Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-02-11, 20:26   #2761
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
czemu tak myslisz
Bo prawie żaden z facetów, którzy mi się w życiu podobali i których uważałam za zabójczo przystojnych, nie miał takiej szczęki.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 20:28   #2762
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
Limonka - nie chodzi mi dosłownie o 2 kg nadwagi, chodzi mi o balansowanie w tych granicach
W sensie potrafisz zauważyć jak komuś przybywa 2kg czy chodzi o lekką nadwagę?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 20:31   #2763
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

Cytat:
Bo prawie żaden z facetów, którzy mi się w życiu podobali i których uważałam za zabójczo przystojnych, nie miał takiej szczęki.
a to jak każdej wizażance


Cytat:
W sensie potrafisz zauważyć jak komuś przybywa 2kg czy chodzi o lekką nadwagę?
chodzi o lekką nadwagę/prawie nadwagę - czyli kobieta wyraźnie chudsza niż Ewa Farna ale wciąż nieatrakcyjna
krewet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 20:40   #2764
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 155
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
a to jak każdej wizażance



chodzi o lekką nadwagę/prawie nadwagę - czyli kobieta wyraźnie chudsza niż Ewa Farna ale wciąż nieatrakcyjna
No ale nie wiesz, czy ona ma nadwagę/prawie nadwagę. Pytasz na ulicy? Ważysz? Jesteś jej lekarzem?

Bo ja rozumiem, że Ci się grube nie podobają, masz prawo.

Ale nie jestem w stanie uwierzyć, że od razu wiesz, która dziewczyna ile waży, bo zwyczajnie nie masz jak tego sprawdzić.

Ja też mogę udawać, że na oko widzę od razu rozmiar penisa. No ok, ale jak nie chodzę z miarką, to sobie mogę stwierdzić "łe, 13cm, frajerzyna". Ale co z tego, skoro nie wiem, czy mam rację.

Ja mogę stwierdzić, czy ktoś ma ładne proporcje. Albo ma fajną figurę.

Ale jak kobieta ma na sobie ubrania, to tym bardziej nie ogarniesz, zwłaszcza jak potrafi się ubrać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 20:40   #2765
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
a to jak każdej wizażance
No ale proszę Cię, nie wmawiaj mi, że wiesz lepiej jacy faceci mi się podobali.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 20:43   #2766
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

Cytat:
No ale nie wiesz, czy ona ma nadwagę/prawie nadwagę. Pytasz na ulicy? Ważysz? Jesteś jej lekarzem?
kiedyś jak dużo pisałem z laskami to wychodził temat wagi, ale nie na zasadzie "ile ważysz bo nie wiem czy się z tobą spotkać"


tak samo na jakichś forach o odchudzaniu laski wrzucają zdjęcia i piszą wagę


no i nie przypominam sobie, żeby ktoś będący na tej granicy wyglądał atrakcyjnie i tyle


Cytat:
No ale proszę Cię, nie wmawiaj mi, że wiesz lepiej jacy faceci mi się podobali.
nic ci nie wmawiam, po prostu na wizażu zawsze się podkreśla tę wyjątkowość (jeśli jest prawdziwa, to ok, nie wnikam)
krewet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 20:59   #2767
PiotrSand
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 482
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

To wszystko zależy od poziomu tkanki tłuszczowej, a nie samej wagi. Przy odpowiednich proporcjach i rozkładzie tłuszczu w odpowiednich miejscach:
u kobiet poziom ich tkanki tłuszczowej może się wahać pomiędzy 15%, a 30% i będą wyglądać atrakcyjnie.
U mężczyzn zdecydowanie mniej bo 10% do mniej więcej 15% to jest fajny wygląd mięśni i twarzy. Do 20% jeszcze jakoś to wygląda w ubraniu jeśli tłuszcz się nie odkłada na twarzy.
PiotrSand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-11, 22:04   #2768
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

U kobiet wcale nie tak łatwo z tą idealną sylwetką. Facet mówi "lubię kształty", a zwykle to chodzi by miała biust, tyłek i poza tym szczupła. Jest całe mnóstwo typów figur i np. gruszka może mieć niedowagę, a i tak spore uda, a jak przytyje to i tak biust jej się nie powiększy. Jabłko może mieć szczupłe nogi i ręce, ale zawsze oponkę. Tuba równomiernie zbiera tłuszcz, ale nie ma wyraźnych kształtów. Kielich za to ma szerokie ramiona, a tyłek wąski. Sama chciałabym więcej ważyć niż ważę, ale nie mogę przytyć.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 22:21   #2769
PiotrSand
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 482
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
U kobiet wcale nie tak łatwo z tą idealną sylwetką. Facet mówi "lubię kształty", a zwykle to chodzi by miała biust, tyłek i poza tym szczupła. Jest całe mnóstwo typów figur i np. gruszka może mieć niedowagę, a i tak spore uda, a jak przytyje to i tak biust jej się nie powiększy. Jabłko może mieć szczupłe nogi i ręce, ale zawsze oponkę. Tuba równomiernie zbiera tłuszcz, ale nie ma wyraźnych kształtów. Kielich za to ma szerokie ramiona, a tyłek wąski. Sama chciałabym więcej ważyć niż ważę, ale nie mogę przytyć.
Myślisz, że mężczyźni zawsze mają łatwiej. U mnie jest standardowo czyli klatka i barki naturalnie szersze niż talia. Nawet kiedy miałem nadwagę to i tak proporcje zostawały. Za to tłuszcz lubi się u mnie odkładać na brzuchu także kaloryfer to ciężka sprawa.
Niektórzy faceci mają naturalnie wąskie ramiona i wtedy bardzo ciężko żeby sylwetka wyglądała na typowo męską. Jeszcze pół biedy kiedy sylwetka jest spłaszczona. Najgorzej kiedy mężczyzna ma sylwetkę gruszki bo wygląda komicznie.
To kwestia genów i niektórych rzeczy się nie da przeskoczyć.
PiotrSand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 23:24   #2770
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 155
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

Cytat:
Napisane przez PiotrSand Pokaż wiadomość
Myślisz, że mężczyźni zawsze mają łatwiej.
To ty zacząłeś temat od "kobiety mają łatwiej".

Łatwiej ma ten, kto chce mniej "wyrobionej" figury, przy okazji ma genetyczne predyspozycje, żeby nie tyć/nabierać masy mieśniowej/czy cokolwiek chce mieć. I do tego urodził się w rodzinie, w której przekazano mu zdrowe wartości i dobre nawyki.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 23:53   #2771
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

Cytat:
Napisane przez PiotrSand Pokaż wiadomość
To kwestia genów i niektórych rzeczy się nie da przeskoczyć.
No ale przecież u kobiet jest tak samo.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-12, 02:20   #2772
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
U kobiet wcale nie tak łatwo z tą idealną sylwetką. Facet mówi "lubię kształty", a zwykle to chodzi by miała biust, tyłek i poza tym szczupła. Jest całe mnóstwo typów figur i np. gruszka może mieć niedowagę, a i tak spore uda, a jak przytyje to i tak biust jej się nie powiększy. Jabłko może mieć szczupłe nogi i ręce, ale zawsze oponkę. Tuba równomiernie zbiera tłuszcz, ale nie ma wyraźnych kształtów. Kielich za to ma szerokie ramiona, a tyłek wąski. Sama chciałabym więcej ważyć niż ważę, ale nie mogę przytyć.
Racja, mało jest kobiet naprawdę zgrabnych (do tego dochodzą jeszcze proporcje, których za nic nie da się przeskoczyć, np. długość nóg). Ja akurat zdaję sobie sprawę, ze wygrałam w totolotka, jeśli chodzi o figurę (szkoda, że twarz juz nie, ale nie można mieć wszystkiego) bo wiecznie jestem szczupła bez wysiłku, a wszelka tkanka tłuszczowa odkłada mi sie ładnie na cyckach i bioderkach. Ale jeśli ktoś nie ma mojego szczęścia to rzeczywiście może wyglądać gorzej, i żeby spalić taki niechciany tłuszcz to wydaje mi się, że kobiety mają akurat trudniej - no hormony, z natury mamy wiecej % tkanki tluszczczczowej i kobiecie trudniej wyrobić mięśnie, no chyba, że bierze sterydy.
I jeszcze np. nigdy nie widziałam, żeby kobiety, które naturalnie nogi mają jakoś szersze w stosunku do reszty ciała i szerokie kostki je sobie "uzgrabnily" bieganiem czy ćwiczeniami, zawsze ta część ciała zostaje jakaś wieksza. A nogi to jednak dość ważny element urody u kobiety, u faceta się na to nie patrzy (ot ważne żeby były ), przynajmniej nie aż tak.

Cytat:
Napisane przez PiotrSand Pokaż wiadomość
Myślisz, że mężczyźni zawsze mają łatwiej. U mnie jest standardowo czyli klatka i barki naturalnie szersze niż talia. Nawet kiedy miałem nadwagę to i tak proporcje zostawały. Za to tłuszcz lubi się u mnie odkładać na brzuchu także kaloryfer to ciężka sprawa.
Niektórzy faceci mają naturalnie wąskie ramiona i wtedy bardzo ciężko żeby sylwetka wyglądała na typowo męską. Jeszcze pół biedy kiedy sylwetka jest spłaszczona. Najgorzej kiedy mężczyzna ma sylwetkę gruszki bo wygląda komicznie.
To kwestia genów i niektórych rzeczy się nie da przeskoczyć.
No przecież u kobiet jest dokładnie tak samo, co TakaSamaInna wyjaśniła w zacytowalam przez ciebie poście.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2019-02-12 o 02:30
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-12, 06:31   #2773
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

Cytat:
Napisane przez PiotrSand Pokaż wiadomość
Myślisz, że mężczyźni zawsze mają łatwiej. U mnie jest standardowo czyli klatka i barki naturalnie szersze niż talia. Nawet kiedy miałem nadwagę to i tak proporcje zostawały. Za to tłuszcz lubi się u mnie odkładać na brzuchu także kaloryfer to ciężka sprawa.
Niektórzy faceci mają naturalnie wąskie ramiona i wtedy bardzo ciężko żeby sylwetka wyglądała na typowo męską. Jeszcze pół biedy kiedy sylwetka jest spłaszczona. Najgorzej kiedy mężczyzna ma sylwetkę gruszki bo wygląda komicznie.
To kwestia genów i niektórych rzeczy się nie da przeskoczyć.
Kogo to obchodzi? Jak ktoś jest nieatrakcyjny, to nie ma znaczenia czy z powodu genów, choroby, jedzenia czy braku aktywności. Nikt nie będzie wnikać.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-12, 07:04   #2774
Odwazna_jak_sliwa
Raczkowanie
 
Avatar Odwazna_jak_sliwa
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 405
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

Zgadzam się ze stewardesą. Smutne, ale prawdziwe. Ja w przeszłości byłam piękną dziewczyną, ale oszpeciła mnie choroba. Nigdy nie było to dla mnie taryfą ulgową, jeśli chodzi o powodzenie i chyba nawet nie chciałabym, żeby było.
Odwazna_jak_sliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-12, 09:52   #2775
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;86489978]Ale jeśli ktoś nie ma mojego szczęścia to rzeczywiście może wyglądać gorzej, i żeby spalić taki niechciany tłuszcz to wydaje mi się, że kobiety mają akurat trudniej - no hormony, z natury mamy wiecej % tkanki tluszczczczowej i kobiecie trudniej wyrobić mięśnie, no chyba, że bierze sterydy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Mi sie wydaje, ze to jednak facetom jest trudniej wyhodowac idealna sylwetke. Wiekszosc dziewczyn nie marzy o mocno zarysowanych miesniach, jest jakis trend na instagramie, ale w moim otoczeniu raczej kroluje ‘chce schudnac’ niz ‘chce wyrobic sobie uda, szesciopak i biceps’. Kobieta jest szczupla/chuda i juz przejdzie jako atrakcyjna. Z kolei wsrod znajomych facetow nigdy nie slyszalam ‘chce schudnac’, bo i tez zawsze chca zbic tluszcz i jednoczesnie przypakowac, a wiadomo miesnie zrobic jest trudniej niz zwalic tkanke tluszczowa. Facet jak schudnie to dalej jest nieatrakcyjny. Kolega ostatnio mi pokazywal swoje zdjecia sprzed 2 lat, czyli odkad zaczal pracowac nad sylwetka. Co prawda ma teraz cialo jak Thor, ale mysle, ze kobieta w duzo krotszym czasie takiego samego wysilku bylaby w stanie osiagnac swoja idealna sylwetke.
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-12, 09:58   #2776
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Mi sie wydaje, ze to jednak facetom jest trudniej wyhodowac idealna sylwetke. Wiekszosc dziewczyn nie marzy o mocno zarysowanych miesniach, jest jakis trend na instagramie, ale w moim otoczeniu raczej kroluje ‘chce schudnac’ niz ‘chce wyrobic sobie uda, szesciopak i biceps’. Kobieta jest szczupla/chuda i juz przejdzie jako atrakcyjna. Z kolei wsrod znajomych facetow nigdy nie slyszalam ‘chce schudnac’, bo i tez zawsze chca zbic tluszcz i jednoczesnie przypakowac, a wiadomo miesnie zrobic jest trudniej niz zwalic tkanke tluszczowa. Facet jak schudnie to dalej jest nieatrakcyjny. Kolega ostatnio mi pokazywal swoje zdjecia sprzed 2 lat, czyli odkad zaczal pracowac nad sylwetka. Co prawda ma teraz cialo jak Thor, ale mysle, ze kobieta w duzo krotszym czasie takiego samego wysilku bylaby w stanie osiagnac swoja idealna sylwetke.
A ja słyszałam od kobiet, że chcą być umięśnione i znam facetów, którzy tylko schudli. Zależy od konkretnego przypadku, nikomu nie jest z założenia łatwiej.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-12, 10:17   #2777
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
A ja słyszałam od kobiet, że chcą być umięśnione i znam facetów, którzy tylko schudli. Zależy od konkretnego przypadku, nikomu nie jest z założenia łatwiej.
Napisalam, ze latwiej jest schudnac niz zbudowac miesnie. Oczywiscie, ze zdarzaja sie i kobiety kulturystki i faceci marzacy o figurze zdzbla trawy, ludzie z hormonami spuszczonymi ze smyczy i z chorobami, o ktorych nawet nie slyszalam. No sa. Jednak sie skusze na generalizacje, ze jednak kobieta uznawana za idealna jest szczupla, a facet umiesniony. Wystarczy byle serial wlaczyc, facet sciaga koszulke i zazwyczaj ma szesciopak, kobieta plaski brzuch i zero zarysowanych miesni.
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-12, 10:22   #2778
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Napisalam, ze latwiej jest schudnac niz zbudowac miesnie. Oczywiscie, ze zdarzaja sie i kobiety kulturystki i faceci marzacy o figurze zdzbla trawy, ludzie z hormonami spuszczonymi ze smyczy i z chorobami, o ktorych nawet nie slyszalam. No sa. Jednak sie skusze na generalizacje, ze jednak kobieta uznawana za idealna jest szczupla, a facet umiesniony. Wystarczy byle serial wlaczyc, facet sciaga koszulke i zazwyczaj ma szesciopak, kobieta plaski brzuch i zero zarysowanych miesni.
Mięśnie po prostu buduje się dłużej, ale czy ciężej? Dla mnie nie. Schudnąć w mojej opinii łatwiej nie jest, bo musisz pilnować diety, kalorii, spalać więcej itp. a przy mięśniach? Wystarczy katować siłowo i zapewnić składniki odżywcze, będą rosnąć same, jedynym problemem jest powolność tego wzrostu.

Poza tym żeby robić mięśnie to wystarczy czasami 20-30 minut dobrego treningu (czyli ćwiczymy, a nie robimy 5 minut przerwy z telefonem w ręku). Żeby schudnąć? Znacznie więcej wysiłku potrzeba.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-12, 10:33   #2779
PiotrSand
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 482
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;86490872]Mięśnie po prostu buduje się dłużej, ale czy ciężej? Dla mnie nie. Schudnąć w mojej opinii łatwiej nie jest, bo musisz pilnować diety, kalorii, spalać więcej itp. a przy mięśniach? Wystarczy katować siłowo i zapewnić składniki odżywcze, będą rosnąć same, jedynym problemem jest powolność tego wzrostu.

Poza tym żeby robić mięśnie to wystarczy czasami 20-30 minut dobrego treningu (czyli ćwiczymy, a nie robimy 5 minut przerwy z telefonem w ręku). Żeby schudnąć? Znacznie więcej wysiłku potrzeba.[/QUOTE]

Jasne, ale co z tego że zrobisz mięśnie skoro trzeba je odkryć, a nie chować pod warstwą tłuszczu. Wtedy redukcja i mięśnie też się w jakimś procencie straci. Dlatego proces jest taki powolny. Chyba, że się jest na dopingu to wtedy można budować mięśnie, tracić tłuszcz i się niczym nie przejmować (poza ryzykiem utraty zdrowia w dłuższej perspektywie). Regeneracja to wtedy bajka, a treningiem jest już samo pompowanie krwi do mięśni.
PiotrSand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-12, 10:34   #2780
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;86490872]Mięśnie po prostu buduje się dłużej, ale czy ciężej? Dla mnie nie. Schudnąć w mojej opinii łatwiej nie jest, bo musisz pilnować diety, kalorii, spalać więcej itp. a przy mięśniach? Wystarczy katować siłowo i zapewnić składniki odżywcze, będą rosnąć same, jedynym problemem jest powolność tego wzrostu.



Poza tym żeby robić mięśnie to wystarczy czasami 20-30 minut dobrego treningu (czyli ćwiczymy, a nie robimy 5 minut przerwy z telefonem w ręku). Żeby schudnąć? Znacznie więcej wysiłku potrzeba.[/QUOTE]


Okej, nie zalozylam, ze chcesz te miesnie ukrywac pod tluszczem. My bad.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-12, 10:38   #2781
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Okej, nie zalozylam, ze chcesz te miesnie ukrywac pod tluszczem. My bad.
A gdzie on coś takiego napisał?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-12, 10:41   #2782
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A gdzie on coś takiego napisał?

W zacytowanym poscie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-12, 10:43   #2783
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
W zacytowanym poscie.
Ja tam nic takiego nie widzę.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-12, 10:44   #2784
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

Ale jak już ustalimy, kto ma gorzej, to co z tego wyniknie?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-12, 10:47   #2785
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Ale jak już ustalimy, kto ma gorzej, to co z tego wyniknie?

Jak to co, to sie zabierzemy za nastepna przepychanke.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-12, 10:49   #2786
c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 079
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Ale jak już ustalimy, kto ma gorzej, to co z tego wyniknie?
To w kolejce czeka nastepna ważna kwestia: Co jest lepsze, nóżki czy sralnik?
c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-12, 10:50   #2787
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

[1=c091e8898908a1b264e2bb8 8ceb2cf7cf162daf4_5d967d9 baaf5e;86490981]To w kolejce czeka nastepna ważna kwestia: Co jest lepsze, nóżki czy sralnik? [/QUOTE]To już zostało ustalone - nóżki bo w sukience sralnika nie widać. Chyba, że sukienka jest obcisła ale obcisła nie jest wymagana. Najważniejsza jest spódnica/sukienka, w której widać nóżki.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-12, 10:53   #2788
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Okej, nie zalozylam, ze chcesz te miesnie ukrywac pod tluszczem. My bad.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co?

Zdajesz sobie sprawę że nie każdy musi chudnąć żeby zrobić widoczne mięśnie? Jest mnóstwo ektomorfów i oni nie powinni robić żadnej redukcji właśnie. Poza tym masz na myśli chyba tylko mięśnie brzucha, bo nie wyobrażam sobie mieć tłuszczu na bicepsach czy udach.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-12, 11:15   #2789
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

Uwaga uwaga, byłam na randce. A nawet kilku. Z jednym facetem. Na każdej byłam w spodniach.
Nawet na jedną chciałam założyć sukienkę , ale nie mam butów. Znaczy w lato po prostu założę balerinki, ale w zimę mogłam iść w nike air force, które są moimi zimowymi butami, nie mam żadnych innych butów. I kolejne randki też będą

Brokat to styl życia
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-12, 11:17   #2790
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
To już zostało ustalone - nóżki bo w sukience sralnika nie widać. Chyba, że sukienka jest obcisła ale obcisła nie jest wymagana. Najważniejsza jest spódnica/sukienka, w której widać nóżki.
Tak, ale jednocześnie sukienka do ziemi może być, mimo że to w niej kompletnie nie widać nóg, a w spodniach widać.
To pozostanie największą zagadką mojego marnego życia.

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Uwaga uwaga, byłam na randce. A nawet kilku. Z jednym facetem. Na każdej byłam w spodniach.
Nawet na jedną chciałam założyć sukienkę , ale nie mam butów. Znaczy w lato po prostu założę balerinki, ale w zimę mogłam iść w nike air force, które są moimi zimowymi butami, nie mam żadnych innych butów. I kolejne randki też będą

Brokat to styl życia
No bo byłaś na randkach z przeciętnymi i nie chciało Ci się ładnie wyglądać. Na randkę z Chadem od razu poleciałabyś w miniówie i na szpilkach.
To już ustaliliśmy.
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-14 08:53:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:32.