Skąpy chłopak gbur? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-04, 12:45   #31
Dociakowa
Zadomowienie
 
Avatar Dociakowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 947
Dot.: Skapy chlopak gbur?

Cytat:
Napisane przez farmaceutka88 Pokaż wiadomość
Moze to taki typ co moj byly kolega, ktory z okazji swoich urodzin zaprosil z 4 znajomych do baru. Po czym poprosil kelnerke (przy mnie) o koniecznie najtansze piwo x 4. Do dzis jak sobie o tym pomysle to sie smieje.

Mój znajomy zaprosił nas do siebie na swoje urodziny zaznaczając, że nie ma kasy i każdy ma przynieść swój alkohol.
__________________

->
76,6....30.07->72,7......65,5kg.. .60
Dociakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 12:52   #32
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Skapy chlopak gbur?

Cytat:
Napisane przez Patizm Pokaż wiadomość
On na to odparl, ze przeciez mi pizzy zamawiac nie bedzie jak on juz jadl.
Z takim skarbem chce się zrobić to co kiedyś robili piraci - zakopać.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 13:00   #33
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 871
Dot.: Skapy chlopak gbur?

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Z takim skarbem chce się zrobić to co kiedyś robili piraci - zakopać.


Nie, nie musiał zamawiać pizzy (bo to w ogóle za kosmiczny argument z jego strony), natomiast ugoszczenie własnego gościa kawą / herbatą / wodą to naprawdę podstawa podstaw w naszym kręgu kulturowym. A jeżeli zaprosiło się specjalnie swoją dziewczynę i się WIE, że będzie po pracy, to nie trzeba być Einsteinem, aby wiedzieć, że będzie głodna i przemyśleć sprawę kupienia chociażby bułki, kawałka sera, wędliny i zrobienie jej chociażby głupiej kanapki.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 13:05   #34
Patizm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 278
Dot.: Skapy chlopak gbur?

Dlatego zalozylam ten watek bo chcialam uslyszec jak wy to widzicie i czy to ja mam cos nie tak z tym jak postrzegam swiat. Mnie tak rodzice wychowali ze u nas w domu zawsze dla siebie duzo robilismy, tata jezdzil po mame na dworzec, przywiesc z pracy, mama sniadanie szykowala, ktoro z rodzicow a pozniej ja z siostra jak doroslysmy pierwsze do domu dotarlo to obiad szykowalo, jak tata czy mama zmeczone to im pranie i prasowanie robilam i oni mi to samo, no takie rzeczy dla bliskich osob zeby sie czuly zaopiekowane i zatroszczone. I tego bym chciala w moim zwiazku rowniez. Zjedziecie mnie pewnie za to ale ja potrafie bardzo duzo dac od siebie ale tez chce w zamian dostac! Choc wiem ze niektorzy sa wychowani inaczej.
Jestesmy razem tylko 5 miesiecy i wciaz jest to etap raczej zapoznawczy, wydaje mi sie ze nie ma sensu tego ciagnac? Poprawcie mnie jezeli sie myle.
Patizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 13:08   #35
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 871
Dot.: Skapy chlopak gbur?

Cytat:
Napisane przez Dociakowa Pokaż wiadomość
Mój znajomy zaprosił nas do siebie na swoje urodziny zaznaczając, że nie ma kasy i każdy ma przynieść swój alkohol.
Akurat to mnie nie razi, jeżeli ugościł Was jedzeniem lub było to zaproszenie w stylu "luźne posiedzenie, bez prezentów".

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Patizm Pokaż wiadomość
Dlatego zalozylam ten watek bo chcialam uslyszec jak wy to widzicie i czy to ja mam cos nie tak z tym jak postrzegam swiat. Mnie tak rodzice wychowali ze u nas w domu zawsze dla siebie duzo robilismy, tata jezdzil po mame na dworzec, przywiesc z pracy, mama sniadanie szykowala, ktoro z rodzicow a pozniej ja z siostra jak doroslysmy pierwsze do domu dotarlo to obiad szykowalo, jak tata czy mama zmeczone to im pranie i prasowanie robilam i oni mi to samo, no takie rzeczy dla bliskich osob zeby sie czuly zaopiekowane i zatroszczone. I tego bym chciala w moim zwiazku rowniez. Zjedziecie mnie pewnie za to ale ja potrafie bardzo duzo dac od siebie ale tez chce w zamian dostac! Choc wiem ze niektorzy sa wychowani inaczej.
Jestesmy razem tylko 5 miesiecy i wciaz jest to etap raczej zapoznawczy, wydaje mi sie ze nie ma sensu tego ciagnac? Poprawcie mnie jezeli sie myle.
Ja nie wierzę w cudowną zmianę o 180 stopni kogoś, kto tak się zachował plus nie potrafi przeprosić i uznać "o tak, głupio wyszło", a rzuca argumentami w stylu "miałem pizzę zamawiać dla Ciebie??". Możesz spróbować jeszcze rozmowy, ale on takich burackich zachowań w innych kwestiach miał w sumie więcej (to porównywanie mięsa itp.). Tu cud nie nastąpi.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2019-06-04 o 13:10
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 13:09   #36
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Skapy chlopak gbur?

Cytat:
Napisane przez Patizm Pokaż wiadomość
Dlatego zalozylam ten watek bo chcialam uslyszec jak wy to widzicie i czy to ja mam cos nie tak z tym jak postrzegam swiat.
Jeśli byłaby jednorazowa sytuacja to wystarczyłaby rozmowa i obserwacja czy weźmie to do siebie, ale to co potem opisałaś to masakra. On się nie zmieni, taki już ma charakter. I on nie widzi w tym nic złego, nie wytłumaczysz, nie zrozumie.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 13:09   #37
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Skapy chlopak gbur?

Cytat:
Napisane przez Patizm Pokaż wiadomość
Dlatego zalozylam ten watek bo chcialam uslyszec jak wy to widzicie i czy to ja mam cos nie tak z tym jak postrzegam swiat. Mnie tak rodzice wychowali ze u nas w domu zawsze dla siebie duzo robilismy, tata jezdzil po mame na dworzec, przywiesc z pracy, mama sniadanie szykowala, ktoro z rodzicow a pozniej ja z siostra jak doroslysmy pierwsze do domu dotarlo to obiad szykowalo, jak tata czy mama zmeczone to im pranie i prasowanie robilam i oni mi to samo, no takie rzeczy dla bliskich osob zeby sie czuly zaopiekowane i zatroszczone. I tego bym chciala w moim zwiazku rowniez. Zjedziecie mnie pewnie za to ale ja potrafie bardzo duzo dac od siebie ale tez chce w zamian dostac! Choc wiem ze niektorzy sa wychowani inaczej.
Jestesmy razem tylko 5 miesiecy i wciaz jest to etap raczej zapoznawczy, wydaje mi sie ze nie ma sensu tego ciagnac? Poprawcie mnie jezeli sie myle.
nie mylisz sie, nie ma sensu bo bedziesz sie meczyc a wczesniej czy pozniej i tak banka peknie
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-04, 13:11   #38
Patizm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 278
Dot.: Skapy chlopak gbur?

Z ta pizza to ja nic nie wspomnialam o pizzy, on to sam powiedzial, ale takim tonem jakbym to conajmniej zloty kawior sprowadzony z samego raju byl. Tak : No przeciez PIZZY zamiawiac nie bede !!!! Z takim przekasem i usmieszkiem, jakbym chciala, wiecie, zeby mnie ZASPONSOROWAL.

Ja bym chetnie nawet i kanapki zjadla, no cokolwiek no !
Patizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 13:14   #39
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 871
Dot.: Skapy chlopak gbur?

Cytat:
Napisane przez Patizm Pokaż wiadomość
Z ta pizza to ja nic nie wspomnialam o pizzy, on to sam powiedzial, ale takim tonem jakbym to conajmniej zloty kawior sprowadzony z samego raju byl. Tak : No przeciez PIZZY zamiawiac nie bede !!!! Z takim przekasem i usmieszkiem, jakbym chciala, wiecie, zeby mnie ZASPONSOROWAL.

Ja bym chetnie nawet i kanapki zjadla, no cokolwiek no !
Zrozumiałam, że to on z tym wyskoczył. To był taki jego argument z tyłka, żeby Cię zakrzyczeć i przesadą zakryć fakt, że niczego dla Ciebie nie przygotował. Zamiast rozmawiać o jego braku kultury w przyjmowaniu gościa, musiałaś pewnie tłumaczyć, że nie o pizzę Ci chodziło. Wierz mi, że on takich przesadzonych argumentów zacznie używać w innych sprawach.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 13:15   #40
PoPoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 198
Dot.: Skapy chlopak gbur?

Po co ty chcesz się z nim taka męczyć... wiele czasu nie straciłaś jesteś z nim tylko 5 miesięcy.

I nie wmawiaj sobie ze tylko o jedzenie chodzi... on cie poprostu nie traktuje nawet jakbyś była koleżanka .. nie szanuje cie zupełnie
PoPoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 13:30   #41
Patizm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 278
Dot.: Skapy chlopak gbur?

No wlasnie ja nie chce byc z osoba ktora w ogole o mnie nie dba, ma w nosie czy jestem glodna, nie raczy palcem kiwnac aby zadbac o moj kmfort. Jestesmy razem tylko 5 miesiecy, to nie jest moj pierwszy chlopak, znam swoja wartosc, chce od chlopaka szacunku.
Oprocz tych akcji z jedzeniem nie bylo innych problemow z nim, ale chyba taka negatywna cecha przekresla inne dobre?

Napisalam mu smsa ze zadzwonie wieczorem i porozmawiamy o tym co sie wydarzylo wczoraj, zapytal czy moze przyjsc do mnie po pracy porozmawiac w 4 oczy. To bardzo nie ladnie zerwac przez telefon w razie czego? Czy spotkac sie na zywo?
Patizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-04, 13:38   #42
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 871
Dot.: Skapy chlopak gbur?

Cytat:
Napisane przez Patizm Pokaż wiadomość
No wlasnie ja nie chce byc z osoba ktora w ogole o mnie nie dba, ma w nosie czy jestem glodna, nie raczy palcem kiwnac aby zadbac o moj kmfort. Jestesmy razem tylko 5 miesiecy, to nie jest moj pierwszy chlopak, znam swoja wartosc, chce od chlopaka szacunku.
Oprocz tych akcji z jedzeniem nie bylo innych problemow z nim, ale chyba taka negatywna cecha przekresla inne dobre?

Napisalam mu smsa ze zadzwonie wieczorem i porozmawiamy o tym co sie wydarzylo wczoraj, zapytal czy moze przyjsc do mnie po pracy porozmawiac w 4 oczy. To bardzo nie ladnie zerwac przez telefon w razie czego? Czy spotkac sie na zywo?
Nie, no spotkaj się z nim. Jakby nie było spotykacie się (spotykaliście się) od 5 miesięcy. Tylko nie daj się nabrać na argumenty z tyłka i nie daj się zagadać, ani sprowadzić do pozycji, w której musisz tłumaczyć rzeczy oczywiste, albo bronić się, że nie o zamawianie jedzenia Ci chodziło (a z drugiej strony czemu nie miałby własnej dziewczynie zamówić pizzy? stołował się u Ciebie wielokrotnie). Niech odpowie na konkretne pytania, a nie rzuca hasełkami o pizzach i tego typu. Czemu nie zaproponował Ci niczego do picia? Czemu jedząc obiad nie pomyślał "acha, zaprosiłem moją lubą, może też będzie chciała coś zjeść". Czemu kazał Ci przeszukać pustą lodówkę? I tak dalej. Miał zły dzień? Oczadziło go? Mamusia nie nauczyła kultury?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 13:40   #43
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Skapy chlopak gbur?

Chyba że chcesz z nim zerwać i jesteś pewna, to bez sensu go zasypywać pytaniami. Ale tak, spotkaj się.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 13:42   #44
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 871
Dot.: Skapy chlopak gbur?

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;86875548]Chyba że chcesz z nim zerwać i jesteś pewna, to bez sensu go zasypywać pytaniami. Ale tak, spotkaj się.[/QUOTE]

A, to tak. Wtedy to rzeczywiście nie ma sensu.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 13:48   #45
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Skapy chlopak gbur?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Nie, no spotkaj się z nim. Jakby nie było spotykacie się (spotykaliście się) od 5 miesięcy. Tylko nie daj się nabrać na argumenty z tyłka i nie daj się zagadać, ani sprowadzić do pozycji, w której musisz tłumaczyć rzeczy oczywiste, albo bronić się, że nie o zamawianie jedzenia Ci chodziło (a z drugiej strony czemu nie miałby własnej dziewczynie zamówić pizzy? stołował się u Ciebie wielokrotnie). Niech odpowie na konkretne pytania, a nie rzuca hasełkami o pizzach i tego typu. Czemu nie zaproponował Ci niczego do picia? Czemu jedząc obiad nie pomyślał "acha, zaprosiłem moją lubą, może też będzie chciała coś zjeść". Czemu kazał Ci przeszukać pustą lodówkę? I tak dalej. Miał zły dzień? Oczadziło go? Mamusia nie nauczyła kultury?
Jak dla mnie - odpowiedzi na te pytania nie mają wielkiego znaczenia. Widział jak jest przyjmowany. Logika mówi - "człowiek po pracy, człowiek głodny".
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 13:49   #46
Patizm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 278
Dot.: Skapy chlopak gbur?

Dobra, spotkam sie z nim, raczej nie jestem osoba (Juz nie, w wieku nastoletnim bylam bardzo) ktorej ktos wejdzie na glowe, i wyslucham co ma do powiedzenia. No ale dziewczyny, czy chlopak ktory sprawdza pod swiatlo ktoro piwo jest wieksze aby je sobie wziac na cos sie nadaje:confused ::con fused: ? Nie wiem czemu wtedy mnie nie tknelo jakos porzadniej, tylko to jakos w zart obrocilam ze przeciez to w ktorym piwo siege wyzej w szklance ma wiecej piany to mniej piwa bedzie, on z taka panika chcial ocenic jeszcze raz ale ja juz lyka upilam wtedy wiec nie mogl haha...
Patizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 13:49   #47
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Skapy chlopak gbur?

Cytat:
Napisane przez Vanir410 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie - odpowiedzi na te pytania nie mają wielkiego znaczenia. Widział jak jest przyjmowany. Logika mówi - "człowiek po pracy, człowiek głodny".
Zwłaszcza, że autorka mu wprost powiedziała, że jest głodna

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 13:50   #48
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Skapy chlopak gbur?

Czy moderacja naprawdę kolejny raz napisze, że te konta nie mają ze sobą nic wspólnego? https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1267576

W następnym wątku: "on przychodzi do mnie z siatką i zabiera wszystko do jedzenia z domu, a u siebie każe mi płacić za herbatę".
Cytat:
Napisane przez Dociakowa Pokaż wiadomość
Mój znajomy zaprosił nas do siebie na swoje urodziny zaznaczając, że nie ma kasy i każdy ma przynieść swój alkohol.
No i?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 13:56   #49
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 871
Dot.: Skapy chlopak gbur?

Cytat:
Napisane przez Vanir410 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie - odpowiedzi na te pytania nie mają wielkiego znaczenia. Widział jak jest przyjmowany. Logika mówi - "człowiek po pracy, człowiek głodny".
To pytania tylko na wypadek, gdyby Autorka w ogóle jeszcze chciała próbować jakiejś rozmowy z nim. Jak dla mnie to rzeczywiście nie za bardzo jest tu o czym gadać, bo koleś zachował się na maksa dennie. Ale może się w głowę uderzył tego dnia, czy coś?

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Patizm Pokaż wiadomość
Dobra, spotkam sie z nim, raczej nie jestem osoba (Juz nie, w wieku nastoletnim bylam bardzo) ktorej ktos wejdzie na glowe, i wyslucham co ma do powiedzenia. No ale dziewczyny, czy chlopak ktory sprawdza pod swiatlo ktoro piwo jest wieksze aby je sobie wziac na cos sie nadaje:conf used: ? Nie wiem czemu wtedy mnie nie tknelo jakos porzadniej, tylko to jakos w zart obrocilam ze przeciez to w ktorym piwo siege wyzej w szklance ma wiecej piany to mniej piwa bedzie, on z taka panika chcial ocenic jeszcze raz ale ja juz lyka upilam wtedy wiec nie mogl haha...
Eeee. Aż mi się nie chce w to wierzyć.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-04, 14:01   #50
Patizm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 278
Dot.: Skapy chlopak gbur?

Pisalam wczesniej, niech sobie moderacja sprawdzi czy piszemy z tego samego ip albo urzadzenia i jak cos nie tegez to niech mnie zablokuja.

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

No tak bylo, poszedl do baru przyniosl te piwa, postawil na stole i pod swiatlo sprawdzil ktoro wieksze, ja pytam co ty robisz ? On :”nie chce zebys sie upila, hehe”
Patizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 14:05   #51
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Skapy chlopak gbur?

Cytat:
Napisane przez farmaceutka88 Pokaż wiadomość
Moze to taki typ co moj byly kolega, ktory z okazji swoich urodzin zaprosil z 4 znajomych do baru. Po czym poprosil kelnerke (przy mnie) o koniecznie najtansze piwo x 4. Do dzis jak sobie o tym pomysle to sie smieje.
A co w tym zabawnego? Jak ktoś ma mało kasy to wyjście do baru i stawianie czterem osobom to ogromny wydatek, a jednak chłopak chciał cos postawić na swoje urodziny. Nie wiem u mnie wsrod znajomych to było normalne że bierzemy najtańsze rzeczy i nikt się takimi bzdetami nie przejmował, bo najważniejsze że spędzało się czas razem
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 14:05   #52
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Skapy chlopak gbur?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Eeee. Aż mi się nie chce w to wierzyć.
A ja się z tym spotkałem kilka razy, sprawdzanie która butelka wody jest nalana pod korek itp. No i często wychodzą potem niesnaski w kwestii finansów, w mojej rodzinie taka osoba jest, oj ciężko się tam dogadać z wakacjami itp, zawsze kłótnia o kasę.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 14:06   #53
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Skapy chlopak gbur?

Cytat:
Napisane przez Dociakowa Pokaż wiadomość
Mój znajomy zaprosił nas do siebie na swoje urodziny zaznaczając, że nie ma kasy i każdy ma przynieść swój alkohol.
Też kolejna zabawna historia, haha ktoś nie ma kasy a i tak chce spędzić urodziny w gronie znajomych no komedia
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 14:07   #54
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Skapy chlopak gbur?

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
A co w tym zabawnego? Jak ktoś ma mało kasy to wyjście do baru i stawianie czterem osobom to ogromny wydatek, a jednak chłopak chciał cos postawić na swoje urodziny. Nie wiem u mnie wsrod znajomych to było normalne że bierzemy najtańsze rzeczy i nikt się takimi bzdetami nie przejmował, bo najważniejsze że spędzało się czas razem
Też nie widzę w tym nic dziwnego. Bardzo często chodziło się na najtańsze rzeczy, albo brało grupowe zamówienie bo taniej (dzban piwa wychodził taniej niż 3 osobne dla przykładu). Pewnie jazda autem na LPG dla niej też jest kupą śmiechu.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 14:20   #55
Patizm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 278
Dot.: Skapy chlopak gbur?

Jak sie robi URODZINY w domu to nalezy sie przygotowac pod wzgledem alkoholu jak i czegos do jedzenia. Goscie powinni przyjsc z prezentem i z jakims alkoholem, tak wypada, alkohol nie koniecznie musi byc otwierany w obecnosci gosci. Jak sie potem idzie do klubu kiedy juz kazdy najedzony i napity to nie trzeba wiecej fundowac tak uwazam. Jak sie robi impreze

W klubie to trzeba postawic cos gosciom. Nie trzeba stawiac cala noc, ale jakis wklad gospodarza musi byc. Imprezy typu sylwester czy zwykla inna impreza gdzie ktos swoj dom udostepnia to imprezy skladkowe. Takie moje

Zdanie.
Patizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 14:21   #56
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Skapy chlopak gbur?

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
A co w tym zabawnego? Jak ktoś ma mało kasy to wyjście do baru i stawianie czterem osobom to ogromny wydatek, a jednak chłopak chciał cos postawić na swoje urodziny. Nie wiem u mnie wsrod znajomych to było normalne że bierzemy najtańsze rzeczy i nikt się takimi bzdetami nie przejmował, bo najważniejsze że spędzało się czas razem
Mnie też się tak wydawało.
[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;86875612]A ja się z tym spotkałem kilka razy, sprawdzanie która butelka wody jest nalana pod korek itp. No i często wychodzą potem niesnaski w kwestii finansów, w mojej rodzinie taka osoba jest, oj ciężko się tam dogadać z wakacjami itp, zawsze kłótnia o kasę.[/QUOTE]
Ale skoro takie rzeczy są bzdetami dla pozostałych, to w sumie w czym problem?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 14:30   #57
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Skapy chlopak gbur?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Czy moderacja naprawdę kolejny raz napisze, że te konta nie mają ze sobą nic wspólnego? https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1267576
Ale to mało bystry troll skoro zakłada drugi prawie identyczny wątek.
Za to po tej wypowiedzi

Cytat:
Napisane przez Patizm Pokaż wiadomość
Z takim przekasem i usmieszkiem, jakbym chciala, wiecie, zeby mnie ZASPONSOROWAL.
dodałabym jeszcze jednego trolla, płci męskiej, do kompletu:
Cytat:
Napisane przez Dawidwwy2506 Pokaż wiadomość
(wypowiedziane w żartach i z takim przekąsem, ale mina diablicy i taki specyficzny wzrok rzucający wyzwanie)
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 14:30   #58
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Skapy chlopak gbur?

Cytat:
Napisane przez Patizm Pokaż wiadomość
Jak sie robi URODZINY w domu to nalezy sie przygotowac pod wzgledem alkoholu jak i czegos do jedzenia. Goscie powinni przyjsc z prezentem i z jakims alkoholem, tak wypada, alkohol nie koniecznie musi byc otwierany w obecnosci gosci. Jak sie potem idzie do klubu kiedy juz kazdy najedzony i napity to nie trzeba wiecej fundowac tak uwazam. Jak sie robi impreze

W klubie to trzeba postawic cos gosciom. Nie trzeba stawiac cala noc, ale jakis wklad gospodarza musi byc. Imprezy typu sylwester czy zwykla inna impreza gdzie ktos swoj dom udostepnia to imprezy skladkowe. Takie moje

Zdanie.
Czyli jak kogoś nie stać, żeby zafundować innym, to lepiej żeby nie robił urodzin w ogóle? Super koleżanka z ciebie. Co to za logika w ogóle, żeby to właśnie solenizant płacił?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 14:32   #59
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 871
Dot.: Skapy chlopak gbur?

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;86875612]A ja się z tym spotkałem kilka razy, sprawdzanie która butelka wody jest nalana pod korek itp. No i często wychodzą potem niesnaski w kwestii finansów, w mojej rodzinie taka osoba jest, oj ciężko się tam dogadać z wakacjami itp, zawsze kłótnia o kasę.[/QUOTE]

Zrozumiałabym, gdyby kupował coś w sklepie i z doświadczenia wiedział, że dany producent ma +/- nalane różne w butelkach, ale w knajpie, przy dziewczynie sprawdzanie gdzie jest te kilka milimetrów więcej? Dżizas.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 14:36   #60
terra_nullius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 30
Dot.: Skapy chlopak gbur?

Autorko, czy Twój chłopak nie chce Ciebie przypadkiem odchudzić? Może to jest powodem jego szybkiego wyjadania przekąsek i wybierania większych porcji jedzenia czy piwa. Skoro jak podkreśliłaś, w innych kwestiach nie jest skąpy, bo jakoś trudno mi uwierzyć, żeby ktoś był skąpy tylko jeżeli chodzi o jedzenie, w dodatku takie, za które on nie zapłacił (Twoje kotlety, ciasto od babci). Za to wszystkie te rzeczy, których Ci chłopak poskąpił, do dietetycznych nie należą, więc może liczy, że uda mu się Ciebie odchudzić.

Żeby było jasne, nie uważam, że to cokolwiek usprawiedliwia. Zachowanie strasznie słabe, niezależnie od przyczyny.
terra_nullius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-16 16:53:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:19.