Panny Młode 2019 cz. 5 - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-09-27, 14:42   #451
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Hej dziewczyny

Tak piszecie o tym basenie i ja nabieram ochotę na jakąś aktywność jesienią/zimą, myślałam wrócić do do biegania pamiętam te endorfinki tuż po

Przyszły mi pierwsze próbki i jestem na tak i za 1,49zl
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-27, 15:27   #452
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Agulaaaa pokaż skąd zamawialas? 😉 ja swoje po weekendzie pewnie dostane
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-27, 15:38   #453
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Pokaż Agula

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-27, 15:46   #454
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez szatynkaa89 Pokaż wiadomość
mariamarysienka gratki za basen kiedyś lubiłam pływać ale teraz jakoś nie mogę się wybrać a podobno to jest dobre na kręgosłup ale nie lubię mega chodzić gdzieś czy robić coś sama u nas niby jest basen ale jakoś nie a tak to Lublin albo Chełm a cytologia ważna sprawa ja staram się robić co roku zwłaszcza że w pracy mam pakiet w Luxmedzie i przez ostatnie 2 lata porobiłam sobie trochę badań i odwiedziłam trochę lekarzy
A ja bardzo lubię robić coś sama Tak naprawdę bardziej mogę się wtedy skupić. Lubię chodzić sama na basen, na rower, do kina, na zakupy. Z kimś też mogę, ale nie jest to warunek konieczny

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Tak piszecie o tym basenie i ja nabieram ochotę na jakąś aktywność jesienią/zimą, myślałam wrócić do do biegania pamiętam te endorfinki tuż po

Przyszły mi pierwsze próbki i jestem na tak i za 1,49zl
Strasznie kuszą mnie te zaproszenia. Może i ja coś zamówię, bo na tych fotach, które wstawiłaś, wyglądają lepiej niż na stronie.
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-27, 15:55   #455
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
A ja bardzo lubię robić coś sama Tak naprawdę bardziej mogę się wtedy skupić. Lubię chodzić sama na basen, na rower, do kina, na zakupy. Z kimś też mogę, ale nie jest to warunek konieczny



Strasznie kuszą mnie te zaproszenia. Może i ja coś zamówię, bo na tych fotach, które wstawiłaś, wyglądają lepiej niż na stronie.
W rzeczywistości bardzo ładnie wyglądają warto zamówić próbki,bo są darmowe i darmowa przesyłka

Dziewczyny te zamówiłam
https:// z-milosci.pl/zaproszenie-slubne-boho-wzor-4 usuńcie spację, potem jak będę na lapku mogę wrzucić fotki,jak chcecie
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-27, 16:07   #456
Ipecacuanha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 765
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
A ja bardzo lubię robić coś sama Tak naprawdę bardziej mogę się wtedy skupić. Lubię chodzić sama na basen, na rower, do kina, na zakupy. Z kimś też mogę, ale nie jest to warunek konieczny



Strasznie kuszą mnie te zaproszenia. Może i ja coś zamówię, bo na tych fotach, które wstawiłaś, wyglądają lepiej niż na stronie.
Jestes jedynaczka? Sorki za tak bezposrednie pytanie ale wlasnie sporo jedynakow tak ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ipecacuanha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-27, 16:13   #457
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
W rzeczywistości bardzo ładnie wyglądają warto zamówić próbki,bo są darmowe i darmowa przesyłka

Dziewczyny te zamówiłam
https:// z-milosci.pl/zaproszenie-slubne-boho-wzor-4 usuńcie spację, potem jak będę na lapku mogę wrzucić fotki,jak chcecie
O to tym bardziej. Myślałam że trzeba płacić tak jak wszędzie.
Cytat:
Napisane przez Ipecacuanha Pokaż wiadomość
Jestes jedynaczka? Sorki za tak bezposrednie pytanie ale wlasnie sporo jedynakow tak ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, mam brata Ale chyba mam taki charakter, że umiem zająć się sobą.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-27, 16:31   #458
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Hej dziewczyny
Dostałam @ dziś i umieram jak zwykle Chociaż tyle, że nie mam dziś zajęć.

I największy problem - nie mam w domu nic słodkiego a nie chce mi się iść do sklepu


Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Dzień dobry ja dzisiaj od rana musiałam pozalatwiać parę spraw i dopiero teraz mam chwilę odpocząć przed pracą za to jutro w końcu idę do fryzjera jak będzie się czym chwalić to pokaże a tymczasem wrzucam wam fotkę znalezioną w internetach...hmm od razu o NAS pomyślałam Załącznik 7640607

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O matko, no idealnie oddaje mnie to zdjecie
Właśnie przyszła mi sukienka i się zakochałam, zaraz będę zamawiać jeszcze inne kolory


Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
A ja bardzo lubię robić coś sama Tak naprawdę bardziej mogę się wtedy skupić. Lubię chodzić sama na basen, na rower, do kina, na zakupy. Z kimś też mogę, ale nie jest to warunek konieczny



Strasznie kuszą mnie te zaproszenia. Może i ja coś zamówię, bo na tych fotach, które wstawiłaś, wyglądają lepiej niż na stronie.
O, mam tak samo

Też mogę iść z kimś, ale samej mi dobrze, nie muszę nic od nikogo uzależniać
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-27, 16:53   #459
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Hej

Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Dostałam @ dziś i umieram jak zwykle Chociaż tyle, że nie mam dziś zajęć.

I największy problem - nie mam w domu nic słodkiego a nie chce mi się iść do sklepu



O matko, no idealnie oddaje mnie to zdjecie
Właśnie przyszła mi sukienka i się zakochałam, zaraz będę zamawiać jeszcze inne kolory



O, mam tak samo

Też mogę iść z kimś, ale samej mi dobrze, nie muszę nic od nikogo uzależniać



Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość


Też się zbieram żeby iść


Ja miałam iść w tym miesiącu, ale a to cos w pracy mi wypadło, a to zapomniałam umówić wizytę, a teraz spodziewam się na dniach @ juz umawiam się do lekarza

Jak ja się cieszę ze ten tydzień się kończy, w pracy oczywiście sajgon i niektórzy próbują wymigać się praca, przez co kto inny musi zrobić za nich zaległe zadania


Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-27, 17:04   #460
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Mariamarysienka to ja nie. Na zakupy mogę iść sama ,chociaż wolę z kimś a tak to czy spacer czy rower wolę z kimś ,ale dużo chodzę na spacery z psem sama . TZ nie zawsze jest w domu tak wczesnie jak ja ,więc większość ja chodzę z psem ale lubię to , pada czy wieje to powod by ruszyć tyłek z kanapy
Agus jaka sukienka ? Pokazuj zdjęcia
Ale mi dzisiaj głowa pęka . chyba znowu coś z ciśnieniem. Masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-27, 17:22   #461
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Mariamarysienka to ja nie. Na zakupy mogę iść sama ,chociaż wolę z kimś a tak to czy spacer czy rower wolę z kimś ,ale dużo chodzę na spacery z psem sama . TZ nie zawsze jest w domu tak wczesnie jak ja ,więc większość ja chodzę z psem ale lubię to , pada czy wieje to powod by ruszyć tyłek z kanapy
Agus jaka sukienka ? Pokazuj zdjęcia
Ale mi dzisiaj głowa pęka . chyba znowu coś z ciśnieniem. Masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja lubię na zakupy iść sama, bo mnie nikt nie pospiesza i nie mówi "chodźmy już !", ale z drugiej strony wolę iść z kimś, żeby miał mi kto doradzać w przebieralni

Ciśnienie chyba faktyznie leci, bo ja też dzisiaj cierpię z bólu głowy

A dzisiaj dostałyśmy zaproszenie na wspólny wypad ekipą na pizzę, bo dziewczyny z Wa-wy do nas przyjechały, bo jutro mam dzień szkoleniowy/dzień yorka....przez co będziemy w pracy od rana do wieczora padnę na twarz jak wrócę do domu
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-27, 17:48   #462
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Farbuje i podcinam mam nadzieję że wszystko pójdzie dobrze Jasne że wrzucę akurat wzięłam go do pracy ze sobą bo jak mam chwilę to przeglądam sklepy ślubne i zapisuje co jeszcze. Tylko za chwilkę bo właśnie sprzątam w gabinecie ;p
Pewnie przeoczyłam parę spraw więc jak coś dorzucajcie pomysły bo ja już się załamałam ile tego jest
Na pewno pójdzie dobrze spokojnie jak będziesz miała chwilę to po prostu wrzuć, a myślę że jak ktoś będzie miał jeszcze jakiś pomysł to da znać i uzupełnimy razem
Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Praca ta sama, i jest coraz lepiej więc mam nadzieję, ze się tu zakorzenię i chcę zaprosić na ślub tą koleżankę, z którą pracuję, a oni otwierają nowe punkty więc i nowe osoby dochodzą, więc kto wie ile jeszcze osób może dojść
To super że jest coraz lepiej i myślisz przyszłościowo o tym miejscu a jeśli tak to może pojawić się jeszcze kilku znajomych do zaproszenia miłego wypadu na pizze
Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Przyszły mi pierwsze próbki i jestem na tak i za 1,49zl
Widziałam naprawdę ładne - proste a mają w sobie to coś no a ta cena
Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
A ja bardzo lubię robić coś sama Tak naprawdę bardziej mogę się wtedy skupić. Lubię chodzić sama na basen, na rower, do kina, na zakupy. Z kimś też mogę, ale nie jest to warunek konieczny
No to mi samej jest ciężko się zmotywować do tego dochodzi też inny aspekt i samo to że lubię z kimś więc mam inaczej ale z jednej strony szanuje takie osoby które mają motywację do robienia czegoś dla siebie i czas dla siebie
Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Dostałam @ dziś i umieram jak zwykle Chociaż tyle, że nie mam dziś zajęć. I największy problem - nie mam w domu nic słodkiego a nie chce mi się iść do sklepu Właśnie przyszła mi sukienka i się zakochałam, zaraz będę zamawiać jeszcze inne kolory
Uuuuuu biedna łap ciasteczko pochwal się co za sukienka
[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;85920424] Jak ja się cieszę ze ten tydzień się kończy, w pracy oczywiście sajgon i niektórzy próbują wymigać się praca, przez co kto inny musi zrobić za nich zaległe zadania
Wysłano przez gołębia [/QUOTE]
Współczuję też nie lubię zamykania miesiąca, a kwartału to już w ogóle a te osoby co się wymiguja to już masakra zwłaszcza że jak dobrze pamiętam to u Ciebie to na porządku dziennym...
Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Ale mi dzisiaj głowa pęka . chyba znowu coś z ciśnieniem. Masakra
Biedna ale ja dziś prawie cały dzień się dziwnie czuje ze w głowie mi się kręci, zimno mi i teraz głowa mnie boli ale u mnie to chyba osłabienie/przeziębienie bo jak było mi zimno to zmierzylam temperaturę to miałam 36,1 i opryszczka mi wyskoczyła

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-27, 18:10   #463
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Przeprowadzona wszystko mi wysiada, ręce, kręgosłup... chyba więcej gratów wyrzuciłam niż zostawiłam
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-27, 18:20   #464
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Przeprowadzona wszystko mi wysiada, ręce, kręgosłup... chyba więcej gratów wyrzuciłam niż zostawiłam
Oooo super że się udało ale na pewno to jest męczące i można mieć zakwasy na drugi dzień i często właśnie dużo osób rozstaje się z niektórymi rzeczami które sobie są ale w sumie się ich nie używa i się nie wie po co są ja aż się boję jak przyjdzie mi się wyprowadzać z domu

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-27, 18:27   #465
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez szatynkaa89 Pokaż wiadomość
Oooo super że się udało ale na pewno to jest męczące i można mieć zakwasy na drugi dzień i często właśnie dużo osób rozstaje się z niektórymi rzeczami które sobie są ale w sumie się ich nie używa i się nie wie po co są ja aż się boję jak przyjdzie mi się wyprowadzać z domu

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka


Ja wyrzuciłam mnóstwo gratów, które dostałam od mamy jak 9 lat temu wyjeżdżałam na studia (a to i tak nie były wtedy nowe rzeczy!) - pościel, koce, ręczniki, talerze... 4 siaty ubrań poszły do kontenera, bo ja nie mam głowy ani czasu rozdawać tego po rodzinie czy znajomych, większość zresztą i tak nie podziela mojego gustu sama sie zdziwiłam ile tego badziewia nazbierałam od ostatniej przeprowadzki
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-27, 18:33   #466
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Agus pokaż sukienkę i daj linka

Agulaaaa bardzo ładne te zaproszenia

Mikoma super ze juz po przeprowadce oby się dobrze mieszkało
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-27, 18:37   #467
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Ja wyrzuciłam mnóstwo gratów, które dostałam od mamy jak 9 lat temu wyjeżdżałam na studia (a to i tak nie były wtedy nowe rzeczy!) - pościel, koce, ręczniki, talerze... 4 siaty ubrań poszły do kontenera, bo ja nie mam głowy ani czasu rozdawać tego po rodzinie czy znajomych, większość zresztą i tak nie podziela mojego gustu sama sie zdziwiłam ile tego badziewia nazbierałam od ostatniej przeprowadzki
No to trochę posłużyły i trzeba było się z nimi rozstać no tak z tym problem bo często jak się komuś coś oddaje to się okazuje że ktoś ma inny gust to teraz masz doświadczenie i mniej rzeczy to przy przeprowadzce do siebie się szybciej zbierzesz a tymczasem powodzenia w mieszkaniu z teściowa

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-27, 18:56   #468
heziola
Zadomowienie
 
Avatar heziola
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Redhill
Wiadomości: 1 158
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Pewnie, że sama Jak masz pod nosem to korzystaj. Ja dojeżdżam 12 km, ale nic bliżej niestety nie mam :/Kurczę, ja podobnie Wszystkie chowam. Hahaha to o nas

Co będziesz robić u fryzjera?


Byłam dzisiaj w końcu na cytologii. Już miesiąc się zbierałam, ale a to @ przyszedł, a to komputer w gabinecie nie działał. Dobrze że już załatwione

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


W uk dostaje sie przypominajke co 3 lata, właśnie końcem sierpnia zrobiłam swoją


Sent from my iPhone using Tapatalk
heziola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-27, 18:59   #469
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

To fajnie że coś takiego zrobili przynajmniej każda kobieta wie kiedy ma iść i nie ma że zapomniała, bo jej przypomną

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-27, 19:01   #470
heziola
Zadomowienie
 
Avatar heziola
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Redhill
Wiadomości: 1 158
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Wróciłam dziś do pracy, jeden dzień w domu, a zaległości mam tyle, ze nie ogarniam. Dziś siedziałam do 5.30, jutro prwnie bedzie podobnie. Juz powoli mogę odliczać do ferii, nie mogę sie nadziwić jak to szybko leci!


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Przeprowadzona wszystko mi wysiada, ręce, kręgosłup... chyba więcej gratów wyrzuciłam niż zostawiłam


Podziwiam! Ja mam z tym zawsze problem, ale to do przodu!


Sent from my iPhone using Tapatalk
heziola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-27, 19:02   #471
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Przeprowadzona wszystko mi wysiada, ręce, kręgosłup... chyba więcej gratów wyrzuciłam niż zostawiłam
Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Ja wyrzuciłam mnóstwo gratów, które dostałam od mamy jak 9 lat temu wyjeżdżałam na studia (a to i tak nie były wtedy nowe rzeczy!) - pościel, koce, ręczniki, talerze... 4 siaty ubrań poszły do kontenera, bo ja nie mam głowy ani czasu rozdawać tego po rodzinie czy znajomych, większość zresztą i tak nie podziela mojego gustu sama sie zdziwiłam ile tego badziewia nazbierałam od ostatniej przeprowadzki
Oj tak, można tego nazbierać całą masę. Ja się w trakcie studiów przeprowadzałam 3 razy i za każdym razem byłam w szoku, ile mam rzeczy. Najgorzej było potem to wszystko zawieźć na wakacje do rodziców. Do tej pory nie wiem, gdzie to wszystko pomieściłam.

No ale grunt, że już jesteś przeprowadzona. Oby teraz się dobrze mieszkało i przede wszystkim krótko


Zamówiłam te zaproszenia Już teraz na pewno któreś wybiorę. Jeśli żadne z tych, co przyjdą, nie skradną naszych serc, to bierzemy koliberki. Chociaż nie ukrywam, wolałabym żeby padło na któreś z tych, bo jednak cena jest o połowę niższa
I fakt, darmowa wysyłka i za 5 próbek zapłaciłam 2,95
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-27, 19:25   #472
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Ja się zawsze dziwiłam jak ludzie do akademika przyjeżdżali z jedną walizeczką, a ja zawsze miałam cały samochód bagażu

Też chyba pooglądam zaproszenia, natchnęłyście mnie
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-27, 19:29   #473
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Kizda tylko ja w Norwegii to pewnie trochę inne niż u Ciebie a czym się zajmujesz ? Skoro takie szkolenia.
Jak ktoś mnie Pospiesza to z nim nie chodzę na zakupy
Szatynka to kuruj sie oby Ci przeszło
Mikoma dobrze, że już po wszystkim


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-27, 19:46   #474
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Ja tez jestem w trakcie oglądania zaproszeń, szukam jakiś niedrogich że złoceniami, ale jest ciężko...

Jak ja się cieszę, że jutro piątek W weekend mamy urodziny z Tż, zapowiada się fajny weekend ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-27, 19:48   #475
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Ja tez jestem w trakcie oglądania zaproszeń, szukam jakiś niedrogich że złoceniami, ale jest ciężko...

Jak ja się cieszę, że jutro piątek W weekend mamy urodziny z Tż, zapowiada się fajny weekend ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety niedrogo i złocenia nie bardzo się łączą

U nas trudny dzień, dziadek Tż zmarł
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.


Edytowane przez Likable
Czas edycji: 2018-09-27 o 19:52
Likable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-27, 19:53   #476
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Niestety niedrogo i złocenia nie bardzo się łączą

U nas trudny dzień, dziadek Tż zmarł
O kurczę, współczuję
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-27, 19:56   #477
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Zamówiłam te zaproszenia Już teraz na pewno któreś wybiorę. Jeśli żadne z tych, co przyjdą, nie skradną naszych serc, to bierzemy koliberki. Chociaż nie ukrywam, wolałabym żeby padło na któreś z tych, bo jednak cena jest o połowę niższa I fakt, darmowa wysyłka i za 5 próbek zapłaciłam 2,95
Te tzn które bo się zgubiłam koliberki były też bardzo ładne i oryginalne - jeszcze takich nie widziałam - ale wiadomo Grażyna to Grażyna i fajnie że darmowa wysyłka próbek
Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Szatynka to kuruj sie oby Ci przeszło
Będę będę a jak nie to od poniedziałku na zwolnienie
Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Jak ja się cieszę, że jutro piątek W weekend mamy urodziny z Tż, zapowiada się fajny weekend
A to czyje urodziny? ja dziś świętuje swoje starzenie się o rok
Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Niestety niedrogo i złocenia nie bardzo się łączą U nas trudny dzień, dziadek Tż zmarł
O jejku - wyrazy współczucia wiem jak to jest...

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-27, 19:57   #478
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Kurczę nie dam rady Wam wrzucić tutaj tego bo plik jest za duży dlatego wypiszę w punktach piszcie mi co pominęłam

1) KOŚCIÓŁ (jaki i godzina ślubu)
a) nauki przedmałżeńskie
b) indeks katechizacji lub świadectwa z liceum
c) akt chrztu
d) zaświadczenie z usc ( nie wiem jak to się nazywa)
e) opłaty: ślub, dekoracje kościoła, organista, kościelny, zapowiedzi

WESELE:
1. Sala
2. Zespół
3. Foto
4. Video
5. Dekoratorka
6. Auto (+ dekoracje)
7. Bukiet (+ 2 korsarze i ozdoba na klamki auta)
8. Tort i ciasta
9. Pudełka na ciasta
10. Lista gości
11. Zaproszenia
12. Winietki
13. Numery i plan stołów
14. Alkohol
15. Kieliszki
16. Podziękowania dla rodziców
17. Obrączki
18. Suknia ślubna
19. Buty
20. Welon + ozdoba (ew. podwiązka)
21. Garnitur
22. Koszula
23. Spinki
24. Buty
25. Fryzjer
26. Make up
27. Paznokcie
28. Kosz ratunkowy
29. Topper na tort
30. Kufer na koperty (mam upatrzony)
31. Tuby strzelające

I tam co mam już ogarnięte pisałam sobie plusik i jakieś adnotacje (np. Terminy itd).
Chciałam was zapytać czym zamierzacie rzucać ;p kieliszkami od wódki czy szampana? Bo słyszę różne opinie i ogłupieć można no i coś jeszcze dodać do tej listy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-27, 20:02   #479
Ipecacuanha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 765
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Szatynka nie chcialam zasmiecac FB tylko 2 zaproszeniami. A wybierzemy sie gdzies na poludnie, moze Praga. Zobaczymy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ipecacuanha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-27, 20:11   #480
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Likable wyrazy współczucia
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-28 12:13:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:55.