Panny Młode 2019 cz. 5 - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-10-04, 20:52   #661
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Ja mam malutką wadę. Górna 2 po lewej stronie, wystaje z łuku. Chcę ją spowrotem wrzucić na swoje miejsce, czyli tak jakby wsunąć ile czasu? Ciężko powiedzieć, aczkolwiek mój doktor dokonuje cudów. U niego to już po miesiącu widać efekty, także obstawiam nie więcej niż 3-4 miesiące. Nie chcę się nastawiać że pójdzie extra szybko, bo każdy ma inne zęby. Nie wiem też jakie rozwiązanie zaproponuje bo nie mam miejsca na tego zęba :/ jeśli będzie musiał przesunąć zęby do tyłu (z mikroimplantem) bądź rozszerzyć szczękę za pomocą takiego aparatu podniebiennego to możliwe, że tuż przed ślubem zdejmę. Biorę pod uwagę to, że mogę iść do ślubu z aparatem. Dużo jest opcji, ale nie przeraża mnie to

Ja bym na Twoim miejscu teraz spróbowała. Będziesz widziała efekty i stan zębów. Efekt naprawdę się utrzymuje dosyć długo. Ewentualnie poprawić na 2-3 tygodnie przed ślubem ale to jest tylko i wyłącznie moja propozycja. Poczekaj jeszcze co Maria doradzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki Kochana
Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Phpej! Nie mogę się wbić ostatnio, jakiś gorszy czas mam od kilku dni i jeszcze mnie w plecach coś łupnęło.W pełni Cię rozumiem, dzieci potrafią mega wymęczyć, a rodzice faktycznie jeszcze gorsi. Najgorsze, że zwykle największe wymagania mają Ci, którzy najmniej dają od siebie. Trzymaj się i nie daj im!Ja ostatnio też się zastanawiam nad upominkami, czy to w ogóle ma sens, czy goście to docenią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My nie dajemy żadnych upominków dla gości, tylko ciasto na pożegnanie ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-04, 21:13   #662
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Leleczka
Nie ma za co
My chyba też odpuszczamy podziękowania. Pewnie większość by wyrzuciła to co by dostała więc nie ma sensu tracić pieniędzy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-04, 21:20   #663
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Macie już wybrana wódkę? Oglądałam ostatnio ta Ogiński i śliczna ta butelka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-04, 21:22   #664
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Macie już wybrana wódkę? Oglądałam ostatnio ta Ogiński i śliczna ta butelka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Stumbras z kłosem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-04, 21:23   #665
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Co do aparatu Kira to ja byłam trzy dni temu u orto i muszę to przemyśleć, bo mówiła ,że aparat na dół i górę muszę bo bez sensu tylko na górę i dwa lata trzeba nosić. Nie słyszałam o tym ,by ktoś nosił krócej tak szczerze ale dobrze wiedzieć ,muszę trochę poczytać na ten temat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-04, 21:33   #666
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

My mamy Wyborową. A te dni takie ciężkie ostatnio.
Słuchajcie tego, dzisiaj byłyśmy w salonie, szefowej nie było, przyszedł do środa facet wielki i pyta czy może skorzystać z toalety. Wieczorem dzwoni do mnie ona i mowi ze chciala na kamerach sprawdzic cos i mowi ze po wyjsciu tego faceta urywa sie nagranie pojechalysmy we dwie sprawdzić co tam i jak tam, ale niby nic nie ruszone

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
balewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-04, 21:41   #667
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Co do aparatu Kira to ja byłam trzy dni temu u orto i muszę to przemyśleć, bo mówiła ,że aparat na dół i górę muszę bo bez sensu tylko na górę i dwa lata trzeba nosić. Nie słyszałam o tym ,by ktoś nosił krócej tak szczerze ale dobrze wiedzieć ,muszę trochę poczytać na ten temat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mówię wszystko z własnych doświadczeń wątpię żebyś znalazła coś w necie, ja pracuję w gabinecie, przewertowałam z doktorem temat aparatów od a do z. W 50% odnośnie aparatów i tego co mówią inni lekarze to jest jedna wielka ściema. Choćby wizyty co miesiąc, w 90% jest to wyciąganie pieniędzy od pacjenta, plus opłaty np. wymiana ligatur, wymiana łuku itd..i naliczanie kosmicznych stawek od tego. U nas się nie stosuje takich praktyk. Jakiś czas temu nasza pacjentka zakończyła leczenie po 9 miesiącach, druga przychodzi za tydzień po 5 miesiącach, również na zdjęcie apratu. Jak widać wszystko można, ale może innym lekarzom się nie chce, lub specjalnie przeciągają leczenie jak najdłużej, żeby czerpać jak najwięcej korzyści $$ z pacjenta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
My mamy Wyborową. A te dni takie ciężkie ostatnio.
Słuchajcie tego, dzisiaj byłyśmy w salonie, szefowej nie było, przyszedł do środa facet wielki i pyta czy może skorzystać z toalety. Wieczorem dzwoni do mnie ona i mowi ze chciala na kamerach sprawdzic cos i mowi ze po wyjsciu tego faceta urywa sie nagranie pojechalysmy we dwie sprawdzić co tam i jak tam, ale niby nic nie ruszone

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ciekawe co to sie porobiło :/ ogólnie dobrze że są kamery w razie czego, ale to jest przerąbane jak ktoś Cię podgląda co chwilę w miejscu pracy...sama mam niemiłe wspomnienia, jak pracowałam w drogerii i na chwilę może usiadłam (w trakcie zmiany 12-godzinnej) i od razu telefon że człowiek się opie*dala...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-04, 21:52   #668
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Macie już wybrana wódkę? Oglądałam ostatnio ta Ogiński i śliczna ta butelka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My na 99% Oginskiego bierzemy. Zastanawiamy się jeszcze nad Białym Bocianem, bo też wart polecenia

Wysłane z mojego LG-K500n przy użyciu Tapatalka
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-05, 05:59   #669
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Macie już wybrana wódkę? Oglądałam ostatnio ta Ogiński i śliczna ta butelka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My najprawdopodobniej Białego Bociana, ma super butelkę
Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Mówię wszystko z własnych doświadczeń wątpię żebyś znalazła coś w necie, ja pracuję w gabinecie, przewertowałam z doktorem temat aparatów od a do z. W 50% odnośnie aparatów i tego co mówią inni lekarze to jest jedna wielka ściema. Choćby wizyty co miesiąc, w 90% jest to wyciąganie pieniędzy od pacjenta, plus opłaty np. wymiana ligatur, wymiana łuku itd..i naliczanie kosmicznych stawek od tego. U nas się nie stosuje takich praktyk. Jakiś czas temu nasza pacjentka zakończyła leczenie po 9 miesiącach, druga przychodzi za tydzień po 5 miesiącach, również na zdjęcie apratu. Jak widać wszystko można, ale może innym lekarzom się nie chce, lub specjalnie przeciągają leczenie jak najdłużej, żeby czerpać jak najwięcej korzyści $$ z pacjenta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Ciekawe co to sie porobiło :/ ogólnie dobrze że są kamery w razie czego, ale to jest przerąbane jak ktoś Cię podgląda co chwilę w miejscu pracy...sama mam niemiłe wspomnienia, jak pracowałam w drogerii i na chwilę może usiadłam (w trakcie zmiany 12-godzinnej) i od razu telefon że człowiek się opie*dala...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szkoda, że nie przyjmujecie bliżej mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-05, 06:18   #670
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Dzień dobry

Animka my będziemy kupować Stumbrasa z kłosem Na początku też rozważaliśmy Białego bociana, bo rzeczywiście butelka super,ale faceci mówili,że te pierwsze partie ok wypuścili, a potem już tak super nie było

Właśnie co z Szatynką? Gdzieś nam zniknęła

Wypiłam profilaktycznie rano saszetkę,bo coś dziwnie się czułam, a teraz taki czas przeziębień
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-05, 06:24   #671
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Hej

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzwoniłam za tortem i wstępnie wyliczyła mi jakieś 2000 zł za tort na 180 osób,dodam,że wszystko robi sama na naturalnych składnikach, bez żadnych sztucznych dodatków

O to chyba dobra cena, tym bardziej, ze nie dodaje nic sztucznego

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Phpej! Nie mogę się wbić ostatnio, jakiś gorszy czas mam od kilku dni i jeszcze mnie w plecach coś łupnęło.W pełni Cię rozumiem, dzieci potrafią mega wymęczyć, a rodzice faktycznie jeszcze gorsi. Najgorsze, że zwykle największe wymagania mają Ci, którzy najmniej dają od siebie. Trzymaj się i nie daj im!Ja ostatnio też się zastanawiam nad upominkami, czy to w ogóle ma sens, czy goście to docenią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja tez cos ostatnio nie mogę się wbić

My nie kupujemy prezentów dla gosci, pamietam jak na weselach na których byłam do tej pory prezentem był cukierek w ładnym opakowaniu czy cos podobnego, często zapominałam go zjeść, a puste, ładne opakowanie zostawało

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Macie już wybrana wódkę? Oglądałam ostatnio ta Ogiński i śliczna ta butelka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

My zastanawiamy się nad Stockiem Wyborową tż zależy by wódka miała dozownik, z którego bedzie się dobrze lało

Wczoraj byłam na kolejnym makijażu (jako modelka) i jak przyszłam tam o 17, to wyszłam o 22
Zaraz postaram się ogarnąć jakieś zdjecie i wrzucić



Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-05, 06:47   #672
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Kira teraz mnie zszokowalas. Te wizyty co miesiąc to wiadomo ale ze tak szybko się ściąga? Gdzie ja znajdę taki gabinet

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-05, 06:54   #673
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Patka czekam na fotki ,
jeszcze coś mowili o Wyborowej polski ziemniak czy jakoś tak,ale nie wiem czy na wesele akurat.

Właśnie w ogóle nie orientuję się ile taki tort średnio kosztuje, zdaję sobie sprawę,że może być ciut droższy i ciekawe co sala na to czy mi coś odliczy w razie gdybym nie chciałam od nich tortu hmm
Ta babeczka mi mówiła,że przeważnie te torty co załatwia sala są jak najniższym kosztem,sztuczne dodatki itp.
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-05, 07:00   #674
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzwoniłam za tortem i wstępnie wyliczyła mi jakieś 2000 zł za tort na 180 osób,dodam,że wszystko robi sama na naturalnych składnikach, bez żadnych sztucznych dodatków
Kurczę jakoś strasznie dużo mi się wydaje, tak obiektywnie kwota 2000 zł za tort. Ja w budżecie mam na tort przeznaczone max 800 zł i na pewno znajdę taki bez sztucznych składników. Teraz ogólnie jest wysyp tych cukierni artystycznych, które robią "na naturalnych składnikach" i ceny porażają. I ok, rozumiem że np mascarpone jest drogie i cena całego tortu wzrośnie, ale myślę że i tak jest na wyrost.
Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Ja powiem jaka jest tańsza, a pewnie porównywalna w gabinecie wybielanie to koszt od około 600zł w górę za sesję, może być i 1000, a nawet i więcej. Możesz potrzebować kilku sesji. Ja od kilku lat murem stoję za produktem Opalescence do użytku domowego można kupić strzykawki z żelem wybielającym i o różnym stężeniu (6, 10, 16%) są i wyższe ale nie polecam. Nakładki dodają do zestawu, ale są strasznie lipne. Więc jak już polecam zrobić takie silikonowe w gabinecie druga opcja opalescence GO. Gotowe nakładki, wypełnione żelem 6%. Komplet kosztuje około 200zł, zawiera 20 sztuk nakładek (10 na górę i 10 na dół), ma smak melona lub mięty do wyboru. I w to bym zainwestowała. A najlepiej jakbyś spróbowała teraz przed ślubem i się przekonała czy takie rozwiązanie Ci pasuje. Efekt wybielenia utrzymuje się bardzo długo. Moja znajoma raz na rok powtarza ode mnie tyle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, dzięki za post, sama się douczyłam Też chcę sobie jakoś teraz wybielić zęby, więc może zagadam w gabinecie żeby mi zrobili nakładki i sobie kupię ten żel.
I nie wypowiem się lepiej, niż Ty, bo niestety na uczelni tego nie robiliśmy i na stażu też nie miałam okazji
Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Leleczka
Nie ma za co
My chyba też odpuszczamy podziękowania. Pewnie większość by wyrzuciła to co by dostała więc nie ma sensu tracić pieniędzy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My podobnie. Myśleliśmy przez chwilę o krówkach, ale na naszą liczbę gości i tak by wyszło ponad 200 zł, a trochę nam szkoda. Byłam w tym roku na dwóch weselach bez prezentów i nawet nie zauważyłam ich braku.
Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Animka my będziemy kupować Stumbrasa z kłosem Na początku też rozważaliśmy Białego bociana, bo rzeczywiście butelka super,ale faceci mówili,że te pierwsze partie ok wypuścili, a potem już tak super nie było

Właśnie co z Szatynką? Gdzieś nam zniknęła

Wypiłam profilaktycznie rano saszetkę,bo coś dziwnie się czułam, a teraz taki czas przeziębień
Też to słyszałam o Bocianie
My pewnie zdecydujemy się na Palace, ale jeszcze przeprowadzimy testy, czy się nie zepsuła

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-05, 07:01   #675
maltra
Rozeznanie
 
Avatar maltra
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 718
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Aż sama z ciekawości napisze do cukierki ktora chcemy wybrać jakie mają koszty

A my się zdecydowaliśmy ze zamówimy ciasteczka z wróżba z ramach podziękowań. Otworzą bo będą ciekawi co w środku, a jak otworzą to zjedA, ewentualnie mogą poniewierac karteczki no ale to mi akurat nie przeszkadza koszt nie duzy A jeszcze z czymś takim się nie spotkałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
eM&eM
PM2019

każdy cud zajmuje trochę czasu....
maltra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-05, 07:13   #676
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Hej
Jakoś nie miałam czasu i głowy ostatnio, a później się wbić to jakaś masakra (ludzilam się że może jakoś uda mi się do czegoś odnieść, ale no ). Odzywam się żeby nie było - żyje podczytywac mi się was w miarę udaje chociaż coś mi szwankuja powiadomienia...
U mnie najpierw w weekend byli goście, a później był gorszy okres i musiałam kilka spraw wyjaśnić (już jest w miarę ok, ale jeszcze coś muszę wyjaśnić). Do tego jestem teraz w pracy 11-19, a w sobotę mamy wesele, a w niedziele roczek i tak trochę ogarniam sobie wszystko co i jak w czym iść kilka rzeczy dokupilam itp więc czas mi ucieka przez palce. No i zapisałam się na 26.10. na wyrwanie pierwszej 8
Jeśli chodzi o sprawy ślubno/weselne to u nas wszystko stoi w miejscu i bez zmian
Jak tylko się ogarnę to wrócę do was tak na stałe na razie przepraszam za nieobecność i z góry wybaczcie , ale na pewno do was wrócę
Narazie miłego dnia i weekendu dziewczynki

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-05, 07:27   #677
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Animka my będziemy kupować Stumbrasa z kłosem Na początku też rozważaliśmy Białego bociana, bo rzeczywiście butelka super,ale faceci mówili,że te pierwsze partie ok wypuścili, a potem już tak super nie było

Właśnie co z Szatynką? Gdzieś nam zniknęła

Wypiłam profilaktycznie rano saszetkę,bo coś dziwnie się czułam, a teraz taki czas przeziębień
My jeszcze nie trafiliśmy na niedobrego Bociana, ale będziemy testować partię przed kupieniem ☺ Za to znajoma kupiła stumbrasa z klosem i wymieniali przed samym weselem, bo okazał się niedobry, bardzo palący. Trzeba po prostu spróbować konkretną partię i ta sama kupić jeśli okaże się dobra ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-05, 07:45   #678
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Panny Młode 2019 cz. 5

Wrzucam zdjęcie, za chwile usune, także raz dwa oglądać

Usuwam zdjecie, jak cos to Priv


Wysłano przez gołębia

Edytowane przez f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Czas edycji: 2018-10-05 o 09:26
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-05, 07:46   #679
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
My najprawdopodobniej Białego Bociana, ma super butelkę Szkoda, że nie przyjmujecie bliżej mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powiedziałabym że odległość nie jest aż tak ważna, bo pacjentów mamy nawet zza granicy ale w sumie na jedno by wyszło gdybyś miała dojeżdżać. Rozejrzyj się dokładnie w swoim mieście i nie daj się naciągnąć
Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Kira teraz mnie zszokowalas. Te wizyty co miesiąc to wiadomo ale ze tak szybko się ściąga? Gdzie ja znajdę taki gabinet

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ciężko mi powiedzieć czy w ogóle taki znajdziesz. Może spróbuj popytać wśród znajomych, albo na fb na spotted (miasto).. to są tematy tabu, które nie wychodzą na zewnątrz. Właśnie ostatnio w szkole rozmawiałam z dziewczynami, które pracują w gabinetach i niektóre ceny mnie rozwaliły. Szukaj, szukaj i jeszcze raz szukaj albo może na grouponie znajdziesz jakąś fajną ofertę aparatu.
Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Kurczę jakoś strasznie dużo mi się wydaje, tak obiektywnie kwota 2000 zł za tort. Ja w budżecie mam na tort przeznaczone max 800 zł i na pewno znajdę taki bez sztucznych składników. Teraz ogólnie jest wysyp tych cukierni artystycznych, które robią "na naturalnych składnikach" i ceny porażają. I ok, rozumiem że np mascarpone jest drogie i cena całego tortu wzrośnie, ale myślę że i tak jest na wyrost. O, dzięki za post, sama się douczyłam Też chcę sobie jakoś teraz wybielić zęby, więc może zagadam w gabinecie żeby mi zrobili nakładki i sobie kupię ten żel.
I nie wypowiem się lepiej, niż Ty, bo niestety na uczelni tego nie robiliśmy i na stażu też nie miałam okazji My podobnie. Myśleliśmy przez chwilę o krówkach, ale na naszą liczbę gości i tak by wyszło ponad 200 zł, a trochę nam szkoda. Byłam w tym roku na dwóch weselach bez prezentów i nawet nie zauważyłam ich braku. Też to słyszałam o Bocianie
My pewnie zdecydujemy się na Palace, ale jeszcze przeprowadzimy testy, czy się nie zepsuła

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Jak masz okazję to zrób sobie cena u technika to jakieś 100zl (tylko nie pamietam czy za jedną czy za 2). No chyba że macie pracownię protetyczną na miejscu
Cytat:
Napisane przez szatynkaa89 Pokaż wiadomość
Hej
Jakoś nie miałam czasu i głowy ostatnio, a później się wbić to jakaś masakra (ludzilam się że może jakoś uda mi się do czegoś odnieść, ale no ). Odzywam się żeby nie było - żyje podczytywac mi się was w miarę udaje chociaż coś mi szwankuja powiadomienia...
U mnie najpierw w weekend byli goście, a później był gorszy okres i musiałam kilka spraw wyjaśnić (już jest w miarę ok, ale jeszcze coś muszę wyjaśnić). Do tego jestem teraz w pracy 11-19, a w sobotę mamy wesele, a w niedziele roczek i tak trochę ogarniam sobie wszystko co i jak w czym iść kilka rzeczy dokupilam itp więc czas mi ucieka przez palce. No i zapisałam się na 26.10. na wyrwanie pierwszej 8
Jeśli chodzi o sprawy ślubno/weselne to u nas wszystko stoi w miejscu i bez zmian
Jak tylko się ogarnę to wrócę do was tak na stałe na razie przepraszam za nieobecność i z góry wybaczcie , ale na pewno do was wrócę
Narazie miłego dnia i weekendu dziewczynki

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
Nie bój się i wracaj do nas
Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
My jeszcze nie trafiliśmy na niedobrego Bociana, ale będziemy testować partię przed kupieniem ☺ Za to znajoma kupiła stumbrasa z klosem i wymieniali przed samym weselem, bo okazał się niedobry, bardzo palący. Trzeba po prostu spróbować konkretną partię i ta sama kupić jeśli okaże się dobra ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oo kurczę nie pomyślałam o tym wcześniej...dobrze wiedzieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-05, 07:48   #680
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
My jeszcze nie trafiliśmy na niedobrego Bociana, ale będziemy testować partię przed kupieniem ☺ Za to znajoma kupiła stumbrasa z klosem i wymieniali przed samym weselem, bo okazał się niedobry, bardzo palący. Trzeba po prostu spróbować konkretną partię i ta sama kupić jeśli okaże się dobra ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też bym nie kupiła wódki w ciemno więc tata, Tż i przyszły teść niech testują:p

Maria no sporo,sporo się wydaje,ale sama teraz nie mam rozeznania ile taki tort może kosztować.. zwłaszcza na tyle osób
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-05, 07:51   #681
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;85951084]Wrzucam zdjęcie, za chwile usune, także raz dwa oglądać

Załącznik 7641901


Wysłano przez gołębia [/QUOTE]Jaki mocny gdyby tak pozbyć się tej czarnej kreski/ cienia spod oczu to wyszedłby ładny ślubniak i te rzęsy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-05, 07:52   #682
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Kira dziękuję Ci kochana bardzo. Muszę się zagłębić w temacie. Straszne ,że wszędzie chcą nas oszukać .
Patka czy to jest próbny ślubny ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-05, 07:59   #683
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Kira dziękuję Ci kochana bardzo. Muszę się zagłębić w temacie. Straszne ,że wszędzie chcą nas oszukać .
Patka czy to jest próbny ślubny ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oszukać...poniekąd się z Tobą zgadzam. Ludzie zaczęli coraz bardziej dbać o zęby to i ceny poszły w górę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-05, 07:59   #684
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Szstynka poukładaj sobie wszystko i wracaj do nas mnie tam brakuje Twoich postów

Kira dzięki za informacje

Patka wow super!
A wczoraj teściowa do mnie,żebym sobie sztucznych rzęs nie przyklejała na swój ślubny że to tak sztucznie wygląda itp.
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-05, 07:59   #685
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Jaki mocny gdyby tak pozbyć się tej czarnej kreski/ cienia spod oczu to wyszedłby ładny ślubniak i te rzęsy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Właśnie wczoraj śmiałam się z dziewczyna która mnie malowała, ze bez tego to idealny na ślub

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Kira dziękuję Ci kochana bardzo. Muszę się zagłębić w temacie. Straszne ,że wszędzie chcą nas oszukać .
Patka czy to jest próbny ślubny ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie, nie, wczoraj byłam „modelka” w szkole makijażu i wrzuciłam ten makijaż jako inspiracje



Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-05, 08:01   #686
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Szstynka poukładaj sobie wszystko i wracaj do nas mnie tam brakuje Twoich postów

Kira dzięki za informacje

Patka wow super!
A wczoraj teściowa do mnie,żebym sobie sztucznych rzęs nie przyklejała na swój ślubny że to tak sztucznie wygląda itp.
Teściowa się nie zna teraz rzęsy to podstawa makijażu ślubnego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-05, 08:09   #687
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Teściowa się nie zna teraz rzęsy to podstawa makijażu ślubnego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha no wiadomo,że jakieś przesadzone wyglądają mega sztucznie,ale myślę,że w dni ślubu zdecyduję się na kępki albo takie na pasku
W ogóle jedna pomadka wpadła mi w oko i podejdę do Sephory któregoś dnia,zobaczyć próbkę,bo na YT wyglądała pięknie
Tak samo na ślub chce sobie kupić jakiś piękny zapach,żeby kojarzył mi się z tym dniem,też tak macie ?
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-05, 08:10   #688
Ipecacuanha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 765
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Ja wybielalam sobie nakladkowo. Za jedna szyne placilam 200 czyli razem 400. Duzo i nieduzo i nie zgadzam sie ze ktos nas "oszukuje" wszystko swoje kosztuje i wszystko drozeje (wystarczy np popatrzec po markowych torebkach np LV, kiedys byly duzo tansze albo jak ktos sie nie interesuje to na pieczywo i mieso) Zreszta gabinet zamawia w pracowni ktora tez jakos zarabia... Jak komus nie odpowiada dana cena moze po prostu poszukac gdzieindziej. A wracajac do tematu to opalescence tez nie polecam kupowac na popularnym portalu na "A" bo podobno powinien byc przechowywany w lodowce. Ja zamowilam w aptece internetowej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ipecacuanha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-05, 08:13   #689
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Szstynka poukładaj sobie wszystko i wracaj do nas mnie tam brakuje Twoich postów

Kira dzięki za informacje

Patka wow super!
A wczoraj teściowa do mnie,żebym sobie sztucznych rzęs nie przyklejała na swój ślubny że to tak sztucznie wygląda itp.
Jak mnie wkurza takie gadanie! A tez mam taka osobę która ciągle krytykuje i mówi to rób tego nie... To moje wesele i zrobię jak uważam, swoje już miała
Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Haha no wiadomo,że jakieś przesadzone wyglądają mega sztucznie,ale myślę,że w dni ślubu zdecyduję się na kępki albo takie na pasku
W ogóle jedna pomadka wpadła mi w oko i podejdę do Sephory któregoś dnia,zobaczyć próbkę,bo na YT wyglądała pięknie
Tak samo na ślub chce sobie kupić jakiś piękny zapach,żeby kojarzył mi się z tym dniem,też tak macie ?
Mi Tż powiedział że kupi mi na ślub perfumy, tylko jeszcze nie wiem jakie chce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-05, 08:17   #690
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Jak mnie wkurza takie gadanie! A tez mam taka osobę która ciągle krytykuje i mówi to rób tego nie... To moje wesele i zrobię jak uważam, swoje już miała Mi Tż powiedział że kupi mi na ślub perfumy, tylko jeszcze nie wiem jakie chce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Złote rady nie ma co

Oo może podsunę Tżtowi taki pomysł
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-28 12:13:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:43.