Był gotowy na ślub... ale już nie jest. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-10, 10:19   #61
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Był gotowy na ślub... ale już nie jest.

W tej sytuacji wystawiłabym mu walizki i oznajmiła, że to koniec definitywny, żadnego "razem na odległość".
Jak się zastanowić, to kawał drania, bo dla własnej wygody krył się z tym, że rzucał słowa na wiatr i gdybyś z nim nie porozmawiała, to może pewnego pięknego dnia zniknąłby bez słowa.
Aż sama się wkurzyłam.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-10, 10:58   #62
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Był gotowy na ślub... ale już nie jest.

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
W tej sytuacji wystawiłabym mu walizki i oznajmiła, że to koniec definitywny, żadnego "razem na odległość".
Jak się zastanowić, to kawał drania, bo dla własnej wygody krył się z tym, że rzucał słowa na wiatr i gdybyś z nim nie porozmawiała, to może pewnego pięknego dnia zniknąłby bez słowa.
Aż sama się wkurzyłam.
Zgadzam się. Jakby mnie tak facet potraktował to dostałby takiego przysłowiowego kopa w dupę, że dotarłby na Marsa szybciej od Elona Muska

Autorko, takie rozwiązanie cię nie satysfakcjonuje, bo ty oczekujesz, że cię przeprosi. Najlepiej na kolanach z pierścionkiem. Po ostatniej rozmowie możesz mieć pewność, że to się nie zdarzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-10, 11:02   #63
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Był gotowy na ślub... ale już nie jest.

Pana "niezdecydowanego" od razu posłałabym do wszystkich diabłów, a za nim jego graty.

Wyjątkowa bezczelność, ale dobrze, że w końcu z nim to wyjaśniłaś, a nie czekałaś jeszcze kilka miesięcy, lat, aż wygodniuszek się zdecyduje.
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-10, 11:10   #64
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Był gotowy na ślub... ale już nie jest.

Urzekła mnie jego historia.
Za tekst, że chyba nie myślałaś, że Ci się oświadczy po dwóch latach i że ślub to decyzja na następne kilkadziesiąt lat oraz chce związku "na odległość" wystawiłabym go za drzwi ze wszystkim.
Ciekawe, że takich przemyśleń nie miał jak ochoczo obiecywał.

Zakończ to od razu. Jak mu zostawisz furtkę, to on to zrobi i to bardzo szybciutko bo swojej wyprowadzce.
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-10, 12:14   #65
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Był gotowy na ślub... ale już nie jest.

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Aż sama się wkurzyłam.
Haha, ja też!
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-10, 12:57   #66
Vickaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 25
Dot.: Był gotowy na ślub... ale już nie jest.

Moim zdaniem decyzja jest prosta - macie inne priorytety.

Jak bardzo zależy Ci na małżeństwie i dzieciach? Jeżeli bardzo - odejdź.

I zacznij komunikować swoje priorytety z odpowiednim wyprzedzeniem, wiesz, czego chcesz i to jest najważniejsze.
Vickaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-10, 14:45   #67
senza_un_perche_nada
Raczkowanie
 
Avatar senza_un_perche_nada
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 55
Dot.: Był gotowy na ślub... ale już nie jest.

Cytat:
Napisane przez Vickaaa Pokaż wiadomość
Moim zdaniem decyzja jest prosta - macie inne priorytety.

Jak bardzo zależy Ci na małżeństwie i dzieciach? Jeżeli bardzo - odejdź.

I zacznij komunikować swoje priorytety z odpowiednim wyprzedzeniem, wiesz, czego chcesz i to jest najważniejsze.
Dzis po powrocie z pracy bede musiała powiedzieć mu, żeby zabrał wszystkie rzeczy i zamknąć ten okres mojego życia.
Jestem nie tylko zdołowana, ale i w szoku, bo jeszcze 2 tygodnie temu moje życie wygladało zupełnie inaczej, miałam plany, nadzieje, wydawało mi się, że dobrze nam się układa i patrzymy w jedną stronę. No właśnie, wydawało mi się...
Najgorsze, że pracujemy w tej samej firmie, tym samym budynku, więc chcąc nie chcąc bede go spotykać, chyba że szybko się zabierze do swojego miasta...

No wlaśnie priorytety mieliśmy określone i ustalone, tylko on zmienił zdanie.
senza_un_perche_nada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-10, 16:25   #68
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Był gotowy na ślub... ale już nie jest.

Cytat:
Napisane przez senza_un_perche_nada Pokaż wiadomość
Dodał jeszcze, że "chyba nie myślalaś, że Ci się oświadczę po niecałych dwóch latach związku, ludzie jakoś czekają na siebie latami". A ja powiedziałam, że owszem, myślałam, bo sam się deklarował, że chce wziąć ze mną ślub do mojej trzydziestki.
Naobiecywał, deklarował, potem się spłoszył i teraz się wykręca. Zaręczyny po dwóch latach to nic dziwnego. Bardzo mi przykro, autorko. Przynajmniej teraz wiesz na czym stoisz.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-10, 20:16   #69
QueenOfHearts
Rozeznanie
 
Avatar QueenOfHearts
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 864
Dot.: Był gotowy na ślub... ale już nie jest.

Bądź dzielna Autorko
Intuicja cię nie zawiodła, więc jej słuchaj.
Facet jest cwany i wyrachowany. Chce cię w zapasie trzymać.
Nie daj się!
__________________
"NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI. JESTEM TYLKO JA." T.Pratchett
QueenOfHearts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-11, 07:07   #70
senza_un_perche_nada
Raczkowanie
 
Avatar senza_un_perche_nada
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 55
Dot.: Był gotowy na ślub... ale już nie jest.

Wyprowadził się wczoraj, bo mu powiedziałam, ze nie pasuje mi, ze się wyprowadzi i będziemy jednocześnie w związku. Prosiłam go żeby został, żebyśmy spróbowali poukładać, ze nie będę go męczyć o ślub, ze go kocham i chce być z nim tak czy tak. On powiedział, ze nie wyobraża sobie już mieszkać w moim mieszkaniu, ze zatracił tu poczucie bezpieczeństwa, a poza zostając tu czułby znowu ze mi coś obiecuje. I ze to moja wina, bo moglibyśmy być razem tylko na odległość, a ja nie chce z nim być.



Jestem załamana, cała noc przepłakałam, miałam myśli żeby ze sobą skończyć. Czuje się okrutnie samotna, oszukana...



Nie dałam rady dziś iść do pracy, wzięłam urlop na żądanie i nie wiem co mam robić
senza_un_perche_nada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-11, 07:14   #71
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Był gotowy na ślub... ale już nie jest.

Biedna. No trafiłaś na srukwiela, który Cię oszukał i wykorzystał, a na koniec jeszcze próbuje Tobą manipulować, co poradzić, smutno Ci jest, każdej z nas byłoby smutno.

Popłacz sobie, weź sobie urlop do końca tygodnia, może gdzieś pojedź? Do rodziców, przyjaciółki która mieszka gdzieś poza miastem?

Nie ma uniwersalnego lekarstwa na taki smutek, trzeba to przetrwać, z każdym dniem będzie bolało coraz mniej, to Ci mogę zagwarantować.



Poczytałabym sobie też wątek biedronki, czy ktoś mógłby wkleić link? Ten wątek zawsze pomaga



Trzymaj się dzielnie i nie puszczaj, zapomnij, wykasuj z fb, telefonu, poblokuj i daj sobie szybko szansę na nowe znajomości.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-11, 07:17   #72
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Był gotowy na ślub... ale już nie jest.

Cytat:
Napisane przez senza_un_perche_nada Pokaż wiadomość
. I ze to moja wina, bo moglibyśmy być razem tylko na odległość, a ja nie chce z nim być.

Jestem załamana, cała noc przepłakałam, miałam myśli żeby ze sobą skończyć. Czuje się okrutnie samotna, oszukana...

Nie dałam rady dziś iść do pracy, wzięłam urlop na żądanie i nie wiem co mam robić
Co za cham i szuja. Twoja wina? Nie daj sobie tego wmówić!

Jest to najgorsze, ale i najbardziej prawdziwe: wszystkie się ułoży. Będzie bolało, ale znajdziesz kogoś z kim będziesz mogła dzielić wspólne życiowe plany. Gdyby to się nie skończyło i tak byś cierpiała, bo nie spełniała byś swoich pragnień o ślubie, dzieciach itd.

Może pogadaj z przyjaciółką, rodzina, weź kilka dni wolnego i wyjedź gdzieś, odpocznij? Albo wręcz przeciwnie spróbuj zająć czymś myśli...
Na wizażu jest też wątek dziewczyn po rozstaniach, może dołączysz?

Wysłane z mojego CUBOT DINOSAUR przy użyciu Tapatalka
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-11, 07:18   #73
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Był gotowy na ślub... ale już nie jest.

Wiadomo, że ten cios przyszedł znienacka, więc nic dziwnego, że się fatalnie czujesz. Wypłacz się i zamknij ten rozdział.
Nie płaszcz się przed nim i nie proś, żeby wrócił i za żadne skarby nie zgadzaj się na jego warunki bycia w związku na odległość.
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-11, 08:24   #74
siekierrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 286
Dot.: Był gotowy na ślub... ale już nie jest.

Wiem, że to dziś nie pomoże, ale jestem przekonana, że gdzieś jest druga kobieta.



Autorko, wszystkie uczucia są dozwolone. Chcesz to krzycz płacz.

Wiem, że banał, ale czas leczy rany. Za jakiś c'as spojrzysz na to z boku i zobaczysz To, czego dziś nie widzisz i będziesz szczęśliwa, że tak się stało. Możesz być z siebie dumna, że to z Twojej inicjatywy wyszło, że powiedziałaś o swoich potrzebach. W innym przypadku dalej tkwilabys w iluzji.
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu.
Czas i tak upłynie.
siekierrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-11, 08:46   #75
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Był gotowy na ślub... ale już nie jest.

Cytat:
Napisane przez senza_un_perche_nada Pokaż wiadomość
Wyprowadził się wczoraj, bo mu powiedziałam, ze nie pasuje mi, ze się wyprowadzi i będziemy jednocześnie w związku. Prosiłam go żeby został, żebyśmy spróbowali poukładać, ze nie będę go męczyć o ślub, ze go kocham i chce być z nim tak czy tak. On powiedział, ze nie wyobraża sobie już mieszkać w moim mieszkaniu, ze zatracił tu poczucie bezpieczeństwa, a poza zostając tu czułby znowu ze mi coś obiecuje. I ze to moja wina, bo moglibyśmy być razem tylko na odległość, a ja nie chce z nim być.



Jestem załamana, cała noc przepłakałam, miałam myśli żeby ze sobą skończyć. Czuje się okrutnie samotna, oszukana...



Nie dałam rady dziś iść do pracy, wzięłam urlop na żądanie i nie wiem co mam robić
Co za bydlak
Sama zobaczyłaś, ile było warte jego uczucie. Jeszcze Tobą zaczął na sam koniec bezczelnie manipulować, by się samemu wybielić. To brzmi jak podkładka pod tłumaczenie się rodzicom/znajomym, że wam nie wyszło. Poczucie bezpieczeństwa?! Czy on ma 8 lat? Niepotrzebnie prosiłaś go, by został. I tak by odszedł. Ewentualnie, zostałby na jakiś czas, ale nic już nie wróciłoby do normy i sytuacja by się powtórzyła. To nie jest mężczyzna, który umie z twarzą ponieść konsekwencje swoich decyzji. On nadal się dzieciakiem, który trzyma się maminej spódnicy.

Za te wszystkie manipulacje (zrzucanie winy na Ciebie!) powinien wylecieć z mieszkania razem z futryną!

Dobrze, że wzięłaś wolne. Pojedź do rodziców. W takich chwilach bliscy są bardzo potrzebni. Nie możesz teraz zostać sama, bez wsparcia rodziny/przyjaciół.

Rozumiem, że Ci źle, ALE to była dobra decyzja. Ten chłopak nie zasługiwał na Twoje uczucie. Leszek Miller miał rację w jednym: "Prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy, a nie jak zaczyna". Zobacz, do jakiego stanu to bydlę Cię doprowadziło!

PS. Nawet nie myśl o tym, by przyjąć go z powrotem. Złamał Ci serce i zrobił to z premedytacją. Nie okazał Ci ani krzty empatii, gdy go prosiłaś i płakałaś! Okłamywał, manipulował, wykorzystywał! Drań i bydlak!

PSS. Współczuję Ci z całego serca. Rzadko wypowiadam się tak emocjonalnie na tym forum. Sytuacja mnie nie dotyczy, a mam ochotę tego chłoptasia rozerwać na strzępy.

Edytowane przez ParasolkaMaryPoppins
Czas edycji: 2018-09-11 o 08:52
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-11, 09:23   #76
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Był gotowy na ślub... ale już nie jest.

A moim zdaniem dobrze zrobił ze się wyprowadził mimo twojego gadania ze nie będziesz mu smecic o ślubie
Powiedzial ci chociaż prawdę i nie przedłuża tej farsy
Jakby został to i tak już nie byłoby to samo on czułby narastająca presję a ty niedosyt
Dobrze się ułożyło przynajmniej wiesz na czym stoisz
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-11, 10:13   #77
Frigilla Vigo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 11
Dot.: Był gotowy na ślub... ale już nie jest.

Zgadzam się ze słowami xfridy i przesyłam wirtualne uściski.
Sytuacja jest dla Ciebie w tym momencie tragiczna ale zobaczysz, że z każdym dniem będzie lepiej. Trywialne ale czas naprawdę leczy rany a co cię nie zabije to wzmocni. Jedno i drugie porzekadło sprawdza się w 100%. Zobaczysz, że po tym wszystkim będziesz silniejsza, bardziej pewna siebie i swojej wartości i przede wszystkim mądrzejsza .
Trzymaj się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Frigilla Vigo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 00:53   #78
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Był gotowy na ślub... ale już nie jest.

Cytat:
Napisane przez senza_un_perche_nada Pokaż wiadomość
Wyprowadził się wczoraj, bo mu powiedziałam, ze nie pasuje mi, ze się wyprowadzi i będziemy jednocześnie w związku. Prosiłam go żeby został, żebyśmy spróbowali poukładać, ze nie będę go męczyć o ślub, ze go kocham i chce być z nim tak czy tak. On powiedział, ze nie wyobraża sobie już mieszkać w moim mieszkaniu, ze zatracił tu poczucie bezpieczeństwa, a poza zostając tu czułby znowu ze mi coś obiecuje. I ze to moja wina, bo moglibyśmy być razem tylko na odległość, a ja nie chce z nim być.
Aha.

Czyli ściemy do samego końca.

Ważne, że już po wszystkim.
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 00:56   #79
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Był gotowy na ślub... ale już nie jest.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=453034
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-12, 08:49   #80
senza_un_perche_nada
Raczkowanie
 
Avatar senza_un_perche_nada
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 55
Dot.: Był gotowy na ślub... ale już nie jest.

Dziękuję za link, poczytam sobie

Co do niego, to pisał mi wczoraj jakieś ckliwe smsy, ze bardzo mnie kocha, że bardzo teskni i że wierzy, że mozemy odbudować ten związek.
ALE że MUSIAŁ się wyprowadzić, bo zatracił poczucie bezpieczeństwa i chciał odbudować nasz związek "w spokoju, na odległość", poza tym zostając w mieszkaniu czuje się jakby mi coś "obiecywał i zobowiązywał się do czegoś".

Widział w jakim stanie mnie zostawił, jak płakałam, jak prosilam, zeby się nie wyprowadzał, co z tego skoro on "MUSIAŁ".
Nic mu nie odpisuję na to, nie mam siły.
senza_un_perche_nada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 09:41   #81
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Był gotowy na ślub... ale już nie jest.

Cytat:
Napisane przez senza_un_perche_nada Pokaż wiadomość
Dziękuję za link, poczytam sobie

Co do niego, to pisał mi wczoraj jakieś ckliwe smsy, ze bardzo mnie kocha, że bardzo teskni i że wierzy, że mozemy odbudować ten związek.
ALE że MUSIAŁ się wyprowadzić, bo zatracił poczucie bezpieczeństwa i chciał odbudować nasz związek "w spokoju, na odległość", poza tym zostając w mieszkaniu czuje się jakby mi coś "obiecywał i zobowiązywał się do czegoś".

Widział w jakim stanie mnie zostawił, jak płakałam, jak prosilam, zeby się nie wyprowadzał, co z tego skoro on "MUSIAŁ".
Nic mu nie odpisuję na to, nie mam siły.
I nie odpisuj. Na co Ci kolejne nerwy. On próbuje Cię zmiękczyć i zmanipulować. Bada, jakie ma pole manewru w kontaktach z Tobą. Nie daj się Pamiętaj, że to są TYLKO słowa. A za wartością mężczyzny przemawiają czyny! Przypomnij sobie swoje łzy i prośby. Ba! Dla niego byłaś gotowa wyrzec się marzeń o małżeństwie! A on? Na razie stracił dach nad głową, ale bardziej boi się stracić dobre imię przed rodziną i znajomymi, którzy w końcu dowiedzą się, co się stało.
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 10:12   #82
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Był gotowy na ślub... ale już nie jest.

Zatracił poczucie bezpieczeństwa. To jakieś kpiny.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 10:18   #83
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Był gotowy na ślub... ale już nie jest.

Jak dla mnie to troszkę chyba człowiek chory na głowę, takich farmazonów dawno nie czytałam. Odbudować związek na odległość i w spokoju, bo padnę xD Z kim on tak chce związek odbudować, chyba ze sobą xD Poczucie bezpieczeństwa zatracił, a co Ty mi fundowałaś w domu, gry survivalowe? xD Escape room? xD

Niech się na nogi leczy, bo na głowę już za późno, jak to mawiał mój ex.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 10:21   #84
senza_un_perche_nada
Raczkowanie
 
Avatar senza_un_perche_nada
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 55
Dot.: Był gotowy na ślub... ale już nie jest.

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
I nie odpisuj. Na co Ci kolejne nerwy. On próbuje Cię zmiękczyć i zmanipulować. Bada, jakie ma pole manewru w kontaktach z Tobą. Nie daj się Pamiętaj, że to są TYLKO słowa. A za wartością mężczyzny przemawiają czyny! Przypomnij sobie swoje łzy i prośby. Ba! Dla niego byłaś gotowa wyrzec się marzeń o małżeństwie! A on? Na razie stracił dach nad głową, ale bardziej boi się stracić dobre imię przed rodziną i znajomymi, którzy w końcu dowiedzą się, co się stało.
Dziękuję, bardzo mnie wspierasz w tej sytuacji

Myślę, że rodzice jak był u nich w weekend (pochodzi z mocno religijnej rodziny), mogli mu powiedzieć, żeby się wyprowadził i nie żył ze mną jak mąż z żoną, skoro nie planuje ze mną brać ślubu...

Wnioskuję tak, bo podobno im mówil o całej sytuacji i jej przyczynach (przecież miał się skonsultować z rodziną i znajomymi co do ślubu)

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to troszkę chyba człowiek chory na głowę, takich farmazonów dawno nie czytałam. Odbudować związek na odległość i w spokoju, bo padnę xD Z kim on tak chce związek odbudować, chyba ze sobą xD Poczucie bezpieczeństwa zatracił, a co Ty mi fundowałaś w domu, gry survivalowe? xD Escape room? xD

Niech się na nogi leczy, bo na głowę już za późno, jak to mawiał mój ex.
Haha, dokładnie to samo powiedziała moja przyjaciółka
senza_un_perche_nada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 11:04   #85
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Był gotowy na ślub... ale już nie jest.

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Poczucie bezpieczeństwa zatracił, a co Ty mi fundowałaś w domu, gry survivalowe? xD Escape room? xD
Dobre!

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez senza_un_perche_nada Pokaż wiadomość
Myślę, że rodzice jak był u nich w weekend (pochodzi z mocno religijnej rodziny), mogli mu powiedzieć, żeby się wyprowadził i nie żył ze mną jak mąż z żoną, skoro nie planuje ze mną brać ślubu...
Kolejny dowód na to, że dewocja jest często przesiąknięta hipokryzją.

Czy ci mocno religijni rodzice wiedzieli, że on z Tobą mieszka pod jednym dachem? Przecież to ani trochę nie jest zgodne z KK

Trzymam kciuki za Ciebie, Autorko. Jesteś mądra i dzielna
Jestem pewna , że miłość do Ciebie przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie.

Podsyłam coś na poprawę humoru: https://www.youtube.com/watch?v=VtLyg5xyW1Y
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 11:13   #86
senza_un_perche_nada
Raczkowanie
 
Avatar senza_un_perche_nada
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 55
Dot.: Był gotowy na ślub... ale już nie jest.

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
Dobre!

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------



Kolejny dowód na to, że dewocja jest często przesiąknięta hipokryzją.

Czy ci mocno religijni rodzice wiedzieli, że on z Tobą mieszka pod jednym dachem? Przecież to ani trochę nie jest zgodne z KK

Trzymam kciuki za Ciebie, Autorko. Jesteś mądra i dzielna
Jestem pewna , że miłość do Ciebie przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie.

Podsyłam coś na poprawę humoru: https://www.youtube.com/watch?v=VtLyg5xyW1Y
Wiedzieli, ale może im też wciskał kit o ślubie? Sama nie wiem..

Zresztą on sam jest mocno wierzący, podczas kłotni sie go spytalam, że jak to jest być tak religijnym,, chodzić co niedzielę do kościoła, a jednocześnie nie stososować do jednego z najważniejszych przykazań?


Powiedział, że ideałów nie ma, że jest tylko "słabym grzesznikiem" (cytat z niego), że może jak chodzi o niektore przykazania to ich nie wypełnia, ale poza tym stara się przestrzegać innych i dobrze czynić

Filmik widziałam, znam i uwielbiam ten fim
senza_un_perche_nada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 11:35   #87
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Był gotowy na ślub... ale już nie jest.

No wobec Ciebie to postąpił jak prawdziwy chrześcijanin, nie dość że był szczery cały czas, to miły, dobry i nie zrobił Ci krzywdy... Taaaa...

Weź daj spokój, w ogóle się przestań tym głupkiem przejmować, bo sama widzisz że on ma kuku na muniu.

Niech subie wraca do mamusi i do kościółka.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 11:53   #88
Seph
Zadomowienie
 
Avatar Seph
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 370
Dot.: Był gotowy na ślub... ale już nie jest.

Cytat:
Napisane przez senza_un_perche_nada Pokaż wiadomość
Dziękuję, bardzo mnie wspierasz w tej sytuacji

Myślę, że rodzice jak był u nich w weekend (pochodzi z mocno religijnej rodziny), mogli mu powiedzieć, żeby się wyprowadził i nie żył ze mną jak mąż z żoną, skoro nie planuje ze mną brać ślubu...

Wnioskuję tak, bo podobno im mówil o całej sytuacji i jej przyczynach (przecież miał się skonsultować z rodziną i znajomymi co do ślubu)

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------



Haha, dokładnie to samo powiedziała moja przyjaciółka
No gość ostro popłynął.. Niezła wygodna wymówka
Seph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 12:47   #89
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Był gotowy na ślub... ale już nie jest.

Cytat:
Prosiłam go żeby został, żebyśmy spróbowali poukładać, ze nie będę go męczyć o ślub, ze go kocham i chce być z nim tak czy tak.
Cytat:
Widział w jakim stanie mnie zostawił, jak płakałam, jak prosilam, zeby się nie wyprowadzał, co z tego skoro on "MUSIAŁ".
Jesteś w bardzo trudnej emocjonalnie sytuacji, ale bez tej wyprowadzki byłoby też trudno coś z tym zrobić bo zatraciłaś siebie w desperacji z miłości.
Najpierw deklarujesz że nie chcesz być w związku na odległość jak ci zapowiedział i cofać się wstecz (co zrozumiałe) a potem podwijasz ogon; prosisz z łzami faceta by się nie wyprowadzał i że ty już nie będziesz cisnąć o ślub.
To są emocje, nikt cię nie obwinia.


Mimo wszystko mam nadzieję, że wam się poukłada.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 12:52   #90
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Był gotowy na ślub... ale już nie jest.

[QUOTE=senza_un_perche_nad a;85856915]Wiedzieli, ale może im też wciskał kit o ślubie? Sama nie wiem..

Powiedział, że ideałów nie ma, że jest tylko "słabym grzesznikiem" (cytat z niego), że może jak chodzi o niektore przykazania to ich nie wypełnia, ale poza tym stara się przestrzegać innych i dobrze czynić
/QUOTE]

O Jezusicku kochany, co za hipokryta. Autorko, Ty się ciesz i raduj, że z nim zerwałaś. Jego zachowanie jest tak dziecinne, że aż głowa boli. Bym wyśmiała (głośno i baaardzo długo), gdyby rzucił mi takim tekstem. Taki z niego katolik, jak ze mnie królowa angielska.

Do diabła z nim.
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-24 19:04:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:31.