Panny Młode 2019, cz.6 - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-01-15, 15:52   #1441
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Bylismy na kilku weselach w ciągu dwóch lat i tylko najbliższą przyjaciółka dawała nam ciasto ,ale robiła to tylko dla najbliższych przyjaciół ,nie dawała ciasta wszystkim nie wiem co my zrobimy jeszcze. Bardziej myślałam ,żeby mieć dla babci np która pójdzie do domu szybciej ,dla najbliższej rodziny. Ale to wszystko takie luźne myśli ,nic z tego nie mam zaplanowane.
Asshley tzn ja mam na myśli ciasto ,podejrzewam ,że tak u Ciebie się mówi na ciasto ? Jeśli tak to u nas się zdarzało ,że nic nie dawali młodzi i nikt nie był zły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

Teraz tak myślę ,musimy to przegadac napewno ale to bliżej wesela miałam to gdzieś na liście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

A co do bukietu rozmawiałam z moją świadkowa ,pisałam o tym kilka dni temu. Zamawiam jeden tylko dla mnie dla świadkowej nie ,bo w razie co ona będzie trzymać bukiet mój

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze mowisz.

Dla mnie to wlasnie te paczki z ciastami i bukiet dla swiadkowej to chyba sa takie wydatki, ktore mozna ominac no chyba, ze wygram na loterii to wtedy pozamawiam :p
asshley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-15, 15:52   #1442
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Hejo

Powiem Wam tak - nie ma opcji regularnego udzielania się na wątku na dwa miechy przed ślubem xD.

W zasadzie żyję w wersji praca -> praca -> praca -> dom -> ślub, i już się nie mogę doczekać, żeby ten kierat ślubny się skończył

Ale za 46 dni o tej porze będę już mężatką
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-15, 15:55   #1443
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Ja nawet jak wygram na loterii bukietu nie zamówie dla mnie to ten bukiet jakoś tak mało ważny. I tak tylko chwilę się go ma . Nie wiem co potem z nim zrobię
Kascysko a więc to Ty rozpoczynasz nasz sezon ? powodzenia czekamy na relacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

Tzn sobie bukiet zamówie ,ale świadkowej nie. Uznalysmy ,że to bez sensu.
A co z tym dla świadka to nie wiem ,może dziewczyny coś doradza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-15, 15:59   #1444
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Drugie i trzecie mam w zakładach właśnie z Allegro

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Ale nie wiem czy nie będą lepsze te plastikowe przezroczyste ;P muszę z TZ to przegadać , ale piękne są mają z tą naklejka więcej innych cudów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My mocno ograniczamy zużycie plastiku, więc takie na pewno odpadają.

Cytat:
Napisane przez asshley Pokaż wiadomość
Bardzo ladne te pudeleczka.

My zdecydowalismy, ze nie bedziemy wreczac gosciom plackow - mam nadzieje, ze nikt sie nie obrazi.

Poprostu wole te fundusze zainwestowac w inne wydatki np kwiaty.

Czy to jest teraz 'normalne', ze nie daje sie plackow? czy wyjde na jakiegos dziwaka

Myslimy natomiast nad jakimis malutkimi prezencikami, ktore beda na stolikach obok talerzy, w ramach podziekowania.

dziewczyny, powiedzcie mi jeszcze, czy zamawiacie bukiet dla swiadkowej, czy tylko korsarz, czy mozna tez tak zrobic, ze nic sie nie zamawia? I czy swiadek tez ma butonierke czy tylko Pan Mlody?
My na pewno damy ciasto na pożegnanie, bo dla mnie jest to najfajniejszy prezent Miło jest tak następnego dnia do kawki zjeść sobie ciacho z wesela A koszt jest niewielki takiego ciasta, więc bierzemy na pewno.

A co do bukietu to zapytam druhnę, czy chce to, czy korsarz.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-15, 16:03   #1445
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 519
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

My też na pewno dajemy ciasto na pożegnanie. Po prostu chcemy.

A jeśli chodzi o zostawianie bukietu w kościele, to który? Ten który ma świadkowa? Czy to w ogóle coś innego?
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-15, 16:14   #1446
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

U nas zostawia się jeden bukiet w Kościele, pewnie Świadkowej zostawimy
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-15, 16:17   #1447
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Lika, no coś Ty, co to za smutna minka? Główka do góry

Znajdziesz! Tak jak pisze asshley, niektóre peemy wiedzą od razu, że to ta, inne, jak na przykład ja, po prostu wybrały taką, która podobała mi się najbardziej i w której czułam się najlepiej - bez porywu serca, wewnętrznego przekonania, że ta albo żadna - i to też jest okej. Na pewno znajdziesz taką, w której będziesz się czuła najlepiej. Nie ma co się nastawiać na wybór TEJ JEDYNEJ - nie wiadomo, czy taka na pewno istnieje.

Umów się na dogrywkę w salonach i spokojnie sobie coś wybierzesz
Właśnie to też jest chyba kwestia mojego nastawienia, bo ja oczekiwałam jakiegoś porywu, że będę wiedziała że to ta i w ogóle lov bezwarunkowa. Są te dwie suknie w których czuje się dobrze, bardzo mi się podoba ale bez tego polotu. I przez to czuję się taka zrezygnowana
Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Przyszły te buty, ale mam mieszane uczucia, bo długość wkładki jest ok, w ogóle nie czuję,że mam obcas,ale. No właśnie jest jedno ale, bo mam drugi palec dłuższy od pierwszego no i automatycznie on mi się zgina,co widać w tych butach, bo są z mieylkoej skórki. I nie wiem, obawiam się,że większy rozmiar mógłby mi spadać, niby tylko 0,5 cm i nie wiem;( czy je rozchodze czy zostawie na poprawiny czy wikeszy rozmiar zalatwi sprawę.. al
Chyba bym zostawiła i rozchodziła, za duże mogą spadać
Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość

Ale za 46 dni o tej porze będę już mężatką
O kurcze
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-15, 16:23   #1448
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Właśnie to też jest chyba kwestia mojego nastawienia, bo ja oczekiwałam jakiegoś porywu, że będę wiedziała że to ta i w ogóle lov bezwarunkowa. Są te dwie suknie w których czuje się dobrze, bardzo mi się podoba ale bez tego polotu. I przez to czuję się taka zrezygnowana

Chyba bym zostawiła i rozchodziła, za duże mogą spadać


O kurcze
nie martw sie jak tez nie mialam takiego 'porywu' ze to ta jedyna

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

[1=bb371dfbfd9298d6e78301e 55742bc2d469b6322_657f8bf e235ab;86373115]My też na pewno dajemy ciasto na pożegnanie. Po prostu chcemy.

A jeśli chodzi o zostawianie bukietu w kościele, to który? Ten który ma świadkowa? Czy to w ogóle coś innego?[/QUOTE]

No wlasnie ponoc bukiet swiadkowej sie zostawia w kosciele, ale ja zamawiam tylko jeden wiec nic nie zostawiam
asshley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-15, 16:45   #1449
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
U nas nasze wesele tylko wesel w 2019

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:59 ----------

U nas tylko nasze wesele póki co w 2019 *

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też w tym roku mamy tylko nasze, a zazwyczaj mieliśmy około 3 w roku
Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Daj znać, jak przylecą, obyś była zadowolona

Pewnie tak, mieliśmy teraz miesiąc przerwy prawie, ja to szybko zapominam A poza tym rzeczywiście teraz mam już trochę wybujałe oczekiwania, w naszym przypadku im więcej tańczymy, tym bardziej mamy świadomość, czego nam jeszcze brakuje - kroki spoko, raczej z techniką jest nad czym pracować

Dzwoń!








Agulaaa, Mariamarysienka - dziewczyny, w ogóle się nie przejmujcie, wybrałyście piękne suknie! Z jakiegoś powodu do Was przemówiły, super się w nich czujecie i mega wyglądacie. Mam nadzieję, że takie teksty o kompleksach nie polecą, bo do tego trzeba być naprawdę żałosnym człowiekiem...

Moja suknia jest może właśnie z tych na jedno kopyto, koronka i muślin, i przyszło mi do głowy, że ktoś może się przyczepić, że za prosta, ale mam to gdzieś, mnie się właśnie ten typ podoba najbardziej i w tej się najlepiej czułam, jak ktoś musi sobie na ten temat pomarudzić, to już jego problem




pogrubione –

Mój mi mówił, że nie firanka i plecy na wierzchu do cyca nie miał wymagań - i dobrze, bo schowany

Mnie też nie przemawia to, że coś jest akurat modne. A już z błyskiem tym bardziej, bo mnie się to po prostu nie podoba i źle się w tym czuję, ale jeśli tylko ktoś ma na to ochotę, to bardzo proszę


Gryzę się wciąż z tą wyceną kwiatów, wychodzi za dekoracje sali, samochodu, bukiet, korsarz, butonierki i ozdobę do włosów ok. 2500 i nie ma już za bardzo jak z tego coś urwać. Dwie florystki wysłały mi praktycznie takie same cenniki, a miałam nadzieję, że jedna będzie dużo tańsza i przygrażynię
A mój TŻ mówił, żeby tylko nie była bardzo szeroka
Cytat:
Napisane przez asshley Pokaż wiadomość
Mysle, ze wszytskie mamy jakies watpliwoscie odnosnie tego czy znajdziemy ta jedyna, a pozniej jak juz znajdziemy to sie zastanawiamy czy to byl dobry wybor :p taka mamy nature niestety hehe

Jedne PM zaloza suknie i od razu wiedza, ze to ta jedyna, inne ( do ktorych ja sie zaliczam ) nie maja takiego olsnienia, no coz roznie to bywa, ale mysle ze w dniu wesela wszystkie i tak bedziemy czuly sie wyjatkowo

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------



zakladasz coz na ramiona do kosciola? czy masz tylko cywilny, juz sama nie wiem co robic i panikuje, ze moja suknia jest odkryta
Ja mam odkryte plecy, głęboki dekolt z cielistą siateczką i na pewno nie będę nic na siebie zakładać
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-15, 17:00   #1450
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Hejo



Powiem Wam tak - nie ma opcji regularnego udzielania się na wątku na dwa miechy przed ślubem xD.



W zasadzie żyję w wersji praca -> praca -> praca -> dom -> ślub, i już się nie mogę doczekać, żeby ten kierat ślubny się skończył



Ale za 46 dni o tej porze będę już mężatką
No hej Masz stresa? Co wam jeszcze zostało do załatwienia?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-15, 17:05   #1451
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Dziewczyny a Wasi TZ widzieli Wasze suknie czy dopiero w dniu ślubu ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-15, 17:08   #1452
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a Wasi TZ widzieli Wasze suknie czy dopiero w dniu ślubu ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zobaczy dopiero w dniu ślubu chce mieć niespodziankę
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-15, 17:09   #1453
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

U nas tak samo w dniu ślubu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-15, 17:19   #1454
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Lika przejdź się do jakichś salonów jeszcze wiesz w jakim kierunku iść,a to już coś,jest punkt zaczepienia
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-15, 17:47   #1455
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a Wasi TZ widzieli Wasze suknie czy dopiero w dniu ślubu ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój widział tylko ukradkiem, ale ogólnie nie mam nic przeciwko, bo i tak efekt w dniu ślubu będzie zupełnie inny

Właśnie dostałam maila, że nasze zaproszenia zostały wysłane Nie mogę się doczekać, aż je zobaczę na żywo

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-15, 17:48   #1456
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 519
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Mój narzeczony sam powiedział, że chce zobaczyć suknię w dniu ślubu
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-15, 18:04   #1457
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

46 dni?!!! O rety to już!!!

W kościele zostawia się bukiet, który trzyma się podczas mszy

Ja nie byłam na weselu, na którym nie dostaliśmy ciasta, to jest najlepszy prezent od młodych szczególnie na drugi dzień do kawy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
balewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-15, 18:05   #1458
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

A my dalej bez zaproszeń próbki projektu odebrałam, ale chcemy wprowadzić kilka zmian i pisałam już do nich w sobotę wieczorem i do dzisiaj cisza jeszcze jeden dzień czekam, jeśli nie będzie odzewu z ich strony to zamawiam jakieś u siebie w drukarni. Szczerze mówiąc już wiszą mi te zaproszenia..
Ale za to jutro idę na próbny makijaż, a później zamówić suknię
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-15, 18:27   #1459
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
A nie masz gdzieś modelu tej sukni? Brzmi z opisu na przepiękną



Powiem Ci, że momentami miałam ochotę skasować zdjęcia, bo mi robiły większy mętlik w głowie

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Ja mam tylko na messengerze na fb zdjęcia, które wysyłałam swiadkowej raz na jakis czas zaglądam, ale rzadko

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Marzec to juz tuz tuz naprawde



29 czerwca to chyba najardziej popularna data na watku, sama sie nad nia zastanawialam Troche zaluje, ze nie wybralam tej daty





Czy Wy macie tez wszystko tak do siebie dopasowane - tzn zeby zaproszenia paowaly do winietek itd?

Ja niby zrobilam sobie sama zaproszenia, ale sa takie cudne zaproszenia do kupienia ze zaczynam sie zastanawiac

Ja nie skupiam się na tym, winietki organizuje nam sala, także im tylko podamy dane gości i oni zajmą się reszta

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Przyszły te buty, ale mam mieszane uczucia, bo długość wkładki jest ok, w ogóle nie czuję,że mam obcas,ale. No właśnie jest jedno ale, bo mam drugi palec dłuższy od pierwszego no i automatycznie on mi się zgina,co widać w tych butach, bo są z mieylkoej skórki. I nie wiem, obawiam się,że większy rozmiar mógłby mi spadać, niby tylko 0,5 cm i nie wiem;( czy je rozchodze czy zostawie na poprawiny czy wikeszy rozmiar zalatwi sprawę.. al

Kurczę, moze spróbuj w nich trochę pochodzić i zobaczysz jak to bedzie z tym palcem? A jak nie to moze oddaj i szukaj czegoś innego?

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Właśnie babsko w rossmannie pomalowało usta szminką po czym koncertowo odłożyło ją do szafy byłam pewna, że ją weźmie, tak to wyglądało... żeby nie to, to bym się odezwała, ale w takim szoku byłam, że stara baba takie akcje odwala

O fuuuu

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że księdzu raczej chodzi o to, żeby nie przesadzać. No nie czarujmy się - totalnie gołe plecy (jeszcze najlepiej z upiętymi włosami) albo sam gorset z serduszkiem bez niczego na ramionach nie nadaje się do kościoła i PM raczej powinna być tego świadoma. Jak dekolt jest ok, to raczej ksiadz nie powinien się czepiać.

Mój chłop jak szliśmy do księdza się zapisać nałożył koszulkę z jakimś diabłem (nie zauważyłam tego) i się przez całą wizytę zastanawiałam co ten ksiadz się tak podejrzliwie przygląda



Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a Wasi TZ widzieli Wasze suknie czy dopiero w dniu ślubu ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mój dopiero zobaczy w dniu ślubu

Cytat:
Napisane przez asshley Pokaż wiadomość
jejku ale pedzicie z tymi postami

Patka3008 ladne buty ja musze do czerwca znalesc bladorozowe buty zeby pasowaly do sukni, ale na poczatku mialam upatrzone te tylko sa cholernie drogie i na pewno tyle bym nie byla w stanie zaplacic....i ta niebieska podeszwa mnie nie przekonuje. Suknia nie jest zdobna wiec buty moglyby byc:

https://m.asos.com/blue-by-betsey-jo...0Items%20Image

Bardzo ładne buty

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Teraz na allegro znalazłam takie. Zwłaszcza te 3 są bardzo podobne do naszych zaproszeń. Załącznik 7658352Załącznik 7658353Załącznik 7658354

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Ulala, ale ładne ja totalnie olałam ten temat

Dostałam w pracy karty podarunkowe i kupiłam instaxa


Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-15, 18:27   #1460
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
46 dni?!!! O rety to już!!!

W kościele zostawia się bukiet, który trzyma się podczas mszy

Ja nie byłam na weselu, na którym nie dostaliśmy ciasta, to jest najlepszy prezent od młodych szczególnie na drugi dzień do kawy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale że bukiet PM? Czy druhny?
Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
A my dalej bez zaproszeń próbki projektu odebrałam, ale chcemy wprowadzić kilka zmian i pisałam już do nich w sobotę wieczorem i do dzisiaj cisza jeszcze jeden dzień czekam, jeśli nie będzie odzewu z ich strony to zamawiam jakieś u siebie w drukarni. Szczerze mówiąc już wiszą mi te zaproszenia..
Ale za to jutro idę na próbny makijaż, a później zamówić suknię
Jaki masz pomysł na makijaż? Czy chcesz żeby makijażystka Ci coś dobrała?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-15, 18:32   #1461
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Wiesz co zdaje się na nią dziewczyna ma spore doświadczenie, więc napewno dobierze idealny dla mnie
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-15, 18:36   #1462
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Kira super czekamy na fotki

Patka zostawię je rozchodzę je i bedzie ok i tak musze kupić jeszcze jedną parę, te najwyżej na poprawiny zostawie
O wow! Super!
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-15, 18:48   #1463
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Jutro już na pewno będą fotki
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-15, 19:03   #1464
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
No hej Masz stresa? Co wam jeszcze zostało do załatwienia?
Nie, ale ze względu na ilość pracy i ten ślub do tego - jestem zmęczona.

PM musi się odziać na dwa dni, ale do tego mnie nie potrzebuje, wódkę i napoje muszę zamówić, a tydzień przed ślubem zrobić całe zakupy dla kucharki. Tyle .

Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
Ja nie byłam na weselu, na którym nie dostaliśmy ciasta, to jest najlepszy prezent od młodych szczególnie na drugi dzień do kawy
Zgadzam się w pełni

Mam dość zabudowaną suknię (od razu wiedziałam, że to ta ), ale ramiączka z siatki, pół gołych pleców i dekolt, zamierzam to na pewno przykryć płaszczem i szalem .
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-15, 19:06   #1465
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a Wasi TZ widzieli Wasze suknie czy dopiero w dniu ślubu ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W dniu ślubu
Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Lika przejdź się do jakichś salonów jeszcze wiesz w jakim kierunku iść,a to już coś,jest punkt zaczepienia
Na pewno gdzieś jeszcze pójdę
Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam maila, że nasze zaproszenia zostały wysłane Nie mogę się doczekać, aż je zobaczę na żywo

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Koniecznie się pochwal jak przyjdą
[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;86373773]

Dostałam w pracy karty podarunkowe i kupiłam instaxa


Wysłano przez gołębia [/QUOTE]
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-15, 19:10   #1466
krejzicatlady
Zadomowienie
 
Avatar krejzicatlady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 968
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Hej dziewczyny

Czytam na bieżąco ale odpisać ciężko bo albo w pracy urwanie pupy albo się zabiorę za coś innego i mi wyleci z głowy.

My ciasta nie dajemy gościom,na stole przy winietce każdy będzie miał takie małe rustykalne pudełko i jakis cukierek w środku. Zresztą my ciasta raczej nie zamawiamy,jakiś mały słodki bufet zamówimy ale to tylko tak żeby było coś na ząb. Myślę że w sierpniu będzie upał a tego jedzenia i tak jest dużo więc zrezygnowaliśmy z tego.

Za tydzień będę w Krakowie z wizytą na naszej sali żeby dokonać degustacji menu i dogadać sprawy wystroju altanki i sali.
Moja organizatorka zajmuje się na boku florystyka więc myślę ładnie nam to wyjdzie bez ingerencji kwiaciarni.

Gratuluję wybranych sukienek


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
krejzicatlady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-15, 19:30   #1467
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Ja dopasowuję winietki do zaproszeń, akurat mają takie same winietki jak zaproszenia, więc zamierzam je zamówić, jak już będzie potwierdzona lista gości


Pierwsze słyszę, że zostawia się w kościele bukiet o co chodzi ?



Tż suknię zobaczy też dopiero w dniu ślubu, chcę by miał efekt WOW



U nas raczej nie ma zwyczaju dawania ciasta, raczej wódkę


Dostałam emaila z potwierdzeniem kursu przedmałżeńskiego w marcu 4 spotkania po 1,5 h w każdy poniedziałek
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-15, 19:45   #1468
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Ja dopasowuję winietki do zaproszeń, akurat mają takie same winietki jak zaproszenia, więc zamierzam je zamówić, jak już będzie potwierdzona lista gości


Pierwsze słyszę, że zostawia się w kościele bukiet o co chodzi ?



Tż suknię zobaczy też dopiero w dniu ślubu, chcę by miał efekt WOW



U nas raczej nie ma zwyczaju dawania ciasta, raczej wódkę


Dostałam emaila z potwierdzeniem kursu przedmałżeńskiego w marcu 4 spotkania po 1,5 h w każdy poniedziałek
U nas jest tak,że już pod koniec ślubu Młodzi idą pod ołtarz Matki Boskiej i tam w ciszy modlą się o błogosławieństwo, zostawiając jeden bukiet
Potem wychodzi się z Kościoła
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-15, 19:52   #1469
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Dobry wieczór!
W końcu odzyskałam hasło i postaram się być z Wami na bieżąco.

Sprawy ślubne nabrały u nas prawdziwego tempa! Od Świąt rozdajemy zaproszenia, byliśmy spisać protokół u księdza i od ubiegłej niedzieli nasze zapowiedzi wiszą w gablocie. Dzisiaj załatwiłam też wszystkie sprawy w kwiaciarni.
Idę Was nadrabiać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-15, 19:53   #1470
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Słyszałam o tym ,ale nie wiem czy na wizażu czytałam czy ktoś z moich znajomych tak miał
My mamy cywilny w plenerze ,więc bukiet biorę tylko ja ,podczas przysięgi świadkowa trzyma bukiet myślę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-13 16:28:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.