Lutówki 2017 ❤ - część VII - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-15, 12:44   #2281
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

no masakra...ale przypomnialas mi ze mam umowic nas do alergologa!
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-15, 12:50   #2282
ferimori
Zadomowienie
 
Avatar ferimori
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 492
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Fajne zajęcia sportowe dla dzieciaków są Socatots. My chodzimy, tzn ja ledwo zipie na nich, a Bartek bryka. W zasadzie są to zajęcia z piłki nożnej, ale też śpiewają, tańczą, ćwiczą itp. W zależności od grupy wiekowej, im niższa tym rodzic jest bardziej zaangażowany. W wielu miastach są organizowane, więc warto sprawdzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ferimori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-15, 21:14   #2283
sonia_n
Zadomowienie
 
Avatar sonia_n
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 576
GG do sonia_n
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez ferimori Pokaż wiadomość
Fajne zajęcia sportowe dla dzieciaków są Socatots. My chodzimy, tzn ja ledwo zipie na nich, a Bartek bryka. W zasadzie są to zajęcia z piłki nożnej, ale też śpiewają, tańczą, ćwiczą itp. W zależności od grupy wiekowej, im niższa tym rodzic jest bardziej zaangażowany. W wielu miastach są organizowane, więc warto sprawdzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Byliśmy kilka miesięcy temu na próbnych ale młody wtedy nie za bardzo kumal za to chodzimy od września na zajęcia gimnastyczne skakanie, chodzenie po równoważni, zwisy, fikołki, piłki, banki Kacper uwielbia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
♥ Kacperek ♥
sonia_n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-16, 07:40   #2284
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez minula Pokaż wiadomość
my chodzimy na tańce robaczek jest najmłodsza, ale momentami najbardziej zainteresowana.

Anolta jak u Was? Strajkujecie dalej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, strajkujemy, ale już mam dość powoli. Siedzimy po 8 h w szkole, za każdy dzień nie dostaję wynagrodzenia i co mnie najbardziej boli, 80% dzieci nie chodzi do przedszkoli/szkół, rodzice kombinują opiekę, a rząd nawet nie próbuje ratować sytuacji, gdzie ja jako rządzący bym codziennie zwoływala jakieś nadzywaczjne posiedzenia. Tymczasem premier wszytsko po świętach, bo on wielki tydzień przeżywa, a prezydent robi sobie selfie na rowerze i szuka oznak wiosny .

Moja pensja wynosi 1950zl netto, leci 9 rok pracy. Co mi po tegorocznej nominacji moich rodziców na belfra roku w moim mieście, co mi po mojej pasji, gdyby nie mój mąż, to bym musiała zmienić moją ukochaną pracę na jakąś inną, gdzie od ręki dostalabym 3000 zł. Mój mąż tylko wie, ile godzin jestem w pracy, ile czasu poświęcam jej w domu. Myślę o tych dzieciach wiecznie, nauczyciel ma problem z oddzieleniem pracy od domu.

Czasami jak włączam się w kolejne projekty, to się zastanawiam po co, ale mam satysfakcję. Moja klasa jest w projekcie budząca się szkoła, nie wystawiam ocen, tylko ocenianie kształtujące, nie ma prac domowych, chyba, że przemyślane, pracujemy dużo metoda projektów, kodujemy, programujemy, chodzimy po lesie itd. Dziś weszłam do pustej sali, smutek ogromny. Pownosilam ławki i krzesła, bo przed strajkiem wymyslilam sobie w mojej klasie tydzień bez ławek, było super . Wiem, że tych wakacji każdy zazdrości, ale powiem Wam, że gdyby ich nie było to bym zwariowała. Potrzebny jest bardzo taki odpoczynek psychiczny, bo to jest codzienna praca z 25 dzieciaczkow i oprócz sukcesów i radości, sporo problemów i ogromna odpowiedzialność. A jak widzę swój pasek z wypłaty to można ręce załamać.

Dziękuję za uwagę . Mam nadzieję, że to szybko się zakończy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:34 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

Cytat:
Napisane przez ferimori Pokaż wiadomość
Fajne zajęcia sportowe dla dzieciaków są Socatots. My chodzimy, tzn ja ledwo zipie na nich, a Bartek bryka. W zasadzie są to zajęcia z piłki nożnej, ale też śpiewają, tańczą, ćwiczą itp. W zależności od grupy wiekowej, im niższa tym rodzic jest bardziej zaangażowany. W wielu miastach są organizowane, więc warto sprawdzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Potwierdzam, bardzo fajne, ale ta cena... drogie bardzo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------

Udało nam się znaleźć bardzo tanie loty, jedziemy na wakacje do Włoch, region Apulia. Ten sam skład co w tamtym roku, 3 rodzinki z dziećmi. Teraz musimy znaleźć jakiś atrakcyjnie cenowo dom . Cieszę się jak dziecko .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-16, 08:23   #2285
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
Tak, strajkujemy, ale już mam dość powoli. Siedzimy po 8 h w szkole, za każdy dzień nie dostaję wynagrodzenia i co mnie najbardziej boli[...]
Jak długo jeszcze planujecie strajkować?

Z całego serca popieram takie strajki bo pensje nauczycieli są naprawdę smutne. Nie ma co się tu rozdrabniać czy nauczyciel dobry, zły, z powołania czy nie bo wszędzie pracownicy są gorsi i lepsi. Pracownik powinien być wynagrodzony za pracę.

A że macie urlop? No macie, jest potrzebny, a jakże. Powinno się go wg mnie brać pod uwagę przy oficjalnym przeliczaniu pensji, podobnie jak w przypadku kontraktów B2B.
Inna sprawa, że w korpo to by się tak samo ten urlop przydał na niektórych stanowiskach Codzienne użeranie się z tzw biznesem wykańcza psychicznie wcale nie mniej niż dzieci
Od maja będę tu dużo marudzić, o ile znajdę na to czas




Zazdroszczę tych różnych zajęc sportowych W Kato też takie są ale nieosiągalne dla nas czasowo. Muszę pokombinować coś w domu. Bujaka nie kupię na pewno ale może chociaż poduszkę balansującą hmmm
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-16, 09:08   #2286
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Jak długo jeszcze planujecie strajkować?

Z całego serca popieram takie strajki bo pensje nauczycieli są naprawdę smutne. Nie ma co się tu rozdrabniać czy nauczyciel dobry, zły, z powołania czy nie bo wszędzie pracownicy są gorsi i lepsi. Pracownik powinien być wynagrodzony za pracę.

A że macie urlop? No macie, jest potrzebny, a jakże. Powinno się go wg mnie brać pod uwagę przy oficjalnym przeliczaniu pensji, podobnie jak w przypadku kontraktów B2B.
Inna sprawa, że w korpo to by się tak samo ten urlop przydał na niektórych stanowiskach Codzienne użeranie się z tzw biznesem wykańcza psychicznie wcale nie mniej niż dzieci
Od maja będę tu dużo marudzić, o ile znajdę na to czas




Zazdroszczę tych różnych zajęc sportowych W Kato też takie są ale nieosiągalne dla nas czasowo. Muszę pokombinować coś w domu. Bujaka nie kupię na pewno ale może chociaż poduszkę balansującą hmmm
Axn, nie mam zielonego pojęcia, mam nadzieję, że po świetach już wrócimy do pracy.

Nam nauczycielom marzy się praca 8-16, w tym zebrania, szkolenia, rady, dyskoteki, różne akcje, wycieczki, wyjścia, przygotowanie do zajęć, organizacja konkursów, praca w zespołach przedmiotowych, dokumentacja, sprawdzanie prac, praca w samorządzie uczniowskim, dni otwarte, zajęcia otwarte, praca z uczniem zdolnym, zajęcia wyrównawcze, koła zainteresowań, organizowanie jakiś dni teatru, dni języków, apeli itp. Potem do domu i tylko czas dla rodziny. Poprosimy o ksero, drukarkę, o pieniądze na nagrody dla dzieci (teraz jak zrobię konkurs, kupuję z własnej kieszeni, chore). Poprosimy o pieniądze na pomoce naukowe. Jak nauczyciel chemii nie kupi ze swojej kieszeni, to eksperymentów nie będzie. Ja złożyłam podanie o ozobota do programowania dla dzieci do dyrekcji, dostałam odmowę, brak funduszy . Urlop też mniejszy, ale za to kiedy chcemy, a nie tylko w wakacje. Czyli normalna praca na kodeksie pracy. Tak bym chciała . Przepraszam za prywatę, już nie będę, bo to nie ten wątek .

Axn, marudz, ja dziś też wylałam gorzkie żale .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-16, 09:57   #2287
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
Axn, nie mam zielonego pojęcia, mam nadzieję, że po świetach już wrócimy do pracy.

Nam nauczycielom marzy się praca 8-16, w tym zebrania, szkolenia[...] Przepraszam za prywatę, już nie będę, bo to nie ten wątek .

Axn, marudz, ja dziś też wylałam gorzkie żale .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie przepraszaj! Tu przecież można o wszystkim

Mam nadzieję, że wasze warunki pracy wkrótce się poprawią! Cudów pewnie już nikt się nie spodziewa ale oby w ogóle cokolwiek drgnęło do przodu...

Jest to w interesie nas wszystkich, w szczególności naszych dzieci. Wydaje mi się, że jakby nauczycielom się trochę poprawiło to raz, mieliby większe chęci zamiast chodzić ciągle sfrustrowanym a dwa, do zawodu trafiałoby więcej hmmmm jak by to ująć, ambitniejszych i zdolniejszych osób? Bo teraz to jest trochę tak, ze bardzo duża część to osoby które nie potrafią się nigdzie odnaleźć, niewiele potrafią i nie wiedzą co chcą robić w życiu, takie z przypadku...
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-16, 10:03   #2288
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Nie przepraszaj! Tu przecież można o wszystkim

Mam nadzieję, że wasze warunki pracy wkrótce się poprawią! Cudów pewnie już nikt się nie spodziewa ale oby w ogóle cokolwiek drgnęło do przodu...

Jest to w interesie nas wszystkich, w szczególności naszych dzieci. Wydaje mi się, że jakby nauczycielom się trochę poprawiło to raz, mieliby większe chęci zamiast chodzić ciągle sfrustrowanym a dwa, do zawodu trafiałoby więcej hmmmm jak by to ująć, ambitniejszych i zdolniejszych osób? Bo teraz to jest trochę tak, ze bardzo duża część to osoby które nie potrafią się nigdzie odnaleźć, niewiele potrafią i nie wiedzą co chcą robić w życiu, takie z przypadku...
Dokładnie tak, selekcja negatywna do zawodu. A powinno być tak jak w Finlandii, 10 kandydatow na miejsce, pracują najlepsi, a pieniądze pozwalają na normalne życie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-16, 10:55   #2289
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Anolta trzymam kciuki, aby strajk się zakończył z pozytywnym skutkiem dla nas wszystkich.
Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
Dokładnie tak, selekcja negatywna do zawodu. A powinno być tak jak w Finlandii, 10 kandydatow na miejsce, pracują najlepsi, a pieniądze pozwalają na normalne życie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj tak, Finlandia jest dobrym przykładem, że można zmienić postrzeganie zawodu nauczyciela.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-16, 10:59   #2290
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Lutówki 2017 ❤ - część VII

Dziewczyny krew w kupie. Od razu mam zapisać do lekarza? Na razie jednorazowa akcja. Miałyście taki przypadek z maluchami?
Dodam ze poprzedzona wodnista biegunka która moj tz tez miał rano.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez Opiumalfa
Czas edycji: 2019-04-16 o 11:05
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-16, 13:01   #2291
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

ja bym od razu poszla
a juz na pewno oddala kał do badania
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-16, 13:26   #2292
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Dziewczyny krew w kupie. Od razu mam zapisać do lekarza? Na razie jednorazowa akcja. Miałyście taki przypadek z maluchami?
Dodam ze poprzedzona wodnista biegunka która moj tz tez miał rano.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Żywa czerwona? To pewnie tylko naczynko.

Ale chociażby ze względu na wyjazd poszłabym od razu. Lepiej sprawdzić.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-16, 14:15   #2293
sonia_n
Zadomowienie
 
Avatar sonia_n
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 576
GG do sonia_n
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
Tak, strajkujemy, ale już mam dość powoli. Siedzimy po 8 h w szkole, za każdy dzień nie dostaję wynagrodzenia i co mnie najbardziej boli, 80% dzieci nie chodzi do przedszkoli/szkół, rodzice kombinują opiekę, a rząd nawet nie próbuje ratować sytuacji, gdzie ja jako rządzący bym codziennie zwoływala jakieś nadzywaczjne posiedzenia. Tymczasem premier wszytsko po świętach, bo on wielki tydzień przeżywa, a prezydent robi sobie selfie na rowerze i szuka oznak wiosny .

Moja pensja wynosi 1950zl netto, leci 9 rok pracy. Co mi po tegorocznej nominacji moich rodziców na belfra roku w moim mieście, co mi po mojej pasji, gdyby nie mój mąż, to bym musiała zmienić moją ukochaną pracę na jakąś inną, gdzie od ręki dostalabym 3000 zł. Mój mąż tylko wie, ile godzin jestem w pracy, ile czasu poświęcam jej w domu. Myślę o tych dzieciach wiecznie, nauczyciel ma problem z oddzieleniem pracy od domu.

Czasami jak włączam się w kolejne projekty, to się zastanawiam po co, ale mam satysfakcję. Moja klasa jest w projekcie budząca się szkoła, nie wystawiam ocen, tylko ocenianie kształtujące, nie ma prac domowych, chyba, że przemyślane, pracujemy dużo metoda projektów, kodujemy, programujemy, chodzimy po lesie itd. Dziś weszłam do pustej sali, smutek ogromny. Pownosilam ławki i krzesła, bo przed strajkiem wymyslilam sobie w mojej klasie tydzień bez ławek, było super . Wiem, że tych wakacji każdy zazdrości, ale powiem Wam, że gdyby ich nie było to bym zwariowała. Potrzebny jest bardzo taki odpoczynek psychiczny, bo to jest codzienna praca z 25 dzieciaczkow i oprócz sukcesów i radości, sporo problemów i ogromna odpowiedzialność. A jak widzę swój pasek z wypłaty to można ręce załamać.

Dziękuję za uwagę . Mam nadzieję, że to szybko się zakończy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:34 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

Potwierdzam, bardzo fajne, ale ta cena... drogie bardzo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------

Udało nam się znaleźć bardzo tanie loty, jedziemy na wakacje do Włoch, region Apulia. Ten sam skład co w tamtym roku, 3 rodzinki z dziećmi. Teraz musimy znaleźć jakiś atrakcyjnie cenowo dom . Cieszę się jak dziecko .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Anolta współczuje tej całej sytuacji i całym sercem jestem za nauczycielami. Marginalizacja wkładu nauczycieli jaki wnoszą w wychowanie naszych dzieci bardzo mnie boli. I ten cały hejt .. straszne. Mam nadzieje ze w końcu rząd i społeczeństwo się obudzi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
♥ Kacperek ♥
sonia_n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 15:40   #2294
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Dziewczyny jakie macie buty dla chłopców na wiosnę?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 17:42   #2295
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie macie buty dla chłopców na wiosnę?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Adidasy pumy siateczkowe.
Wzięłam też z decathlonu zwykle play coś tam na plac zabaw
Myślałam o czymś bardziej eleganckim ale po wielu próbach olałam temat. Trudno. Nie ma. Na święta w adidasach pójdzie

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 18:21   #2296
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Jaki kolor tych adidasow?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 18:30   #2297
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

I pumki i te na psoworko gran@towe

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 18:47   #2298
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Pokażesz jak wyglądają?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 19:13   #2299
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

mamy takie i taie
https://www.decathlon.pl/buty-puma-2018-id_8519400.html
https://www.decathlon.pl/buty-100-i-...d_8380323.html
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-17, 20:40   #2300
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

http://www.taniesportowe.pl/obuwie-s...c95fe3b7f9e%5d

Opium, my mamy takie, tylko kolor szary. Super lekkie, przewiewna siateczka i delikatna guma na przodzie, także unikniemy przetarcia . Bardzo mu przypasowały, łatwo się zakłada, więc sam potrafi je założyć i ściągnąć. Janek musi mieć sportowe, bo ciągle biega i skacze .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

rozmiar 23.5

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 20:40   #2301
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie macie buty dla chłopców na wiosnę?


Sent from my iPhone using Tapatalk
teraz chodzi w Bartkach, na później mamy siateczkowe nike z outletu, chyba takie i lekkie skórzane naturino.
Na święta idzie ubrany jak na co dzień więc również w swoich ko
lorowych Bartkach
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 20:50   #2302
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
http://www.taniesportowe.pl/obuwie-s...c95fe3b7f9e%5d

Opium, my mamy takie, tylko kolor szary. Super lekkie, przewiewna siateczka i delikatna guma na przodzie, także unikniemy przetarcia . Bardzo mu przypasowały, łatwo się zakłada, więc sam potrafi je założyć i ściągnąć. Janek musi mieć sportowe, bo ciągle biega i skacze .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

rozmiar 23.5

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ekstra sa!! maja troche wiecej gumy niz te nasze pumy! mysle ze bym byla bardziej zadowolona bo u nas 2 wyjscia na dwor i ta siateczka kolo podeszwy z przodu sie przetarła :/ (jezdzi na wszelkich autkach rowerkach, wywraca sie itp...)
dlatego mamy ten decathlon na podworko wiejskie
musze je zapamietac
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 22:25   #2303
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Dziekuje za propozycje


Sent from my iPhone using Tapatalk
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 06:50   #2304
sonia_n
Zadomowienie
 
Avatar sonia_n
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 576
GG do sonia_n
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie macie buty dla chłopców na wiosnę?


Sent from my iPhone using Tapatalk


My mamy adidasy 24.
https://www.zalando.pl/adidas-perfor...3a1z8-k11.html
https://www.zalando.pl/adidas-perfor...3a24x-c11.html.

Obie pary lekkie i zginają się gdzie trzeba.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
♥ Kacperek ♥
sonia_n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 08:27   #2305
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

A sandałki od kiedy? nie wiem jakie chce..

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 09:04   #2306
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
A sandałki od kiedy? nie wiem jakie chce..

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
U nas pewnie nie będzie w ogóle bo B nie ubierze
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 09:16   #2307
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

My juz mamy sandalki z wyjazdu. Były trochę za duże wiec w sam raz na europejskie lato. Mamy z geoxa 23 rozm. IMG_3734.jpg
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 09:18   #2308
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Ja w ogóle już jestem na lato ustawiona z zakupami bo musiałam się zaopatrzyć na wakacje. Oby za dużo nie urósł.
(Zmierzyliśmy L po powrocie z wakacji i urósł 3cm przez 3 miesiące ).
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 09:33   #2309
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
My juz mamy sandalki z wyjazdu. Były trochę za duże wiec w sam raz na europejskie lato. Mamy z geoxa 23 rozm. Załącznik 7673198
My mieliśmy właśnie te w tamtym roku, inne kolory, i mocno o nich myślę na ten rok bardzo byłam zadowolona. Tylko nie mogę się zdecydować czy chce te same a są po 120-140zl jeszcze na zalando Lounge często

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Axn a bobucow też nie ubierze?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 10:01   #2310
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
My mieliśmy właśnie te w tamtym roku, inne kolory, i mocno o nich myślę na ten rok bardzo byłam zadowolona. Tylko nie mogę się zdecydować czy chce te same a są po 120-140zl jeszcze na zalando Lounge często

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Axn a bobucow też nie ubierze?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Ja je wlasnie upolowalam za 29euro na amazonie
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-23 22:26:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:37.