Powiedz to tutaj cz. 50 ! - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-12-23, 09:23   #4501
IrelandBreakfast
Zakorzenienie
 
Avatar IrelandBreakfast
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 34 206
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 50 !

W sumie to nie przepadam za Tobą, ale Ci współczuję. Jeden związek się rozpadł po wielu latach, teraz drugi. A wydawać się mogło, że wszystko jest ok. Przykro mi, że ten rok tak przygnębiająco się dla Ciebie kończy.
__________________
15.02.2013
16.02.2019

Przestań się zamartwiać. Bóg się tym już zajmuje.
IrelandBreakfast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-23, 09:32   #4502
bbab4b1e68366f09bc3914c9672f02df694c852f_622be7447f718
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 50 !

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
"Pięknie" świadczy o Tobie ta wypowiedź.

Nie rozumiem, czemu niektórzy ludzie uzurpują sobie prawo do oceniania, ze "moja praca jest ważniejsza od innej,bo coś tam". Każda praca jest wazna. I pani sprzataczki, i pani na kasie, i pani przedszkolanki. Gdyby była niepotrzebna, to dana profesja by nie istniała.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Żadna tajemnica, to była moja 1 praca, płatna równo 2 tys netto. Wiem, według niektórych niebo, powinnam się cieszyć. Wiem, ile wysiłku włożyłam, żeby ją zdobyć i ile wysiłku intelektualnego mnie kosztowało, żeby ją wykonywać, co spowodowało, żeby ją zmienić.
możemy zmienić, żeby nikt się nie obraził: miałam pracę jako idiotka w stołecznej korpo, za 2 tys. netto, nie robiłam nic ciekawego ani odpowiedzialnego, po prostu wykorzystywałam pewne formuły i makra, do których przez rok klepania doszedłby każdy; i nie, nie mam przez to bólu tylnej części ciała, to jest fakt o mnie, sama się do tej pracy zgłosiłam, sama ją wykonywałam, samą ją oceniam; moja siostra zarabiała wtedy tyle co ja, bo nie miała jakiegoś tam dodatku i uważam, że ta praca jest niewspółmiernie wynagradzana, bez względu jakie ktoś sobie, jak to napisałaś, uzurpuje prawo do oceniania czegokolwiek; i nie zamieniłabym się na cokolwiek w tej działce, mając na uwadze to, że w miarę znam problemy środowiska

drugi akapit to w ogóle nie wiem, co wnosi i do czego się odnosi, skoro każdy ma prawo do własnej opinii, jakoś nie hamowałyście się, żeby napisać swoją
jeszcze w temacie opinii i "zasłużonych" premii to karta nauczyciela, jeśli dobrze kojarzę, zakłada coroczną opinię nauczyciela

opinia jest n i e wystandaryzowana. co to oznacza? że w praktyce w ogóle nie będzie się to miało do realnych efektów pracy nauczyciela (zresztą jak ocenić pracę nauczyciela w przeszdkolu? dzieci nie są tam oceniane), tylko duże znaczenie mają inne, niż jakościowe aspekty, o tym jakie, odpowiedzcie sobie same - a to, czy to jest ważne z perspektywy grupy zawodowej odpowiedzialnej za wychowanie "przyszłych geniuszów", to już kwestia także do własnej oceny
czyli co, jest tak jak w większości prac? Opinia ma istotne znaczenie w dalszej pracy i ew. dodatkowym wynagradzaniu pracownika (tak, nauczyciele też mogą liczyć np. na nagrody dyrektorskie)

napisałam tylko do autorki postu, bo ją rozumiem, tyle
bbab4b1e68366f09bc3914c9672f02df694c852f_622be7447f718 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-23, 10:20   #4503
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 50 !

Pierwsze święta jak żona i mąż. Proszę niech będą normalne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-23, 12:10   #4504
8bbd05a6dd63af3a7b6455dbf4547443166d9226_5f9dfa823cc5f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 303
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 50 !

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
"Pięknie" świadczy o Tobie ta wypowiedź.

Nie rozumiem, czemu niektórzy ludzie uzurpują sobie prawo do oceniania, ze "moja praca jest ważniejsza od innej,bo coś tam". Każda praca jest wazna. I pani sprzataczki, i pani na kasie, i pani przedszkolanki. Gdyby była niepotrzebna, to dana profesja by nie istniała.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam się.

Mam magistra z pedagogiki, ale pracuję w stołecznej korpo. Według "koleżanki" jestem idiotką. Ja i tysiące innych osób...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
8bbd05a6dd63af3a7b6455dbf4547443166d9226_5f9dfa823cc5f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-23, 12:12   #4505
Ulubiona_rzecz
Zakorzenienie
 
Avatar Ulubiona_rzecz
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: z miętowego laptopa
Wiadomości: 3 484
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 50 !

Zamówić te spodnie i koszulkę, czy nie ? Miałam zacząć w końcu oszczędzać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Najlepszą kochanką jest księgowa. Jak się nie zgadza - to się nie zgadza.
Ale jak się zgadza, to we wszystkich pozycjach

Mądra kobieta kiedyś rzekła: "Mam to k*rwa w dupie" i żyła długo i szczęśliwie

Dobry pocałunek kobieta czuje między udami
Ulubiona_rzecz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-23, 12:43   #4506
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 50 !

Zabierz mnie do siebie. Nie mogę tu złapać oddechu...
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-23, 13:07   #4507
agatkaao0
Wtajemniczenie
 
Avatar agatkaao0
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 725
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 50 !

mam nadzieję, że jeszcze w tym roku się zobaczymy
__________________
Budzić się rano i starać się odtworzyć sen po to, żeby uporać się z podejrzeniem, że sen powiedział o nas więcej, niż chcemy na jawie wyznać.

— Czesław Miłosz
agatkaao0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-23, 13:13   #4508
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 097
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 50 !

[1=bbab4b1e68366f09bc3914c 9672f02df694c852f_622be74 47f718;86277206]

Żadna tajemnica, to była moja 1 praca, płatna równo 2 tys netto. Wiem, według niektórych niebo, powinnam się cieszyć. Wiem, ile wysiłku włożyłam, żeby ją zdobyć i ile wysiłku intelektualnego mnie kosztowało, żeby ją wykonywać, co spowodowało, żeby ją zmienić.
możemy zmienić, żeby nikt się nie obraził: miałam pracę jako idiotka w stołecznej korpo, za 2 tys. netto, nie robiłam nic ciekawego ani odpowiedzialnego, po prostu wykorzystywałam pewne formuły i makra, do których przez rok klepania doszedłby każdy; i nie, nie mam przez to bólu tylnej części ciała, to jest fakt o mnie, sama się do tej pracy zgłosiłam, sama ją wykonywałam, samą ją oceniam; moja siostra zarabiała wtedy tyle co ja, bo nie miała jakiegoś tam dodatku i uważam, że ta praca jest niewspółmiernie wynagradzana, bez względu jakie ktoś sobie, jak to napisałaś, uzurpuje prawo do oceniania czegokolwiek; i nie zamieniłabym się na cokolwiek w tej działce, mając na uwadze to, że w miarę znam problemy środowiska

drugi akapit to w ogóle nie wiem, co wnosi i do czego się odnosi, skoro każdy ma prawo do własnej opinii, jakoś nie hamowałyście się, żeby napisać swoją
jeszcze w temacie opinii i "zasłużonych" premii to karta nauczyciela, jeśli dobrze kojarzę, zakłada coroczną opinię nauczyciela

opinia jest n i e wystandaryzowana. co to oznacza? że w praktyce w ogóle nie będzie się to miało do realnych efektów pracy nauczyciela (zresztą jak ocenić pracę nauczyciela w przeszdkolu? dzieci nie są tam oceniane), tylko duże znaczenie mają inne, niż jakościowe aspekty, o tym jakie, odpowiedzcie sobie same - a to, czy to jest ważne z perspektywy grupy zawodowej odpowiedzialnej za wychowanie "przyszłych geniuszów", to już kwestia także do własnej oceny
czyli co, jest tak jak w większości prac? Opinia ma istotne znaczenie w dalszej pracy i ew. dodatkowym wynagradzaniu pracownika (tak, nauczyciele też mogą liczyć np. na nagrody dyrektorskie)

napisałam tylko do autorki postu, bo ją rozumiem, tyle [/QUOTE]To zdecyduj się czy byle idiota czy wymaga to wiele wysiłku intelektualnego.
Jasne, praca przedszkolanki jest wymagająca jak wiele innych zawodów.
Byłam kiedyś niania i nie pracowałam 5 godzin, ani nawet 8. Często od rana do wieczora bo rodzice pracowali długo a jeszcze przecież dojazd. Często pracowałam po 12-14 godzin i nie marudzilam gdzie moje miliony. Wychowuje czyjeś dziecko i nikt tego nie docenia głośno. A jak się coś stanie? Przy rodzicach to wypadek, przy opiekunce prokuratura. Dziecko chore, też z nim byłam. Rodzic mówił że wróci na 18 ale dzwoni że się spóźni godzinę, nie zostawię dziecka. Wybrałam taką pracę wtedy i już. Potem skończyłam studia i uznałam że pora na coś innego.
Może niezadowoleni nauczyciele powinni też zmienić pracę? Jest tyle lepiej płatnych zawodów. Lekarz, adwokat, można założyć swoje przedszkole.
Ilekroć nie rozmawiam z niezadowolonym nauczycielem to mam wrażenie że ma się za niewiadomo kogo. Wiecznie źle, wiecznie mało. Taki niedoceniany zawód! A który jest doceniony? Ratownik medyczny? Dyspozytor 112 który zarabia mniej niż nauczyciel? A który często ratuje życie i słucha różnych rzeczy.. Konsultant na assistance który organizuje pomoc chamom i prostakom?
Jak się zaczyna pracę w jakimkolwiek zawodzie to z reguły zarabia się mało. Często jest to najniższa krajowa. A młody nauczyciel? Niedoceniany chociaż pracuje od niedawna. Mało zarabia. Mało wolnego, chociaż nie znam zawodu który miałby tyle płatnego wolnego.
Pielęgniarki tak nie marudza czy położne a też różnie zarabiają.
I zgadzam się z khloe, każdy zawód jest ważny. Wiem że kiedyś nauczyciel to było wow i prestiż i w ogóle ale teraz nauczycielem można zostać jak to pięknie określiłas byle idiota i tacy idioci uczą dzieci studia może skończyć byle idiota. W polityce też wielu idiotow. Niech zlikwiduja wszystkie korpo i pogadamy. W sieciowce nic nie kupisz bo korpo. Telewizji cyfrowej, internetu, z wizażu nie korzystaj bo to też wielka firma, więc też nie bo korpo. Wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe - dom ci się spali i nic nie zrobisz, żadnego odszkodowania bo odszkodowania wydawał jakiś idiota z korpo. Ludzie sobie nie zdają sprawy ile jest niedocenianych zawodów a i tak najgorzej jest nauczycielom.


Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-23, 13:15   #4509
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 50 !

Z jednej strony chciałabym komuś opowiedzieć, z drugiej zupełnie nie potrafię.
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-23, 13:39   #4510
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 50 !

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
Owszem, jest. Tyle, że w drugą stronę to już nie działa- kiedy jakieś święto wypada w sobotę i pracownicy 40-godzinni (woźne i kucharki) biorą sobie za ten dzień wolne, nauczycielom już się nie należy. Bo pracują na Kartę Nauczyciela...
Ile tak naprawdę jest takich dni w ciągu roku w porównaniu do ilości dni wolnuch przysługujących pracującym na kartę nauczyciela

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

[1=818b6f2de5dfa79adb4775d e183f054ac63b96e9_6594a3f aefca2;86275928]To najlepiej by było zlikwidować kartę nauczyciela niech pracują codziennie 8 godzin, urlop jak przeciętny człowiek, bez przerw świątecznych, ferii, wakacji 2 msc., długich weekendów

Niech już będzie styczeń, chce wrócić do swojego rytmu.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]O to to. I dopiero zacznie się narzekanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-23, 14:00   #4511
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 50 !

Wiadomości ze świata mnie przerażają a ludzie są coraz gorsi. Nie cierpię mojego miasta ale jak tak słucham i oglądam to się cieszę że mieszkam w tej skisłej dziurze... chociaż i tak bezpieczeństwo wieczorami jest średniej jakości...
A wogole to te całe święta mogłyby się już skończyć. Pełno obłudy, niechcianych gości, zadłużania się, obgadywania, pokazywania kto lepszy i te głupie reklamy. Nie lubię tego czasu...dobrze że jest poza mną.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-23, 14:05   #4512
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 776
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 50 !

Treść usunięta
__________________
Mój profil na KWC: 💄

Lukier miód liryczne cudo
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-23, 14:19   #4513
bbab4b1e68366f09bc3914c9672f02df694c852f_622be7447f718
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 50 !

[1=818b6f2de5dfa79adb4775d e183f054ac63b96e9_6594a3f aefca2;86277780]To zdecyduj się czy byle idiota czy wymaga to wiele wysiłku intelektualnego.
Jasne, praca przedszkolanki jest wymagająca jak wiele innych zawodów.
Byłam kiedyś niania i nie pracowałam 5 godzin, ani nawet 8. Często od rana do wieczora bo rodzice pracowali długo a jeszcze przecież dojazd. Często pracowałam po 12-14 godzin i nie marudzilam gdzie moje miliony. Wychowuje czyjeś dziecko i nikt tego nie docenia głośno. A jak się coś stanie? Przy rodzicach to wypadek, przy opiekunce prokuratura. Dziecko chore, też z nim byłam. Rodzic mówił że wróci na 18 ale dzwoni że się spóźni godzinę, nie zostawię dziecka. Wybrałam taką pracę wtedy i już. Potem skończyłam studia i uznałam że pora na coś innego.
Może niezadowoleni nauczyciele powinni też zmienić pracę? Jest tyle lepiej płatnych zawodów. Lekarz, adwokat, można założyć swoje przedszkole.
Ilekroć nie rozmawiam z niezadowolonym nauczycielem to mam wrażenie że ma się za niewiadomo kogo. Wiecznie źle, wiecznie mało. Taki niedoceniany zawód! A który jest doceniony? Ratownik medyczny? Dyspozytor 112 który zarabia mniej niż nauczyciel? A który często ratuje życie i słucha różnych rzeczy.. Konsultant na assistance który organizuje pomoc chamom i prostakom?
Jak się zaczyna pracę w jakimkolwiek zawodzie to z reguły zarabia się mało. Często jest to najniższa krajowa. A młody nauczyciel? Niedoceniany chociaż pracuje od niedawna. Mało zarabia. Mało wolnego, chociaż nie znam zawodu który miałby tyle płatnego wolnego.
Pielęgniarki tak nie marudza czy położne a też różnie zarabiają.
I zgadzam się z khloe, każdy zawód jest ważny. Wiem że kiedyś nauczyciel to było wow i prestiż i w ogóle ale teraz nauczycielem można zostać jak to pięknie określiłas byle idiota i tacy idioci uczą dzieci studia może skończyć byle idiota. W polityce też wielu idiotow. Niech zlikwiduja wszystkie korpo i pogadamy. W sieciowce nic nie kupisz bo korpo. Telewizji cyfrowej, internetu, z wizażu nie korzystaj bo to też wielka firma, więc też nie bo korpo. Wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe - dom ci się spali i nic nie zrobisz, żadnego odszkodowania bo odszkodowania wydawał jakiś idiota z korpo. Ludzie sobie nie zdają sprawy ile jest niedocenianych zawodów a i tak najgorzej jest nauczycielom.


Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]


przeczytałam - nie wydaje mi się, żebym odnosiła się do czegokolwiek poza oceną pracy korpo-idiotki i słowem wsparcia dla dziewczyny, która się tutaj wpisała i w jakimś stopniu przedstawiła realia swojej pracy. Przede wszystkim nie napisałam, że inne zawody są nieważne albo wystarczająco opłacane, także wiesz To, że zarobki pracowników dyskontów są wyższe to jest fakt, a nie ocena czyjejkolwiek pracy

a to jest chyba wątek PTT
a nie Jedynie Obiektywna Prawda o wszystkich uciśnionych zawodach
mi osobiście gilają inne zawody, pisałam do tej konkretnej kobiety, bo zgadzam się z nią i doceniam jej pracę, uważam, że jest zbyt nisko opłacana

ciekawe, dlaczego jak padają narzekania na inne zawody to nie ma takich obiektywnych i rozsądnych komentarzy, wniosków, że ty masz piętnastą albo osiemnastą pensję albo grasz w grę przy klilkaniu w excela i płacą ci za to - jakoś właśnie te realia nauczycielskie są wszystkim znane, a o innych zawodach tak mało wiadomo

może w ogole nie można narzekać, bo zawsze mogło być gorzej, aż się pisać odechciewa
i ja jestem ogólnie za tym, że pensja poniżej 2 tys. netto, bez względu na miejsce zamieszkania jest urągająca i ciężko za to żyć, mimo że koszty życia za to gdzieś są mniejsze. I nie, nie mieszkam w kosmosie, wiem, że są to realne zarobki wielu Polaków.

i autentycznie szkoda mi ludzi, którzy muszą za te pieniądze pracować, bo wiem, że są różne sytuacje życiowe i ludzie żyją poza wawką

ale to nie ma żadnego wpływu na to, co napisałam wcześniej

sama rok temu byłam wkurzona na protesty rezydentów - lekarzy, teraz już nie zabieram głosu, ale w 100% aprobuję ich oczekiwania
tak samo innych grup zawodowych, jakkolwiek "uciśnione" się nie czują
bbab4b1e68366f09bc3914c9672f02df694c852f_622be7447f718 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-23, 14:28   #4514
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 50 !

Jednak nie. Nie przeszło mi. Rzuciłabym ci się w na szyję, jakby tylko była okazja. Ja pie*dole. Niech mi ktoś wymieni mózg.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-23, 15:00   #4515
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 097
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 50 !

[1=bbab4b1e68366f09bc3914c 9672f02df694c852f_622be74 47f718;86277936] przeczytałam - nie wydaje mi się, żebym odnosiła się do czegokolwiek poza oceną pracy korpo-idiotki i słowem wsparcia dla dziewczyny, która się tutaj wpisała i w jakimś stopniu przedstawiła realia swojej pracy. Przede wszystkim nie napisałam, że inne zawody są nieważne albo wystarczająco opłacane, także wiesz To, że zarobki pracowników dyskontów są wyższe to jest fakt, a nie ocena czyjejkolwiek pracy

a to jest chyba wątek PTT
a nie Jedynie Obiektywna Prawda o wszystkich uciśnionych zawodach
mi osobiście gilają inne zawody, pisałam do tej konkretnej kobiety, bo zgadzam się z nią i doceniam jej pracę, uważam, że jest zbyt nisko opłacana

ciekawe, dlaczego jak padają narzekania na inne zawody to nie ma takich obiektywnych i rozsądnych komentarzy, wniosków, że ty masz piętnastą albo osiemnastą pensję albo grasz w grę przy klilkaniu w excela i płacą ci za to - jakoś właśnie te realia nauczycielskie są wszystkim znane, a o innych zawodach tak mało wiadomo

może w ogole nie można narzekać, bo zawsze mogło być gorzej, aż się pisać odechciewa
i ja jestem ogólnie za tym, że pensja poniżej 2 tys. netto, bez względu na miejsce zamieszkania jest urągająca i ciężko za to żyć, mimo że koszty życia za to gdzieś są mniejsze. I nie, nie mieszkam w kosmosie, wiem, że są to realne zarobki wielu Polaków.

i autentycznie szkoda mi ludzi, którzy muszą za te pieniądze pracować, bo wiem, że są różne sytuacje życiowe i ludzie żyją poza wawką

ale to nie ma żadnego wpływu na to, co napisałam wcześniej

sama rok temu byłam wkurzona na protesty rezydentów - lekarzy, teraz już nie zabieram głosu, ale w 100% aprobuję ich oczekiwania
tak samo innych grup zawodowych, jakkolwiek "uciśnione" się nie czują[/QUOTE]Skoro pracownik dyskontu ma lepiej, niech nauczyciel idzie pracować do np biedronki. 8 godzin szybkiej, ciężkiej pracy.

Każdy zawód jest ważny i każdy powinien godnie zarabiać. Nie rozumiem tylko dlaczego to najczęściej nauczyciele najbardziej marudza.

Moja koleżanka zarabia jako nauczyciel wspomagający 1800 zł pracując tylko 4 godziny. Ludzie tyle zarabiają często pracując normalnie na etacie i mają równie ważna, odpowiedzialna pracę.
Dyspozytor 112 niewiele ponad 2 tys. Nie słyszałam żeby strajkowali. Żeby mieli tyle wolnego co nauczyciel np szkoły średniej. Żeby tak narzekali. Nauczycielom wiecznie źle. Niech zmienią pracę na lepszą i już.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-23, 15:35   #4516
bbab4b1e68366f09bc3914c9672f02df694c852f_622be7447f718
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 50 !

aha
to wesołych świąt
bbab4b1e68366f09bc3914c9672f02df694c852f_622be7447f718 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-23, 17:13   #4517
shanta
Wtajemniczenie
 
Avatar shanta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 421
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 50 !

Nigdy nie wiadomo co okaże się TYM przełomowym momentem.

I still feel fear breathing down my neck
But that won't stop me from getting through the thick
Of the storm that lies ahead
Yeah I'll get through what lies ahead
__________________
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
shanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-23, 17:38   #4518
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 50 !

Tęsknię za Tobą. Odezwij się, powiedz, że wszystko się jeszcze ułoży...
Może nie jest jeszcze za późno...
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-23, 17:48   #4519
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 50 !

Taa, żadne z Was się jakoś super nie ucieszyło Wy z kolei przeczytaliście mój komentarz na fb pod postem skierowanym do matek, nie mając dzieci, cudnie. Serio, Was to wszystkich chyba naprawdę szczerze p.doli, ja dziękuję, będę się tym dzielić z tymi, którym naprawdę zależy. Aż strach, co będzie jutro, przy stole.

Wysłane z mojego HTC Desire 626 przy użyciu Tapatalka
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-23, 18:39   #4520
Lubie Milke
Wtajemniczenie
 
Avatar Lubie Milke
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 2 510
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 50 !

Pierwsza Wigilia od 4 lat wolna ! I dwa dni wolnego od pracy. Aż dziwne się z tym czuję. Na szczęście reszta świąt w pracy ❤ ominie mnie seria pytań przy stole 😁
A co do ciebie to trochę przykro. Nie lubię obietnic bez pokrycia.
__________________
"Ludzie starali się usilnie przekonać ją, że uroda to tylko zewnętrzna forma, liczy się wnętrze – tak jakby jakiś mężczyzna zakochał się kiedyś w parze nerek."
Terry Pratchett
Lubie Milke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-23, 20:07   #4521
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 50 !

obcięłam włosy. wyszorowałam mieszkanie w najciemniejszych kątach na błysk.
jestem gotowa na nowy rok. a może nawet na nowy rozdział...?
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-23, 20:11   #4522
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 50 !

Pierwszy raz w życiu czuję się samotna. Mogłam być sama, ale nigdy nie byłam samotna. A teraz...i sama i samotna.
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-23, 20:18   #4523
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 991
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 50 !

Pamiętam co czułam dokładnie rok temu. I chociaż ten rok nie był pasmem sukcesów, to jestem zwyczajnie wdzięczna za każdą lekcję. Byłam we Włoszech, dwa razy nad morzem, zwiedziłam chyba kilkadziesiąt nowych miejsc, zrobiłam kilka tysięcy zdjęć, poszerzyłam swoje zainteresowania, zaczęłam robić nowe rzeczy, zaczęłam czytać reportaże, oglądać dobre filmy, słuchać jazzu i fado. Nieszczęśliwie się zakochałam, straciłam dwie przyjaciółki, musiałam wyprowadzić się z domu rodzinnego, źle pokierowałam swoją edukacją i ścieżką zawodową. Nie schudłam, nie nauczyłam się konturować twarzy, ani gotować "prawdziwych" obiadów. Ale umiałam spontanicznie wsiąść w pociąg żeby na moment popatrzeć na morze i potrafiłam te chwile docenić



rozsypię się jeszcze nie raz, nie dwa, ale nie zmarnuję tych lekcji emocji i swoje fundamenty postawię solidne.
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-23, 20:43   #4524
QueenOfHearts
Rozeznanie
 
Avatar QueenOfHearts
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 864
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 50 !

marzy mi się aby to było właśnie jutro...
__________________
"NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI. JESTEM TYLKO JA." T.Pratchett
QueenOfHearts jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-23, 21:20   #4525
694fcdf7a19624f0727048617a838dcb1266be57_641ce80216f07
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 8 556
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 50 !

Rowno rok temu powiedziałeś, że to między nami nie ma sensu. Teraz mieszkamy razem i nie widzimy świata poza sobą. Życie bywa przewrotne i czasem nie ma logicznego wytłumaczenia na wszystko. Między nami nic nie miało prawa się udać, a udało się wszystko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
694fcdf7a19624f0727048617a838dcb1266be57_641ce80216f07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-23, 21:25   #4526
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 50 !

Nawet prasowanie dziś skończyłam. Jestem z siebie dumna
To był długi dzień. Niech już będzie środa. Nie lubię spać sama.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-23, 21:27   #4527
Sz05
Zakorzenienie
 
Avatar Sz05
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 11 366
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 50 !

Oby jutro było już dobrze. Nie mam czasu na osłabienie organizmu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.09.2023
The nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day
Sz05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-23, 22:09   #4528
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 776
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 50 !

Treść usunięta
__________________
Mój profil na KWC: 💄

Lukier miód liryczne cudo

Edytowane przez werka89
Czas edycji: 2018-12-23 o 22:11
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-23, 22:16   #4529
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 50 !

Ty życzysz mi miłości, a za chwilę Ty piszesz do mnie, że mnie kochasz... Wyłączcie ten cyrk.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-23, 23:24   #4530
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 50 !

Moze jednak nie

Edytowane przez denneris
Czas edycji: 2018-12-24 o 01:34
denneris jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-04 05:33:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:04.