Kwietniówki 2019 - cz. 3 - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-03-18, 17:57   #4801
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Lovelly, gratulacje!!!
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 18:05   #4802
dorka607
Wtajemniczenie
 
Avatar dorka607
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 338
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie lekko zaspojlerować, bo mam Lovelly w znajomych na fb, a wszyscy czekają na to info Maja urodziła się o 9.30, 3500g, 53cm i 10pkt.

Lovelly gratulacje !!! Czekamy z niecierpliwością na relacje
Mała jest słodziutka
Ooo jak fajnie ️ witamy nasza pierwsza kwietnioweczke


Tereska super że wyszłaś nawet na tydzień... Wiem jak tragiczny jest szpital. Z młodą lezalam łącznie tydzień a teraz od wczoraj i mam totalnie dość i chce do domu... Nawet wolę męcząca córkę ale u siebie


Listopadowa daj znać jak po wizycie. Swoja droga przyjmował mnie Twoj lekarz - kurcze jaki on skryty w sobie... O wszystko musisz wypytac a i tak na wszystko nie odpowiada no ale licze ze jest dobry, w końcu ordynator od lat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Pół Ciebie, pół mnie
sojusz dwóch dusz
i namacalny dowód na to
że miłość można zobaczyć "

dorka607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 18:31   #4803
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez ofelka 123 Pokaż wiadomość
Lovelly gratulacje czekamy na jakąś fotkę na fb i bardzo ładne wymiary.
To już teraz się zacznie która chce być druga?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dopiero w przyszłym tygodniu mogę się zgłosić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 18:58   #4804
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez dorka607 Pokaż wiadomość
Ooo jak fajnie ️ witamy nasza pierwsza kwietnioweczke


Tereska super że wyszłaś nawet na tydzień... Wiem jak tragiczny jest szpital. Z młodą lezalam łącznie tydzień a teraz od wczoraj i mam totalnie dość i chce do domu... Nawet wolę męcząca córkę ale u siebie


Listopadowa daj znać jak po wizycie. Swoja droga przyjmował mnie Twoj lekarz - kurcze jaki on skryty w sobie... O wszystko musisz wypytac a i tak na wszystko nie odpowiada no ale licze ze jest dobry, w końcu ordynator od lat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie mój lekarza pojechał do ciebie a ja pocałowałam klamke... Kurde jak przychodzilam o 17 to siedział w domu i czekałam bo chyba obiad jadł bo talerze stukaly. A dzisiaj po 17.30 pozamykane. Nie wiem czemu. Koleżanka dzwonila to przyjmowałam do 17.30. Musialam sie z nim trochę minąć :/ muszę się go zapytać w takim razie w jakich godzinach on przyjmuje. Chyba że dzisiaj jakoś mu tak dyżur wypad. I muszę czekać do środy już mam dość. Chcem wizytę ostatnio byłam w 32tc. Po za tym ze dziecko się rusza nie wiem nawet jaka ma wage i już się denerwuje faktem że nie jestem pod opieka masz rację że jest skryty. Trzeba pytać bo on sam od siebie za dużo nie powie. Mi jak robił zabieg kiedyś to w sumie co innego tz powiedział a ze mną nie chciał rozmawiać w ogóle o tym co jemu przekazał ale najlepsze ze po zabiegu ja na narkozie, wiozą mnie a tz stoi w korytarzu. On podszedł i zaczął relacjonować mojemu tz zabieg. Koleżance po porodzie sam zaproponował ze zrobi im zdjęcia całej trójki takze ta skrytość to trochę pozory zależy od dnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Dorka a jak oceniasz szpital?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 19:01   #4805
czarna_pantera90
Raczkowanie
 
Avatar czarna_pantera90
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 461
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Lovelly super! Gratulacje dla Was❤️❤️❤️


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czarna_pantera90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 19:07   #4806
myszka_11
Zadomowienie
 
Avatar myszka_11
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 510
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Lovelly gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszka_11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 19:21   #4807
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Lovelly jak u Ciebie?

Ja juz w domu ufff. Nie na dlugo ale dobre i troche. Rano sie poryczalam, bo cisnienie 150/98 polozna powiedziala, ze z takim cisnieniem nie ma szans na wyjscie. Poszlam na sale i sie zbeczalam Glownie dobily mnie nieprzespane noce, bo przeciez co 2 godziny przylazila polozna i sie dobierala do brzucha z dopplerem, a ja juz czesto nie zasypialam wtedy. I taka zrezygnowana czekalam na obchod, gdzie sie zapytalam czy moge dzis wyjsc. Ordynator powiedzial, ze o tym zadecyduje moja gin, ktora bedzie o 12-stej. I przyszla. Chyba widziala, ze ja juz nie daje rady psychicznie i powiedziala, ze na tygdzien da mi przepustke, ale w poniedzialek mam wrocic i sie juz nastawic, ze wyjde juz z dzieckiem. I tak bede w szpitalu czekala z dwa tygodnie na porod ale to juz kwestia ulozenia sobie w glowie. Zapytalam ją tylko co jak maly sie nie odwroci i dalej bedzie posladkowe ulozenie, no to cesarka. Zobaczymy. Ale jestem juz szczesliwa w domu, zjadlam normalny obiad, jutro sie wyspie i bede jak nowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobry i tydzień zdążysz zrobić zapas przekąsek do szpitala i odpocząć troszkę od niego

Super, że pierwszy dzieciaczek na świecie

Mi tam do porodu z jednej strony nie śpieszno, a z drugiej nie nachodziły by mnie głupie myśli przynajmniej

Dziś zrobiłam 2 prania - jedno to maskotki, przeleciałam odkurzaczem i mopem cały dom i prasować już nie miałam siły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-18, 19:23   #4808
maltaa7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 270
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Fajnie, bo naprawdę o opiece w żeromskim słyszę bardzo dużo dobrych opinii, właśnie standard był tym gorszym aspektem. Ja juz na tym etapie chyba nie będę zmieniać decyzji szpitalnej, ale dobrze że zmienia się i odnawia w naszym mieście I ktoś tu pamiętam jest zdecydowany na żeromski, więc będzie relacja jak to wygląda po remoncie
Ja planuje rodzic w Zeromskim. Nie planuje jednak pobytu na patologi, na której byl remont : haha:
Moj plan to pojsc, trafic odrazu na porodowke, urodzic i trafic na 2 dni na sale poporodowa ( tych sal remont z tego co kojarze nie dotyczył, 3 lata temu byly chyba niedawno po remoncie).


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maltaa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 19:28   #4809
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Dziewczyny macie brak czucia w skórze brzucha? Odrętwienie ? Nie wiem jak to opisać..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 19:28   #4810
maltaa7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 270
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Lovella, gratulacje !!!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maltaa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 19:38   #4811
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Pierwsze wątkowe bobątko! Ale fajnie! I jaka ładna waga i wymiary

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Dobry i tydzień zdążysz zrobić zapas przekąsek do szpitala i odpocząć troszkę od niego

Super, że pierwszy dzieciaczek na świecie

Mi tam do porodu z jednej strony nie śpieszno, a z drugiej nie nachodziły by mnie głupie myśli przynajmniej

Dziś zrobiłam 2 prania - jedno to maskotki, przeleciałam odkurzaczem i mopem cały dom i prasować już nie miałam siły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi przeszło ostatnio przez myśl, że mogę wyprać wszystko a wyprasować tylko to co do szpitala. W końcu jak moja mama chce przyjechać tutaj jak będę rodzić to trzeba jej jakieś zajęcie zapewnić co by się nie nudziła
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-18, 19:42   #4812
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
No właśnie mój lekarza pojechał do ciebie a ja pocałowałam klamke... Kurde jak przychodzilam o 17 to siedział w domu i czekałam bo chyba obiad jadł bo talerze stukaly. A dzisiaj po 17.30 pozamykane. Nie wiem czemu. Koleżanka dzwonila to przyjmowałam do 17.30. Musialam sie z nim trochę minąć :/ muszę się go zapytać w takim razie w jakich godzinach on przyjmuje. Chyba że dzisiaj jakoś mu tak dyżur wypad. I muszę czekać do środy już mam dość. Chcem wizytę ostatnio byłam w 32tc. Po za tym ze dziecko się rusza nie wiem nawet jaka ma wage i już się denerwuje faktem że nie jestem pod opieka masz rację że jest skryty. Trzeba pytać bo on sam od siebie za dużo nie powie. Mi jak robił zabieg kiedyś to w sumie co innego tz powiedział a ze mną nie chciał rozmawiać w ogóle o tym co jemu przekazał ale najlepsze ze po zabiegu ja na narkozie, wiozą mnie a tz stoi w korytarzu. On podszedł i zaczął relacjonować mojemu tz zabieg. Koleżance po porodzie sam zaproponował ze zrobi im zdjęcia całej trójki takze ta skrytość to trochę pozory zależy od dnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Dorka a jak oceniasz szpital?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale byłaś umówiona a on nie przyszedł? Co za gość.....
Cytat:
Napisane przez maltaa7 Pokaż wiadomość
Ja planuje rodzic w Zeromskim. Nie planuje jednak pobytu na patologi, na której byl remont : haha:
Moj plan to pojsc, trafic odrazu na porodowke, urodzic i trafic na 2 dni na sale poporodowa ( tych sal remont z tego co kojarze nie dotyczył, 3 lata temu byly chyba niedawno po remoncie).


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobry plan, popieram. Żeby tylko żółtaczka się nie przyplątała i będzie git
Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie brak czucia w skórze brzucha? Odrętwienie ? Nie wiem jak to opisać..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jeszcze nie, ale pewnie wszystko przede mną


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 19:48   #4813
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
Pierwsze wątkowe bobątko! Ale fajnie! I jaka ładna waga i wymiary


Mi przeszło ostatnio przez myśl, że mogę wyprać wszystko a wyprasować tylko to co do szpitala. W końcu jak moja mama chce przyjechać tutaj jak będę rodzić to trzeba jej jakieś zajęcie zapewnić co by się nie nudziła
Dobry plan ;-)
Ja też z niego w sumie korzystam bo zaczynam od prasowania rozmiaru 56 ;-) aczkolwiek mama do mnie nie przyjedzie prasować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 19:51   #4814
Justi8822
Raczkowanie
 
Avatar Justi8822
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 205
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Lovelly gratki, piękna dziewczynka zazdraszczam maleństwa przy sobie <3

Tereska odpoczywaj w domku i nastaw się psychicznie na powrót

Ja chcę doczekać do piątku a potem mogę być druga już mam głupie myśli, Leo nie pomaga czasem muszę się upominac żeby się ruchnął, już bym chciała mieć go przy sobie. Jutro ktg zobaczymy czy coś się kroi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justi8822 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 19:54   #4815
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

A ja z prasowaniem dałam ciała, poprasowalam wszystko za wczesnie - dziś moj syn stwierdził, ze czas najwyzszy nauczyć się tej czynnosci no i teraz prasuje - wyprasowal swoje ubrania, moją pizamę a teraz przescieradło swoje prasuje.
A mogłam zaczekac i dziś trenowałby na pajacykach i bodziakach.
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 20:05   #4816
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Dobry plan ;-)
Ja też z niego w sumie korzystam bo zaczynam od prasowania rozmiaru 56 ;-) aczkolwiek mama do mnie nie przyjedzie prasować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mąż pewnie się będzie z mamą wymieniał jak będziemy w szpitalu bo dwójki na raz to nie chcę cały czas
Gorzej jak Mały nie wyjdzie w terminie bo mama mojej siostrze obiecała, że będzie w domu jak będzie miała egzaminy 8klasisty bo się strasznie stresuje nimi To najwyżej sobie podszykuję kilka ciuszków do przodu. Ale nie bardzo wiem jak sobie jakieś siedzenie ogarnąć do prasowania a po 5 min stania mi zaczną nogi odmawiać posłuszeństwa. Chyba że sobie będę dreptać i tańczyć. Żebym tylko z tego nie pomogła Małemu szybciej się w kanał wstawić... Mam w kuchni na stole długą listę spraw do ogarnięcia przed porodem, może sobie to prasowanie odłożę jak wszystko załatwię... "Urodziła podczas prasowania" to by był hit

Obudziłam się godzinkę temu i jakaś taka rozbita jestem. Nie mogę się pozbierać żeby wstać...
Byłam dzisiaj mężowi zawieźć dokumenty do księgowej i przenieśli się do biura naprzeciwko takiego większego sklepu z rzeczami dla dzieci. Kupiłam półśpioszki w psie łapki Chciałam bodziaki ale jak porównałam je z takimi w paski co wzięłam to jakieś strasznie szczuplutkie były
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 20:13   #4817
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez maltaa7 Pokaż wiadomość
Ja planuje rodzic w Zeromskim. Nie planuje jednak pobytu na patologi, na której byl remont : haha:
Moj plan to pojsc, trafic odrazu na porodowke, urodzic i trafic na 2 dni na sale poporodowa ( tych sal remont z tego co kojarze nie dotyczył, 3 lata temu byly chyba niedawno po remoncie).


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Byłam przekonana, że to remont całego oddziału ginekologicznego.

Ja prasuje siedząc na takim wyższym krzesełku, ale już mi chyba nie tak dużo zostało, a jutro ostatnie pranie przede mną. W piątek sesja, więc ten tydzień szybko przeleci i możliwe, że już z większością rzeczy się odrobie i nawet w weekend spakuje torbę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 20:14   #4818
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Mnie msma zaczęła rodzić podczas dmazenia ryby, a siostrę jak buraki pieliła także prasowanie to jeszcze lajcik

Tez zakładam, że zajadę na porodówkę, urodzę i po dwóch, trzech dniach będę w domu i będziemy jajka na święta malować
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 20:15   #4819
mzgz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 647
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Lovelly gratulacje

Pierwszy dzidziuś ! To juz dla mnie ostateczny znak ze czas spakować torbę !! Żarty sie skonczyly
mzgz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-18, 20:24   #4820
fitelina
Rozeznanie
 
Avatar fitelina
 
Zarejestrowany: 2017-10
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 786
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Lovely gratulacje!

Teresko super, że Cię jeszcze na tydzień wypuścili!

Ja mogę być następna w kolejce, bo znowu leżę na porodowce pod ktg. Chcą mi dziś założyć cewnik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fitelina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 20:37   #4821
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez fitelina Pokaż wiadomość
Lovely gratulacje!

Teresko super, że Cię jeszcze na tydzień wypuścili!

Ja mogę być następna w kolejce, bo znowu leżę na porodowce pod ktg. Chcą mi dziś założyć cewnik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej...znowu? Niech Cię tylko nie męczą

Jak karmilyscie/zamierzacie karmic w nocy chodzi mi o miejsce...wszystkie macie fotele? Nie wiem co z moim uszakiem czy mi sie w sypialni zmiesci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 20:42   #4822
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Ja mam fotel w pokoju dziecka. Taki rozkładany ze mogę tam tez sobie spać pierwsze tygodnie mam zamiar karmić w lozku albo gdzie mi będzie wygodnie.. ale później właśnie w tym fotelu
Nie wyobrażam sobie budzić tzta za każdym razem gdy mały zechce jesc.
Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Fitelina jeju trYmaj się tam..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 20:47   #4823
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez fitelina Pokaż wiadomość
Lovely gratulacje!

Teresko super, że Cię jeszcze na tydzień wypuścili!

Ja mogę być następna w kolejce, bo znowu leżę na porodowce pod ktg. Chcą mi dziś założyć cewnik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki! Czekamy na informacje.
Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Ojej...znowu? Niech Cię tylko nie męczą

Jak karmilyscie/zamierzacie karmic w nocy chodzi mi o miejsce...wszystkie macie fotele? Nie wiem co z moim uszakiem czy mi sie w sypialni zmiesci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja mam tego uszaka ale jak wyjdzie do nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 20:55   #4824
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez fitelina Pokaż wiadomość
Lovely gratulacje!

Teresko super, że Cię jeszcze na tydzień wypuścili!

Ja mogę być następna w kolejce, bo znowu leżę na porodowce pod ktg. Chcą mi dziś założyć cewnik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Biedna, już tyle czasu tam leżysz...No ale jak mus to mus, trzymam kciuki ☺
Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Ojej...znowu? Niech Cię tylko nie męczą

Jak karmilyscie/zamierzacie karmic w nocy chodzi mi o miejsce...wszystkie macie fotele? Nie wiem co z moim uszakiem czy mi sie w sypialni zmiesci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam uszaka, ale jak wyjdzie w praniu to zobaczymy. Może skończy się tak, że będę w łóżku karmic...

Boli mnie krocze, a brzuch mam wrażenie że waży tonę i aż mnie wbija w podłogę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 21:04   #4825
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Ojej...znowu? Niech Cię tylko nie męczą

Jak karmilyscie/zamierzacie karmic w nocy chodzi mi o miejsce...wszystkie macie fotele? Nie wiem co z moim uszakiem czy mi sie w sypialni zmiesci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mam fotela,planuję karmić w łóżku i spać z dzieckiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 21:10   #4826
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Ojej...znowu? Niech Cię tylko nie męczą

Jak karmilyscie/zamierzacie karmic w nocy chodzi mi o miejsce...wszystkie macie fotele? Nie wiem co z moim uszakiem czy mi sie w sypialni zmiesci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja chyba w łóżku. Żeby wstawić fotel to musiałabym z sypialni wyprowadzić kennele psów a w sumie nie mam gdzie...
Tak to mam u Małego w pokoju na razie sofę i drugą jeszcze w salonie. Będziemy próbować w tych miejscach, jak będzie bardzo tragicznie to może jakiś fotel kupimy
Ale ja z decydowaniem się na meble mam straszny problem bo się zawsze zastanawiam i zastanawiam i wybrać nie mogę
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 21:15   #4827
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Kurczę to muszę jakąś wielką poduchę kupić pod plecy
Bo my nawet takiego wysokiego oparcia w łóżku nie mamy chyba, że będziemy się karmić na leżąco to inna sprawa

Myślałam, że luz blues z tym fotelem, ale jak już wjechaliśmy z łóżeczkiem do sypialni to wokół łóżka same góry komoda, przewijak, łóżeczko boszzzz ten fotel sprawi, że wolnego metra kwadratowego nie bedzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 21:25   #4828
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Ale byłaś umówiona a on nie przyszedł? Co za gość.....Dobry plan, popieram. Żeby tylko żółtaczka się nie przyplątała i będzie git Jeszcze nie, ale pewnie wszystko przede mną


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niee, nie. Rejestracja nie obowiązuje. Po prostu się w kolejkę staje.

Nufcia ja w końcu twoje zdjęcia obejrzałam. Bardzo mi sie podobaja. Takie naturalne i nie przerysowane. A ty jesteś bardzo piękna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Mnie msma zaczęła rodzić podczas dmazenia ryby, a siostrę jak buraki pieliła także prasowanie to jeszcze lajcik

Tez zakładam, że zajadę na porodówkę, urodzę i po dwóch, trzech dniach będę w domu i będziemy jajka na święta malować
Oo matko przy pieleniu to podziwiam ja bym nawet za to się nie wzięła na końcówce ja ledwo z ziemi się podnosze. Teraz zaczynam żałować ze córce takie łóżko na ziemi zrobiliśmy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Ojej...znowu? Niech Cię tylko nie męczą

Jak karmilyscie/zamierzacie karmic w nocy chodzi mi o miejsce...wszystkie macie fotele? Nie wiem co z moim uszakiem czy mi sie w sypialni zmiesci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Do łóżka brałam i na leżąco


Teresko super ze juz jesteś w domu. Miałaś chrzest szpitalny i może po takiej zaprawie będzie ci łatwiej tam wrócić i przetrwać. Tym razem już będziesz mieć konkretny cel. Wyjść z tego szpitala nie sama a z synusiem
Swoją droga czemu oni aż tak was męczą tym dooplerem? Dziwnie wg mnie nawet w nocy. Skoro ciąża przebiega prawidłowo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 21:25   #4829
fitelina
Rozeznanie
 
Avatar fitelina
 
Zarejestrowany: 2017-10
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 786
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Ojej...znowu? Niech Cię tylko nie męczą

Jak karmilyscie/zamierzacie karmic w nocy chodzi mi o miejsce...wszystkie macie fotele? Nie wiem co z moim uszakiem czy mi sie w sypialni zmiesci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też nie mam żadnego fotela.
Będę coś kombinować (na siedząco w łóżku z rogalem albo na sofie w salonie)

Ja już mam założony cewnik. Pani doktor powiedziała, że jest duże prawdopodobieństwo, że będą jutro wywoływali poród Kompletnie się nie spodziewałam, że dzisiejszy dzień tak się skończy!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fitelina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 21:28   #4830
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Ja mam fotel w pokoju dziecka. Taki rozkładany ze mogę tam tez sobie spać pierwsze tygodnie mam zamiar karmić w lozku albo gdzie mi będzie wygodnie.. ale później właśnie w tym fotelu
Nie wyobrażam sobie budzić tzta za każdym razem gdy mały zechce jesc.
Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Fitelina jeju trYmaj się tam..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mój tz budził się sam. Każdy płacz dziecka i wstawał szybciej niż ja sam się garnął. Do dzisiaj latamy na zmiane. Teraz jak mi jest ciężko to kazał się budzić jakby nie slyszal w nocy. W sumie nie musiałby wstawać bo dziecko i tak mnie wola ale taki typ człowieka że się angażuje ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-21 07:10:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:25.