Mamy marcowe 2019 cz. 6 - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-02-23, 11:01   #2401
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 6

Slyszalyscie o kielbasie wyborczej PiSu? 500 + dla pierwszego dziecka
Cytat:
Napisane przez Eunice9 Pokaż wiadomość
I to jest chore. Właśnie wczoraj rozmawiałam ze współlokatorką ze szpitala która już urodziła ale poród miała bardzo ciężki, bo miała przyrosniete łożysko i tego nie ogarnęli, kazali przed na siłę, straciła dużo krwi i w końcu trafiła na stół. A ostatnio też czytałam artykuł o dziewczynie która przez to zmarła. I było tam napisane, że to przyrosniete łożysko da się zauważyć na USG przed porodem. Tyle że no właśnie, nie zawsze je robią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lepiej byloby sie upewnic co do polozenia dziecka, pepowiny itd.
A to lozysko to przyrasta w samej koncowce? Wczesniej nie ma tej patologii?
Cytat:
Napisane przez kaylla Pokaż wiadomość
Kwasy najważniejsze. Dodatkowo mozna alat i aspat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzieki!
Cytat:
Napisane przez Eunice9 Pokaż wiadomość
Ja miałam w sumie jedne dżinsy ciążowe i 2 koszulki i chodziłam tylko w tym. Fajnie wrócić do większego wyboru koszulek, aleee za to nie mieszczę się w żadne dżinsy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juz niedlugo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-23, 11:03   #2402
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 6

Cytat:
Napisane przez owocelki Pokaż wiadomość
Nie wyobrażam sobie chodzić prywatnie do lekarza i prosic się o usg. Dla mnie to od razu powód do zmiany lekarza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie też to dziwne, ale nie wnikalam w szczegóły. Przez to też nie wykryli jej małowodzia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-23, 11:04   #2403
lusia333
Rozeznanie
 
Avatar lusia333
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 795
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 6

Moje jeansy ciążowe z hm nie wytrzymały do końca, miesiąc temu wrzuciłam z powodu sita a kroku, no masakra, dałam za nie 149zl i nie posłużyły tych kilka miesięcy.... Lipa straszna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lusia333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-23, 11:05   #2404
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Flofferek Pokaż wiadomość
Ja próbowałam z lusterkiem, a to paruje, a to mokre.
W sumie normalne ogolenie myszy, to też kolejna rzecz, na którą czekam.

Ostatnio jakiegos uczulenia czy czegoś dostałam. Myślałam, że wyrwę tamte ogolone miejsca tak mnie zaczęło swędzieć. A że bez lustra już nic nie widzę, poszłam do pokoju bez gaci, patrzę w lustro a łono czerwone, ale posmarowałam kremem i przeszło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja pod prysznicem najpierw na czuja a jak wyjde wtedy lusterko i poprawki

Też sobie nie wyobrażam nie mieć usg co wizytę zwłaszcza,że gdy jest to prywatna wizyta. Teraz na tej ostatniej moj gin zmienił gabinet bo dzieli go z inną lekarka, przeszedł do gabinetu gdzie przyjmuje inny lekarz na NFZ i jak przyszło do robienia usg to zaprosił mnie do jeszcze innego gabinetu gdzie było lepsze USG żeby dokładniej wszystko sprawdzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-23, 11:06   #2405
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 6

Cytat:
Napisane przez lusia333 Pokaż wiadomość
Moje jeansy ciążowe z hm nie wytrzymały do końca, miesiąc temu wrzuciłam z powodu sita a kroku, no masakra, dałam za nie 149zl i nie posłużyły tych kilka miesięcy.... Lipa straszna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masakra. Ale już nie pierwszy raz o tym czytam, że nie wytrzymały komuś do końca ciąży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-23, 11:10   #2406
Ani4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 278
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 6

Dziwne z tym h&m. Ja mam 2 pary (jedne kupione a drugie odkupione) i wyglądają jak nowki obie pary.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ani4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-23, 11:13   #2407
owocelki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 378
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 6

Cytat:
Napisane przez lusia333 Pokaż wiadomość
Moje jeansy ciążowe z hm nie wytrzymały do końca, miesiąc temu wrzuciłam z powodu sita a kroku, no masakra, dałam za nie 149zl i nie posłużyły tych kilka miesięcy.... Lipa straszna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A próbowałaś reklamować? Powinni uznać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocelki jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-23, 11:15   #2408
konsternacja
Zakorzenienie
 
Avatar konsternacja
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 195
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 6

Cytat:
Napisane przez aassiiaa1988 Pokaż wiadomość
Konsternacja wcześnie ten gbs Ci pobrala.. Najprędzej powinna w 35 Tc.. Ja miałam teraz pobrany, więc dobrze by było gdyby Mała na wynik poczekala

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
W takim razie zrobię jeszcze raz. Może zechcą mi zrobić na pc, jak będę we wtorek z cukrzycą a jak nie to w środę pojadę do Luxmedu.

Cytat:
Napisane przez malawrednioszka Pokaż wiadomość
Kaylla cudowne wiesci!! Dzielny i silny chlopczyk!! I nie martw sie bo spokojnie zalapie piers moj urodzil sie duzo mlodszy niz Twoj, duzo dluzej byl na sondzie i butli a od pierwszej chwili w domu ssie piers jak zawodowiec dzieci maja to we krwi

Mnie ominely rozstepy tzn na brzuchu, ale w innych miejscach chyba tez
Brawo, że tak pięknie ssie
I gratuluję, że nie masz rozstępów!

Cytat:
Napisane przez Eunice9 Pokaż wiadomość
Ja brałam 2x w ciąży i raz po. Za każdym razem miałam wziąć tylko 1 dawkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a na co jest ten lek, o którym mowicie?

Cytat:
Napisane przez Flofferek Pokaż wiadomość
Straszne.
Dzisiaj nawet z mamą rozmawiałam, że chce mieć USG jeszcze przed porodem, bo i tak miałam bardzo rzadko. Że jak nie zechcą w szpitalu, to już zapłacę i prywatnie pójdę.
I mama przyznała, że bardzo niechętnie robią. Że jedynie przy przyjęciu do szpitala. Ale mówię, a co jak już akcja trwa, no to wiadomo nie zrobią. I też jej się nie podoba to podejście.
Moja bratowa chodziła prywatnie i też musiała walczyć o USG. Bardzo niechętnie robił.
Taka dziwna mentalność, 21 wiek, a gorzej niż za komuny. Zrozumialabym, gdyby to było jakieś drogie badanie albo ryzykowne dla dziecka/mamy.

Poza tym, niby na nfz przysługują 3, ale mnie ginka ani razu nie zrobiła, tłumaczyła tym, że skoro miałam te 3 prenatalne to już były.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ale tak właśnie jest- na NFZ przysługują 3 usg, te prenatalne.

Cytat:
Napisane przez kaylla Pokaż wiadomość
Kwasy najważniejsze. Dodatkowo mozna alat i aspat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja zrobiłam same kwasy dzis, jak będę miała wynik to Cię podpytam czy w nornie
Aspat i alat mam zlecone z Luxmedu ale skoro kwasy są ważniejsze to zrobiłam dziś tylko je w alab bo w moim mieście luxmed też nie bada tych kwasów.



Ja też mam tylko jeden strój wyjściowy i już mi trochę głupio do prowadzącej w nim chodzić

Flo- mnie też wszystko co uciska brzuch denerwuje. w domu chodzę w starych koszulach nocnych i jest mi wygodnie. a jeansy mam rozmiar 44 z hm. kupiłam skinny jeans, powinny być z założenia obcisłe, gdybym wzięła dobry rozmiar ale dzięki temu, że są za duże to ani ten pas ani łączenie pasa ze spodniami nie ściska mi brzucha. Na tyłku wiszą, więc obowiązkowo musi być ubranie za pośladki, żeby się nie rzucało w oczy. Luzy na udach wyglądają znośnie.
konsternacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-23, 11:21   #2409
Marzena00
Rozeznanie
 
Avatar Marzena00
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 868
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 6

Cytat:
Napisane przez aassiiaa1988 Pokaż wiadomość
mój Mąż co wstawałam w nocy do wc to pytał czy mam skurcze albo czy ma wstawać i się szykować do szpitala

mi pojawiły się 2 rozstępy na cyckach, ale od spodu więc spoko

mojej kumpeli się pojawiły rozstępy na brzuchu i boczkach 2 dni przed porodem, a rodziła 8 dni po terminie, gdyby Mały nie zwlekał to by się uchroniła przed nimi
Nie strasz! myślałam że jak już nie wyszły to nie wyjdą
__________________
"Cokolwiek umysł jest w stanie sobie wyobrazić jest to w stanie osiągnąć!"
Marzena00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-23, 11:22   #2410
zaczarowana_panna
Zadomowienie
 
Avatar zaczarowana_panna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 603
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 6

Moje spodnie hm-owskie też szlag trafił, tak jak u Lusi, sito w kroku. Fakt, że dużo w nich chodziłam. Ale nigdy nie miałam takiego problemu w żadnych spodniach

Do szpitala zabieracie wszystkie badania które miałyście w czasie ciąży, te wszystkie opisy z każdego usg? Oni potem oddają tą dokumentację? Mam wszystko w jednej teczce i się zastanawiam, czy zdjęć z usg nie wyjąć, jakby mi mieli to wszystko zabrać...
zaczarowana_panna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-23, 11:22   #2411
Marzena00
Rozeznanie
 
Avatar Marzena00
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 868
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 6

Cytat:
Napisane przez owocelki Pokaż wiadomość
Jeśli masz chwilkę to. Poproszę o zmianę na 10.03 ale to nic pilnego


Dziewczyny, macie jakiś sprawdzony patent na rozstępy? Myślałam o dermaroller? Czy są jakieś skuteczne zabiegi? Wstawilabyn zdjęcie jak wygląda teraz mój brzuch i boki, ale nawet anonimowo wstyd to pokazywać. Myślałam że w końcu przystopują, a ciągle coś nowego wyłazi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie już zmieniam Co do rozstępów to nie mam pojęcia bo mi jak już wyszyły to od razu białe miałam.
__________________
"Cokolwiek umysł jest w stanie sobie wyobrazić jest to w stanie osiągnąć!"
Marzena00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-23, 11:22   #2412
owocelki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 378
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Marzena00 Pokaż wiadomość
Nie strasz! myślałam że jak już nie wyszły to nie wyjdą
Mojej koleżance też właśnie wyszły dopiero po porodzie, w ciągu 3 dni i to naprawdę duże. Oby was ominęły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocelki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-23, 11:24   #2413
konsternacja
Zakorzenienie
 
Avatar konsternacja
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 195
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Slyszalyscie o kielbasie wyborczej PiSu? 500 + dla pierwszego dzieckaLepiej byloby sie upewnic co do polozenia dziecka, pepowiny itd.
A to lozysko to przyrasta w samej koncowce? Wczesniej nie ma tej patologii?Dzieki!Juz niedlugo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mam dość tych pomysłów. Już rozliczyliśmy PITy. Mamy 500+ na drugie dziecko ale podsumowując 2018, i zmianę zapisów o prawach autorskich to mamy przez to -1000 PLN miesięcznie, czyli w ogólnych rozliczeniu to jesteśmy w s skali miesiąca 500 MINUS a nie PLUS
konsternacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-23, 11:26   #2414
owocelki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 378
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 6

Cytat:
Napisane przez zaczarowana_panna Pokaż wiadomość
Moje spodnie hm-owskie też szlag trafił, tak jak u Lusi, sito w kroku. Fakt, że dużo w nich chodziłam. Ale nigdy nie miałam takiego problemu w żadnych spodniach

Do szpitala zabieracie wszystkie badania które miałyście w czasie ciąży, te wszystkie opisy z każdego usg? Oni potem oddają tą dokumentację? Mam wszystko w jednej teczce i się zastanawiam, czy zdjęć z usg nie wyjąć, jakby mi mieli to wszystko zabrać...
Zdjęcia możesz wyjąć, ale resztę biorę w całości. Jak przyjmowali mnie do szpitala to pytali o konkretne wyniki badań, brali je do karty, ale przy wypisie wszystko dostałam spowrotem. Widziałam że wymagane dokumenty do kwalifikacji na CC to np wszystkie wyniki badań krwi czy wszystkie usg od początku ciąży, więc lepiej mieć ze sobą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocelki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-23, 11:33   #2415
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Ani4 Pokaż wiadomość
Dziwne z tym h&m. Ja mam 2 pary (jedne kupione a drugie odkupione) i wyglądają jak nowki obie pary.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może zależy od materiału. Jak szukałam i mierzyłam to co spodnie to inny materiał..niby coś jeansowego, niby z guma, fason podobny, a każde inaczej leżały. Więc może tu jest problem.
Moje gdyby nie guma, to chętnie i później bym nosiła, bo fajnie leżały na mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Konsternacja naprawdę? Ale głupota. Ja nie płaciłam, ze względu na wiek, a ostatnie, bo znajomy lekarz. normalnie musiałabym zapłacić, to nie wiem, jak to się ma do NFZ. Bo wg mnie co innego "być zwolnionym" z opłaty, bo np. wiek, a co innego mieć bezpłatnie, bo to "te" 3 usg darmowe, które gwarantuje państwo. Nie wiem, czy dobrze wytłumaczylam, o co mi chodzi;-)

Poszłam się umyć, na szybko, bo ledwo dziś trzymam się na nogach, a wydawało mi się, jak leżałam, że jest nawet spoko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-23, 11:34   #2416
aassiiaa1988
Żona Idealna :)
 
Avatar aassiiaa1988
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PoZ :)
Wiadomości: 31 706
GG do aassiiaa1988
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 6

Cytat:
Napisane przez zaczarowana_panna Pokaż wiadomość
Moje spodnie hm-owskie też szlag trafił, tak jak u Lusi, sito w kroku. Fakt, że dużo w nich chodziłam. Ale nigdy nie miałam takiego problemu w żadnych spodniach



Do szpitala zabieracie wszystkie badania które miałyście w czasie ciąży, te wszystkie opisy z każdego usg? Oni potem oddają tą dokumentację? Mam wszystko w jednej teczce i się zastanawiam, czy zdjęć z usg nie wyjąć, jakby mi mieli to wszystko zabrać...
Ja biorę wyniki HIV, hbs, HCV, gr krwi itd itp i ostatnie moczu, jeszcze morfologia bym wzięła, ale miałam ostatnio robiona w szpitalu, była bardzo dobra, więc nie robię, najwyżej zrobią sami plus opis ostatniego usg, na stronie szpitala jest napisane żeby to właśnie mieć ze sobą

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
__________________

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same..


27.12.2013r.

15.04.2016r.

07.07.2017r.

Prawdziwy Cud jest wtedy,
gdy z Miłości dwojga ludzi rodzi się kolejne Serce - 26.02.2019
aassiiaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-23, 11:35   #2417
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 6

Cytat:
Napisane przez zaczarowana_panna Pokaż wiadomość
Moje spodnie hm-owskie też szlag trafił, tak jak u Lusi, sito w kroku. Fakt, że dużo w nich chodziłam. Ale nigdy nie miałam takiego problemu w żadnych spodniach

Do szpitala zabieracie wszystkie badania które miałyście w czasie ciąży, te wszystkie opisy z każdego usg? Oni potem oddają tą dokumentację? Mam wszystko w jednej teczce i się zastanawiam, czy zdjęć z usg nie wyjąć, jakby mi mieli to wszystko zabrać...
Ja zabieram wszystko, co mam, ale te wypisane na stronie szpitala, włożę oddzielnie w koszulkę lub teczkę. Albo żeby za dużo nie nosić, to resztę badań też wrzucę w drugą koszulkę.
Kombinuje, żeby jak najmniej gratów mieć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-23, 11:35   #2418
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 6

Moje 2 pary jeansow ciazowych z h&mu przetrwaly dwie ciaze i dalej wygladaja super.

Tez nie wyobrazam sobie chodzic do lekarza prywatnie, placic za wizyty i jeszze sie prosic o usg. W koncu czesto wlasnie z uwagi na wieksza ilosc usg ludzie sie decyduja na prowadzenie ciazy prywatnie.

Ja w szpitalu mialam wszystkie moje badania, ale nikt tego nie chcial i nikt tego nie ogladal. Przy przyjeciu babka mnie pytala o te wyniki na hiv i inne takie, ale wystarczyla jej odpowiedz ze negatywne i nie chciala ich ogladac, co mnie mocno zdziwilo. Nie wiem, moze to dlatego ze bylam pacjentka lekarza z oddzialu. Zabrali mi jedynie oryginal badan na grupe krwi, oddali przy wypisie.

Konsternacja - kwasy najwazniejsze, bo zdarza sie ze przy cholestazie wyniki alat i aspat sa w normie, kwasy zawsze prawde powiedza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-23, 11:35   #2419
lusia333
Rozeznanie
 
Avatar lusia333
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 795
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 6

Cytat:
Napisane przez owocelki Pokaż wiadomość
A próbowałaś reklamować? Powinni uznać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie miałam paragonu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lusia333 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-23, 11:38   #2420
owocelki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 378
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 6

Cytat:
Napisane przez lusia333 Pokaż wiadomość
Nie miałam paragonu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Do reklamacji nie potrzeba paragonu, jeśli płaciłas kartą to wystarczy dowód zakupy z konta mi też nie zawsze chce się użerać z reklamacjami, ale to co się dzieje z niektórymi ciuchami to masakra.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocelki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-23, 11:38   #2421
aniaaxd2
Zakorzenienie
 
Avatar aniaaxd2
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 5 131
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Ani4 Pokaż wiadomość
Dziwne z tym h&m. Ja mam 2 pary (jedne kupione a drugie odkupione) i wyglądają jak nowki obie pary.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Tez mam dwie pary z h&m i wyglądają jak nowe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
I widzisz sam, gdy Ciebie mam,
to siebie tak mi jakoś brak
Przeklinam nas i kocham nas,
nie umiem odejść, nie wiem jak ...

http://www.pmiska.pl/ -----> klikam codziennie , ty tez mozesz
aniaaxd2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-23, 11:39   #2422
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 6

Jeszcze mi się przypomniało, że muszę wygrzebać z jedną paczkę albo kilka zwykłych podpasek. Laski, które leżały ze mną i rodziły naturalnie, używały. a wolę mieć kilka w pobliżu niż być w tyłku. Choć liczę że nie będą potrzebne i od razu dostąpie zaszczytu podpach gigantów już po.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-23, 11:39   #2423
malawrednioszka
Zakorzenienie
 
Avatar malawrednioszka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 6

Eunice przyzwyczajaj sie do nocnego wstawania bo moze byc ciezkawo jak Twoj maz wroci do pracy ale dasz rade!!!
Ojjj dziewczyny jak urodzicie to nawet sie nie obejrzycie a zrzucicie kg, ja wchodze w swoje gacie sprzed ciazy ale nerwy stres o pobyt w szpitalu Wojtusia tez zrobily swoje. Non stop w biegu, kp tez ma na to wplyw bynajmniej u mnie.
__________________
Szymon 30.03.2017 !!!!!

Wojtuś 30.01.2019!!!!!
malawrednioszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-23, 11:41   #2424
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 6

Hahaha jakie to dziwne, że człowiek marzy, aby swoje stare gacie założyć.
Wiem, że to nie problem pierwszego świata, ale moje ciało to część mnie i mojego samopoczucia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-23, 11:46   #2425
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 6

Czytam co teraz naskrobałyście i jestem zdumiona. Ja z ciążowych rzeczy kupiłam tylko dwie pary rajstop z czego jednej w ogóle nie założyłam i jedne spodnie z h&m z plandeką na brzuch. Chodzę w tych spodniach cały czas i wyglądają jak nowe. Reszta ubrań ro normalne ciuchy. Aha jeszcze staniki do karmienia już noszę zamiast zwykłego. Po domu chodzę w gaciach i koszulkach męża bez stanika bo tak mi najwygodniej.
Rozstępu nie mam ani jednego. Nawet to co myślałam ostatnio, że jest rozstępem zniknęło. A w czasie ciąży posmarowałam się oliwką może 3 razy. Tak to nic nie stosuję. Przez to pewnie też mnie skóra swędzi i jest sucha.

U mnie w szpitalu biorą tylko kartę ciąży, ale na koniec oddają. Grupę krwi o hiv chyba sobie kserowali. Ja biorę i tak całą teczkę, gdzie mam wszystkie badania bo nie chce mi się tego segregować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-23, 11:49   #2426
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 6

Kp ma wplyw na utrate wagi i obkurczanie sie macicy.

Co do badan to podobno trzeba miec ostatnie: morfo mocz, gbs, oryginal grupy krwi, hiv, hbs, hcv, toksoplazmoze i ostatnie usg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-23, 11:49   #2427
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 6

Ale Wy mówicie gacie w sensie majtki czy spodnie? Majtki kupowałyście większe też?
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-23, 11:51   #2428
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 6

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;86530113]Ale Wy mówicie gacie w sensie majtki czy spodnie? Majtki kupowałyście większe też?[/QUOTE]Ja nie mam te same ktore przed ciaza. No odpuszczam te koronkowe, wybieram te zwyklaki bawelniane. Rozmiar s. A co!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-23, 12:08   #2429
konsternacja
Zakorzenienie
 
Avatar konsternacja
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 195
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 6

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;86530113]Ale Wy mówicie gacie w sensie majtki czy spodnie? Majtki kupowałyście większe też?[/QUOTE]

Ja mam większe i spodnie i majtki ale majtki tylko o 1 rozmiar większe bo inaczej spadną (w sumie te jeansy o kilka rozmiarów za duże, też by mi spadły z tyłka, gdyby nie pas ciążowy w nich ale jest jeszcze luźny, na plecach mi odstaje). Nic nie poradzę na to, że potrzebuję się czuć tak, jakbym na brzuchu nic nie miała, nigdzie, od samej góry góry do wzgórka.
konsternacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-23, 12:12   #2430
liven
Zakorzenienie
 
Avatar liven
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 9 328
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 6

Widzę, że nie jestem sama z "modą" ciążową
Ja kupiłam dwie pary legginsow z hm i są rewelacyjne, caly czas w nich śmigam i do nich ubieram sukienkę dzianinowa. Kupiłam też w hm rajstopy ciążowe, ale ostatnio poszło mi wielgasne oczko na tyłku i musiałam je wywalić. W lidlu kupiłam dwie pary jeansów ciążowych z tą plandeka na brzuch i przy kieszeniach mi popekaly, więc też poszły do kubła. Po domu chodzę w dresach, bo w innych rzeczach jest mi mega niewygodnie. Normalnie faszyn from raszyn, jak dobrze, że nie jestem sama

Co do wyników to wezmę wszystkie jakie zgromadzilam, tylko na wierzch teczki ułóże te najwazniejsze czyli gbs, morfologie, mocz, hiv, wr, hcv, grupe krwi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
liven jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-14 11:56:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:26.