Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej? - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-12-21, 22:10   #391
puchaty71
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 750
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Nie wiem, czego nie rozumiesz.

Świadome działanie to jednocześnie popchniecie kogoś lekko jak i zrzucenie go ze schodów.

To, że obie sytuacje to świadome działanie, nie oznacza, że dwie zdrady jedną po drugiej tej samej nocy i wyrzuty sumienia po tym, przyznanie sie do winy, są tym samym co zdradzanie i oszukiwanie przez 3 lata.

Zarobek 10zł/h i 100zł/h to wciąż zarobek. Ale nie jest tym samym tylko dlatego, że podpada pod tą samą definicję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Moment. W poprzednich postach mówiłaś, że błąd można popełnić tylko raz. Z tego co piszesz teraz wynika, że chodzi Ci o "wielkość" tego błędu - nie 10 zł a 100 zł. Czyli jest jakaś wielkość, którą "od biedy" można wybaczyć (i nazwałaś to błędem - jeden wyskok) i jest taka, której wybaczyć się już nie powinno. Pytam więc JAKA ta wielkość jest. Dwa razy w nocy? Miesiąc? Trzy lata?
__________________
Takie tam moje oszopeny.
puchaty71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 22:29   #392
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 147
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

Cytat:
Napisane przez puchaty71 Pokaż wiadomość
Moment. W poprzednich postach mówiłaś, że błąd można popełnić tylko raz. Z tego co piszesz teraz wynika, że chodzi Ci o "wielkość" tego błędu - nie 10 zł a 100 zł. Czyli jest jakaś wielkość, którą "od biedy" można wybaczyć (i nazwałaś to błędem - jeden wyskok) i jest taka, której wybaczyć się już nie powinno. Pytam więc JAKA ta wielkość jest. Dwa razy w nocy? Miesiąc? Trzy lata?
Jeden raz to jest jedyna sytuacja, kiedy facet może się w ogóle tłumaczyć, bo ma cokolwiek na swoje wytłumaczenie.

Dwa razy i więcej - szanujmy się.

Jednak z każdym kolejnym razem facet jest coraz bardziej żałosną łajzą. 3 lata to jest czarny pas w byciu łajzą.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 22:37   #393
PoPoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 198
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

Ona z nim jest dla kasy.

Innego logicznego wyjazsnienia nie widzę
PoPoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 22:44   #394
puchaty71
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 750
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Jeden raz to jest jedyna sytuacja, kiedy facet może się w ogóle tłumaczyć, bo ma cokolwiek na swoje wytłumaczenie.

Dwa razy i więcej - szanujmy się.

Jednak z każdym kolejnym razem facet jest coraz bardziej żałosną łajzą. 3 lata to jest czarny pas w byciu łajzą.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

OK. Zrozumiałem. Dwa razy w odstępie godziny wystarczy.

Kolejne razy to już tylko kolory pasa.

Żeby było jasne. Prowadzę tą rozmowę w ten sposób, by dowiedzieć się co wg Ciebie jest do wybaczenia, a co nie (bo o to chodzi w tym wątku). A nie, czego nie da się zupełnie wybaczyć, a czego nie da się zupełnie wybaczyć ale jeszcze bardziej zupełnie.


Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Ja widzę sporą różnicę między jednorazowym wyskokiem, impulsem - a krzywdzeniem kogoś latami.
Ja też widzę różnicę.
Ale gdyby ludzie chodzili ze sobą do łóżka po to aby krzywdzić innych, to marny byłby los tego gatunku.
__________________
Takie tam moje oszopeny.

Edytowane przez puchaty71
Czas edycji: 2018-12-21 o 22:53
puchaty71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 23:08   #395
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

Wyobraz sobie że jesteś starsza osoba i masz wnuczka który raz ukradł Ci 100zl Ale poczuł się po tym źle i nigdy więcej tego nie zrobił
I druga sytuację że twój wnuk przez 3 lata wyciąga Ci 100zl z konta za każdym razem jak idzie dla ciebie zrobić zakupy
I tak leci sobie w ciula dopóki nie spojrzysz w konto i nie zauważysz że z tych pieniążków co odkładales na czarną godzinę nie masz nic
Poczulbys się tak samo?
Niebyloby według ciebie różnicy między jednorazową kradzieżą 100zl i natychmiastowa refleksja że zrobił źle a okradaniem cie przez lata bez skrupułów
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-22, 00:38   #396
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 410
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

Cytat:
Napisane przez _Julita89 Pokaż wiadomość
Ale wy nie macie żadnych wątpliwości co do motywów jej męża! Nie dopuszczacie do siebie myśli, że ktoś kto zranił drugą osobę może tego żałować, czuć się źle z samym sobą i z tym, że zranił kogoś kogo kocha, jeśli kocha! i jeśli chce to naprawić, to niekoniecznie ma złe i egoistyczne zamiary. jako osoba z tej drugiej strony dobrze to wiem. W przypadku autorki widzę dwie rzeczy:
1) gość lata za nią z jakiegoś powodu od roku i staje na głowie by mu wybaczyła.
2) ona chce wybaczyć z jakiegoś powodu ale ma z tym problemy, a wiele wypowiedzi namieszały jej w głowie, widać rozstrzał między pierwszym a ostatnim postem.
jest jeden wspólny mianownik: OBOJE MAJĄ JAKIŚ POWÓD!!!! wg mnie z jakiegoś względu chcą być ze sobą i próbować, zamiast się rozstać!
życie nie jest w systemie zero jedynkowym i ludźmi targają najróżniejsze uczucia!

i jaki koronny argument na wyjątkowość, czy niewyjątkowość autorki??? jaka jedyna wyzwolona i nowoczesna? jakieś kompleksy niższości masz, czy co ty bierzesz? nie o tym tu mowa! Jak już to oni oboje są jednym na 100 przypadków gdzie robią coś by naprawić błędy, a nie jak tu ktoś napisał dać jej matce wolną rękę niech przeprowadza rozwód i zająć się robotą bo nie starczy do 1-go. W dzisiejszych czasach jak coś się psuje to się to wyrzuca, oni chcą naprawiać i to jest wyjątkowe jak już, a nie autorka, która ma zrobione pranie mózgu i na tę chwilę wierzy bardziej waszym wpisom, niż tym co gada jej mąż czy ojciec! nie ja, bo cała reszta to ciemnogród!

1) wzięłaś pod uwagę, że marzeniem krętacza niekoniecznie musi być latanie za żoną, która raz wybacza, a raz siebie i jego zadręcza? wydawanie hajsu na terapie i tracenie hajsu w firmie bo żona nie odbiera telefonu i może podcięła sobie żyły? czy krętacz to ktoś kto szuka sobie łosia i cieszy się że robi go w bambuko, a potem czerpie masochistyczną przyjemność z płaszczenia się przed ofiarą i błaganiem jej o wybaczenie przez rok i dłużej? jakbym była krętaczem wolałabym zostawić żale za sobą i hulać dalej, czerpiąc z życia garściami.
2) o jego wizerunku nikt by nie miał pojęcia gdyby wyjechał, a nawet jeśli to w dzisiejszych czasach status rozwodnika nie jest czymś przeszkadzającym, zwłaszcza dla faceta o określonym statusie społecznym. rozwód to nie HIV. I tak ukrywają się przez rok, do niedawna wiedziały o wszystkim 2 osoby.
3) na pewno by wybulili, tego nie neguję, rozwód to drogie rzeczy. z wypowiedzi autorki wynika że im jednak na tym nie zalezy, skoro on rzuca delegację i wraca bo ona nie odbiera telefonu i po tym co mówił wspólnik o poważnych stratach, a ona nie chce intercyzy i jego kasy.
4) z postu wynika że żyje tu przynajmniej 10 lat i nie jest nerdem zamkniętym w swoim pokoju, więc nie sądzę by nie miał tu np. przyjaciół. we Francji ma rodzinę i jakieś znajomości pewnie też. w obu krajach ma bazę do dalszego życia i znajomościową i budżetową, gdyby sprzedał firmę/prowadził ją z zagranicy jeśli się da. Jeśli ktoś chce odejść to to robi i nie patrzy na nic, tym bardziej mając hajs, nie mając obaw że trafi pod most, czy nie będzie z czego miał nakarmić i ubrać dzieci, patola 500+ bez perspektyw siedzi razem choć mąż bije i pije.
5) to raczej indywidualna kwestia. mi zdarzało się zdradzić i najistotniejszy był seks. ostatnie o czym myślałam to jak fajnie będzie jak dowie się o tym partner. Ale to ja. TŻ autorki wiemy tyle że zakochał się w dwóch osobach, zdradzał obie i ostatecznie wybrał jedną, drugą zostawił.


AUTORKO, PRZEMYŚL DOBRZE POWODY I MOTYWY SWOJE I MĘŻA, PRZECZYTAJ TO CO NAPISAŁAM W 1 I 2 POŚCIE!!!!!!!
Gratulacje, otrzymujesz tytul Najbardziej Alternatywnej Wizazanki 2018. Juz nie musisz sie tak starac przepchnac pogladow innych niz wszystkie naprzod, to juz sie stalo, wygralas. Jestes alternatywna do bolu. Odetchnij.
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-22, 04:54   #397
matcha
Zadomowienie
 
Avatar matcha
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 042
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

Ale co to za rozliczanie przez puchatego, czy to było raz czy dwa. JAKA TU JEST MOWA O BŁĘDZIE MĘŻA SKORO KOCHANCE WYZNAJE MIŁOŚĆ TAK SAMO JAK ŻONIE? Jak w tym przypadku można mówić o błędzie? Tym bardziej, że urabiał dwie kobiety jednoczenie, przez TRZY LATA? Obie okłamywał z pełną premedytacją, co tu jest nie do zrozumienia?
__________________
Nic tak nie rozpala człowieka, jak gorąca herbata.

Edytowane przez matcha
Czas edycji: 2018-12-22 o 04:58
matcha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-22, 05:31   #398
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

Proszę o stonowanie dyskusji.

---------- Dopisano o 06:31 ---------- Poprzedni post napisano o 06:02 ----------

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Ja widzę sporą różnicę między jednorazowym wyskokiem, impulsem - a krzywdzeniem kogoś latami.

Jeśli ktoś pod wpływem bardzo silnych emocji RAZ daje dziecku klapsa / wyzywa żonę / kopie ścianę, no, niefajnie. Ale ZDARZA się. Ale jeśli ktoś robi to często, to już jest spora patologia. Czy jeden klaps na 5 lat to to samo, co rodzic który dziecko pierze kilka razy w tygodniu? Nie. A przecież to klaps i to klaps.
No i ujęłaś sedno sprawy.
Błąd to jednorazowa sprawa. Jeśli ten sam błąd popełnia się przez trzy lata, w pełni świadomie i z premedytacją, to trudno tu już mówić o błędzie. Raczej o świadomym i celowym działaniu.

Błąd można jeszcze wybaczyć. Ale trzy lata świadomego i celowego działania na szkodę danej osoby już chyba nie. Sensu to nie ma.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-22, 07:02   #399
puchaty71
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 750
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

Chyba właśnie w tym miejscu leży sedno manipulacji, której poddają się osoby tak poruszone owymi 3 latami:



[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;86273847]Wyobraz sobie że jesteś starsza osoba i masz wnuczka który raz ukradł Ci 100zl Ale poczuł się po tym źle i nigdy więcej tego nie zrobił
I druga sytuację że twój wnuk przez 3 lata wyciąga Ci 100zl z konta za każdym razem jak idzie dla ciebie zrobić zakupy [/QUOTE]


W kontekście naszej dyskusji o wpływie czasu na możliwość wybaczenia powinniśmy porównywać jak najbardziej zbliżone zachowania, które różniłby jedynie czas ich występowania. Czyli powinniśmy porównać wnuczka który został po pierwszym razie złapany i poczuł skruchę i się postanowił ogarnąć, do wnuczka, który został złapany po trzech latach i również poczuł skruchę i postanowił poprawę. Można oczywiście porównywać sytuację, w której nikt się nie dowiaduje zarówno o takim jednorazowym, jak i długotrwałym wyskoku, no ale wtedy nie ma mowy o wybaczaniu.
W obu wypadkach wnuk został złodziejem tylko raz. W obu wypadkach nie wiadomo czy skrucha jest prawdziwa. Analogia do kradzieży jest przy tym o tyle niewłaściwa, że wielkość krzywdy można wycenić wartością ukradzionych rzeczy. W naszym wypadku autorce nic nie ubywało. No ale mniejsza z tym. Pytam się więc ile razy wnuk musiałby buchnąć kasę aby nie można by już było mu wybaczyć po złapaniu.
I pytam się po to, by trochę otrzeźwić te osoby, dla których te trzy lata są aż tak ważne.
Być może porównujecie, tak jak xfrida wyżej, zupełnie inne kategorie zachowań.


Zatem może wybaczenie jednego wyskoku wcale nie jest dużo łatwiejsze niż trzyletniego walenia po rogach. Może jeśli ktoś postanowił zdradzić raz i wyszło na jaw nie jest wcale aż tak dużo lepszy od tego, który postanowił zdradzić raz, trzymał się tego postanowienia przez trzy lata, aż wyszło na jaw.
Może w końcu postanowienie wybaczenia albo uporania się z tym wspólnie jest podobnym jakościowo aktem w obu tych wypadkach.


Już samo uświadomienie sobie tych "może" powinno mam nadzieję ostudzić emocje.
__________________
Takie tam moje oszopeny.
puchaty71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-22, 07:22   #400
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

Jezu, co za bzdury..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-22, 08:47   #401
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

Cytat:
Napisane przez puchaty71 Pokaż wiadomość
Chyba właśnie w tym miejscu leży sedno manipulacji, której poddają się osoby tak poruszone owymi 3 latami:






W kontekście naszej dyskusji o wpływie czasu na możliwość wybaczenia powinniśmy porównywać jak najbardziej zbliżone zachowania, które różniłby jedynie czas ich występowania. Czyli powinniśmy porównać wnuczka który został po pierwszym razie złapany i poczuł skruchę i się postanowił ogarnąć, do wnuczka, który został złapany po trzech latach i również poczuł skruchę i postanowił poprawę. Można oczywiście porównywać sytuację, w której nikt się nie dowiaduje zarówno o takim jednorazowym, jak i długotrwałym wyskoku, no ale wtedy nie ma mowy o wybaczaniu.
W obu wypadkach wnuk został złodziejem tylko raz. W obu wypadkach nie wiadomo czy skrucha jest prawdziwa. Analogia do kradzieży jest przy tym o tyle niewłaściwa, że wielkość krzywdy można wycenić wartością ukradzionych rzeczy. W naszym wypadku autorce nic nie ubywało. No ale mniejsza z tym. Pytam się więc ile razy wnuk musiałby buchnąć kasę aby nie można by już było mu wybaczyć po złapaniu.
I pytam się po to, by trochę otrzeźwić te osoby, dla których te trzy lata są aż tak ważne.
Być może porównujecie, tak jak xfrida wyżej, zupełnie inne kategorie zachowań.


Zatem może wybaczenie jednego wyskoku wcale nie jest dużo łatwiejsze niż trzyletniego walenia po rogach. Może jeśli ktoś postanowił zdradzić raz i wyszło na jaw nie jest wcale aż tak dużo lepszy od tego, który postanowił zdradzić raz, trzymał się tego postanowienia przez trzy lata, aż wyszło na jaw.
Może w końcu postanowienie wybaczenia albo uporania się z tym wspólnie jest podobnym jakościowo aktem w obu tych wypadkach.


Już samo uświadomienie sobie tych "może" powinno mam nadzieję ostudzić emocje.
Sorry ale gadasz jak potluczony
Dla mnie tu nie ma żadnego może
W takich przypadkach nawet sąd ocenialby inaczej jednorazowy wybryk a działanie z premedytacja przez lata
Gdyby ten mąż zdradził ja raz 3 lata temu to tak też by byla zdradził ale jeśli nigdy by tego nie powtórzył bo czułby się po tym podle to byłoby zupełnie inne przewinienie niż 3lata życia dwóch związkach.
Oczywiście różni ludzie mają różne granice tolerancji jednak działania na szkodę osoby która się podobno kocha przez 3 lata nie można inaczej zinterpretować jak podłość i wyrachowanie
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-22, 08:49   #402
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

A w temacie: z was wszystkich rację ma tylko matka i nawet z tym wazonem ją rozumiem, jakby ktoś wyrządził taką krzywdę mojemu dziecku, to pewnie potraktowałabym podobnie.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-22, 09:07   #403
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 147
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;86274274]A w temacie: z was wszystkich rację ma tylko matka i nawet z tym wazonem ją rozumiem, jakby ktoś wyrządził taką krzywdę mojemu dziecku, to pewnie potraktowałabym podobnie.[/QUOTE]Ja bym wazon oszczędziła i zajęła się kośćmi delikwenta. Szkoda wazonu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-22, 09:20   #404
puchaty71
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 750
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;86274268]Sorry ale gadasz jak potluczony

[/QUOTE]
Darujmy sobie tego typu komentarze.
[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;86274268]
Dla mnie tu nie ma żadnego może
W takich przypadkach nawet sąd ocenialby inaczej jednorazowy wybryk a działanie z premedytacja przez lata
Gdyby ten mąż zdradził ja raz 3 lata temu to tak też by byla zdradził ale jeśli nigdy by tego nie powtórzył bo czułby się po tym podle to byłoby zupełnie inne przewinienie niż 3lata życia dwóch związkach.
Oczywiście różni ludzie mają różne granice tolerancji jednak działania na szkodę osoby która się podobno kocha przez 3 lata nie można inaczej zinterpretować jak podłość i wyrachowanie[/QUOTE]


I właśnie chodzi mi o tą granicę tolerancji. Sama piszesz, że "różni ludzie mają różne granice tolerancji" ale gdy pytam się każdego z osobna gdzie ta granica leży DLA NIEGO SAMEGO, to okazuje się, że wcale nie w okolicach 3 lat, tylko gdzieś dużo bliżej jednego razu.

Czy więc nie jest podobnie w tą drugą stronę? Chodzi mi o to, że jeśli zdradziło się raz nie ponosząc konsekwencji i przekraczając jakąś własną granicę ("poczucia przyzwoitości" czy jak to inaczej nazwać) to kolejne akty zdrady nie wymagają już takiej walki ze sobą. Jak już raz przegrało się jakąś wewnętrzną walkę i zdecydowało się być łajzą to za każdym kolejnym razem już nie trzeba takiej walki.



Pewnie, że trudniej jest poradzić sobie/wybaczyć zdradę, która trwała trzy lata od jednorazowego wyskoku. Ale wg mnie nie jest to aż tak wielka jakościowa różnica, by mieszać z błotem kogoś, kto postanowił z tym się zmierzyć.
__________________
Takie tam moje oszopeny.
puchaty71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-22, 09:22   #405
KiszkaPasztetowa
Raczkowanie
 
Avatar KiszkaPasztetowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 333
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ja bym wazon oszczędziła i zajęła się kośćmi delikwenta. Szkoda wazonu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym tego wazonu na corke uzyla.Moze po tym by dostala olsnienia i rozjasnilo by sie jej to zacmienie szarych komorek
KiszkaPasztetowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-22, 10:38   #406
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

Co Wy dziś tacy wyrywni do bicia jesteście?
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-22, 10:45   #407
farmaceutka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 896
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Co Wy dziś tacy wyrywni do bicia jesteście?

Święta idą - czas wybaczania
farmaceutka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-22, 11:39   #408
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

No właśnie, jeszcze się z nikim nie pokłóciłam z powodu gorączki świątecznej, gdzieś trzeba wyładować energię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-22, 11:54   #409
puchaty71
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 750
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

Przeczytane gdzieś na FB:
Zbliżają się święta, Nowy Rok za pasem.
Ponieważ nie chce zaczynać 2019 roku będąc z kimś pokłócony, dobrze by było, abyście mnie wszyscy przeprosili.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
__________________
Takie tam moje oszopeny.
puchaty71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-22, 12:05   #410
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

Cytat:
Napisane przez puchaty71 Pokaż wiadomość
Przeczytane gdłeś mniezieś na FB:
Zbliżają się święta, Nowy Rok za pasem.
Ponieważ nie chce zaczynać 2019 roku będąc z kimś pokłócony, dobrze by było, abyście mnie wszyscy przeprosili.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
Dobre! Zainspirowałam się
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-23, 01:18   #411
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

Cytat:
Napisane przez puchaty71 Pokaż wiadomość
Przeczytane gdzieś na FB:
Zbliżają się święta, Nowy Rok za pasem.
Ponieważ nie chce zaczynać 2019 roku będąc z kimś pokłócony, dobrze by było, abyście mnie wszyscy przeprosili.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka


Lol az sie zainspiruje
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 16:57   #412
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

Autorko, co u ciebie?
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-29, 21:26   #413
KiszkaPasztetowa
Raczkowanie
 
Avatar KiszkaPasztetowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 333
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
Autorko, co u ciebie?
Obstawiam wielkie pojednanie przy wigilijnym oplatku i cudowne swieta razem z planami na zaczecie wszystkiego od nowa na rozowo...
KiszkaPasztetowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-29, 21:50   #414
MARINET2704
Raczkowanie
 
Avatar MARINET2704
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 55
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

Ja bym nie umiala zapomniec i wybaczyc 😔 ale jak wam zalezy na tym malzenstwie to idzcie do psychologa tylko on ci pomoze
__________________
Prawdziwa kobieta? Ma ona dar szczególny..budzenia i rozwijania w mężczyźnie wszystkiego, co dobre i szlachetne
MARINET2704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-29, 22:22   #415
peopeo
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 903
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

A ja myślę, że jest jakaś część kobiet, niewielka ale jest, która zdradę przelyka i żyje nadal przy mężu. Bo nie chce żyć sama, boi się samotności, Nie chce nikogo poznawać, boi się znów zaufać, woli dobrze znane piekiełko niż nieznane niebo. Autorka chyba tak ma...
peopeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-30, 00:50   #416
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

Cytat:
Napisane przez peopeo Pokaż wiadomość
A ja myślę, że jest jakaś część kobiet, niewielka ale jest, która zdradę przelyka i żyje nadal przy mężu. Bo nie chce żyć sama, boi się samotności, Nie chce nikogo poznawać, boi się znów zaufać, woli dobrze znane piekiełko niż nieznane niebo. Autorka chyba tak ma...
Myślę, że nawet spora część...

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-30, 07:31   #417
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

Cytat:
Napisane przez KiszkaPasztetowa Pokaż wiadomość
Obstawiam wielkie pojednanie przy wigilijnym oplatku i cudowne swieta razem z planami na zaczecie wszystkiego od nowa na rozowo...
Nie widzę powodu do wysmiewania autorki, doprawdy. I to tylko dlatego, że nie poszła drogą, którą większość z nas wskazywała.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-30, 09:00   #418
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

Cytat:
Napisane przez peopeo Pokaż wiadomość
A ja myślę, że jest jakaś część kobiet, niewielka ale jest, która zdradę przelyka i żyje nadal przy mężu. Bo nie chce żyć sama, boi się samotności, Nie chce nikogo poznawać, boi się znów zaufać, woli dobrze znane piekiełko niż nieznane niebo. Autorka chyba tak ma...
Ja bym powiedziala, ze spora czesc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-30, 09:03   #419
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

Moja ciocia tez jest z wujkiem, ktory ja zdradzil, ale nie jest szczesliwa. Jak ja zapytalam czemu tkwi w tym malzenstwie to odpowiedziala mi ze boi sie samotnosci i z przyzwyczajenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-30, 16:03   #420
KiszkaPasztetowa
Raczkowanie
 
Avatar KiszkaPasztetowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 333
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
Nie widzę powodu do wysmiewania autorki, doprawdy. I to tylko dlatego, że nie poszła drogą, którą większość z nas wskazywała.
Nie wiemy jaka droga poszla a jezeli akurat poszla taka droga jaka zakladam ja to i owszem - jest sie z czego smiac
KiszkaPasztetowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-11 05:51:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:38.