Rossmann cz. XXXII - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-11-15, 15:58   #4141
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Są regały, kliknij jakiś produkt a potem przez pokaż widok regału pod ceną. Nie podobają mi się te zmiany, wolałam tamten sklep
Mnie też nie zawsze coś chcą ulepszyć, a wychodzi jak zwykle
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 19:45   #4142
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Właśnie zobaczyłam, że szykuję się otwarcie kolejnego Rossmanna.
Spodziewać się czegoś?

Ostatnio gdy sklep zmieniał lokalizację, to z gratisów były w sumie tylko próbki kosmetyków i saszetki dla zwierząt.
Na otwarcie nowego może być coś więcej?
Taa Skarby z prókami Raczej podobne rzeczy co na reotwarcie, szału nie będzie.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-16, 08:31   #4143
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Dziewczyny wiem , ze pytanie nie dotyczy stricte Rossmanna ale Wy jestescie kopalnia wiedzy wiec licze na Wasza pomoc. Chcialabym kupic pedzle do makijazu oczu. I teraz pytanie co sadzicie o tych konkretnie pedzlach z Blend It, Jessup ? Czy nie bawic sie i kupic pojedyncze Hakuro? Nie mam wielkiej wprawy w makijazu oka nie czynie cudow, po prostu chcialabym zeby byly to dobre pedzelki.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-16, 08:36   #4144
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiem , ze pytanie nie dotyczy stricte Rossmanna ale Wy jestescie kopalnia wiedzy wiec licze na Wasza pomoc. Chcialabym kupic pedzle do makijazu oczu. I teraz pytanie co sadzicie o tych konkretnie pedzlach z Blend It, Jessup ? Czy nie bawic sie i kupic pojedyncze Hakuro? Nie mam wielkiej wprawy w makijazu oka nie czynie cudow, po prostu chcialabym zeby byly to dobre pedzelki.
JESSUP mam i polecam.
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-16, 08:54   #4145
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Zestaw do oczu, tak? Cenowo ( w drogerii internetowej w ktorej chce zlozyc zamowienie) wychodza podobnie jak Blend it,tyle ze blend it jest mniej, ale z drugiej strony ja jak bede uzywac 5 pedzli z seta to juz i tak duzo dlatego sie waham...

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

W sprzedazy tam sa takie z czarna raczka ( nie rozowe) to jakas roznica?
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-16, 09:50   #4146
mysia1234567
Rozeznanie
 
Avatar mysia1234567
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 576
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
JESSUP mam i polecam.
Mam sporo pędzli i stosunek ceny do jakości wg mnie najlepszy jest w jessup. Polecam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mysia1234567 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-17, 14:29   #4147
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Jak nie masz duzo pedzli, to lepiej kup sobie zestaw gdzie masz też pędzelki z włosia naturalnego, bo nimi się szybciej i ładniej rozciera wszystko. A jessup są syntetyczne, z tego co wiem
(Nie kupuj blend it, bo są bardzo kłujące, przynajmniej dwa co mam. Fajniejsze są hulu i tańsze. Podobno boho też ma niezłe (podobno) ).
__________________

Edytowane przez Hiyori
Czas edycji: 2018-11-17 o 14:33
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-17, 14:33   #4148
ciastecek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 527
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Pytanko, czy która z was - gdyby nie brała udziału w konkursie - miała paragon z rosska z produktami tymbarka za 5 zł, podzieli się ze mną zdjęciem paragonu i samym paragonem ? zbieram pkt na nagrodę dla mamy .
ciastecek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-17, 16:46   #4149
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Dziewczyny czy można w Rosku dokonać zwrotu produktu? Chodzi o wczoraj zakupione dwa płyny do tkanin 🌷
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-17, 17:13   #4150
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy można w Rosku dokonać zwrotu produktu? Chodzi o wczoraj zakupione dwa płyny do tkanin 🌷
tak
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-17, 17:23   #4151
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
tak
No proszę Was... Płyny do tkanin ? Serio ? Te które nie mają żadnej plomby? Jesli to prawda to polityka dno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-17, 17:26   #4152
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
tak
A od kiedy w Rossmannie są takie zwroty?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-17, 17:35   #4153
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez fir_anka Pokaż wiadomość
No proszę Was... Płyny do tkanin ? Serio ? Te które nie mają żadnej plomby? Jesli to prawda to polityka dno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
A od kiedy w Rossmannie są takie zwroty?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem dokładnie jak jest w ich regulaminie, ale kiedyś widziałam jak koleś zwracał chyba płyn do naczyń i też mnie to zdziwiło. Może teraz to się zmieniło.
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-18, 09:31   #4154
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez Hiyori Pokaż wiadomość
Jak nie masz duzo pedzli, to lepiej kup sobie zestaw gdzie masz też pędzelki z włosia naturalnego, bo nimi się szybciej i ładniej rozciera wszystko. A jessup są syntetyczne, z tego co wiem
(Nie kupuj blend it, bo są bardzo kłujące, przynajmniej dwa co mam. Fajniejsze są hulu i tańsze. Podobno boho też ma niezłe (podobno) ).
Tylko własnie pędzle z włosia naturalnego jest kłujące, no chyba że to jakość włosia jak w Mbrushach, ale fakt dobrze rozcierają. Nie mam Blend it, ale z tego co widzę to mieszanka włosia syntetycznego i naturalnego. Ponoć Zoeva nie kłuje, ale mam jeden do rozcierania i czasem czuje kłucie, więc Ci co piszą, że one są tak miękkie jak od Maxi to brednie piszą. Jakbym nie miała pędzli i chciała cos kupić to może własnie poszłabym w Jessup, albo Hulu. Tak z Rosska to mam dwa pędzle z Lovely te syrenki i je lubię. Tym dużym puchatym fajnie szybko się nakład cień na powiekę i rozciera granice albo nawet pudruje pod okiem.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-18, 10:38   #4155
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Jeżeli ktoś ma cerę wrażliwą, skłonną do alergii to najlepiej wybrać pędzle syntetyczne. Ich zaletą jest m.in. to, że takie pędzle najmniej drapią.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-18, 12:44   #4156
cherry_lady1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 420
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Dokładnie. Pędzle syntetyczne są najdelikatniejsze, nie drapią, ale trochę gorzej się z nimi pracuje.
Mam Hakuro, Jessup wersję z kozą (zestaw wygląda dosłownie jak Zoeva, tylko skuwki ma przyklejone) i dla mnie są ok, ale ja nie mam wrażliwej skóry ani oczu.
cherry_lady1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-18, 13:05   #4157
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Dzoecwyzby, już pytałam, ale może teraz mi któraś doradzi, bo akurat widzę temat pędzli.

Jaki pędzel do bronzera? Mam hakuro h21 do rozswietlacza, ale z bronzer em mi się dziwnie z nim pracuje, są jakieś lepsze? Czy zostać przy hakuro 21 i kupić drugi taki sam do bronzera?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-18, 14:02   #4158
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Tylko własnie pędzle z włosia naturalnego jest kłujące, no chyba że to jakość włosia jak w Mbrushach, ale fakt dobrze rozcierają. Nie mam Blend it, ale z tego co widzę to mieszanka włosia syntetycznego i naturalnego. Ponoć Zoeva nie kłuje, ale mam jeden do rozcierania i czasem czuje kłucie, więc Ci co piszą, że one są tak miękkie jak od Maxi to brednie piszą. Jakbym nie miała pędzli i chciała cos kupić to może własnie poszłabym w Jessup, albo Hulu. Tak z Rosska to mam dwa pędzle z Lovely te syrenki i je lubię. Tym dużym puchatym fajnie szybko się nakład cień na powiekę i rozciera granice albo nawet pudruje pod okiem.
Wszystkie z naturalnego coś tam drapią, ale jedne mniej drugie bardziej, o to mi chodziło. Chyba ogólnie wolę prawdziwe włosy jeśli chodzi o oczy, róż, rozświetlacz, bronzer. Jest szybciej.
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-18, 14:17   #4159
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez Hiyori Pokaż wiadomość
Wszystkie z naturalnego coś tam drapią, ale jedne mniej drugie bardziej, o to mi chodziło. Chyba ogólnie wolę prawdziwe włosy jeśli chodzi o oczy, róż, rozświetlacz, bronzer. Jest szybciej.
Ale też prawdziwymi można zrobić sobie kuku pigmentacją szczególnie bronzerem i różem, dla mnie bezpieczniejsze są syntetyczne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-18, 17:39   #4160
mysia1234567
Rozeznanie
 
Avatar mysia1234567
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 576
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Dzoecwyzby, już pytałam, ale może teraz mi któraś doradzi, bo akurat widzę temat pędzli.

Jaki pędzel do bronzera? Mam hakuro h21 do rozswietlacza, ale z bronzer em mi się dziwnie z nim pracuje, są jakieś lepsze? Czy zostać przy hakuro 21 i kupić drugi taki sam do bronzera?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja do bronzera polecam bardzo pędzel Ibra 21, mam sporo pędzli a od kiedy go kupiłam to praktycznie codziennie go używam. Bardzo lubię też Hulu P4
mysia1234567 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-18, 19:57   #4161
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez mysia1234567 Pokaż wiadomość
Ja do bronzera polecam bardzo pędzel Ibra 21, mam sporo pędzli a od kiedy go kupiłam to praktycznie codziennie go używam. Bardzo lubię też Hulu P4
Dziękuję, bardzo fajne propozycje. Poczekam na dzień darmowej dostawy i sobie zamówię któryś z nich

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-19, 19:51   #4162
mysia1234567
Rozeznanie
 
Avatar mysia1234567
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 576
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Dziękuję, bardzo fajne propozycje. Poczekam na dzień darmowej dostawy i sobie zamówię któryś z nich

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam nadzieję, że się sprawdzi
mysia1234567 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 06:55   #4163
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Czy u Was tez po wpisaniu czegokolwiek w wyszukiwarke w aplikacji wyskakuje " brak produktow do wyswietlenia"? Nawet zaktualizowalam do najnowszej wersji i nie pomoglo...
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 16:16   #4164
desireflowers
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 78
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cześć czy któraś z Was już wie czy będą perfumy 1+1 czy może coś innego? Słyszałam, że mają być zestawy i zabawki do -70% i trochę się rozczarowałam..
desireflowers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 10:25   #4165
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Na szaro:


Jakiś czas temu wspominałyście o pokładach lumene. Zachęcona pozytywnymi opiniami kupiłam podkład blur, który wygląda u mnie tragicznie już po niecałej
godzinie, ale ma piękny kolor. Jest dla mnie zbyt pudrowy, osadza się w porach, zmarszczkach i jakby rozwarstwia (?).
Miałam też próbkę nordic nude i o ile wyglądał świetnie przez cały dzień, to niestety nie kryje.
Czy podkład matujący jest podobny w konsystencji do tego blur? A może polecicie coś innego od nich, co jest raczej zastygające, kryjące, bardziej kremowe i świetliste w wykończeniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 16:03   #4166
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu wspominałyście o pokładach lumene. Zachęcona pozytywnymi opiniami kupiłam podkład blur, który wygląda u mnie tragicznie już po niecałej
godzinie, ale ma piękny kolor. Jest dla mnie zbyt pudrowy, osadza się w porach, zmarszczkach i jakby rozwarstwia (?).
Próbowałaś nałożyć go na inny krem?


Miałam podobnie z podkładem Bielendy, na innym kremie zachowuje się zupełnie inaczej.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 16:13   #4167
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Tak jak radzi Hosenka, zaczęłabym od zmiany kremu.
Mam ten podkład Blur i w sumie kompletnie nie zgadzam się z żadną częścią zdania (ale dodam - cera tłusta) U mnie w ogóle nie jest suchy/pudrowy, a nawet po całym dniu wygląda ładnie.

Matte jest cięższy i jednak bardziej wilgotny (może się mocniej świecić), nie jest podobny do Blur. Zastygający nie jest, ale z 4 podkładów Lumene, które posiadam, w sumie żaden tak do końca nie jest zastygający .
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 16:24   #4168
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Próbowałaś nałożyć go na inny krem?


Miałam podobnie z podkładem Bielendy, na innym kremie zachowuje się zupełnie inaczej.
Nakładałam na różne kremy, różnymi technikami. Mieszałam też z innymi podkładami i potrafił zepsuć ten sprawdzony

Podkład z bielendy miałam w wersji matujacej i też wyglądał okropnie po godzinie. Tuż po nałożeniu super, skóra, gładka, lekko zmatowiona, a potem ciastko albo smalec, co kto woli

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;86151235]Tak jak radzi Hosenka, zaczęłabym od zmiany kremu.
Mam ten podkład Blur i w sumie kompletnie nie zgadzam się z żadną częścią zdania (ale dodam - cera tłusta) U mnie w ogóle nie jest suchy/pudrowy, a nawet po całym dniu wygląda ładnie.

Matte jest cięższy i jednak bardziej wilgotny (może się mocniej świecić), nie jest podobny do Blur. Zastygający nie jest, ale z 4 podkładów Lumene, które posiadam, w sumie żaden tak do końca nie jest zastygający .[/QUOTE]

Wiesz, co cera to opinia
Ja mam suchą, ale problematyczną, wrażliwą, bardzo szybko reagującą na czynniki zewnętrzne.
Z tego co piszesz, może mi podpasować. Gdzieś mi mignęło porównanie do Double wear, może nie 1:1 ale, że jest podobny. Jako, że DW u mnie wygląda super, absolutnie nie robi ciężkiej maski, to może faktycznie spróbuję z lumene.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 16:49   #4169
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Nakładałam na różne kremy, różnymi technikami. Mieszałam też z innymi podkładami i potrafił zepsuć ten sprawdzony

Podkład z bielendy miałam w wersji matujacej i też wyglądał okropnie po godzinie. Tuż po nałożeniu super, skóra, gładka, lekko zmatowiona, a potem ciastko albo smalec, co kto woli



Wiesz, co cera to opinia
Ja mam suchą, ale problematyczną, wrażliwą, bardzo szybko reagującą na czynniki zewnętrzne.
Z tego co piszesz, może mi podpasować. Gdzieś mi mignęło porównanie do Double wear, może nie 1:1 ale, że jest podobny. Jako, że DW u mnie wygląda super, absolutnie nie robi ciężkiej maski, to może faktycznie spróbuję z lumene.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam z witaminą C. Gdy nakładałam go na pomarańczowy krem Make Me Bio to podkreślał pory, ciastkował się, zbierał między brwiami, ogólnie był bardzo widoczny na twarzy, no tragedia jednym słowem. Na Be Organic idealnie "stapia" się ze skórą, wygląda zupełnie inaczej.
Zapewne to przez to, że pomarańczowy nie wchłania się tak całkiem, mniej niż Be Organic. Ale z drugiej strony np. podkładowi Lumi z Eveline żadne krem nie przeszkadza.


Też mam suchą skórę.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2018-11-21 o 16:50
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 17:41   #4170
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Black friday lada moment a tu ani widu ani słychu co będzie ostatecznie w promocji.. hm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-22 19:32:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:48.