Partner szef - ja zazdrośnica. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-31, 20:42   #61
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Partner szef - ja zazdrośnica.

Cytat:
Napisane przez PiotrSand Pokaż wiadomość
To był zwykły żart sytuacyjny. Trochę dystansu.
Dystansu od ciebie? Tak, proszę, jak najwięcej. Cały Atlantyk to trochę mało.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-01, 03:14   #62
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Partner szef - ja zazdrośnica.

Cytat:
Napisane przez PiotrSand Pokaż wiadomość
To był zwykły żart sytuacyjny. Trochę dystansu.
To było buractwo. Pomijam już, że nie na temat.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-01, 04:28   #63
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 524
Dot.: Partner szef - ja zazdrośnica.

Piotrze,
zgadzam się z dziewczynami. Proszę, powstrzymaj się w przyszłości od tego typu żartów sytuacyjnych.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 524 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-01, 08:37   #64
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Partner szef - ja zazdrośnica.

Było nie było 20kilkulatki z pensją 300k nie są normą, nawet zakładając ich wybitny geniusz analityczny. Seniorzy po MBA harvardzkim połowy z tego nie wyciągają, tak zupełnie bez złośliwości i z sympatią bym się temu przyjrzała, bo chociaż Poo Poo jest niepotrzebnie uszczypliwa to trochę racji ma. W wielkiej czwórce płacą seniorom 1/3 tego, no coś tu się nie składa, sorry.

Taka pensja nawet nie występuje na listach najlepiej płatnych stanowisk w Nowym Jorku, które otwierają chirurdzy czy menadżerowie.
amillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-01, 14:00   #65
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Parter szef - ja zazdrośnica

Cytat:
Napisane przez PoPoo Pokaż wiadomość
no tak piękne młode dwudziestoparolatki zatrudniane w firmie jako asystentki, sekretarki i konsultantki zazwyczaj są analitycznymi geniuszami XD

Jesteś śmieszna XD
Nooo dwudziestoparoletnia konsultantka za 300k rocznie raczej jest. Bo wiesz, zawód konsultantki nie polega na konsultowaniu kalendarza szefa,jest tam parę innych zadanek do zrobienia...

Żenujące jest to, że osoba płci żeńskiej w XXI wieku najwyraźniej uważa, że kobiety są albo mądre, albo ładne. A jeśli jest ładna, to na pewno tylko dlatego na pracę, że szef z nią sypia.

ŻENADA
__________________
Ludzi dzielimy na potrafiących cieszyć się życiem i takich, którzy je marnują - Phil Bosmans
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-01, 14:06   #66
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Partner szef - ja zazdrośnica.

Cytat:
Napisane przez amillia Pokaż wiadomość
Było nie było 20kilkulatki z pensją 300k nie są normą, nawet zakładając ich wybitny geniusz analityczny. Seniorzy po MBA harvardzkim połowy z tego nie wyciągają, tak zupełnie bez złośliwości i z sympatią bym się temu przyjrzała, bo chociaż Poo Poo jest niepotrzebnie uszczypliwa to trochę racji ma. W wielkiej czwórce płacą seniorom 1/3 tego, no coś tu się nie składa, sorry.

Taka pensja nawet nie występuje na listach najlepiej płatnych stanowisk w Nowym Jorku, które otwierają chirurdzy czy menadżerowie.
Jestem, szczerze, w lekkim szoku, ale spoko, odniosę się do tego.

Dziewczyna jest teoretycznie pracownicą innej firmy. Firma ma z firmą mojego męża podpisaną umowę, i w ramach umowy mąż dostaje zespół konsultantów + ich koordynatora. Koordynator dobiera konsultantów najlepszych do danego zadania. Kolor włosów i seksapil nie są czynnikami.

A płaca 300k to dniówka $1200, co nie jest żadnym ewenementem wśród wykwalifikowanych konsultantów i wolnych strzelców, nie obchodzi mnie co mówi jakaś tabelka o płacach w NYC. Jej starsi koledzy wyciągają 2-3k dziennie. W innej branży - fotograf z którym współpracuję wyciąga 4k dziennie. Stylistka 2.5k. Jej ASYSTENT, facet do którego należy np. wycieranie łyżeczek i noży z kremu, 700. Przypominam - to są dochody konsultantów które są podatkowane inaczej, ubezpieczenie i fundusz emerytalny opłacają samodzielnie.

Ale jeśli komukolwiek będzie lepiej i cieplej na sercu myśląc że mój mąż opłaca sobie wybitnie drogą prostytutkę a ja głupia nie wiem, to droga wolna, ludzie kochane. Zmówta zdrowaśkę za moje smutne życie.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-01, 14:52   #67
c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 079
Dot.: Parter szef - ja zazdrośnica

Cytat:
Napisane przez dori7 Pokaż wiadomość
Żenujące jest to, że osoba płci żeńskiej w XXI wieku najwyraźniej uważa, że kobiety są albo mądre, albo ładne. A jeśli jest ładna, to na pewno tylko dlatego na pracę, że szef z nią sypia.

ŻENADA
Zgadzam się. Ciekawe jak kobiety mają być szanowane jako pracownice jeśli same o sobie nawzajem mają takie zdanie.

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Jestem, szczerze, w lekkim szoku, ale spoko, odniosę się do tego.


Ale jeśli komukolwiek będzie lepiej i cieplej na sercu myśląc że mój mąż opłaca sobie wybitnie drogą prostytutkę a ja głupia nie wiem, to droga wolna, ludzie kochane. Zmówta zdrowaśkę za moje smutne życie.
Odmówiłam część bolesną różańca.
c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-01, 14:55   #68
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Partner szef - ja zazdrośnica.

A, jak to kontrakt to faktycznie cofam zdziwienie. Niepotrzebnie założyłam, że mówimy o normalnej umowie, a jednak kwota 300k jest w takiej sytuacji szokująca. Jak mnie nie dziwią w Polsce analitycy z zarobkami ~20k/miesiąc, tak jakbym usłyszała o dwudziestoparolatce zatrudnionej za trzykrotność tej kwoty to tak samo wzbudziłoby to moje zdziwienie. I większości ludzi, sądząc po reakcji na zarobki asystentek szefa NBP

Nie bierz tego do siebie, nie znam Twojego męża ani jak widać specyfiki jego pracy, ot podana kwota mnie zszokowała, głupio zapomniałam o freelancerach
amillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-01, 17:50   #69
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 524
Dot.: Partner szef - ja zazdrośnica.

Po raz ostatni proszę o zaniechanie wycieczek osobistych do Rudej. To nie jest wątek o Rudej i jej związku.

PoPoo, proszę Cię, zastanów się, zanim coś napiszesz. Przy okazji proszę także o zaprzestanie nadinterpretowania nicka PoPoo.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 524 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-01, 18:12   #70
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Partner szef - ja zazdrośnica.

To na koniec jeszcze tylko dodajmy, że pisząc o konsultantkach, nikt tu nie miał na myśli Avonu, co mogło się komuś tak wydawać

Edytowane przez patusiaa23
Czas edycji: 2019-02-01 o 18:14
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-02, 22:41   #71
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 155
Dot.: Partner szef - ja zazdrośnica.

Cytat:
Napisane przez marysia901 Pokaż wiadomość
Ktoś dzisiaj założył sobie fałszywe konto na fb i wysłał mi z niego wiadomości - zapytał/a sie mnie czy jestem ? I gdy zapytałam że tak ale czy my się znamy otrzymałam informacje " nie znamy ale mysle ze powinnas o czyms wiedziec "

"podrywa pewna dziewczyne ktora zatrudnil jakis czas temu, kręci się w okol niej na imprezach w pracy takich jak ostatnio"
Bardzo nieeleganckie zachowanie.

Bez dowodów ta osoba ci nie pomaga, tylko robi wodę z mózgu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
To na koniec jeszcze tylko dodajmy, że pisząc o konsultantkach, nikt tu nie miał na myśli Avonu, co mogło się komuś tak wydawać


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-02 23:41:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:45.