo ludzi, i że jakaś litościwa kobieta zgodziła się wpuścić mnie przed siebie.
__________________

mc266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 07:30   #3793
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość

Żółte popękane pięty plus perłowy lakier na paznokciach to żelazny zestaw co drugiej Polki po 60tce

W tym wieku to prawdopodobnie manifestacja cukrzycy. Narosnieta skorupa i pięty popękane do żywego ciała niekiedy.
Widzę jak teściowa z tym walczy od chyba z 15 lat i tego serio nic nie rusza. To choroba.
Nie da się tego zetrzeć pumeksem ani rozpuścić mocznikiem, ani zestrugać, bo zwyczajnie nie ma zdrowej warstwy skory pomiędzy ta brzydką a mięsem.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 07:56   #3794
Pia_Gizela
Raczkowanie
 
Avatar Pia_Gizela
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 402
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Ja w poczekalni do pediatry wpuszczam tylko gdy ktoś przyjdzie z niemowlakiem.
W naszej przychodni tak samo ludzie przychodzą po 2h wcześniej niż wizyta, dlatego ja pytam z której godziny ktoś właśnie wszedł. Raz, jedna pani próbowała mi wkręcić ze ona na tą samą godzinę co ja z córką wiec jak poszłam do rejestracji wyjaśnić, to buraka spaliła bo się okazało ze ona na za 2h

Jestem w 7 miesiącu ciąży, zdziwilo mnie w Rosmanie ze odmówiono mi pierwszeństwa w kolejce - a kasjerka ma nawet przypinki na piersi, że ciężarne bez kolejki prosiłam o wezwanie kierownika, i jakoś się dało. Żenada.
Pia_Gizela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 07:58   #3795
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Też ładnych pięt nie mam i nic ich nie rusza, żadne tarki, pumeksy, za chwilę są takie same. Skarpetki zluszczajace zero. Brak idealnych pięt to nie powód, żeby nie móc założyć odkrytych butów, bo komuś to psuje estetykę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 08:28   #3796
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Też ładnych pięt nie mam i nic ich nie rusza, żadne tarki, pumeksy, za chwilę są takie same. Skarpetki zluszczajace zero. Brak idealnych pięt to nie powód, żeby nie móc założyć odkrytych butów, bo komuś to psuje estetykę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam sie, bo tak samo czemu panie z cellulitem czy żylaste czy nie wiem juz jakie mamy ogladac pol nagie, bo nam sie np. nie podoba

ja cale szczescie nie mam, choc ja z tych co jak juz cos jest to ukrywam przed swiatem, ale wiem, ze ludzie maja z tym problem i to nie takie latwe do pozbycia. Np. mojej kolezanki maz tak nagle zaczęły mu pięty pękać, a tu sie okazalo, ze on ma alergie na kota i od tego mu sie zaczelo.
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 08:38   #3797
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Też ładnych pięt nie mam i nic ich nie rusza, żadne tarki, pumeksy, za chwilę są takie same. Skarpetki zluszczajace zero. Brak idealnych pięt to nie powód, żeby nie móc założyć odkrytych butów, bo komuś to psuje estetykę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie się mogą nie podobać grubi ludzie, innym chudzielce, to co, nikt ma z domu nie wychodzić, bo ulice nieestetyczne? nie wszystko jest tak czarno-białe i mankamenty nie koniecznie wywodzą się z braku pielęgnacji. Moja mama jest cukrzykiem i ma spory problem z piętami. Nic poza solą do kąpieli z jednej firmy nie pomaga, a jestem w stanie sobie wyobrazić, że i sól nie daje rady w ogóle takie zwiększanie czyjegoś dyskomfortu, bo nam się coś nie podoba (a nie wynika z niedbalstwa czy braku higieny) jest trochę nie fair.
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 08:52   #3798
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Mnie w poczekalniach najbardziej denerwują ludzie, którzy przychodzą i od razu zaczynają się kłócić. Na przykład jest opóźnienie, ale zanim się uda to pacjentowi wytłumaczyć, on już wykrzyczy, że ma na tą i na tą godzinę, a inni zachowują się chamsko i go oszukują. Wtedy pół kolejki chce się wzajemnie pozabijać, a ja mam ochotę wyjść i nie wrócić .
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 08:56   #3799
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Cytat:
Napisane przez Pia_Gizela Pokaż wiadomość
Ja w poczekalni do pediatry wpuszczam tylko gdy ktoś przyjdzie z niemowlakiem.
W naszej przychodni tak samo ludzie przychodzą po 2h wcześniej niż wizyta, dlatego ja pytam z której godziny ktoś właśnie wszedł. Raz, jedna pani próbowała mi wkręcić ze ona na tą samą godzinę co ja z córką wiec jak poszłam do rejestracji wyjaśnić, to buraka spaliła bo się okazało ze ona na za 2h

Jestem w 7 miesiącu ciąży, zdziwilo mnie w Rosmanie ze odmówiono mi pierwszeństwa w kolejce - a kasjerka ma nawet przypinki na piersi, że ciężarne bez kolejki prosiłam o wezwanie kierownika, i jakoś się dało. Żenada.
Dziwne z tym rossmannem, mnie wywoływali nawet ze środka kolejki, raz w Biedronce tak samo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-26, 08:59   #3800
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Mnie w poczekalniach najbardziej denerwują ludzie, którzy przychodzą i od razu zaczynają się kłócić. Na przykład jest opóźnienie, ale zanim się uda to pacjentowi wytłumaczyć, on już wykrzyczy, że ma na tą i na tą godzinę, a inni zachowują się chamsko i go oszukują. Wtedy pół kolejki chce się wzajemnie pozabijać, a ja mam ochotę wyjść i nie wrócić .
mnie to zawsze dziwi, ze jak juz sie chce czlowiek dostosowac i jak ta gęś za tymi ludźmi kto ostatni, to i tak sie znajdzie kolejna osoba co nakrzyczy, oberwie sie niewinnie
kłotni nienawidze, jak mam juz komus cos odpowiedziec, to serce mi tak wali, cisnienie podnosi
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 09:02   #3801
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Na moi osiedlu, jakaś kobieta wczoraj do prawie 24, śpiewała (darła się, skrzeczała i fałszowała) arie operowe.


Normalnie sama nie wiedziałam czy się wściec i szukać wyjca, czy się śmiać, czy załamać.


Ludzie dziwne som.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 09:08   #3802
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Dziwne z tym rossmannem, mnie wywoływali nawet ze środka kolejki, raz w Biedronce tak samo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Za to w smyku NIGDY mimo informacji ze ciezarne mają pierwszeństwo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 09:48   #3803
Belet
Rozeznanie
 
Avatar Belet
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 564
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

A mnie dziwi, dla odmiany, bezmyślne wymaganie przez ciężarne przepuszczenia. Ostatnio w markecie, w normalnej kasie (są też kasy pierwszeństwa dla kilu grup społecznych- zawsze się wtedy zastanawiam kto jest pierwszy "ciężarówka", starsza osoba czy niepełnosprawny; albo w obrębie jednej grupy - który brzuch idzie pierwszy) stał chłop z nogą cała w gipsie i o kulach z butelka wody i jakimiś owocami na taśmie, a i tak panna w stanie błogosławionym z gigantycznym wózkiem pełnym wszystkiego zrobiła dziką awanturę "że jej się nalezy jako ciężarnej pierwszeństwo".
Takze no... zmianiłam kasę bo już sobie prawie język odgryzłam próbując się nie odezwać (bo tak sobie kiedyś założyłam, że koniec z mniej lub bardziej kuturalnymi wymianami zdań z obcym elementem bo szkoda zdrowia i energii).
Nie przepuścił jej, kasjerka wezwała kierownika zmiany czy tam linii kas, kierownik przyszła i poparła chłopaka, awanturująca się matkę polkę informując, ze albo czeka spokojnie albo uda się do kasy pierwszeństwa jak nie chce czekacć (tylko tam już akurat były trzy "uprzywilejowane" więc babsko zostało).
__________________
"(...) bo nieważne co w twym życiu się dzieje
wiem, że człowiek jest lepszym gdy się śmieje(...)"

Edytowane przez Belet
Czas edycji: 2018-07-26 o 09:49
Belet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 10:09   #3804
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Cytat:
Napisane przez Belet Pokaż wiadomość
A mnie dziwi, dla odmiany, bezmyślne wymaganie przez ciężarne przepuszczenia. Ostatnio w markecie, w normalnej kasie (są też kasy pierwszeństwa dla kilu grup społecznych- zawsze się wtedy zastanawiam kto jest pierwszy "ciężarówka", starsza osoba czy niepełnosprawny; albo w obrębie jednej grupy - który brzuch idzie pierwszy) stał chłop z nogą cała w gipsie i o kulach z butelka wody i jakimiś owocami na taśmie, a i tak panna w stanie błogosławionym z gigantycznym wózkiem pełnym wszystkiego zrobiła dziką awanturę "że jej się nalezy jako ciężarnej pierwszeństwo".
Takze no... zmianiłam kasę bo już sobie prawie język odgryzłam próbując się nie odezwać (bo tak sobie kiedyś założyłam, że koniec z mniej lub bardziej kuturalnymi wymianami zdań z obcym elementem bo szkoda zdrowia i energii).
Nie przepuścił jej, kasjerka wezwała kierownika zmiany czy tam linii kas, kierownik przyszła i poparła chłopaka, awanturująca się matkę polkę informując, ze albo czeka spokojnie albo uda się do kasy pierwszeństwa jak nie chce czekacć (tylko tam już akurat były trzy "uprzywilejowane" więc babsko zostało).
Mnie to bardziej dziwi, ze ludzie nie mają wstydu i sie tak zachowują jak ta kobieta
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 10:26   #3805
joanstark
Rozeznanie
 
Avatar joanstark
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 684
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Mnie się mogą nie podobać grubi ludzie, innym chudzielce, to co, nikt ma z domu nie wychodzić, bo ulice nieestetyczne? nie wszystko jest tak czarno-białe i mankamenty nie koniecznie wywodzą się z braku pielęgnacji. Moja mama jest cukrzykiem i ma spory problem z piętami. Nic poza solą do kąpieli z jednej firmy nie pomaga, a jestem w stanie sobie wyobrazić, że i sól nie daje rady w ogóle takie zwiększanie czyjegoś dyskomfortu, bo nam się coś nie podoba (a nie wynika z niedbalstwa czy braku higieny) jest trochę nie fair.


Ja mam AZS i czerwoną wysypkę pod kolanami (często rozdrapaną), a jest 30st - mam się pocić w długich spodniach? Nie ma opcji i średnio mnie obchodzi, co ktoś o tym myśli.
Nie wiem, nie zwracam uwagi na czyjeś pięty, jedyne na co bym zwróciła uwagę to coś zaraźliwego jak grzybica na basenie, ale to zawsze warto zabezpieczać siebie (np. nosząc klapki itd), bo i tak osoba z grzybicą może nie mieć jeszcze widocznych objawów.
__________________
142 - 2015
115 - 2016
125 - 2017
125 - 2018
13 - 2019

LC

Kanał książkowy na YT: Thejoanstark
joanstark jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 10:28   #3806
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Mnie dziwią kobiety chodzące do jakichs podejrzanych kosmetyczek po taniosci zrobić makijaż permanentny, głownie brwi. Naprawdę niektórym sie podobają takie grube albo krzywe krechy? Nie ma cudów, za 300 zł nikt ładnie brwi nie zrobi. Często młode dziewczyny z delikatnymi buziami tak sie szpecą tymi brwiami, ze aż żal patrzeć.

Żółte popękane pięty plus perłowy lakier na paznokciach to żelazny zestaw co drugiej Polki po 60tce
Większość tych pań, które widziałam wczoraj to były kobiety młodsze. Widuję też takich facetów, ale to zwykle faktycznie 60+
Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
W tym wieku to prawdopodobnie manifestacja cukrzycy. Narosnieta skorupa i pięty popękane do żywego ciała niekiedy.
Widzę jak teściowa z tym walczy od chyba z 15 lat i tego serio nic nie rusza. To choroba.
Nie da się tego zetrzeć pumeksem ani rozpuścić mocznikiem, ani zestrugać, bo zwyczajnie nie ma zdrowej warstwy skory pomiędzy ta brzydką a mięsem.
Raczej te osoby, o których pisałam to na 99% zaniedbanie, a nie choroba.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 10:34   #3807
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Raczej te osoby, o których pisałam to na 99% zaniedbanie, a nie choroba.
W jaki sposób to stwierdzasz?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 10:38   #3808
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Cytat:
Napisane przez joanstark Pokaż wiadomość


Ja mam AZS i czerwoną wysypkę pod kolanami (często rozdrapaną), a jest 30st - mam się pocić w długich spodniach? Nie ma opcji i średnio mnie obchodzi, co ktoś o tym myśli.
Nie wiem, nie zwracam uwagi na czyjeś pięty, jedyne na co bym zwróciła uwagę to coś zaraźliwego jak grzybica na basenie, ale to zawsze warto zabezpieczać siebie (np. nosząc klapki itd), bo i tak osoba z grzybicą może nie mieć jeszcze widocznych objawów.



Ja cierpie na łuszczycowe zapalenie stawu biodrowego.
tej chorobie najczęściej towarzyszą różnorakie, nietypowe zmiany skórne.
U mnie, przybrały one postać brzydkich zmian tylko w obrębie paznokci i ich okolicy na kciukach i małych palcach stóp.
Wygląda to jak grzybica. :/ Zresztą, latami dermatolodzy bezmyslnie próbowali mi ja leczyć, cud że mi od sterydów 6te palce nie pourastały

Ale nią nie jest, nie daje się wyleczyć. No i na kciukach nie da się zakryć. Jak jest bardzo źle (zaostrzenie choroby), oklejam kciuki plastrem żeby ludzi nie straszyć, bo mnie to już jest wszytko jedno. :/
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 10:39   #3809
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;85082216]W jaki sposób to stwierdzasz?[/QUOTE]

Dodaj do tych pięt brudne paznokcie o długości szponów. O ile mi wiadomo, nie ma choroby nie pozwalającej obciąć i wyczyścić paznokci.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 10:49   #3810
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Dodaj do tych pięt brudne paznokcie o długości szponów. O ile mi wiadomo, nie ma choroby nie pozwalającej obciąć i wyczyścić paznokci.
W jaki sposób zaniedbane paznokcie wykluczają możliwość, że popękane pięty mogą być oznaką choroby?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-23 10:18:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:15.