Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 48 - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-02-12, 14:31   #571
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 48

Wyskakuje mi w chrom takie coś i ze stroną Google jest tak samo P_20190212_152901.jpeg

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 14:36   #572
b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 020
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 48

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
Zamówiłam niedawno jasminowy. Super jest, ma konsystencję taką między kremem a musem, pięknie pachnie. Używam na noc, na kwasy i serum. Rano buźka ładna, nawilżona. Tyle mogę powiedzieć po ok. 5-dniowych testach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trochę drogi Ale domyślam się że pięknie pachnie
b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 15:07   #573
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 48

[1=b937e0c478c7f0bdd9edd1f 55f22ced0e16f646d;8649181 4]Trochę drogi Ale domyślam się że pięknie pachnie [/QUOTE]Hmm czy ja wiem, z tego co pamiętam to on ma 60 ml, a nie 50 jak większość kremów. I konsystencja sprawia też, że jest bardzo wydajny. Ja nie żałuję zakupu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 15:36   #574
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 48

Wiem, że to zależy od miasta, ale tak ogólnie - ile kosztuje właściwie zatrudnienie osoby do sprzątania? Ile może kosztować posprzątanie mieszkania 40m2 raz w miesiącu (bez mycia okien, prania, prasowania ani zmywania - bardziej czyszczenie kuchenki, piekarnika, toalety, umycie podłóg)?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 15:57   #575
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 48

Powiem Wam, że ta zupa wyszła mi całkiem całkiem. Lepsza niż myślałam
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 16:44   #576
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 48

Rada co zrobić potrzebna. Mam ostatnio mega spine z dziewczyna z pracy i już brak mi pomysłu jak złagodzić spór. Dziewczyna przyszla rok po mnie do firmy i od samego początku szła z mega parciem zeby byc najlepsza. W międzyczasie ja awansowałam i znalazlam sie pozycje nad nią. Złośliwy los chcial ze kierownictwo zdecydowało iz my dwie wdrozymy do firmy nowy projekt. Ja jako lider ona jako osoba mi pomagająca. No i tu zaczynają się schody. Z laską nie da sie pracowac. Proponuje jej podział pracy i pytam co o nim sądzi ona mi mówi "ok pasuje" a potem dowiaduje się że za moimi plecami gada że się rządzę i narzucam jej swoje opcje. Pisze do niej zatem ze ok jesli nie odpowiada jej ten podział to niech zaproponuje innych chętnie go przetesuje to propozycji zero jedynie smieszki z kolegami ze niby jestem liderem a jej się pytam o zdanie. Co rano zaklepuje sobie jakąś porcję pracy, a gdy ja skończę swoją wczesniej i mówię np "fajnie ze tyle zrobiłaś, ale za 15 minut wychodzisz wiec przejme to i dokoncze" to ona reaguje niemal agresja i wkurza sie ze skoro ona to dotknęła pierwsza to to jej robota. Myslalam juz nawet zeby isc z tym do szefowej bo zaczynam mieć po dziurki w nosie proszenia sie jej o współpracę ale mam opory bo czuje sie jakbym donosiła jak w przedszkolu ze dwie dorosłe baby nie umia się dogadać. Jakies propozycje jak to rozwiązać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 17:14   #577
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 48

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Jeśli któraś z Was przeżyła zapalenie spojówek i ma jakieś rady, chętnie poczytam. Wkraplam ten antybiotyk, ale niesamowicie ciężko mi się to robi. A poza tym jestem opuchnięta, obolała i bardzo nieszczęśliwa.
A z czym dokładnie masz problem? Z samodzielnym zakrapianiem?
Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Rada co zrobić potrzebna. Mam ostatnio mega spine z dziewczyna z pracy i już brak mi pomysłu jak złagodzić spór. Dziewczyna przyszla rok po mnie do firmy i od samego początku szła z mega parciem zeby byc najlepsza. W międzyczasie ja awansowałam i znalazlam sie pozycje nad nią. Złośliwy los chcial ze kierownictwo zdecydowało iz my dwie wdrozymy do firmy nowy projekt. Ja jako lider ona jako osoba mi pomagająca. No i tu zaczynają się schody. Z laską nie da sie pracowac. Proponuje jej podział pracy i pytam co o nim sądzi ona mi mówi "ok pasuje" a potem dowiaduje się że za moimi plecami gada że się rządzę i narzucam jej swoje opcje. Pisze do niej zatem ze ok jesli nie odpowiada jej ten podział to niech zaproponuje innych chętnie go przetesuje to propozycji zero jedynie smieszki z kolegami ze niby jestem liderem a jej się pytam o zdanie. Co rano zaklepuje sobie jakąś porcję pracy, a gdy ja skończę swoją wczesniej i mówię np "fajnie ze tyle zrobiłaś, ale za 15 minut wychodzisz wiec przejme to i dokoncze" to ona reaguje niemal agresja i wkurza sie ze skoro ona to dotknęła pierwsza to to jej robota. Myslalam juz nawet zeby isc z tym do szefowej bo zaczynam mieć po dziurki w nosie proszenia sie jej o współpracę ale mam opory bo czuje sie jakbym donosiła jak w przedszkolu ze dwie dorosłe baby nie umia się dogadać. Jakies propozycje jak to rozwiązać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A nie możesz po prostu oficjalnie podzielić się z nią robotą i każda z Was będzie robić swoje, nie wtrącając się do pracy tej drugiej? Skoro jesteś liderem to wyznacz jej zakres pracy, jak się z czymś nie wyrobi w danym dniu to niech robi nadgodziny albo skończy w kolejnym dniu jak jest taka możliwość.
Co do tego że obrabia Ci tyły, to pewnie nie obejdzie sie bez rozmowy z szefową i odsunięcia tej dziewczyny od projektu. Raczej nadal będzie Ci obrabiać tyły, niezależnie od tego co zrobisz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-12, 17:38   #578
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 48

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
A z czym dokładnie masz problem? Z samodzielnym zakrapianiem? A nie możesz po prostu oficjalnie podzielić się z nią robotą i każda z Was będzie robić swoje, nie wtrącając się do pracy tej drugiej? Skoro jesteś liderem to wyznacz jej zakres pracy, jak się z czymś nie wyrobi w danym dniu to niech robi nadgodziny albo skończy w kolejnym dniu jak jest taka możliwość.
Co do tego że obrabia Ci tyły, to pewnie nie obejdzie sie bez rozmowy z szefową i odsunięcia tej dziewczyny od projektu. Raczej nadal będzie Ci obrabiać tyły, niezależnie od tego co zrobisz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie ciężko jest na stałe podzielić bo wolumen jest bardzo zmienny. Przyjmujemy tez zgłoszenia od klientów w tym projekcie i czasem jest tak ze ja cały dzień im odpisuje, a czasem tak, ze akurat nikt nic nie chce wiec jak mam 8h bez zgłoszeń to chce sie zająć innymi rzeczami, zwykle zgodnie z priotytem czasowym (to co na juz jako pierwsze) a ona mi wtedy wyskakuje ze ona wlasnie ta super wazna rzecz robi i mam jej nie dotykać mimo ze znam się lepiej i machnelabym to w godzine, a nie trzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 17:54   #579
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 48

Czy ktos stosowal produkty Natural Mojo i moze mi cos o nich powiedziec?
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 18:03   #580
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 48

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Wyskakuje mi w chrom takie coś i ze stroną Google jest tak samo Załącznik 7663131

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
Kiedyś też tak mialam ale po paru dniach przeszło
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 18:15   #581
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 48

jak się nazywa to zjawisko, gdzie jest duże skupisko drzew i liście rosną maksymalnie na górze, żeby słońce łapać, a jak się popatrzy w niebo to jeszcze widać granice koron, bo się "nie dotykają" wzajemnie. ??
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-12, 19:20   #582
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 48

czym zastąpić sos worcestershire (sałatka Cezar)?
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 19:28   #583
semantique
Zadomowienie
 
Avatar semantique
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 646
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 48

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
jak się nazywa to zjawisko, gdzie jest duże skupisko drzew i liście rosną maksymalnie na górze, żeby słońce łapać, a jak się popatrzy w niebo to jeszcze widać granice koron, bo się "nie dotykają" wzajemnie. ??
Po angielsku crown shyness, albo canopy shyness.

Wysłane z mojego HTC Desire 12 przy użyciu Tapatalka
__________________
semantique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 19:40   #584
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 48

Czy ktoś z Was leciał w ostatnich tygodniach Wizzair po zmianach związanych z bagażami? Czy damska torebka zabierana do samolotu jest dokładnie mierzona? Mam taką ok 45cm a wymóg bagażu podręcznego jest 40/30/20. Czy jest to skrupulatnie mierzone? (dodam, że mam wykupiony bagaż rejestrowany , ale oczywiście biorę torebkę na pokład)
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 19:42   #585
melete1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 46
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 48

Cytat:
Napisane przez semantique Pokaż wiadomość
Polecacie coś na stres i nerwy bez recepty? Może ktoś przetestował coś co chociaż odrobinę zadziała.

Wysłane z mojego HTC Desire 12 przy użyciu Tapatalka
Ashwaghanda, serialnie pomaga, poczytaj sobie, po 3 tygodniach zlapalam się na tym że mam taki chill i nie przejmuje się niczym, lepiej śpię, nie odczuwam takiego uczucia niepokoju jakby coś miało się zaraz stać, dodatkowo rosną włosy jak szalone ogólnie są robione badania naukowe na tej substancji ponieważ zawiera jakieś adaptogeny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
melete1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 19:47   #586
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 48

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
A z czym dokładnie masz problem? Z samodzielnym zakrapianiem?
Za szybko mrugałam, ciężko było mi nad tym zapanować. Nigdy wcześniej nie używałam kropli do oczu. No może jako dziecko.
Teraz już się powoli wprawiam, za to ból seriami promieniuje mi aż od oka do tyłu głowy. Jest to okropnie nieprzyjemne.
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 19:47   #587
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 48

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Rada co zrobić potrzebna. Mam ostatnio mega spine z dziewczyna z pracy i już brak mi pomysłu jak złagodzić spór. Dziewczyna przyszla rok po mnie do firmy i od samego początku szła z mega parciem zeby byc najlepsza. W międzyczasie ja awansowałam i znalazlam sie pozycje nad nią. Złośliwy los chcial ze kierownictwo zdecydowało iz my dwie wdrozymy do firmy nowy projekt. Ja jako lider ona jako osoba mi pomagająca. No i tu zaczynają się schody. Z laską nie da sie pracowac. Proponuje jej podział pracy i pytam co o nim sądzi ona mi mówi "ok pasuje" a potem dowiaduje się że za moimi plecami gada że się rządzę i narzucam jej swoje opcje. Pisze do niej zatem ze ok jesli nie odpowiada jej ten podział to niech zaproponuje innych chętnie go przetesuje to propozycji zero jedynie smieszki z kolegami ze niby jestem liderem a jej się pytam o zdanie. Co rano zaklepuje sobie jakąś porcję pracy, a gdy ja skończę swoją wczesniej i mówię np "fajnie ze tyle zrobiłaś, ale za 15 minut wychodzisz wiec przejme to i dokoncze" to ona reaguje niemal agresja i wkurza sie ze skoro ona to dotknęła pierwsza to to jej robota. Myslalam juz nawet zeby isc z tym do szefowej bo zaczynam mieć po dziurki w nosie proszenia sie jej o współpracę ale mam opory bo czuje sie jakbym donosiła jak w przedszkolu ze dwie dorosłe baby nie umia się dogadać. Jakies propozycje jak to rozwiązać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ile ona ma lat? Powiedz jej, ze jako lider projektu zdecydowałaś, że jeśli któraś z Was skończy przed drugą swoją część pracy, to odciąża drugą osobę, i że działa to w dwie strony. I że ogólnie może to obgadać z 4999 osobami w tej firmie za Twoimi plecami, ale to Ty jesteś osobą decyzyjną i tak postanowiłaś dla dobra projektu.

Obgadywać Cię będzie niezależnie od rozwoju wydarzeń, bo to taki typ człowieka.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 20:27   #588
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 48

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Właśnie ciężko jest na stałe podzielić bo wolumen jest bardzo zmienny. Przyjmujemy tez zgłoszenia od klientów w tym projekcie i czasem jest tak ze ja cały dzień im odpisuje, a czasem tak, ze akurat nikt nic nie chce wiec jak mam 8h bez zgłoszeń to chce sie zająć innymi rzeczami, zwykle zgodnie z priotytem czasowym (to co na juz jako pierwsze) a ona mi wtedy wyskakuje ze ona wlasnie ta super wazna rzecz robi i mam jej nie dotykać mimo ze znam się lepiej i machnelabym to w godzine, a nie trzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiepska sprawa w takim razie, bo nawet nie chcąc będziecie sobie wchodzić w drogę. Z jednej strony nie dziwię się że dziewczyna nie chce żebyś coś za nią kończyła, ale też bez sensu żeby ktoś robił coś 3x dłużej tylko dlatego że zaczął.
Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Za szybko mrugałam, ciężko było mi nad tym zapanować. Nigdy wcześniej nie używałam kropli do oczu. No może jako dziecko.
Teraz już się powoli wprawiam, za to ból seriami promieniuje mi aż od oka do tyłu głowy. Jest to okropnie nieprzyjemne.
Na początku najłatwiej jest przytrzymać powieki palcami. Tak żebyś nie mrugnęła zanim kropla nie dotknie oka. Ból pewnie jest spowodowany przez całą tą opuchliznę, jak zacznie schodzić to będzie lepiej. Może też być spowodowany tym że krople są zbyt zimne i odczuwasz to jako ból. Spróbuj przed aplikacją potrzymać krople w dłoni przez kilka minut, jak troszkę się ogrzeją to zakrapianie będzie mniej traumatyczne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 20:59   #589
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 570
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 48

[1=63b309f64a21e028d01c4e0 3f16459e915abac32;8649114 4]A ziemniaki dajesz? [/QUOTE]




Mój horror z dzieciństwa to krupnik z drobną kaszą, ziemniakami i śladowymi ilościami grzybów. Przez lata go nie jadłam, ale jak już opracowałam własny przepis, to często gości na naszym stole
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-12, 21:22   #590
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 48

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Kiedyś też tak mialam ale po paru dniach przeszło
to może i u mnie tak będzie bo za nic nie umiem tego naprawić xd

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 21:33   #591
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 48

Skrecona kostka gdzie się udać? Wracałam do domu, źle stanęłam i bum chyba skrecilam kostkę. Nie mogę stanąć na nogę... Nie mam jak iść teraz do lekarza, dopiero rano. Jednak nie wiem gdzie powinnam się udać... Na sor (czy to za blacha rzecz?), czy do lekarza rodzinnego nw po skierowanie do ortopedy, do którego i tak się nie dostanę za szybko?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 21:55   #592
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 153
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 48

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Skrecona kostka gdzie się udać? Wracałam do domu, źle stanęłam i bum chyba skrecilam kostkę. Nie mogę stanąć na nogę... Nie mam jak iść teraz do lekarza, dopiero rano. Jednak nie wiem gdzie powinnam się udać... Na sor (czy to za blacha rzecz?), czy do lekarza rodzinnego nw po skierowanie do ortopedy, do którego i tak się nie dostanę za szybko?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SOR.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Miałam skręcone i złamane mnóstwo kończyn i zawsze SOR.

Jeśli nie możesz stanąć, to może być naprawdę mocne skręcenie albo nawet złamanie. Najlepiej załóż opaskę usztywniającą albo owiń kostkę taśmą elastyczną już dzisiaj, ewentualnie nawet kawałkiem materiału, żeby ją chociaż trochę usztywnić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 21:56   #593
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 48

Jeśli pójdziesz na sor rano, to nie mów, że skręciłaś tę nogę wieczorem...
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 22:00   #594
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 48

Gdzie obejrzę serial "Ślepnąc od świateł"? Na alltube tv jest tylko zwiastun...

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 22:17   #595
LadyPank
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 822
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 48

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Gdzie obejrzę serial "Ślepnąc od świateł"? Na alltube tv jest tylko zwiastun...

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
Sprawdź na videopenny.net. Tylko uważaj na masę reklam, niektóre są nawet +18.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyPank jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 22:38   #596
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 48

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że ta zupa wyszła mi całkiem całkiem. Lepsza niż myślałam
Gratuluję!
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 22:42   #597
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 48

Cytat:
Napisane przez LadyPank Pokaż wiadomość
Sprawdź na videopenny.net. Tylko uważaj na masę reklam, niektóre są nawet +18.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
E tam xd takie reklamy wszędzie się pokazują, mimo że porno nie oglądam xd

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 04:25   #598
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 48

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;86493599]Jeśli pójdziesz na sor rano, to nie mów, że skręciłaś tę nogę wieczorem...[/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
SOR.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Miałam skręcone i złamane mnóstwo kończyn i zawsze SOR.

Jeśli nie możesz stanąć, to może być naprawdę mocne skręcenie albo nawet złamanie. Najlepiej załóż opaskę usztywniającą albo owiń kostkę taśmą elastyczną już dzisiaj, ewentualnie nawet kawałkiem materiału, żeby ją chociaż trochę usztywnić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie chcę jechać teraz na 6 i powiedzieć, że po prostu w nocy wyszłam z psem i bum źle stanęłam na schodach i bec... Myślałam, że sama przejdzie, ale jest lipa. Niby mocno opuchnieta nie jest, ale boli... Na szczęście mam kule, więc nie muszę tej nogi opierać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 06:07   #599
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 48

Cytat:
Napisane przez semantique Pokaż wiadomość
Po angielsku crown shyness, albo canopy shyness.

Wysłane z mojego HTC Desire 12 przy użyciu Tapatalka
Dzięki, o to mi chodziło. Nie mogłam sobie za cholerę przypomnieć, a wbiłam sobie do łba, że muszę wiedzieć. Po co? Nie wiem, szkoła już wieki za mną.
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 06:28   #600
63b309f64a21e028d01c4e03f16459e915abac32
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 570
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 48

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość


Mój horror z dzieciństwa to krupnik z drobną kaszą, ziemniakami i śladowymi ilościami grzybów. Przez lata go nie jadłam, ale jak już opracowałam własny przepis, to często gości na naszym stole
Rozumiem. Dla mnie w krupniku musi być masa ziemniaków (żeby mi wynagrodzić żarcie kaszy), a że nigdy nie jadłam takiego z grzybami to szukam jakiegoś sprawdzonego przepisu. W sumie co mi szkodzi je dodać, grzybowa też może być z ziemniakami, to krupnikowi nie powinny zaszkodzić... chyba.
63b309f64a21e028d01c4e03f16459e915abac32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-26 16:43:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:52.