Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-03, 11:46   #4291
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Mysia, Zywiec - wow, ogromne !



U mnie w lutym wyszło to, co na fotce,
i przyszło:
1/2. Alterna Caviar CC - maska do włosów (mini),
3. YR - kawowy żel pod prysznic,
4. Wella - lakier do włosów,
5. Norel - peeling do twarzy,
6. Cien - krem do rąk.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0682.jpg (87,9 KB, 36 załadowań)
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 13:02   #4292
lalla_rock
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 48
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Wyszło: (9 sztuk pielęgnacji, 5 sztuk kolorówki/lakierów)
1. płyn micelarny LeCafe
2. tonik łagodzący Vianek
3. szampon Fitokosmetik z henną
4. balsam neroli Organic Shop
5. płyn do kąpieli Avon
6. maseczka Bielenda vege detox jarmuż
7. Cien Food For Skin maseczka z glinką i trawą cytrynową
8. balsam do włosów Fitokosmetik z czarną glinką
9. płyn micelarny Vianek seria czerwona
+ wyrzuciłam 2 lakiery do paznokci i 3 pomadki

Przyszło: (10 sztuk)
1. krem do twarzy
2. szampon x 2
3. odżywka do włosów
4. serum do twarzy x 2
5. płyn micelarny
6. pianka do twarzy
7. mgiełka do twarzy
8. esencja

Poszalałam trochę w lutym, ale akurat rzeczy do włosów się pokończyły a w Hebe jest do -40% na pielęgnację twarzy, więc trudno nie zrobić zapasów skoro można dużo taniej
lalla_rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-07, 23:02   #4293
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

U mnie sypnęło zużyciami: Signorina edp, mini peeling Phenome, mini serum Biotherm i Facelle HI .


A jak u Was ?
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-08, 01:06   #4294
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

U mnie brak nowych kosmetyków jeszcze, a zużyć jest kilka. Byle do końca miesiąca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-08, 07:20   #4295
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Ja ma razie kupiłam jedną rzecz- bazę pod cienie, ten klej chwalony na promocji w Douglasie. Nic innego mnie nie skusiła. A zużycia 3.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-08, 09:12   #4296
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

kjd3, ParoleParole

A co to za nocne markowanie?

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja ma razie kupiłam jedną rzecz- bazę pod cienie, ten klej chwalony na promocji w Douglasie. Nic innego mnie nie skusiła. A zużycia 3.
Nyx? Mam i lubię, ale rzadko używam, głównie do brokatowych cieni, lub gdy chcę podkręcić pigment, ale to też trzeba uważać, żeby sobie plam nie narobić, bo rozetrzeć ciężko.
Mistrz konstrukcji zdaniowych.


Kupione: ABH Sultry paleta cieni, Mac Mehr mini pomadka (ale to część prezentu, więc miejsca u mnie długo nie zagrzeje) a w gratisie pomadka Relentlessly Red (jeszcze nie wiem co z nią zrobię)

Denko: żel pod prysznic, mydło w płynie, maseczka do twarzy-tubka, serum, korektor pod oczy, korektor kremowy do wyrównania kolorytu, mydło w kostce -jadę zgodnie ze swoim kalendarzem denek, na początku miesiąca wytypowałam kandydatów do zdenkowania
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1673
plus wpada kilka innych dodatkowych rzeczy.

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

O i jeszcze mini szampon zdenkowałam.
:mistrz:
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-08, 09:57   #4297
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

hej, ja dokupiłam te nowe kosmetyki Cien, szeroko reklamowane.
ale nie szalałam zbytnio. 6 sztuk.
krem do rąk- wydałam już w prezencie i z moich zbiorów wyleciał balsam z Avonu- prezent dla teściowej
- dziecko mi zdenkowało pianke do rąk Palmolive, ale już kolejne jest na zamiankę, tzn. przyjedzie do mnie z Lidla

Edytowane przez Iwona 25
Czas edycji: 2019-03-08 o 09:58
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-08, 19:09   #4298
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
kjd3, ParoleParole

A co to za nocne markowanie?


Nyx? Mam i lubię, ale rzadko używam, głównie do brokatowych cieni, lub gdy chcę podkręcić pigment, ale to też trzeba uważać, żeby sobie plam nie narobić, bo rozetrzeć ciężko.
Mistrz konstrukcji zdaniowych.


Kupione: ABH Sultry paleta cieni, Mac Mehr mini pomadka (ale to część prezentu, więc miejsca u mnie długo nie zagrzeje) a w gratisie pomadka Relentlessly Red (jeszcze nie wiem co z nią zrobię)

Denko: żel pod prysznic, mydło w płynie, maseczka do twarzy-tubka, serum, korektor pod oczy, korektor kremowy do wyrównania kolorytu, mydło w kostce -jadę zgodnie ze swoim kalendarzem denek, na początku miesiąca wytypowałam kandydatów do zdenkowania
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1673
plus wpada kilka innych dodatkowych rzeczy.

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

O i jeszcze mini szampon zdenkowałam.
:mistrz:
Tak, Nyx, zapomniałam napisać. Na co dzień używam Hean i do wszystkich moich cieni jest super ( od 6.30 do ok 21 w idealnym stanie) ale Mexmo które ostatnio kupiłam niestety na niej się nie trzymają.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-08, 22:53   #4299
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
kjd3, ParoleParole

A co to za nocne markowanie?


Nyx? Mam i lubię, ale rzadko używam, głównie do brokatowych cieni, lub gdy chcę podkręcić pigment, ale to też trzeba uważać, żeby sobie plam nie narobić, bo rozetrzeć ciężko.
Mistrz konstrukcji zdaniowych.


Kupione: ABH Sultry paleta cieni, Mac Mehr mini pomadka (ale to część prezentu, więc miejsca u mnie długo nie zagrzeje) a w gratisie pomadka Relentlessly Red (jeszcze nie wiem co z nią zrobię)

Denko: żel pod prysznic, mydło w płynie, maseczka do twarzy-tubka, serum, korektor pod oczy, korektor kremowy do wyrównania kolorytu, mydło w kostce -jadę zgodnie ze swoim kalendarzem denek, na początku miesiąca wytypowałam kandydatów do zdenkowania
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1673
plus wpada kilka innych dodatkowych rzeczy.

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

O i jeszcze mini szampon zdenkowałam.
:mistrz:
Ad. 1 - te typy tak mają .


za spore denko.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 19:50   #4300
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Aktualny stan na marzec:

Wyszło: 6

1. The Body Shop żel pod prysznic Vanilla Pumpkin 250 ml
2. Wibo Million Dollar Lips pomadka 01
3. Wibo Million Dollar Lips pomadka 02
4. Lovely, Extra Lasting pomadka 01
5. Oriflame The One Nail hardener, odżywka do paznokci
6. Sally Hansen Hard as Nails odżywka do paznokci


Przyszło: 7

1. Alterra Lotion do ciała z rokitnikiem 12,99 zł
2. Isana odżywka do włosów kręconych 7,99 zł
3. Eveline odżywka do paznokci 8w1 sensitive 13,99 zł
4. Eveline profesjonalny krem-żel do skórek 12,59 zł
5. Wibo Million Dollar Lips pomadka 01 13,79 zł
6. Wibo Million Dollar Lips pomadka 02 13,79 zł
7. Bielenda żel micelarny do mycia twarzy Fresh Juice 16,99 zł
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 09:17   #4301
MOgrama
Zadomowienie
 
Avatar MOgrama
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 016
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Dziś skończyłam pierwszy produkt z projektu 19 puder z Kobo i chwilę później z moich rąk wypadła paletka trojka do konturowania z kobo i resztki produktu tez wypadły co dało drugie denko I tak miałam ją skończyć już w marcu bo tylko marne skrawki zostały ale ułatwiła mi zadanie. Ten projekt 19 z produktami których nie lubiłam używać to straszne wyzwanie. Mogłam tam wmieszać trochę produktów do których mam większą sympatię.

Zakupowo się trzymam, jeszcze nic nie kupiłam w tym miesiącu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MOgrama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-13, 12:03   #4302
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Narobiłam zakupów w Rossmanie na ok. 150 zeta, wiecie szampony, żele, mydła i... skarpety złuszczające, no ale summa summarum transakcja nie doszła do skutku, z uwagi na braki.
Także na koncie w dalszym ciągu mam 1 zakup (reszta się nie liczy, bo poszła w świat).

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Projekt 19
1. zużyłam korektor MUR
2. tusz Sephora

na dniach powinien do niego dołączyć
3. puder
4. trio do konturowania [COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
Napisane przez MOgrama Pokaż wiadomość
Ten projekt 19 z produktami których nie lubiłam używać to straszne wyzwanie. Mogłam tam wmieszać trochę produktów do których mam większą sympatię.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No ja właśnie starałam zrobić sobie dobrze i w miarę różnorodnie.
I tak sobie dobrałam kosmetyki, aby mieć szansę je zużyć, aby pasowały do siebie, nie konkurowały ze sobą, a przede wszystkim aby się nie męczyć. Uwzględniłam też modny obecenie kolor koralowy. Szalonaaa.
Mimo wszystko koń jaki jest, każdy widzi, i to zużywanie/używanie idzie mi jak krew z nosa.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"

Edytowane przez AnulaQa
Czas edycji: 2019-03-13 o 16:53
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-13, 17:00   #4303
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Tak wyglądają zużycia z projektu 19
1- zdenkowane (tusz Sephora, korektor MUR)
2- postępy aktualizacja ( trio Smashbox, puder Sephora, paleta Marc Jacobs Lolita, paleta Benefit
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0637.jpg (52,2 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0620.jpg (57,4 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0615.jpg (56,6 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0628.jpg (66,5 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0614.jpg (80,7 KB, 35 załadowań)
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-13, 17:04   #4304
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Porównanie (stan- dwa miesiące temu a dziś)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Pulpit1.jpg (64,9 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Nowy folder (30).jpg (39,9 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kolaże.jpg (55,0 KB, 47 załadowań)
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-13, 17:47   #4305
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Poniższych produktów używałam praktycznie codziennie, z przerwami na chorobę i ... coś innego, coś spoza listy. No bo ile można?

Paleta Smashbox moja wielka ulubienica zaczęła mi wychodzić bokiem, jest meeega wydajna. Tak na poważnie zabrałam się za nią jakoś po wakacjach i taka z niej czarodziejka, że mimo tego iż koniec widać to finalnie okazuje się, że jednak to złudzenie... A figa!

Paleta Benefit
Moim celem było zużycie korektora jasnego- co się udało! Ciemny korektor miał iść na stracenie, ale ostatecznie przekonałam się do niego i używam jako bazy pod ciemniejsze cienie. Za bronzery miałam się zabrać po tym jak zdenkuję Smashboxa, a reszty używam jak mi się tam zachce.

Puder Sephora
Solidny, mocno kryjący, nałożony solo ładnie stapia się z cerą, nałożony na podkład, przyciemnia ją. Używałam w kartkę.

Paleta cieni MJ Lolita
Fajna, uniwersalna paleta podstawowa.
Jakieś tam zużycie widać, choć głównie skoncentrowałam się na 3, 4 kolorach.
Cenię i lubię, ale mam ochotę na bardziej brzoskwiniowe makijaże, może nawet oliwkę?
No nic, będę jej używać nadal, ale pewnie postęp z zużyciu będzie znacznie mniejszy niż dotychczas, bo konkurencja nie śpi.

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

A jak się ma odwyk w tej dziedzinie?

Korektor- w zapasie 3 i nie planuję zakupów, Mascary- łopanie, także nie planuję zakupów, zapas? całe pudło hahah, Konturowanie- to samo, nie kupuję, korzystam, Pudry- także od dawna niczego nie kupiłam, choć zapasy spore mam, Palety cieni- cholera raz na kwartał muszę się na jakąś skusić, ale Jestemjużmądrzejsza
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-15, 21:21   #4306
MOgrama
Zadomowienie
 
Avatar MOgrama
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 016
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

[/COLOR]


No ja właśnie starałam zrobić sobie dobrze i w miarę różnorodnie.
I tak sobie dobrałam kosmetyki, aby mieć szansę je zużyć, aby pasowały do siebie, nie konkurowały ze sobą, a przede wszystkim aby się nie męczyć. Uwzględniłam też modny obecenie kolor koralowy. Szalonaaa.
Mimo wszystko koń jaki jest, każdy widzi, i to zużywanie/używanie idzie mi jak krew z nosa.
Ja próbowałam postawić poprzeczkę wyżej i pozbyć się tego co już leży na końcu szuflady ale te kosmetyki z jakiegoś powodu się jednak tam dostały ... A jeszcze serio używa się czegoś nawet codziennie a coś się nie kończy.
Bardzo fajne zestawienie przed i po też muszę o czymś takim pomyśleć


Inna sprawa ratujcie mnie mam straszną ochotę na dwa nowe pudry z too faced sypki z serii brzoskwiniowej i Laurę mercier z promocji w daglasie żeby zobrazować jak bardzo nie powinnam nawet patrzeć na pudry wklejam zdjęcie mojej kolekcji

IMG_20190212_190733.jpeg

Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka
MOgrama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 08:15   #4307
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Cytat:
Napisane przez MOgrama Pokaż wiadomość
Ja próbowałam postawić poprzeczkę wyżej i pozbyć się tego co już leży na końcu szuflady ale te kosmetyki z jakiegoś powodu się jednak tam dostały ... A jeszcze serio używa się czegoś nawet codziennie a coś się nie kończy.
Bardzo fajne zestawienie przed i po też muszę o czymś takim pomyśleć


Inna sprawa ratujcie mnie mam straszną ochotę na dwa nowe pudry z too faced sypki z serii brzoskwiniowej i Laurę mercier z promocji w daglasie żeby zobrazować jak bardzo nie powinnam nawet patrzeć na pudry wklejam zdjęcie mojej kolekcji

Załącznik 7668265

Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka
Większość pudrów strasznie zapycha. Jeśli mają talk to i zapychają i postarzają bo talk powoduje procesy mikrozapalne. A poza tym w tym roku mony połysk, a nie blask. I dlatego nie bardzo jest sens inwestować w puder.
Co do słabości -rozumiem. Ja mam podobnie z różem i z niektórymi cienia do powiek. A powód jest taki, że podobają mi się konkretne odcienie i ilekroć gdzieś je widzę to mam ochotę kupić. Ale gromadzenie tego w nadmiarze nie ma wielkiego sensu. Potem mam wielką ilość kosmetyków kolorowych w tym samym odcieniu/kolorze, ale innych firm. Zużyć się tego w terminie nie da, a kasa zamrożona. Ja teraz idę też w przede wszystkim w zużycia.

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Poniższych produktów używałam praktycznie codziennie, z przerwami na chorobę i ... coś innego, coś spoza listy. No bo ile można?

Paleta Smashbox moja wielka ulubienica zaczęła mi wychodzić bokiem, jest meeega wydajna. Tak na poważnie zabrałam się za nią jakoś po wakacjach i taka z niej czarodziejka, że mimo tego iż koniec widać to finalnie okazuje się, że jednak to złudzenie... A figa!

Paleta Benefit
Moim celem było zużycie korektora jasnego- co się udało! Ciemny korektor miał iść na stracenie, ale ostatecznie przekonałam się do niego i używam jako bazy pod ciemniejsze cienie. Za bronzery miałam się zabrać po tym jak zdenkuję Smashboxa, a reszty używam jak mi się tam zachce.

Puder Sephora
Solidny, mocno kryjący, nałożony solo ładnie stapia się z cerą, nałożony na podkład, przyciemnia ją. Używałam w kartkę.

Paleta cieni MJ Lolita
Fajna, uniwersalna paleta podstawowa.
Jakieś tam zużycie widać, choć głównie skoncentrowałam się na 3, 4 kolorach.
Cenię i lubię, ale mam ochotę na bardziej brzoskwiniowe makijaże, może nawet oliwkę?
No nic, będę jej używać nadal, ale pewnie postęp z zużyciu będzie znacznie mniejszy niż dotychczas, bo konkurencja nie śpi.

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

A jak się ma odwyk w tej dziedzinie?

Korektor- w zapasie 3 i nie planuję zakupów, Mascary- łopanie, także nie planuję zakupów, zapas? całe pudło hahah, Konturowanie- to samo, nie kupuję, korzystam, Pudry- także od dawna niczego nie kupiłam, choć zapasy spore mam, Palety cieni- cholera raz na kwartał muszę się na jakąś skusić, ale Jestemjużmądrzejsza
Zaimponowałaś mi z tym zużyciami z kolorówki. Ciekawe kiedy ja dojdę do takich zużyć w moich kosmetykach kolorowych. Z paletami cieni miałam dokładnie taki sam problem. Obecnie stwierdzam, że było to bardzo głupie. Czasem mnie kusi, ale umiem już nad tym panować. To chyba jakiś objaw tego, że jestem "artystycznie niewyżyta". I dlatego teraz od czasu do czasu rysuję i maluję zamiast kupować palety cieni.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894

Edytowane przez MissChievousTess
Czas edycji: 2019-03-17 o 08:16
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 13:20   #4308
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Zrobiłam dzisiaj remanent swoich zapasów i muszę się Wam pochwalić odchudzeniem mojej kolekcji kremów: z ponad 30 do 12 szt. (większość to miniatury) !


I kolejne zużycia - szampon L'Oreal i balsam Avon.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 07:29   #4309
Zzziajana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Ja w tym miesiącu kupiłam tylko bio krem przeciwzmarszczkowy cien, ale żałowałam, że to zrobiłam aczkolwiek jest całkiem niezły
Zzziajana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-31, 13:30   #4310
mysia1234567
Rozeznanie
 
Avatar mysia1234567
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 576
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Przychodzę się wyspowiadać. Po lutym gdzie nie kupiłam ani jednego kosmetyku przyszedł dramatyczny marzec gdzie zakupów jest 41 sztuk

Przyszło:
1, 2, 3. Szminka w kredce Golden rose 10, Sensique 402, Sensique 406
4, 5. Podkład , Loreal, Fresh wear, 120, Podkład, Catrice, All mat plus
6, 7, 8, 9 Puder, Kobo, Mineralny, Puder, Pierre Rene, 03 transparent
Puder, Kobo, trancluced, Puder, Kobo Brightner
10. Kredka do oczu, Avon, Khaki
11, 12. Rozświetlacz, Paese, Wonder Glow, Rozświetlacz, Wibo,
13. Tonik, Ziaja, Rumianek, odświeżenie, nawilżenie
14. Maska, Evree, Detoksykujaca Black Rose
15. Płatki pod oczy, Bioaqua, z osmarantusem
16. Kwas hialuronowy w żelu GAG, Ziaja PRO
17, 18, 19 Maseczka, Marion F&F, Avokado, Dynia, Szpinak
20. Żel, Cien, Oczyszczenie z pigwą
21. P. micelarny, Eveline, Czarna zielona hebrata, chaber bławatek
22. Płyn do hi. int. Farmona, Kora dębu
23, 24, 25, 26, 27 Szampon, Dove, z olejem lawendowym, Nivea,
Hairmilk, Włosy matowe zmęczone, proteiny mleka, Elseve, 3
olejki z orzechów, Elseve, 3 glinki, Syoss, Salonplex
28. Serum, Marion, Olejki orientalne, migdał i dzika róża
29, 30, 31, 32 Maska, Beology, Intensywna maska wygładzająca,
Beology, Nawilżająca hydro maska, Treseme, Biotin+Repair
Garnier, Hair Food, Goji
33, 34 Perfumy Zara, Black Amber, Christina Aguilera
Unforgettable
35, 36, 37 Krem do rąk Cien, Odmłodzenie z dziką różą, Cien,
Nawilżenie z zieloną herbatą, Cien, Odżywienie z papają
38, 39 Dezodorant, Fa, Sumertime moments, Fa, Lovely Kisses
40. Krem do depilacji twarzy, Avon, Skin Soft
41. Mydło Yope, Werbena (uzupełniacz)


Wyszło:
1. Konturówka do ust, Miss Sporty, Mimi-me lip, 010 toffee
2. Puder Bourjois Healthy Balance 52, 9g
3. Bronzer, Kobo, 311 Nubian Desert
4. Róż, Lovely, Oh oh blusher
5. Serum pod oczy, Ava, Zaawansowana regeneracja
6. P. micelarny, Perfecta, Fenomen C, 400ml
7. Żel, Biolaven, olejek z pestek winogron
8. Żel, Isana Med, ph 5,5
9. Szampon, Cosmia z argininą
10. Szampon, Garnier, Aloe Hydra Bomb
11. Maska, Garnier, Miód i propolis

Próbki
Perfumy, Avon, Life colour by k.t. for her, EDP
Perfumy, Just Cavalli edt
Perfumy, Bvlgari au the blanc edp
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Marzec 2019.jpg (194,9 KB, 34 załadowań)
mysia1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-31, 13:52   #4311
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Ja się nadal pilnuję, kupiłam tyko 7 rzeczy Nawet w Kontigo tydzień temu niezbyt poszalałam.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-31, 13:56   #4312
kiss of night
Zakorzenienie
 
Avatar kiss of night
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 019
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Ja nic nie kupiłam, ale wygrałam kilka rzeczy. Do tego od TŻ dostałam 3 saszetkowe maseczki. A, i puder z reklamacji mi przysłali.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiss of night jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-31, 14:33   #4313
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Bilans jest taki, że kupiłam jedynie paletę cieni (ABH Sultry) oraz
szampon do włosów (nie do zapasów lecz do użytkowania).

A tu denko.
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1769
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-31, 17:10   #4314
mysia1234567
Rozeznanie
 
Avatar mysia1234567
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 576
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja się nadal pilnuję, kupiłam tyko 7 rzeczy Nawet w Kontigo tydzień temu niezbyt poszalałam.
Brawo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mysia1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-31, 18:30   #4315
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Moje podsumowanie marca:


wyszło to, co na fotce,


przyszło:
1. Hada Labo - krem na dzień,
2. Facelle - HI,
3. The Ordinary - serum,
4. Cettua - paski oczyszczające pory,
5. Herbal Essences - szampon,
6/7. Wella - lakier,
8. Estee Lauder - krem (mini),
9. Body Boom - peeling kawowy.

I kwartał zakończyłam 27 zużyciami i 22 nadużyciami .
Kilka szt. na minusie, kierunek jest słuszny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0687.jpg (101,8 KB, 35 załadowań)
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-31, 18:39   #4316
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Spowiadam się i ja

Wyszło: 11

1. The Body Shop żel pod prysznic Vanilla Pumpkin 250 ml
2. Wibo Million Dollar Lips pomadka 01
3. Wibo Million Dollar Lips pomadka 02
4. Lovely, Extra Lasting pomadka 01
5. Oriflame The One Nail hardener, odżywka do paznokci
6. Sally Hansen Hard as nails odżywka do paznokci
7. Miya Glow me Balsam do ciała
8. Capillus odżywka do włosów kręconych
9. Evree Black Rose serum złuszczające
10. Oriflame, Love Nature, Oczyszczająca maseczka z łopianem 10 ml
11. Eveline odżywka do paznokci 8w1 sensitive

Próbki/miniprodukty:
1. Amilie korektor Intensive medium
2. Amilie korektor Light
3. MAD Minerals podklład Medium Golden

Przyszło: 8

1. Alterra Lotion do ciała z rokitnikiem 12,99 zł
2. Isana odżywka do włosów kręconych 7,99 zł
3. Eveline odżywka do paznokci 8w1 sensitive 13,99 zł
4. Eveline profesjonalny krem-żel do skórek 12,59 zł
5. Wibo Million Dollar Lips pomadka 01 13,79 zł
6. Wibo Million Dollar Lips pomadka 02 13,79 zł
7. Bielenda żel micelarny do mycia twarzy Fresh Juice 16,99 zł
8. Amilie korektor mineralny 28 zł



Wydane: 120,13 zł

Było trochę zakupów, ale wszystko od razu poszło do użycia.
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-31, 19:24   #4317
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

To i ja:

Oddane: 59 sztuk (37 kolorowka, 22 pielęgnacja) plus 82 lakiery.

Zużyte : 24 sztuki (2 kolorowka, 22 pielęgnacja)

Razem na minusie: 165 sztuk ( 39 kolorowka, 44 pielęgnacja, 82 lakiery).



Kupione: 18 sztuk (zero kolorowki, 3 sztuki perfum, 15 pielęgnacja).



Było spoko, ale na sam koniec miesiąca Avon mnie skusil i nowości przybyło. A bylo tak fajnie 7 sztuk.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 14:04   #4318
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja się nadal pilnuję, kupiłam tyko 7 rzeczy Nawet w Kontigo tydzień temu niezbyt poszalałam.
Mnie wkurzyli z tą promocją. 2+2 na rzeczy nieprzecenione i oczywiście to co chciałam przecenili o parę zł.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 14:36   #4319
kiss of night
Zakorzenienie
 
Avatar kiss of night
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 019
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Mój marzec to:
+ 13 sztuk
- 4 sztuki
Nic sama nie kupiłam.

Myślałam, że będę mieć więcej zużyć, a tymczasem przeleciał mi ten marzec nawet nie wiem kiedy.
kiss of night jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 14:49   #4320
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Mnie wkurzyli z tą promocją. 2+2 na rzeczy nieprzecenione i oczywiście to co chciałam przecenili o parę zł.
A mnie dlatego, że tym razem faktycznie było 2+2 a nie jak do tej pory -50%
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-21 11:20:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:31.