Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-25, 18:06   #2101
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

MAM DOSYC.

Wlosy do 1/3 posladow (mam 166cm). We wrzesniu bedzie szal i ciecie rak'n'roll.
Nie moge sie doczekac, ostatnie pol roku to tortury...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-26, 21:08   #2102
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
MAM DOSYC.

Wlosy do 1/3 posladow (mam 166cm). We wrzesniu bedzie szal i ciecie rak'n'roll.
Nie moge sie doczekac, ostatnie pol roku to tortury...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie na odwrót, postanowiłam zapuszczać do pasa Mam teraz boba, w sierpniu robię minimalną korektę linii włosów na dziesięciolecie związku i potem zapuszczanko. Żeby stykło do mojej trzydziestki

Jak mi się znudzą, to tak samo zetnę dla r'n'r
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-26, 21:20   #2103
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 372
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Oooo Dziewczyny, jak fajnie, ze zyjecie Myslalam o Was i o tym dlaczego watek zamarl


Eluvtus jak tam Twoje treningi?


U mnie stan wlosow nie ulegl zmianie. Tez chcialabym zapuscic do pasa, ale wiem, ze to nierealne. Na pewnym etapie wlosy z cienkimi koncowkami wygladaja po prostu nieestetycznie.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-27, 07:07   #2104
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Oooo Dziewczyny, jak fajnie, ze zyjecie Myslalam o Was i o tym dlaczego watek zamarl


Eluvtus jak tam Twoje treningi?


U mnie stan wlosow nie ulegl zmianie. Tez chcialabym zapuscic do pasa, ale wiem, ze to nierealne. Na pewnym etapie wlosy z cienkimi koncowkami wygladaja po prostu nieestetycznie.
Beznadziejnie! Wszystko przez te durne kudly!

Myje co 3 dni, tylko warkocze ktore nawet juz zaczynaja mi ciazyc i glowa wiecznie boli, na basen nie ppjde bo ppzniej nawet pp tonie maski ciezko to ogarnac bez bolu, pocwiczyc nie, tylko w dniu mycia wlosow bo skora swedzi inaczej, czesciej myc nie, bo schna po 16-18 godzin!
MAM DOSYYYYYYYYYC!
Moze i robia mega wrazenie (moi pacjenco w aptece pytaja czu moga zlpac warkocz, bo nie wierza, ze taka gestosc w ciasno zaplecionych), ale to tortury. Wszystko pod wlosy. Wszystko!
Robie sesje zdjeciowa we wrzesniu i KOOOOOONIEEEEEEEEC!
Przynajmniej ktos bedzie mial ladna peruke...

Ufff, jak fajnie to z siebie wyrzucic


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------

I scinam sie na Kinesse (ta w moim avatarze). Chce byc jak ona jak dorosne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-29, 14:05   #2105
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 372
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Beznadziejnie! Wszystko przez te durne kudly!

Myje co 3 dni, tylko warkocze ktore nawet juz zaczynaja mi ciazyc i glowa wiecznie boli, na basen nie ppjde bo ppzniej nawet pp tonie maski ciezko to ogarnac bez bolu, pocwiczyc nie, tylko w dniu mycia wlosow bo skora swedzi inaczej, czesciej myc nie, bo schna po 16-18 godzin!
MAM DOSYYYYYYYYYC!
Moze i robia mega wrazenie (moi pacjenco w aptece pytaja czu moga zlpac warkocz, bo nie wierza, ze taka gestosc w ciasno zaplecionych), ale to tortury. Wszystko pod wlosy. Wszystko!
Robie sesje zdjeciowa we wrzesniu i KOOOOOONIEEEEEEEEC!
Przynajmniej ktos bedzie mial ladna peruke...

Ufff, jak fajnie to z siebie wyrzucic


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------

I scinam sie na Kinesse (ta w moim avatarze). Chce byc jak ona jak dorosne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A co to za sesja?


No pamietam Twoje wlosiska Ja tam do pasa nigdy nie zapuszcze, nie znosze zniszczonych , cienkich koncowek i gdy tylko widze te wydelikacone konce, to biore nozyczki i obcinam.



A teraz w ogole uzywam kosmetykow Anwen i jestem zachwycona ( wczesniej nie dawaly mi takich efektow). I zamowilam tez te nowa odzywke nawilzajaca.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-29, 14:36   #2106
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Mam porownywalna gestosc wszedzie. Koncowki zawsze w dobrym stanie. Jeszcze troche

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 06:33   #2107
sylwia_pacholczyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 2
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

ja przedłużylam na tasma i juz bop juz mialam dosyc swoich cienkich i zniszczonych. Dobrze ze zawsze jest jakas alternatywa
sylwia_pacholczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-02, 01:07   #2108
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Oooo Dziewczyny, jak fajnie, ze zyjecie Myslalam o Was i o tym dlaczego watek zamarl


Eluvtus jak tam Twoje treningi?


U mnie stan wlosow nie ulegl zmianie. Tez chcialabym zapuscic do pasa, ale wiem, ze to nierealne. Na pewnym etapie wlosy z cienkimi koncowkami wygladaja po prostu nieestetycznie.
Jakiś czas temu zaczęłam tęsknić za tym wątkiem Aktualnie mam problem z suchością włosów, te upały je bardzo męczą. Muszę sobie też zrobić nową odżywkę w spreju, bo aktualna ma chyba za dużo ziół i robi kuku

Jakiś czas temu zachciało mi się wrócić do szamponu Biolaven, bo cudownie pachnie winogronowymi mentosami i miętkie włosie po nim było. Chodzę po sklepach i porównuję ceny, czekając na dobrą promkę Wszystko teraz drożeje, jak nie masło, to szampony też Pamiętam, jak kupowałam Biolavena po 16 zł w Realu, a teraz nie uświadczysz nigdzie za mniej, niż 21 wzwyż. Wczoraj poszłam z ciekawości do Inglota, a tam znowu drożej, lakiery zwykłe po 27, a te niby oddychające po 42. A jeszcze niedawno chcieli za nie 23 i 36, lol

A ja eluvtusowych włosów nigdy nie widziałam. Pamiętam opis, że długie, gęste, ale chyba za krótko na wątku jestem i mi umknęło.

Muszę w końcu kupić coś od Anwen, bo widzę, że oferta się rozrasta fajniutko. I wracam do lektury Kasi Na Fali, bo coś skręt mi się osłabił, a ja się mega cieszę, że już nie mam prostych włosów i chcę je jeszcze bardziej podkręcić.
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 10:57   #2109
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 372
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu zaczęłam tęsknić za tym wątkiem Aktualnie mam problem z suchością włosów, te upały je bardzo męczą. Muszę sobie też zrobić nową odżywkę w spreju, bo aktualna ma chyba za dużo ziół i robi kuku

Jakiś czas temu zachciało mi się wrócić do szamponu Biolaven, bo cudownie pachnie winogronowymi mentosami i miętkie włosie po nim było. Chodzę po sklepach i porównuję ceny, czekając na dobrą promkę Wszystko teraz drożeje, jak nie masło, to szampony też Pamiętam, jak kupowałam Biolavena po 16 zł w Realu, a teraz nie uświadczysz nigdzie za mniej, niż 21 wzwyż. Wczoraj poszłam z ciekawości do Inglota, a tam znowu drożej, lakiery zwykłe po 27, a te niby oddychające po 42. A jeszcze niedawno chcieli za nie 23 i 36, lol

A ja eluvtusowych włosów nigdy nie widziałam. Pamiętam opis, że długie, gęste, ale chyba za krótko na wątku jestem i mi umknęło.

Muszę w końcu kupić coś od Anwen, bo widzę, że oferta się rozrasta fajniutko. I wracam do lektury Kasi Na Fali, bo coś skręt mi się osłabił, a ja się mega cieszę, że już nie mam prostych włosów i chcę je jeszcze bardziej podkręcić.

No to wracaj koniecznie tu do nas, mi tez brakuje tego watku!


U mnie wlosy w te upaly w gorszej kondycji, co zauwazylam po dwoch ostatnich myciach, chyba czas siegnac w koncu po te maski, ktore zalegaja mi w zapasach



Ja z marka Biolaven dalam sobie spokoj. Zreszta nie mam jakos przekonania do produktow wlosowych z Sylveco, i pochodnych fitmy typu Vianek , Biolaven itd.



Aktualnie super spisuje sie u mnie szampon z Elseve z glinkami w takim jasnym zielono-niebieskim opakowaniu. Podziekowalam tez Fitomedowi, ktory bardzo masakrowal mi skalp. No i cena tez wzrosla, z tego co widzialam to szampon ten teraz kosztuje ok. 15 zl.



A kosmetyki Anwen naprawde polecam. Ja wlasnie wrocilam do jej maski (bo tez zapomnialam, ze mam w zapsach) i zamowilam sobie odzywke nawilzajacy bez i probke maski z glinka do niskoporowatych, bo widzialam, ze ma fajne opinie. Anwen ogolnie stale porzesza oferte, wiec fajnie
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 21:27   #2110
beatkaaa119922
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 196
GG do beatkaaa119922
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Czego używać żeby ochronić włosy przed ciepłem prostownicy ?? Wcześniej niczego nie stosowałam, bo włosy prostuje za 2 razy w miesiącu, ale tak pomyślałam, że może warto by je ochronić choć troche.
Co byście poradziły niezbyt drogiego i skutecznego ?
__________________
Moja kolekcja - www.bileciki.info

Mój temat o tym na forum https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=460946
beatkaaa119922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-03, 15:40   #2111
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Sprobuj serum silikonowe, ale bez protein.


Tralslallaaa! Mam fryxjera umowionego! 1 wrzesien 9 rano!!!!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Pjerniczek, niedlugo bede miala jakas dziwna sesje zdjeciowa i cos dodam tutaj ciekawego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-04, 18:44   #2112
Wronka291
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Witajcie babeczki ... tak sobie obserwuje te fora włosowe dobrych pare lat .. wszczesniej jeszcze na innym paniejskim koncie ... i dziś znów mnie nabrało na pielęgnacje włosów .... na codzień nie prostuje nie suszę ... od roku nie farbuję .. końcówki podcinane w domu maszynką (boję się fryzjerów odkąd odpadły mi włosy po farbowaniu) ogolnie włosy prawie po pas ... fajnie wyglądają

ale do rzeczy szukam szamponu i odżywki takich wow ... cena hymmm jeśli będzie adekwatna do jakości to zapłacę ... mogą być takie stosowane w salonach fryzjerskich ...
Wronka291 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-05, 07:19   #2113
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Wronka291 Pokaż wiadomość
Witajcie babeczki ... tak sobie obserwuje te fora włosowe dobrych pare lat .. wszczesniej jeszcze na innym paniejskim koncie ... i dziś znów mnie nabrało na pielęgnacje włosów .... na codzień nie prostuje nie suszę ... od roku nie farbuję .. końcówki podcinane w domu maszynką (boję się fryzjerów odkąd odpadły mi włosy po farbowaniu) ogolnie włosy prawie po pas ... fajnie wyglądają

ale do rzeczy szukam szamponu i odżywki takich wow ... cena hymmm jeśli będzie adekwatna do jakości to zapłacę ... mogą być takie stosowane w salonach fryzjerskich ...
Wysokoporowate? Srednio? Lubiace proteiny?
Kazdy wlos ma swoj apetyt... a podalas za malo informacji, do ktortch mozna sie odniesc

Moje kudly (na pieszczotliwa nazwe wlosy nie zasluguja juz) sa srednio i niskoporowate, ale od zawsze uwielbiaja szampony schauma i timotei taki fenomen. Miedzy rodzajami nie czuje zadnej roznicy, mialam chyba wszystkie timotei i prawie wszyztkie schaumy (ostatnie dwa rodzaje czekaja a testy).
Teraz mam pharmaceris sebopurin, ale ciesze sie ze go koncze i wroce do schaumy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-05, 17:08   #2114
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Kochane, mam do Was pytanko. Jestem już wieloletnią włosomaniaczką, z racji łysienia o podłożu hormonalnym, androgenowego, zaleczonego przez moją dermatolog. Powoli, baaardzo powoli odzyskuję włosy, ale w sumie nie o tym. Kilka lat temu, mając już łysienie, byłam w stanie pięknie sobie ułożyć włosy, miały objętość, która trzymała się następnego dnia. Jednak o jakiś 3-4 lat żadne układanie nie pomaga. Włosy po myciu już nie wyglądają tak świetnie jak kiedyś, mimo że mam ich więcej, niż kiedyś. Następnego dnia wyglądają, jak nieumyte, pozbijane w strąki, mimo że są raczej suche, czasami, mimo siedzenia w domu, wyglądają, jak wystawione na deszcze lub wilgoć. Byłam teraz w Berlinie i mimo ponad 30 stopniowych upałów, włosy miałam cudowne. Od lat tak mi się ich nie układało dobrze i tak dobrze nie wyglądały. Zdrowe, błyszczące, ułożone, następnego dnia wyglądały świetnie. Używałam tego samego szamponu, odżywki nie brałam, jedynie mała buteleczkę Biosilka, do tego, jak zwykle, suszyłam i układałam, jak zawsze. Nawet szczotkę do układania i grzebień był ten sam. Co to jest, że u mnie wyglądają fatalnie, a tam, myte codziennie, wyglądały wspaniale. Co może powodować taki stan? Pogoda? Klimat? stara suszarka? W Berlinie korzystałam z hotelowej. Podpowiecie coś?
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-05, 21:56   #2115
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 372
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Kochane, mam do Was pytanko. Jestem już wieloletnią włosomaniaczką, z racji łysienia o podłożu hormonalnym, androgenowego, zaleczonego przez moją dermatolog. Powoli, baaardzo powoli odzyskuję włosy, ale w sumie nie o tym. Kilka lat temu, mając już łysienie, byłam w stanie pięknie sobie ułożyć włosy, miały objętość, która trzymała się następnego dnia. Jednak o jakiś 3-4 lat żadne układanie nie pomaga. Włosy po myciu już nie wyglądają tak świetnie jak kiedyś, mimo że mam ich więcej, niż kiedyś. Następnego dnia wyglądają, jak nieumyte, pozbijane w strąki, mimo że są raczej suche, czasami, mimo siedzenia w domu, wyglądają, jak wystawione na deszcze lub wilgoć. Byłam teraz w Berlinie i mimo ponad 30 stopniowych upałów, włosy miałam cudowne. Od lat tak mi się ich nie układało dobrze i tak dobrze nie wyglądały. Zdrowe, błyszczące, ułożone, następnego dnia wyglądały świetnie. Używałam tego samego szamponu, odżywki nie brałam, jedynie mała buteleczkę Biosilka, do tego, jak zwykle, suszyłam i układałam, jak zawsze. Nawet szczotkę do układania i grzebień był ten sam. Co to jest, że u mnie wyglądają fatalnie, a tam, myte codziennie, wyglądały wspaniale. Co może powodować taki stan? Pogoda? Klimat? stara suszarka? W Berlinie korzystałam z hotelowej. Podpowiecie coś?

Zobacz co zmienilas - przestalas uzywac odzywki w tym czasie, wiec moze ten "przyklap" to wynik obciazenia wlosow? Bedac w domu tez nie uzywaj odzywki, tylko jedwab i zobacz efekt. Jezeli wlosy beda w dobrej kondycji to wtedy zmien odzywke na mniej obciazajaca ewentuanie zrezygnuj z niej.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-06, 19:12   #2116
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Swoja droga, czy 5 czesci to nie za duzo jak na "poczatkujace" wlosomaniaczki?

Do 1 coraz mniej czasu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-06, 19:32   #2117
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 372
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

haha no ja juz od dawna o tym mysle, ze jak na tyle czesci to dlugi okres poczatkujacego wlosomaniactwa Moze dlatego watek zamarl



A ja Wam tylko napisze, ze w piatek umylam wlosy odzywka Anwen nawilzajacy bez i efekt mnie powalil. Po zadnej odzywce nie mialam tak pieknych wlosow no i ten delikatny zapach bzu po umyciu.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-07, 06:29   #2118
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
haha no ja juz od dawna o tym mysle, ze jak na tyle czesci to dlugi okres poczatkujacego wlosomaniactwa Moze dlatego watek zamarl



A ja Wam tylko napisze, ze w piatek umylam wlosy odzywka Anwen nawilzajacy bez i efekt mnie powalil. Po zadnej odzywce nie mialam tak pieknych wlosow no i ten delikatny zapach bzu po umyciu.
Hmm. Na razie, poki mam dlugie wlosy to troszke nie stac mnie (kallos idzie na nievaly miesiac, a uzywam jeszcze odzyeek schaumy, lubie schaume ) w ogole na moje wlosy szkoda mi kasy teraz. Olejami wyprowadzilam je do srednio i niskiej porowatosci i nie chce sie ppwtarzac, ale mam dosyc
Maz zawiedziony. Na pytanie, czy bede mu sie podobac jak zetne wlosy, odpowiada, ze zobaczymy.
Wybieram komfort i krotkie wlosy, a on o tym wie

Jaram sie tym scinaniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-07, 06:37   #2119
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Swoja droga, czy 5 czesci to nie za duzo jak na "poczatkujace" wlosomaniaczki?

Do 1 coraz mniej czasu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja już na pewno początkująca nie jestem na jesieni stuknie 9 lat wlosomaniactwa. Ale może mam szanse dołączyć do wątku
Puchy na Wizażu na zapuszczaniu -nic, na offtopie zapuszczania -nic, na plotkowym pielęgnacji tez nic. Gdzie tu gadać o włosach?
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-07, 07:12   #2120
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Ja już na pewno początkująca nie jestem na jesieni stuknie 9 lat wlosomaniactwa. Ale może mam szanse dołączyć do wątku
Puchy na Wizażu na zapuszczaniu -nic, na offtopie zapuszczania -nic, na plotkowym pielęgnacji tez nic. Gdzie tu gadać o włosach?
Wlasnie tutaj

Na treningowych watkach tez pustki... nie mam gdzie gadac o treningach ale moze z pseudofeministka tu zaofftopujemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-07, 08:59   #2121
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Wlasnie tutaj

Na treningowych watkach tez pustki... nie mam gdzie gadac o treningach ale moze z pseudofeministka tu zaofftopujemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kolo treningu nie stalam juz ladnych pare lat chyba ze pchanie wozka z mlodym sie zalicza albo dlugie spacery.
Dzis myje wlosy wieczorem. Mam nadzieje ze jakos sie przyzwoicie zachowaja zapuszczam caly czas teraz, podetne koncowki moze pod koniec pazdziernika. Nie sprawiaja mi zadnych klopotow teraz....moze tylko tyle ze farba mi sie jakos strasznie szybko spiera.
Nie wiem czy plowieje od slonca czy to od tego ze robilam lekkie rozjasnianie rok temu a potem wrocilam do rudosci i brazow, czytalam ze po rozjasnianiu ciemne kolory szybko sie wyplukuja. Nie ma rady tylko przeczekac
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-07, 10:46   #2122
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Ja kolo treningu nie stalam juz ladnych pare lat chyba ze pchanie wozka z mlodym sie zalicza albo dlugie spacery.
Dzis myje wlosy wieczorem. Mam nadzieje ze jakos sie przyzwoicie zachowaja zapuszczam caly czas teraz, podetne koncowki moze pod koniec pazdziernika. Nie sprawiaja mi zadnych klopotow teraz....moze tylko tyle ze farba mi sie jakos strasznie szybko spiera.
Nie wiem czy plowieje od slonca czy to od tego ze robilam lekkie rozjasnianie rok temu a potem wrocilam do rudosci i brazow, czytalam ze po rozjasnianiu ciemne kolory szybko sie wyplukuja. Nie ma rady tylko przeczekac
Nie liczy sie. Malego na mate i dajesz!
Ile ma w zasadzie?

Nigdy nie farbowalam, wiec nie wiem.nic na ten temat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-07, 11:54   #2123
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 372
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Wlasnie tutaj

Na treningowych watkach tez pustki... nie mam gdzie gadac o treningach ale moze z pseudofeministka tu zaofftopujemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chetnie zaoftopuje o tych treningach Ja wsumie dalej cwicze, choc w te upały to troche ciezko, ale staramm sie tak 3 x w tygodniu dorzucilam koktajle bialkowe i mam naprawde fajne efekty Choc juz tez czuje, ze czas zmienic treningi, bo ten plan co sobie ulozylam nudzi mnie

A jezeli mam byc szczera to mi na tych treningowych juz pozniej srednio sie podobalo, jakas marudnia sie tam zrobila i w ogole to nie motywowalo do niczego
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2018-08-07 o 12:00
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-07, 12:20   #2124
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Nie liczy sie. Malego na mate i dajesz!
Ile ma w zasadzie?

Nigdy nie farbowalam, wiec nie wiem.nic na ten temat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mate? Dywan chyba
Zreszta kiedy ja bym cwiczyla... po calym dniu pracy jestem wykonczona, jedyne o czym marze to kapiel, kieliszek wina i spac
Mlody konczy 4 lata w przyszlym tygodniu.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-08, 07:46   #2125
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Chetnie zaoftopuje o tych treningach Ja wsumie dalej cwicze, choc w te upały to troche ciezko, ale staramm sie tak 3 x w tygodniu dorzucilam koktajle bialkowe i mam naprawde fajne efekty Choc juz tez czuje, ze czas zmienic treningi, bo ten plan co sobie ulozylam nudzi mnie

A jezeli mam byc szczera to mi na tych treningowych juz pozniej srednio sie podobalo, jakas marudnia sie tam zrobila i w ogole to nie motywowalo do niczego
Ja sie staram, ale bardzo zle znosze wysokie temp. Najwieksza motywacje mam od jesieni do wiosny. A jak u Ciebie z odzywianiem?
Ja dolozylam hantle ciezsze (2x5kg)i ciezaeki na nogi wymienilam na 1.5 kg
I wiesz co, potrzebuje kogos do stalej motywacji kto tez ma cele. Badz moja partnerka
Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Mate? Dywan chyba
Zreszta kiedy ja bym cwiczyla... po calym dniu pracy jestem wykonczona, jedyne o czym marze to kapiel, kieliszek wina i spac
Mlody konczy 4 lata w przyszlym tygodniu.
Od checiby trzeba bylo zaczac. Ja mam 4.5 letniego synka smiechu mamy mnostwo jak cwicze, a on probuje. Albo jak sie poddaje i tylko skacze na pilce


Lece z malym po zakupy, sniadanie zrobic, wlosy naolejowac i zaplesc. Jestem na takim etapie, ze z mala iloscia oleju chodze normalnie po ulicy i w pracy na 15do pracy

Snilo mi sie, ze ktos scial mi wlosy na krotkie kawalki i nie nadawaly sie na raknroll teraz dopiero zdalam sobie sprawe, ze ta mysl oddania wlosow zakorzenila sie we mnie bardzo gleboko i po prostu MUSZE to zrobic... egoistycznie, dla siebie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-08, 15:06   #2126
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 372
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Ja sie staram, ale bardzo zle znosze wysokie temp. Najwieksza motywacje mam od jesieni do wiosny. A jak u Ciebie z odzywianiem?
Ja dolozylam hantle ciezsze (2x5kg)i ciezaeki na nogi wymienilam na 1.5 kg
I wiesz co, potrzebuje kogos do stalej motywacji kto tez ma cele. Badz moja partnerka Od checiby trzeba bylo zaczac. Ja mam 4.5 letniego synka smiechu mamy mnostwo jak cwicze, a on probuje. Albo jak sie poddaje i tylko skacze na pilce


Lece z malym po zakupy, sniadanie zrobic, wlosy naolejowac i zaplesc. Jestem na takim etapie, ze z mala iloscia oleju chodze normalnie po ulicy i w pracy na 15do pracy

Snilo mi sie, ze ktos scial mi wlosy na krotkie kawalki i nie nadawaly sie na raknroll teraz dopiero zdalam sobie sprawe, ze ta mysl oddania wlosow zakorzenila sie we mnie bardzo gleboko i po prostu MUSZE to zrobic... egoistycznie, dla siebie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie ma sprawy moge bym Twoim partnerem treningowym

Mi sie tez wlasnie najlepiej cwiczy w okresie jesienno-zimowym i wtedy duzo bardziej zdycyplinowana jestem. Zarowno z dieta jak i z treningami.

U mnie z odzywianiem teraz to roznie. Jestem czesto zapraszana na rozne girle, czesciem jem lody i ogolnie czesciej sobie pozwalam Ale staram sie zdrowo jesc no i wlasnie najfajjniejsze efekty mam odkad dorzucilam te koktajle bialkowe po treningu. Ale ogolnie nie spinam sie juz jakos mocno ani treningami ani dieta, bo odkad regularnie cwicze i jako tako trzymam sie diety to naprawde moja sylwetka mi sie podoba. Jedynie chcialabym to uytzymac, no i tez lubie te dywanowki po calym dniu siedzenia za biurkiem
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-08, 21:05   #2127
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Dobra, partnerko

Jesienia fajniej. Jest.Ci goraco - otwierasz okno i ci normalnie albo zimno. Latwo sie schlodzic. Latem nie ma jak sie schlodzic szybko.

Jutro postaram sie pocwiczyc.

Umylam wlosy, wiaterek wieje z otwartego okna i jakos zyje

Gdybym mogla myc je codziennie byloby mi duzo chlodniej. No ale trudno, skoro sciecie sni mi sie po nocy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-09, 08:12   #2128
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Sprobuje jakos wrzucic tu zdjecie moich warkoczy, ale nie wiem czy mi wyjdzie przez aplikacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-09, 08:33   #2129
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Moj aparat w telefonie nie oddaje tego jak wygladaja, przepraszam za brak skromnosci
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20180809_074711.jpg (87,9 KB, 29 załadowań)
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-09, 08:53   #2130
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 372
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Eluvtus ja pamietam Twoje wlosy, kiedys wrzucalas tutaj fote jak tez mialas dobieranca i chyba maz Ci robil to zdjecie. Nie ma nigdzie w watku ? Jak nie usuwalas to powinno byc.



A ta sesja zdjeciowa to rozumiem, ze wlosowa?


U mnie wczoraj byl juz lekki wiaterek wiec lepiej mi sie cwiczylo, PODOBNO dzisiaj w nocy ma przyjsc ochlodzenie.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-12 14:05:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:52.