Mamy sierpniowe 2018 cz. IV - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-08-29, 15:08   #4411
ronja
Zadomowienie
 
Avatar ronja
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 385
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Zobaczcie koniecznie - trzeba to pokazywać w przychodniach jak zaczniemy chodzić na szczepienia )))

https://www.facebook.com/eveningstan.../?id=819533848
ronja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-29, 15:40   #4412
sylwia1906
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Dalianna2311 Pokaż wiadomość
Dlaczego miałaby Cię olać? Ona opiekuje się Tobą i dzieckiem. Mnie na pierwszej wizycie położna spytała, czy ma zajrzeć na te szwy. Tyle że ja nie chciałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo u mnie teoretycznie są dwie położne, jedna dla mnie, druga dla małej. Nie olała mnie jednak ponoć te szwy tak puszczają więc jest ok. Spoko babeczka odpowiedziała nam na milion pytań. I wyjaśniła kwestie odbijania, bo do tej pory miałam z tym duży problem i mnie to stresowało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-29, 15:47   #4413
Dalianna2311
Raczkowanie
 
Avatar Dalianna2311
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 461
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez sylwia1906 Pokaż wiadomość
Bo u mnie teoretycznie są dwie położne, jedna dla mnie, druga dla małej. Nie olała mnie jednak ponoć te szwy tak puszczają więc jest ok. Spoko babeczka odpowiedziała nam na milion pytań. I wyjaśniła kwestie odbijania, bo do tej pory miałam z tym duży problem i mnie to stresowało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A co z tym odbijaniem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żeby coś się zdarzyło, żeby mogło się zdarzyć - trzeba MARZYĆ!
Dalianna2311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-29, 18:29   #4414
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Podejrzewam że nie wiedzieli czy dobrze odbijają w sensie pozycje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-29, 21:42   #4415
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Ja byłam wczoraj (5 tyg. po porodzie) na kontroli ginekologicznej. Wszystko u mnie dobrze, zasugerował tylko jakiś specjalny plaster na bliznę. Nie mam kiedy się wczytać w temat, ale będę musiała w najbliższym czasie to zrobić. Bliznę mam duuużo ładniejszą od poprzedniej, ale widać może to wyglądać jeszcze lepiej.

Cytat:
Napisane przez MalaGosia88 Pokaż wiadomość
Karmisz piersią cały czas przy tym? Malutka nie reaguje na Twój antybiotyk? Dobrze, że powoli ale dochodzisz do siebie
U nas narazie wszystko się układa, Mały pierwsze tygodnie miał spokojne, znajdowałam czas dla starszaków i dla domu i wszyscy byli zadowoleni. Myślę, że schody dopiero się zaczną, W. będzie coraz to bardziej wymagający ale dobrze się nastawiam a to połowa sukcesu .
Tak, tak, cały czas karmię. Mam trochę wyrzutów, czy ten antybiotyk był konieczny, no ale jednak chyba był. Jutro ostatnia dawka na szczęście!

[QUOTE=Fiolla;85674561
Póki co, odpukać, jest fajnie, ale i pierwszej córce było fajnie przez tydzień. Potem dopiero zaczęły się jazdy, więc nie chwalę nadmiernie [/QUOTE]

U nas tym razem było super przez trzy tygodnie (przy starszej ja wiem? tydzień?). Od tamtej pory równia pochyła. Ale teraz zwalam na skok rozwojowy. Mała od dwóch dni nie daje się prawie odłożyć z rąk a z kilku dwu-trzygodzinnych drzemek nie została żadna dłuższa niż 1,5 godziny. Jak wstaję rano to od razu mam ochotę położyć się spać.
Cieszę się (wyrodnie), że starsza córcia wraca do żłobka od września

Cytat:
Napisane przez ronja Pokaż wiadomość
Dzień dobry, melduję się w tp, cisza, spokój, sygnałów jakichkolwiek nadal brak

Zaczynam wam poważnie zazdrościć, że macie to już za sobą!
Doczekasz się. Trzymam kciuki, żeby jeszcze w sierpniu!

Cytat:
Napisane przez szaruskowa Pokaż wiadomość
Hej, właśnie dziś miałam wizytę patronażową, zdjęła mi szwy i przyszła taka ulga że masakra
Ufff

Cytat:
Napisane przez olajadetektyw Pokaż wiadomość

[/COLOR]I żeby nie było na dzisiaj zaplanowałam i zrobiłam : 2 prania, obiad, wydrylowalam 15kg śliwek, przygotowałam słoiki na nie, piekę pasztet bo mąż chcial kupić ale domowy zdrowszy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja podobnie jak Gosia, wszystko rozumiem, ale śliwki bym odpuściła

Cytat:
Napisane przez MalaGosia88 Pokaż wiadomość
Powinna Ci doradzić . Ja mam mega słabą położną a i tak się dopytywała też o szwy i proponowała zdjęcie, więc napewno Tobie pomoże
Gratuluję nocki, niech tak zostanie Lekarza pediatry czy ginekologa?
Do gina zapisywalam się tydzień po porodzie a wizytę mam dopiero jutro i to ledwo mnie wcisnął... w ogóle jutro 5 tydzień po a ja ciągle plamię:/!
Ja dwa dni przed Tobą i też dalej trochę plamię, zwłaszcza, jak mała zrobi sobie sesję wiszenia na piersi dłuższą, to coś tam jeszcze leci.

Bereniko, daj znać, co u Was!

A w ogóle to czeka mnie do tych atrakcji jeszcze wyrwanie zęba i to już w przyszłym tygodniu

Byliśmy też na kontroli bioderek, mamy szeroko-pieluchować. Któraś z Was ma też takie zalecenie?
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-29, 23:23   #4416
Dalianna2311
Raczkowanie
 
Avatar Dalianna2311
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 461
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez acidka Pokaż wiadomość

Byliśmy też na kontroli bioderek, mamy szeroko-pieluchować. Któraś z Was ma też takie zalecenie?
Ja miałam przy starszej córce szerokie pieluszkowanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żeby coś się zdarzyło, żeby mogło się zdarzyć - trzeba MARZYĆ!
Dalianna2311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-30, 00:09   #4417
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Kto wisi? 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-30, 09:48   #4418
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Panterka1313 Pokaż wiadomość
Kto wisi? 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba większość chociaż ja osobiście nie chce się wybudzac mocno i nie biorę telefonu do ręki.
Panterka a Ty w końcu karmisz piersią?

Wysłane z mojego P8 lite przy użyciu Tapatalka
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-30, 11:55   #4419
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Ronja jak u Ciebie sytuacja?
Cytat:
Napisane przez acidka Pokaż wiadomość
Ja byłam wczoraj (5 tyg. po porodzie) na kontroli ginekologicznej. Wszystko u mnie dobrze, zasugerował tylko jakiś specjalny plaster na bliznę. Nie mam kiedy się wczytać w temat, ale będę musiała w najbliższym czasie to zrobić. Bliznę mam duuużo ładniejszą od poprzedniej, ale widać może to wyglądać jeszcze lepiej.



Tak, tak, cały czas karmię. Mam trochę wyrzutów, czy ten antybiotyk był konieczny, no ale jednak chyba był. Jutro ostatnia dawka na szczęście!



U nas tym razem było super przez trzy tygodnie (przy starszej ja wiem? tydzień?). Od tamtej pory równia pochyła. Ale teraz zwalam na skok rozwojowy. Mała od dwóch dni nie daje się prawie odłożyć z rąk a z kilku dwu-trzygodzinnych drzemek nie została żadna dłuższa niż 1,5 godziny. Jak wstaję rano to od razu mam ochotę położyć się spać.
Cieszę się (wyrodnie), że starsza córcia wraca do żłobka od września



Doczekasz się. Trzymam kciuki, żeby jeszcze w sierpniu!



Ufff



Ja podobnie jak Gosia, wszystko rozumiem, ale śliwki bym odpuściła



Ja dwa dni przed Tobą i też dalej trochę plamię, zwłaszcza, jak mała zrobi sobie sesję wiszenia na piersi dłuższą, to coś tam jeszcze leci.

Bereniko, daj znać, co u Was!

A w ogóle to czeka mnie do tych atrakcji jeszcze wyrwanie zęba i to już w przyszłym tygodniu

Byliśmy też na kontroli bioderek, mamy szeroko-pieluchować. Któraś z Was ma też takie zalecenie?
O rany, biedna jesteś... trzymaj się mocno i oby więcej atrakcji typu antybiotyk czy wyrywanie zębów Cię już nie spotkało
Ja jeszcze nie byłam na kontroli, ale dziś 5 tydzień, więc chyba pora się umówić coś się dzieje czy profilaktycznie to szerokie pieluchowanie?

Za to byłam dziś na kontroli u ginekologa. Wszystko dobrze, zagojone... tylko doktor jak zwykle nie w humorze. Cieszę się, że nie będę go już tak często spotykać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem mamą!
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-30, 13:31   #4420
AndziaHa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Hejka, u nas ciężkie dni. Nie ma szans na zejście z mm. Ile by na cycku nie wisiała i tak jest głodna i mało przybiera na wadze. Muszę jej obecnie dawać 90ml mm co 3h plus wczesniej przystawiam ją do piersi. Nie zamierzam rezygnowac zupełnie z kp, ale jak mi dziś położna powiedziała że dziecko jest ewidentnie głodne to przestałam myślec o tym co ja chce tylko, ze to chodzi o dobro mojego dziecka. Zresztą wczoraj miałam taki baby blues ze wyłam calutki dzień i noc i jeszcze dzisiaj jak położna się zjawiła. Przez to moje katowanie się myslą, że dokarmiam mm i jestem zła matką straciłam radosc macierzynstwa. Jutro idziemy kontrolnie do pediatry za radą położnej zeby sprawdzić czy glód to jedyna przyczyna lementów Marysi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AndziaHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-30, 13:47   #4421
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 461
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Treść usunięta
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-30, 14:26   #4422
sylwia1906
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Dalianna2311 Pokaż wiadomość
A co z tym odbijaniem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie odbijało jej się po jedzenie, ale już dwie położne mnie uświadomiły, że wcale nie musi i że niektóre dzieci nie odbijają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

[1=081ed4854e23be6738824bf 7e7324809f3af476a_65822e8 20d4a7;85740146]Treść usunięta[/QUOTE]Zapraszamy ja co prawda za wiele nie pomogę, bo sama jestem mamą od tygodnia, ale dziewczyny napewno
Szczerze też nie wiem, czy dobrze karmię, ale wychodzę z założenia, że jak mała grzecznie śpi to głodna nie jest

Irytują mnie mądrości babć i dziadków, albo z przed 30 lat, albo z internetu.... wpędzają mnie w poczucie winy serio...

Byliśmy wczoraj i dzisiaj na spacerze. Na dworze 26 stopni, młoda w body, pajacu, czapce i rożku a ja tylko wykładu słucham " gdzie kocyk;!! Ile można ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-30, 14:37   #4423
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez AndziaHa Pokaż wiadomość
Hejka, u nas ciężkie dni. Nie ma szans na zejście z mm. Ile by na cycku nie wisiała i tak jest głodna i mało przybiera na wadze. Muszę jej obecnie dawać 90ml mm co 3h plus wczesniej przystawiam ją do piersi. Nie zamierzam rezygnowac zupełnie z kp, ale jak mi dziś położna powiedziała że dziecko jest ewidentnie głodne to przestałam myślec o tym co ja chce tylko, ze to chodzi o dobro mojego dziecka. Zresztą wczoraj miałam taki baby blues ze wyłam calutki dzień i noc i jeszcze dzisiaj jak położna się zjawiła. Przez to moje katowanie się myslą, że dokarmiam mm i jestem zła matką straciłam radosc macierzynstwa. Jutro idziemy kontrolnie do pediatry za radą położnej zeby sprawdzić czy glód to jedyna przyczyna lementów Marysi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamo, trochę sobie odpuść! Robisz co możesz, tracisz nerwy, łzy i...całą radość z macierzyństwa. W rezultacie ani Ty ani Marysia nie jesteście zadowolone. Za mm się nie chodzi do piekła ;-) A nieraz ratuje "życie" rodzicom i dziecku. Tylko się cieszyć, że żyjemy w takich czasach gdzie możemy szybko zaradzić na wszelkie problemy z laktacją mamy. Uśmiechnij się, wszystko się ułoży [1=081ed4854e23be6738824bf 7e7324809f3af476a_65822e8 20d4a7;85740146]Treść usunięta[/QUOTE]Witaj!
To już macie trochę przejść za sobą jak na 2 tygodnie na świecie... trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę, mam jednak nadzieję, że żółtaczka znika.
Co do stron o pozycjach kp to za dużo nie pomogę, nie szukałam w Internecie takich wskazówek. A kiedy macie wizytę położnej? Ona by mogła sporo pomóc i dać rad praktycznych po obserwacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem mamą!
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-30, 15:24   #4424
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez sylwia1906 Pokaż wiadomość
Nie odbijało jej się po jedzenie, ale już dwie położne mnie uświadomiły, że wcale nie musi i że niektóre dzieci nie odbijają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Zapraszamy ja co prawda za wiele nie pomogę, bo sama jestem mamą od tygodnia, ale dziewczyny napewno
Szczerze też nie wiem, czy dobrze karmię, ale wychodzę z założenia, że jak mała grzecznie śpi to głodna nie jest

Irytują mnie mądrości babć i dziadków, albo z przed 30 lat, albo z internetu.... wpędzają mnie w poczucie winy serio...

Byliśmy wczoraj i dzisiaj na spacerze. Na dworze 26 stopni, młoda w body, pajacu, czapce i rożku a ja tylko wykładu słucham " gdzie kocyk;!! Ile można ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To i tak dość grubo ubrany dzieciaczek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-30, 15:50   #4425
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Hej, u nas chyba lepiej, ale nie chcę się jeszcze zbyt szybko cieszyć. Od niedzieli drgawek brak, ale jesteśmy na luminalu cały czas. EEG było robione w poniedziałek i wczoraj dowiedzieliśmy się, że wyszło całkowicie dobrze Płyn mózgowo rdzeniowy z wstępnych wyników też dobrze. Wg naszej doktor te drgawki to po prostu niedojrzałość układu nerwowego,choć one bardzo groźnie wyglądały, jak typowo padaczkowe. No ale wszystkie badania wyszły bardzo dobrze... mamy brać luminal narazie przez trzy miesiące i potem kontrola w poradni neurologicznej. Ale ja i tak po wyjściu ze szpitala chce małego zapisać do neurologa i chce by byl pod stałą jego kontrolą póki co. Jak dobrze pójdzie,to w niedzielę wyjdziemy ze szpitala, no ale to musi nie być już tych drgawek...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-30, 16:25   #4426
sylwia1906
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
To i tak dość grubo ubrany dzieciaczek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem właśnie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;85742456]Hej, u nas chyba lepiej, ale nie chcę się jeszcze zbyt szybko cieszyć. Od niedzieli drgawek brak, ale jesteśmy na luminalu cały czas. EEG było robione w poniedziałek i wczoraj dowiedzieliśmy się, że wyszło całkowicie dobrze Płyn mózgowo rdzeniowy z wstępnych wyników też dobrze. Wg naszej doktor te drgawki to po prostu niedojrzałość układu nerwowego,choć one bardzo groźnie wyglądały, jak typowo padaczkowe. No ale wszystkie badania wyszły bardzo dobrze... mamy brać luminal narazie przez trzy miesiące i potem kontrola w poradni neurologicznej. Ale ja i tak po wyjściu ze szpitala chce małego zapisać do neurologa i chce by byl pod stałą jego kontrolą póki co. Jak dobrze pójdzie,to w niedzielę wyjdziemy ze szpitala, no ale to musi nie być już tych drgawek...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]To dobrze, że już lepiej.
Pomyśl może w tej sytuacji o monitorze oddechu? Będziesz spać spokojniej. My mamy, a mimo to jak odkładam do spania to sprawdzam 10 razy, czy wszystko ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-30, 16:51   #4427
alingles
Zadomowienie
 
Avatar alingles
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez sylwia1906 Pokaż wiadomość
Nie odbijało jej się po jedzenie, ale już dwie położne mnie uświadomiły, że wcale nie musi i że niektóre dzieci nie odbijają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Zapraszamy ja co prawda za wiele nie pomogę, bo sama jestem mamą od tygodnia, ale dziewczyny napewno
Szczerze też nie wiem, czy dobrze karmię, ale wychodzę z założenia, że jak mała grzecznie śpi to głodna nie jest

Irytują mnie mądrości babć i dziadków, albo z przed 30 lat, albo z internetu.... wpędzają mnie w poczucie winy serio...

Byliśmy wczoraj i dzisiaj na spacerze. Na dworze 26 stopni, młoda w body, pajacu, czapce i rożku a ja tylko wykładu słucham " gdzie kocyk;!! Ile można ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nasza w takiej samej temperaturze ma bodziaka na kr blzueczke na dlugi i legginsy. Opaska na głowie i ewentualnie lekki kocyk.

My caly czas staramy się podzielić czas między syna i siebie, zwlaszcza ja, bo mąż kiedy tylko może to bawi się z młodym i wyglupia. Jak już obydwoje zasną to i my bierzemy szybką kąpiel i idziemy spać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dwoje potrzeba, by powstało trzecie.

25.10.2014

Tomcio Lipiec 2014

Fasola czekamy
alingles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-30, 16:54   #4428
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

ANIA na razie jakoś tak wyszło i muszę ściągać, mrozić. Mnie się nudzi i przysypiam podduszajac noc więc wolę wisieć i się bawić tel

ANDZIA bluesa to ja miałam wczoraj wieczorem i już popołudnie też choć nie raczej bardziej fochy na Tz

SIECIOWA może poduszka rogal? Mnie się sprawdza i dodatkowo pod jej głowie złożona kilka razy pielucha i moja ręka pod głową

SYLWIA moja tylko na górę krótki rękaw a jak wychodzi to cienkie spodnie i czapka skarpet nie zakładam gubi a pieluchy rozkopuje się z nich

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08

Edytowane przez Panterka1313
Czas edycji: 2018-08-30 o 16:55
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-30, 18:13   #4429
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Sieciowa, witaj! Ja polecam Ci ogromnie kontakt z cdl. Internet to zło w takich sprawach. Kompletnie nie ufam żadnym blogom.

Panterka, fajnie że wam tak to idzie.

U nas nic nowego się nie dzieje nie mam za bardzo co pisać

Wysłane z mojego P8 lite przy użyciu Tapatalka
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-31, 05:25   #4430
sylwia1906
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Dostalyście przy wypisie ze szpitala kartę ciąży?
Jeśli nie to co dać do becikowego jako zaświadczenie, że byłam u ginekologa przed 10 tyg? Wystarczy im usg?
Kompletnie zapomniałam o tej karcie przy wypisie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-31, 06:05   #4431
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Sylwia musisz iść do ginekologa po takie zaświadczenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-31, 07:12   #4432
NoBoTak
Rozeznanie
 
Avatar NoBoTak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 812
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez sylwia1906 Pokaż wiadomość
Dostalyście przy wypisie ze szpitala kartę ciąży?
Jeśli nie to co dać do becikowego jako zaświadczenie, że byłam u ginekologa przed 10 tyg? Wystarczy im usg?
Kompletnie zapomniałam o tej karcie przy wypisie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak dostalam, ale jak nie masz to musisz iść do gina który Ci prowadzil ciążę. [1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;85752406]Sylwia musisz iść do ginekologa po takie zaświadczenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Jak się ma kartę ciąży to polozna może wystawić takie zaświadczenie. Mi wypisala przy pierwszej wizycie.
NoBoTak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-31, 08:19   #4433
sylwia1906
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Dzięki! To poproszę ginekologa jak pójdę na kontrolę a pytałam w szpitalu i u nas tego nie oddają, jedynie xero, ale generalnie mi to nie potrzebne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-31, 08:35   #4434
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Hej
Potrzebuje poradę fotelik 9-25kg przód/tył, wciągane pasy , możliwość spania , adac 4. Chrzesniakowo muszę kupić. Wymagania nie moje tylko mamy dziecka.

U nas dziś ciężki dzień przychodzi jakiś święty obraz który musimy przyjąć bo ksiądz teściowi coś tam nie pozwoli zrobić bez sensu ale cóż postoi ile trzeba i oddamy sąsiadom. Więc trzeba jakoś sprzątnąć na raty.
Przyjdza moja mama z psem a właściwie Tz po nią jedzie.
Reklamówek dziecka zostało mi 5 do rozpakowania i cała garderoba moich rzeczy jest do sprzątania 🤣 do końca września może chociaż zacznę 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-31, 08:43   #4435
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez NoBoTak Pokaż wiadomość
Tak dostalam, ale jak nie masz to musisz iść do gina który Ci prowadzil ciążę. Jak się ma kartę ciąży to polozna może wystawić takie zaświadczenie. Mi wypisala przy pierwszej wizycie.
U mnie w szpitalu nie oddają karty ciąży...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-31, 09:00   #4436
szaruskowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 447
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Andzia powiem ci to co mi moja siostra kiedy uznałam że jestem zła matką bo podałam córce smoczek (po 5h ciągłego przystawiania do piersi i zasypiania przy niej i porządnym karmieniu wcześniej gdzie wiedziałam że nie jest głodna). Wyrodna matka nie zaspokaja potrzeb dziecka. Ty przez mm zaspokajasz potrzebę jedzenia. Ja przez smoczek potrzebę ssania. Pewnie ktoś ci to mówił ale powinno się karmić przy wszystkich karmieniach z obu piersi i zaczynać od tej na której się kończyło ostatnio. Mleko najpierw jest lekkie później bardziej tresciwea to ostatnie bardzo tłuste i zwykle dziecko przysypia zanim dotrze do tego tłustego dzięki któremu się najada. Przystasiajac najpierw do oproznionej piersi podajesz mu to tłuste mleko nie zjedzone przy ostatnim posiłku. Pewnie nie napisałam nic czego nie wiecie ale może akurat komuś pomogę
szaruskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-31, 10:01   #4437
bambi1980
Zadomowienie
 
Avatar bambi1980
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bergamo
Wiadomości: 1 411
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez AndziaHa Pokaż wiadomość
Hejka, u nas ciężkie dni. Nie ma szans na zejście z mm. Ile by na cycku nie wisiała i tak jest głodna i mało przybiera na wadze. Muszę jej obecnie dawać 90ml mm co 3h plus wczesniej przystawiam ją do piersi. Nie zamierzam rezygnowac zupełnie z kp, ale jak mi dziś położna powiedziała że dziecko jest ewidentnie głodne to przestałam myślec o tym co ja chce tylko, ze to chodzi o dobro mojego dziecka. Zresztą wczoraj miałam taki baby blues ze wyłam calutki dzień i noc i jeszcze dzisiaj jak położna się zjawiła. Przez to moje katowanie się myslą, że dokarmiam mm i jestem zła matką straciłam radosc macierzynstwa. Jutro idziemy kontrolnie do pediatry za radą położnej zeby sprawdzić czy glód to jedyna przyczyna lementów Marysi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mialam taki kryzys przez pol dnia na poczatku. Ale u mnie duzo do gadania ma tez moj maz i on postawil twardo ze dziecko absolutnie nie moze byc glodne. Trche sie z tego powodu klocimy bo czesto ja chcialabym dac piers zeby chociaz troszke tego naturalnego bylo a on cisnnie z flacha. Z drugie strony sama widze , ze gdy est najedzona to jest spokojna, spi itd...
a tak w ogole jak Wasi Tz-owie?
moj mnie doprowadza czasem do pasji, ale do dziecka jest swietny. On chyba lepiej niz ja potrafi sie dogadac z takimi malusimi dzieciatkami. No i jest w siodmym niebie gdy ludzie mowia ze mala jest do niego podobna (rzeczywiscie jest). CZasem gdy ktos rzuci ze chyba triche na mame to wrecz sie obraza
Tesciowa ma nas w glebokim powazaniu i dobrze. mamy babcie Wercie w Pl, ktora sie inetersuje i dzwoni prawie codziennie...
bambi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-31, 10:01   #4438
sylwia1906
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Ja też używam czasami smoka. Jak karmię godzinę o 4 nad ranem, widzę, że nie je tylko ssie a ja zasypiam na siedząco to inaczej się nie da...i nie czuję się złą matką wtedy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-31, 10:14   #4439
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Panterka1313 Pokaż wiadomość
Hej
Potrzebuje poradę fotelik 9-25kg przód/tył, wciągane pasy , możliwość spania , adac 4. Chrzesniakowo muszę kupić. Wymagania nie moje tylko mamy dziecka.

U nas dziś ciężki dzień przychodzi jakiś święty obraz który musimy przyjąć bo ksiądz teściowi coś tam nie pozwoli zrobić bez sensu ale cóż postoi ile trzeba i oddamy sąsiadom. Więc trzeba jakoś sprzątnąć na raty.
Przyjdza moja mama z psem a właściwie Tz po nią jedzie.
Reklamówek dziecka zostało mi 5 do rozpakowania i cała garderoba moich rzeczy jest do sprzątania 🤣 do końca września może chociaż zacznę 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Panterko fotelik trzeba dopasować do dziecka i auta. Tak Bez auta to będzie ciężko. Skoro już takie wymagania to pojechała bym do sklepu typu 8 gwiazdek (na szczęście mamy w Lublinie na Nałęczowskiej i podpytała o zakres cenowy i poprosiła o kartę podarunkową.) ewentualnie pojedzie tam razem.... Swoją drogą ile ma chrześniak? Niezłe prezenty cenowo Życzy sobie siostra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-31, 11:13   #4440
szaruskowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 447
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez bambi1980 Pokaż wiadomość
a tak w ogole jak Wasi Tz-owie?
ja sie smieje ze dostane kompleksow przy mezu bo tez mam wrazenie ze lepiej rozumie jej jezyk niz ja mysle ze nam troche hormony moga przysłaniac racjonalne myslenie czasem mam wrazenie ze i Pola i mąż maja obsesje na punkcie moich piersi, bo na wszystko jest odpowiedzią cyc tylko jęknie a on juz mi chce ją przystawiać. wtedy sie troche irytuje bo czuje sie jak chodzący biust, ale cóż.

u nas lipa z wozkiem ktory dostalismy (quinny buzz używany przez kilkoro już dzieci, trochę się rozklekotał i dopiero przy pierwszym spacerze stwierdziliśmy, że wolimy kupić nowy), a przez Pole nie mamy jak jechac cos obejrzec. wybralismy valco snap 4 sport z dodatkową gondolą. nie sa to piekne wozki ale maja bdb opinie. pojedzie po niego mąż i zaufam jego ocenie niestety sa tylko czarne ;/
szaruskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-04 09:49:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:20.