Leczenie Olejem Czyni Cuda!!! - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-19, 21:54   #181
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Cytat:
Napisane przez poliana_ziel Pokaż wiadomość
Przeczytalam tylko pierwszą stronę i Wy naprawdę jesteście trochę zacofane, że nie slyszałyście o tej metodzie i mało tego....Wy nawet w nią nie wierzycie !!!!! Ale zacofane z Was baby. Szok. Koleżanka, co założyła temat ma absolutną rację i myślalam, że wiele ludzi o tym słyszało i wie, że to zdrowe. Ja również ssam olej Pozdrawiam.
to, że nie słyszałyśmy o tej metodzie nie oznacza, że jesteśmy zacofane, nie trzeba nas obrażać

ani ja ani nikt z moich znajomych po prostu nie interesuje się takimi rzeczami, co wcale nie oznacza, że jestem zacofaną babą

pozdrawiam.
__________________
a traveller
joplin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 23:06   #182
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Polecam strony: http://www.primanatura.com/

http://www.olejlniany.zdrowe-produkt...lady-drbudwig1

http://www.jroik.manpol.net/modules....=print&sid=517

http://www.wolfpunk.most.org.pl/lnat06.htm

__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 22:34   #183
bergamia
Rozeznanie
 
Avatar bergamia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 724
GG do bergamia
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Cytat:
Napisane przez poliana_ziel Pokaż wiadomość
Przeczytalam tylko pierwszą stronę i Wy naprawdę jesteście trochę zacofane, że nie slyszałyście o tej metodzie i mało tego....Wy nawet w nią nie wierzycie !!!!! Ale zacofane z Was baby. Szok. Koleżanka, co założyła temat ma absolutną rację i myślalam, że wiele ludzi o tym słyszało i wie, że to zdrowe. Ja również ssam olej Pozdrawiam.
Poliana czy Ty na pewno dokładnie przeczytałaś regulamin tego forum??
Czy może Twoja wypowiedź, a szczególnie część opisująca nas-Baby, jest tylko wyrazem niedostatecznego zapoznania się z podstawowymi zasadami "Savoir Vivre"...
__________________
"Lata człowieka zaczynamy liczyć dopiero wtedy, kiedy w jego życiu nie liczy się nic prócz lat" Emerson

bergamia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 19:26   #184
Bezelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 238
GG do Bezelka
Smile Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

up
Ja dzisiaj ssałam pierwszy raz Tylko że w domu mam olej z pestek winogron, najprawdopodobniej tłoczony na zimno ale po przerwie świątecznej, kupię sobie ten słonecznikowy. Mam nadzieję, że niedługo będę mogła podzielić sie z Wami, pozytywnymi efektami kuracji

A i piszcie o efektach
Bezelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 21:09   #185
sandre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 441
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

no chciałabym possać ale się boję......mam alergię na słonecznik.....jak zjem pestki słonecznika to swędzi mnie język i usta.....dostaję kataru i duszności.....jak myślicie czy po oleju słonecznikowym mogę mieć to samo ?, bo przykładowo jak zjem pestki słonecznika w bułce lub chlebie to nic mi się nie dzieje.....taka alergia chyba na świeże pestki tylko
__________________



sandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 21:11   #186
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Sandre - wyżej są linki - poczytaj - http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=182

to nie musi być olej słonecznikowy.

Jeśli masz alergię - nawet nie próbuj go stosować - bo sobie zaszkodzisz.

Ja stosowalam olej lniany - który jest podstawą diety Dr Budwig.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 15:50   #187
Katia0005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 51
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

hej,
a nie wiecie przypadkiem, czy taką kurację ssania oleju mozna robić jak sie jest w ciąży?? nia ma to jakiegoś wpływu na dziecko??
Katia0005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-23, 15:39   #188
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

mam pytanie dlaczego tego oleju nie można połknąc ani kropli?

kiedys na lekcji biologi moja nayczucielka w liceum mówiła o właściwościach oleju,nie pamietam już co,zresztą nie znosze biologi ale mówiła że warto jeśc łyżke oleju dziennie,zapobiega czemuś tam...hm

oj przepraszam już wiem:P
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 12:17   #189
Rachel Green
Przyczajenie
 
Avatar Rachel Green
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 15
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Podnoszę z ciekawości wątek, bo BARDZO interesuje mnie czy faktycznie u kogoś leczenie olejem uczyniło jakiś cud??
Rachel Green jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 07:57   #190
Berlinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 60
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Po przeczytaniu waszysch postów, czery dni temu zaczęłam ssać olej.. Kupiłam słonecznikowy tłoczony na zimno - pyszny , chciałoby sie go zjeść !!!
To dopiero cztery dni, wiec efektów jeszcze nie widze, ale jak tylko jakieś bedą niezwłocznie Wam o nich napisze ....
Berlinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 11:12   #191
Rachel Green
Przyczajenie
 
Avatar Rachel Green
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 15
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Berlinko witaj w klubie! Ja w życiu nie pomyślałabym, że zacznę ssać olej hehe, a jednak tonący brzytwy się chwyta. Ja ssam, ssę, ssię o matko, ależ ten j. polski jest trudny olej od 8 dni, wiem, że to malutko i w takim leczniu potrzeba czasu, więc będę informować o efektach.
Przez pierwsze dni jakoś dziwnie się czułam, tzn było mi jakoś słabo i troszkę pobolewała mnie głowa, nie wiem czy to było spowodowane odtruwaniem ogranizmu?? Któz to wie...moze tak a moze nie.
Dodam tylko, że mój problem to trądzik na plecach i częte niespodzianki na twarzy...stosowałm już TYYYYLE leków, maści, kwasów, hormonów itd, że olej NA PEWNO mi nie zaskodzi , a nuuuuż pomoże, zobaczymy, na razie jestem hmmmm naiwna(?), nie nie po prostu wierzę w cudowną moc oleju jak dziecko
Berlinko a Ty z czym się borykasz, jeśli mogę spytać?

szkoda, że osoby, które stosowały tę metodę już dawno temu nie zagladają do tego wątku a jeśli zaglądają to PROSIMY napiszcie choć kilka zdań o efektach
Rachel Green jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-14, 22:57   #192
AaliceE
Raczkowanie
 
Avatar AaliceE
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 250
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

A ja też spróbuję - ostatnio w ogóle maksymalnie przechodzę na wszystko co zdrowe. olejki, masła bez chemii, śmierdzące, ale zdrowe. Powodzenia dla wszystkich początkujących naturalnych pań. A Tobie, Venuss1, bardzo dziękuje za podzielenie się wiedzą. :3 Być może nie natknęłabym się na to, gdyby nie Ty.

Dzielcie się swą wiedzą - to ważne!

Ja polecam pielęgnację ciała takimi olejkami jak migdałowy, oczyszczanie cery np. olejkiem sojowym. Używajcie masła karite... Warto spróbować. Ta cała chemia w niby naturalnych kosmetykach to zabójcza broń... Olej przynajmniej aż tak nie szkodzi. :P
__________________
“Simplicity, simplicity, simplicity! I say let your affairs be as one, two, three and to a hundred or a thousand. We are happy in proportion to the things we can do without.”

- Henry David Thoreau
AaliceE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 22:15   #193
mon816
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

witam
strasznie mnie jedna rzecz dreczy. mianowicie skoro ani oleju sie nie polyka ani sliny podczas ssania tego oleju to w jaki sposob ten ogranizm sie oczyszcza. przeciez kurcze wyssysamy ten olej a nie wssysamy w niego choroby nie rozumiem.
czy jest ktos w stanie jakos logicznie mi to wytlumaczyc. ? bardzo byla bym wdzieczna
i jeszcze jedno ktos napisal zeby ssac jak cukierka czyli ten olej ma byc w tym samym miejscu cco cukierke ktorego ssiemy???
mon816 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 11:41   #194
-mała-
Raczkowanie
 
Avatar -mała-
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk ;)
Wiadomości: 248
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

ciekawe, ciekawe... chętnie bym spróbowała, ale nie wiem czy umiałabym ssać olej...
-mała- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 09:56   #195
peligrosa
Przyczajenie
 
Avatar peligrosa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Również rozpoczęłam kurację kilka dni temu (olej słonecznikowy). Co prawda nie to forum mnie do tego zainspirowało, ale tu również znalazłam ciekawe informacje też jestem ciekawa opinii dziewczyn, które na początku wypowiadały się w tym wątku. Ja sama po kilku dniach, wiadomo że nic jeszcze powiedzieć o tej metodzie nie mogę. Pozdrawiam ssących olej i życzę udanej kuracji
peligrosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 09:59   #196
peligrosa
Przyczajenie
 
Avatar peligrosa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

"LECZENIE OLEJEM ROŚLINNYM

Wziąć do ust trochę świeżego oleju i ssać 15 - 20 minut w przedniej części jamy ustnej, przepuszczając olej między zębami. Gęsty olej stanie się rzadki, płynny i biały. Po 15 - 20 minutach olej należy wypluć, a usta dokładnie przepłukać czystą wodą. Zapobiega to przenikaniu do organizmu toksycznych substancji, które zostały wchłonięte przez olej podczas jego ssania.

Zadaniem tej kuracji jest „przepłukanie” olejem wszystkich tkanek ciała, odtruwanie ich i usuwanie wszelkich toksyn, a także koordynacja aktywizacji mikroflory układu pokarmowego, ochrona i odżywianie poszczególnych komórek, tkanek i narządów.
Stosować można ową kurację w następujących dolegliwościach:
• bóle głowy;
• bronchit;
• ból zębów;
• reumatyzm (artretyzm);
• egzema;
• choroby żołądka i wątroby;
• choroby neurologiczne;
• choroby ginekologiczne.

Zapobiega się w ten sposób chronicznym chorobom żołądka, wątroby, płuc.

Likwiduje obrzmienia i opuchlizny.

Objawy uboczne mogące wystąpić podczas kuracji to gorączka lub przejściowe ogólne osłabienie organizmu.

Dawkowanie: minimalna dawka to 1 łyżeczka, maksymalna - 1 łyżka stołowa.

Częstotliwość: wskazane jest ssanie oleju 3 razy dziennie, rano na czczo, później przed posiłkami.

Przepis ten przekazał niemiecki lekarz, który stosując w/w kurację wyleczył się między innymi z trwających 15 lat dolegliwości reumatycznych.
Od lat leczenie olejem słonecznikowym proponuje też dr Jadwiga Górnicka z Warszawy, która zaobserwowała następujące rezultaty „olejowej kuracji”:
• wybielanie zębów;
• usuwanie krwawienia z dziąseł;
• usuwanie bólów głowy;
• leczenie zapalenia oskrzeli;
• leczenie guzów żołądka;
• leczenie zapalenia zatok przynosowych;
• leczenie zapalenia stawów kręgosłupa;
• ogólne odtruwanie organizmu."

Informacje pochodzą ze strony http://www.wiedzakobiet.org/content.php?article.181
peligrosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 13:58   #197
peligrosa
Przyczajenie
 
Avatar peligrosa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Nadal stosuję "kurację olejową", jednak jest to z pewnością za mało czasu by zauważyć jakiekolwiek efekty. Chcę napisać tylko krótko podobnie jak inne dziewczyny odnośnie tolerancji organizmu na olej. Tak więc w moim przypadku wszystko jest OK, nie mam póki co żadnych sensacji żołądkowych czuję się dobrze, nic szczególnego na twarzy mi nie wyskakuje (sporadycznie jak zwykle). Poza tym chciałabym dodać, że wypluwany przeze mnie olej nie ma koloru czysto białego, jaki podobno powinien mieć. Obojętnie czy płuczę 15 minut czy pół godziny zawsze ma lekko żółtawy odcień. Nie sądzę bym w zły sposób płukała usta, bo chyba się nie da źle wnioskuję, że być może nie mam zbyt wiele toksyn w organizmie i to jest powodem pzdr
peligrosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 18:41   #198
dianad
Raczkowanie
 
Avatar dianad
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 48
GG do dianad
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

dziewczyny i jak są efekty? ja jutro lecę do sklepu po olej . jaki polecacie?
dianad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 19:27   #199
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

też spróbuje, a co . Chyba nie zaszkodzi ?
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-07, 19:38   #200
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Tak przeglądam i coraz bardziej mnie kusi,żeby spróbować...A jak tam wśród dziewczyn,które zaczęły?Są jakies efekty?
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 20:17   #201
gothic_lencia
Zadomowienie
 
Avatar gothic_lencia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 416
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

a ja mam pytanie ... jak mam ssać ten olej ...bez połykania (śliny)? ,może ktoś mnie uświadomi
__________________
PROFIL NIEAKTUALNY
gothic_lencia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 21:06   #202
shueli
Przyczajenie
 
Avatar shueli
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 7
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Tez zaczynam, co prawda z systematycznoscia u mnie troche na bakier, ale sprobuje

Mnostwo informacji na ten temat mozna tez znalezc na angielskich stronach, wystarczy wpisac w wyszukiwarke 'oil pulling'

Edytowane przez shueli
Czas edycji: 2008-06-08 o 09:54
shueli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 16:08   #203
gothic_lencia
Zadomowienie
 
Avatar gothic_lencia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 416
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

up
__________________
PROFIL NIEAKTUALNY
gothic_lencia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 15:34   #204
peligrosa
Przyczajenie
 
Avatar peligrosa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Cytat:
Napisane przez Aninek Pokaż wiadomość
Tak przeglądam i coraz bardziej mnie kusi,żeby spróbować...A jak tam wśród dziewczyn,które zaczęły?Są jakies efekty?
Za pierwszym, drugim razem może faktycznie jest nieco dziwnie, ale da się radę bez połykania śliny! Jak połkniesz, to już z olejem (wiadomo) a co za tym idzie z toksynami, które należy wypluć (wiadomo) tak więc jak się nieco postarasz to dasz radę ja czasami płuczę nawet pół godziny i faktycznie w gardle nieco sucho, ale jak się je tak na chwilę specyficznie ściśnie to jest OK.
peligrosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 15:38   #205
peligrosa
Przyczajenie
 
Avatar peligrosa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Dużo osób pyta o efekty, myślę że najadekwatniejszych odpowiedzi mogłyby udzielić dziewczyny, które ten wątek zaczęły, bo tacy jak ja np co stosują olej od kilku tygodni to wątpię, by jakieś efekty już zauważyły. Widzę na dekolcie, ramionach i nieco na twarzy nieco więcej wyprysków ostatnio, ale nie wiem czy to skutek płukania olejem, bo zdarza mi się coś takiego raz po raz ale dziewczyny wcześniej już wspominały o takich "bonusach" podczas terapii, więc początkujące bądźcie przygotowane i na takie "niespodzianki" pzdr
peligrosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 15:38   #206
ZaRo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 12
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Po przeczytaniu waszych opinii chyba i ja zaczne. Jakies 2 lata temu moja ciocia mi to proponowala i polecala ( akurat bylam u niej przez jakis czas wiec to stosowalam pod jej bacznym okiem) ale jakos nie zwracalam uwagi na efekty i zaprzestalam tego ciocinego sposobu... no ale coz przciez nie zaszkodzi
ZaRo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 11:36   #207
Katia0005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 51
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

hej
Ja tez chce zacząć kuracje olejem tylko nie wiem jakim Czy kupić słonecznkowy tłoczony na zimno czy moze lniany ten do diety dr Budwig czy moze zwykły słonecznikowy np Kujawski

Ten słonecznikowy tłoczony na zimno podobno dobry jest w smaku tylko nie wiem czy kupic go w sklepie spozywczym o ile wogóle jest w sprzedaży czy przez internet. Np ten z podanego nizej linka

http://www.oleofarm.com.pl/sklep/?p=...st&iCategory=2

Napiszcie jaki Wy stosujecie i gdzie go kupiłyście

Pozdrawiam
Katia0005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 11:54   #208
wakkiki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 79
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

witam!
przeczytałam ostatio wasze wypowiedzi i dwa dni temu rozpoczełam kurację. Używam zwykłego oleju Bartek. Jeżeli zauważę jakieś pozytywne efekty, to będę o tym pisała.
wakkiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 11:56   #209
wakkiki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 79
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Odpowiedź dla Katia005 - olej Kujawski jest rzepakowy
wakkiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 12:24   #210
kolli87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 43
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Ja tyo nie wiem ze ta metoda jest stara jak swiat a tak malo ludzi o niej wie, ja sie dowiedzialam przypadkiem kilka dni temu, szukajac w necie jakiegos zlotego srodka na poprawe kondycji wlosow i cery no i prosze czasem proste rozwiazania sa najlepsze, szukalam na roznych stronkach o tej metodzie i wyniki sa rewelacyjne, jestem tak pozytywnie nastawiona ze moglabym ssac i kilka razy dziennie ale ograniczam sie do dwóch narazie jestem na drugim dniu kuracji, jak cos sie zmieni lub tez nie bede relacjonowac, te wybielenie zabkow bardzo mi sie podoba o czym wspoinala jedna z dziewczyn do dziela
kolli87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-18 19:52:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:52.