Długie, ciemne wieczory:( Co robicie w tym czasie? Proszę o pomysły. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-29, 11:40   #31
EmilkaEmilia555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 17
Dot.: Długie, ciemne wieczory:( Co robicie w tym czasie? Proszę o pomysły.

No telenowele lubię.
A powiedźcie mi ćwiczycie może w domu? Bo tak się zastanawiam czy po prostu wieczorem nie robić sobie takich godzinnych treningów.
Tylko np 20 czy 21 to nie jest za późno?
W dzień czasem ćwiczę albo z rana albo popołudniu i to też niestety nieregularnie. Latem to po 20 chodziłam na rower, ale nie wiem czy ćwiczenia w domu powinno się wykonywać tak późno.
EmilkaEmilia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 11:45   #32
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Długie, ciemne wieczory:( Co robicie w tym czasie? Proszę o pomysły.

Cytat:
Napisane przez EmilkaEmilia555 Pokaż wiadomość
No telenowele lubię.
A powiedźcie mi ćwiczycie może w domu? Bo tak się zastanawiam czy po prostu wieczorem nie robić sobie takich godzinnych treningów.
Tylko np 20 czy 21 to nie jest za późno?
W dzień czasem ćwiczę albo z rana albo popołudniu i to też niestety nieregularnie. Latem to po 20 chodziłam na rower, ale nie wiem czy ćwiczenia w domu powinno się wykonywać tak późno.
Ja muszę skończyć trening najpóźniej o 19, potem jest mi już za późno, potem ciężko mi zasnąć. Ale ty możesz spróbować, może tobie nic nie będzie. Np. jakieś rozciąganie czy coś takiego spokojnego można zrobić wieczorem. Ale kardio, interwały, tabaty i inne takie u mnie odpadają.

Akurat po rowerze to mi się bardzo chce spać, niezależnie od tego jak intensywnie jeżdżę i o jakiej porze dnia.

Edytowane przez natalia_t
Czas edycji: 2018-10-29 o 11:47
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 11:56   #33
EmilkaEmilia555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 17
Dot.: Długie, ciemne wieczory:( Co robicie w tym czasie? Proszę o pomysły.

A ja z kolei zawsze wracałam głodna jak jeździłam w dzień rowerem chociaż fakt dość długie dystanse

No właśnie obawiam się, że też może mi być ciężko zasnąć. I tak zazwyczaj późno usypiam, a tak może być jeszcze gorzej. Chyba, ze same brzuszki choć to niewiele da albo właśnie roźciąganie, przysiady.
EmilkaEmilia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 11:58   #34
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Długie, ciemne wieczory:( Co robicie w tym czasie? Proszę o pomysły.

Cytat:
Napisane przez EmilkaEmilia555 Pokaż wiadomość
No telenowele lubię.
A powiedźcie mi ćwiczycie może w domu? Bo tak się zastanawiam czy po prostu wieczorem nie robić sobie takich godzinnych treningów.
Tylko np 20 czy 21 to nie jest za późno?
W dzień czasem ćwiczę albo z rana albo popołudniu i to też niestety nieregularnie. Latem to po 20 chodziłam na rower, ale nie wiem czy ćwiczenia w domu powinno się wykonywać tak późno.


Chadzam na mocne treningi na 20 tą, ale nie ukrywam ze jest to ciezkie przezycie. Jakby nie szałowa grupa z która sa te akurat zajęcia, to raczej bym sobie tego nie robiła. sama w domu w życiu bym się nie zmobilizowała do takiego wysiłku o takiej porze.



ALE spokojnie możesz wyszukac na YT filmiki z układami pilatesu, jogi, stretchingu które są wyciszające, odprężające, jak znalazł do robienia nawet bardzo późno wieczorem nawet tuz przed snem. Mnie się zdarza je robić już w piżamie, na dywanie przy łóżku.
Ja bardzo lubię filmiki Małgosi Mostowskiej z układami na odprężenie, lekki stretching, bóle kręgosłupa, ogólnie na kręgosłup.
Trochę bardziej angażujące układy jogi: Fiji McAlpin.




jak biegam, to tez spoko właśnie wieczorami, bez względu na pogodę i temperaturę- ale, mieszkam w mieście, biegałam po oświetlonych chodnikach i o takiej porze w miastach biega masa ludzi, nie jest się samemu nie wiadomo gdzie i po ciemku.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams

Edytowane przez cava
Czas edycji: 2018-10-29 o 12:00
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 12:16   #35
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Długie, ciemne wieczory:( Co robicie w tym czasie? Proszę o pomysły.

Cytat:
Napisane przez EmilkaEmilia555 Pokaż wiadomość
A ja z kolei zawsze wracałam głodna jak jeździłam w dzień rowerem chociaż fakt dość długie dystanse

No właśnie obawiam się, że też może mi być ciężko zasnąć. I tak zazwyczaj późno usypiam, a tak może być jeszcze gorzej. Chyba, ze same brzuszki choć to niewiele da albo właśnie roźciąganie, przysiady.
No ja też zawsze jestem głodna po rowerze. Zresztą po 3-4 godzinach to przecież nie dziwne. Głodna i śpiąca. Prysznic, posiłek i padam do łóżka przynajmniej na godzinkę.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 12:24   #36
honeybear
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 159
Dot.: Długie, ciemne wieczory:( Co robicie w tym czasie? Proszę o pomysły.

To zależy - jeśli mam popołudniową zmianę, to wieczór spędzam w pracy. Wolne wieczory spędzam za to z chłopakiem - idziemy na długi spacer, oglądamy ulubione programy, gramy w gry.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
honeybear jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 12:29   #37
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Długie, ciemne wieczory:( Co robicie w tym czasie? Proszę o pomysły.

chodzę na treningi 19-23 niezależnie od pory roku.

Cytat:
Basen jest, ale taki zwykły sportowy.
Moim zdaniem genialnie, bardzo polecam pływanie. Do tego na zmianę jakaś siłownia. Skoro macie basen i lodowisko to bardzo małe miasto nie jest więc pewnie jakaś jest.
W ogóle poleciłabym ci zrobić prawko, uprawiać często sport, dokonczenie studiów, znalezienie pracy (będziesz mieć kasę i nie będziesz miała wyrzutów sumienia że chcesz pojechać samochodem do miasta, będziesz też mieć mniej czasu na wszystkie czynności), zainteresowanie się jakimś hobby.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-29, 13:24   #38
damdalena
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkrakowskie
Wiadomości: 3 610
Dot.: Długie, ciemne wieczory:( Co robicie w tym czasie? Proszę o pomysły.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
chodzę na treningi 19-23 niezależnie od pory roku.
Ja też. Zajęcia fitness mam na 19 lub 20 (1-2 razy w tygodniu), a na basen chodzimy między 21 a 23 (wtedy nie dość, że taniej, to jeszcze nie ma już ludzi tarasujących tory). Jak w miarę przyjemny wieczór, to chodzę na spacery nawet o północy. Latem to wysiłek fizyczny mam bardziej rozłożony w czasie dnia, bo zdarza mi się jeździć do pracy na rowerze albo koło 17 wyskoczyć na rolki.



Ale nie samym sportem człowiek żyje. Do kina czy teatru chodzimy tak ze dwa razy w miesiącu, ale właśnie w zimie, bo latem wolę siedzieć w ogródku. Jednak coś ostatnio nie przepadam za wychodzeniem z domu, strasznym domatorem się zrobiłam. No i mam tyle rzeczy do zrobienia. Bo w takie długie wieczory zajmuję się głównie domowym rękodziełem, czy jak tam inaczej nazwać DIY. Do odnowienia czekają 4 krzesła, wieszak, drzwi do pomalowania. Jeszcze kilkanaście drobnych robótek typu listwa na noże z drewna, plakietki podpisywane wypalarką, decoupage doniczek, i tak dalej. Jak akurat nie mam natchnienia do takich prac, to szaleję w kuchni. Robię jakieś pracochłonne potrawy typu ravioli czy pasztet - czyli te rzeczy, na które w innych porach nie mam czasu. W najbliższym czasie będę piekła rogaliki świętomarcińskie, a potem przed świętami ciasteczka cieszyńskie. A jak się napracuję fizycznie, to wtedy książka, rzadziej film. Języków obcych uczyć się nie lubię, ale staram się właśnie czytać i oglądać w oryginale, by podtrzymywać kontakt z językami. Lubię też przeglądać albumy (malarstwo, ogrody) i książki kucharskie ze zdjęciami. O właśnie, w planach na tą zimę mam zaprojektowanie ogrodu, na razie tylko ręczne szkice zrobiłam. Także jak ktoś ma jakiś wolny wieczór na zbyciu, to chętnie przyjmę Bo jeszcze przydałoby się czasem posprzątać, poprasować, coś pozeszywać, a i zakupy też lubię robić tak późno, tuż przed zamknięciem sklepów. No i tak zwyczajnie poleżeć nic nie robiąc też lubię

Edytowane przez damdalena
Czas edycji: 2018-10-29 o 13:35
damdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 13:51   #39
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Długie, ciemne wieczory:( Co robicie w tym czasie? Proszę o pomysły.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
chodzę na treningi 19-23 niezależnie od pory roku.



To chyba bardziej zależy o której następnego dnia trzeba wstać, a nie jaka jest pora roku.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 14:02   #40
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Długie, ciemne wieczory:( Co robicie w tym czasie? Proszę o pomysły.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
To chyba bardziej zależy o której następnego dnia trzeba wstać, a nie jaka jest pora roku.
No właśnie
Ja wstaje skoro świt 4.45 i o 23 to ja już dawno śpię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 14:31   #41
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Długie, ciemne wieczory:( Co robicie w tym czasie? Proszę o pomysły.

Głównie od determinacji. Aktualnego trybu, przemęczenia, natężenia obowiązków, zdrowia, formy. Poza tym autorka pyta czy można ćwiczyć wieczorem. Nie znajduję powodu by nie. I tak ją trochę podziwiam, trochę bo uprawiam sporo sportu (chyba raczej: dużo), ale dywanówki są nie dla mnie i bardzo mnie nudzą.

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Cytat:
Ja wstaje skoro świt 4.45 i o 23 to ja już dawno śpię
Skoro zaczynasz od 6 to chyba koło 15 jesteś w domu?

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2018-10-29 o 14:40
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-29, 18:05   #42
puchaty71
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 750
Dot.: Długie, ciemne wieczory:( Co robicie w tym czasie? Proszę o pomysły.

Ja czytam wizaż!
__________________
Takie tam moje oszopeny.
puchaty71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 18:09   #43
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Długie, ciemne wieczory:( Co robicie w tym czasie? Proszę o pomysły.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Głównie od determinacji. Aktualnego trybu, przemęczenia, natężenia obowiązków, zdrowia, formy. Poza tym autorka pyta czy można ćwiczyć wieczorem. Nie znajduję powodu by nie. I tak ją trochę podziwiam, trochę bo uprawiam sporo sportu (chyba raczej: dużo), ale dywanówki są nie dla mnie i bardzo mnie nudzą.

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Skoro zaczynasz od 6 to chyba koło 15 jesteś w domu?
Ja już o 14.30 jestem w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-30, 10:53   #44
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Długie, ciemne wieczory:( Co robicie w tym czasie? Proszę o pomysły.

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Chodziło mi bardziej o kolorowanki dla dorosłych. W internecie jest mnóstwo przykładów, jakie cudeńka ludzie tworzą. Mi tak pięknie nie wychodzi, ale czasami coś tam pokoloruję.
Kolorujesz kredkami czy czymś innym?
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-04, 16:01   #45
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Długie, ciemne wieczory:( Co robicie w tym czasie? Proszę o pomysły.

Ja zimą celuje w duze puzzle tak od 3.000 elementow, zeby bylo co robic, planszowki, karcianki ze znajomymi, seriale i filmy, duzo ksiazek, diamond painting, no i jednak nadal sporo aktywnosci na swiezym powietrzu mimo wszystko, bo bez tego zle sie czuje.
O kolorowankach tez mysle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-04, 16:09   #46
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Długie, ciemne wieczory:( Co robicie w tym czasie? Proszę o pomysły.

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Kolorujesz kredkami czy czymś innym?
Kredkami. Zwykłymi bambino, tymi w papierkach.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-04, 16:34   #47
Olcia0401
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 390
Dot.: Długie, ciemne wieczory:( Co robicie w tym czasie? Proszę o pomysły.

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
Ja czytam. Oglądamy też dobre filmy, gotujemy dobre rzeczy lub robimy je.
Współczuję ci twojego życia.

Również współczuję. Współczuję wszystkim ludziom, którzy mówią, że się nudzą wieczorami, albo że nie mają co oglądać. Jest tyle możliwości, tyle ciekawych rzeczy można robić - nie rozumiem, jak można nie znaleźć nic dla siebie. (nie twierdzę, że nuda jest zła, chodzi mi o notoryczną niechęć do wszystkiego)

Nauka języka zawsze ma sens, tym bardziej jeśli uczysz się go bo chcesz, a nie musisz.

Poza tym pieczenie ciasteczek, ciast, bułeczek, gotowanie, czytanie (ale jak nie to nie). Ja układam puzzle, rozwiązuję krzyżówki, gram w gry typu escape. Żałuję, że wieczory nie są dłuższe bo czeka na mnie maszyna do szycia.

Dodatkowo z dzieckiem możesz zrobić zimowe dekoracje na okna, pograć w planszówki albo gry ruchowe (kalambury, karaoke, twister), wybudować całe miasto z klocków, zrobić szmaciane lalki/misie, kolorować kolorowanki, zrobić wyklejankę ze "karbów jesieni" (liści, zeschniętych traw, gałązek), możecie iść na wieczorny spacer oglądać gwiazdy i szukać na niebie konstelacji.

Jak dla mnie - tyle ciekawych rzeczy do zrobienia, a tak mało czasu. Marzę o dniu, kiedy wygram w totolotka, zwolnię się z pracy i będę mogła robić te wszystkie ciekawe rzeczy

Edytowane przez Olcia0401
Czas edycji: 2018-11-04 o 16:40
Olcia0401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-04, 22:29   #48
EmilkaEmilia555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 17
Dot.: Długie, ciemne wieczory:( Co robicie w tym czasie? Proszę o pomysły.

Mam zamiar właśnie jakieś puzzle kupić

No, a tak ogólnie to nie lubię w domu siedzieć, a teraz godzina 17 już właściwie tylko w domu, bo ciemno. Nienawidzę tego okresu. Popołudniami owszem ostatnio zaczęłam eksperymentować trochę w kuchni. Oczywiście córka ze mną Jakieś babeczki czy sałatki ok, ale wymyśliłam sobie, że upiekę chleb, znalazłam fajny przepis no, ale wyszła masakra. Wcześniej przyznam, że właściwie nigdy nic nie piekłam, dwa razy mi nie wyszło no i się zniechęciłam. Jak już to wolę jakieś sprawdzone, łatwe przepisy. W sumie myślę też żeby zrobić pierogi może w jakiś dzień choć nigdy nie robiłam.
EmilkaEmilia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-05, 05:57   #49
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Długie, ciemne wieczory:( Co robicie w tym czasie? Proszę o pomysły.

Cytat:
Napisane przez Olcia0401 Pokaż wiadomość
[B]

Poza tym pieczenie ciasteczek, ciast, bułeczek, gotowanie,

No jest w tym jakiś sposob na nudę. Najpierw zimowy okres zajmowania się pieczeniem i zjadaniem, a potem nadchodzi ekscytujący okres letniego odchudzania.
I po nudzie całorocznie.
Co se schudniesz, to se napieczesz.
A jak se napieczesz, to znów musisz się zająć chudnieciem i tak w kółko Macieju.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-05, 06:27   #50
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Długie, ciemne wieczory:( Co robicie w tym czasie? Proszę o pomysły.

Cytat:
Napisane przez EmilkaEmilia555 Pokaż wiadomość
Mam zamiar właśnie jakieś puzzle kupić

No, a tak ogólnie to nie lubię w domu siedzieć, a teraz godzina 17 już właściwie tylko w domu, bo ciemno. Nienawidzę tego okresu. Popołudniami owszem ostatnio zaczęłam eksperymentować trochę w kuchni. Oczywiście córka ze mną Jakieś babeczki czy sałatki ok, ale wymyśliłam sobie, że upiekę chleb, znalazłam fajny przepis no, ale wyszła masakra. Wcześniej przyznam, że właściwie nigdy nic nie piekłam, dwa razy mi nie wyszło no i się zniechęciłam. Jak już to wolę jakieś sprawdzone, łatwe przepisy. W sumie myślę też żeby zrobić pierogi może w jakiś dzień choć nigdy nie robiłam.
Ale to ze jest ciemno, nie znaczy ze masz siedziec w domu. Jak leje deszcz albo jak bedzie grubo na minusie to rozumiem, ze sie nie chce ale teraz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-05, 11:26   #51
Azhaar
Zadomowienie
 
Avatar Azhaar
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Długie, ciemne wieczory:( Co robicie w tym czasie? Proszę o pomysły.

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Ale to ze jest ciemno, nie znaczy ze masz siedziec w domu. Jak leje deszcz albo jak bedzie grubo na minusie to rozumiem, ze sie nie chce ale teraz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie.

Autorko, nie widzę w związku.
Bez względu czy jest ciemno, -40 stopni i leje, to możesz być na dworze. Serio. To nie jest zabronione.

Nie pisz ,, jest ciemno, to siedzi się w domu". Owszem TY siedzisz, bo TOBIE się nie chce wychodzić. To Twój problem. Żadnego odgórnego zakazu nie ma. Niektórzy nawet przy ujemnej temperaturze jeżdżą na rowerze. Nie mówię, że Ty też musisz, ale to, że większości czegoś się nie chce robić nie oznacza, że to jakaś prawda objawiona.

Dla mnie ten wątek to czysta abstrakcja.

Nie mam dziecka, a i tak ciągle jest co robić. I nawet obiadu do pracy sobie sama nie robię, bo szkoda mi na to czasu.
Większośc znajomych jak pracują po 10 h godzin dziennie (bo przecież są też dojazdy i odbieranie dziecka) i ma małe dziecko / dzieci, to jak w weekend mogą chwilę posiedzieć w spokoju to jest w ogóle cud i pełnia radości.

Proponuję znalezienie sobie jakiegoś pożytecznego zajęcia na co dzień to problem zniknie bardzo szybko.

Edytowane przez Azhaar
Czas edycji: 2018-11-05 o 11:27
Azhaar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-05, 12:10   #52
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Długie, ciemne wieczory:( Co robicie w tym czasie? Proszę o pomysły.

A co robicie na dworze po 16, gdy już jest ciemno?
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-05, 12:12   #53
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Długie, ciemne wieczory:( Co robicie w tym czasie? Proszę o pomysły.

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
A co robicie na dworze po 16, gdy już jest ciemno?
A co się robi gdy jest jasno i nie można tego robić gdy jest ciemno?
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-05, 12:20   #54
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Długie, ciemne wieczory:( Co robicie w tym czasie? Proszę o pomysły.

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;86080060]A co się robi gdy jest jasno i nie można tego robić gdy jest ciemno?[/QUOTE]
Jazda na rowerze i spacer po lesie, granie w badmintona, opalanie się, pielenie ogródka...
No serio pytam, bo w okresie jesienno-zimowym nie mam pomysłu co robić wieczorami na dworze poza spacerem/rowerem po oświetlonych drogach.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-05, 13:35   #55
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Długie, ciemne wieczory:( Co robicie w tym czasie? Proszę o pomysły.

Ja czytam, chodze do barow ze znajomymi, koncerty, teatr, kino i wszelakie sporty (lyzwy, basen).
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-05, 13:58   #56
EmilkaEmilia555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 17
Dot.: Długie, ciemne wieczory:( Co robicie w tym czasie? Proszę o pomysły.

No właśnie o np jazdę na rowerze i spacery z dzieckiem mi chodziło.
Gdy jest jasno i ciepło to do 21 z córką byłąm na dworzu. Wiadomo, że teraz nie wyjdę później niż 16 np na plac zabaw. Na rower też nie pójdę, ponieważ mieszkam w małej miejscowości, jadąc gdzieś dalej są lasy i nie ma oświetlenia więc wiadomo.
W mieście wiadomo, że inaczej.
Tak to czasem wychodzę z koleżanką wieczorem na spacer czy na piwo, ale na codzień muszę sobie znaleźć właśnie jakieś zajęcie.
EmilkaEmilia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-05, 14:28   #57
camillie
Wtajemniczenie
 
Avatar camillie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: jura
Wiadomości: 2 135
Dot.: Długie, ciemne wieczory:( Co robicie w tym czasie? Proszę o pomysły.

Nie znoszę długich wieczorów...wolałabym gdyby te godziny światła ukradli mi rano, a nie wieczorem

Ostatnimi dniami to najfajniej wieczorami mi się spędza czas w sklepach
camillie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-05, 14:53   #58
b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 020
Dot.: Długie, ciemne wieczory:( Co robicie w tym czasie? Proszę o pomysły.

Cytat:
Napisane przez camillie Pokaż wiadomość

Ostatnimi dniami to najfajniej wieczorami mi się spędza czas w sklepach
O matko mi też!
Nie żebym lubiła zakupy, nic nie kupuję, nie mam nawet za bardzo środków ale po prostu nie mam pomysłu gdzie mogę pójść w miarę "za darmo" żeby było ciepło, pod dachem, żeby nie siedzieć w domu.

Jestem mało kreatywna, nie lubię robótek ręcznych, prac plastycznych, gotowania (jestem sama - kto by to zjadł?), internetu (przeglądam internet przez 8 godzin w pracy, w domu już mam dość) i tak za bardzo nie mam pomysłu na darmowe/niskobudżetowe rozrywki.
Uczyć się nie chcę, nigdy nie dawało mi to przyjemności.
Sport - lubię rower, ale gdy jest ciemno już dla mnie odpada i aqua aerobic i tyle.
Często układam puzzle i duuużo czytam, ćwiczę w domu dywanówki.
b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-05, 15:00   #59
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Długie, ciemne wieczory:( Co robicie w tym czasie? Proszę o pomysły.

Cytat:
Napisane przez camillie Pokaż wiadomość
Nie znoszę długich wieczorów...wolałabym gdyby te godziny światła ukradli mi rano, a nie wieczorem
Ja też. Po co mi rano jasność, kiedy wtedy albo śpię, albo siedzę w pracy. No niby rano jak jest ciemno to idzie się do pracy, jak jaśniej to bezpieczniej itp, ale gdyby zrobili referendum, to bez mrugnięcia okiem wybrałabym jasność wieczorem.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-05, 15:34   #60
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Długie, ciemne wieczory:( Co robicie w tym czasie? Proszę o pomysły.

Ja nikomu nie współczuję , nie każdy lubi czytać , i jest to dla mnie normalne. Czym ja wypełniam.sobie czas ? do 20 ogarniam.2,5 latka. Od 18 stej pomaga mi TZ. Jak juz mam czas tylko dla siebie to wciągam książki , pieke , i z innych rzeczy , których nie było gram w literaki. Kocham zabawy słowem . Czasem dlubie w rękodziele, oglądam jeden film za drugim, odmozdzajace programy .
Lubię też wedrowac po internecie i sprawdzać interesujące mnie rzeczy zdrowotne ,czytam fora , jestem na bieżąco z yt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-08 09:24:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:57.