Sanatorium miłości - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-02-24, 21:09   #361
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Sanatorium miłości

Kurczę, tak smutno się teraz tego Cezarego ogląda Ale przynajmniej dobrze się tam bawił i czuł się szczęśliwy.

Czarny Ryszard w formie, kobiety straciły w jego oczach, bo ośmieliły się z dziećmi wygłupiać na śniegu Swoją drogą, początkowo jak weszły te dzieciaki, to sądziłam, że to ich wnukowie!

Miałam nadzieję, że Leszek Joannę wybierze na randkę, ale z Wali też wspaniała kobieta, ciekawe, na kogo się ona zdecyduje, skoro ma już dwóch konkurentów.

Wkurza mnie to reklamowanie leków, jedzą je jak cukierki. I to częstowanie się nimi w kinie!
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-24, 21:11   #362
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Sanatorium miłości

Też najpierw pomyślałam,że to ich wnukowie
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-24, 21:13   #363
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość

Wkurza mnie to reklamowanie leków, jedzą je jak cukierki. I to częstowanie się nimi w kinie!
Dobrze że tylko tabletki, że tego kleju do protez w kinie nie wyciągneli
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-24, 21:13   #364
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Sanatorium miłości

Smutne, że z wypowiedzi wielu uczestników wynikało, że z prawdziwymi wnukami kontakt mają utrudniony lub niezbyt częsty


Też zwróciłam uwagę na strój Cezarego: bez czapki, szalika, koszula na piersi rozchłestana, aż mnie się zimno od samego patrzenia zrobiło.
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-24, 21:15   #365
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sanatorium miłości

A ciekawe, czy któryś z panów zaprosi na "oficjalną" randkę Teresę?

Rzeczywiście, smutne to trochę. Ale czasami wręcz nie ma wyjścia, trzeba wyjechać tam gdzie czeka dobra praca, lepsza przyszłość. Takie życie.

Edytowane przez mdusia123
Czas edycji: 2019-02-24 o 21:19
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-24, 21:19   #366
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez mdusia123 Pokaż wiadomość
A ciekawe, czy któryś z panów zaprosi na "oficjalną" randkę Teresę?
Albo Ninę?
Nina sie wygadała gdzieś w wywiadzie ze biały Rysiek zaprosił Małgorzatę
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-24, 21:19   #367
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Smutne, że z wypowiedzi wielu uczestników wynikało, że z prawdziwymi wnukami kontakt mają utrudniony lub niezbyt częsty


Też zwróciłam uwagę na strój Cezarego: bez czapki, szalika, koszula na piersi rozchłestana, aż mnie się zimno od samego patrzenia zrobiło.
A podobno choroba często wychodzi, jak opadną emocje, po jakimś czasie, więc dlatego pewnie dopiero w lutym zachorował. A on stale jak nie kulig to sanki, ostre treningi, do których nie był przyzwyczajony, bez czapki, szalika...
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."

Edytowane przez Dobranka
Czas edycji: 2019-02-24 o 21:22
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-24, 21:25   #368
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sanatorium miłości

Do Niny to tam w sumie żaden z panów mi jakoś nie pasuje. Nie wiem czy, któryś z nich by za nią nadążył.

A Teresa...ładna jest, cicha, spokojna, wydaje się w gruncie rzeczy być całkiem miła, a też jakoś nie ma powodzenia.

Edytowane przez mdusia123
Czas edycji: 2019-02-24 o 21:26
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-24, 21:27   #369
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Sanatorium miłości

Zapalenie płuc często dostaje się w szpitalu, moja mama poszła tak , bo miała gorsze wyniki swojej choroby, do tego stan grypowy i tam dostała zapalenia płuc. Więc ja leczyli na to, ale wątroba zaczęła truć organizm i nie przeżyła. To też można powiedzieć,że zapalenie płuc ja zabiło...
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-24, 21:30   #370
Pinakoladka2008
Wtajemniczenie
 
Avatar Pinakoladka2008
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Sanatorium miłości

Dzisiaj jakoś mało Teresy, Niny...
Średnio mi przypadł dzisiejszy odcinek do gustu, te pytania od dzieci mega sztucznie wyszły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
bloguję.
Instagram: czokomorena

"
Nie mów mi nigdy, że za zło trzeba płacić
Są takie rzeczy, które robię dla zwykłej draki"
Pinakoladka2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-24, 21:30   #371
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
Zapalenie płuc często dostaje się w szpitalu, moja mama poszła tak , bo miała gorsze wyniki swojej choroby, do tego stan grypowy i tam dostała zapalenia płuc. Więc ja leczyli na to, ale wątroba zaczęła truć organizm i nie przeżyła. To też można powiedzieć,że zapalenie płuc ja zabiło...
Bardzo Ci współczuję

Moja 88letnia babcia w zimowych okresach stara się w ogóle nie wychodzić z domu, tak się boi choroby.

Edytowane przez _Sliwka_6
Czas edycji: 2019-02-24 o 21:31
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-24, 21:32   #372
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sanatorium miłości

Bo to często tak jest: zaczynają cię leczyć na jedno, a okazuje się, że leki źle działają na drugie, dają ci leki na drugie, zaraz trzecie zaczyna szwankować. Czasami trzeba nieźle pokombinować, żeby ogarnąć ludzki organizm.
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-24, 21:36   #373
analityczna8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 338
Dot.: Sanatorium miłości

Smutno mi jakoś dzisiaj. I przez wstępniak z Cezarym, i przez ten kontrast między dziećmi i starszymi ludźmi, którzy tłumaczą im czym jest miłość i śmierć. Niesamowite, że życie taki scenariusz napisało temu programowi, że śmierć uczestnika zbiegła się z jego wypowiedziami o śmierci. Chyba że lekko zmanipulowali sprawę i ten odcinek miał być np. jakoś później, a wrzucili go na dziś, bo wiadomo - kontekst. Tak czy inaczej, materiał prawdziwy, smutny i skłaniający do refleksji

Jak mi tydzień temu trochę żal było czarnego Ryśka, tak dziś się we mnie zagotowało. Ze zwykłej krawcowej w gwiazdę? Jak można z taką pogardą mówić o koleżance do kamery. O Joannie też chciał coś obraźliwego powiedzieć, ale go ucięli albo mu nie wyszło nic, poza "coś o jakichś ekonomiach gadała". Po co ten kolo tam z nimi siedzi, snuje się na obrzeżach i zawistnie dogaduje? A jego rozmowa z Leszkiem to też żenada - no bohater, bo nie zostawił ciężko chorej żony i niemowlęcia. Medal mu dajcie. Jak ten Leszek go znosi to ja nie wiem.

Wala i Asia cudnie się bawiły na śniegu, Marek i pozostali faceci również. Tak jakby znów iskrzy miedzy Małgosią i Markiem, kurcze, miałam nadzieję, że go pogoni i zajmie się Leszkiem. A Leszek mąci między Walą i białym Ryszardem, ki diabeł?

Smutne, że taka Wala i Małgosia mają po kilu amantów, a reszta pań samotna i niedowartościowana. Aż mi się smutno zrobiło, że te kwiaty nie były od Krzysztofa, bo tak to zostało zmontowane, jakby specjalnie dla Wiesi kupił je i przytargał do hotelu. I dobrze podejrzewałam, że Krzysztof nie jest zainteresowany, to niestety było widać na randce.

Tak sobie dziś pomyślałam, ze chciałabym, żeby mi ktoś takie 3 tygodnie wakacji z atrakcjami zorganizował. Myślę, że mogłabym się czuć dobrze nawet w tym samym towarzystwie, choć wiekowo jestem jak Manowska, a nie seniorzy.

I nie śmiejcie się z wypowiedzi złego Ryśka, że 60+ to wiek średni. Dla mnie też to jest wiek średni, a nie starość. Teraz wszystko jest mocno poprzesuwane, ludzie długo są zdrowi, coraz dłużej dobrze wyglądają, no i żyją coraz dłużej. Moi dziadkowie mają 80 i 90+ i to jest starość, taka prawdziwa. A taki czarny Rysiek wygląda naprawdę młodo, odżywiony jest, ruchliwy (w tańcu widać), nic mu chyba nie dolega, to po co ma się identyfikować jako starzec. Cudnie powiedział biały Ryszard: starzy są ci starsi od nas. I tego trzeba się trzymać <3

ps. żarcie na potęgę, bez ładu i składu, suplemenciorów to ZŁO uczące lekomanii i sugerujące, że te dropsy cokolwiek zmienią. Telewizja publiczna powinna dostać srogą karę od KRRiTv za taką "misję".

Edytowane przez analityczna8
Czas edycji: 2019-02-24 o 21:42
analityczna8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-24, 21:42   #374
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Sanatorium miłości

W ogóle ja z okazji tego programu pierwszy raz usłyszałam, że starsi ludzie to są w wieku ok. 62 - 66 lat. Tzw. starsi ludzie kojarzą mi się jako siedemdziesiąt plus czy osiemdziesiąt plus. A sześćdziesiąt plus to serio, jeszcze zaliczyłabym jako późny średni. Staruszka to jest dla mnie osiemdziesięciolatka, ewentualnie późna siedemdziesięciolatka.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."

Edytowane przez Dobranka
Czas edycji: 2019-02-24 o 21:46
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-24, 21:50   #375
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Sanatorium miłości

Ej czy Wam też mignał taki fragment na tej zabawie-czy ja już miałam jakieś zwidy, jak ten goryl czyli Marek biegał z białym Rysiem na plecach?
Oj tam musiało sie dziać, szkoda że tak mało pokazują
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-24, 21:50   #376
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez analityczna8 Pokaż wiadomość
Tak jakby znów iskrzy miedzy Małgosią i Markiem
Zobaczymy jak im będzie szło dalej .

Osobiście myślę, że co do "starszych" ludzi, to wiele zależy od stanu zdrowia i przede wszystkim podejścia do życia czy ewentualnych chorób.

Edytowane przez mdusia123
Czas edycji: 2019-02-24 o 21:53
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-24, 21:50   #377
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
W ogóle ja z okazji tego programu pierwszy raz usłyszałam, że starsi ludzie to są w wieku ok. 62 - 66 lat. Tzw. starsi ludzie kojarzą mi się jako siedemdziesiąt plus czy osiemdziesiąt plus. A sześćdziesiąt plus to serio, jeszcze zaliczyłabym jako późny średni. Staruszka to jest dla mnie osiemdziesięciolatka, ewentualnie późna siedemdziesięciolatka.
Dokładnie. Tez ne uważam , że uczestnicy są starzy.
Odcinek na plus. Na pewno wkradla się reżyserka ,te pytania od dzieci , ale za to zabawy na śniegu byly super Sama tak Lubie spędzac czas.
Tymczasem za tydzień panowie będą spiewac , a Ryszard będzie siedział jak buc. Trochę go usprawiedliwialam po poprzednim odcinku, ale on chyba faktycznie jest mało towarzyski , i bardzo specyficzny .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-24, 22:02   #378
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Dokładnie. Tez ne uważam , że uczestnicy są starzy.
Odcinek na plus. Na pewno wkradla się reżyserka ,te pytania od dzieci , ale za to zabawy na śniegu byly super Sama tak Lubie spędzac czas.
Tymczasem za tydzień panowie będą spiewac , a Ryszard będzie siedział jak buc. Trochę go usprawiedliwialam po poprzednim odcinku, ale on chyba faktycznie jest mało towarzyski , i bardzo specyficzny .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Śpiewać? O, no to będzie ciekawie .
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-24, 22:09   #379
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Sanatorium miłości

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 21:11
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-24, 22:25   #380
analityczna8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 338
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
E nie, nie o zabiegi mi chodzi, tylko o taką grupę ludzi i te wszystkie wspólne akcje, typu strzelanka, park linowy czy sanki. Ostatni raz ktoś mi czas organizował chyba w czasach szkolnych, a to fajna, zwalniająca z myślenia opcja
analityczna8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-24, 22:28   #381
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Mama ostatnio skadała i mówili ze czas oczekiwania ok 30 miesiecy, takze 2 i pół nawet
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-24, 22:30   #382
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez analityczna8 Pokaż wiadomość
E nie, nie o zabiegi mi chodzi, tylko o taką grupę ludzi i te wszystkie wspólne akcje, typu strzelanka, park linowy czy sanki. Ostatni raz ktoś mi czas organizował chyba w czasach szkolnych, a to fajna, zwalniająca z myślenia opcja
A powiem ci, że na tego typu wyjazdach zawsze udaje się zmontować jakąś zgraną ekipę, która trzyma się razem przez cały turnus.
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-24, 23:50   #383
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Joasie albo Wale wybierze
Wala szaleje najbardziej na tych sankach, Rysio czarny w formie narzeka ze grupa szaleje, bo on tylko stoi i patrzy jak stwierdził z Walentyny "normalnej krawcowej wychodzi gwiazda"


Myślałam, że Leszek Joannę wybierze. A Joanna zdziwiła mnie trochę mówiąc o ciągle aktualnej miłości do drugiego męża. Czyżby chciała klin klinem

Nie wiem, czy to spotkanie z dziećmi tak do końca trafione, jednym mogło być smutno, gdy brak kontaktu z własnymi dziećmi lub wnukami, innym mogło się nieco nudzić. No ale rozmowy niektóre były ciekawe całkiem, fajnie było posłuchać.

Ale jak na Cezarego patrzyłam, to tylko widziałam gołą głowę i rozchełstaną koszulę na mrozie I to zapalenie płuc później. Może on przez problemy z sercem inaczej zimno odbierał..wszyscy w czapkach, szalach, zakutani, a on jak na wiosnę.
__________________
...
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-25, 06:05   #384
głos zza ściany
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 87
Dot.: Sanatorium miłości

Mnie rozczulił Leszek jak sam się rozczulił przy dziecku które powiedziało 'że nie ma dziadzia'
Leszek powiedział coś w tym stylu ze go to już nie czeka
Rozumiem ze on nie ma dzieci/wnuków.Ktoś wie?
Ogromnie ciepłe uczucia we mnie wzbudza
Tylko ta 'randka ' z Walą nie bardzo.To było takie spotkanie przyjacielskie.Wybrał bo musiał.
Nie rozmawia się z kobietą o innej kobiecie ,i dlaczego z tamtą nie wyszło
Swoją drogą otwarcie powiedział ze Marek pasuje do Małgosi jak pięść do oka,i trudno sie nie zgodzić.No ale widać że wzieło chłopa porządnie.



Nie widziałam Teresy na śniegu z dziećmi.
Odpuściła sobie.Nie jej ...klimaty.
głos zza ściany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-25, 08:05   #385
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Ej czy Wam też mignał taki fragment na tej zabawie-czy ja już miałam jakieś zwidy, jak ten goryl czyli Marek biegał z białym Rysiem na plecach?
Oj tam musiało sie dziać, szkoda że tak mało pokazują
Tak, ja to wyhaczyłam w ogóle bardzo mi się ten bal przebierańców podobał. Świetnie, że dali się dzieciom pomalować. Z Wiesi zrobili prawie mulatkę i o dziwo czarny Rysiek się przebrał a myślałam, że będzie jak kółek siedział. Bo po tych tekstach na sankach stwierdziłam, że to nieszczęśliwy i zgnyśniały człowiek zamknięty na wszystkich i wszystko.

Jeszcze jedna scena mnie rozbawiła, jak w sali kinowej Nina łykała tabletki na uspokojenie a mój mąż w tym czasie tekstem dowalił, że jej w szczególności potrzebne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-25, 08:47   #386
ttts
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 424
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez głos zza ściany Pokaż wiadomość
Nie widziałam Teresy na śniegu z dziećmi.
Odpuściła sobie.Nie jej ...klimaty.
Gdzieś tam przemykała, na "selfiakach" też występowała - leżała m.in. na śniegu Ale fakt, w tym odcinku było jej bardzo mało.
Dwa razy rzuciło mi się w oczy, że dzieci od niej uciekały - na śniegu i potem na balu
ttts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-25, 10:56   #387
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Sanatorium miłości

Moja mama ma prawie 68 lat, tata 5 lat mlodszy i w ogóle nie pasuje do nich określenie starsi ludzie, ani wizualnie, ani mentalnie. Do mojej babci już tak, ale ona ma 92 lata.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-25, 15:38   #388
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Ale jak na Cezarego patrzyłam, to tylko widziałam gołą głowę i rozchełstaną koszulę na mrozie I to zapalenie płuc później. Może on przez problemy z sercem inaczej zimno odbierał..wszyscy w czapkach, szalach, zakutani, a on jak na wiosnę.

W zapowiedzi następnego odcinka na kuligu też był chyba tak lekko ubrany i bez czapki... wszyscy pozostali opatuleni, a on tak luźno
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-25, 16:01   #389
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Sanatorium miłości

Nina też zawsze z gola głową, ale ona przynajmniej ma włosami przyslonieta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-25, 18:19   #390
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sanatorium miłości

W końcu obejrzałam. Wiecie co? Fajny był ten odcinek. Ale może swoją opinię rozpiszę szerzej w podpunktach .

1. Bardzo podobało mi się wspomnienie Cezarego na początku. Było takie...pozytywne.

2. Ryszard i jego przemyślenia...dobra, tutaj to akurat nie ma się co rozpisywać za bardzo.

3. Dzieciaki i ich pytania...kilka razy lekko się wzruszyłam.

4. Randka Wali i Leszka to było takie bardziej spotkanie dobrych znajomych. Jakoś...nie zauważyłam pomiędzy nimi wielkiej chemii.

5. Nie zauważyłam też, aby któregoś z uczestników było w tym odcinku skrajnie mało.

Hmm...coś jeszcze?

Edytowane przez mdusia123
Czas edycji: 2019-02-25 o 19:15
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-27 13:13:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:34.