Protesty nauczycieli i innych grup społecznych. - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-17, 12:00   #2641
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
szczerze mówiąc, to ja nie wiem, co Ty słyszysz, że takie wnioski wyciągasz z moich postów, ale jestem pod wrażeniem.


Stad, ze twierdzisz ze trzeba podnieść nauczycielom pensje aby najlepsi studenci wybierali studia pedagogiczne.
Wiec mówię Ci, ze podniesienie pensji nawet o 500% nie sprawi, ze najlepsi studenci będą marzyć o karierze nauczyciela.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 12:03   #2642
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Od pewnego poziomu nie liczy się tylko kasa, ale i satysfakcja z wykonywanego zawodu, ambitne wyzwania, możliwość podnoszenia kwalifikacji i zadowolenie z pracy.
Przepraszam bardzo, ale mi osobiście praca nauczyciela nie kojarzy się z ambitna praca. Wyzwania może są, ale nie jest to stricte wciągająca praca intelektualna, która najlepszym studentom mogłaby dawać odpowiednia satysfakcję.
Ale to tylko moja opinia.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 12:08   #2643
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Nikt się nie wyrywa do reformy sektora edukacji, bo wiąże się to znowu ze strajkami nauczycieli.
Tak było i w 1999, tak jest i teraz.
I tak będzie zawsze póki ktoś się nie przejmie zalegającymi i przyspawanymi ludźmi schowanymi za karta nauczyciela.

mnie nie interesuje, czy będą strajki czy nie. źle się dzieje w tym systemie i trzeba go zreformować, nieważne, kto by przez to strajkował. no chyba że chcemy mieć coraz głupszy naród.

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Stad, ze twierdzisz ze trzeba podnieść nauczycielom pensje aby najlepsi studenci wybierali studia pedagogiczne.
Wiec mówię Ci, ze podniesienie pensji nawet o 500% nie sprawi, ze najlepsi studenci będą marzyć o karierze nauczyciela.

a gdzie ja użyłam słów "najlepsi studenci"? dlaczego Ty tak dziwnie interpretujesz czyjeś wypowiedzi? strasznie ciężko się z Tobą rozmawia przez to. mógłbyś się ogarnąć?

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Od pewnego poziomu nie liczy się tylko kasa, ale i satysfakcja z wykonywanego zawodu, ambitne wyzwania, możliwość podnoszenia kwalifikacji i zadowolenie z pracy.
Przepraszam bardzo, ale mi osobiście praca nauczyciela nie kojarzy się z ambitna praca. Wyzwania może są, ale nie jest to stricte wciągająca praca intelektualna, która najlepszym studentom mogłaby dawać odpowiednia satysfakcję.
Ale to tylko moja opinia.

oczywiście, że Ci się nie kojarzy, bo masz inne priorytety w życiu i nie jest to nic złego. no ale są na tym świecie osoby, dla których wielkim sukcesem byłoby wypuszczenie ze szkoły dobrze nauczonych uczniów. którzy zwyczajnie lubią pracę z dziećmi i młodzieżą. którzy mogliby czerpać dużo radości i satysfakcji z bycia nauczycielami. ale nie poszli/pójdą na nauczycieli, bo woleli/wolą znaleźć inną pracę, za którą dostaną więcej kasy, choć będą z niej nieco mniej zadowoleni (ale nadal zadowoleni).
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 12:09   #2644
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Tak to tylko tutaj zostawię. Krąży sobie po sieci:

_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 12:11   #2645
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
mnie nie interesuje, czy będą strajki czy nie. źle się dzieje w tym systemie i trzeba go zreformować, nieważne, kto by przez to strajkował. no chyba że chcemy mieć coraz głupszy naród.

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------




a gdzie ja użyłam słów "najlepsi studenci"? dlaczego Ty tak dziwnie interpretujesz czyjeś wypowiedzi? strasznie ciężko się z Tobą rozmawia przez to. mógłbyś się ogarnąć?

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------




oczywiście, że Ci się nie kojarzy, bo masz inne priorytety w życiu i nie jest to nic złego. no ale są na tym świecie osoby, dla których wielkim sukcesem byłoby wypuszczenie ze szkoły dobrze nauczonych uczniów. którzy zwyczajnie lubią pracę z dziećmi i młodzieżą. którzy mogliby czerpać dużo radości i satysfakcji z bycia nauczycielami. ale nie poszli/pójdą na nauczycieli, bo woleli/wolą znaleźć inną pracę, za którą dostaną więcej kasy, choć będą z niej nieco mniej zadowoleni (ale nadal zadowoleni).


Tak zinterpretowalem najlepszych studntow na podstawie bardzo wysokich progów przyjęć o jakich łaskawa byłaś wspomnieć
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 12:15   #2646
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
Tak to tylko tutaj zostawię. Krąży sobie po sieci:

A jak to jest z klasyfikowaniem uczniów - czy czasem wzięcie udziału w radzie nie należy do obowiązków nauczycieli? Jestem za nauczycielami, ale jeśli to prawdziwa wiadomość, to budzi to mój sprzeciw i oburzenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 12:16   #2647
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
Tak to tylko tutaj zostawię. Krąży sobie po sieci:





Cóż, rodzice następnym razem pójdą po rozum do głowy i poślą dzieci do innej szkoły. A ta szkoła będzie miała duży problem by uzbierać wymagana liczbę uczniów od nowego roku, co będzie się wiązało z zamknięciem szkoły i zwolnieniem nauczycieli, którzy tak dzielnie walczą zasłaniając się dzieciakami
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-17, 12:21   #2648
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Tak zinterpretowalem najlepszych studntow na podstawie bardzo wysokich progów przyjęć o jakich łaskawa byłaś wspomnieć

taka z Tobą rozmowa, że najpierw ze sobą dyskutujemy, a potem muszę Ci tłumaczyć każdego posta z osobna... to się serio robi nudne.


pisałam, że moim zdaniem na studia na nauczycieli powinno się przyjmować najlepszych (spośród osób, które się na nauczycieli nadają i byliby skłonni na te studia pójść, przecież nie mówiłam o najlepszych z najlepszych, żadnych obiecujących inżynierów czy lekarzy nie pchałabym na studia pedagogiczne, bez jaj...) oraz że powinno się podnieść wymogi na tych studiach. o wysokich progach mówiłam tylko w kontekście studiów medycznych oraz mówiły o nich inne dziewczyny.

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
A jak to jest z klasyfikowaniem uczniów - czy czasem wzięcie udziału w radzie nie należy do obowiązków nauczycieli? Jestem za nauczycielami, ale jeśli to prawdziwa wiadomość, to budzi to mój sprzeciw i oburzenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

tez tego nie popieram
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 12:22   #2649
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
A jak to jest z klasyfikowaniem uczniów - czy czasem wzięcie udziału w radzie nie należy do obowiązków nauczycieli? Jestem za nauczycielami, ale jeśli to prawdziwa wiadomość, to budzi to mój sprzeciw i oburzenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Prawdziwa:

https://dziennikbaltycki.pl/strajk-n...ar/c1-14056305

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 12:25   #2650
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
taka z Tobą rozmowa, że najpierw ze sobą dyskutujemy, a potem muszę Ci tłumaczyć każdego posta z osobna... to się serio robi nudne.


pisałam, że moim zdaniem na studia na nauczycieli powinno się przyjmować najlepszych (spośród osób, które się na nauczycieli nadają i byliby skłonni na te studia pójść, przecież nie mówiłam o najlepszych z najlepszych, żadnych obiecujących inżynierów czy lekarzy nie pchałabym na studia pedagogiczne, bez jaj...) oraz że powinno się podnieść wymogi na tych studiach. o wysokich progach mówiłam tylko w kontekście studiów medycznych oraz mówiły o nich inne dziewczyny.

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------




tez tego nie popieram


I jak to sobie wyobrażasz? Ze dobra ocena z matematyki czy j. polskiego powie czy dany kandydat jest dobry do tego by iść na studia pedagogiczne i uczyć geografii w podstawówce?

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

O tym czy ktoś dobrze naucza decyduje zdolności pedagogiczne, których o ile wiem, nie nauczają w szkole podst ani w szkole średniej
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 12:27   #2651
jalouse
Wtajemniczenie
 
Avatar jalouse
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 729
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
I jak to sobie wyobrażasz? Ze dobra ocena z matematyki czy j. polskiego powie czy dany kandydat jest dobry do tego by iść na studia pedagogiczne i uczyć geografii w podstawówce?

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

O tym czy ktoś dobrze naucza decyduje zdolności pedagogiczne, których o ile wiem, nie nauczają w szkole podst ani w szkole średniej
No to tego nauczą się na studiach.
jalouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-17, 12:28   #2652
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Cytat:
Napisane przez jalouse Pokaż wiadomość
No to tego nauczą się na studiach.


Wiec po co wysoki próg przyjęcia na te studia? Wysokie progi na dane kierunki uczelnie ustalają pod katem oblegania danego kierunku, jego popularności na danej uczelni a nie po to by sztucznie kreować dany kierunek na elitarny
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 12:29   #2653
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Z tymi najlepszymi studentami idącymi na medycynę to bym nie przesadzał Często są to ludzie wepchnieci przez mamusie, tatusia lekarza i orłami nie są, ale fakt faktem jezeli mają głowę na karku i jako takie chęci do pracy, to całkiem niezłą kasę trzepią no i ten prestiż jednak jest, zawsze jakaś starsza pani w przychodni ładnie się ukłoni i powie dzień dobry Panie Doktorze, choć on doktorem wcale nie jest.
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 12:35   #2654
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Wiec po co wysoki próg przyjęcia na te studia? Wysokie progi na dane kierunki uczelnie ustalają pod katem oblegania danego kierunku, jego popularności na danej uczelni a nie po to by sztucznie kreować dany kierunek na elitarny

naprawdę nie uważasz, że dobre oceny świadczą o człowieku? bo moim zdaniem mówią, że ktoś jest ogólnie zdolny, sumienny, obowiązkowy, nie olewa, tylko przykłada się do tego co robi i że mu zależy.



jak wcześniej pare osób wspomniało, że na studia pedagogiczne szły osoby, które ledwo zdały maturę lub jej nie zdały i poprawiały, to było ok, taki argument miał ręce i nogi, bo był najazd na nauczycieli. a jak ktoś ośmielił się zaproponować, że może w takim razie trzeba podnieść wymogi studiów pedagogicznych, to nagle "przecież oceny nic nie znaczą".
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 12:42   #2655
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
naprawdę nie uważasz, że dobre oceny świadczą o człowieku? bo moim zdaniem mówią, że ktoś jest ogólnie zdolny, sumienny, obowiązkowy, nie olewa, tylko przykłada się do tego co robi i że mu zależy.



jak wcześniej pare osób wspomniało, że na studia pedagogiczne szły osoby, które ledwo zdały maturę lub jej nie zdały i poprawiały, to było ok, taki argument miał ręce i nogi, bo był najazd na nauczycieli. a jak ktoś ośmielił się zaproponować, że może w takim razie trzeba podnieść wymogi studiów pedagogicznych, to nagle "przecież oceny nic nie znaczą".


Po pierwsze - nie napisałem, ze chodzi mi o osoby z ocenami miernymi.
Po drugie - nie rozumiecie zasad jakie panują na uczelniach jeśli chodzi o przyjmowanie kandydatów. Tam nie siedzi pan Władek i nie wymyśla z pupy tych progów. W dużym skrócie to popularność i liczba miejsc ustala dany próg na studia. Nie pan Władek, który podniesie próg i powie - od teraz jesteśmy elitarni. To śmieszne.
Po trzecie - nauczyciel, zwłaszcza w podstawówce, nauczaniu początkowym, czy przedszkolu nie musi być omnibusem. Tu się liczy kontakt z dzieckiem. Nie oszukujmy się, nikt nie pisze konspektów lekcji, są już napisane i podane na tacy w podręcznikach dla nauczyciela. Wystarczy to odpowiednio wyłożyć i zainteresować.
Nie kojarzę tego jakoś bardzo mocno z jakością ocen w szkole średniej.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 13:05   #2656
jalouse
Wtajemniczenie
 
Avatar jalouse
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 729
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Wyjaśnij mi proszę, o co Ci chodzi, bo się pogubilam.
Liczba kandydatów na dane miejsce sprawia, że mamy progi takie, a nie inne. Jeżeli mamy niski poziom kandydatów, to progi są niskie. Jeżeli poziom kandydatów się podniesie, to i poziom się podniesie.
A że w tej chwili bierze się oceny po uwagę, to taki mamy system, co poradzisz?
jalouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 13:11   #2657
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Cytat:
Napisane przez jalouse Pokaż wiadomość
Wyjaśnij mi proszę, o co Ci chodzi, bo się pogubilam.

Liczba kandydatów na dane miejsce sprawia, że mamy progi takie, a nie inne. Jeżeli mamy niski poziom kandydatów, to progi są niskie. Jeżeli poziom kandydatów się podniesie, to i poziom się podniesie.

A że w tej chwili bierze się oceny po uwagę, to taki mamy system, co poradzisz?


Nie rozumiem. Twierdzisz ze podnosząc próg spowodujesz ze na dany kierunek złoża papiery lepsi maturzyści niż przed podwyższeniem progu??

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Gdyby tak było to wszystkie polskie uczelnie powinny mieć maksymalnie wysokie progi, wtedy nasze szkolnictwo wyższe byłoby lepsze niż MIT i reszta Oxfordow
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 13:23   #2658
jalouse
Wtajemniczenie
 
Avatar jalouse
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 729
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem. Twierdzisz ze podnosząc próg spowodujesz ze na dany kierunek złoża papiery lepsi maturzyści niż przed podwyższeniem progu??

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Gdyby tak było to wszystkie polskie uczelnie powinny mieć maksymalnie wysokie progi, wtedy nasze szkolnictwo wyższe byłoby lepsze niż MIT i reszta Oxfordow
Nic takiego nie twierdzę. Kierunek musi być atrakcyjny, a żenujące zarobki i brak prestiżu, nie sprawia, że zdolni kandydaci będą się bili o miejsca na studia. Teraz podnoszenie progów nic nie da. W którym miejscu mówiłam, że jest inaczej?
jalouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 13:47   #2659
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Cytat:
Napisane przez jalouse Pokaż wiadomość
Nic takiego nie twierdzę. Kierunek musi być atrakcyjny, a żenujące zarobki i brak prestiżu, nie sprawia, że zdolni kandydaci będą się bili o miejsca na studia. Teraz podnoszenie progów nic nie da. W którym miejscu mówiłam, że jest inaczej?
Przecież i to chodzi. Ludzie się pchają na m.in. medycynę i prawo, bo mają wizję wysokich zarobków.
Co to za motywacja 2500 tyś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-17, 14:15   #2660
jalouse
Wtajemniczenie
 
Avatar jalouse
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 729
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Przecież i to chodzi. Ludzie się pchają na m.in. medycynę i prawo, bo mają wizję wysokich zarobków.
Co to za motywacja 2500 tyś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zawód nauczyciele jest zawodem, gdzie nie dorabia się majątków. Jednak perspektywa zostanie nauczycielem i mieszkania z rodzicami, żeby jakoś wyżyć, jest odrzucająca. 1000 zł zrobi dla niektórych różnice.
jalouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 14:30   #2661
Pinky_bee
Raczkowanie
 
Avatar Pinky_bee
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 262
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Ciekawe co wyjdzie z tym wystawianiem ocen i klasyfikacjami. O ile doskonale rozumiem protest i gdzies tam nawet akceptuje przelozenie terminu matur, tak nie wyobrazam sobie zeby nauczyciele zrobili takie swinstwo, że przez ich protest ludzie będą musieli powtorzyc caly rok z powodu zwyklego nie przyklepania juz posiadanych ocen.
Pinky_bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 14:39   #2662
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Cytat:
Napisane przez Pinky_bee Pokaż wiadomość
Ciekawe co wyjdzie z tym wystawianiem ocen i klasyfikacjami. O ile doskonale rozumiem protest i gdzies tam nawet akceptuje przelozenie terminu matur, tak nie wyobrazam sobie zeby nauczyciele zrobili takie swinstwo, że przez ich protest ludzie będą musieli powtorzyc caly rok z powodu zwyklego nie przyklepania juz posiadanych ocen.


Broniarz od początku mówił, ze tak będzie. Dziwie się, ze ktoś jest zaskoczony.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 14:57   #2663
Dominino
Raczkowanie
 
Avatar Dominino
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 37
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Niektore szkoly juz zawiesily protest w celu klasyfikowania uczniow, zobaczymy jak to sie skonczy.
Dominino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 14:59   #2664
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Cytat:
Napisane przez jalouse Pokaż wiadomość
Zawód nauczyciele jest zawodem, gdzie nie dorabia się majątków. Jednak perspektywa zostanie nauczycielem i mieszkania z rodzicami, żeby jakoś wyżyć, jest odrzucająca. 1000 zł zrobi dla niektórych różnice.
Tak, zgadzam się z Tobą.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 15:30   #2665
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12 697
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Cytat:
Napisane przez MsN Pokaż wiadomość
Nauczyciele owszem dużo nie zarabiają, ale na pewno ''ciut'' więcej niż 1,5 mld Polaków zarabiających najniższą krajową .

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;86718518]ale to bylow czasach kiedy studia były rzadkością, tuż po 89r. podobno 87% polaków mialo wyższe wykształcenie.[/QUOTE]


Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Co to za motywacja 2500 tyś.
Z ostatnich stron dowiedzieliśmy się, że:


-1,5 miliarda Polaków zarabia najniższą krajową.

-Po 1989 roku studia były rzadkością, wiec wykształcenie wyższe miało tylko 87% Polaków.

-Dwa i pół miliona nie jest motywacją ( 2500 tyś = 2 500 000)





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 15:35   #2666
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 155
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
Tak to tylko tutaj zostawię. Krąży sobie po sieci:

Poczekam jeszcze na oficjalne info, bo screenshot z napisanej przez siebie wiadomości to każdy może zrobić.

Ale jeśli to prawda, to przegięli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
Według tych informacji nauczyciele zobowiązują się do wystawienia tych ocen, po prostu w innym terminie.

Więc nie zmyślaj.

Nauczyciele deklarują, że w bliżej nieokreślonym terminie doprowadzą do tej klasyfikacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Broniarz od początku mówił, ze tak będzie. Dziwie się, ze ktoś jest zaskoczony.
Patrz wyżej.

Czytaj całe artykuły, a nie ich tytuły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 15:41   #2667
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12 697
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Na stronie szkoły jest taka informacja:

"Informujemy, że dołożymy wszelkich starań aby klasyfikacja klas maturalnych odbyła się zgodnie z obowiązującym prawem oświatowym w terminie umożliwiającym wydanie świadectw ukończenia szkoły. Jednocześnie zapewniamy, że egzamin maturalny w PZS w Redzie odbędzie się zgodnie z harmonogramem. Dobro uczniów PZS w Redzie jest priorytetem dla wszystkich Pracowników naszej szkoły.

Kolejna Klasyfikacyjna Rada Pedagogiczna zaplanowana została na 24.04.2019 r."

Źródło: http://pzsreda.edu.pl/informacja-ws-...lnych-i-matur/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 16:12   #2668
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

[1=6294979b07e94e60c86b4a7 1a35022ccf5d1d257_656d168 25a5b5;86719716]Z ostatnich stron dowiedzieliśmy się, że:


-1,5 miliarda Polaków zarabia najniższą krajową.

-Po 1989 roku studia były rzadkością, wiec wykształcenie wyższe miało tylko 87% Polaków.

-Dwa i pół miliona nie jest motywacją ( 2500 tyś = 2 500 000)





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Lepiej ci?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 16:46   #2669
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Według tych informacji nauczyciele zobowiązują się do wystawienia tych ocen, po prostu w innym terminie.

Więc nie zmyślaj.
Że co? Wrzuciłem zdjęcie maila, ktoś zapytał czy to prawda, więc znalazłem artykuł potwierdzający, że tak. Gdzie tu jest zmyślanie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 17:05   #2670
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

nie wiem czy było, całkiem ciekawy wpis
https://www.facebook.com/slawjaskula...35370559832442
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-09 12:48:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:11.