Louis Vuitton część III - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-05-18, 19:40   #4741
kootekk
Zakorzenienie
 
Avatar kootekk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 056
Dot.: Co to za model Louis Vuitton ?

W gucci tak teoretycznie powinno być że kod torebki jest też na paragonów, choć ja mam 2 torebki gucci kupione w Vitkac i oni dużo papierowe faktury dają i tam nie ma tego kodu więc klops. Może zasugeruj tej Pani żeby zadzwoniła do butiku LV tam jej wytłumacza że ten kod z torebki i z paragonu to nie będzie taki sam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://instagram.com/kootekk#


kootekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-18, 22:09   #4742
iwcia dens
Rozeznanie
 
Avatar iwcia dens
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Stawiguda
Wiadomości: 673
GG do iwcia dens
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
No nie wiem, ale dla mnie to dziewczyna która wysyłała niestety powinna za to odpowiadać, ponieważ dopóki towar do Ciebie nie dotrze jest cały czas jej i to w jej interesie leży, aby Ci go bezpiecznie dostarczyć. Jej rola nie kończy się na pobraniu od Ciebie zapłaty za towar, a później może go wysłać przysłowiowym "byle czym", bo do tej pory tak robiła i było dobrze. To jej ryzyko, że tak wysyłała i dochodziło. Tym razem nie doszło i to jej odpowiedzialność. Co innego jeśli ona chciałaby wysłać czymś np. droższym, ale pewnym, a Ty byś z tego zrezygnowała i zaryzykowała taką niepewną przesyłką.
Nie widzę tego inaczej i ja na pewno bym na to nie przystała.
Dziewczynie jest przykro ewidentne ale ona nie widzi jakby problemu w wysyłce bo zawsze było dobrze (
Napisałam do niej ...

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Niestety te butiki na IG to żadne zabezpieczenie przed oszustami.
Nie chciała wystawić tego na ebay ? Zawsze to bezpieczniej.
To nie o portal chodzi . Źródło miałam pewne ale chodzi o wysyłkę listem zwykłym gdzie wybór sposobu nadania paczki zależał od niej a ja nie podejrzewałam nawet ze ona tego nie zabezpieczy ...

Cytat:
Napisane przez Oliwiabb Pokaż wiadomość
Kochana, sprzedawca jest zobowiązany albo zwrocic Ci pieniadze albo wyslac towar jeszcze raz. Generalnie sprzedawca ma obowiazek zglosic reklamacje i pewnie dopiero po rozpatrzeniu wiadomo co dalej. Ale absolutnie nie jest tak ze ty zostajesz bez towaru i kasy i warto zebys uswiadomila pania ktora Ci sprzedala, zawarlyscie umowe sprzedazy nawet jesli kupilas przez ig i towar musi do Ciebie dotrzec. Moj maz prowadzi dzialanosc, czesto sie zdarzalo ze kurierzy kradli i zawsze musial wyslac towar raz jeszcze.

Ja wlasnie zastanawiam sie nad NF w damier azur z rozowym srodkiem
A do noszenia na plaze, mnie to w ogole nie dziwi. To tylko torba. Ok, moze sama bym jej nie wziela bo troche szokoda ale jako torbe na lotnisko, do samolotu moim zdaniem jest idealna bo mozna w nia wiele wlozyc. Nie uwazam tej torebki za szczegolnie wyjsciowa.
Dzięki dziewczyny napisałam do niej ale do tej pory zero reakcji w moja stronę propozycji rozwiązania sprawy nic poza słowami ,,jak to możliwe: lata wysyłam i nigdy... i szczerym współczuciem
ech
__________________
Szymuś 04.06.2009
Dominik 08.10.2011
iwcia dens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-19, 10:42   #4743
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez Oliwiabb Pokaż wiadomość
No wlasnie ja to jestem taka roztrzepana, ze zawsze cos mi sie w torebce rozleje. W mojej lv speedy raz jogurt wylecial, na szczescie mam wkladke wiec tylko ona ucierpiala. Za to w gucci wylal mi sie flamaster bo ku... nie zatkałam go... i mam zielone plamy w srodku.
Wiec moze jednak ten jasny srodek to nie jest najlepsza opcja dla mnie
No właśnie też cały czas o tym myślę, chociaż mi tam nigdy nic się nie wylało, ale jeśli ten środek mimo wszystko tak bardzo się brudzi to może i nie warto... chociaż jest taki śliczny
Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Nie polecam, beż się nie brudzi a ten róż bardzo. Ja żałuję, że taki mam. Chociaż jest piękny
No właśnie, jest taki piękny
Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
U mnie największa atrakcja ostatnich dni w pracy jest koleżanka, która shopper Furli kładzie na biurku na specjalnie przeznaczonym do tego ręczniczku

Torba to tylko torba... Nawet jeśli to Vuitton.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo to zrobiła sobie ołtarzyk dla torebki Powinna pójść dalej i chociaż jedną świeczkę odpalać
Cytat:
Napisane przez iwcia dens Pokaż wiadomość
Dziewczynie jest przykro ewidentne ale ona nie widzi jakby problemu w wysyłce bo zawsze było dobrze (
Napisałam do niej ...


To nie o portal chodzi . Źródło miałam pewne ale chodzi o wysyłkę listem zwykłym gdzie wybór sposobu nadania paczki zależał od niej a ja nie podejrzewałam nawet ze ona tego nie zabezpieczy ...


Dzięki dziewczyny napisałam do niej ale do tej pory zero reakcji w moja stronę propozycji rozwiązania sprawy nic poza słowami ,,jak to możliwe: lata wysyłam i nigdy... i szczerym współczuciem
ech
Nie widzi problemu? Ona zawiniła nie troszcząc się o bezpieczną dostawę towaru, za który skasowała pieniądze i jest jej baaardzo przykro A Tobie? Ty powinnaś się zadowolić tym, że jej jest przykro, no proszę..... Przy takim podejściu nie zdziwiłoby mnie, gdyby w ogóle jej nie wysłała.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-19, 13:13   #4744
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez iwcia dens Pokaż wiadomość
Dziewczynie jest przykro ewidentne ale ona nie widzi jakby problemu w wysyłce bo zawsze było dobrze (
Napisałam do niej ...


To nie o portal chodzi . Źródło miałam pewne ale chodzi o wysyłkę listem zwykłym gdzie wybór sposobu nadania paczki zależał od niej a ja nie podejrzewałam nawet ze ona tego nie zabezpieczy ...


Dzięki dziewczyny napisałam do niej ale do tej pory zero reakcji w moja stronę propozycji rozwiązania sprawy nic poza słowami ,,jak to możliwe: lata wysyłam i nigdy... i szczerym współczuciem
ech
Ale ileż można się wymieniać takimi wiadomościami? Skoro tak jej przykro to Tobie również i skoro nie jest w stanie odzyskać pieniędzy z ubezpieczenia ani Ci ich zwrócić to zgłaszasz sprawę na policję i tyle. Napisz jej to.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-19, 18:22   #4745
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ale ileż można się wymieniać takimi wiadomościami? Skoro tak jej przykro to Tobie również i skoro nie jest w stanie odzyskać pieniędzy z ubezpieczenia ani Ci ich zwrócić to zgłaszasz sprawę na policję i tyle. Napisz jej to.
Dokładnie.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-19, 21:02   #4746
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Nie polecam, beż się nie brudzi a ten róż bardzo. Ja żałuję, że taki mam. Chociaż jest piękny
Pingwinku wrzuciłabyś mi fotkę swojehg NF , żebym wybiła go sobie z głowy
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-19, 21:06   #4747
red-witch
Raczkowanie
 
Avatar red-witch
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 251
GG do red-witch
Dot.: Co to za model Louis Vuitton ?

Cytat:
Napisane przez kootekk Pokaż wiadomość
W gucci tak teoretycznie powinno być że kod torebki jest też na paragonów, choć ja mam 2 torebki gucci kupione w Vitkac i oni dużo papierowe faktury dają i tam nie ma tego kodu więc klops. Może zasugeruj tej Pani żeby zadzwoniła do butiku LV tam jej wytłumacza że ten kod z torebki i z paragonu to nie będzie taki sam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wytłumaczyłam jej i chyba jest ok, napisałam też, że może zadzwonić do Vitkaca. Ogólnie bardzo nie polecam sprzedaży torebek premium na allegro, masa kombinatorów i aż strach, bo allegro chroni kupujących, a sprzedających nie do końca.
red-witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-19, 21:31   #4748
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Pingwinku wrzuciłabyś mi fotkę swojehg NF , żebym wybiła go sobie z głowy
Ok jutro jak będzie światło i trzymam kciuki.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu





Edytowane przez pingwin2
Czas edycji: 2019-05-19 o 21:33
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-20, 08:12   #4749
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez iwcia dens Pokaż wiadomość
Dziewczynie jest przykro ewidentne ale ona nie widzi jakby problemu w wysyłce bo zawsze było dobrze (
Napisałam do niej ...


To nie o portal chodzi . Źródło miałam pewne ale chodzi o wysyłkę listem zwykłym gdzie wybór sposobu nadania paczki zależał od niej a ja nie podejrzewałam nawet ze ona tego nie zabezpieczy ...


Dzięki dziewczyny napisałam do niej ale do tej pory zero reakcji w moja stronę propozycji rozwiązania sprawy nic poza słowami ,,jak to możliwe: lata wysyłam i nigdy... i szczerym współczuciem
ech
a masz pewnosc, ze ona w ogóle wyslała paczkę? jesli tak to ciekawe czy wsadzila do niej w ogole cos. Nawet jesli ukradli to nie zmienia faktu. ze ona jest odpowiedzialna i powinna zwrocic Ci pieniadze jesli rekalamcja nic nie da, a znając życie to nie da. Nie daj jej sie zbyc. Jak nie bedzie chciala oddac pieniedzy to zglos to na policje. Nie mozna przyzwalac na cos takiego.
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-20, 08:50   #4750
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Ok jutro jak będzie światło i trzymam kciuki.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-20, 15:47   #4751
iwcia dens
Rozeznanie
 
Avatar iwcia dens
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Stawiguda
Wiadomości: 673
GG do iwcia dens
Dot.: Louis Vuitton część III

Dzięki dziewczyny
Jak dobrze ze tu weszłam /zmotywowałyscie mnie do działania. Myślałam jakoś ze sprawa jest z góry przegrana a jednak nie . Trochę będzie zachodu z tym ale powalcze koleżanka adwokat powiedziała mi ze zgodnie z prawem podała artykuł z KC ona ma obowiązek oddać mi pieniądze z uwagi na ryzyko jakie sama podjęła nie ubezpieczając paczki. Oczywiście nie chce tego zrobić ale mam mega dobrą ( adwokat) ta swoją koleżankę wiec mówi ze dopniemy swego
dzięki
Dla zasady choćby
__________________
Szymuś 04.06.2009
Dominik 08.10.2011
iwcia dens jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-20, 17:38   #4752
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez iwcia dens Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny
Jak dobrze ze tu weszłam /zmotywowałyscie mnie do działania. Myślałam jakoś ze sprawa jest z góry przegrana a jednak nie . Trochę będzie zachodu z tym ale powalcze koleżanka adwokat powiedziała mi ze zgodnie z prawem podała artykuł z KC ona ma obowiązek oddać mi pieniądze z uwagi na ryzyko jakie sama podjęła nie ubezpieczając paczki. Oczywiście nie chce tego zrobić ale mam mega dobrą ( adwokat) ta swoją koleżankę wiec mówi ze dopniemy swego
dzięki
Dla zasady choćby
No dokładnie Powodzenia
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-20, 18:57   #4753
emilymoo007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 110
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez iwcia dens Pokaż wiadomość
Dziewczynie jest przykro ewidentne ale ona nie widzi jakby problemu w wysyłce bo zawsze było dobrze (
Napisałam do niej ...


To nie o portal chodzi . Źródło miałam pewne ale chodzi o wysyłkę listem zwykłym gdzie wybór sposobu nadania paczki zależał od niej a ja nie podejrzewałam nawet ze ona tego nie zabezpieczy ...


Dzięki dziewczyny napisałam do niej ale do tej pory zero reakcji w moja stronę propozycji rozwiązania sprawy nic poza słowami ,,jak to możliwe: lata wysyłam i nigdy... i szczerym współczuciem
ech
Jak jej placilas? Przelew czy moze Paypal lub karta kredytowa? Jesli Paypal czy karta to jest mozliwosc zgloszenia im, ze nie otrzymalas towaru i zwrot kwoty (bedzie pobrane z od niej, nie wiem jak sie to nazywa po polsku, po angielsku 'dispute transaction') . W ogole radze w miare mozliwosci placic karta (albo PP) bo wtedy rowniez mozna dochodzic swoich praw, jesli dostalo sie fejka (przez funkcje charge back).

Natomiast jako anegdote moge powiedziec, ze jeden z luksusowych butikow second hand w Wawie wysyla nawet torebki Chanel bez ubezpieczenia.

Edytowane przez emilymoo007
Czas edycji: 2019-05-20 o 18:58
emilymoo007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-20, 19:30   #4754
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Louis Vuitton część III

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0EC45E15-078B-4227-B9A9-36A52B6BE95E.jpg (155,3 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CA64D5F2-16DA-45A8-A19A-F1DABB7882DA.jpg (83,7 KB, 71 załadowań)
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-20, 21:52   #4755
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez emilymoo007 Pokaż wiadomość
Jak jej placilas? Przelew czy moze Paypal lub karta kredytowa? Jesli Paypal czy karta to jest mozliwosc zgloszenia im, ze nie otrzymalas towaru i zwrot kwoty (bedzie pobrane z od niej, nie wiem jak sie to nazywa po polsku, po angielsku 'dispute transaction') . W ogole radze w miare mozliwosci placic karta (albo PP) bo wtedy rowniez mozna dochodzic swoich praw, jesli dostalo sie fejka (przez funkcje charge back).

Natomiast jako anegdote moge powiedziec, ze jeden z luksusowych butikow second hand w Wawie wysyla nawet torebki Chanel bez ubezpieczenia.

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Jaki piękny Nie widzę, żeby był nadbrudzony
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-20, 22:21   #4756
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość


Jaki piękny Nie widzę, żeby był nadbrudzony
No w środku na dnie ma taką małą kreskę, tego nie widać, ale monogram noszony bardzo często po 11 latach nie ma nic, nie czyściłam go jakoś specjalnie. A tą torebkę miałam 3 razy i już coś jest, to nie wróży dobrze na przyszłość.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 06:53   #4757
emilymoo007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 110
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość


Jaki piękny Nie widzę, żeby był nadbrudzony
To i tak luz, inny butik nie odpowiada na moje wiadomosci w sprawie kupna i to Chanel albo Celine (nie znaja mnie, wiec nic nie nabruzdzilam). No taki u nas jest profesjonalizm.
emilymoo007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 07:04   #4758
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: Co to za model Louis Vuitton ?

Nie wstawiaj tu takich rzeczy bo zbankrutuje
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 07:06   #4759
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: Co to za model Louis Vuitton ?

A próbowaliście shopping z moncią? Na ig? Sama nie kupowałam ale znam osoby które zawsze u niej kupują i są bardzo zadowolone. Ja jeśli miałabym kupić coś to tez raczej tylko tam. Kiedyś chciałam coś kupić na luksusowe zakupy i zero odpowiedzi przez tydzień.

Edytowane przez Oliwiabb
Czas edycji: 2019-05-22 o 09:24
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-21, 09:20   #4760
emilymoo007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 110
Dot.: Co to za model Louis Vuitton ?

Ja o niej słyszałam, ze wszystko ok. W sumie szukam teraz dojścia do Birkin (czaję się w butiku H, ale widzę, ze wypompują ze mnie kasę a torby nie zobaczę), wiec to jest ciekawa opcja z tym, ze nie widzę siebie przelewającej komuś 50 tys. bo potem mogę się sądzić latami. Mam już trochę doświadczenia w torebkach i niestety są takie fejki, ze oko bieleje
emilymoo007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 11:15   #4761
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Co to za model Louis Vuitton ?

Cytat:
Napisane przez emilymoo007 Pokaż wiadomość
Ja o niej słyszałam, ze wszystko ok. W sumie szukam teraz dojścia do Birkin (czaję się w butiku H, ale widzę, ze wypompują ze mnie kasę a torby nie zobaczę), wiec to jest ciekawa opcja z tym, ze nie widzę siebie przelewającej komuś 50 tys. bo potem mogę się sądzić latami. Mam już trochę doświadczenia w torebkach i niestety są takie fejki, ze oko bieleje
Keep the label ma Birkin
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 11:34   #4762
emilymoo007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 110
Dot.: Co to za model Louis Vuitton ?

WIdzialam , ale cena jest szalona za torbe z 2004 (ja mam Kelly 32 retourne z 2006 w nizszej cenie, choc w sumie Birkiny sa drozsze), brak dokumentow, nie wiadomo jak ze zwrotem gdyby cos (tzn. nie neguje ekspertyzy KTL, bo juz u nich sprzedawalam, ale kurcze, no nie stac mnie na eksperymenty z polskim prawem -mieszkam w UK, tu wszystko jest latwiejsze).
Birkin 35 togo black z PHW jest w UK w sklepie DesignerExchange za ÂŁ6400 czyli podobna cena, ale jest z 2012 roku i widzialam osobiscie (plus certyfikat od Bababebi).
Odezwalam sie do shopping z Moncia, bardzo profesjonalne podejscie, ceny ale to jak u wszystkich resellerow.

Edytowane przez emilymoo007
Czas edycji: 2019-05-21 o 12:02
emilymoo007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 12:33   #4763
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Co to za model Louis Vuitton ?

Ja nie znam się na tym. Super, że masz taką wiedzę. Do tej pory nie kupiłam ńic używanego, boję się wtopy.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 13:13   #4764
emilymoo007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 110
Dot.: Co to za model Louis Vuitton ?

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Ja nie znam się na tym. Super, że masz taką wiedzę. Do tej pory nie kupiłam ńic używanego, boję się wtopy.
Ja tez wlasnie sie boje wtopy, do tego zorientowalam sie, ze na rynku second hand trzeba byc cwanym (ja nie jestem) - kupilam te Kelly w super stanie (auntentyk potwierdzony) i myslalam, ze zrobilam super interes. Potem mialam jakas faze, ze moze jednak odsprzedam ja i kupie Birkin albo Kelly sellier a tu najwiecej co moglam dostac to moze 2/3 ceny, ktora zaplacilam. Teraz juz bardziej kombinuje, zeby kupic korzystnie ;-)
Oczywiscie chcialabym nowa z butiku, ale moje sklepy to Londyn, ktory podobno dostaje malo tych toreb i jest tu pelno milionerow, wiec nawet jak cos kupie w Hermesie to jestem na koncu listy (ktora i tak nie istnieje).
Za to LV kupuje normalnie w butiku, ostatnio mialam smieszna sytuacje na Heathrow bo odmowili mi sprzedazy, bo kupilam juz 4 torby w tym roku (ale maz byl w okolicy na szczescie) - to tak w temacie LV ;-)

Edytowane przez emilymoo007
Czas edycji: 2019-05-21 o 13:16
emilymoo007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-22, 08:16   #4765
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: Co to za model Louis Vuitton ?

Cytat:
Napisane przez emilymoo007 Pokaż wiadomość
Ja tez wlasnie sie boje wtopy, do tego zorientowalam sie, ze na rynku second hand trzeba byc cwanym (ja nie jestem) - kupilam te Kelly w super stanie (auntentyk potwierdzony) i myslalam, ze zrobilam super interes. Potem mialam jakas faze, ze moze jednak odsprzedam ja i kupie Birkin albo Kelly sellier a tu najwiecej co moglam dostac to moze 2/3 ceny, ktora zaplacilam. Teraz juz bardziej kombinuje, zeby kupic korzystnie ;-)
Oczywiscie chcialabym nowa z butiku, ale moje sklepy to Londyn, ktory podobno dostaje malo tych toreb i jest tu pelno milionerow, wiec nawet jak cos kupie w Hermesie to jestem na koncu listy (ktora i tak nie istnieje).
Za to LV kupuje normalnie w butiku, ostatnio mialam smieszna sytuacje na Heathrow bo odmowili mi sprzedazy, bo kupilam juz 4 torby w tym roku (ale maz byl w okolicy na szczescie) - to tak w temacie LV ;-)
Serio? Nie widzialam ze w LV istnieją jakies limity... ciekawe dlaczego
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-22, 08:25   #4766
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Co to za model Louis Vuitton ?

Jak słyszę, że trzeba się tak namęczyć żeby mieć "markową" torebkę to mi się odechciewa całkowicie jej zakupu. Wszystko rozumiem- ekskluzywność marki, imperium podróbek- ale to zakrawa na komedię.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-22, 08:33   #4767
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: Co to za model Louis Vuitton ?

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Jak słyszę, że trzeba się tak namęczyć żeby mieć "markową" torebkę to mi się odechciewa całkowicie jej zakupu. Wszystko rozumiem- ekskluzywność marki, imperium podróbek- ale to zakrawa na komedię.
Taka polityka. Im bardziej niedostępne, tym bardziej porządane. Daleko nie musimy szukać, dobrym przykladem jest Chylak. Sama polowałam na te torebkę, byle którą, byle mieć. No i szybko sprzedalam bo teraz polowa Warszawy w tym chodzi.
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-22, 08:44   #4768
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Co to za model Louis Vuitton ?

Cytat:
Napisane przez Oliwiabb Pokaż wiadomość
Taka polityka. Im bardziej niedostępne, tym bardziej porządane. Daleko nie musimy szukać, dobrym przykladem jest Chylak. Sama polowałam na te torebkę, byle którą, byle mieć. No i szybko sprzedalam bo teraz polowa Warszawy w tym chodzi.
Ale pomysl, że Chylak to 1-2 tys. max. A tu polowanie na torebki za dziesiątki tysięcy. Pewnie na to patrzę z perspektywy osoby, ktorej nigdy nie będzie stać na torebkę za 50 tys. Bo nie wyobrażam sobie sytuacji, że taka torebkę chce i nie mogę iść sobie jej normalnie kupić do salonu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-22, 09:29   #4769
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: Co to za model Louis Vuitton ?

No tak racja. Ale to nie zmienia faktu, ze taka polityka niedostepnosci jednak dziala. Do tego cena z kosmosu i bogaci ludzie zrobią wszystko zeby zdobyć to "cudo".
Póki co rowniez mnie nie stac. Moze jakbym wygrala w lotto z 20 mln to bym sobie kupila ale jak mialabym kupic za wlasne ciezko zarobione pieniadze to nie. Nie umialabym tyle wydac, tym bardziej ze ta torba nie jest jakoś wyjątkowo piękna. Cieżko zastanawiam sie nad chanel, marzy mi sie ale nie wiem czy chce tyle wydac na torbę.

Edytowane przez Oliwiabb
Czas edycji: 2019-05-22 o 09:31
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-22, 10:56   #4770
emilymoo007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 110
Dot.: Co to za model Louis Vuitton ?

Cytat:
Napisane przez Oliwiabb Pokaż wiadomość
Serio? Nie widzialam ze w LV istnieją jakies limity... ciekawe dlaczego
Rzekomo, z powodu ograniczonej dostepnosci (tyle, ze kupowalam flagowe produkty, wiec bez przesady). Moze boja sie, ze jestem personal shopperem. Chanel ma dosc podobnie, z tym, ze wystarczy zgoda managera sklepu i tyle.
W sumie dosc smieszne, a ze juz kupilam co mialam kupic to sie jakos nie przejelam, choc dobrze, ze malzonek byl ze mna - kupowalam plecak, ktory jest wyprzedany online i bym zalowala.

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ale pomysl, że Chylak to 1-2 tys. max. A tu polowanie na torebki za dziesiątki tysięcy. Pewnie na to patrzę z perspektywy osoby, ktorej nigdy nie będzie stać na torebkę za 50 tys. Bo nie wyobrażam sobie sytuacji, że taka torebkę chce i nie mogę iść sobie jej normalnie kupić do salonu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wyjasnil mi to sprzedawca w Hermesie w Londynie-<rzekomo> zalezy im na budowaniu relacji z klientem, ktory bedzie mial swojego opiekuna/sprzedawce czy jak im tam po polsku, bedzie kupowal inne produkty marki, pogada, wypije kawe czy szampana. Generalnie i troche bzdura, bo glownie im chodzi o naciagniecie ludzi na bizuterie i ciuchy, a z drugiej faktycznie to najlepsza opieka klienta, z jaka sie spotkalam (kupowalam u 3 roznych SA w Hermesie i kazdy byl fantastyczny) - moj SA spedzil ze mna godzine (sic!) a kupowalam drobiazgi, wypytywal jakie torebki lubie, moj styl, w ogole swietny czlowiek (odmowil mi sprzedazy paska do torby w kolorze, ktory by mi nie pasowal)- nie mialam takich kontaktow w LV czy Chanel, gdzie traktuja z gory i jak krowe do wydojenia (tzn. Hermes tez doi ale dyskretniej). W LV w Vitkacu jak SA zorientowala sie, ze mam droga torebke H to normalnie biegla z szampanem z nadzieja, ze wykupie pol sklepu, a mi bylo glupio bo akurat nie mialam zamiaru nic kupic, tylko sie rozejrzec.
Mam troche satysfakcje, bo poznalam ostatnio niezwykle chamskie osoby, nowobogackie, ktore w dupie maja historie marki Chanel czy Hermes, nie znaja nazw torebek, skor, w ogole sie nie interesuja moda itp. tylko chca nosic te akcesoria, zeby sie pokazac. Jedna z nich zostala odprawiona z Hermesa juz na wstepie - moj SA powiedzial mi, ze bardzo nie lubia jak ktos wchodzi i chamsko domaga sie Birkin.
Mysle, ze to zabawa dla osob zamoznych (ja nie jestem) gdzie taka osobista relacja jest pewnie fajna i odpowiada wydatkom na marke.

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ale pomysl, że Chylak to 1-2 tys. max. A tu polowanie na torebki za dziesiątki tysięcy. Pewnie na to patrzę z perspektywy osoby, ktorej nigdy nie będzie stać na torebkę za 50 tys. Bo nie wyobrażam sobie sytuacji, że taka torebkę chce i nie mogę iść sobie jej normalnie kupić do salonu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Odkad udzielam sie na Purse Forum zrozumialam, ze sa ludzie (szczegolnie w Azji i USA), dla ktorych kupno Birkin to jak Chylak i np. przechodza obok i akurat wpadla im w oko Birkin w kolorze zoltym i o tak sobie kupila
Inny swiat...

Edytowane przez emilymoo007
Czas edycji: 2019-05-22 o 10:55
emilymoo007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-08 17:35:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:46.