Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70 - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-01-27, 20:04   #901
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Spoko, napisalam abys wiedziala, bo powinnas wyprobowac solo, a potem w kombinacji po jednej kropli kazdego oleju np. inaczej nie bedziesz wiedziec na czym stoisz. A mieszanie wiekszych ilosci bez testow jak mozesz mija sie z celem bo jeden olej nie pasuje i w mieszankach nigdy nie wiesz ktory

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------



vit C w proszku? to nie ale forma tetra olejowa jest lepsza do mieszania z olejami dla poczatkujacych bo nie kombinujesz z PH.....

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------



super, na zwiedzanie lepsze dnie bez upalow
po mieszance o dziwo żyje nas rację z tym próbowaniem tak będę robić. Teraz zrobiłam z mini ilości na próbę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;86425993]Treść usunięta[/QUOTE]Super i odrazu człowiek ma do czego odliczać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-27, 20:14   #902
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Dobry wieczór
[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;86425912]Treść usunięta[/QUOTE]
O fajne zakupy i za wyjazd miło na coś czekać
__________________
fragrantica & instagram
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-28, 04:30   #903
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Rety jaki miałam koszmarny weekend, nawet do pracy mi się nie chce iść a co dopiero na rozmowę po pracy o pracę
Wczoraj cały dzień jadłam słodycze, na śniadanie, obiad i kolację i pomiędzy, zbiegło się to z @ i dziś czuę się jak kartofel.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-28, 06:12   #904
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Rety jaki miałam koszmarny weekend, nawet do pracy mi się nie chce iść a co dopiero na rozmowę po pracy o pracę
Wczoraj cały dzień jadłam słodycze, na śniadanie, obiad i kolację i pomiędzy, zbiegło się to z @ i dziś czuę się jak kartofel.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
ja też @ dostałam w niedzielę rano i z morsowania:
ale w weekend posprzątaliśmy w szafach- wszystkie pierdoły, torebki, szkliwa, itd... kolejnych parę reklamówek poszło do kosza...
Dzisiaj jedziemy po płyteczki do wc
Aniyam co fajnego składaliście z ikei?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-28, 06:16   #905
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Ogólnie jestem w strasznej kropce. Wiem o co chodzi, czemu nie dzwonią z tej firmy co byłam na rozmowie. Ta ich pilna sprawa to to, że odszedł jeden z pracowników, teraz drugi nadrabia wszystkie projekty, nie chcą żeby to wyszło poza firmę bo inwestorzy zaczną się dopytywać i niepokoić. Boją się również jak to będzie, że jedna osoba będzie robić swoje zaczęte projekty, projekty tej osoby co odeszła i jeszcze uczyć nowego pracownika. Niby w tym tygodniu już mają dzwonić bo planują przyjąć mnie i drugą osobę a po trzech miesiącach zobaczyć kto się lepiej sprawdzi i jego zostawić. No i tak. Najpierw było, że druga osoba miała później pójść na budowę a jedna zostać w biurze. Teraz, że zostawią jedną.
I teraz trochę się obawiam, bo zrezygnuję z pracy a oni mi po trzech miesiącach nie przedłużą umowy?...

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-28, 06:47   #906
Werxx3
Rozeznanie
 
Avatar Werxx3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 930
GG do Werxx3
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Dokladnie.

Oktawia. Ale spokojnie jak powiesz ze juz jest oplacony urlop etc to zawsze sie mozna dogadac. Czasem mozna odrobic. Czasem firma zgadza sie na bezplatny jak brakujr dnia badz dwoch. Jak sie stawia sptawe jasno to firmy lubia to bo qoedza na czym stoja. Nie lubia nigdy niespodzianek.

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Za wszelkie zakupy klaszcze zbiorowo. Net do niczego....

Napisze Wam tak wkurzylam sie jka weszlam do tkmaxxa tutaj..... Oni yo maja przeceny.... Kuzwa a nas dymaja koncerny jla sie da.. W es rowniez.... Szkoda ze mam cz asowe ograniczenia bo jak zakupy to teraz w Uk. Na super ptzecenie dzis przy mnie babka wyniosla w tikeju podklad narsa matujavy w kolorze bardzo ciemnym, ale to szczegol bo tutaj to on spokojnie znajdzie nabywce za calutkie 1.70 funta!!!!! Mulatka zlapala przy mnie i zastanawiala sie..... Ja poczekalam co pani dolozy na półki z super sale i spod jej reki wzielam ole henriksen zestaw masek do glebokiego kwasowego peelingu za 1.70 funta. Ja te maski wczesniej ogladalam na necie na promo za 35funciakow!!! Dolozyla jeszcze futeral ze skory jaki. Moze sluzyc do przecgiwywania dla mnie dokumentow podczas podróży, kart etc ze skory za 6 funciakow..... Ludzi niewiele. Niktsie nie rozpycha, przepycha. Cywilizacja. Wszystko poukladane.... Ja bym chciala takie ceny w pl zobaczyc badz es...
A'propo TKmaxx w UK, moja kuzynka od niedawna tam mieszka i kupiła nam palety ze Stilli za 2 funciaki o takie https://www.ceneo.pl/47460600 ... co prawda w obu paletach po 1 cieniu brak, ale żal nie brać. Molestuję ją o Olehenriksen ale nic nie było, możliwe że dostanie tam pracę niedługo, to może jakieś łupy mi ogarnie

---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------

Dziewczyny, a polecacie jakiś dobry filtr 50? Słyszałam o Dermedic Sunbrella do cery tłustej i mieszanej, ale też skłaniam się ku Heliocare, czyli trochę droższa opcja. Cerę mam mieszaną, przetłuszczającą się i szukam jakiejś dobrej alternatywy
Werxx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-28, 06:55   #907
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Witajcie w mroźny poniedziałek!
Mam na sprzedaż nówke telefon Samsung S9 , doradźcie czy lepiej wystawić na allegro czy może spróbować w takich punktach z telefonami jak są w galeriach?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-28, 07:09   #908
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

dzień dobry w poniedzialek
za wszystkie weekendowe zakupy
Rapsodia mam nadzieję że D stanie na wysokości zadania

Oktawia za rozmowę



[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;86425912]Treść usunięta[/QUOTE]




ja też lecę do Lizbony na początku kwietnia to Ci powiem jaka pogoda
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-28, 07:17   #909
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Hejo


Korinka za porządki


Irmina za wyjazd

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja też lecę do Lizbony na początku kwietnia to Ci powiem jaka pogoda

Oooo, super!
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-28, 07:23   #910
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Werxx3 Pokaż wiadomość
A'propo TKmaxx w UK, moja kuzynka od niedawna tam mieszka i kupiła nam palety ze Stilli za 2 funciaki o takie https://www.ceneo.pl/47460600 ... co prawda w obu paletach po 1 cieniu brak, ale żal nie brać. Molestuję ją o Olehenriksen ale nic nie było, możliwe że dostanie tam pracę niedługo, to może jakieś łupy mi ogarnie

---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------

Dziewczyny, a polecacie jakiś dobry filtr 50? Słyszałam o Dermedic Sunbrella do cery tłustej i mieszanej, ale też skłaniam się ku Heliocare, czyli trochę droższa opcja. Cerę mam mieszaną, przetłuszczającą się i szukam jakiejś dobrej alternatywy
Gdzieś Ty słyszałaś o tym Dermedic? To okropny filtr, a już na pewno nie nadaje się do cery mieszanej i tłustej. Z dobrych to Vichy i La Roche Posay.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-28, 07:47   #911
Werxx3
Rozeznanie
 
Avatar Werxx3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 930
GG do Werxx3
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

[QUOTE=zoila;86427313]Gdzieś Ty słyszałaś o tym Dermedic? To okropny filtr, a już na pewno nie nadaje się do cery mieszanej i tłustej. Z dobrych to Vichy i La Roche Posay.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE

Chyba na grupie TWARZING na fb Dobrze wiedzieć, w takim razie będę poszukiwać czegoś w tych markach
Werxx3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-28, 07:55   #912
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ogólnie jestem w strasznej kropce. Wiem o co chodzi, czemu nie dzwonią z tej firmy co byłam na rozmowie. Ta ich pilna sprawa to to, że odszedł jeden z pracowników, teraz drugi nadrabia wszystkie projekty, nie chcą żeby to wyszło poza firmę bo inwestorzy zaczną się dopytywać i niepokoić. Boją się również jak to będzie, że jedna osoba będzie robić swoje zaczęte projekty, projekty tej osoby co odeszła i jeszcze uczyć nowego pracownika. Niby w tym tygodniu już mają dzwonić bo planują przyjąć mnie i drugą osobę a po trzech miesiącach zobaczyć kto się lepiej sprawdzi i jego zostawić. No i tak. Najpierw było, że druga osoba miała później pójść na budowę a jedna zostać w biurze. Teraz, że zostawią jedną.
I teraz trochę się obawiam, bo zrezygnuję z pracy a oni mi po trzech miesiącach nie przedłużą umowy?...

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Ponoć drugi raz pracę zmienia się łatwiej A jeśli możesz sobie na to pozwolić (tzn. jesteś dla nowej firmy na tyle pożądanym kandydatem, że możesz stawiać warunki albo negocjować - wynegocjuj, że skoro podejmujesz ryzyko zmiany pracy, ponosisz koszty dojazdu i możesz po 3 miesiącach być zwolniona, to chcesz coś więcej). Tylko nic po bandzie, ale pokaż że jesteś myśląca
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-28, 08:24   #913
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Ponoć drugi raz pracę zmienia się łatwiej A jeśli możesz sobie na to pozwolić (tzn. jesteś dla nowej firmy na tyle pożądanym kandydatem, że możesz stawiać warunki albo negocjować - wynegocjuj, że skoro podejmujesz ryzyko zmiany pracy, ponosisz koszty dojazdu i możesz po 3 miesiącach być zwolniona, to chcesz coś więcej). Tylko nic po bandzie, ale pokaż że jesteś myśląca
Już ostatnio powiedziałam taką kwotę, że dyrektor powiedział, że to bardzo dużo A do tego ja wiem i oni też, że musiałabym się wiele nauczyć, praktycznie wszystkiego. Więc jakoś pewnie wybitnie im na mnie nie zależy...

Powiem Wam, że mnie to już męczy, już chciałabym wiedzieć na czym stoję.
Dziś ta kolejna rozmowa, ja przygotowuję się dopiero teraz, po angielsku nie powtórzyłam sobie nic. Takiego lenia miałam. W ogóle idę bo idę na tę rozmowę i tyle. Dobrze, że to dwie minuty drogi na nogach od mojego domu

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-28, 08:28   #914
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ogólnie jestem w strasznej kropce. Wiem o co chodzi, czemu nie dzwonią z tej firmy co byłam na rozmowie. Ta ich pilna sprawa to to, że odszedł jeden z pracowników, teraz drugi nadrabia wszystkie projekty, nie chcą żeby to wyszło poza firmę bo inwestorzy zaczną się dopytywać i niepokoić. Boją się również jak to będzie, że jedna osoba będzie robić swoje zaczęte projekty, projekty tej osoby co odeszła i jeszcze uczyć nowego pracownika. Niby w tym tygodniu już mają dzwonić bo planują przyjąć mnie i drugą osobę a po trzech miesiącach zobaczyć kto się lepiej sprawdzi i jego zostawić. No i tak. Najpierw było, że druga osoba miała później pójść na budowę a jedna zostać w biurze. Teraz, że zostawią jedną.
I teraz trochę się obawiam, bo zrezygnuję z pracy a oni mi po trzech miesiącach nie przedłużą umowy?...

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
To trochę dziwne, że mieli 2 osoby, chcieli mieć 3, a jak została im jedna to nie chcą Was obydwojga Dla mnie sensownym byłoby zatrudnienie zastępstwa jak najszybciej, ale co ja tam wiem
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-28, 08:33   #915
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
To trochę dziwne, że mieli 2 osoby, chcieli mieć 3, a jak została im jedna to nie chcą Was obydwojga Dla mnie sensownym byłoby zatrudnienie zastępstwa jak najszybciej, ale co ja tam wiem

taaa znając niektóre firmy to wygląda to w tym momencie tak: były dwie osoby, została jedna, ta jedna robi teraz za dwóch i wygląda że sobie jakoś radzi. To po co mamy kolejną zatrudniać? niech ten jeden co został zaiwania. Jak się zbuntuje i zagrozi odejściem to mu zatrudnimy pomoc, na razie co będziemy przepłacać. To taka typowa sytuacja, w mojej poprzedniej firmie tak było, w tej jest podobnie
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-28, 08:33   #916
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Już ostatnio powiedziałam taką kwotę, że dyrektor powiedział, że to bardzo dużo A do tego ja wiem i oni też, że musiałabym się wiele nauczyć, praktycznie wszystkiego. Więc jakoś pewnie wybitnie im na mnie nie zależy...

Powiem Wam, że mnie to już męczy, już chciałabym wiedzieć na czym stoję.
Dziś ta kolejna rozmowa, ja przygotowuję się dopiero teraz, po angielsku nie powtórzyłam sobie nic. Takiego lenia miałam. W ogóle idę bo idę na tę rozmowę i tyle. Dobrze, że to dwie minuty drogi na nogach od mojego domu

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
rozumiem Cię, ale z doświadczenia wiem że czasem warto poczekać może dzisiaj/jutro sama sytuacja się rozwiąże czasem lepiej tak bez przygotowania iść
Myślę że w obecnej pracy nic nie zyskasz, a jak powiedziałaś A- że chcesz odejść, że szukasz, że masz, to powiedź B i zaryzykuj.
Tak naprawdę nigdy nie wiesz czy po 3 miesiącach Ci nie podziękują, nie zaryzykujesz to się nie dowiesz. Ale tam masz perspektywę, a tu gdzie jesteś nie masz... Jest ryzyko jest zabawa
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-28, 08:37   #917
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
To trochę dziwne, że mieli 2 osoby, chcieli mieć 3, a jak została im jedna to nie chcą Was obydwojga Dla mnie sensownym byłoby zatrudnienie zastępstwa jak najszybciej, ale co ja tam wiem
Dla mnie to też średnio logiczne.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-28, 08:41   #918
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Oktawia za rozmowę, dasz radę. A co do sytuacji kogoś zwolnią kogoś zostawią - nigdy nie wiesz czy przedłużą Ci umowę zawartą na okres próbny. To zawsze ryzyk-fizyk. Może się Tobie nie spodobać praca, atmosfera, szef, możesz się Ty im nie spodobać, możesz dojść do wniosku że to jednak nie jest to czego szukasz. No przy zmianie pracy zawsze jest pewna doza niepewności. A to że teraz mówią ze zwolnią, że zostawią to nigdy nie wiesz jak to będzie. W 3 miesiące się dużo może zmienić np ktoś w ciąże zajdzie, ktoś się rozchoruje, ktoś się zwolni albo wygrają duży temat i będą potrzebować ludzi. W mojej poprzedniej firmie przyszła dziewczyna na zastępstwo na miesiąc do sekretariatu bo dziewczyna która tam pracowała miała planowaną operację. To miała być dla niej tylko wakacyjna praktyka tak naprawdę a po pół roku była już prawie kierownikiem działu kadr bo najpierw jedna,a za dwa miesiące druga kadrowa zaciążyła i dziewczyna została tam przeniesiona. Tak że nigdy nie wiesz Równie dobrze w Twojej obecnej pracy coś się wysypie i będą ludzi zwalniać i co z tego ze masz umowę jak za tydzień możesz dostać wypowiedzenie. Nigdy nie masz pewnego stanowiska pracy

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2019-01-28 o 08:42
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-28, 08:41   #919
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
rozumiem Cię, ale z doświadczenia wiem że czasem warto poczekać może dzisiaj/jutro sama sytuacja się rozwiąże czasem lepiej tak bez przygotowania iść
Myślę że w obecnej pracy nic nie zyskasz, a jak powiedziałaś A- że chcesz odejść, że szukasz, że masz, to powiedź B i zaryzykuj.
Tak naprawdę nigdy nie wiesz czy po 3 miesiącach Ci nie podziękują, nie zaryzykujesz to się nie dowiesz. Ale tam masz perspektywę, a tu gdzie jesteś nie masz... Jest ryzyko jest zabawa
Moja mama też zawsze mówi, że jak się powiedziało A, trzeba powiedzieć B

Może moje bolączki też biorą się z tego, że zjadłam wczoraj zdecydowanie za dużo węgli i dziś fatalnie się czuję

A poza tym, w piątek dostaliśmy projekt, mieliśmy się z kierownikiem podzielić na pół. Ja swoją część zrobiłam w piątek, a on dziś kazał mi robić swoją część jeszcze...
Dodam, że on w tym czasie skoczył sobie po paczki do paczkomatu, zgłosił je na konkurs i jeszcze narzekał, że Internet mu słabo chodzi.
Przy okazji zakupki spożywcze, omawianie tematu samochodu itp.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-28, 08:42   #920
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-28, 08:43   #921
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Oktawia za rozmowę, dasz radę. A co do sytuacji kogoś zwolnią kogoś zostawią - nigdy nie wiesz czy przedłużą Ci umowę zawartą na okres próbny. To zawsze ryzyk-fizyk. Może się Tobie nie spodobać praca, atmosfera, szef, możesz się Ty im nie spodobać, możesz dojść do wniosku że to jednak nie jest to czego szukasz. No przy zmianie pracy zawsze jest pewna doza niepewności. A to że teraz mówią ze zwolnią, że zostawią to nigdy nie wiesz jak to będzie. W 3 miesiące się dużo może zmienić np ktoś w ciąże zajdzie, ktoś się rozchoruje, ktoś się zwolni albo wygrają duży temat i będą potrzebować ludzi. W mojej poprzedniej firmie przyszła dziewczyna na zastępstwo na miesiąc do sekretariatu bo dziewczyna która tam pracowała miała planowaną operację. To miała być dla niej tylko wakacyjna praktyka tak naprawdę a po pół roku była już prawie kierownikiem działu kadr bo najpierw jedna,a za dwa miesiące druga kadrowa zaciążyła i dziewczyna została tam przeniesiona. Tak że nigdy nie wiesz Równie dobrze w Twojej obecnej pracy coś się wysypie i będą ludzi zwalniać i co z tego ze masz umowę jak za tydzień możesz dostać wypowiedzenie. Nigdy nie masz pewnego stanowiska pracy
Masz rację. Wszystko się może zdarzyć, tylko ja taka strachliwa jestem k najlepiej chciałabym wiedzieć co będzie za rok...

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-28, 08:47   #922
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
rozumiem Cię, ale z doświadczenia wiem że czasem warto poczekać może dzisiaj/jutro sama sytuacja się rozwiąże czasem lepiej tak bez przygotowania iść
Myślę że w obecnej pracy nic nie zyskasz, a jak powiedziałaś A- że chcesz odejść, że szukasz, że masz, to powiedź B i zaryzykuj.
Tak naprawdę nigdy nie wiesz czy po 3 miesiącach Ci nie podziękują, nie zaryzykujesz to się nie dowiesz. Ale tam masz perspektywę, a tu gdzie jesteś nie masz... Jest ryzyko jest zabawa
otóż to



Oktawia jesteś teraz w takiej sytuacji że nie masz noża na gardle, kredytu na milion, dzieci na utrzymaniu i męża nieroba więc możesz sobie pozwolić na ryzyko zmiany pracy i ewewntualnie za 3 miesiące na zmianę kolejną

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;86427534]Treść usunięta[/QUOTE]


a kto by nie chciał
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-28, 08:54   #923
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
otóż to



Oktawia jesteś teraz w takiej sytuacji że nie masz noża na gardle, kredytu na milion, dzieci na utrzymaniu i męża nieroba więc możesz sobie pozwolić na ryzyko zmiany pracy i ewewntualnie za 3 miesiące na zmianę kolejną

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------




oki








a kto by nie chciał
Mam wrażenie, że moja mama gdzieś tu się na forum chowa no jakbym ją słyszała
Macie rację i zaryzykuję, tylko żeby w końcu zadzwonili bo się denerwuję.
No i jeszcze zobaczymy co dziś wyjdzie, bo może jako asystentce dyrektora zaproponują mi pensję na iście dyrektorskim poziomie

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-28, 08:55   #924
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że moja mama gdzieś tu się na forum chowa no jakbym ją słyszała
Macie rację i zaryzykuję, tylko żeby w końcu zadzwonili bo się denerwuję.
No i jeszcze zobaczymy co dziś wyjdzie, bo może jako asystentce dyrektora zaproponują mi pensję na iście dyrektorskim poziomie

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

mama mądrze gada, mamy trza słuchać!
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-28, 09:05   #925
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
mama mądrze gada, mamy trza słuchać!
Tak jest, mama + my mamy rację
ja po 11 latach rzuciłam pracę w korpo i poszłam na umowę zastępstwo z pensją głodową
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-28, 09:18   #926
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Rety jaki miałam koszmarny weekend, nawet do pracy mi się nie chce iść a co dopiero na rozmowę po pracy o pracę
Wczoraj cały dzień jadłam słodycze, na śniadanie, obiad i kolację i pomiędzy, zbiegło się to z @ i dziś czuę się jak kartofel.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

bedzie dobrze i mega kciuki za prace

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
ja też @ dostałam w niedzielę rano i z morsowania:
ale w weekend posprzątaliśmy w szafach- wszystkie pierdoły, torebki, szkliwa, itd... kolejnych parę reklamówek poszło do kosza...
Dzisiaj jedziemy po płyteczki do wc
Aniyam co fajnego składaliście z ikei?
za porzadki i plany płytkowe
poprawy samopoczucia

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dzień dobry w poniedzialek
za wszystkie weekendowe zakupy
Rapsodia mam nadzieję że D stanie na wysokości zadania

Oktawia za rozmowę








ja też lecę do Lizbony na początku kwietnia to Ci powiem jaka pogoda
super

Ja tez miałam kiepski tydzien, migrena, stres itp
Ale w sobote sie poprawiło - zakupy, wizyta u znajomych.
No i prowadzilam sama Takze jak było ciemno- pierwszy raz od wypadku

A jeszczed taka drobnostka - wycofuja moja farbe do włosów. Kupiłam podobny kolor innej firmy i klops- wyszły bardziej brazowe niz rude. I co ja teraz zrobie - przeciez nie złagodze charakteru :P

Edytowane przez Karola 87
Czas edycji: 2019-01-28 o 09:24
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-28, 09:23   #927
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
bedzie dobrze i mega kciuki za prace



za porzadki i plany płytkowe
poprawy samopoczucia



super

Ja tez miałam kiepski tydzien, migrena, stres itp
Ale w sobote sie poprawiło - zakupy, wizyta u znajomych.
No i prowadzilam sama Takze jak było ciemno- pierwszy raz od wypadku
Super ja dzisiaj kolejny dzień paszteta... jakoś nic mi się dzisiaj w sobie nie podoba dobrze że w środę fryzjer i farbowanko.
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-28, 09:27   #928
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Super ja dzisiaj kolejny dzień paszteta... jakoś nic mi się dzisiaj w sobie nie podoba dobrze że w środę fryzjer i farbowanko.
Ja też dziś pasztet, gdybyś widziała jak wczoraj w kościele wyglądałam

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-28, 09:28   #929
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Ja tez miałam kiepski tydzien, migrena, stres itp
Ale w sobote sie poprawiło - zakupy, wizyta u znajomych.
No i prowadzilam sama Takze jak było ciemno- pierwszy raz od wypadku

A jeszczed taka drobnostka - wycofuja moja farbe do włosów. Kupiłam podobny kolor innej firmy i klops- wyszły bardziej brazowe niz rude. I co ja teraz zrobie - przeciez nie złagodze charakteru :P

klask i:



mi też swego czasu wycofali moją ulubioną farbę teraz już nie mogę znaleźć takiego fajnego koloru nigdzie
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-28, 09:29   #930
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

tchibo


---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja też dziś pasztet, gdybyś widziała jak wczoraj w kościele wyglądałam

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Aniyam żyjesz? pochwal się zakupami z ikei
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-05 16:49:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:13.