Mamuśki listopadowe 2018 - część I - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-02-01, 07:23   #1021
1986rybka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: okolice stolicy :)
Wiadomości: 586
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

U mojego nadal niebieskie zobaczymy czy zostaną czy choć jedna rzecz będzie po mamie i zrobią się zielone

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
- ogarniam się
--------
2,5 roku z aparacikiem i piękny uśmiech jest
1986rybka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-01, 08:20   #1022
jajoanka
Zakorzenienie
 
Avatar jajoanka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 513
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

U nas tez oczka niebieskie i coraz jasniejsze. Wczesniej byly takie az granatowe, a teraz zrobily sie blekitne. Chyba po tatusiu

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
jajoanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-01, 10:07   #1023
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

U nas też jeszcze niebieskie oczęta ale skoro Leoś podobny do taty to może mu zbrązowieją?
Mamy tu jakaś osobę znająca się na PITach? Mam pytanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-01, 10:09   #1024
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

Mój ma niebieskie dalej, może mu zostaną fajnie by było ciemne włosy i niebieskie oczy by miał

(*) Amelka 02.03.2017
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-01, 10:11   #1025
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

Cytat:
Napisane przez AnetaErr Pokaż wiadomość
Może się zmienia chociaż wątpię bo i ja i TŻ mamy niebieskie oczy Nie wiem jak tutaj genetyka działa i czy np. po babci moze mieć brązowe oczy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moze... moi rodzice oboje maja ciemnobrazowe oczy a ja mam szaro- niebieskie. I nie, nie ma mowy o jakims "przekrecie" bo u mojego ojca w rodzinie wszyscy maja secyficzne usta chociazby i jestem bardzo podobna z kuzunka wlasnie od brata mojego ojca xd

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-01, 10:47   #1026
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

Hej dziewczyny

Karolkowa to dla niego sie tak odstawilas?:p nie no zartuje

Ewka moja miala czarne oczka a juz od kilku tygodni ma piekne niebieskieu nas cala nasza czworka ma niebieskie wiec juz jwj takie zostana mysle.

Moja spala ladnie zasnela o 20.40 wstala na jedzenje o 4.10 potem od po 6 stekala wiec o 7 wzielam do siebie chwile poapalismy i znowu przed 8 zaczela stekac więc wymasowalam brzuszek i kupke z trudem zrobilismy ale mimo to i tak plakala i jeczela nawet pezy jedzeniu...jak ja kladlam ok 8.40 to wtedy tak sie dziwnie lekko trzesla ale myslalam ze to z brzuszka bo ja boli zasnelismy i wstalismy przed 10 i okazalo sie ze ma ponad 39stopni goraczki,zadzwonilam po tz zeby urwal sie z pracy i przyjechal ja za ten czas zbijalam jej temp okladami do lekarza dostalismy sie ale prywatnie bo normalnie mieksc niebylo i tyle ze maz pojechal po cos na goraczke i kolo 13 ma wizyte u lekarza martwie sie a ona ciagle poplakuje


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-01, 10:49   #1027
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

O jej Madzia trzymam kciuki za malutka żeby wszystko było ok!!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-01, 11:27   #1028
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

Madzia dawaj znać co z mała po wizycie!

(*) Amelka 02.03.2017
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-01, 11:46   #1029
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

Cytat:
Napisane przez sara3008 Pokaż wiadomość
U nas też jeszcze niebieskie oczęta ale skoro Leoś podobny do taty to może mu zbrązowieją?
Mamy tu jakaś osobę znająca się na PITach? Mam pytanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teraz z tymi pitami to jest sajgon , bo sie zachcialo urzedowi nas rozliczac

Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-01, 12:49   #1030
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

Madzia oby to nie zadne chorobsko

Kurcze serio juz my nie bedziemy pitow rozliczac? To kurcze jak sobie odliczyc za dzieci teraz?? Jaki ja nieogar jestem xd

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-01, 12:51   #1031
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Madzia oby to nie zadne chorobsko

Kurcze serio juz my nie bedziemy pitow rozliczac? To kurcze jak sobie odliczyc za dzieci teraz?? Jaki ja nieogar jestem xd

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
No to jest tak ze rozlicza Cie tak jak Ty rozliczylas sie rok temu , ale jak chcesz doliczyc dziecko to musiez korekte zrobic wiec trzeba czekac do 15 lutego az urzad nas rozliczyc i zrobic korekte . Tak sie dowiadywalam

Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-01, 14:24   #1032
ewka_mewka
Zadomowienie
 
Avatar ewka_mewka
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 534
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Moze... moi rodzice oboje maja ciemnobrazowe oczy a ja mam szaro- niebieskie. I nie, nie ma mowy o jakims "przekrecie" bo u mojego ojca w rodzinie wszyscy maja secyficzne usta chociazby i jestem bardzo podobna z kuzunka wlasnie od brata mojego ojca xd

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
O kurcze. U mojwgo są piękne jasnoszare oczęta i zastanawiam się kiedy zbrązowieją. My z tżtem mamy brązowe: gdyby małemu zostały jasne to byłby seksbombą, bo ma bardzo ciemną karnację po tżcie moj mały latynosik 🤣 . Nie mowicie nic antosiowi, zeby nie byl zazdrosny, ale zawsze marzylam o dziecku mulacie z jasnymi oczami 🤣🤣
Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Karolkowa to dla niego sie tak odstawilas?:p nie no zartuje

Ewka moja miala czarne oczka a juz od kilku tygodni ma piekne niebieskieu nas cala nasza czworka ma niebieskie wiec juz jwj takie zostana mysle.

Moja spala ladnie zasnela o 20.40 wstala na jedzenje o 4.10 potem od po 6 stekala wiec o 7 wzielam do siebie chwile poapalismy i znowu przed 8 zaczela stekac więc wymasowalam brzuszek i kupke z trudem zrobilismy ale mimo to i tak plakala i jeczela nawet pezy jedzeniu...jak ja kladlam ok 8.40 to wtedy tak sie dziwnie lekko trzesla ale myslalam ze to z brzuszka bo ja boli zasnelismy i wstalismy przed 10 i okazalo sie ze ma ponad 39stopni goraczki,zadzwonilam po tz zeby urwal sie z pracy i przyjechal ja za ten czas zbijalam jej temp okladami do lekarza dostalismy sie ale prywatnie bo normalnie mieksc niebylo i tyle ze maz pojechal po cos na goraczke i kolo 13 ma wizyte u lekarza martwie sie a ona ciagle poplakuje


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj biedna kruszynka. Mam nadzieję, że u was już lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewka_mewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-01, 14:31   #1033
cinnamonat
Rozeznanie
 
Avatar cinnamonat
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 802
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

[QUOTE=Lucia23;86443145]Kolejne? jakbym się dowiedziała ze za niedługo znowu będzie dzidziuś to chyba bym w wariatkowie wyladowala. A z tym spaniem to wcale jeszcze tak kolorowo w nocy nie mam, bo normalnie ona tyle nie śpi. Ale jeśli chodzi o dzienne spanie to u mnie bajka to fakt, bo ona prawie cały dzień przesypia, dlatego dziwie się ze jeszcze w nocy da trochę pospać. U mojej sen się poprawił jak w końcu brzuszek jej trochę odpuścił. Na noc teraz zasypia przed 22 a wcześniej bujalam się z nią do 1 w nocy.
Ciekawe kiedy zejdzie z nocnych karmien, bo starszy przestał jeść w nocy jak miał 3,5m-ca obawiam się ze z nią tak łatwo nie będzie.

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Cytat:
Napisane przez sara3008 Pokaż wiadomość
Leon się zaśmiał w głos ! Boże jak ja to uwielbiam u dzieci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[COLOR="Silver"]

Sara moja dzisiaj tez pierwszy raz się zaśmiala w głos
Jak Ty to zrobiłaś, że w wieku 3,5 miesiąca przestał Ci pić mleko?! Co to za magia? Dawaj zaklęcie
Artur miał prawie czarne oczy po urodzeniu i ciągle mu jaśnieją. Teraz ma szare, ale chyba zaczynają się robić niebieskie. Daniel miał od urodzenia niebieskie i tak mu zostało. Ja też ma niebieskie, a tż szaro-zielone zobaczymy jak to się skończy u Artura

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cinnamonat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-01, 14:41   #1034
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

Byl tz z nia u lekarza niestety to wirusowka a to jest najgorsze u takich maluszkow Wiec mamy ja duzo nawadniac woda jak niebedzie chciala mleczka to niedawac na hama wazne zeby duzo pila wody,pilnowac zeby duzo siusiala i jak bedzie apatyczne a temp bedzie skakac to mamy skierowanie do szpitala i nieczekac tylko sie zbierac i jechac narazie mala niema goraczki od kad dostala przeciwgoraczkowy,ale ma go dostawac bez wzgledu na goraczku 4x dziennie przez 3 dni wtedy powinna juz calkowicie zniknac goraczka!Ma oslonke,wit c i jakis Delicol na gazy i przy nietrawieniu laktazy z kuli tych kupek mamy narazie niezmieniac mleka. Dostaliśmy tez skierowanie do neurologa na usg glowki bo maja troche krzywa zwrocila nam na to uwage ta fizjo i zapytal tz o ta glowke a lekarka dala skierowanie na usg ale powiedziala ze mamy sie raczej nieprzejmowac bo to wina tego jak byla ulozona w kanale rodnym i ze długo tam lezala ale w razie czego mamy zrobic i sprawdza jej przeplywy. Zapisalam ja prywatnie bo oczywiscie na nfz terminy w hu hu wiec teraz najwazniejsze to pilnowac zeby niejechac do szpitala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-01, 14:46   #1035
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

MadziQ biedne maleństwo i wy, bo się będziecie stresować oby szybciutko wyszła z tego!!

Kurcze nie wiedziałam że delicol jest na gazy! U nas dzisiaj i wczoraj było lepiej z brzuszkiem ale mam delicol w domu, to może też podam jakby coś się działo znowu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-01, 14:50   #1036
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

Coś mi się porypalo z cytowaniem :/
Cinnamonat jak przestał pić mleko? Nie kumam pije na potęgę
Vica, wiem wlasnie, że teraz urząd rozlicza ale nie wiem czy jak nie miałam dochodu to mogę być podatnikiem a mąż małżonkiem czy on musi być podatnikiem a ja małżonkiem :/
Lady, ponoć ma być jakaś strona na którą się logujesz i możesz zaakceptować tak jak rozliczyli albo edytować i dopiero wysłać... Można też się normalnie papierowo rozliczyć jak ktoś neta nie ogarnia, ale dłużej na zwrot się czeka. Od 15 lutego ma to ruszyc..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-01, 14:52   #1037
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
MadziQ biedne maleństwo i wy, bo się będziecie stresować oby szybciutko wyszła z tego!!

Kurcze nie wiedziałam że delicol jest na gazy! U nas dzisiaj i wczoraj było lepiej z brzuszkiem ale mam delicol w domu, to może też podam jakby coś się działo znowu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No tez niewiedzialam, a ona kazala go brac na te zielone kupki i zeby gazy odprowadzala lepiej, zonaczymy jak poskutkuje tu masz opis:

https://www.aptekagemini.pl/delicol-...taza-15ml.html

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-01, 15:35   #1038
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

Dzięki wielkie MadziQ, właśnie ostatnio zdarzały się zielone, to sporbujemy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-01, 15:52   #1039
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

Madzia zdrowka dla małej

Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-01, 16:46   #1040
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

Dzieki dziewczynymam nadzieje ze bedzie lepiej a nie gorzej bo wizja szpitala mnie przeraża narazie niema goraczki od rana ale po 16 dostala syrop wiec moze z kuli tego. Ale jak usypia to za chwile wpada w heroiczny placz i trzeba ja uspokojac ehhh bardzo boje sie nocy!Starsza tez daje popalic bo tu katar ja meczy tu kaszel spac sie chce a nieumi nudzi jej sie marudzi ehh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-01, 17:06   #1041
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Byl tz z nia u lekarza niestety to wirusowka a to jest najgorsze u takich maluszkow Wiec mamy ja duzo nawadniac woda jak niebedzie chciala mleczka to niedawac na hama wazne zeby duzo pila wody,pilnowac zeby duzo siusiala i jak bedzie apatyczne a temp bedzie skakac to mamy skierowanie do szpitala i nieczekac tylko sie zbierac i jechac narazie mala niema goraczki od kad dostala przeciwgoraczkowy,ale ma go dostawac bez wzgledu na goraczku 4x dziennie przez 3 dni wtedy powinna juz calkowicie zniknac goraczka!Ma oslonke,wit c i jakis Delicol na gazy i przy nietrawieniu laktazy z kuli tych kupek mamy narazie niezmieniac mleka. Dostaliśmy tez skierowanie do neurologa na usg glowki bo maja troche krzywa zwrocila nam na to uwage ta fizjo i zapytal tz o ta glowke a lekarka dala skierowanie na usg ale powiedziala ze mamy sie raczej nieprzejmowac bo to wina tego jak byla ulozona w kanale rodnym i ze długo tam lezala ale w razie czego mamy zrobic i sprawdza jej przeplywy. Zapisalam ja prywatnie bo oczywiscie na nfz terminy w hu hu wiec teraz najwazniejsze to pilnowac zeby niejechac do szpitala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ej chyba jest cos w powietrzu bo ja sie dzis pol nocy meczylam i wczoraj caly dzien. Tak mnie gonilo ze myslalam ze mi jelita w srodku eksploduja. Jeszcze z tz jezdzilismy ogarniac sprawy to jak zajechal na stacje kola napompowac to w desperacji chcialam biec na cpn, ale balam sie ze po drodze zemdleje bo mialam doslownie zimne poty. Biedna malutka...

Dziewczyny istatnio moja mama mi przyslala filmik jak taka japonka pokazyeala jak usypuac dzieciatko male. No i ja to w sumie olalam, ale wczoraj mama pilnowala wnuczka i musiala wyprovowac. Mlody odlecial w 3 minuty i spal 2h co jest do biego niepodobne. Dzisiaj ja mowie, no musze sprawdzic i znowu najpierw sie uspokoil, a pozniej odlecial i spi sobie. Moze znajde na yt jak to sie robi to podrzuce link, bo z mesengera nie moge tego udostepnic nawet na grupie

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Cytat:
Napisane przez sara3008 Pokaż wiadomość
Coś mi się porypalo z cytowaniem :/
Cinnamonat jak przestał pić mleko? Nie kumam pije na potęgę
Vica, wiem wlasnie, że teraz urząd rozlicza ale nie wiem czy jak nie miałam dochodu to mogę być podatnikiem a mąż małżonkiem czy on musi być podatnikiem a ja małżonkiem :/
Lady, ponoć ma być jakaś strona na którą się logujesz i możesz zaakceptować tak jak rozliczyli albo edytować i dopiero wysłać... Można też się normalnie papierowo rozliczyć jak ktoś neta nie ogarnia, ale dłużej na zwrot się czeka. Od 15 lutego ma to ruszyc..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja i tak przez neta rozliczalam

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-01, 17:07   #1042
AnetaErr
Wtajemniczenie
 
Avatar AnetaErr
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 697
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

Dziewczyny mam pytanie.. Moja zrobiła kupę zielona z lekka pianą.. Co to może być? Q dziś to pierwsza kupa, a wczoraj nie robiła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnetaErr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-01, 17:13   #1043
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

Syn dał mi zrobić. Robiłam je sobie sama więc to widać 20190201_180946.jpeg

(*) Amelka 02.03.2017
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-01, 19:21   #1044
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

Ladyisss weź od razu z linkiem powinnaś tego posta pisać a nie nadzieję robisz i każesz czekać

Chociaż mój mały już 3h śpi.. Był z nami na burgerach w pubie i sobie grzecznie siedział w foteliku a później posłusznie zasnął i całe zakupy przespał i po powrocie do domu go wyciągnęłam z fotelika i daj śpi..

MadziQ ty i tak mega dajesz radę z dwójką jeszcze ci się rozchorowały, masakra jesteś mega dzielna!!

AnetaErr może właśnie przez to że wczoraj nie robiła? Masz jakiś espunisan żeby jej dać? Mój jak miał problemy z brzuszkiem to też na zmian w robił zielone z żółtymi :/

Karolkowa zazdro! Bardzo ładne!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Dziewczyny ja już zaczynam się martwić.. Koleś mi spał od 15-18:10( obudziłam go) zjadł, zrobił dwojeczke, pogadaliśmy sobie, tż wziął go na ręce i młody zaczął być marudny i usnął znowu mu na rękach :/ to jest normalne że tyle śpi? Wczoraj też w dzień obudzony był łącznie może z 5h, a tak to śpi cały czas


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-01, 19:36   #1045
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
Syn dał mi zrobić. Robiłam je sobie sama więc to widać Załącznik 7661335

(*) Amelka 02.03.2017
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
Nie ma to jak prezentacja paznokci matki polki roznice : gdy roibi to stylistka - krysztalki, koraliki, swieczniki itp. Gdy robi to matka - opakowanie wit. D

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Ladyisss weź od razu z linkiem powinnaś tego posta pisać a nie nadzieję robisz i każesz czekać

Chociaż mój mały już 3h śpi.. Był z nami na burgerach w pubie i sobie grzecznie siedział w foteliku a później posłusznie zasnął i całe zakupy przespał i po powrocie do domu go wyciągnęłam z fotelika i daj śpi..

MadziQ ty i tak mega dajesz radę z dwójką jeszcze ci się rozchorowały, masakra jesteś mega dzielna!!

AnetaErr może właśnie przez to że wczoraj nie robiła? Masz jakiś espunisan żeby jej dać? Mój jak miał problemy z brzuszkiem to też na zmian w robił zielone z żółtymi :/

Karolkowa zazdro! Bardzo ładne!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Dziewczyny ja już zaczynam się martwić.. Koleś mi spał od 15-18:10( obudziłam go) zjadł, zrobił dwojeczke, pogadaliśmy sobie, tż wziął go na ręce i młody zaczął być marudny i usnął znowu mu na rękach :/ to jest normalne że tyle śpi? Wczoraj też w dzień obudzony był łącznie może z 5h, a tak to śpi cały czas


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No bo mi sie przypomialo dopiero jak zaczelam pisac u nas maly czasem spi dlugo a czasami krotkie drzemki. Ja bym sie nie martwila malg spal od 17 do teraz zaraz szukam linka i mam nadzieje ze znajde

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Nie wiem jak tego szukac na yt. Udalo mi sie to zapisac na fb i udostepnilam na grupie nie wiem jak to inaczej ogarnac bo ja blondynka jestem i technologia czasami mnie przeraza

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-01, 19:37   #1046
1986rybka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: okolice stolicy :)
Wiadomości: 586
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

Cytat:
Napisane przez sara3008 Pokaż wiadomość
U nas też jeszcze niebieskie oczęta ale skoro Leoś podobny do taty to może mu zbrązowieją?
Mamy tu jakaś osobę znająca się na PITach? Mam pytanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co konkretnie odnośnie rozliczenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
- ogarniam się
--------
2,5 roku z aparacikiem i piękny uśmiech jest
1986rybka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-01, 20:18   #1047
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Nie ma to jak prezentacja paznokci matki polki roznice : gdy roibi to stylistka - krysztalki, koraliki, swieczniki itp. Gdy robi to matka - opakowanie wit. D

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

No bo mi sie przypomialo dopiero jak zaczelam pisac u nas maly czasem spi dlugo a czasami krotkie drzemki. Ja bym sie nie martwila malg spal od 17 do teraz zaraz szukam linka i mam nadzieje ze znajde

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Nie wiem jak tego szukac na yt. Udalo mi sie to zapisac na fb i udostepnilam na grupie nie wiem jak to inaczej ogarnac bo ja blondynka jestem i technologia czasami mnie przeraza

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Haha bo pod ręką była
Dews się ciesz że Ci śpi, mój znowu ma problem z tym

(*) Amelka 02.03.2017
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-01, 20:40   #1048
sylwusiach
Zakorzenienie
 
Avatar sylwusiach
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 8 684
Send a message via Skype™ to sylwusiach
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

hej, caly dzien nie pisalam bo Tz mial wolne i bylismy razem na zakupach itp.. caly dzien bylam zla, opieprzalam go za byle ☠☠☠☠☠☠☠e.. i co?? okres dostalam..

maly juz spi i lilka tez zasypia..

dews nie martw sie, dobrze ze spi

moj dzis spal.4h w wozku, w domu ze 2 h

Sent from my SM-J330FN using Tapatalk

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

kupilam dla Alexa smoczki z tt.. ortodontyczne i dupa.. woli najzwyklejsze z aventu . ide was nadrabiac

Sent from my SM-J330FN using Tapatalk
__________________
Lilly 20.06.2015
sylwusiach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-01, 20:43   #1049
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Ladyisss weź od razu z linkiem powinnaś tego posta pisać a nie nadzieję robisz i każesz czekać

Chociaż mój mały już 3h śpi.. Był z nami na burgerach w pubie i sobie grzecznie siedział w foteliku a później posłusznie zasnął i całe zakupy przespał i po powrocie do domu go wyciągnęłam z fotelika i daj śpi..

MadziQ ty i tak mega dajesz radę z dwójką jeszcze ci się rozchorowały, masakra jesteś mega dzielna!!

AnetaErr może właśnie przez to że wczoraj nie robiła? Masz jakiś espunisan żeby jej dać? Mój jak miał problemy z brzuszkiem to też na zmian w robił zielone z żółtymi :/

Karolkowa zazdro! Bardzo ładne!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Dziewczyny ja już zaczynam się martwić.. Koleś mi spał od 15-18:10( obudziłam go) zjadł, zrobił dwojeczke, pogadaliśmy sobie, tż wziął go na ręce i młody zaczął być marudny i usnął znowu mu na rękach :/ to jest normalne że tyle śpi? Wczoraj też w dzień obudzony był łącznie może z 5h, a tak to śpi cały czas


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moze ma takie dni?Mojej czasami sie takie zdarzaja rzadko ale czasami sa
Taa dzielna jak sie ma dwójkę to trzeba zacisnac zęby i dac rade niestety...
Mala niegoraczkowala na szczescie wogole od rana,ale za to tez niebardzo spala jak zasypiala to zaraz z lamentem sie budzila wiec to byly 5-10min moze z 2-3 razy na noc zjadla niepelna porcje i zasnela ale po odlozeniu trochę stekala i sie krecila wiec dopiero po 21 zasnelai przed chwile znowu przez sen masakrycznie plakala jak noworodek ja widze ze ja coś boli a nieumiem jej pomoc i niewiem co ja boli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-01, 21:19   #1050
1986rybka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: okolice stolicy :)
Wiadomości: 586
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

Dzisiaj ewidentnie nie jest mojego syna dzień :/ na spacerze spał całe 15 min :/ a potem awantura
Z usypianiem na noc też lekko nie było :/

A tak w ogóle muszę się pożalić jeszcze nie tak dawno cieszyłam się, że udało nam się po prawie 2 miesiącach przejść na kp i tylko raz dziennie dostawał mm.. taa i co się wczoraj okazało? Że przez ten miesiąc mały przybrał tylko 150g :/ gdzie wcześniej w miesiąc robił 1kg
I wyszło, że go głodze :/
Chociaż nie domagał się więcej jedzenia czy coś..
Tak więc po kp mam go dokarmiać mm..
Do dupy to całe kp :/
Odliczam aż skończy te pół roku i kończę zabawę w kp bo to do niczego robota :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
- ogarniam się
--------
2,5 roku z aparacikiem i piękny uśmiech jest
1986rybka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-09 07:04:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:31.