Mamuśki listopadowe 2018 - część I - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-02-11, 15:08   #1561
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

Mnie z corka namowila lekarka ze niby bardziej oczyszczone sa , no i skoro Marysia 6w1 to i Maciek
Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Dziewczyny wy wszystkie szczepicie tymi odplatnymi szczepionkami? Czy ktoras szczepi tymi nieodplatnymi? Zdecydowalyscie sie na te 5, 6w1 tylko ze wzgledu na to, ze wkluc mniej czy jeszcze jakies plusy sa? Serio nie wiem i tak sie zastanawiam nad tym..

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 15:16   #1562
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

Cytat:
Napisane przez Vicarika Pokaż wiadomość
U mnie znowu pogorszenie , i kolejmy steryd . Jezu jak on sie dusi

Madzia jak wyniki ok to was wypuszczaja ?

Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka
O matko wspolczuje czemu mu sie niepolepsza?

Taaak u nas wyniki wyszly dobre i od godzinki jestesmy w domu spakowalam sie tam w 5 min mimo ze mialam 2 torby i kilka siatek
Mamy w domu dawac antybiotyk(o dziwo nagle mozna jej podawac antybiotyk w syropie...:/) raz w tygodniu robic badanie moczu,i 7 marca stawic sie na oddzial znowu bedziemy robic badania tej nerki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
Wstyd normalnie !
Ja muszę jechać do apteki po szczepionki dla małego ale mi się nie chce.
Dziś taka pogoda, że tylko siedzieć w domu z małym. Wieje zimno i ciemno

02.03.2017 (*) Amelka
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
Kurde ja tez musze skoczyc do lekarki po recepte na szczepionke bo na poczatku marca mamy szczepienie :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez sara3008 Pokaż wiadomość
Leon ma skok... I to ten jeden z dłuższych, co może trwać nawet 5 tygodni... Zepsuło się zasypianie, jak je to się odrywa żeby się rozwrzeszczec, co chwila poplakuje, marudzi, zadna pozycja i zabawianie go nie pomaga... Przez 2 godziny aktywności po drzemce przez 5-10 minut jest ok a potem gorzej niż baba podczas okresu trwa to u nas od czwartku, albo piątku. Już nie pamiętam. Ale dajcie mi siły bym przetrwała te tygodnie bez wzywania do mnie panów z białymi kaftanami pokroilam mięso na gulasz, z Leonem w chuście, potem płaczącego zostawiłam w łóżeczku żeby te mięso obsmażyć na spokojnie.... A w tym czasie Igorek dopadł się do odkurzacza (który wyjęłam z nadzieją że szum odkurzacza uspokoi dziecko....), Otworzył go i z worka zaczął wyjmować te kłęby śmieci.... No kuźwa dziś dzień to wszystko pod górkę, wszystko.... właśnie Leo zasnął, a ja nie wiem w co ręce włożyć...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O jaaa ale ma starszy fantazjeja to jestem ciekawa jak mala znowu zadomowi sie w domku bo tam spala ze mna zeby zasnac dawalam smoczek i gililam po buzce a teraz bedzie sie ja odkladac do lozeczka i tyle...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Vicarika Pokaż wiadomość
O matko , Sara zycze duzo cierpliwosci

A ja wkoncu wywalczylam przeswietlenie pluc , Maciek znowu zlapal dusznosci .

No i kupilismy nowe auto bmw e46 ciesze sie bo jest 5 drzwiowe a mamy audi a3 trzy drzwiowe wiec wkladanie dzieci do tylu i siedzenie z nimi to MASAKRA !!

Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka
Gratuluje zakupu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 15:17   #1563
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
O matko wspolczuje czemu mu sie niepolepsza?

Taaak u nas wyniki wyszly dobre i od godzinki jestesmy w domu spakowalam sie tam w 5 min mimo ze mialam 2 torby i kilka siatek
Mamy w domu dawac antybiotyk(o dziwo nagle mozna jej podawac antybiotyk w syropie...:/) raz w tygodniu robic badanie moczu,i 7 marca stawic sie na oddzial znowu bedziemy robic badania tej nerki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Kurde ja tez musze skoczyc do lekarki po recepte na szczepionke bo na poczatku marca mamy szczepienie :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

O jaaa ale ma starszy fantazjeja to jestem ciekawa jak mala znowu zadomowi sie w domku bo tam spala ze mna zeby zasnac dawalam smoczek i gililam po buzce a teraz bedzie sie ja odkladac do lozeczka i tyle...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Gratuluje zakupu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi mowili zawsze ze po antybiotyku to minimum 4 tygodnie odczekac zeby zaszczepic i badz co badz mnie szybko tam nie zobacza

Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 15:18   #1564
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

Cytat:
Napisane przez sara3008 Pokaż wiadomość
Si, słoiczek. Od Bebiko na 6 miesięcy dostaniemy kilka próbek mleka, jak dobrze pamiętam

Vica, myślałam że może też pneumokoki. Bo co chwilę widzę na FB posty o różnych nopach właśnie po pneumokokach i wszystkie dzieci ta sama seria szczepione

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gdzie takie rzeczy dostajecie??ja dostaje tylko spamy nanmeilu z tego niebieskiego pudla...:/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Vicarika Pokaż wiadomość
Mi mowili zawsze ze po antybiotyku to minimum 4 tygodnie odczekac zeby zaszczepic i badz co badz mnie szybko tam nie zobacza

Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka
To ja bede musiala sie dowiedziec jak teraz bedzie z tym szczepieniem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 15:43   #1565
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Gdzie takie rzeczy dostajecie??ja dostaje tylko spamy nanmeilu z tego niebieskiego pudla...:/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

To ja bede musiala sie dowiedziec jak teraz bedzie z tym szczepieniem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No dokladnie. Ja na niebieskie pudelko sie rejstrowalam jak jeszcze w ciazy bylam i mialam dostac jak sie dziecko urodzi...pfff... nic nie dostalam oczywiscie procz meili z niebieskiego pudelka i bebiprogramu

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 16:05   #1566
1986rybka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: okolice stolicy :)
Wiadomości: 586
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

Cytat:
Napisane przez jajoanka Pokaż wiadomość
Rybka - na ciemieniuche chyba olej z czarnuszki pomaga? Stosowalas?

Co do drapania... to nie wiem. Myslalam, ze takie maluchy jeszcze nie potrafia sie drapac?

Powiedz mi - szczepilas juz? Gdzies wyczytalam, ze to moze nasilic zmiany skorne... i dlatego sama zwlekam.

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
Przetestuje, chociaż już tyle tego przerabiałam, że pół apteki mam w domu :/
Niestety już potrafią niezdarnie bo niezdarnie, ale mój podrapany pazury muszę co 2 dni obcinać, bo inaczej byłaby masakra :/
Tak, szczepiłam, ostatnio ponad 2 tyg temu, a drapanie jest od paru dni :/
Wiem, że szczepienia mogą nasilać zmiany skórne, ale bardziej boje się chorób na które mógłby zachorować bez szczepień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
Ja 5 w 1 mniej wkluc, plus meningokoki będziemy się szczepic w piątek

02.03.2017 (*) Amelka
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
Karolkowa daj znac jak po szczepieniu meningo, bo tez sie zastanawiam.. na bexero idziecie? Dajesz paracetamol przed samym szczepieniem czy chwile po?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
- ogarniam się
--------
2,5 roku z aparacikiem i piękny uśmiech jest
1986rybka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 16:45   #1567
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

Cytat:
Napisane przez 1986rybka Pokaż wiadomość
Przetestuje, chociaż już tyle tego przerabiałam, że pół apteki mam w domu :/
Niestety już potrafią niezdarnie bo niezdarnie, ale mój podrapany pazury muszę co 2 dni obcinać, bo inaczej byłaby masakra :/
Tak, szczepiłam, ostatnio ponad 2 tyg temu, a drapanie jest od paru dni :/
Wiem, że szczepienia mogą nasilać zmiany skórne, ale bardziej boje się chorób na które mógłby zachorować bez szczepień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Karolkowa daj znac jak po szczepieniu meningo, bo tez sie zastanawiam.. na bexero idziecie? Dajesz paracetamol przed samym szczepieniem czy chwile po?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bxero dokładnie, musiałam rezerwować w aptece
A wiesz że nie podawałam jeszcze paracetamolu? Nie miałam takiej potrzeby. A to źle?

02.03.2017 (*) Amelka
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-11, 19:21   #1568
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
No dokladnie. Ja na niebieskie pudelko sie rejstrowalam jak jeszcze w ciazy bylam i mialam dostac jak sie dziecko urodzi...pfff... nic nie dostalam oczywiscie procz meili z niebieskiego pudelka i bebiprogramu

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Ja niebieskie pudełko dostałam w szpitalu była książeczka z wierszykami, próbki ziaji, próbka sudocremu, probka bephantenu, próbka żelu do mycia dove, jakaś próbka kremu na rozstepy dla kobiet, dwie pieluszki, paczuszka husteczek (10 sztuk chyba) i butelka wody

Bebilon chyba też po pół roku próbki mleka wysyła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 19:23   #1569
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

Cytat:
Napisane przez sara3008 Pokaż wiadomość
Ja niebieskie pudełko dostałam w szpitalu była książeczka z wierszykami, próbki ziaji, próbka sudocremu, probka bephantenu, próbka żelu do mycia dove, jakaś próbka kremu na rozstepy dla kobiet, dwie pieluszki, paczuszka husteczek (10 sztuk chyba) i butelka wody

Bebilon chyba też po pół roku próbki mleka wysyła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi w szpitalu nie dali

Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 19:34   #1570
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

Cytat:
Napisane przez Vicarika Pokaż wiadomość
Mi w szpitalu nie dali

Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka
Na stronie niebieskiego pudełka jest lista szpitali, z którymi mają "współpracę" Jak Igora rodziłam w 2015 roku to też dostałam pudełko, szkoda że większość próbek miała termin do 2013/2014

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 19:50   #1571
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

Cytat:
Napisane przez sara3008 Pokaż wiadomość
Na stronie niebieskiego pudełka jest lista szpitali, z którymi mają "współpracę" Jak Igora rodziłam w 2015 roku to też dostałam pudełko, szkoda że większość próbek miała termin do 2013/2014

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No i moj szpital ma podpisane bo dostalam z Marysia , ale jak juz Macka urodzilam to niby sie skonczylo

Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-11, 19:52   #1572
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

Cytat:
Napisane przez sara3008 Pokaż wiadomość
Ja niebieskie pudełko dostałam w szpitalu była książeczka z wierszykami, próbki ziaji, próbka sudocremu, probka bephantenu, próbka żelu do mycia dove, jakaś próbka kremu na rozstepy dla kobiet, dwie pieluszki, paczuszka husteczek (10 sztuk chyba) i butelka wody

Bebilon chyba też po pół roku próbki mleka wysyła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nooo to w szpitalu tez dostalam. Nie zebym byla zachlanna, ale przy rejstracji pisalo ze na urodzenie malucha cos przysla...ja zapomialam, ze rodzilam, a oni chyba o mnie zapomieli

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 19:53   #1573
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Nooo to w szpitalu tez dostalam. Nie zebym byla zachlanna, ale przy rejstracji pisalo ze na urodzenie malucha cos przysla...ja zapomialam, ze rodzilam, a oni chyba o mnie zapomieli

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Tak tak właśnie mieli coś wysłać Ty ale mała to nie było tak, że tam się zaznaczalo w którym szpitalu będziemy rodzić?

02.03.2017 (*) Amelka
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 19:54   #1574
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

A mi i tak najbardziej podobala sie reklamowka z probkami od poloznej, bo oprocz probek byla tez buteleczka z aventu taka malutka 60 ml chyba

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 19:55   #1575
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

Taka ?1549914944402.jpeg

02.03.2017 (*) Amelka
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 19:58   #1576
1986rybka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: okolice stolicy :)
Wiadomości: 586
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
Bxero dokładnie, musiałam rezerwować w aptece
A wiesz że nie podawałam jeszcze paracetamolu? Nie miałam takiej potrzeby. A to źle?

02.03.2017 (*) Amelka
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
Ja też jeszcze odpukać nie musiałam małemu podawać nic na obniżenie gorączki.
Chodzi mi tylko o szczepionke na meningokoki. Bo czytałam, że jest to bolesna szczepionka i często po niej występuje gorączka i nawet producent zaleca podanie paracetamolu chwilę przed lub chwilę po szczepieniu, dlatego pytam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
- ogarniam się
--------
2,5 roku z aparacikiem i piękny uśmiech jest
1986rybka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 19:58   #1577
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

Cytat:
Napisane przez 1986rybka Pokaż wiadomość
Ja też jeszcze odpukać nie musiałam małemu podawać nic na obniżenie gorączki.
Chodzi mi tylko o szczepionke na meningokoki. Bo czytałam, że jest to bolesna szczepionka i często po niej występuje gorączka i nawet producent zaleca podanie paracetamolu chwilę przed lub chwilę po szczepieniu, dlatego pytam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Poważnie? Nie czytałam nic Ale człowiek głupi

02.03.2017 (*) Amelka
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 20:03   #1578
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Nooo to w szpitalu tez dostalam. Nie zebym byla zachlanna, ale przy rejstracji pisalo ze na urodzenie malucha cos przysla...ja zapomialam, ze rodzilam, a oni chyba o mnie zapomieli

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Pisalo takie coś?hmm nawet nieczytalam tego wypisalam ale nr tel niewyraznie napisalam zeby mnie nie nekali tel mnie z tego wszystkiego te ksiazeczki i paczka chusteczek sie podobala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
A mi i tak najbardziej podobala sie reklamowka z probkami od poloznej, bo oprocz probek byla tez buteleczka z aventu taka malutka 60 ml chyba

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Ja od poloznej nic niedostalam :/ ale moze wy mialyscie swoje co pracuja w szpitalu moja niepracuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Aaaa dziewczyny mam pytanko czy wy juz wymienialiscie butelki na większe i smoczki do nich o wiekszym przeplywie dla pociech?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 20:06   #1579
1986rybka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: okolice stolicy :)
Wiadomości: 586
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
Poważnie? Nie czytałam nic Ale człowiek głupi

02.03.2017 (*) Amelka
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
"U☠dzieci <2. roku życia bardzo często, bo aż w☠69–79% przypadków, obserwuje się gorączkę, w☠tym u☠≤1% z☠nich wynosi ona ≥40°C. U☠starszych dzieci i☠dorosłych gorączka występuje w☠1–8% przypadków.22,26☠W☠celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia gorączki po podaniu szczepionki Bexsero pacjentowi można zalecić lek przeciwgorączkowy – paracetamol. W☠badaniach klinicznych potwierdzono bowiem, że paracetamol istotnie zmniejsza częstość występowania odczynów gorączkowych u☠niemowląt w☠pierwszych dniach po podaniu szczepionki, a☠jednocześnie nie wpływa na jej immunogenność"

Wez moze ze soba na szczepienie pedicetamol, to podasz malemu od razu po zastrzyku podpytaj się jeszcze wcześniej o to pediatrę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
- ogarniam się
--------
2,5 roku z aparacikiem i piękny uśmiech jest
1986rybka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-11, 20:10   #1580
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

Cytat:
Napisane przez 1986rybka Pokaż wiadomość
"Udzieci <2. roku życia bardzo często, bo aż w69–79% przypadków, obserwuje się gorączkę, wtym u≤1% znich wynosi ona ≥40°C. Ustarszych dzieci idorosłych gorączka występuje w1–8% przypadków.22,26Wcelu zmniejszenia ryzyka wystąpienia gorączki po podaniu szczepionki Bexsero pacjentowi można zalecić lek przeciwgorączkowy – paracetamol. Wbadaniach klinicznych potwierdzono bowiem, że paracetamol istotnie zmniejsza częstość występowania odczynów gorączkowych uniemowląt wpierwszych dniach po podaniu szczepionki, ajednocześnie nie wpływa na jej immunogenność"

Wez moze ze soba na szczepienie pedicetamol, to podasz malemu od razu po zastrzyku podpytaj się jeszcze wcześniej o to pediatrę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cholera to wezmę! Zapytam czy od razu podać

02.03.2017 (*) Amelka
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 20:12   #1581
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

Cytat:
Napisane przez Vicarika Pokaż wiadomość
No i moj szpital ma podpisane bo dostalam z Marysia , ale jak juz Macka urodzilam to niby sie skonczylo

Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka
Pewnie położne sobie wzięły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 20:34   #1582
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

Jezu koszmar. Tesciowa jedzie do corki a maz zaraz bedzie u mnie z mlekiem i posgrzewaczem . Maciek mi taka awanture zrobil , no z 40 min plakal ja go do piersi probowal coagnac ale dupa . Wiec zdesperowana dalam mu wody w butelce, wypil 60 ml i zasypia ... Przez to ze tak ciezko oddycha nie ma sily z piersi pic

Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 20:35   #1583
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

Cytat:
Napisane przez Vicarika Pokaż wiadomość
Jezu koszmar. Tesciowa jedzie do corki a maz zaraz bedzie u mnie z mlekiem i posgrzewaczem . Maciek mi taka awanture zrobil , no z 40 min plakal ja go do piersi probowal coagnac ale dupa . Wiec zdesperowana dalam mu wody w butelce, wypil 60 ml i zasypia ... Przez to ze tak ciezko oddycha nie ma sily z piersi pic

Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka
Biedny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 20:47   #1584
sylwusiach
Zakorzenienie
 
Avatar sylwusiach
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 8 684
Send a message via Skype™ to sylwusiach
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

Cytat:
Napisane przez Vicarika Pokaż wiadomość
Jezu koszmar. Tesciowa jedzie do corki a maz zaraz bedzie u mnie z mlekiem i posgrzewaczem . Maciek mi taka awanture zrobil , no z 40 min plakal ja go do piersi probowal coagnac ale dupa . Wiec zdesperowana dalam mu wody w butelce, wypil 60 ml i zasypia ... Przez to ze tak ciezko oddycha nie ma sily z piersi pic

Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka
biedny maluch.. moj mial sonde przez nosek do zoladka.. 3 czy 4 dni a pozniej karmilam go butelka i wracal do sil. wiadomo jak dlugo bedziecie jeszcze w szpitalu??

alex spi, Lilka tez..

gdzie jest dews???

Sent from my SM-J330FN using Tapatalk
__________________
Lilly 20.06.2015
sylwusiach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 20:49   #1585
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

Nic nie wiem bo mial byc dzisiaj laryngolog i przeswietlenie pluc - finalnoe wyszlo jedno wielkie gowno .....

Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 21:17   #1586
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

Szczepila któraś na meningokoki?
Bo czytam te internety i aż się boję

02.03.2017 (*) Amelka
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 21:22   #1587
sylwusiach
Zakorzenienie
 
Avatar sylwusiach
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 8 684
Send a message via Skype™ to sylwusiach
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

Cytat:
Napisane przez Vicarika Pokaż wiadomość
Nic nie wiem bo mial byc dzisiaj laryngolog i przeswietlenie pluc - finalnoe wyszlo jedno wielkie gowno .....

Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka
moj maly tez mial przeswietlenie i.cos mial w plucu.. jeszcze po wyjsciu ze szpitala cos mial ale juz od miesiaca jest czysty osluchowo..
tak wygladal przez pierwsze 4 dni... nawet nie moglam go przytulic ..received_2087054984687409.jpg

Sent from my SM-J330FN using Tapatalk
__________________
Lilly 20.06.2015
sylwusiach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 21:24   #1588
noemi211
Raczkowanie
 
Avatar noemi211
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 54
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

My jesteśmy po szczepieniu. To był najgłupszy pomysł na jaki mogłam wpaść żeby ich razem zaszczepić. Nie wiem, które odstawiło większą histerię... Alek uciekał po gabinecie, Nina tchu nie mogła złapać, szopka jakich mało. Ja idąc do przychodni skręciłam kostkę, do tego mam okres no i jeszcze ten stres z tymi moimi dzieciakami więc obecnie chętnie bym zasnęła i już się nie obudziła :-/
noemi211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 21:25   #1589
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

Cytat:
Napisane przez noemi211 Pokaż wiadomość
My jesteśmy po szczepieniu. To był najgłupszy pomysł na jaki mogłam wpaść żeby ich razem zaszczepić. Nie wiem, które odstawiło większą histerię... Alek uciekał po gabinecie, Nina tchu nie mogła złapać, szopka jakich mało. Ja idąc do przychodni skręciłam kostkę, do tego mam okres no i jeszcze ten stres z tymi moimi dzieciakami więc obecnie chętnie bym zasnęła i już się nie obudziła :-/
Na co szczepilas?
Co z kostką?

02.03.2017 (*) Amelka
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 21:36   #1590
noemi211
Raczkowanie
 
Avatar noemi211
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 54
Dot.: Mamuśki listopadowe 2018 - część I

Alek miał MMR2 czyli świnka, odra, różyczka a Nina pneumokoki, wzw, DTP i coś jeszcze ale nie pamiętam co. To to szczepienie co zgodnie z kalendarzem szczepień daje się w 6 tygodniu.
Kostka boli jak cholera ale jakoś wybitnie spuchnięta nie jest więc może nie jest tak bardzo źle? Chociaż ja ogólnie nie puchnę więc cholera wie
noemi211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-09 07:04:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:30.