Przygodny seks różne opinie specjalistów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-12-12, 11:41   #1
ANKA9200
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 54

Przygodny seks różne opinie specjalistów


Witam co sądzicie o przygodnym seksie z nieznajomym, jakie macie doświadczenia? Osobiście próbuje rozwikłać taki model podchodzenie do seksu i czy piętnowanie społeczne takich zachowań wynika z kultury i stereotypów czy może jednak człowiek powinien łączyć uczucie z seksem wiele na forach jest kłótni na ten temat, którzy mają z goła odmienne zdanie. Kiedyś zainteresowałam się co na to specjaliści tacy jak seksuologowie i psychologowie i tutaj o dziwo też jest różnie z jednej strony mówią że dla jednych jest to nie moralne ale dla innych moralne i dopóki nikogo nie krzywdzimy jest ok ale ci sami w innych wywiadach nakierowują na drogę seksu w związku np " seks to używanie cudzego ciała więc lepiej żeby sie odbywał między osobami którzy darzą się jakimś uczuciem"
Trochę tj retoryki nie rozumiem nie wiem czy między znawcami że tak napisze seksu też panują podziały na konserwatywnych i liberalnych
Jak wy myślicie?
ANKA9200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-12, 22:20   #2
Valernia
Raczkowanie
 
Avatar Valernia
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 142
Dot.: Przygodny seks różne opinie specjalistów

Też miałam takie rozmyślania. Byłam kiedyś osobą, która nie wyobrażała sobie seksu bez miłości. Los chciał, że w emocjach poszłam z facetem do łóżka bez zobowiązań i potem chciałam to kontynuować. Kierował mną tylko sam seks, nie zakochałam się w tym kimś ani nie miałam żadnego ukrytego celu. To była rewolucja w moim podejściu do seksu. Myślę, że kluczowe jest to, jakie dana osoba ma podejście i czy sama siebie nie krzywdzi wchodząc w taką relację.
Valernia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-12, 22:33   #3
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Przygodny seks różne opinie specjalistów

Nie wiem po co ludzie mieliby łączyć seks z uczuciami czy tam związkiem, jeśli tego akurat nie potrzebują.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-12, 22:44   #4
Valernia
Raczkowanie
 
Avatar Valernia
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 142
Dot.: Przygodny seks różne opinie specjalistów

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;86241396]Nie wiem po co ludzie mieliby łączyć seks z uczuciami czy tam związkiem, jeśli tego akurat nie potrzebują.[/QUOTE]

Dokładnie. Nie ma sensu każdemu wmawiać, że seks poza związkiem jest zły, bo tak. Każdy człowiek jest inny.
Valernia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-13, 05:31   #5
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Przygodny seks różne opinie specjalistów

Przygodny seks kobiet oceniany jest dużo częściej ujemnie niż męski. A to dlatego, że ona powinna pozostać niepokalana dla niego, a on musi się wyszumiec, zanim zwiąźe się z tą jedną. Ot - seksistowska logika. ..
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-13, 09:27   #6
sygnalista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 603
Dot.: Przygodny seks różne opinie specjalistów

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
Przygodny seks kobiet oceniany jest dużo częściej ujemnie niż męski. A to dlatego, że ona powinna pozostać niepokalana dla niego, a on musi się wyszumiec, zanim zwiąźe się z tą jedną. Ot - seksistowska logika. ..
Ale żeby się wyszumieć, to musi mieć z kim, więc takie panie trzeba rozgrzeszyć. Chyba, że będą to szumy homoseksualne.
sygnalista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-13, 09:35   #7
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Przygodny seks różne opinie specjalistów

Nie rozumiem trochę tego tematu. Jednym przygodny seks pasuje (zarówno kobietom jak i mężczyznom), innym nie. A dlaczego nie? Bo nie wszyscy mają do tego odpowiednie predyspozycje, głównie te natury emocjonalnej. I dla tych osób jak i ich partnerów mogłoby to być po prostu szkodliwe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-13, 11:49   #8
holgath
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 561
Dot.: Przygodny seks różne opinie specjalistów

Są specjaliści, którzy dbają, żeby osobnicy byli zdrowi na ciele i umyśle. Są tacy, żeby osobnicy mieli przyjemność i mocniejsze doznania.
Są i tacy dla których upodobania i zachowania seksualne osobników mają kolosalny wpływ na społeczeństwa, gatunek i Ziemię.
Oni to uważają, że rolą samców jest jak najczęstsze zapładnianie samic i jak najszersze rozprzestrzenianie swojego genotypu, który ma wygrywać walkę z obcymi genotypami.
Samice zaś mają dawać się zapładniać za nagrodą, a potem wychowywać potomstwo ze swoim genotypem, przy pomocy samca, chociaż nie musi być to potomstwo tego samca. Samiec zaś będzie miał nagrodę w postaci możliwości łatwej kopulacji z samicą, chociaż nie pogardzi inną samicą, należącą do innego samca.


I tak to się kręci. Nie ma różnicy z kim i gdzie, co najwyżej natura z ewolucją, z zemsty syfilisem obdarzy lub rozum odbierze. Wtedy patrz na specjaliści od zdrowia ciała i umysłu
holgath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-13, 20:34   #9
ANKA9200
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 54
Dot.: Przygodny seks różne opinie specjalistów

No właśnie więc nie ma zgody nawet wśród znawców seksu jak osobiście jestem umiarkowanych ale jednak konserwatywnych poglądów uważam że rozlużnienie podejścia do seksu też będzie miało dużo negatywnych skutków z mojej perspektywy seks to nie pstryknięcie palcem i nie rozumiem seksu z nieznajomą osobą ale nikogo nie obrażam z tego powodu dopóki nikt nikogo nie krzywdzi to niech robi co chce.Generalnie ci co twierdzą że seks powinien być z miłości i ci co uważają odwrotnie mają na to silne argumenty.

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Jeszcze jest kwestia taka czy to jest seks z kimś poznanym pare godzin temu czy np z znajomym, dużo więcej kobiet jeśli się decyduje na seks bez zobowiązań to wybiera opcje układu z kimś znanym po pierwsze jest bezpiecznie po drugie kobieta jeśli kogoś lubi to już jest coś i najważniejsze chyba robi t z jednym a nie co jakiś czas z innym co ma znacznie wiele razy słyszałam "wole przyjmować do swoje pokoju tego samego gościa znanego a nie co niedziela innych których nie znam"
nawet dla tych wyzwolonych które nie potrzebują miłości do seksu, więc jednak ten seks w podświadomości coś znaczy. Generalnie ja sobie takiego seksu nie wyobrażam moje ciało to tak jak by moja prywatna świątynia i jest dla mnie bez sensu żebym komuś oddała moje ciało uchyliła swoją całą intymności dla chwili przyjemności.

Edytowane przez ANKA9200
Czas edycji: 2018-12-13 o 20:45
ANKA9200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-14, 11:37   #10
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Przygodny seks różne opinie specjalistów

Cytat:
Napisane przez ANKA9200 Pokaż wiadomość
No właśnie więc nie ma zgody nawet wśród znawców seksu jak osobiście jestem umiarkowanych ale jednak konserwatywnych poglądów uważam że rozlużnienie podejścia do seksu też będzie miało dużo negatywnych skutków z mojej perspektywy seks to nie pstryknięcie palcem i nie rozumiem seksu z nieznajomą osobą ale nikogo nie obrażam z tego powodu dopóki nikt nikogo nie krzywdzi to niech robi co chce.
Musisz dorobić w tym zdaniu interpunkcję, bo w tej chwili nie wiadomo o co ci chodzi.
Cytat:
Generalnie ci co twierdzą że seks powinien być z miłości i ci co uważają odwrotnie mają na to silne argumenty.
Ci co uważają odwrotnie, czyli tacy, którzy uważają, że seks powinien być tylko bez miłości? Przedstawicieli takiego toku rozumowania jeszcze nie spotkałam.
My tu raczej piszemy o tym, żeby każdy wybrał co jest dla niego odpowiednie, a nie że każdy coś tam "powinien".
Cytat:
Jeszcze jest kwestia taka czy to jest seks z kimś poznanym pare godzin temu czy np z znajomym, dużo więcej kobiet jeśli się decyduje na seks bez zobowiązań to wybiera opcje układu z kimś znanym po pierwsze jest bezpiecznie po drugie kobieta jeśli kogoś lubi to już jest coś i najważniejsze chyba robi t z jednym a nie co jakiś czas z innym co ma znacznie wiele razy słyszałam "wole przyjmować do swoje pokoju tego samego gościa znanego a nie co niedziela innych których nie znam"
nawet dla tych wyzwolonych które nie potrzebują miłości do seksu, więc jednak ten seks w podświadomości coś znaczy.
No ja jestem z tych wyzwolonych i dla mnie seks oznacza prostą czynności fizjologiczną. Nie rozumiem dlaczego doszukujesz się podświadomego znaczenia w układach FF. One są po prostu łatwiejsze i bardziej wygodne niż wysiłek wychodzenia, szukania i podrywania za każdym razem nowego faceta. Łatwiej umówić się z jakimś już znajomym, z którym wcześniej było fajnie. Ot cała filozofia. Na tej samej zasadzie wolę pójść na zakupy do sprawdzonego marketu pod domem zamiast jeździć pół miasta do jakiego nieznanego nie mając pewności czy kupię wszystko, czego potrzebuję.
Cytat:
Generalnie ja sobie takiego seksu nie wyobrażam moje ciało to tak jak by moja prywatna świątynia i jest dla mnie bez sensu żebym komuś oddała moje ciało uchyliła swoją całą intymności dla chwili przyjemności.
W takim układzie logicznym by było w ogóle nie uprawiać seksu, skoro nie chcesz dzielić się intymnością dla chwili przyjemności.
A jeśli przez traktowanie własnego ciała jak świątyni rozumiesz po prostu szacunek do siebie, to nie, uprawianie seksu z nieznajomymi się z tym wcale nie wyklucza.
Poza tym intymność nie jest uniwersalna. Dla siebie seks jest jakimś intymnym przeżyciem, ale nie dla każdego tak jest.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-14, 12:21   #11
ANKA9200
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 54
Dot.: Przygodny seks różne opinie specjalistów

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;86247267]Musisz dorobić w tym zdaniu interpunkcję, bo w tej chwili nie wiadomo o co ci chodzi.
Ci co uważają odwrotnie, czyli tacy, którzy uważają, że seks powinien być tylko bez miłości? Przedstawicieli takiego toku rozumowania jeszcze nie spotkałam.
My tu raczej piszemy o tym, żeby każdy wybrał co jest dla niego odpowiednie, a nie że każdy coś tam "powinien".
No ja jestem z tych wyzwolonych i dla mnie seks oznacza prostą czynności fizjologiczną. Nie rozumiem dlaczego doszukujesz się podświadomego znaczenia w układach FF. One są po prostu łatwiejsze i bardziej wygodne niż wysiłek wychodzenia, szukania i podrywania za każdym razem nowego faceta. Łatwiej umówić się z jakimś już znajomym, z którym wcześniej było fajnie. Ot cała filozofia. Na tej samej zasadzie wolę pójść na zakupy do sprawdzonego marketu pod domem zamiast jeździć pół miasta do jakiego nieznanego nie mając pewności czy kupię wszystko, czego potrzebuję.
W takim układzie logicznym by było w ogóle nie uprawiać seksu, skoro nie chcesz dzielić się intymnością dla chwili przyjemności.
A jeśli przez traktowanie własnego ciała jak świątyni rozumiesz po prostu szacunek do siebie, to nie, uprawianie seksu z nieznajomymi się z tym wcale nie wyklucza.
Poza tym intymność nie jest uniwersalna. Dla siebie seks jest jakimś intymnym przeżyciem, ale nie dla każdego tak jest.[/QUOTE]

Nie do końca tak jest bo, kobiety często potrzebują do seksu kogoś bliskiego nie dlatego że sprawdzony, tylko po prostu nie wyobrażają sobie seksu z nieznajomym i papa znam wiele takich dziewczyn.

Dzisiaj mamy świat tindera gdzie ludzie się umawiają na szybki seks nie interesuje ich kim ta osoba nawet jest ważny jest tylko seks i tyle, traktują go jak podanie sobie dłoni że tak napisze, trochę to wygląda tak jak supermarket z towarem, którym jesteśmy dziś spróbuje tego jutro tamtego może akurat mi posmakuje.
Ja kompletnie takiego świata nie kupuje i z tego pędzącego pociągu który gna w stronę seksualnej nowoczesności jak to się teraz ładnie nazywa wysiadam.
ANKA9200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-14, 12:29   #12
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Przygodny seks różne opinie specjalistów

Cytat:
Napisane przez ANKA9200 Pokaż wiadomość
Nie do końca tak jest bo, kobiety często potrzebują do seksu kogoś bliskiego nie dlatego że sprawdzony, tylko po prostu nie wyobrażają sobie seksu z nieznajomym i papa znam wiele takich dziewczyn.
Ale jak nie do końca jest? Ja piszę o sobie, a nie o zasadzie ogólnej. Wiem, ze nie jestem jedyna z moim podejściem do seksu i wiem też, że inni (niezależnie od płci) mogą sobie potrzebować kogoś bliskiego.
Cytat:
Dzisiaj mamy świat tindera gdzie ludzie się umawiają na szybki seks nie interesuje ich kim ta osoba nawet jest ważny jest tylko seks i tyle, traktują go jak podanie sobie dłoni że tak napisze, trochę to wygląda tak jak supermarket z towarem, którym jesteśmy dziś spróbuje tego jutro tamtego może akurat mi posmakuje.
Ja kompletnie takiego świata nie kupuje i z tego pędzącego pociągu który gna w stronę seksualnej nowoczesności jak to się teraz ładnie nazywa wysiadam.
No i ok. Nikt nie ma obowiązku korzystać z tindera ani uprawiać seksu z nieznajomymi.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-14, 13:07   #13
ANKA9200
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 54
Dot.: Przygodny seks różne opinie specjalistów

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;86247545]Ale jak nie do końca jest? Ja piszę o sobie, a nie o zasadzie ogólnej. Wiem, ze nie jestem jedyna z moim podejściem do seksu i wiem też, że inni (niezależnie od płci) mogą sobie potrzebować kogoś bliskiego.
No i ok. Nikt nie ma obowiązku korzystać z tindera ani uprawiać seksu z nieznajomymi.[/QUOTE]
Oczywiście że tak ale tak sobie myślę że dzisiaj jest trochę nie modnie być romantyczką która czeka na miłości, wiele razy słyszę bzyknij się z tym lub z tamtym.
ANKA9200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-14, 13:14   #14
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Przygodny seks różne opinie specjalistów

Cytat:
Napisane przez ANKA9200 Pokaż wiadomość
Oczywiście że tak ale tak sobie myślę że dzisiaj jest trochę nie modnie być romantyczką która czeka na miłości, wiele razy słyszę bzyknij się z tym lub z tamtym.
To raczej nie kwestia mody, tylko środowiska, w którym się obracasz.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-14, 14:02   #15
ANKA9200
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 54
Dot.: Przygodny seks różne opinie specjalistów

Być może ale odp mi jeszcze na jedno pytanie zalogowałam się kiedyś na tinderze tak sobie zobaczyć kto tam jest i co zobaczyłam, wiele dziewczyn, które obnażają swoje ciała i zachęcają w ten sposób panów żeby si z nimi umówili i w dodatku podpisują te zdjęcia w bardzo seksualnie wulgarnym językiem.

Jak z twojej perspektywy dziewczyny która mogła by mieć takie przygody i szukała ich właśnie w internecie dodał byś takie fotki czy to normalne"?
ANKA9200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-14, 14:10   #16
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Przygodny seks różne opinie specjalistów

Cytat:
Napisane przez ANKA9200 Pokaż wiadomość
Być może ale odp mi jeszcze na jedno pytanie zalogowałam się kiedyś na tinderze tak sobie zobaczyć kto tam jest i co zobaczyłam, wiele dziewczyn, które obnażają swoje ciała i zachęcają w ten sposób panów żeby si z nimi umówili i w dodatku podpisują te zdjęcia w bardzo seksualnie wulgarnym językiem.

Jak z twojej perspektywy dziewczyny która mogła by mieć takie przygody i szukała ich właśnie w internecie dodał byś takie fotki czy to normalne"?
Proszę użyj interpunkcji, bo nie wiem o co ci chodzi.
Czy ja bym dodała fotki? Czy co sądzę jeśli ktoś je dodaje? Czy co?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-14, 16:53   #17
ANKA9200
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 54
Dot.: Przygodny seks różne opinie specjalistów

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;86247944]Proszę użyj interpunkcji, bo nie wiem o co ci chodzi.
Czy ja bym dodała fotki? Czy co sądzę jeśli ktoś je dodaje? Czy co?[/QUOTE]

Jedno i drugie, generalnie co myślisz o pokazywaniu swojego ciała w sieci tysiącom osób, bez większego uzasadnienia bo podryw chyba nim nie jest.?
ANKA9200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-14, 17:03   #18
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Przygodny seks różne opinie specjalistów

Cytat:
Napisane przez ANKA9200 Pokaż wiadomość
Jedno i drugie, generalnie co myślisz o pokazywaniu swojego ciała w sieci tysiącom osób, bez większego uzasadnienia bo podryw chyba nim nie jest.?
Nic o tym nie sądzę. Nie mam pojęcia co kieruje ludźmi pokazującymi w sieci cokolwiek, czy to swoje ciało, zdjęcia rodzinne, czy jakikolwiek aspekt własnej prywatności. Nie rozmawiałam o tym z nimi, więc mogłabym najwyżej zgadywać. Nikomu tym krzywdy nie robią i pokazują swoje sprawy, a nie czyjeś, więc nie mam żadnych podstaw do negatywnej oceny tego zachowania. Nie rozumiem dlaczego zakładasz, że takimi ludźmi nie kieruje podryw, skoro opowiadasz o swoich doświadczeniach z Tindera, a więc aplikacji randkowej. Tutaj akurat można wnioskować, że owszem, ich celem jest podryw.
Czy sama wstawiam takie zdjęcia? Nie, bo nie mam żadnej potrzeby. Nie używam mediów społecznościowych (w tym Tidnera), żeby dzielić się ze światem swoim życiem ani w celu szukania partnerów seksualnych lub życiowych. Nie mam też ochoty dzielić się swoją prywatnością w żadnym innym celu, a opinie na temat mojego wyglądu mnie nie interesują.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-14, 17:44   #19
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Przygodny seks różne opinie specjalistów

Cytat:
Napisane przez sygnalista Pokaż wiadomość
Ale żeby się wyszumieć, to musi mieć z kim, więc takie panie trzeba rozgrzeszyć. Chyba, że będą to szumy homoseksualne.
To tak nie działa. Facet musi się wyszumieć. Kobieta, która szumi -jest nawet dla niego dziwką. Z nią się idzie do łóżka, żeni się z inną. Taką, która odrzucilaby ze wstrętem i oburzeniem propozycję seksu na jedną noc. Hipokryzja seksistowska w pełni.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-14, 18:21   #20
ANKA9200
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 54
Dot.: Przygodny seks różne opinie specjalistów

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;86248516]Nic o tym nie sądzę. Nie mam pojęcia co kieruje ludźmi pokazującymi w sieci cokolwiek, czy to swoje ciało, zdjęcia rodzinne, czy jakikolwiek aspekt własnej prywatności. Nie rozmawiałam o tym z nimi, więc mogłabym najwyżej zgadywać. Nikomu tym krzywdy nie robią i pokazują swoje sprawy, a nie czyjeś, więc nie mam żadnych podstaw do negatywnej oceny tego zachowania. Nie rozumiem dlaczego zakładasz, że takimi ludźmi nie kieruje podryw, skoro opowiadasz o swoich doświadczeniach z Tindera, a więc aplikacji randkowej. Tutaj akurat można wnioskować, że owszem, ich celem jest podryw.
Czy sama wstawiam takie zdjęcia? Nie, bo nie mam żadnej potrzeby. Nie używam mediów społecznościowych (w tym Tidnera), żeby dzielić się ze światem swoim życiem ani w celu szukania partnerów seksualnych lub życiowych. Nie mam też ochoty dzielić się swoją prywatnością w żadnym innym celu, a opinie na temat mojego wyglądu mnie nie interesują.[/QUOTE]

Być może kieruje nimi podryw ale tu chodzi o nagość a nie o pokazanie sukienki jaką sobie kupiłam no ale najwidoczniej dla ludzi czy pokazanie nagich piersi czy to nogi jedno i to samo niestety wszechobecna nagość czy to w teledyskach czy gdziekolwiek do tego doprowadziła że coś takiego jak intymność i jakikolwiek wstyd przestaje istnieć smutne to jest i tyle.
ANKA9200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-14, 18:27   #21
Valernia
Raczkowanie
 
Avatar Valernia
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 142
Dot.: Przygodny seks różne opinie specjalistów

Cytat:
Napisane przez ANKA9200 Pokaż wiadomość
Być może kieruje nimi podryw ale tu chodzi o nagość a nie o pokazanie sukienki jaką sobie kupiłam no ale najwidoczniej dla ludzi czy pokazanie nagich piersi czy to nogi jedno i to samo niestety wszechobecna nagość czy to w teledyskach czy gdziekolwiek do tego doprowadziła że coś takiego jak intymność i jakikolwiek wstyd przestaje istnieć smutne to jest i tyle.
Każdy ma swój stosunek do takich rzeczy. Ja nie wstawiam swoich nagich fotek, ale nie przeszkadza mi to, że inni to robią. Ich życie.
Valernia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-14, 18:28   #22
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Przygodny seks różne opinie specjalistów

Cytat:
Napisane przez ANKA9200 Pokaż wiadomość
Być może kieruje nimi podryw ale tu chodzi o nagość a nie o pokazanie sukienki jaką sobie kupiłam no ale najwidoczniej dla ludzi czy pokazanie nagich piersi czy to nogi jedno i to samo niestety wszechobecna nagość czy to w teledyskach czy gdziekolwiek do tego doprowadziła że coś takiego jak intymność i jakikolwiek wstyd przestaje istnieć smutne to jest i tyle.
Dlaczego smuci cię coś, co cię w ogóle nie dotyczy? Niezależnie od liczby nagich ludzi na Tinderze czy w teledyskach, ty nadal możesz określać swoją intymność i wstyd jak ci się podoba. Co więcej, sama decydujesz o treściach, które oglądasz i nie musisz wcale patrzeć na coś, co ci się nie podoba. Ja na przykład nie widuję tej wszechobecnej nagości, która tobie tak przeszkadza.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-14, 18:53   #23
ANKA9200
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 54
Dot.: Przygodny seks różne opinie specjalistów

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;86248806]Dlaczego smuci cię coś, co cię w ogóle nie dotyczy? Niezależnie od liczby nagich ludzi na Tinderze czy w teledyskach, ty nadal możesz określać swoją intymność i wstyd jak ci się podoba. Co więcej, sama decydujesz o treściach, które oglądasz i nie musisz wcale patrzeć na coś, co ci się nie podoba. Ja na przykład nie widuję tej wszechobecnej nagości, która tobie tak przeszkadza.[/QUOTE]

Dlaczego mnie smuci? hmmm ponieważ nie tylko mnie interesuje ja sama a inni ludzie którzy tworzą świat w którym ja żyje a niestety on nie dąży do niczego dobrego więc nie dziwne że mi to nie jest obojętne.
ANKA9200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-14, 19:03   #24
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Przygodny seks różne opinie specjalistów

Cytat:
Napisane przez ANKA9200 Pokaż wiadomość
Dlaczego mnie smuci? hmmm ponieważ nie tylko mnie interesuje ja sama a inni ludzie którzy tworzą świat w którym ja żyje a niestety on nie dąży do niczego dobrego więc nie dziwne że mi to nie jest obojętne.
A jednak nadal mnie to dziwi, a raczej twój system wartości, w którym rzecz, która nikogo nie krzywdzi jest "zła".
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-14, 19:05   #25
Valernia
Raczkowanie
 
Avatar Valernia
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 142
Dot.: Przygodny seks różne opinie specjalistów

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;86248931]A jednak nadal mnie to dziwi, a raczej twój system wartości, w którym rzecz, która nikogo nie krzywdzi jest "zła".[/QUOTE]

Mnie też to dziwi.
Valernia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-14, 19:14   #26
ANKA9200
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 54
Dot.: Przygodny seks różne opinie specjalistów

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;86248931]A jednak nadal mnie to dziwi, a raczej twój system wartości, w którym rzecz, która nikogo nie krzywdzi jest "zła".[/QUOTE]
A mnie dziwi że co raz więcej ludzi to nie dziwi jak was;p wiele psychologów i seksuologów takie podejście do swojego ciała negatywnie ocenia więc nie jest to jakieś moje widzi mi się.
Dawniej dla ludzi swoje ciało było zarezerwowane dla kogoś bliskiego dziś już nie mamy żadnych hamulców niestety i nie ma problemu że tysiąc facetów ogląda mnie nago, no ale cóż...
ANKA9200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-14, 19:21   #27
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Przygodny seks różne opinie specjalistów

Cytat:
Napisane przez ANKA9200 Pokaż wiadomość
A mnie dziwi że co raz więcej ludzi to nie dziwi jak was;p wiele psychologów i seksuologów takie podejście do swojego ciała negatywnie ocenia więc nie jest to jakieś moje widzi mi się.
Dawniej dla ludzi swoje ciało było zarezerwowane dla kogoś bliskiego dziś już nie mamy żadnych hamulców niestety i nie ma problemu że tysiąc facetów ogląda mnie nago, no ale cóż...
Co Ty pleciesz... Prostytucja i takie orgie czy swawolne życie to już w starożytności istniało. Związki homo także. To nie jest nic nowego.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-14, 19:26   #28
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Przygodny seks różne opinie specjalistów

Cytat:
Napisane przez ANKA9200 Pokaż wiadomość
A mnie dziwi że co raz więcej ludzi to nie dziwi jak was;p wiele psychologów i seksuologów takie podejście do swojego ciała negatywnie ocenia więc nie jest to jakieś moje widzi mi się.
Czyli których psychologów i seksuologów? Pytam o konkretne nazwiska i dokładne cytaty.
Cytat:
Dawniej dla ludzi swoje ciało było zarezerwowane dla kogoś bliskiego dziś już nie mamy żadnych hamulców niestety i nie ma problemu że tysiąc facetów ogląda mnie nago, no ale cóż...
Dawniej czyli kiedy? I co to znaczy, że "nie mamy" hamulców. Ty jakoś masz, a jedyna nie jesteś.
Poza tym jeśli chodzi o to kiedyś, to np. prostytucja istnieje od zarania dziejów, co przeczy twoim wyobrażeniom. I nie jest to jedyna taka rzecz.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-14, 20:12   #29
ANKA9200
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 54
Dot.: Przygodny seks różne opinie specjalistów

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;86249010]Czyli których psychologów i seksuologów? Pytam o konkretne nazwiska i dokładne cytaty.

Dawniej czyli kiedy? I co to znaczy, że "nie mamy" hamulców. Ty jakoś masz, a jedyna nie jesteś.
Poza tym jeśli chodzi o to kiedyś, to np. prostytucja istnieje od zarania dziejów, co przeczy twoim wyobrażeniom. I nie jest to jedyna taka rzecz.[/QUOTE]

Np tutaj masz https://dziendobry.tvn.pl/a/epatowan...jaw-kompleksow
Nie chce nic nikomu udowadniać bo po co mamy z goła odmienny zdanie i się raczej nie dogadamy, to że nie mamy hamulców to znaczy że brniemy ciągle w ten świat erotyki którego normy ciągle się rozciągają w moim odczuciu romantyzm między ludzmi, który jest piękny przynajmniej mi się tak wydaje lega w gruzach ale to moeje zdanie wy macie inne...
ANKA9200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-14, 20:19   #30
Valernia
Raczkowanie
 
Avatar Valernia
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 142
Dot.: Przygodny seks różne opinie specjalistów

Cytat:
Napisane przez ANKA9200 Pokaż wiadomość
Np tutaj masz https://dziendobry.tvn.pl/a/epatowan...jaw-kompleksow
Nie chce nic nikomu udowadniać bo po co mamy z goła odmienny zdanie i się raczej nie dogadamy, to że nie mamy hamulców to znaczy że brniemy ciągle w ten świat erotyki którego normy ciągle się rozciągają w moim odczuciu romantyzm między ludzmi, który jest piękny przynajmniej mi się tak wydaje lega w gruzach ale to moeje zdanie wy macie inne...
Prostytucja to najstarszy zawód świata. Uwierz, że ludzie wcześniej też byli 'wyzwoleni' seksualnie tylko się lepiej z tym kryli, bo było to piętnowane społecznie. Kocham wspominki, że jak to było kiedyś...

Każdy ma inne podejście. Jeżeli uważasz inaczej to Twój wybór. Ale to, co inni ludzie robią nie powinno Cię interesować.
Valernia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-28 23:47:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:55.