Tinder'y facetów w Polsce - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-11, 10:44   #151
9c7b885137e5ed850f86ce0a9dd12dda548895b7_5ff7a0aad4a4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 112
Dot.: Tinder'y facetów w Polsce

Cytat:
Napisane przez olixir Pokaż wiadomość
Od czasu do czasu coś tam poswipuje i jestem strrrraaaaasznie zniesmaczona tym co widzę na Polskim tinderze (porównuje z Niemieckimi profilami oraz Austryjackimi). Będę tu generalizować (przepraszam) ale te cechy które opisuję zauważyłam w co najmniej 75% profili.
1. Zdjęcia robione kalkulatorem - wiem że nie każdego stać na lustrzankę za 3500 zł ale na pewno każdy ma znajomego z iphonem który coś tam pstryka - sama robiłam kilku kolegom fotki pod tindera i byli bardzo zadowoleni a właśnie robiłam iphonem
2. Sweet focie w lustrze - czy jesteśmy w 2009 roku ? Naprawdę ktoś jeszcze to robi ? A takich profilówek jest chyba najwięcej. Tak jak pisałam wyżej nie wstyd umówić się ze znajomymi na fotki - robiłam np. za flaszkę wina sesję
3. Takie profilówki że nic nie widać - w lewo - jak wstydzisz się własnej twarzy to bardzo mi przykro
4. Jedno słabe zdjęcie - nie wiadomo czy fake ?
5. Opis w stylu "nie piszę pierwszy" - fajnie że jesteś nieprzyjemny już w samym opisie - po prostu nie pisz albo zrezygnuj z tej apki jak ci się nie podoba jej forma
6. Zdjęcia w okropnym outficie i w złej fryzurze - jak ktoś jest niechlujny na zdjęciach to jaki będzie w prawdziwym życiu ? Nie mówię tu o tym żeby świecić "Supreme" na bluzie tylko żeby nie mieć na sobie zmiętolonego podkoszulka z dziurami pod pachami.

Potem chłopcy się dziwą że nie mają żadnych match'y
Dziewczyny też na to zwracacie uwagę przy swipe'waniu ?

Matko zapomniałam o najważniejszym - zdjęcia klaty albo jak zamiast kaloryfera jest bojler to fotki makro sutków. Chyba nie ma nic bardziej niepotrzebnego jak męski sutek Nie pokazujcie ich - no chyba że taki przebijający się przez koszulkę z siatki
Bo nie widziałaś mojego profilu XD

PS. Foty iPhonem XD stać was na ajfony a za mniej jesr porządny kompakt ;p

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

[1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;86326779]Tylko iphone robi dobre zdjęcia?[/QUOTE]Reklama? ;p

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka
9c7b885137e5ed850f86ce0a9dd12dda548895b7_5ff7a0aad4a4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-13, 08:31   #152
Szym92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 3
Dot.: Tinder'y facetów w Polsce

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
Przez Was znowu założyłam Tindera :P

Galakty - jesli sam nie potrafisz wymyślic zartu, to zawsze możesz wrzucić do galerii np smiesznego mema. Juz zalajkowałam kolejnego faceta, który poza tym ze napisał o sobie ze ma nietypowe poczucie humoru to w galerii miał coś co mnie rozmieszyło do łez. Wiadomo że nie nalezy przesadzać i wrzucić ich 20, ale 1-2 spokojnie mogą zrobic robote.

Niestety, 90% panów nie ma opisów wcale w dalszym ciagu.

*dowcip musi być naprawdę oryginalny, bo wrzucenie suchara bedzie miało absolutnie odwrotny efekt. Chyba ze ten suchar bedzie tak suchy ze bedzie go mozna potraktowac w kategorii vintage
A to ciekawe, widziałam badania, według których dobry opis u faceta może dać 4 razy więcej par. No ale pewnie większość z facetów nie zamierza ruszyć głową i napisać o sobie tych kilku słów...

Źródło: [link]

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2021-07-13 o 09:28 Powód: link
Szym92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-01, 16:38   #153
malwinaF
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 4
Dot.: Tinder'y facetów w Polsce

Tak. Dużo męskich profili niestety nie ma sensu. Najbardziej żałosny to skopiowane gdzieś z internetu opisy które miały być zabawne typu : jestem twoim mężem z 2060 roku … bleee.

Albo mam 190 cm to chyba tu najważniejsze. Jak nie żałosne to nuda. Im starsi tym chyba gorsze profile. Zdjęcia to zdjęcia bo nikt nie ma do końca wpływu na to jak wygląda ale brak osobowości jest odpychający. I potem jak się weźmie na prawo takiego nudziarza to rozmowę samej trzeba prowadzić albo jest tak sztuczna i nudna że szukam wymówki żeby nie wchodzić na tinder i nie musieć odpisywać na to.
malwinaF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-02, 08:19   #154
MyEyesHurt
Raczkowanie
 
Avatar MyEyesHurt
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 123
Dot.: Tinder'y facetów w Polsce

Cytat:
Napisane przez malwinaF Pokaż wiadomość
Tak. Dużo męskich profili niestety nie ma sensu. Najbardziej żałosny to skopiowane gdzieś z internetu opisy które miały być zabawne typu : jestem twoim mężem z 2060 roku … bleee.

Albo mam 190 cm to chyba tu najważniejsze. Jak nie żałosne to nuda. Im starsi tym chyba gorsze profile. Zdjęcia to zdjęcia bo nikt nie ma do końca wpływu na to jak wygląda ale brak osobowości jest odpychający. I potem jak się weźmie na prawo takiego nudziarza to rozmowę samej trzeba prowadzić albo jest tak sztuczna i nudna że szukam wymówki żeby nie wchodzić na tinder i nie musieć odpisywać na to.
A dziewczyny mają jakies mega wyszukane opisy? 90% nie ma nic albo ma instagrama podanego tylko
MyEyesHurt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-02 09:19:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:44.