Facebook - serwis społecznościowy, pytania, problemy. - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-02-01, 08:29   #4141
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Facebook - serwis społecznościowy, pytania, problemy.

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Jak na fb w Tel wyłączyć, samo odtwarzanie się filmików?
W apce? Ustawienia i prywatność -> Ustawienia -> Multimedia i kontakty -> Filmy i zdjęcia -> Automatyczne odtwarzanie - zaznacz "nigdy nie odtwarzaj filmów automatycznie
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-02, 19:29   #4142
tomekszy2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 2
Dot.: Facebook - serwis społecznościowy, pytania, problemy.

Witajcie!
Jakiś, dość spory czas temu, przy próbie zalogowania się na FB, wyskoczyła informacja, że moje imię i nazwisko jest nieprawidłowe, i powinienem podać pełne, żeby ludzie mogli mnie znaleźć itp, Żeby to potwierdzić (i jednocześnie móc dalej korzystać z fejsa, bo logowanie zatrzymało się na tym żądaniu) musiałem wysłać im dowód osobisty. Wiem jak to brzmi, ale myślę sobie- Facebook porządna firma, wyślę, co mi tam. Był to mój ogromny błąd, bo od tamtego czasu nie mogę zmienić swojego imienia i nazwiska w ustawieniach - wyświetla mi się dołujący i bezczelnie drwiący ze mnie komunikat, przypominający jak głupi byłem, że wysłałem im cokolwiek namacalnego: "Nie możesz zaktualizować imienia i nazwiska, ponieważ wcześniej potwierdzono aktualne imię i nazwisko." W jaki sposób mogę zmienić swoje dane? Czy jest jakiś sposób, dzięki któremu mógłbym np wycofać swoją zgodę na przetwarzanie danych osobowych, w tym dowodu os (przecież mamy RODO), i czy jest jakaś gwarancja, że będę mógł ponownie wrócić do zmiany tych danych w ustawieniach? Czy ktoś miał może podobne przygody?
Dziękuję z góry za pomoc i pozdrawiam!
tomekszy2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-02, 19:32   #4143
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Facebook - serwis społecznościowy, pytania, problemy.

Możesz tylko usunąć konto i założyć nowe mając nadzieję, że nikt na Ciebie znowu do facebooka nie doniesie.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-02, 20:00   #4144
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Facebook - serwis społecznościowy, pytania, problemy.

Nie wiem czy to podobna sytuacja ale miałam kiedyś tylko skrót imienia i pierwszą literę nazwiska. Też dostałam wiadomość, że albo potwierdzę im te dane i na dowód prześlę skan dowodu albo zmienię. Stwierdziłam, że nie będę nic wysyłać tylko po prostu zmieniłam na pełne imię i nazwisko i po tym mogłam się od razu bez problemu zalogować. Musiałam mieć pecha, że wyłapał mnie prawdopodobnie jakiś ich algorytm bo przecież nawet kilku moich znajomych nie ma podanych prawdziwych danych tylko np pseudonimy. Jak miną 2 miesiące od zmiany to znowu zmienię na jakąś skróconą wersję.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-02, 20:21   #4145
b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 020
Dot.: Facebook - serwis społecznościowy, pytania, problemy.

Jak to? Na Facebooku nie można mieć fikcyjnego imienia i nazwiska?
Ja mam konto zupełnie 'od czapy" i nigdy nie dostałam żadnego żądania w celu weryfikacji danych?
b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-02, 20:54   #4146
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Facebook - serwis społecznościowy, pytania, problemy.

[1=b937e0c478c7f0bdd9edd1f 55f22ced0e16f646d;8645243 5]Jak to? Na Facebooku nie można mieć fikcyjnego imienia i nazwiska?
Ja mam konto zupełnie 'od czapy" i nigdy nie dostałam żadnego żądania w celu weryfikacji danych?[/QUOTE]Powinno się mieć prawdziwe. Podejrzewam, że jakieś algorytmy fejsbuka to wyłapują i albo do tej pory miałaś szczęście albo Twoje "imię i nazwisko" jest na tyle podobne do jakiegoś imienia i nazwiska, że nie wyłapuje.

Wycinek z fejsbuka:
Facebook jest społecznością, w której wszyscy używają tych samych imion i nazwisk co w codziennym życiu. To sprawia, że nasi użytkownicy zawsze wiedzą, z kim nawiązują kontakt.
Imię i nazwisko w profilu powinno być imieniem i nazwiskiem, pod którym znają Cię na co dzień Twoi znajomi. Powinno też widnieć na dokumencie tożsamości lub dokumencie ujętym na naszej liście dokumentów tożsamości.
Pseudonimy mogą być używane jako pierwsze lub drugie imię, jeżeli stanowią wersję imienia lub nazwiska (np. Janek zamiast Jan).
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-02, 21:13   #4147
b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 020
Dot.: Facebook - serwis społecznościowy, pytania, problemy.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Powinno się mieć prawdziwe. Podejrzewam, że jakieś algorytmy fejsbuka to wyłapują i albo do tej pory miałaś szczęście albo Twoje "imię i nazwisko" jest na tyle podobne do jakiegoś imienia i nazwiska, że nie wyłapuje.

Wycinek z fejsbuka:
Facebook jest społecznością, w której wszyscy używają tych samych imion i nazwisk co w codziennym życiu. To sprawia, że nasi użytkownicy zawsze wiedzą, z kim nawiązują kontakt.
Imię i nazwisko w profilu powinno być imieniem i nazwiskiem, pod którym znają Cię na co dzień Twoi znajomi. Powinno też widnieć na dokumencie tożsamości lub dokumencie ujętym na naszej liście dokumentów tożsamości.
Pseudonimy mogą być używane jako pierwsze lub drugie imię, jeżeli stanowią wersję imienia lub nazwiska (np. Janek zamiast Jan).
Moja nazwa na fb to dwa imiona i nazwisko - pewnie takie istnieja ale nie należą naprawdę do mnie.
Nie wiedziałam że jest wymóg prawdziwego, nie mam dodanych żadnych znajomych na facebooku ale moi realni znajomi maja konta pod nazwami typu "Halina żona Marka" itp
b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-02, 21:21   #4148
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Facebook - serwis społecznościowy, pytania, problemy.

[1=b937e0c478c7f0bdd9edd1f 55f22ced0e16f646d;8645268 6]Moja nazwa na fb to dwa imiona i nazwisko - pewnie takie istnieja ale nie należą naprawdę do mnie.
Nie wiedziałam że jest wymóg prawdziwego, nie mam dodanych żadnych znajomych na facebooku ale moi realni znajomi maja konta pod nazwami typu "Halina żona Marka" itp[/QUOTE]No widzisz, skoro Twoje fejsbukowe dane brzmią jak prawdziwe imię i nazwisko to fejsbuk nie ma powodu, żeby Cię sprawdzać. A przecież nie mają Twojego dowodu osobistego, żeby mieli powód, żeby wątpić w prawdziwość tych danych.
Ja miałam Ola Em i musiałam zmienić na prawdziwe bo gdybym im napisała, że Ola Em to imię i nazwisko, którym posługuję się na co dzień to chcieli skan dowodu osobistego w celu weryfikacji.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-03, 07:21   #4149
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Facebook - serwis społecznościowy, pytania, problemy.

Mnie po prostu zablokowali konto i odblokowali je dopiero po przesłaniu dowodu. Wpisali wtedy pełne dane z dowodu.
Dobrze że jeszcze się zdjęcia profilowego nie czepiali


Z tym że u mnie to nie była kwestia algorytmu, a po prostu ktoś doniósł im, że się posługuję nieprawidłowymi danymi.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-03, 08:31   #4150
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Facebook - serwis społecznościowy, pytania, problemy.

Serio? Nie miałam o tym pojęcia. Nie ma szans, żebym wysłała fejsowi skan dowodu, wolałabym usunąć konto.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-03, 08:37   #4151
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Facebook - serwis społecznościowy, pytania, problemy.

No ja nie miałam możliwości usunięcia konta, bo je zablokowano
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-03, 08:47   #4152
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Facebook - serwis społecznościowy, pytania, problemy.

Tak swoją drogą to ja też w sumie nie wiem czy algorytm czy ktoś złośliwy zgłosił. Moje koleżanki mają np Kasia Pe i albo Ania KB i nikt się nie czepia.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-03, 08:51   #4153
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Facebook - serwis społecznościowy, pytania, problemy.

Ja chyba podpadłam jakiemuś antyszczepionkowcowi w dyskusji
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-03, 21:47   #4154
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Facebook - serwis społecznościowy, pytania, problemy.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Tak swoją drogą to ja też w sumie nie wiem czy algorytm czy ktoś złośliwy zgłosił. Moje koleżanki mają np Kasia Pe i albo Ania KB i nikt się nie czepia.
Pewnie komus podpadlas na jakiejs grupie
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-03, 21:49   #4155
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Facebook - serwis społecznościowy, pytania, problemy.

Cytat:
Napisane przez DarkChocolate666 Pokaż wiadomość
Pewnie komus podpadlas na jakiejs grupie
Wszystko możliwe.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-04, 08:07   #4156
tomekszy2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 2
Dot.: Facebook - serwis społecznościowy, pytania, problemy.

Też tak myślę, że na mnie ktoś doniósł. Najchętniej wywaliłbym to cholerne konto, ale nie mogę, bo logowanie przez FB...
tomekszy2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-04, 10:15   #4157
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Facebook - serwis społecznościowy, pytania, problemy.

Nie wiem, czy ten temat był poruszany - jakiś algorytm kolejności ludzi na liście znajomych (w profilu, nie na czacie). Na swoim wlasnym mam pierwsze 10 osob, z ktorymi najcześciej wchodzę w interakcje (zapewne facebook pomyslal, aby latwo bylo mi ich znalezc)


natomiast co z profilami innych osób? widzę u kogoś np. najpierw wspolnych znajomych, a ci nastepni? Nie są w kolejnosci alfabetycznej, i np. u jednej osoby jest to tez 7 osób z najczestszych interakcji. U drugiej 6 osób.



czy to przypadek, bo ja wchodziłam na profile tych osób i fb dostosował listy znajomych u innych do tego, co ja przegladalam?
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-04, 10:26   #4158
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Facebook - serwis społecznościowy, pytania, problemy.

Weszłam w profil koleżanki dla przykładu - na tzw. głównej mam 6 kafelków, są tam nasi wspólni znajomi i osoby, których nie mam w znajomych, ale z którymi mam sporo wspólnych znajomych (ok. 10 osób). Jak wchodzę w "pokaż wszystkich znajomych" to wyświetla się alfabetycznie.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-04, 11:42   #4159
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Facebook - serwis społecznościowy, pytania, problemy.

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Weszłam w profil koleżanki dla przykładu - na tzw. głównej mam 6 kafelków, są tam nasi wspólni znajomi i osoby, których nie mam w znajomych, ale z którymi mam sporo wspólnych znajomych (ok. 10 osób). Jak wchodzę w "pokaż wszystkich znajomych" to wyświetla się alfabetycznie.
na tel alfabetycznie, ale na komputerze? Wchodzę już do kilku osób i się zgadza, że z przodu po wspólnych znajomych są ci, z którymi dana osoba ma interakcje (ja nie mam tych ludzi w znajomych).



Zgadza mi się to w wielu przypadkach np. bliska kumpela ma od razu po wspolnych znajomych dwie swoje kuzynki <z innymi nazwiskami>, nigdy nie wchodziłam na ich profile.



Dobry kumpel ma swoją siostrę (u której byłam na profilu raz i to dobre 7 lat temu...), kolegę (jw. 7 lat temu odwiedzałam profil) i dziewczynę.


Inna koleżanka ma swojego chłopaka od razu po wspólnych znajomych - nigdy nie wchodziłam na jego profil, do niej zresztą też wchodzę raz na parę lat


itd


ale czy facebook moglby zrobic taki przeciek prywatnosci?:P
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-04, 11:52   #4160
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Facebook - serwis społecznościowy, pytania, problemy.

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
na tel alfabetycznie, ale na komputerze? Wchodzę już do kilku osób i się zgadza, że z przodu po wspólnych znajomych są ci, z którymi dana osoba ma interakcje (ja nie mam tych ludzi w znajomych).
To tak, u mnie jest tak samo. Na samej górze wspólni znajomi i jej nieznani mi znajomi, z którymi mam sporo wspólnych znajomych a potem od góry ludzie, z którymi moja koleżanka ma najczęstszy kontakt.



Sprawdziłam u kilku osób, w tym u mojego lubego i u siebie z jego konta, jest tak samo.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-04, 12:44   #4161
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Facebook - serwis społecznościowy, pytania, problemy.

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
To tak, u mnie jest tak samo. Na samej górze wspólni znajomi i jej nieznani mi znajomi, z którymi mam sporo wspólnych znajomych a potem od góry ludzie, z którymi moja koleżanka ma najczęstszy kontakt.



Sprawdziłam u kilku osób, w tym u mojego lubego i u siebie z jego konta, jest tak samo.
no to trochę taki przeciek prywatności
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-04, 12:48   #4162
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Facebook - serwis społecznościowy, pytania, problemy.

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
no to trochę taki przeciek prywatności
A bo to pierwszy?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-04, 13:18   #4163
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Facebook - serwis społecznościowy, pytania, problemy.

Przyznam, że nie przyszło mi do głowy wchodzić w znajomych moich znajomych i sprawdzać w jakiej są kolejności. Najczęściej widzę po prostu wspólnych a potem losowo i to się często zmienia. Nawet u mnie to się zmienia - np obecnie na pierwszym miejscu jest kolega, z którym dosyć często rozmawiam, potem są jacyś dalsi a mojego męża nawet nie ma w tych kafelkach widocznych na profilu.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-04, 13:52   #4164
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Facebook - serwis społecznościowy, pytania, problemy.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Przyznam, że nie przyszło mi do głowy wchodzić w znajomych moich znajomych i sprawdzać w jakiej są kolejności. Najczęściej widzę po prostu wspólnych a potem losowo i to się często zmienia. Nawet u mnie to się zmienia - np obecnie na pierwszym miejscu jest kolega, z którym dosyć często rozmawiam, potem są jacyś dalsi a mojego męża nawet nie ma w tych kafelkach widocznych na profilu.
Haha no ja wchodziłam do byłego i zgadzało się kilka osób (na 100%, bo m.in parę miesięcy temu poznany gość, z którym ma teraz świetny kontakt, a z którym ja mam 0 wspólnych znajomych i nie wchodziłam do niego nigdy na profil), więc z ciekawości przejrzałam jak to jest u bliskich koleżanek i też się u nich zgadzało to.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-04, 14:21   #4165
P0m
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 679
Dot.: Facebook - serwis społecznościowy, pytania, problemy.

U mnie się raczej nie zgadza, albo średnio. Większość znajomych (i ja) mamy znajomych poukrywanych i ciężko stwierdzić:P ale nawet u mnie osoby z którymi mam kontakt to 3 pierwsze z listy, reszta to różnie, po tej 3 np jest osoba z którą sama nigdy nie pisałam (poza grupową rozmową).

U znajomych u których mogłabym stwierdzić że rzeczywiście się zgadza to np u jednego, tak samo ze 3-4 osoby się zgadza, dalej (w sumie w tych 3-4 też) są osoby które kojarzę, wchodziłam na ich profile i byliśmy proszeni na te same wydarzenia, więc ciężko stwierdzić czy one sie zgadzają. U innego znajomego tak samo, na pierwszych miejscach jego dobrzy koledzy i dziewczyna, ale taka sama sytuacja-pare wspólnych wydarzeń, rozmów grupowych itp. U 2 koleżanek ludzie byli raczej rozrzuceni losowo.
P0m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 15:21   #4166
Dawids34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 1
Dot.: Facebook - serwis społecznościowy, pytania, problemy.

Witam. Jak założyć spotted na Facebooku. Wchodząc w zakładki i klikając utwórz stronę. To wiem. A dalej? Chciałbym aby to było spotted. Która opcje wybrać krok po kroku? I czy znajomi będą widzieć że ja założyłem spotted? Proszę o pomoc, bo to dla mnie ważne. Dziekuje
Dawids34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 23:50   #4167
avie24
Przyczajenie
 
Avatar avie24
 
Zarejestrowany: 2018-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13
facebook zdjecie profilowe

Hej,

Mam pytanie apropo zdjęcia profilowego na fb.
Zależy mi na tym, aby nikt nie mógł go polajkować ani skomentować.
Gdy klikam opcje prywatności "Tylko ja" nikt nie może wejść na to zdjęcie a nie o to mi chodzi. Chce by zdjęcie się otwierało tylko bez możliwości komentowania i lajkowania.

Pozdrawiam
avie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-05, 08:53   #4168
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: facebook zdjecie profilowe

Chyba nie ma takiej możliwości na fb, to by było zaprzeczenie całej idei tego portalu.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 18:06   #4169
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: facebook zdjecie profilowe

Cytat:
Napisane przez avie24 Pokaż wiadomość
Hej,

Mam pytanie apropo zdjęcia profilowego na fb.
Zależy mi na tym, aby nikt nie mógł go polajkować ani skomentować.
Gdy klikam opcje prywatności "Tylko ja" nikt nie może wejść na to zdjęcie a nie o to mi chodzi. Chce by zdjęcie się otwierało tylko bez możliwości komentowania i lajkowania.

Pozdrawiam
Nie ma takiej mozliwosci, tez kiedys szukalam.
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 08:59   #4170
a ga ta
Zakorzenienie
 
Avatar a ga ta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 121
Dot.: Facebook - serwis społecznościowy, pytania, problemy.

Od kilku dni nie widzę najnowszych postów z paru Fp, które obserwuję(nawet po wejściu w profil).
Moja koleżanka widzi te posty, więc nie wiem, co jest...
__________________
Książki 2024: 9

Mój Blog
Facebook
Instagram

Edytowane przez a ga ta
Czas edycji: 2019-03-28 o 09:00
a ga ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-06 19:47:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:42.