Panny Młode 2019 cz. 5 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-09-20, 15:19   #91
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez szatynkaa89 Pokaż wiadomość

To niby odpoczelas ale nie do końca ale ja jak zaczynam robić paznokcie to czas leci nie wiadomo kiedy a później nagle 1,5 godziny później pokaż jakie sobie zrobiłaś
Ja wczoraj robiłam meeeeeega długo, bo co chwilę musiałam się Kessi zajmować a zdecydowałam się na robienie i stóp i dłoni to już w ogóle cały dzień z głowy Zdjęcie w załączniku

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Dzień dobry! Kawa pilnie potrzebna

Kira, zapomniałam napisać!!!! SUPER WIEŚCI!!!!!!


Też mi się nie podoba Domagała, w ogóle jej nie czuję na pierwszy taniec.

Czekamy w klubie, daj znać, co tym razem ta gwiazda wymyśliła


No to wykosiłaś wszystkich, a myślałam, że mam szanse My o 4:30 wstaliśmy Rano sesja, teraz praca, potem trening, a na wieczór pranie, prasowanie i pakowanie, jutro po południu wylatujemy!


Ja jakoś lubię mieć ładne paznokcie Prawie zawsze mam pomalowane, kolory zmieniam często, ale zawsze wybieram coś jednolitego, jakoś mnie nie przekonują wzory. Na ślub zamierzam sama sobie pomalować na jakiś mleczny lub minimalnie różowawy kolor Robienie paznokci mnie relaksuje, a jak ktoś mi robi, to już wcale niekoniecznie


Dziewczynki, jesteśmy po sesji
Nasz fotograf jest fantastyczny dawał nam mnóóóóstwo wskazówek, ale też pozwalał robić dużo rzeczy po swojemu. Trwało to wszystko 1,5 godziny. Zimna w ogóle nie czułam, choć było 13 stopni o wschodzie Mierzyliśmy wczoraj ciuchy chyba z godzinę i w końcu stanęło na prostych, casualowych ubraniach, spodnie i koszula - i chyba dobrze, fotograf też mówił, że to dobry wybór, żeby nie za elegancko, ale jednak swobodnie. Każde z nas też się raz przebrało, żeby urozmaicić fotki.

Naprawdę się cieszę, że się na to zdecydowaliśmy, fajnie się tak oswoić z aparatem i z fotografem. Mam tylko nadzieję, że coś z tego jakoś wyjdzie i da się coś pokazać Mamy dostać na początku października.
Super że sesja się udała jak już dostaniecie zdjęcia to się koniecznie pochwal !




Ja dzisiaj wstałam o 7, ale padam na twarz wstawałam w nocy chyba z milion razy i jestem mega niewyspana
Do tego....NEWS...teściowie dzisiaj przyjechali
Ciekawe jakie tym razem będą przeboje Nie ręczę za siebie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20180920_161427.jpg (55,9 KB, 43 załadowań)
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 15:20   #92
zywia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 53
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Ja wczoraj robiłam meeeeeega długo, bo co chwilę musiałam się Kessi zajmować a zdecydowałam się na robienie i stóp i dłoni to już w ogóle cały dzień z głowy Zdjęcie w załączniku



Super że sesja się udała jak już dostaniecie zdjęcia to się koniecznie pochwal !




Ja dzisiaj wstałam o 7, ale padam na twarz wstawałam w nocy chyba z milion razy i jestem mega niewyspana
Do tego....NEWS...teściowie dzisiaj przyjechali
Ciekawe jakie tym razem będą przeboje Nie ręczę za siebie
Śliczne pazurki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zywia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 15:45   #93
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez zywia1 Pokaż wiadomość
Śliczne pazurki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 15:54   #94
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

O kizdam widzę stempelkujesz jakimi lakierami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 15:57   #95
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Bardzo ładny kolor
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 16:18   #96
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Kizda piękne pazurki ,świetny kolor. Bardzo w moim stylu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 16:46   #97
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Ja wczoraj robiłam meeeeeega długo, bo co chwilę musiałam się Kessi zajmować a zdecydowałam się na robienie i stóp i dłoni to już w ogóle cały dzień z głowy Zdjęcie w załączniku







Super że sesja się udała jak już dostaniecie zdjęcia to się koniecznie pochwal !









Ja dzisiaj wstałam o 7, ale padam na twarz wstawałam w nocy chyba z milion razy i jestem mega niewyspana

Do tego....NEWS...teściowie dzisiaj przyjechali

Ciekawe jakie tym razem będą przeboje Nie ręczę za siebie


Ładne!
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 17:01   #98
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Dziewczyny już oficjalnie mogę powiedzieć, że mam zespół Zaliczka wpłacona, a umowę jutro wysyłam (elektronicznie). W klubie, na moim wątku, w pierwszym poście już zmieniłam zespół więc jeśli któraś jest ciekawa można przeczytać
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 17:02   #99
zywia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 53
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Oo gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zywia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 17:24   #100
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

mikoma to ładnie Ci pachną włosy ja ostatnio kupiłam sobie z fructisa aloe air-dry cream bez spłukiwania i mega ładnie pachnie i fajnie podkreśla mi kręcone włosy z sytuacją mieszkaniowa to słabo że tak to wygląda bo też nie wyobrażam sobie żeby ktoś otwierał przesyłki do mnie, a porozmawiać czasem można ale nie udawajmy że się jest super przyjaciółkami że można pogadać o wszystkim i niczym... Ale będziecie tam razem więc chwilę zanim ogarnięcie u siebie to dacie radę a później szybciutko do siebie
Wiolkaa93 no to przebilas wszystkich z porannym wstawaniem później się jeszcze kładlas czy od tej godziny jesteś na nogach?
Szoszoszo super, że jesteście zadowoleni z sesji i w takim razie czekamy na jakieś zdjęcia - na pewno będą super super że masz takich w porządku teściów że mieszkanie razem nie było takie uciążliwe, ale tak we dwójkę na swoim najlepiej - ja czekam kiedy nadejdzie ten piękny czas że będziemy mieszkać razem
blondynka28 właśnie słyszałam o przypadkach że młoda para zapomniała kroków i zatrzymywala się i od nowa tańczyli pomysł z poprawinami wg mnie bardzo fajny tak pamiętamy że Ty też z Lubelskiego no tutaj jak nie ma Cie jeden dzień to nadrobić dwa to masakra
Animka11 to u mnie z szykowaniem się zawsze był problem i potrzebuje więcej czasu - zresztą jak rano wstaję mam tempo żółwia, ale normalnie jakieś 40 min mi wystarcza chyba że coś pójdzie nie zgodnie z planem a do pracy też mam jakieś 15 min pieszo a z tym pomysłem na paznokcie też bym tak chciała i żeby się nie niszczyly no u nas w Polsce jeszcze ostatnie ładne dni
zywia1 aż tacy straszni dla niej byli że chciał Cię przed tym uchronić? A może jej po prostu nie lubili
mariamarysienka zdrówka Kochana już ide do klubu czytać
Kira_18 to trzymam kciuki żeby się ktoś znalazł na stary zespół, ale po tym co pisałas to nie polecamy a super że ten już potwierdzony i jesteś spokojniejsza
kizdaM bardzo ładne też bym chciała umieć takie robić a te wzorki/stempelki to czym robisz? Bo ja raz zamówiłam jedno fakt faktem firma żadna od paznokci i nie dało się tego zrobić, a widziałam też na filmikach w necie i dziewczyny robiły takie cuda i zastanawiam się jak to zrobić/co kupić ja też jak zacznę robić to masakra a stopy i dłonie to już w ogóle a ile się powkurzam że nie wyszło daj znać jak tam po wizycie teściów
Jeśli chodzi o temat paznokci to ja nie lubię malować zwykłymi bo zaraz odpryskuja malowałam swego czasu eveline z serii efekt hybrydy bez lampy albo zwykły i na to bezbarwna warstwa też która daje efekt hybrydy nie pamiętam jakiej firmy na studniówkę miałam żele (raz w życiu ) kilka razy byłam u koleżanki na hybrydzie, a pod hojnie dostałam zestaw do robienia hybrydy i tak sobie próbuje i czasem robię bo znowu lubię to że na kilka tygodni jest z głowy obecnie daje im odpocząć bo po hybrydzie strasznie mi pękają i się rozdwajaja więc tak źle i tak nie dobrze ale przed ślubem na pewno zrobię u kogoś bo sama bym się tylko owkurzala bo zawsze gdzieś wyjeżdżam na skórki

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 17:44   #101
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny już oficjalnie mogę powiedzieć, że mam zespół Zaliczka wpłacona, a umowę jutro wysyłam (elektronicznie). W klubie, na moim wątku, w pierwszym poście już zmieniłam zespół więc jeśli któraś jest ciekawa można przeczytać


No i fajnie
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 18:49   #102
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

WIZYTÓWKA
Przyjaciółka PM 2019

Edytowane przez szatynkaa89
Czas edycji: 2018-12-14 o 19:46
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 18:52   #103
Shalini
Raczkowanie
 
Avatar Shalini
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 36
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Melduję się w nowej części

Kira, super wieści. Co prawda nie wiem dokładnie jakie problemy miałaś po drodze z zespołem (jeszcze nie nadrobiłam poprzedniego wątku) ale najważniejsze, ze kolejny punkt na ślubno-weselnej liście odhaczony


Udało mi się dzisiaj załatwić urlop na przyszły piątek. Mamy ślub kuzynki TŻ i wypada jakoś wyglądać (pierwsza rodzinna uroczystość jako narzeczeństwo ) więc umówiłam się do wizażystki, którą mam upatrzoną na ślub. Niestety miała wolną tylko godzinę 7 rano ale to będzie dobry test trwałości makijażu
A urlop mi potrzebny bo w przyszłym tygodniu mam popołudniową zmianę i kończąc pracę o 22 nie miałabym możliwości dojechać na rano na makijaż z Bdg w nasze rodzinne strony. Oczywiście kierownikowi nie mówiłam, że potrzebuję wolne na kosmetyczkę tylko "mam ważną sprawę do załatwienia u siebie w mieście i muszę być"

Na weselu zaś mamy zamiar obserwować jak zachowuje się Para Młoda bo oboje jesteśmy przerażeni wizją bycia gospodarzem całej imprezy a to ostatnia okazja przed naszym
Shalini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 19:10   #104
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Kira super ☺

Obejrzałam chyba ze sto pierwszych tańcy na yt, nadal nie wiem jaką chcemy piosenkę, nie wiem czy chcemy układ typu walc czy zwykły taniec. Podobają mi się układane, ale jak ktoś tańczy, ja jakoś siebie w tym nie widzę Ale mam kilka wnioskow: koniecznie patrzeć na siebie w tancu. Jeden taniec mi się bardzo podobał, układ super, ale młody w ogóle nie patrzył na młoda podczas tańca, a ona na niego cały czas, strasznie to wygląda na nagraniu Nie patrzeć w podloge, na nogi, to tez nieładnie wygląda i nie śpiewać bo śmieszne zdjęcia wyjdą ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 19:17   #105
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Szatynka, wizytówka dodana
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 19:30   #106
Shalini
Raczkowanie
 
Avatar Shalini
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 36
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Też niedawno miałam manię oglądania pierwszych tańców i...nie wiem co u nas z tego wyjdzie.
Problemy zaczynają się już na piosence - co podeślę TŻ swoją propozycję to mu się nie podoba. Z kolei on mi wysyła jakieś propozycje raperskie/hiphopowe (nie znam się), do których nie da sie zatańczyć Boję się dać mu do posłuchania Eda bo jak powie, że to też jest ble to chyba wpadnę w depresję

Dodatkowo ja mam poczucie rytmu, lubię tańczyć i nawet walca bym dała radę zaś TŻ sztywny jak deska w płocie i mu muzyka w tańcu nie przeszkadza
Shalini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 19:38   #107
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Shalini Pokaż wiadomość
Udało mi się dzisiaj załatwić urlop na przyszły piątek. Mamy ślub kuzynki TŻ i wypada jakoś wyglądać (pierwsza rodzinna uroczystość jako narzeczeństwo ) więc umówiłam się do wizażystki, którą mam upatrzoną na ślub. Niestety miała wolną tylko godzinę 7 rano ale to będzie dobry test trwałości makijażu Na weselu zaś mamy zamiar obserwować jak zachowuje się Para Młoda bo oboje jesteśmy przerażeni wizją bycia gospodarzem całej imprezy a to ostatnia okazja przed naszym
To super że dostałaś urlop i na spokojnie możesz przygotować się do pierwszej rodzinnej uroczystości jako narzeczenstwo ja miałam chrzest bojowy bo wesele u siostry ciotecznej TŻ było miesiąc po naszych zaręczynach jak makijaż o tej godzinie to na pewno wypróbujesz jego trwałość, a po weselu daj znać jak było i jak z obserwacja - może będziesz miała jakieś złote rady dla nas
Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Obejrzałam chyba ze sto pierwszych tańcy na yt, nadal nie wiem jaką chcemy piosenkę, nie wiem czy chcemy układ typu walc czy zwykły taniec. Podobają mi się układane, ale jak ktoś tańczy, ja jakoś siebie w tym nie widzę Ale mam kilka wnioskow: koniecznie patrzeć na siebie w tancu. Jeden taniec mi się bardzo podobał, układ super, ale młody w ogóle nie patrzył na młoda podczas tańca, a ona na niego cały czas, strasznie to wygląda na nagraniu Nie patrzeć w podloge, na nogi, to tez nieładnie wygląda i nie śpiewać bo śmieszne zdjęcia wyjdą
Jest jeszcze czas na wybór pierwszej piosenki z układem to jest tak ze mówią że trzeba sporo ćwiczyć żeby nie liczyć kroków i nie zapomnieć kroków, a w dodatku trzeba się w tym dobrze czuć żeby nie wyszło sztucznie, drętwo i na siłę nooo z tym żeby się patrzeć na siebie to jaasne w końcu to nasz taniec (niektórzy mówią że zapominają o wszystkich dookoła tylko są oni ale czy w tym stresie się da ) a pod nogi i w podloge to racja źle wygląda ale właśnie to kwestia tańczenia jakiś kroków a śpiewanie niby rozluźnia, ale też słyszałam że zdjęcia mogą kiepsko wyjść bo film to ok
Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Szatynka, wizytówka dodana
Dziękuję bardzo kochana
Ja też ciągle oglądam pierwsze tańce, ale na zasadzie jakie kroki i jak to wygląda i myślę jak ogarnąć ten pierwszy taniec (ale raczej będzie bez układu tylko jakieś obroty czy "figury" bo nie chcemy dodatkowego stresu, ale żeby jakiś wygląd miało), a piosenka jest czas na 99% polska a do tego czasu może jakaś będzie nowa fajna

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez szatynkaa89
Czas edycji: 2018-09-20 o 19:41
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 20:06   #108
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Shalini Pokaż wiadomość
Melduję się w nowej części

Kira, super wieści. Co prawda nie wiem dokładnie jakie problemy miałaś po drodze z zespołem (jeszcze nie nadrobiłam poprzedniego wątku) ale najważniejsze, ze kolejny punkt na ślubno-weselnej liście odhaczony


Udało mi się dzisiaj załatwić urlop na przyszły piątek. Mamy ślub kuzynki TŻ i wypada jakoś wyglądać (pierwsza rodzinna uroczystość jako narzeczeństwo ) więc umówiłam się do wizażystki, którą mam upatrzoną na ślub. Niestety miała wolną tylko godzinę 7 rano ale to będzie dobry test trwałości makijażu
A urlop mi potrzebny bo w przyszłym tygodniu mam popołudniową zmianę i kończąc pracę o 22 nie miałabym możliwości dojechać na rano na makijaż z Bdg w nasze rodzinne strony. Oczywiście kierownikowi nie mówiłam, że potrzebuję wolne na kosmetyczkę tylko "mam ważną sprawę do załatwienia u siebie w mieście i muszę być"

Na weselu zaś mamy zamiar obserwować jak zachowuje się Para Młoda bo oboje jesteśmy przerażeni wizją bycia gospodarzem całej imprezy a to ostatnia okazja przed naszym
To nic, przypomnę jeszcze raz umówiłam się z dziewczyną przez fejsa żeby oglądać jej filmik ze ślubu, bo grał tam mój zespół, a niestety nie miałam możliwości posłuchać ich na żywo. Tyle co 4 filmiki na youtubie. I się załamalam. Dziewczyny zresztą potwierdziły bo zgrałam 2 piosenki telefonem. Grają bardzo sztywno, taka sucha ta muzyka. To nie jest to co pokazują na youtubie. Tak trochę smutno wręcz grają, a ludzie tańczą jakby na siłę, od niechcenia. Brakuje im powera. Druga sprawa nic się nie odzywają do gości, nie biesiadują, zabawa była chyba 1 czy 2. Ta dziewczyna w sensie panna młoda to powiedziała, że tak się czuła jakby była w jakiejś knajpce i w tle leciała muzyka. Cieszę że mogłam się o tym przekonać na własne oczy bo moje wesele byloby jednym wielkiem niewypałem.

A tak swoją drogą mój tż też jest sztywny w tańcu, jakby mu ktoś kij do tyłka włożył

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 20:11   #109
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny już oficjalnie mogę powiedzieć, że mam zespół Zaliczka wpłacona, a umowę jutro wysyłam (elektronicznie). W klubie, na moim wątku, w pierwszym poście już zmieniłam zespół więc jeśli któraś jest ciekawa można przeczytać
Jeej

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Kira super ☺

Obejrzałam chyba ze sto pierwszych tańcy na yt, nadal nie wiem jaką chcemy piosenkę, nie wiem czy chcemy układ typu walc czy zwykły taniec. Podobają mi się układane, ale jak ktoś tańczy, ja jakoś siebie w tym nie widzę Ale mam kilka wnioskow: koniecznie patrzeć na siebie w tancu. Jeden taniec mi się bardzo podobał, układ super, ale młody w ogóle nie patrzył na młoda podczas tańca, a ona na niego cały czas, strasznie to wygląda na nagraniu Nie patrzeć w podloge, na nogi, to tez nieładnie wygląda i nie śpiewać bo śmieszne zdjęcia wyjdą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O tym muszę pamiętać Niestety ja zawsze śpiewam podczas tańca.

Ostatnio jak byliśmy na weselu, to pan młody miał za sobą ileś lat w tańcu, więc wyszło naprawdę pięknie Zatańczyli klasycznego walca, ale właśnie on cały czas patrzył na żonę Najgorzej, jak ktoś patrzy pod nogi, ma zaciśnięte usta i cały jest spocony od stresu.
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 20:22   #110
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Jeej



O tym muszę pamiętać Niestety ja zawsze śpiewam podczas tańca.

Ostatnio jak byliśmy na weselu, to pan młody miał za sobą ileś lat w tańcu, więc wyszło naprawdę pięknie Zatańczyli klasycznego walca, ale właśnie on cały czas patrzył na żonę Najgorzej, jak ktoś patrzy pod nogi, ma zaciśnięte usta i cały jest spocony od stresu.
JA TEŻ!!!
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 20:30   #111
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez blondynka28 Pokaż wiadomość
Melduję się i ja w nowej części

Wygląda na to że nie będę musiała nadrabiać kilkanaście poprzednich stron z wątku. Wystarczy na bieżąco czytać nowy

U mnie wybrane miejsce na poprawiny drugiego dnia, jednak nie na naszej sali. Nalewki się robią, bimber tak samo. Także coś się ciągle dzieje w sprawach ślubnych. Tak właściwie jak myślicie, ile bimbru szykować na 120-140 os. Sama mam dylemat, musze dać odp. ile nam potrzeba.
Blondynka u brata mojego tżta na dwa dni wesela (pierwszy dzień 180 osób, drugi 90) poszło 10l bimbru
Cytat:
Napisane przez maltra Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Sprawy mieszkaniowe - na razie pomieszkujemy w wynajmowanym mieszkaniu z bratem mojego tżta i jego żoną w pokoju siostry, która wraca za tydzień na studia, stąd musimy się szybko stąd wyprowadzić. Szukam pokoju, bo stwierdziliśmy, że jednak musimy na razie oszczędzać, mój tż zmienia pracę od października - będzie chwilowo zarabiał mniej niż obecnie. Ja też z tą pracą nie wiem jak wyjdzie, więc szukam pokoju. Ale też nie wiem, czy szukać jedno czy dwuosobowego, tż ma być na tygodniu ponoć w delegacjach, bo firma prowadzi inwestycje na wyjeździe... Więc taniej chyba jednoosobowy, ale i tak to takie ceny, że masakra z drugiej strony jak mój nie będzie miał wyjazdu to co wtedy? Chyba, że dogadamy się z właścicielem jakoś. Ostatnio też miałam problem, wyprowadzałam się z mieszkania ostatnia i właściciel oskarżył mnie do mojego tżta (który pojechał oddać klucze), że podnajmowałam tżtowi pokój, że zużyłam dużo wody ciepłej (pół miesiąca mnie nie było bo byłam na pielgrzymce, a drugie pół siedziałam u tżta raczej) - a moja współlokatorka ciągle prała itp. Mój zaczął się kłócić z właścicielem, bo on nie miał żadnych dowodów, nie chciał mi oddać 500 zł kaucji, mój mu mówi, że to jest teraz słowo przeciw słowu. Gość zaczął pękać i oddał mi 200 zł. Ale ja nerwa złapałam fest, już ciul z kasą ale takie oskarżenia i zwalenie na mnie winy? Dziewczyny z salonu kazały mi iść do rady prawnego, akurat mamy nad salonem taką miłą Panią, która napisała mi pismo, żeby zwrócili mi pieniądze w tej i tej kwocie, typowe wezwanie do zapłaty no ale z kancelarii. Ogólnie jak miała wysyłać to okazało się, że w umowie nie mam ich pełnego adresu i musiałam uruchomić kontakty, żeby znaleźć ulicę, na której mieszkają i numer domu. Ostatecznie wysłała i szybko mi zwrócili. Ale zraziłam się strasznie

Wstąpiliśmy dzisiaj do TUI zapytać o podróże i babeczka poleciła nam w tym okresie maj/czerwiec Cypr, Turcja i Maroko pod względem pogodowym mam ofertę jak coś
balewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 20:40   #112
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
JA TEŻ!!!
I ja!
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 20:50   #113
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Ostatnio jak byliśmy na weselu, to pan młody miał za sobą ileś lat w tańcu, więc wyszło naprawdę pięknie Zatańczyli klasycznego walca, ale właśnie on cały czas patrzył na żonę Najgorzej, jak ktoś patrzy pod nogi, ma zaciśnięte usta i cały jest spocony od stresu.
Jak jedna osoba umie tańczyć to już tą drugą poprowadzi i jakoś pójdzie więc jest łatwiej ale trzeba mierzyć siły na zamiary a ja z Tż jakimiś wybitnymi tancerzami nie będziemy
Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
Sprawy mieszkaniowe - na razie pomieszkujemy w wynajmowanym mieszkaniu z bratem mojego tżta i jego żoną w pokoju siostry, która wraca za tydzień na studia, stąd musimy się szybko stąd wyprowadzić. Szukam pokoju, bo stwierdziliśmy, że jednak musimy na razie oszczędzać, mój tż zmienia pracę od października - będzie chwilowo zarabiał mniej niż obecnie. Ja też z tą pracą nie wiem jak wyjdzie, więc szukam pokoju. Ale też nie wiem, czy szukać jedno czy dwuosobowego, tż ma być na tygodniu ponoć w delegacjach, bo firma prowadzi inwestycje na wyjeździe... Więc taniej chyba jednoosobowy, ale i tak to takie ceny, że masakra z drugiej strony jak mój nie będzie miał wyjazdu to co wtedy? Chyba, że dogadamy się z właścicielem jakoś. Ostatnio też miałam problem, wyprowadzałam się z mieszkania ostatnia i właściciel oskarżył mnie do mojego tżta (który pojechał oddać klucze), że podnajmowałam tżtowi pokój, że zużyłam dużo wody ciepłej (pół miesiąca mnie nie było bo byłam na pielgrzymce, a drugie pół siedziałam u tżta raczej) - a moja współlokatorka ciągle prała itp. Mój zaczął się kłócić z właścicielem, bo on nie miał żadnych dowodów, nie chciał mi oddać 500 zł kaucji, mój mu mówi, że to jest teraz słowo przeciw słowu. Gość zaczął pękać i oddał mi 200 zł. Ale ja nerwa złapałam fest, już ciul z kasą ale takie oskarżenia i zwalenie na mnie winy? Dziewczyny z salonu kazały mi iść do rady prawnego, akurat mamy nad salonem taką miłą Panią, która napisała mi pismo, żeby zwrócili mi pieniądze w tej i tej kwocie, typowe wezwanie do zapłaty no ale z kancelarii. Ogólnie jak miała wysyłać to okazało się, że w umowie nie mam ich pełnego adresu i musiałam uruchomić kontakty, żeby znaleźć ulicę, na której mieszkają i numer domu. Ostatecznie wysłała i szybko mi zwrócili. Ale zraziłam się strasznie
Wstąpiliśmy dzisiaj do TUI zapytać o podróże i babeczka poleciła nam w tym okresie maj/czerwiec Cypr, Turcja i Maroko pod względem pogodowym mam ofertę jak coś
Wiadomo jak taka sytuacja to pokój to dobra opcja Hmmm czasami są pokoje jednoosobowe że jest wersalka i pisze ze 1-2 os. więc myśle że kwestia rozmowy i dogadania z właścicielem od którego chcielibyście wynajmować Z tym poprzednim właścicielem masakra... Najlepiej zgonic wszystko na kogoś kto się wyprowadza i zrobić tak żeby jeszcze zarobić na tym... Dobrze że Tż jest stanowczy i że miałaś ta Panią Radce Prawna i udało Ci się ta kasę odzyskać to jest pozytyw dzisiejszego dnia - i jaki kierunek wam się najbardziej podoba? my jak już by się w ogóle udało to podróż by była sierpień-wrzesien

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez szatynkaa89
Czas edycji: 2018-09-20 o 20:52
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 20:59   #114
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Jestem stówkę do tyłu bo zapłaciłam Pani Radczyni ale zawsze to dwie na plus
No w sumie nie wiemy, ja się jakoś obawiam Turcji, Cypr mi się podoba, Maroko też mega. My chcemy zaraz po ślubie więc w tych miejscach ma być ciepło i ciepła woda. Chcieliśmy Grecję ale babeczka mówi, że woda jeszcze może być zimna, Grecja to bardziej w sezonie od 15 czerwca. Powiem Wam, że mi wszystko jedno w sumie bo nigdzie nie byliśmy. Tylko jednak nie chcieliśmy takiej drogiej a tu nam wyceniła po 2700 za osobę, chcielibyśmy się w około 3700 zmieścić za dwie osoby
balewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 21:08   #115
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
I ja!


Same thing ale dobrze, że mnie oświeciłyście, że to źle wygląda

Głowa mi pęka, pracowałam dzisiaj 11 godzin, napisałam 16 stron chyba zasłużyłam na sen
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 21:09   #116
kinguska01
Raczkowanie
 
Avatar kinguska01
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 404
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Witam was w nowym wątku Cieszę się, że u was wszystko dobrze i organizacja idzie do przodu

My dziś byliśmy na spotkaniu z pierwszym djem i mówimy mu, że nie chcemy żadnych żenujących zabaw a ten mówi, że MUSI być konkurs na jak najszybsze zjedzenie banana (i co ważne!) w bananowym stroju Chyba nie musze mówić, że odpadł od razu, bo nic a nic nie słuchał tego co my byśmy chcieli a sam chciał być najważniejszą osobą na weselu Straszny pozer i "co to ja nie jestem", nie cierpię takich..
No ale umówieni jesteśmy z kolejnym więc na pewno nie będzie gorszy od tego
__________________
Językowelove: English, Deutsch, Norsk
Razem 8.08.17
Narzeczeni 8.08.18
Mąż i żona 10.08.2019
Czekamy na nasze grudniowe maleństwo

Edytowane przez kinguska01
Czas edycji: 2018-09-20 o 21:13
kinguska01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 21:11   #117
zywia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 53
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez kinguska01 Pokaż wiadomość
Witam was w nowym wątku Cieszę się, że u was wszystko dobrze i organizacja idzie do przodu

My dziś byliśmy na spotkaniu z pierwszym djem i mówimy mu, że nie chcemy żadnych żenujących zabaw a ten mówi, że MUSI być konkurs na jak najszybsze zjedzenie banana (i co ważne!) w bananowym stroju Chyba nie musze mówić, że odpadł od razu, bo nic a nic nie słuchał tego co my byśmy chcieli a sam chciał być najważniejszą osobą na weselu
No ale umówieni jesteśmy z kolejnym więc na pewno nie będzie gorszy od tego
Hahah powodzenia jakiś bananolubny ten dj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zywia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 21:13   #118
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez kinguska01 Pokaż wiadomość
Witam was w nowym wątku Cieszę się, że u was wszystko dobrze i organizacja idzie do przodu



My dziś byliśmy na spotkaniu z pierwszym djem i mówimy mu, że nie chcemy żadnych żenujących zabaw a ten mówi, że MUSI być konkurs na jak najszybsze zjedzenie banana (i co ważne!) w bananowym stroju Chyba nie musze mówić, że odpadł od razu, bo nic a nic nie słuchał tego co my byśmy chcieli a sam chciał być najważniejszą osobą na weselu

No ale umówieni jesteśmy z kolejnym więc na pewno nie będzie gorszy od tego


Ej śmieszne to czytając pierwszą część (tę o zjedzeniu banana) myslalam, że dalej będzie o tym, że pani klęczy przed panem i on jej daje tego banana lub jakieś inne zboczeństwo, a to tylko bananowy strój
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 21:13   #119
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Hej, hej
Może i ja napiszę swoją wizytówkę.
Kiwi18
Mój rocznik '95, rocznik TZta' 92
Ślub kościelny połączony ze chrzcinami syna: 27.04.2019r. 15:45 +poprawiny
Liczba zaproszonych gości około 100.
Mamy już :
- data i godzina w kościele,
- DJ,
-fotograf,
-kamerzysta,
-sala weselna.
Kolor przewodni : bordowy.
Do zalatwienia: kwiaciarnia (dekoracje) , suknia ślubna, fryzjerka, makijażystka


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Kiwi18
Czas edycji: 2018-09-20 o 21:16
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 21:16   #120
kinguska01
Raczkowanie
 
Avatar kinguska01
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 404
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez zywia1 Pokaż wiadomość
Hahah powodzenia jakiś bananolubny ten dj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No aż za bardzo, może sam wystąpi w takim stroju?

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Ej śmieszne to czytając pierwszą część (tę o zjedzeniu banana) myslalam, że dalej będzie o tym, że pani klęczy przed panem i on jej daje tego banana lub jakieś inne zboczeństwo, a to tylko bananowy strój
Tym badziej, że podkreślaliśmy na samym początku, że to będzie raczej przyjęcie weselne w gronie najbliższej rodziny... a tu wyjeżdża z bananem...

Więc jakby któraś z was miała ochotę na bananowe atrakcje na weselu mogę podać namiary
__________________
Językowelove: English, Deutsch, Norsk
Razem 8.08.17
Narzeczeni 8.08.18
Mąż i żona 10.08.2019
Czekamy na nasze grudniowe maleństwo
kinguska01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-28 12:13:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:36.